Powiększ Dr Irena Eris, Pharmaceris N, Krem na rozszerzone naczynka krwionośne z 1% wit. K

Zgłaszająca osoba: Annmi

Krem z wysoką zawartością wit. K. Obkurcza naczynka krwionośne zapobiegając ich pękaniu i przyspiesza wchłanianie krwi znajdującej się poza naczynkami krwionośnymi (wylewy podskórne powstałe np. wskutek urazów).

• KWC na naczynka
  • Mówię szczerze - nie lubię i nie uzywam Erisa. Na ten kremik ktoś mnie namówił argumentując to głównie obecnością witaminy K i dobrze, że mu się udało. Jest to zdecydowanie najlepszy preparat na naczynka z jakim się spotkałam - wyraźne efekty są już po kilku dniach - na prawdę działa.
    Konsystencja rzadka i wodnista- ale nie ma to żadnego wpływu na działanie i ocenę. Używam go jako preparatu na naczynka a oprócz tego innego kremu do twarzy.

Używam tego produktu od:2lat
    Ilość zużytych opakowań:kilka

Chcesz pochwalić Kaska R. za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Moja deska ratunku
  • Sięgam po niego w krytycznych sytuacjach, kiedy naczynka zaczynają się coraz bardziej "panoszyć" mi na twarzy. I działa - większość znika. Szybko się wchłania, konsystencja nie przeszkadzająca nawet latem (stosuję go oczywiście punktowo). Pojemnik wydaje się nieco niedopracowany - niby przystosowany do dozowania małej ilości kremu, a jednak nie zdażyło mi się chyba wycisnąć mniej niż za dużo... Cóż "nobody's" perfect.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić badb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Koszmaru jaki moja twarz przezyła po tym kremie nikomu nie życzę:/ Uczulił mnie już po pierwszym zastosowaniu (nie był przeterminowany ani nic w tym stylu), moja twarz była tak podrażniona, że pomogły mi dopiero mazidła przepisane przez dermatologa. Co do skuteczności nie mogę się wypowiedzieć, bo po pierwszym użyciu wylądował w koszu. Od tamtej pory trzymam się z daleka od serii naczynkowej eris i od całej eris

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: posmarowałam twarz raz

Chcesz pochwalić mandarynka7 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • nie dla kazdego
  • wlasciwie ciezko zrecenzowac - bo nib lagodzi podraznienia i lekko rozjasnia naczynka, ale mnie osobiscie zaczal uczulac i najnormalniej w swiecie dostalam po nim pryszczy. Bardzo ciezki jak na krem nawilzajacy i zatyka rozszezone pory. Raczej do skory suchej i bardzo suchej

Używam tego produktu od: uzwalam kilka lat temu odopoki nie zaczal mnie uczulac

Chcesz pochwalić noone za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rzeczywiście działa.
  • Używam go do smarowania pojedynczych porozszerzanych naczynek; także kilka razy w tygodniu na całą twarz (profilaktycznie). Po regularnym smarowaniu - dwa razy na dobę - rozszerzone naczynka przestają być widoczne i to jest ogromnym plusem tego kremu Minusem jest to, że wystarczy odstawić go na kilka dni, żeby sytuacja wróciła do stanu sprzed użycia :/ tak więc w pewnym sensie jestem od niego uzależniona. Szybko się wchłania. Aha, działanie wykazuje wyłącznie na twarzy (na nogach już nie, a szkoda). Tym niemniej, to jedyny do tej pory produkt, który daje u mnie widoczne efekty.

Używam tego kosmetyku od: paru lat.

Chcesz pochwalić trawiasta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!!!
  • Nie mam pojęcia skąd te wszystkie niepochlebne uwagi na temat tego kremu. Dla mnie to jest krem-podstawa w pielęgnacji mojej buźki!
    Używam go od czterech lat i po tak długim czasie stosowania poprawa jest widoczna gołym okiem! Zdecydowanie buzia jest mniej zaczerwieniona, nawet pod wpływem silnych emocji tylko trochę się zaróżawia. Ma wspaniałe właściwości kojące. Stosuję go wieczorem i twarz po całym dniu się uspokaja i chłonie składniki jak gąbka. Od jakiegoś czasu nakładam wiekszą ilość na skrzydełka nosa i skóra w tym miejscu nie jest już taka podatna na zaczerwienienia. W ogóle lubię nakładać go na buźke trochę więcej, nawet w formie maseczki. Skóra rano jest jaśniejsza, wypoczęta i odżywiona. Nie likwiduje dużych naczynek, ale to jest w stanie zrobić tylko laser.
    Dodam, że stosuję go razem z mleczkiem oczyszczającym i tonikiem z tej serii, a kiedyś jeszcze z kremem głęgoko odżywczym, co dodatkowo wpływa na efekty!!!!
    Polecam z czystym sumieniem!!!!

16 czerwca 2005r.
    Odjęłam jedną gwiazdkę, ale wszystko co napisałam wcześniej to prawda. Poprostu na KWC zasługuje najlepszy w swojej dziedzinie, a od tego kremiku są zdecydowanie lepsze, niestety też droższe:/
    Nadal będę go używać, ale to co potrafi Eris w kilka lat, Avene zrobi w kilka miesięcy!!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: czterech lat/ Bóg jeden wie

Chcesz pochwalić tess_d za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co to w ogóle jest???
  • Recenzja: ...Co to w ogóle jest i co to w ogóle ma robić???
    "To" ma formę żółtawej maści o "zaropiałym" zapachu i wygladzie...Ugghhhh...;(
    No dobrze, ale można przeżyć, bo ulotka gwarantuje, ze to produkt leczniczy i pomoże każdemu w największym kłopocie, więc można do "tego" podejść jak do maści...Używałam " tego" z samozaparciem 2 razy dziennie przez miesiąc------> w ogóle się nie wchłaniało(mam suchą skorę), pozostawiało jakiś żółty naciek, ani nie nawilżało, ani nie łagodziło, a co najgorsze ---->nie miao żadnego wpływu na naczynia krwionośne...
    Hmmmm...Jak ktos chce, to moze się smarować tym żółtawym czymś, tylko po co, to juz nie wiem...

PS. Wchłaniania siniaków też nie przyspiesza, także między bajki można wlożyć działanie tego preparatu...
    Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić Hela_Bertz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Recenzja: ...
    Na początku nie podobał mi się, bo był taki ciężki i tłusty, ale zacisnęłam zęby i postanowiłam go zużyć, skoro miał takie cuda czynić. Niestety, przy końcu chyba już opakowania, po jakimś miesiącu używania dostałam na niego uczulenia, ale jakiego?! w którymś momencie spuchła mi twarz. No i o działaniu na naczyńka nic nie mogę powiedzieć, bo przy tym uczuleniu twarz miałam czerwoną ciągle, a teraz jest chyba tak jak było z naczynkami.
    Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
    Niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić madlain za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny
  • Recenzja:
    Jego zalety to:
    - szybko się wchłania
    - ładny zapach
    - jasny, zielony odcień, który sprawia, że naczynka są
    jakby mniej widoczne
    - działa profilaktycznie, jak na razie nie pękają mi
    żadne dodatkowe naczynka
    Jego wady:
    - producent pisząc, że należy stosować dwa razy dziennie
    aż do momentu ustąpienia naczynek, stwarza nadzieje,
    że za pomocą tego specyfiku można pozbyć się
    pajączków, niestety nic takiego nie nastąpiło u mnie i
    raczej nie nastąpi.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić milka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonały-po laserach
  • Tego kremu używam po zabiegach laserowych (usuwam rumień) i sprawdza się doskonale. Skóra po zabiegu laserowym jest podrażniona, często zaczerwieniona, a ten krem doskonale to usuwa, zmniejsza zaczerwienienia i podrażnienia, przyspiesza gojenie dzięki zawartości witaminy k. Konsyctencja i zapach jest bardzo przyjemny. Cena też dość przystępna.
    Nie używam go regularnie codziennie, rano i wieczorem tylko własnie po wspomnianych zabiegach przez tydzień i jestem bardzo zadowolona.
    Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić oliczka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij