Pierre Rene, Pisak do oczu

Powiększ Pierre Rene, Pisak do oczu

Zgłaszająca osoba: cattt

Konturówka do oczu w pisaku, która umożliwia precyzyjne podkreślenie konturu oczu. Wygodna w użyciu. Kolor: czarny

Cena: 14 zł

• porażka
  • kupiłam go po namowie znajomych, i więcej do niego nie wrócę.
    Używałam go tydzień? i nagle wyschnął no tak po prostu w sumie nawet dobrze bo ta końcówka robiła się potem badziewna .

NIE POLECAM

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Chcesz pochwalić pattt_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie, nie i jeszcze raz nie
  • Nie, nie nie... To jakaś pomyłka. Kupiłam ten eyeliner po namowach koleżanek, dobrych recenzjach... Niby tym się łatwiej maluje? Nope. Nie ma to jak eyeliner w kałamażu, ma się większą kontrolę nad kreską. Tym to co chwila kleksy na całej powiece, a po jakimś tygodniu, może półtorej po prostu wyschła mi końcówka tej gąbeczki. Zrobił się taki jakby zaschnięty zator i za nic nie malowało. Mogłam sobie tylko podrapać oko. Jak dla mnie stanowcze nie...

Używam tego produktu od: raz kupione

Chcesz pochwalić czeko_tubka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale na krótko
  • Jest to mój drugi eyeliner, kupiłam go po nieudanej próbie z eyelinerem z pędzelkiem (nie umiałam się nim malować )
    +dobry dla początkujących
    +łatwo namalować cienką i ładną kreskę
    +intensywna czerń
    +niedrogi (zapłaciłam 16 zł)
    +nie ma trudności z jego zmyciem

-po dwóch tygodniach codziennego używania stracił właściwości, nie wiem czy wypisał się czy wysechł, ale nie da się już nim dobrze malować
    -nie jest wodoodporny, lekkie potarcie kreski kończy się jej rozmazaniem

Eyeliner dobry dla kogoś kto ma małe doświadczenie w rysowaniu kresek, ale jak dla mnie za szybko się kończy. Raczej nie kupię go ponownie a skuszę się na eyeliner w żelu

Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

Chcesz pochwalić clodia93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideal!!!!
  • Ten eyeliner jest świetny. W formie pisaka jeszcze wygodniejszy niz sam pedzelek.
    To chyba strasza wersja z grubszym pisakiem, teraz pierre wydalo nowsza z cieniutka koncowka i intensywniejszym kolorem. Idealnie i szybko mozna wykonac kreske bez zmazywania i poprawek. Bajka
    Plusy:
    -fajne , wygodne, poreczne opakowanie
    -swietna intensywna czern
    -jako pisak idealny dla poczatkujacych
    -nie drogi
    -dlugo sie utrzymuje na powiece

Minusy: ŻADNYCH

Używam tego produktu od: 1msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 OPAKOWANIE

Chcesz pochwalić Pamela2580 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie taki zły jak go malują
  • Jest to mój drugi eyeliner.
    Pierwszy standardowy z pędzelkiem, którym za Chiny nie mogłam się pomalować. ręka mi się trzęsła, nie mogłam utrzymać aplikatora, żeby zrobić równą kreskę, zawsze tego tuszu nabierało się za dużo.
    Ten tusz w pisaku Pierre Rene jest idealny dla mnie, czyli dla nowicjuszek w sztuce robienia kresek
    Nie zasycha od razu, dlatego można bez problemu poprawić kreskę, gdyby się nie udała. Nie ma problemu z nadmiarem tuszu, maluje się wygodnie jak to pisakiem, lekki i wygodny w trzymaniu. Mogę powiedzieć, że wydajny, mam go już jakiś czas, maluję się nim codziennie i jeszcze się nie skończył, o czym piszą poprzedniczki Kolor naprawdę czarny, jest różnica w porównaniu z czarnymi kredkami.
    Może i się rozmazuje, ale uważam, że to na plus, ponieważ nie trzeba się wysilać z rozcieraniem tuszu do zrobienia efektu 'smoky eyes' i granica między tuszem a cieniem jest delikatnie zaakcentowana.

Nie wiem, czy kupię ponownie, ponieważ poluję na nowość z Eveline eyeliner marker Art Professional Make-Up, a pisak z Pierre Rene kupiłam w zastępstwie Eveline

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opak 0,31g

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ramona_85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • + nie rozmazuje się
    + niska cena

- trzeba trochę się nagimnastykować, żeby uzyskać pożądany efekt
    - szybko wysycha albo szybko się kończy
    - raczej ma odcień szarego niż czarnego

Nie wywarł na mnie wielkiego wrażenia, ale być może kiedyś do niego wrócę. Używam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kawa_tylko_z_mlekiem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prosto i szybko
  • Pisak kupiłam parę lat temu, kiedy postanowiłam poszukiwać idealnego makijażu oczu.

Nigdy nie używałam eyelinera, ani przedtem, ani potem, więc nie za bardzo mam porównanie, ale tym malowałam się ponad rok, dopóki nie wysechł.

Walety:
    - łatwo i szybko się nakłada
    - nietrudno zrobić prostą kreskę
    - całkiem dobra trwałość - na powiece wytrzymywał cały dzień, tylko w zewnętrznym kąciku oka się ścierał

Zady:
    - jest toporny i jednak trzeba przyciskać
    - czerń nie jest tak ładna, jak przy tradycyjnych eyelinerach

Byłam z niego zadowolona, ale teraz poszukam czegoś innego.

Chcesz pochwalić Djuno za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet fajny
  • na początku użyłam go raz i odstawiłam do szuflady, bo słaby odcień, w ogóle nic się prawie nie aplikowało..
    sięgnęłam polejny raz, przycisnęłam mocniej i jest naprawd ę fajny
    wiadomo nie taka czerń jak eyeliner... ale właśnie o to mi chodzi, używam go na codzień, szybko się nakłada ( idealny jeżeli chodzi o krótki czas przed szkołą)
    także jestem zadowolona mogę go nakładać na górnej i dolnej powiece, taaki zamglony efekt

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić kluu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo średni
  • + fajnie mi się go aplikuje,
    + można go nałożyć z dużą precyzją: od cieniutkich kresek do grubych krech

+/- raczej średni odcień czerni

- spływa z oka, rozmazuje się itd., co jest niewybaczalne:/

Chcesz pochwalić ke-czup za czytelną i pomocną recenzję?
  • WIELKI BADZIEW
  • W zupełności zgadzam sie z moja poprzedniczka, gorszego tuszu do kresek swiat nie widzial!! ja tak samo, pomalowalam jedno oko, a podczas malowania drugiego tusz nie malowal, zostawial jedynie siwa poswite!!! Kilka razy probowalam go uzywac ale to samo wiec wyrzucilam go.

Używam tego produktu od:kilka razy probowalam
    ilosc zużytych opakowan:1

Chcesz pochwalić Violleczka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij