Palmolive, Protex Herbal (Mydło antybakteryjne)

Powiększ Palmolive, Protex Herbal (Mydło antybakteryjne)

Zgłaszająca osoba: magda88

Protex Herbal to unikalne mydło w kostce, które łączy antybakteryjną recepturę
z kompozycją naturalnych ziół, dzięki czemu zapewnia skórze odpowiednią pielęgnację oraz ochronę antybakteryjną. Zioła, których wyciągi zastosowano w mydle Protex Herbal, znane są z pozytywnego oddziaływania na skórę:
Zielona herbata zawiera polifenole, które chronią przed działaniem wolnych rodników, mają silne właściwości antyutleniające, dzięki czemu zapobiegają powstawaniu przedwczesnych zmarszczek, ponadto mają działanie bakteriobójcze, ściągające i przeciwzapalne.
Nagietek chroni wrażliwą skórę, regeneruje i dezynfekuje, przynosi ulgę w przypadku ropnych i trądzikowych zmian skóry.
Olejek z drzewa herbacianego to silny antyseptyk, ma działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze, ułatwia gojenie się ran i blizn. Używany przy leczeniu trądziku, pęcherzy, oparzeń (w tym słonecznych) i wysypki.
Tymianek ma silne działanie bakteriobójcze, ściągające, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne, chroni skórę przed zanieczyszczeniami, zapewnia miły zapach.
Rozmaryn działa kojąco i odświeżająco, pobudza ukrwienie oraz działa antyseptycznie i przeciwutleniająco, przyspiesza gojenie się skóry, ma właściwości aromaterapeutyczne, jego zapach ma działanie relaksujące.
Mydło antybakteryjne Protex Herbal jest niezbędnym środkiem pielęgnacyjnym dla wszystkich, którzy mają problemy z cerą. Doskonale oczyszcza skórę, zapewniając jej jednocześnie odpowiednią pielęgnację i ochronę. Mogą go używać osoby młode z problemami skóry, jak również starsze, u których odporność na bakterie jest osłabiona. Mydło Protex Herbal jest doskonałym kosmetykiem na lato, niezbędnym w każdej walizce. Jasnozielony kolor i delikatny ziołowy zapach podkreślają właściwości wariantu.

Skład: Sodium Tallowate, Sodium Palmate, Sodium Oleate, Aqua, PEG-12, Parfum, Stearic Acid, Glycerin, Sodium Chloride, Triclocarban, Pentaerithrityl Tetra-di-t-butyl, Hydroxyhydrocinnamte, Pentasodium Pentetate, Camellia Sinensis Extract, Calendula Officinalis Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Thymus Vulgaris Extract, Melaleuca Alternifolia Oil, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Coumarin, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene, Carboxaldehyde, Limonene, Linalool, CI 47005, CI 61570, CI 77891. (30.10.2009)

Cena: ok. 2,5 zł / 100 g

• fajne mydełko ;-)
  • z tym produktem zetknęłam się kiedy zalecono stosowanie go po zrobieniu tatuażu (sprawdził się znakomicie), później stosowałam go do mycia twarzy i muszę przyznać, że zarówno wersja Herbal jak i inne wersje tego mydła spisuja się znakomicie:

- nadaja się do mycia twarzy i ciała
    - niska cena
    - dostępność
    - pomaga przy cerze problematycznej lecz jej nie wysusza
    - pięknie pachnie
    - bardzo wydajne mi jedna kostka starcza na pół roku myjąc twarz dwa razy dziennie

jedyny minus to że nie radzi sobie z makijażem ale cudów nie ma ja stosuję żel do mycia twarzy a dopiero po nim myję mydełkiem i jest git polecam

Używam tego produktu od: 1 rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić klapouchy1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre
  • Na początku uprzedzam, że stosowałam wszystkie warianty tych mydełek i wszystkie są bardzo dobre, więc recenzja pod tym produktem tyczy się również reszty tych mydełek.

Mydełka są bardzo bardzo. Super myją, działają bardzo odświeżająco, wystarczają na ponad dwa miesiące.
    Pomagają cerze problematycznej - matują, odświeżają, dezynfekują.

Odjęłam gwiazdkę z dwóch powodów: ceny, która mogłaby być może ociupinkę niższa, chociaż nie wiem czy mam się czego czepiać, ponieważ siarkowe jest droższe więc..., a to można upolować na promocji w Rossmannie za 1.99 oraz z drugiego powodu potrafi bardzo ściągać twarz i skóra gdy jest troszkę podrażniona to może piec przy myciu i może być twarz zaróżowiona.

Myślę, że warto wypróbować. Mydło to polubił również mój brat, który używa tylko tego do mycia twarzy.

Używam tego produktu od: nie pamiętam od kiedy, z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: kilka kostek różnych wariantów

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Kreciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIALNE !!
  • Mydło kupiłam bo akurat skończył mi się mój żel.. A że w portfelu pustka, postanowiłam spróbować mydła i to był strzał w dziesiątkę !

Początkowo trochę przesuszyło mi skórę, ale z dnia na dzień było coraz lepiej !

Mam cerę trądzikową, od czasu gdy używam protex'u problem zniknął.

Myślę, że warto spróbować, w końcu to tylko 2,50..
    a jeśli się nie sprawdzi.... Świetnie daje sobie radę z domywaniem pędzli z podkładu

Chcesz pochwalić xjagussx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na wypryski najlepsze!
  • Już ponad rok stosuje to mydło do twarzy, ponieważ mam problemy z pojedynczymi wypryskami. Tylko mydło Protex jest w stanie je zniwelować, jest lepsze niż żele i pianki do mycia twarzy.
    + dobrze oczyszcza skórę
    + jest wydajne, bo jest "twarde" i nie rozmiękcza się
    + znikają po nim wypryski
    Jedyne co mi się w im nie podoba to zapach, ale to pewnie ze względu na substancje antybakteryjne, które zawiera.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: około 6

Chcesz pochwalić bernikula za czytelną i pomocną recenzję?
  • W sam raz dla tłustej cery i skłonnej do wyprysków!
  • Używam tego mydła już spory czas i muszę stwierdzić, że jest to najlepsze mydło antybakteryjne, jakie do tej pory miałam.
    Doskonale oczyszcza naszą twarz, zmniejsza ilość wydzielanego sebum jest to doskonałe oczyszczenie dla cery skłonnej do wyprysków i błyszczenia.
    Poprawia stan cery, zmniejszyła się po nim ilość wyprysków, szybciej się one goją.

Plusy:
    + wydajność ( w porównaniu do innych mydełek starcza mi na bardzo długi czas)

+ doskonałe oczyszczenie

+ mniejsza ilość wyprysków

+ cena

+ uczucie świeżości i zadbanej buźki

+ zmniejsza wydzielanie sebum

+ dobrze się pieni

+ poprawia koloryt

Jedynie odejmuję pół gwiazdki za to, że trochę wysusza buzię, jednakże po zastosowaniu kremu nawilżającego już jest dobry stan skóry.

Z czystym sercem polecam ten produkt, szczególnie dla osób o tłustej cerze ze skłonnością do wyprysków.

Ilość zużytych opakowań: 3 mydełka

Chcesz pochwalić nathalie4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla tłustej cery!!
  • Lubię to mydło. Dobrze się pieni, jest wydajne, zapach jak dla mnie też znośny, ma działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze..

Uważam, że dla tłustych cer jest to najlepsze ze wszystkich mydeł ( z resztą jak cała seria Protex).

Nie wiem, czy kupię ponownie, bo zamieniłam mydła w kostce w żele do mycia ciała i żele do twarzy

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oczyszcza ale bardzo wysusza
  • Myłam nim twarz i rzeczywiście muszę powiedzieć że jeżeli chodzi o oczyszczenie to spisuje sie aż za dobrze. Już w czasie spłukiwania ciężko jest ręką przejechać po twarzy bo się zatrzymuje jak palec na czystym talerzu

Jednak po dwóch kostkach zrezygnowałam z niego (zresztą na rzecz Białego Jelenia z lnem, polecam się zainteresować) bo skóra po wysuszeniu jest bardzo sucha i ściągnięta a po dłuższym stosowaniu bardzo się łuszczy.

Ilość zużytych opakowań: 2 kostki

Chcesz pochwalić Piratek za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajne
  • lubię to mydło za diałanie antybakteryjne, zapach i wydajność używałam go tylko do rąk i tu się świetnie sprawdza bo wiadomo zabija zarazki, nbie zauważyłam żeby strasznie mi wysuszył skórę na dłoniach ale to przecież tylko mydło ma myc i tyle a tę funkcje spełnia świetnie. Tanie i dobre.

Używam tego produktu od: kiedyś dawno
    Ilość zużytych opakowań: jakieś dwie kostki

Chcesz pochwalić dupelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko
  • Mydełko poleciła mi jedna z koleżanek. Już od dawna próbuje ujarzmić moją tłustą cerę. Czasami moja twarz wyglądała jakby była wysmarowana olejem nie zależnie od tego czy jest lato czy zima i czy mam makijaż czy też nie. Pierwsze co zauważyłam że świetnie radzi sobie z różnego rodzaju krostkami nawet z tymi po depilacji golarką. Fajnie oczyszczał twarz z makijażu. Mimo że jest to mydełko nie wysuszyło mi skóry. Co dla mnie najważniejsze po miesiącu stosowania moja cera mniej się świeciła i pojawiało się mniej wyprysków. Zapach jest całkiem przyjemny. Niby takie niepozorne a efekty są większe niż myślałam. Polecam z czystym sumieniem .

Ilość zużytych opakowań: 5-6 kostek

Chcesz pochwalić pomiidorowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej polecam, świetne mydełko za bardzo przystępną cenę.
  • Mam problemy z trądzikiem od kilku lat. Używałam już bardzo wielu kosmetyków. W końcu sięgnęłam po Protex i to był strzał w dziesiątkę! Stosowanie mydła poprawiło stan mojej cery, pryszcze pojawiają się teraz rzadziej a te już istniejące szybciej się goją, daje uczucie świeżości i czystości. Polecam także po wysiłku fizycznym, szczególnie w okresie upałów, zauważyłam też, że zmniejsza potliwość.
    Szczególnie pomogło mi na pryszcze na plecach.

+zdecydowana poprawa wyglądu cery trądzikowej
    +zmiejszenie ilośći pryszczy
    +wydajne
    +zmniejszejnie potliwości
    +daje długatrwałe uczucie świeżości
    +cena

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2-3

Chcesz pochwalić _Villemo_ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij