Powiększ Dr Irena Eris, Pharmaceris N, Krem na rozszerzone naczynka krwionośne z 1% wit. K

Zgłaszająca osoba: Annmi

Krem z wysoką zawartością wit. K. Obkurcza naczynka krwionośne zapobiegając ich pękaniu i przyspiesza wchłanianie krwi znajdującej się poza naczynkami krwionośnymi (wylewy podskórne powstałe np. wskutek urazów).

• KWC na naczynka
  • Mówię szczerze - nie lubię i nie uzywam Erisa. Na ten kremik ktoś mnie namówił argumentując to głównie obecnością witaminy K i dobrze, że mu się udało. Jest to zdecydowanie najlepszy preparat na naczynka z jakim się spotkałam - wyraźne efekty są już po kilku dniach - na prawdę działa.
    Konsystencja rzadka i wodnista- ale nie ma to żadnego wpływu na działanie i ocenę. Używam go jako preparatu na naczynka a oprócz tego innego kremu do twarzy.

Używam tego produktu od:2lat
    Ilość zużytych opakowań:kilka

Chcesz pochwalić Kaska R. za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Moja deska ratunku
  • Sięgam po niego w krytycznych sytuacjach, kiedy naczynka zaczynają się coraz bardziej "panoszyć" mi na twarzy. I działa - większość znika. Szybko się wchłania, konsystencja nie przeszkadzająca nawet latem (stosuję go oczywiście punktowo). Pojemnik wydaje się nieco niedopracowany - niby przystosowany do dozowania małej ilości kremu, a jednak nie zdażyło mi się chyba wycisnąć mniej niż za dużo... Cóż "nobody's" perfect.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić badb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Koszmaru jaki moja twarz przezyła po tym kremie nikomu nie życzę:/ Uczulił mnie już po pierwszym zastosowaniu (nie był przeterminowany ani nic w tym stylu), moja twarz była tak podrażniona, że pomogły mi dopiero mazidła przepisane przez dermatologa. Co do skuteczności nie mogę się wypowiedzieć, bo po pierwszym użyciu wylądował w koszu. Od tamtej pory trzymam się z daleka od serii naczynkowej eris i od całej eris

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: posmarowałam twarz raz

Chcesz pochwalić mandarynka7 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • nie dla kazdego
  • wlasciwie ciezko zrecenzowac - bo nib lagodzi podraznienia i lekko rozjasnia naczynka, ale mnie osobiscie zaczal uczulac i najnormalniej w swiecie dostalam po nim pryszczy. Bardzo ciezki jak na krem nawilzajacy i zatyka rozszezone pory. Raczej do skory suchej i bardzo suchej

Używam tego produktu od: uzwalam kilka lat temu odopoki nie zaczal mnie uczulac

Chcesz pochwalić noone za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rzeczywiście działa.
  • Używam go do smarowania pojedynczych porozszerzanych naczynek; także kilka razy w tygodniu na całą twarz (profilaktycznie). Po regularnym smarowaniu - dwa razy na dobę - rozszerzone naczynka przestają być widoczne i to jest ogromnym plusem tego kremu Minusem jest to, że wystarczy odstawić go na kilka dni, żeby sytuacja wróciła do stanu sprzed użycia :/ tak więc w pewnym sensie jestem od niego uzależniona. Szybko się wchłania. Aha, działanie wykazuje wyłącznie na twarzy (na nogach już nie, a szkoda). Tym niemniej, to jedyny do tej pory produkt, który daje u mnie widoczne efekty.

Używam tego kosmetyku od: paru lat.

Chcesz pochwalić trawiasta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!!!
  • Nie mam pojęcia skąd te wszystkie niepochlebne uwagi na temat tego kremu. Dla mnie to jest krem-podstawa w pielęgnacji mojej buźki!
    Używam go od czterech lat i po tak długim czasie stosowania poprawa jest widoczna gołym okiem! Zdecydowanie buzia jest mniej zaczerwieniona, nawet pod wpływem silnych emocji tylko trochę się zaróżawia. Ma wspaniałe właściwości kojące. Stosuję go wieczorem i twarz po całym dniu się uspokaja i chłonie składniki jak gąbka. Od jakiegoś czasu nakładam wiekszą ilość na skrzydełka nosa i skóra w tym miejscu nie jest już taka podatna na zaczerwienienia. W ogóle lubię nakładać go na buźke trochę więcej, nawet w formie maseczki. Skóra rano jest jaśniejsza, wypoczęta i odżywiona. Nie likwiduje dużych naczynek, ale to jest w stanie zrobić tylko laser.
    Dodam, że stosuję go razem z mleczkiem oczyszczającym i tonikiem z tej serii, a kiedyś jeszcze z kremem głęgoko odżywczym, co dodatkowo wpływa na efekty!!!!
    Polecam z czystym sumieniem!!!!

16 czerwca 2005r.
    Odjęłam jedną gwiazdkę, ale wszystko co napisałam wcześniej to prawda. Poprostu na KWC zasługuje najlepszy w swojej dziedzinie, a od tego kremiku są zdecydowanie lepsze, niestety też droższe:/
    Nadal będę go używać, ale to co potrafi Eris w kilka lat, Avene zrobi w kilka miesięcy!!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: czterech lat/ Bóg jeden wie

Chcesz pochwalić tess_d za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co to w ogóle jest???
  • Recenzja: ...Co to w ogóle jest i co to w ogóle ma robić???
    "To" ma formę żółtawej maści o "zaropiałym" zapachu i wygladzie...Ugghhhh...;(
    No dobrze, ale można przeżyć, bo ulotka gwarantuje, ze to produkt leczniczy i pomoże każdemu w największym kłopocie, więc można do "tego" podejść jak do maści...Używałam " tego" z samozaparciem 2 razy dziennie przez miesiąc------> w ogóle się nie wchłaniało(mam suchą skorę), pozostawiało jakiś żółty naciek, ani nie nawilżało, ani nie łagodziło, a co najgorsze ---->nie miao żadnego wpływu na naczynia krwionośne...
    Hmmmm...Jak ktos chce, to moze się smarować tym żółtawym czymś, tylko po co, to juz nie wiem...

PS. Wchłaniania siniaków też nie przyspiesza, także między bajki można wlożyć działanie tego preparatu...
    Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić Hela_Bertz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Recenzja: ...
    Na początku nie podobał mi się, bo był taki ciężki i tłusty, ale zacisnęłam zęby i postanowiłam go zużyć, skoro miał takie cuda czynić. Niestety, przy końcu chyba już opakowania, po jakimś miesiącu używania dostałam na niego uczulenia, ale jakiego?! w którymś momencie spuchła mi twarz. No i o działaniu na naczyńka nic nie mogę powiedzieć, bo przy tym uczuleniu twarz miałam czerwoną ciągle, a teraz jest chyba tak jak było z naczynkami.
    Niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić madlain za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny
  • Recenzja:
    Jego zalety to:
    - szybko się wchłania
    - ładny zapach
    - jasny, zielony odcień, który sprawia, że naczynka są
    jakby mniej widoczne
    - działa profilaktycznie, jak na razie nie pękają mi
    żadne dodatkowe naczynka
    Jego wady:
    - producent pisząc, że należy stosować dwa razy dziennie
    aż do momentu ustąpienia naczynek, stwarza nadzieje,
    że za pomocą tego specyfiku można pozbyć się
    pajączków, niestety nic takiego nie nastąpiło u mnie i
    raczej nie nastąpi.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić milka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonały-po laserach
  • Tego kremu używam po zabiegach laserowych (usuwam rumień) i sprawdza się doskonale. Skóra po zabiegu laserowym jest podrażniona, często zaczerwieniona, a ten krem doskonale to usuwa, zmniejsza zaczerwienienia i podrażnienia, przyspiesza gojenie dzięki zawartości witaminy k. Konsyctencja i zapach jest bardzo przyjemny. Cena też dość przystępna.
    Nie używam go regularnie codziennie, rano i wieczorem tylko własnie po wspomnianych zabiegach przez tydzień i jestem bardzo zadowolona.
    Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić oliczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie działa
  • Recenzja: Krem niestety nie jest skuteczny w mojej ocenie. Mimo stosowania filtrów przeciwsłonecznych i regularnego wcierania tego właśnie kremu stałam się w ciągu ostatnich dwóch miesięcy posiadaczką nowych pękniętych naczynek...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić lenna za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawde działa!!!
  • Recenzja: ...
    Ten krem po prostu uratował moja twarz !!! Czerwieniłam sie przy kazdej okazji i bez okazji, na twarzy wiecznie miałam czerwone plamy i wygladałam jak Indianin. Teraz mam twarz gładka, bladą, naczynka sa prawie niewidoczne, a czerwienie się tylko przy sporym wysiłku
    Jak stosuje? Od ponad roku, jestem w trakcie uzywania 3 opakowania. Na poczatku (własciwie całe 1 opakowanie) uzywałam 2 razy dziennie, pod krem, na dzień i na noc. POtem zrobiłam miesiac przerwy, a kolejne opakowanie juz tylko raz dziennie rano pod krem. Znowu przerwa i teraz 3 opakowanie tak samo I na pewno kupie kolejne
    Krem wchłania sie całkowicie po ok. 15 min, po tym czasie smaruje buzie kremem na dzien i sprawa załatwiona . Jest delikatny, własciwie bezzapachowy i bardzo wydajny. Niewielka ilosc wystarcza na całe policzki i nos. I cena tez przystępna - ok. 30 zł w aptece.
    Teraz jest nowe opakowanie z atomizerem, bardziej higieniczne i poręczne, wyciska sie akurat taka porcja kremu, jaka jest potrzebna

Naprawde gorąco polecam!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić madge za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomaga
  • Recenzja: Stosuje go od okolo miesiaca, dwa razy dziennie i widze poprawe. Skóra sie mniej czerwieni, jest bardziej odporna. Krem ma higieniczne opakowanie, mila konsystencje i zapach. Twarz sie po nim troszke swieci. Cena okolo 30 zlotych. Krem jest dosyc wydajny. Polecam.
    Używam tego kosmetyku od miesiaca/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ciri za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Mój komentarz: ...zużyłam tylko jedno opakowanie, ale zauważyłam zdecydowaną poprawę. według mnie rumień zmniejszył się o około 50-75%. Ale nadaje się dla cer tłustych tylko na noc bo bardzo się świeci. Jak najbardziej polecam. Używam tego produktu od / Ilość zużytych opakowań: ... 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić djulietta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie!
  • Poleciła mi go kosmetyczka. Nie jestem z niego zadowolona. Jedyne zauważalne plusy to: tubka, z której można wycisnąć dokładnie tyle ile się chce i konsystencja kremu. Dla mnie okazał się po prostu nieskuteczny. Używałam go na noc, bo jest bez filtrów ochronnych, co mija się z celem dla naczynkowców. Używam tego produktu od / Ilość zużytych opakowań: 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Cosmo za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • Mój komentarz: Absolutnie nie jestem zachwycona całą serią na naczynka tej firmy.Pierwsze co mnie odrzuca to koszmarny, nieprzyjemny zapach,szczególnie wyczuwalny w peelingu z tej serii.Jeśli chodzi o efekty to zero skuteczności.Owszem nie podrażnia i nie uczula, ale jeśli chodzi o naczynka to nie zauważyłam żadnej poprawy.Stosowałam według zaleceń/Powiedziałabym ,że to zwykły kremik do cery wrazliwej i ot co.Do mojego ideału, jeśli chodzi o naczynkową cerę, Diroseala brakuje mu lat świetlnych.Nie polecam. Używam tego produktu od / Ilość zużytych opakowań: prawie dwa.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić iwonalodz za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawde dziala
  • Mój komentarz: Najpierw wydawalo mi sie, ze jest beznadziejny, bo nie daje efektow. Ale pozniej spojrzalam sobie szczerze w oczy i powiedzialam: 'Napisane jest, zeby uzywac 2 razy dziennie? Napisane. A ty, ciapciaku, uzywasz 2 razy w tygodniu jak ci sie przypomni i marudzisz, ze nie dziala... ' ;-) I od tego dnia zaczelam smarowac sie nim codziennie, rano i wieczorem. Po okolo dwoch tygodniach znaczaco zbladly moje rumience, zniknela wiekszosc rozszerzonych naczynek (poza tymi najwiekszymi) i skora przestala reagowac histerycznie na zmiany temperatury. Czyli zrobil wszystko co obiecywal Do tego jest bardzo wydajny, wygodna, higieniczna tubka. Jedyny maly minusik to taki, ze szczypie jesli skora jest uszkodzona, np. otarcia na nosie. Używam tego produktu od 4 miesiecy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ISIA za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez zachwytu
  • Byc może przyspiesza wchłanianie wylewów podskórnych. Nie wypowiem się w tej kwestii, bo nie miałam okazji sprawdzić. Niestety na widoczne naczynka nie działa nic a nic - nie obkurcza, nie uspokaja, nie likwiduje rumienia. Przez pierwsze dwa opakowania stosowałam dwa razy dziennie, następne raz dziennie i... poprawy (jak obiecuje producent) nie zuważyłam. Na plus: przyjemny w użyciu, nietłusty, łatwo się wchłania, nie podrażnia. Trzy gwiadki za wymienione plusy, za cenę i za to, że nie pojawiło się żadne nowe pęknięte naczynko. Ilość zużytych opakowań: 4.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ambiance za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Co prawda kiepsko się wchłania i pozostawia tłusty film (pod makijaż się niestety nie nadaje), to jednak przy regularnym stosowaniu widać efekty.
    Obkurcza naczynka i zmniejsza nieco zaczerwienienia na buzi.
    Polecam, bo to jedyny jak na razie środek, który DZIAŁA ( a próbowałam już wielu).

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić mala-czarna za czytelną i pomocną recenzję?
  • profilaktycznie
  • Jest przyjemny w użyciu, delikatny, dobrze się wchłania. Wierzę, że zapobiega (pomaga zapobiegać) rozszerzaniu się naczynek. Natomiast z mojego doświadczenia wynika, że na już rozszerzone naczynka nic nie poradzi. Niestety.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić olencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Kupiłam go na zimę, bo miałam nadzieję, ze je trochę obkurczy mi naczynka na twarzy i że przestanę się czerwienić przy każdej zmianie temperatury (wyjście na dwór – powrót do ciepłego wnętrza). Niestety z tym nie poradził sobie. Wchłania się dość długo, ale całkowicie, nie pozostawia tłustej lub lepkiej warstewki. Łagodzi drobne podrażnienia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Teri za czytelną i pomocną recenzję?
  • u mnie nie działa
  • Stosowałam regularnie i nie zauważyłam niestety żadnych zmian. Ogólnie nie jestem zachwycona całą serią, ale po tym kremie spodziewałam się najwięcej.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Ptasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Używam całej serii PHARMACERIS N od dawna. Uważam, że jest bardzo dobra.
    Ten krem naprawdę ściąga naczynka i zmniejsza rumień, ale wymaga to wytrwałości i systematyczności w stosowaniu. Nie oczekujcie cudów - nie zlikwiduje istniejących naczynek.
    Nie podrażnia i nie uczula. Jest bardzo delikatny.
    Kosztuje kilkanaście złotych.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Annmi za czytelną i pomocną recenzję?