Pędzle do cieni nr 7, 8, 9, 18, 19 i 20, Sephora

Powiększ Pędzle do cieni nr 7, 8, 9, 18, 19 i 20, Sephora

Zgłaszająca osoba: systematica

Pędzle do nakładania cieni ze sztucznego lub naturalnego włosia, dostępne w polskich perfumeriach Sephora.
Warianty:
- Nr 7 - (włosie syntetyczne) pozwala jednym ruchem zaaplikować badzo ciemne lub bardzo jasne cienie do powiek
- Nr 8 - (włosie syntetyczne) umożliwia właściwe wycieniowanie i rozprowadzenie pudrowych oraz kremowych cieni do powiek
- Nr 9 - (włosie naturalne) ułatwia odpowiednie rozprowadzenie pudrowych cieni na całej powiece
- Nr 18 - (włosie naturalne) specjalny kształt z wysmukłą końcówką pędzla ułatwia precyzyjną aplikację cienia w załamaniu powieki, punktową nakładanie i równomiernie rozcieranie
- Nr 19 - (włosie naturalne) pozwala na naniesienie i zharmonizowanie kilku kolorów cieni, o średnim i ciemnym natężeniu, doskonały do efektu "smoky eyes"
- Nr 20 - (włosie naturalne) ułatwia precyzyjne nałożenie pudrowych i sypkich cieni na całej powiece

Cena: 12-25zł

• świetne pędzle
  • Mam numerki 14 do cieniowania (uzywam do rozcierania kresek cieniem,na dolna powiekę też), do nakładania cienia duży, szeroki nr 22 (używam na całą powiekę do cienia bazowego, jedno machnięcie i załatwione), do nakładania cienia nr 22 (na powiekę ruchomą lub pod łuk brwiowy), do cieniowania w załamaniu i blendowania nr 13 (to mały geniusz). Wszystkie z naturalnego włosia. Pędzle są super, dostałam w prezencie ok. 5 lat temu i jestem bardzo zadowolona. Nic się z nimi nie dzieje mimo codziennego używania i częstego mycia (w szamponie Babydream). Wygodne, nie gubią włosków, nie odkształcają się. Można nimi wykonać naprawdę profesjonalny makijaż, wręcz ułatwiają pracę. Warte swej ceny.
    Używam tego produktu od: ok.5lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 pędzelki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić justek_79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham nr 19, 14, 13 i 26!
  • Od wielu lat (ok. 5) mam pedzelek nr 19 (smudge) i uważam go za moje największe odkrycie w dziedzinie makijażu oczu! Pędzelek jest praktycznie niezniszczalny , dobrze się pierze (piorę co jakiś czas), nie traci kształtu ani nic złego się z nim nie dzieje. Kocham go! Nie wyobrażam sobie malowania oczu bez tego pomocnika. Używam go głównie do malowania kresek przy użyciu cieni, rozcierania kresek, malowania dolnej powieki, ewentualnych poprawek przy nakładaniu/rozcieraniu cieni, podkreślania kącików oka (głównie zewnetrznego), akcentowania koloru na powiece... To był mój pierwszy pędzelek z serii Sephora Professionnel i nie zawiodłam się. Aktualnie pędzelek ten można kupic jako 14 (ma nieco krótsza rączkę - ok. 1 cm, i minimalnie grubszą średnicę rączki - ale wymiary samego pędzelka w oprawce są identyczne). Oczywiście dokupiłam do kolekcji, bo co dwa dobre pędzle, to nie jeden!

Posiadam też z tej samej serii nr 13 (rounded crease) - do rozcierania cieni, podkreślania załamania powieki i rozwietlania łuku brwiowego (wydaje mi sie ze to pędzelek podobny lub nawet odpowiednik nr 18). Pędzelek nr 13 jest również, moim zdaniem, fenomenalny! Bardzo ładnie rozciera cienie, pozwala szybko i sprawnie podkreslić łuk brwiowy, nanieść cień w załamaniu powieki i ładnie go wymodelować, rozetrzeć granice cieni by stworzyć przestrzenny efekt. Przy tym nie odkształaca się (jak na razie - mam go miesiąc i nie mauluję się codziennie), jest delikatny i bardzo fajnie się nim operuje. Jedyny minus jaki do tej pory zauważyłam, to fakt, że jest odrobinkę za duzy - gdyby był nieco mniejszy, łatwiej byłoby uzyskać bardziej precyzyjny efekt.

Z innych pędzelków z serii Proffesionnel mam jeszcze:
    - nr 16 (flat liner) syntetyczny, sztywny, do rysowania kresek - pozwala na namalowanie cieniutkich kreseczek, przydatny zwłaszcza na dolnej powiece; ja maluję te kreseczki cieniami, więc aplikacja nie jest taka łatwa jak w przypadku kremowych/plynnych linerow (a takie jest przeznaczenia tego pędzelka). Mimo wszystko wolę efekt namalowany cieniem prasowanym i dlatego nie narzekam. Miałam drobny problem z tym moim pędzelkiem, gdyż dla mnie okazał się nieco za szeroki (dodatkowo trafił mi się chyba jakiś wadliwy egzemplarz z lekko "wygiętymi" włoskami na jednym końcu), więc go lekko przycięłam i zrobiłam sobie nieco węższy model,
    - nr 26 (shadow) syntetyczny, o kształcie kociego języczka, wąski, pozwalajacy na precyzyjną aplikację - do nakładania cieni, głównie kremowych, ale ja nakładam nim miekkie, satynowe cienie prasowane i sprawdza się super (z cieniami kremowymi muszę spróbować, bo jestem ciekawa jak się sprawdzi - do tej pory nigdy nie uzywałam tego rodzaju cieni do powiek...). Na oko pędzelek ten wygląda jak prezentowana tutaj 8-ka... Ale to tylko stwierdzam po obejrzeniu fotki. Tak czy inaczej moja 26-ka sprawdza się naprawdę fajnie. Pozwala na dokładną aplikację, ładnie rozprowadza cień, nei odkształaca się (jak na razie ).

Reasumując - pędzelki Sephory do malowania oczu z serii Professionnel uważam za najlepsze na jakie do tej pory trafiłam! Z pewnością będę dokupowała kolejne sztuki.Używam tego produktu od: nr 19 od 5 lat; pozostale od miesiącaIlość zużytych opakowań: mam po 1 sztuce

Chcesz pochwalić anitka_78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nr 20 - duże tak, nr 8 - duże nie
  • Nr 20: kupiony ok 2 lat temu, myty regularnie co tydzień, trzyma sie idealnie, nie wypadł ani jeden włosek, służy tak samo dobrze jak na samym początku użytkowania. Nie używam specjalnych produktów do pielęgnacji pędzli, myje w zwykłym szamponie i nic się nie dzieje, skuwka trzyma się rączki, włoski się nie rozcapierzają, szampon wymywa cały pigment w kilka sekund. Używam go do nakładania cieni sypkich i prasowanych, w obu przypadkach aplikacja jest precyzyjna i bardzo szybka

Nr 8: w moim przypadku niewypał. Trwałości co prawda nie mogę mu odmówić, przeszedł kilka prań bez szwanku, ale zastosowania dla niego nie znalazłam. Nie nabierał w ogóle cienia (próbowałam tylko prasowane), nie nadawał się do rozcierania, ślizgał się po powiece, zbyt twardy żeby zaznaczyć dolną powiekę, próbowałam w ostateczności wykorzystać go do nakładania linera w kremie ale kreska wychodziła poszarpana. Sprzedałam go po kilkunastu próbach użycia

Używam tego produktu od: ok 2 lat

Ilość zużytych opakowań: używam jednego, drugi poszedł w świat

W sumie daję 4,5 gwiazdki tylko za nr 20, który jest świetny

Chcesz pochwalić chamelieu za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajne
  • bedzle naturalne, latwa aplikacja, latwa konserwacja
    duzy wybor odpowiedniego pedzla.
    raczej kupie bo jeden rodzaj pedzla na wszystkie kolory to troche malo. moj ulubiony to dlugo okragly do smooky eye

Używam tego produktu od:1 rok
    Ilość zużytych opakowań:3lub4 pedzle

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić siusiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godne polecenia
  • Mam dwa pedzelki - szeroki do kresek i jeden do nakłądania cieni na cała powiekę. Są wygodne, trwałe, nie wychodzą z nich włoski, bardzo dobrze sie nimi maluje, cienie się nie oosypują i mają intensywne barwy.
    Planuje zakup nastepnych.

Używam tego produktu od:4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań:2 pedzelki

Chcesz pochwalić Aleksandrap za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę godne zakupu
  • Zakupiłam pędzle Sephory w zestawie a brakujące do kupiłam osobno z tych wymienionych w tytule posiadam nr 8 jest rewelacyjny po prostu nic się z nim dzieje nawet po długim czasie używania i mycia w szamponach nadal jest ok ,chodź używam go od trzech lat , Naprawdę polecam

Używam tego produktu od:2006

Chcesz pochwalić Millky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo na tak
  • Pędzelki są bardzo przyjemne w użytkowaniu, nie umiałabym się na dzień dzisiejszy umalować np pacynką z gąbeczki. Różne grubości pozwalają modelować oko jak chcemy, czuję się jak artystka

Niestety cena moim zdaniem wysoka - za 2 pędzle zapłaciłam 50 złotych. Tyle moim zdaniem powienien kosztowac zestaw składający się z 3-4 sztuk.

Używam tego produktu od: 2 mies
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić Burbery za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre i w niskiej cenie
  • Pedzle sa tanie i dobre. Mam dwa - 20 i 21(nie ma go w opisie, to duza wersja 20stki). Sa trwale i przyjemne w uzyciu, latwo sie ich uzywa i nie widze powodu, zeby zastepowac je drozszymi, skoro te tak dobrze sie spisuja (chociaz marzy mi sie mac). Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:-

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić horde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie warte swojej ceny
  • Zaczęłam kompletować pędzelki na podstawie ocen na wizazu i jestem zadowolona z zakupu

+ Można je spokojnie myć i suszyć, nie tracą kształtu ani nie wypadają włoski
    + większość z nich jest z naturalnego włosia które ułatwia nakładanie cieni
    + Solidne, wytrzymałe, przezyły w mojej kosmetyczce ponad półtora roku bez większych uszkodzeń
    + Przy umiejętnym zastosowaniu (praktyka czyni mistrza) są w stanie wyczarowac coś cudownego na moich powiekach

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: używam 5 pędzelków, nie widać zużycia

Chcesz pochwalić Elyonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, Tak
  • Swoj pierwszy pedzel kupilam z 3 lata temu i zapewne uzywalabym go do dzis, gdybym go nie zgubila jakis czas pozniej kupilam inny, pozniej znowu nastepny. Mysle,ze za ta cene warto kupic, nie wiem jak moglam obejsc sie wczesniej bez tych pedzili ! Pedzle czyszcze mniej wiecej co dwa tygodnie woda i mydlem w plynie, nie stracily swego kszatlu, sa jak nowe.

Pewnie kupie jeszcze jakies niebawem

Używam tego produktu od:2-3 lat
    Ilość zużytych opakowań: -

Chcesz pochwalić summer cocktail89 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij