Powiększ Ziaja, Ziajka, Płyn do kapieli dla dzieci i niemowląt natluszczający (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: syshda

Delikatna skóra noworodka potrzebuje szczególnej ochrony już od pierwszego dnia życia. Płyn okładnie oczyszcza i doskonale pielęgnuje skórę. Lekko natłuszcza pozostawiając na skórze delikatną warstwę ochronną. Wyraźnie zmiękcza i wpływa osłaniająco na naskórek. Skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry. Wyjątkowa kompozycja składników sprawia, że preparat nie pozostawia śladów na ściankach wanienki. PH neutralne.
Substancje aktywne:
witamina E, łagodne substancje natłuszczające.

Skład: Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), C12-13 Pareth-3, Tocopheryl Acetate, Parfum (Fragrance), Coumarin, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Cinnamyl Alcohol.

• Chwalona: 1 raz(y)
  • niezastąpiony
  • Zanim traiłm na ten produkt, próbowałam róznych olejków i emolientów. od tych za ponad 100zł aż do taniej super Ziajki !

+ świetnie natłuszcza
    +łagodzi podrażnienia
    + przyjemny zapach
    + pozostawia delikatny ochronny film
    + nie jest nieprzyjemnie tlusty jak niektore podobne kosmetyki
    + dobra cena
    +skóra mojej córki jest po nim idelanie gładka !
    + bardzo fajny design opakowań całej nowej serii, imiona zwierzątek są urocze

Chcesz pochwalić bokeh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super produkt
  • Uwielbiam jego zapach i działanie,
    skóra mojego synka jest dobrze nawilżona i natłuszczona, choć teraz trafiła mi się jakoś wyjątkowo tłusta zawartość i muszę lać go do wody mniej niż dotychczas, mam nadzięję że to mały wyjątek, poza tym zawsze wszystko było ok, a zużyłam już 5 całych butelek(jedna starcza mi na około miesiąc),
    plusy:
    *cena
    *spełnia swoje zadanie
    *nie uczula, nie drażni
    minusy:
    *nie zauważyłamUżywam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: 5 butelek

Chcesz pochwalić MysticNanette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły
  • Kupiłam ten płyn raz, żeby wypróbować i średnio byłam zadowolona. W mojej opinii lepszy dla mojego synka jest płyn z oliwką Nivea baby nutri sensitive, którego używamy od narodzin maluszka. Ale do rzeczy:
    +nie uczulił, nie podrażnił
    +przyjemny zapach

-nie nawilżał w takim stopniu, jak poprzedni-konieczne było stosowania mleczka
    -mało wydajny, musiałam wlewać więcej, żeby osiągnąć taki efekt, jaki chciałam

Generalnie nie jest zły, ale nam nie przypasował.

Używam tego produktu od: niecałe 2 tygodnie

Chcesz pochwalić lemur_krk za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy dla mojego bobaska
  • Początkowo używałam dla swojego synka próbek różnych kosmetyków do kąpieli.Żaden go nie uczulił, w końcu trzeba się było zdecydowac na coś na dłużej. I dobrze,że wybrałam Ziajkę ( choc w próbkach jej nie miałam...)Muszę przyznac, że o moim wyborze przede wszystkim zadecydowało zaufanie do marki. Kosmetyków Ziaja używałam nie raz i żaden mnie nie zawiódł.
    Płyn zawiera substancję natłuszczające,po kąpieli pozostawia na skórze delikatny film - dzięki temu ciałko jest odpowiednio nawilżone, zapobiega wysuszeniu delikatnej skórki. Użycie oliwki nie jest już potrzebne. Skóra nie jest lepka.
    Płyn ma jedyny w swoim rodzaju, wspaniały "dzidziusiowy" zapach.
    Nie wywołał u mojego malucha żadnej reakcji uczuleniowej.
    Zwróccie uwagę na skład : jest tam zaledwie kilka pozycji!Według mnie, im mniej tym lepiej, tym bardziej w przypadku produktów dziecięcych. Porównywałam ilośc składników z pielęgnującym płynem do kąpieli Nivea i płynem z oliwką Bobini - tam lista jest naprawdę dłuuga, szczególnie w przypadku Bobini.
    Moim zdaniem produkt jest wydajny, odpowiada mi relacja ceny do jakości.
    Butelka wygodna w użyciu.
    Uważam,że powinniśmy wspierac polskich producentów, pisałam już to w recenzji innego polskiego kosmetyku ***> naprawdę nie odstajemy od zagranicznych koncernów.
    Z dostępnością produktu nie mam problemów, aczkolwiek mieszkam w dużym mieście. Kupiłam płyn w Superpharm i w Akpol Baby.

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 po 370 ml

Chcesz pochwalić puddle za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Zdecydowanie kupie go ponownie. Zachecily mnie opinie innych Wizazanek i naprawde nie zaluje. Przede wszystkim nie podraznil a ni nie uczulil skory mojej 4 mies. corci. Ładnie nawilza skore, ktora jest miekka i mila w dotyku, balsam jest zbedny. Woda z tym plynem przemywam rowniez buzie czy oczy i nic sie nie dzieje Zapach jest przyjemny, nie drazniacy. Co do wydajnosci to uzywam tak jak pisze producent i nie jest najgorzej.Cena jest rowniez bardzo przystepna. Ja zakupilam butelke 370ml za niecale 12 zl wiec uwazam ze jest ok. Jedyny minus to dostepnosc. Trzeba naprawde miec szczescie zeby na niego natrafic. Dobrze ze w poblizu mam sklep firmowy Ziaji i jest w miare pod reka. Ogolnie polecam!

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić kaskag07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • hit !
  • + wspaniale pielęgnuje delikatną skórę noworodka i niemowlęcia
    +pozostawia na skórze ochronny film
    + po kąpielach w tym płynie nie stosowałam żadnych balsamów ani oliwki - poprostu są zbędne
    +koi i łagodzi zaczerwienienia
    +wydajny
    + niska cena w porównaniu do kosmetyków innych marek

- czasami ciężko go dostać w sklepach - ale to nie wina producenta

Ilość zużytych opakowań: 2,5 opakowania

Chcesz pochwalić chmurka_82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Wspanialy plyn, ktory zlikwidowal szorstka skore u mojej coreczki. Jej cialko nareszcie jest gladziutkie i miekkie. Balneum niech sie schowa.
    Wystarczy nalac niewielka ilosc do wanienki, wiec uwazam, ze jest wydajny. Kupilam w Drogerii Natura, wiec z dostepnoscia nie jest zle.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op.

Chcesz pochwalić wandaweranda za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • * cudny, delikatny zapach niemowlaczka
    * natluszcza skórę dziecka zostawiając ją miękką i delikatną
    * pomógł nam wygrać walkę z wysypką spowodowaną skazą białkową u 3 mies. synka
    * dobry skład
    * lepszy niż słynny OILATUM
    * tani

do minusów mogę zaliczyć :
    * małe opakowanie... mogliby zrobić takie 400ml, bo zbyt często muszę latać po niego do apteki
    * słaba dostępność- jedynie w aptece i to na zamówienie...

Przyznam, że w okresie wysypu skazy białkowej u mojego maluszka dolewałam do płynu oleju lnianego który działa m.in. przeciwświądowo i łagodzi zmiany skórne, mieszanka sprawdziła się świetnie!

za minusy nie odejmuję jednak gwiazdki bo sam produkt jest świetny!Używam tego produktu od: ok 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: chyba już ok 4 lub 5...

Chcesz pochwalić Anulka:-) za czytelną i pomocną recenzję?
  • perelka
  • Jest to kolejny produkt z serii Ziajka, ktory mnie absolutnie zachwycil. Podeszlam do niego sceptycznie, poniewaz nigdy nie stosowalam zadnych oliwek w pielegnacji mojej Zosi... jakos mnie nie przekonuja. Ale ten plyn do kapieli jest naprawde godny polecenia - nie jest tlusty, nie pozostawia warstwy na wanience, PRZEUROCZO pachnie i pozostawia skore mieciutka, lekko natluszczona i nie wymagajaca stosowania balsamu.

Odejmuje jednak pol gwiazdki, poniewaz jest strasznie malo wydajny: musialam dodawac 3, a nie 2 nakretki (chociaz mam wanienke z Ikei, wiec nie jest jakas wyjatkowo duza) i plynu wystarczylo zaledwie na tydzien Cena zatem jest tylko pozornie niska, bo gdybym nie uzywala Ziajki na zmiane ze "zwyklym" plynem do kapieli bylby to najdrozszy dzieciecy kosmetyk w moim domu.
    Takze gdyby nie mala wydajnosc, bylby to zdecydowanie moj kolejny dzieciecy KWC.

Używam tego produktu od: 1 tydzien + prawie miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Chcesz pochwalić katiuska za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • najlepszy
  • Trafiłam na niego przez przypadek i nas zachwycił.
    Plusy:
    - delikatny dla skóry noworodka
    - natłuszcza skórę
    - piękny, delikatny zapach
    - niewygórowana cena
    Minusy:
    - trochę mało wydajny
    - trudno go znaleźć w sklepach

Ilość zużytych opakowań: co najmniej 5

Chcesz pochwalić bpis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepsza niż płyny z tzw \\\'górnej półki\\\'
  • Zdecydowanie godna polecenia dla niemowląt i dla dorosłych cierpiących na problemy z suchą czy wręcz atopową skórą. Bardzo ładnie \\\'dziecięco\\\' pachnie, super natłuszcza i jest o niebo lepsza niż tak strasznie polecane preparaty z \\\'górnej półki\\\'. Używam na zmianę z płynem Hipp i jestem baaardzo zadowolona z działania.

Chcesz pochwalić greeneyedlady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Zaczęłam używać tego płynu będąc w ciąży i muszę przyznać, że mi spasował. Nie lubię smarować się balsamami a jakoś trzeba było tą skórę natłuścić. Na szczęście nie miałam problemu z rozstępami.

Płyn ma ładny oliwkowy zapach, jest średnio wydajny, ładnie natłuszcza, nie powoduje alergii, skóra jest po nim nawilżona i delikatnie pachnąca.

Kosmetyk nie jest drogi i dostępny. Kupuję go w pobliskiej aptece bez problemu.

Ilość zużytych opakowań: 6 całych

Chcesz pochwalić tu_ona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez większych zastrzeżeń
  • Bardzo dobry produkt w niskiej cenie. Łagodny, nie uczula o neutralnym zapachu. Myję nim zarówno ciałko mojego szkraba jak i włoski. Nie pozostawia tłustej warstwy. Może mało wydajny.
    Nam odpowiada

Chcesz pochwalić katiem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Jest świetnym produktem dla dziecka bo:

-natłuszcza delikatną skórę
    -milutko pachnie
    -nigdy nie podrażnił skóry dziecku
    -ładnie nawilżył
    -delikatnie obmywa i pielęgnuje
    -dobra cena
    -wygodna butelka

Minusów nie ma moim zdaniem

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić persefonna za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto kupić
  • Płyn ma mnóstwo zalet i tylko jedną wadę, którą jest stosunek wydajności do ceny. Jednak i tak jest dużo tańszy niż kosmetyki apteczne o takich samych właściwościach. Ładnie pachnie, świetnie myje bez podrażniania i wysuszania delikatnej skóry dziecka, która nie wymaga po kąpieli użycia żadnego balsamu. Ważne jest dla mnie również to, że nie pozostawia na wanience żadnego osadu. Nie wiem czy jeszcze go kupie, bo córka ma skórę bezproblemową, która toleruje wszystkie kosmetyki, a ten płyn jest ciężko dostępny - udało mi się go kupić dopiero w aptece.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pysiam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona, ale...
  • Jestem zadowolona, bo:
    -ślicznie pachnie
    -bardzo delikatny, uzywałam od 1 tygodnia życia
    -dobrze nawilża

Na minus:
    -nie jest zbyt wydajny, dlatego uważam, że trochę drogi. Tu podana cena 10 zł, ale jak już któraś wspomniała, bardzo trudno go dostać, kupowałam i zamawiałam w aptekach- tu cena dużo wyższa niż w sklepie.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Chcesz pochwalić hanka_79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!!
  • Nie uczula, dobrze natluszcza, przyjemny, dleikatny zapach, nie zostawia osadu w wanience- polecam! dosc trudno go kupic - w marketach jest "kolorowa kapiel"- to nie jest to samo! ja kupuje w aptekach, albo malych drogeriach. Wole go bardzij niz nivea- natluszczajacy olejek do kapieli- bo ten olejek to raczej oliwka, tlusta, a kiepsko nawilza. Moj Maluszek byl kapany w ziajce od 1-szego dnia zycia;-)

Używam tego produktu od:9 miesiecy

Chcesz pochwalić lima15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Napiszę krótko i zwięźle:
    - najlepszy z wszystkich (słynne oilatum do pięt mu nie sięga)
    - śliczny dzidziusiowy zapach
    - delikatny (kąpałam synka od pierwszego dnia w domu)
    - nie tłuści wanienki

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić klee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Bardzo dobry płyn. Natłuszcza, ale efekt nie jest długotrwały-dlatego 4 gwiazdki. Świetnie myje, pięknie pachnie, ma miłą konsystencję. To naprawdę dobry kosmetyk, znakomicie się sprawdza przy moim AZS.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Chcesz pochwalić Nixie za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla atopowca
  • Moj synek jest atopowcem i czasami robie mu kapiele natluszczajace. Bedac w Pl kupilam ten plyn, od tak na wyprobowanie. Jak sie u niego nie sprawdzi to sama bede uzywac. No i sie sprawdzil. Uzylam nawer raz sama , zeby miec pewnosc ze cos ten plyn robi. Niestety wychwalana seria babydream , a dokladnie Ölbad z tej serii nie sprawdza sie, wiec wolalam oliwke, ktora pozostawia tlusta wanne. Po plynie natluszczajacym Ziajka nie ma tlistej wanny, wiec omija nas jej pucowanie po kapieli. Zapach przyjemny, dziecinny i co dla mnie tez jest bardzo wazne sklad. Sklad jak na Ziaja jest bardzo dobry, bo niestety nie o kazdym kosmetyku dla dzieci firmy Ziaja mozna to powiedziec. Przy kolejnych wizytach w PL mam zamiar kupowac ponownie ten produkt.

Używam tego produktu od:poczatku roku 2008
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić MonikaPogrzeba za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Idealna dla atopowców
  • Bardzo dobra Oliwka do kapieli z natłuszeczeniem...Moj synek jest alergikiem i jego cialo wymaga specjalnej troski..Po wiecznych wizytach dermatologicznych jego skora byla szorstka i wysuszona, ta oliwka zregenerowała jego ciałko. Polecam ja naprawde w 100% ..Ja wlewam ja do wanienki i tak myje maluszka..oszuszam lekko recznikiem..Skora pozostaje mieciutka i pachnaca....Mozna tez nalac oliwke na reke i przetrzec cialo dziecka oplukujac woda...

Dla nas rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:miesiaca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Chcesz pochwalić Moni@ za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • bardzo fajny produkt, ładnie pachnie i dobrze natłuszcza, nie muszę już smarować skóry mojego dziecka oliwką, nie podrażnia
    porównywalny do Oilatum, którego używaliśmy wcześniej
    no i ta cena....

Chcesz pochwalić kurkaaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonały
  • Skusiła mnie głównie cena, wcześniej używałam oilatum.Produkt zdecydownie lepszy niz oilatum( przy 3 opakowaniu skóra sie uwrazliwiła) superwydajny i doskonale natłuszcza i koi podrażnienia na skórze mojego dziecka.

Używam tego produktu od:prawie 2 lat
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 4

Chcesz pochwalić bertranda za czytelną i pomocną recenzję?