Pędzle do cieni nr 7, 8, 9, 18, 19 i 20, Sephora

Powiększ Pędzle do cieni nr 7, 8, 9, 18, 19 i 20, Sephora

Zgłaszająca osoba: systematica

Pędzle do nakładania cieni ze sztucznego lub naturalnego włosia, dostępne w polskich perfumeriach Sephora.
Warianty:
- Nr 7 - (włosie syntetyczne) pozwala jednym ruchem zaaplikować badzo ciemne lub bardzo jasne cienie do powiek
- Nr 8 - (włosie syntetyczne) umożliwia właściwe wycieniowanie i rozprowadzenie pudrowych oraz kremowych cieni do powiek
- Nr 9 - (włosie naturalne) ułatwia odpowiednie rozprowadzenie pudrowych cieni na całej powiece
- Nr 18 - (włosie naturalne) specjalny kształt z wysmukłą końcówką pędzla ułatwia precyzyjną aplikację cienia w załamaniu powieki, punktową nakładanie i równomiernie rozcieranie
- Nr 19 - (włosie naturalne) pozwala na naniesienie i zharmonizowanie kilku kolorów cieni, o średnim i ciemnym natężeniu, doskonały do efektu "smoky eyes"
- Nr 20 - (włosie naturalne) ułatwia precyzyjne nałożenie pudrowych i sypkich cieni na całej powiece

Cena: 12-25zł

• świetne pędzle
  • Mam numerki 14 do cieniowania (uzywam do rozcierania kresek cieniem,na dolna powiekę też), do nakładania cienia duży, szeroki nr 22 (używam na całą powiekę do cienia bazowego, jedno machnięcie i załatwione), do nakładania cienia nr 22 (na powiekę ruchomą lub pod łuk brwiowy), do cieniowania w załamaniu i blendowania nr 13 (to mały geniusz). Wszystkie z naturalnego włosia. Pędzle są super, dostałam w prezencie ok. 5 lat temu i jestem bardzo zadowolona. Nic się z nimi nie dzieje mimo codziennego używania i częstego mycia (w szamponie Babydream). Wygodne, nie gubią włosków, nie odkształcają się. Można nimi wykonać naprawdę profesjonalny makijaż, wręcz ułatwiają pracę. Warte swej ceny.
    Używam tego produktu od: ok.5lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 pędzelki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić justek_79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham nr 19, 14, 13 i 26!
  • Od wielu lat (ok. 5) mam pedzelek nr 19 (smudge) i uważam go za moje największe odkrycie w dziedzinie makijażu oczu! Pędzelek jest praktycznie niezniszczalny , dobrze się pierze (piorę co jakiś czas), nie traci kształtu ani nic złego się z nim nie dzieje. Kocham go! Nie wyobrażam sobie malowania oczu bez tego pomocnika. Używam go głównie do malowania kresek przy użyciu cieni, rozcierania kresek, malowania dolnej powieki, ewentualnych poprawek przy nakładaniu/rozcieraniu cieni, podkreślania kącików oka (głównie zewnetrznego), akcentowania koloru na powiece... To był mój pierwszy pędzelek z serii Sephora Professionnel i nie zawiodłam się. Aktualnie pędzelek ten można kupic jako 14 (ma nieco krótsza rączkę - ok. 1 cm, i minimalnie grubszą średnicę rączki - ale wymiary samego pędzelka w oprawce są identyczne). Oczywiście dokupiłam do kolekcji, bo co dwa dobre pędzle, to nie jeden!

Posiadam też z tej samej serii nr 13 (rounded crease) - do rozcierania cieni, podkreślania załamania powieki i rozwietlania łuku brwiowego (wydaje mi sie ze to pędzelek podobny lub nawet odpowiednik nr 18). Pędzelek nr 13 jest również, moim zdaniem, fenomenalny! Bardzo ładnie rozciera cienie, pozwala szybko i sprawnie podkreslić łuk brwiowy, nanieść cień w załamaniu powieki i ładnie go wymodelować, rozetrzeć granice cieni by stworzyć przestrzenny efekt. Przy tym nie odkształaca się (jak na razie - mam go miesiąc i nie mauluję się codziennie), jest delikatny i bardzo fajnie się nim operuje. Jedyny minus jaki do tej pory zauważyłam, to fakt, że jest odrobinkę za duzy - gdyby był nieco mniejszy, łatwiej byłoby uzyskać bardziej precyzyjny efekt.

Z innych pędzelków z serii Proffesionnel mam jeszcze:
    - nr 16 (flat liner) syntetyczny, sztywny, do rysowania kresek - pozwala na namalowanie cieniutkich kreseczek, przydatny zwłaszcza na dolnej powiece; ja maluję te kreseczki cieniami, więc aplikacja nie jest taka łatwa jak w przypadku kremowych/plynnych linerow (a takie jest przeznaczenia tego pędzelka). Mimo wszystko wolę efekt namalowany cieniem prasowanym i dlatego nie narzekam. Miałam drobny problem z tym moim pędzelkiem, gdyż dla mnie okazał się nieco za szeroki (dodatkowo trafił mi się chyba jakiś wadliwy egzemplarz z lekko "wygiętymi" włoskami na jednym końcu), więc go lekko przycięłam i zrobiłam sobie nieco węższy model,
    - nr 26 (shadow) syntetyczny, o kształcie kociego języczka, wąski, pozwalajacy na precyzyjną aplikację - do nakładania cieni, głównie kremowych, ale ja nakładam nim miekkie, satynowe cienie prasowane i sprawdza się super (z cieniami kremowymi muszę spróbować, bo jestem ciekawa jak się sprawdzi - do tej pory nigdy nie uzywałam tego rodzaju cieni do powiek...). Na oko pędzelek ten wygląda jak prezentowana tutaj 8-ka... Ale to tylko stwierdzam po obejrzeniu fotki. Tak czy inaczej moja 26-ka sprawdza się naprawdę fajnie. Pozwala na dokładną aplikację, ładnie rozprowadza cień, nei odkształaca się (jak na razie ).

Reasumując - pędzelki Sephory do malowania oczu z serii Professionnel uważam za najlepsze na jakie do tej pory trafiłam! Z pewnością będę dokupowała kolejne sztuki.Używam tego produktu od: nr 19 od 5 lat; pozostale od miesiącaIlość zużytych opakowań: mam po 1 sztuce

Chcesz pochwalić anitka_78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nr 20 - duże tak, nr 8 - duże nie
  • Nr 20: kupiony ok 2 lat temu, myty regularnie co tydzień, trzyma sie idealnie, nie wypadł ani jeden włosek, służy tak samo dobrze jak na samym początku użytkowania. Nie używam specjalnych produktów do pielęgnacji pędzli, myje w zwykłym szamponie i nic się nie dzieje, skuwka trzyma się rączki, włoski się nie rozcapierzają, szampon wymywa cały pigment w kilka sekund. Używam go do nakładania cieni sypkich i prasowanych, w obu przypadkach aplikacja jest precyzyjna i bardzo szybka

Nr 8: w moim przypadku niewypał. Trwałości co prawda nie mogę mu odmówić, przeszedł kilka prań bez szwanku, ale zastosowania dla niego nie znalazłam. Nie nabierał w ogóle cienia (próbowałam tylko prasowane), nie nadawał się do rozcierania, ślizgał się po powiece, zbyt twardy żeby zaznaczyć dolną powiekę, próbowałam w ostateczności wykorzystać go do nakładania linera w kremie ale kreska wychodziła poszarpana. Sprzedałam go po kilkunastu próbach użycia

Używam tego produktu od: ok 2 lat

Ilość zużytych opakowań: używam jednego, drugi poszedł w świat

W sumie daję 4,5 gwiazdki tylko za nr 20, który jest świetny

Chcesz pochwalić chamelieu za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajne
  • bedzle naturalne, latwa aplikacja, latwa konserwacja
    duzy wybor odpowiedniego pedzla.
    raczej kupie bo jeden rodzaj pedzla na wszystkie kolory to troche malo. moj ulubiony to dlugo okragly do smooky eye

Używam tego produktu od:1 rok
    Ilość zużytych opakowań:3lub4 pedzle

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić siusiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godne polecenia
  • Mam dwa pedzelki - szeroki do kresek i jeden do nakłądania cieni na cała powiekę. Są wygodne, trwałe, nie wychodzą z nich włoski, bardzo dobrze sie nimi maluje, cienie się nie oosypują i mają intensywne barwy.
    Planuje zakup nastepnych.

Używam tego produktu od:4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań:2 pedzelki

Chcesz pochwalić Aleksandrap za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę godne zakupu
  • Zakupiłam pędzle Sephory w zestawie a brakujące do kupiłam osobno z tych wymienionych w tytule posiadam nr 8 jest rewelacyjny po prostu nic się z nim dzieje nawet po długim czasie używania i mycia w szamponach nadal jest ok ,chodź używam go od trzech lat , Naprawdę polecam

Używam tego produktu od:2006

Chcesz pochwalić Millky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo na tak
  • Pędzelki są bardzo przyjemne w użytkowaniu, nie umiałabym się na dzień dzisiejszy umalować np pacynką z gąbeczki. Różne grubości pozwalają modelować oko jak chcemy, czuję się jak artystka

Niestety cena moim zdaniem wysoka - za 2 pędzle zapłaciłam 50 złotych. Tyle moim zdaniem powienien kosztowac zestaw składający się z 3-4 sztuk.

Używam tego produktu od: 2 mies
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić Burbery za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre i w niskiej cenie
  • Pedzle sa tanie i dobre. Mam dwa - 20 i 21(nie ma go w opisie, to duza wersja 20stki). Sa trwale i przyjemne w uzyciu, latwo sie ich uzywa i nie widze powodu, zeby zastepowac je drozszymi, skoro te tak dobrze sie spisuja (chociaz marzy mi sie mac). Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:-

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić horde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie warte swojej ceny
  • Zaczęłam kompletować pędzelki na podstawie ocen na wizazu i jestem zadowolona z zakupu

+ Można je spokojnie myć i suszyć, nie tracą kształtu ani nie wypadają włoski
    + większość z nich jest z naturalnego włosia które ułatwia nakładanie cieni
    + Solidne, wytrzymałe, przezyły w mojej kosmetyczce ponad półtora roku bez większych uszkodzeń
    + Przy umiejętnym zastosowaniu (praktyka czyni mistrza) są w stanie wyczarowac coś cudownego na moich powiekach

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: używam 5 pędzelków, nie widać zużycia

Chcesz pochwalić Elyonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, Tak
  • Swoj pierwszy pedzel kupilam z 3 lata temu i zapewne uzywalabym go do dzis, gdybym go nie zgubila jakis czas pozniej kupilam inny, pozniej znowu nastepny. Mysle,ze za ta cene warto kupic, nie wiem jak moglam obejsc sie wczesniej bez tych pedzili ! Pedzle czyszcze mniej wiecej co dwa tygodnie woda i mydlem w plynie, nie stracily swego kszatlu, sa jak nowe.

Pewnie kupie jeszcze jakies niebawem

Używam tego produktu od:2-3 lat
    Ilość zużytych opakowań: -

Chcesz pochwalić summer cocktail89 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • nie mam zastrzeżeń
  • Kupię, ale inne pędzelki do kolekcji:P Ten jest nie do zdarcia!
    Mam zwyczaj częstego prania pędzli, a nr 9 nie stracił jeszcze ani jednego włoska.
    Makijaż nim jest prosty i przyjemny - dla mnie jest to podstawowy pędzelek do nakładania cieni pudrowych. Gdy malowanie musi iść szybko, prosto i nieskąplikowanie - w zupełności wystarcza.
    Warto zainwestować nieciężką kasę, by umilić i ułatwić sobie życie

Ilość zużytych opakowań: cały czas ten sam pędzelek

Chcesz pochwalić Buła za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEALNE!!!!
  • A ja jestem posiadaczka pedzli 6, 13 i 14 jest to juz nowa numeracja wprowadzona w seforze. Zakupilam te pendzle dzieki wlasnie tym recenzjom na tym forum, musze przyznac ze to byl doskonały wybór

Nr 6 - nim nakladam cien na calą powieke, swietne cieniuje, mozna nim tez uzyskac efekt "smoke eyes" przu dobrej wprawie :P jestem nim zauroczona

Nr 14 - jest to glownie pedzel o robienia smoke eys, mozna nim zrobic kreske pod okiem jak i rozetrzec kredke, jest swietny

Nr 13 - pedzel do malowania, odkreslania brwi łukowych

Polecam wszystkie, a najbardziej 6 i 14, dzieki tym dwom pedzlom makijaz wyglada swietnie!!! nie zamienie ich na zadne inne w przyszlosci mam zamiar kupic inne do swojej malej kolekcji :P

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 3 pedzle jak nowe

Chcesz pochwalić dorciunia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 196 raz(y)
  • Najlepsze!!!
  • Jestem posiadaczka nr ow 8 i 19 od roku i niewyobrazam sobie wykonania makijazu za pomoca czegos innego. Bez nich chyba juz nieumialabym funkcjonowac prawidlowo

Nr 19- sztywny, ale nie twardy i nie drapiacy pedzelek o krotkim, cienkim, ale bardzo gestym i miekkim wlosiu. Jest idealny do robienia kresek na mokro i sucho, na gornej oraz dolnej powiece i do rozcierania kredki, swietny rowniez do podkreslania brwi. Nadaje sie do kazdego niemal rodzaju cienia, pudrowego, w sztyfcie i w kremie. Uzywam go do nakladania wszystkich moich cieni roznych marek i jeszcze nigdy mnie nie zawiodl, a wrecz zachwyca za kazdym razem. Bardzo latwy w utrzymaniu czystosci, swietnej jakosci, mam go juz od roku, a jest jak nowy. Malowanie nim to pelen profesjonalizm i czysta przyjemnosc. Wloski wogole nie wypadaja, wart swojej ceny.

Nr 8- cudowny, miekki, milutki w dotyku, ale na tyle gesty i zwarty, ze radzi sobie wspaniale nawet z twardszymi cieniami pudrowymi. Przeznaczony do nakladania cieni w kamieniu i w kremie na powieke, raczej gorna, bo jest dosc duzy, ale na dolnej powiece przy odrobinie wprawy tez sobie zawsze poradzi. Nanosi cien kazdej firmy gladka i rowna warstwa, czy to na mokro, czy na sucho. Super cieniuje. Maluje sie nim bardzo latwo i szybko. Bardzo uniwersalny i praktycznie niezniszczalny. Lepszego nie mialam.Używam tego produktu od: roku
    Ilość zużytych opakowańbydwa pedzelki sa w stanie idealnym. Warte swojej ceny. Powiem nawet, ze jak na sephore, to wcale nie sa jakies bardzo drogie.

Chcesz pochwalić Korah za czytelną i pomocną recenzję?
  • aplikatory do kosza
  • Mam 22 (chyba taki sam jak 20-ale wydaje mi się że pędzleSephory zmieniły numerki, bo wiele pędzelków się nie zgadza niż z tymi na KWC) . Do tego czasu używałam zwykłe aplikatory [kiedy pierwszy raz usłyszałam o pędzelkach do cieni- reakcja:A po co?Przecież można nałożyć aplikatorem!] otóż bardzo się myliłam. Pędzelek jest idealny do cieniowania załamania powieki (do nakładania cieni się nie nadaje). Nawet nie sądziłam, jakie cuda można tworzyć na powiece za jego pomocą. Polecam bo warto.

Używam tego produktu od: 3 tyg

Chcesz pochwalić aanneett za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER!
  • Jestem surowa w ocenach, również jeśli chodzi o pędzle do makijażu Sephory, ale seria do makijażu oka jest super. Polecam z całego serca, z pewnością będzie to dobry zakup na dłuższy czas. Myję je najzwyklejszym mydłem w kostce, trzymają się rewelacyjnie.Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: używam 3 pędzli, wciąż jak nowe.

Na koniec dodam,że oceniam te z naturalnego włosia, syntetyków nie toleruje.

Chcesz pochwalić Aga1048 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Mój pierwszy pędzel z Sephory, jaki kupiłam, to nr 19 ze ściętym włosiem.
    Pędzel jest super! Idealnie wyprofilowany, świetnie robi się nim przydymiony makijaż, ale też sprawdza się przy rozcieraniu granic cieni w innych tonacjach kolorystycznych

Włosie jest bardzo trwałe. Nic nie wypada, nie deformuje się. Pędzelek myję od czasu do czasu zwykłym szamponem i zostawiam do wyschnięcia.

Teraz przymierzam się do kupna innych

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić Lobuziaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!!!
  • Kolekcjonuje te pędzelki od jakiegoś czasu Polecam te z włosia naturalngo, jestem ich wielką fanką. Natomiast te z włosiem syntetycznym są dla mnie troszke trudniejsze w obsłudze - ale narazie Poza tym są trwałe i dobrze wyprofilowane.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić izuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Perełki wśród pędzli

• Bardzo lubię Sephorowe pędzelki - w tym właśnie te do makijażu oczu Są naprawdę świetnej jakości, idealnego kształtu, w niczym nie ustępują dużo, dużo droższym pędzlom marek selektywnych i profesjonalnych charakteryzatorkich. Są świetnie wyprofilowane i można nimi wyczarować świetne makijaże.

Jestem z nich bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: mam 3 pędzelki, ale ani myślą się zużyć

Chcesz pochwalić your Angel za czytelną i pomocną recenzję?
  • *7* dobre
  • Na razie mam 7, ale pewnie kupie jeszcze inne nr z tego zestawu. Dlatego też nie daje 5*, choć 7 na to zasługuje .
    Włoski nie wypadają, rączka jest stabilna no i długa, więc fajnie sie nią aplikuje cienie.
    Zdecydowanie najlepszy pędzelek z jakim miałam do czynienia
    Świetnie sie nim aplikuje cienie, kolor jest wyraźny i nie odsypuje sie. Bardzo łatwo i szybko sie nim można wymalować.

Jestem ciekawa innych numerków

Ilość zużytych opakowań: jeden pędzelek w użyciu

Chcesz pochwalić Zmijka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ...:::!!! tylko one !!!:::...
  • Uważam, że pędzle Sephory są najlepsze i chyba nie zmienię zdania. Posiadam nr 8 i jestem niesamowicie zadowolona Na początku ciężko było mi się przestawić z pacynki na pędzelek, ale w końcu się udało, a ja jestem olśniona efektem jaki otrzymuję na powiece Włosie jest miękkie, nie rozchodzi się, nie zmienia kształtu po umyciu, nie ma mowy o wypadaniu - ideał. Rozcieranie cieni jest teraz dziecinnie proste. Wygodna, idealna na długość rączka ułatwia nam to zadanie.
    Z pewnością pokuszę się o jakieś jeszcze numerki bo jestem pewna, iż są równie świetne

Ilość zużytych opakowań: nadal używam (1)

Chcesz pochwalić Organzza za czytelną i pomocną recenzję?
  • 19 -> KWC
  • Mam pędzel nr 19 (teraz jest chyba inna numeracja).
    Jest świetny do rozcierania granic cieni. Dawniej używałam pędzli z inglota, ale to jednak nie było to, bo mają za długie włosie.

No ale wracając do sephorowskiego pędzla, to jestem bardzo zadowolona, że kupiłam go pod wpływem postów na forum, bo naprawdę warto się w niego zaopatrzyć.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: pierwszy egzemplarz

Chcesz pochwalić evilcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre,lecz nie KWC
  • Ponieważ brakowało mi pewnych rodzajów pędzli wśród Inglotowych,musiałam sięgnąć jednak do arsenału sephorowych.Nabyłam więc 4 ostatnie ze zdjęcia w zgłoszeniu,a także parę innych,np.jakiś dziwny biały do rysowania chyba bardzo cienkich linii,albo nie wiem do czego W każdym razie testuję je, testuję i...jestem zadowolona.Zadowolona,ale nie zachwycona.Rzadko wprawdzie wypadają z tych moich włoski,ale wydaje mi się że same pędzle ustępują jakością włosia Inglotom.No i mają krótsze,a bardziej masywne rączki.
    Uważam więc,że sephorowskie pędzle do cieni są bardzo dobre i można j spokojnie polecić,ale tytuł mojego KWC dla tej kategorii przypada Inglotowi.Stąd 4 gwiazdki a nie 5.

Używam tego produktu od:niedawna
    Ilość zużytych opakowań:niezużytych około 10

Chcesz pochwalić sweet_strawberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze
  • Mam pedzelki 7,8,9,14,20.Nigdy bym nie pomyslała, ze malowanie oka moze byc tak proste i przyjemne dzieki tym pedzelkom.Doskonale wyprofilowane, trwałe .Zawsze bede ich zwolenniczką.

Używam tego produktu od:roku
    Ilość zużytych opakowań:5 sztuk

Chcesz pochwalić nefernefer35 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialne
  • Do tej pory do nakładanie cieni używałam opuszek palców i nie sądziła,że może być coś lepszego i bardziej precyzyjnego niż nakładanie palcami.Miałam już co prawda 2 inne pędzelki-jeden do pudru sypkiego a drugi do różu(tak na marginesie również sephorowskie)ale nie uważałam,żeby były mi potrzebne pędzelki do nakładanie cieni.Jak bardzo się myliłam....Przy wizycie w Sephorze zostałam namówiona do kupienia i korzystając z kuponu -10% zdecydowałam się na 9 z naturalnego włosia,właściwie to wylądował w moim koszyku zupełnie bez przekonania.Cuż to jednak było za wspaniałe odkrycie!Teraz tak go pokochałam,że nie wyobrażam sobie makijażu oka bez użycia tego miękkiego,delikatnego cudownego gadżetu!Pędzelek jest gęsty,nie łysieje ani nie ma nieprzyjemnego zapachu(co czasem przy produktach z naturalnym włosiem się zdarza)
    Gorąco polecam-to prawdziwa magiczna różdżka !

Używam tego produktu od:kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań:narazie 1 ale pewnie nie ostatni

Chcesz pochwalić burn-it-up za czytelną i pomocną recenzję?
  • Magiczne pędzelki.
  • Mam wszystkie pędzelki z naturalnego włosia - nr 9, 18, 19, 20. Uważam, że są fenomenalne. Miękkie, dobrze wykonane, poręczne, estetyczne. Dopóki nie poznałam sephorowych pędzelków, nie wiedziałam, że makijaż oka może być tak prosty (chociaż wprawy mi nie brakuje, nawet przy malowaniu aplikatorami) i tak doskonale wyglądać. Malowanie pędzelkiem wydobywa cały urok z cienia do powiek, teraz to wiem i mogę do tego przekonywać innych. Moi dwaj faworyci to pędzelki nr 9 i 18, pierwszy duży, doskonały do nakładania cienia na całą powiekę, drugi przeznaczony do załamania powieki. Fenomenalne (chociaż 19 i 20 również), idealnie ułatwiają mi makijaż.
    Zaznaczyłam, że nie wiem, czy jeszcze kupię, ponieważ ta seria chyba ma być wycofywana i zastąpiona inną, ale na tą inną pewnie też się skuszę.
    Pędzelki na 5+, polecam.

Używam tego produktu od: kilku tyg.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iceflower za czytelną i pomocną recenzję?