Ava, Mustela, Emulsja przeciwzmarszczkowa

Powiększ Ava, Mustela, Emulsja przeciwzmarszczkowa

Zgłaszająca osoba: nan

Krem tłusty sporządzony na bazie eucerynowej, wyłącznie z naturalnych surowców. Główny składnik emulsji - olejek z tłuszczu norek posiada rewelacyjne właściwości zmiękczające, nawilżające i wygładzające skórę. Pełni także funkcję naturalnego filtra chroniącego przed promieniowaniem UV. Emulsja przeciwzmarszczkowa - regeneruje, odżywia i natłuszcza skórę, zapobiega procesowi jej starzenia, spłyca istniejące zmarszczki i przeciwdziała powstawaniu nowych. Chroni przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, zwłaszcza przed mrozem i słońcem. Krem polecany na noc dla cery suchej i normalnej oraz do cery szczególnie wrażliwej i skłonnej do alergii.

Skład: Aqua, Mink Oil, Petrolatum, Lanolin, Sunflower Oil, Cetearyl Alcohol, Cholersterol, Perfume.

Cena: 15,70 zł / 50 ml

• rewelacja
  • Miałam tą emulsję 6 lat temu w opakowaniu ,które widnieje na zdjęciu i wspominam średnio ze względu na okropny smrodek Postanowiłam jednak kupić ją ponownie na moje podrażnienia i przesuszenie po retinoidowe i WOW Emulsja jest cudowna !! same plusu:
    + ślicznie delikatnie pachnie ( wcześniej bleah )
    + ma masłowatą konsytsencję ( wcześniej lejącą)
    + śliczny prosty szklany słoik ( wcześniej plastik)
    + nie podrażnia
    + natłuszcza i koi
    Jestem miło zaskoczona i nie żałuję tych 19.90 :P

Używam tego produktu od: wcześniej 1 opakowanie teraz 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 * 50 ml

Chcesz pochwalić kosmetocholiczka4ever za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się więcej
  • Zacznę od tego, że mam bardzo suchą skórę, ze skłonnością do AZS, uwielbiam tłuste kremy, mogę się po nich świecić jak latarnia, byle by tylko dawały efekt natłuszczenia skóry. Najbardziej lubię jak po posmarowaniu kremem długo utrzymuje się efekt woskowanego lakieru w samochodzie - skóra jest tak natłuszczona, że woda po niej spływa jak po woskowanym lakierze - mam nadzieję, że wiecie o co chodzi. Kupiłam ten krem, bo dziewczyny polecały go dla osób z AZS, krem ma zwartą konsystencję:
    + prosty skład,
    + nie podrażnia wrażliwej skóry,
    + dość wydajny,
    + można stosować na okolice oczu - nie migruje,

- wcale nie natłuszcza jakoś wielce spektakularnie, jedynie nałożony grubą warstwą a\'la maseczka daje jakieś konkretniejsze efekty, jeśli warstwa jest cienka rano skóra jest nawet lekko tępa,
    - świadomość, że w składzie jest tłuszcz odzwierzęcy plus zapach skórzanego portfela tak skutecznie mnie odrzuca, że musi mnie nim smarować mąż.

Podsumowując nie widzę w nim aż tylu zalet, żeby się z nim męczyć, poszukam większego tłuściocha, bez skutków ubocznych. Nie polecam.
    Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić MariaFrancesca za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły, ale nie doskonały
  • Kupiłam ten krem, bo lubię kosmetyki Ava (np. karotenowy uważam za doskonałość wcieloną ), i pomimo że zgadzam się, że jest niezły, to jednak nie do końca doskonały. Ma tłustą konsystencję, lubię jego zapach, ale po nocy w dalszym ciągu twarz jest lepka i "tępa" w dotyku. Plusem jest, że jest wydajny, tani i ma ładny, szklany słoiczek.

Ilość zużytych opakowań: prawie 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić alice668 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krem ratunkowy
  • Długo szukałam tej emulsji po przeczytaniu kilku pozytywnych opinii na jej temat i około miesiąc temu znalazłam ją w jednym z Rossmannów - od tamtej pory używam jej codziennie i myślę że mogę już podzielić się z wami kilkoma plusami i minusami które zauważyłam

Produktu używałam zarówno na twarz jak i skórę pod oczami, wyłącznie na noc na serum i krem nawilżający. Jestem posiadaczką skóry suchej ale skłonnej do zanieczyszczeń.

+ Szklany słoiczek jest bardzo praktyczny przy produkcie o gęstej i wręcz zbitej konsystencji.
    + Cena w przełożeniu do wydajności - bajeczna. Ja zapłaciłam coś około 12zł.
    + Konsystencja produktu bardzo mi odpowiada - gęsta, wręcz twarda, topi się delikatnie pod ciepłem palców - przypomina masło.
    + Prosty skład przyjazny alergikom.
    + Krem umożliwia wykonanie masażu twarzy - wchłania się powoli pozostawiając tłustą powłoczkę po której wspaniale ślizgają się zarówno dłonie jak i przyrządy do masażu twarzy.
    + Jeśli chodzi o działanie to zdecydowanie pomaga utrzymać nawilżenie skóry (jeśli zostanie nałożony na krem nawilżający), wygładza, uelastycznia skórę, zmniejsza widoczność zmarszczek które wynikają z przesuszenia skóry.
    + Myślę że tłuścioszek nada się na zimowe wypady w teren, na narty lub na długie spacery

+/- Zapach nie każdemu przypadnie do gustu, jeśli znacie lek o nazwie novoscabin to jest to dokładnie ten zapach. Na szczęście po jakimś czasie się ulatnia.

- Kiepsko z dostępnością - sama przeszłam 3 Rossmanny i 3 inne drogerie żeby znaleźć to cudo.
    - Niestety zapycha pory i z tego też powodu przestaję stosować go na całą twarz codziennie - będę używać go na noc pod oczy i raz w tygodniu na całą twarz w celu wykonania masażu.

Jeśli macie problem z zapychającymi się porami radzę ograniczyć się do używania produktu co kilka dni albo w sytuacjach kiedy skóra dostała popalić i trzeba ją jakoś przeprosić

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: malutki ubytek w pierwszym opakowaniu

Chcesz pochwalić Kaoru22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny tłuścioch
  • Bardzo przyjemny krem, mimo zapachy, który może niektórych odrzucać, ake nie zniechęcajcie się!
    To naprawde dobry, treściwy krem o krótkim składzie. Idealny na noc - na dzień zuepłenie się nie nadaje, przynajmniej nie dla mnie.
    Gęsta konsystencja całkiem dobrze rozprowadza się na twarzy. Stosuję również pod oczy i tu też sprawdza się idealnie, nie szczypie, nie podrażnia powiek. Skóra rano jest dobrze nawilżona i odzywiona. Polecam, bo naprawdę warto!

Ilość zużytych opakowań: 3 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić biarr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony tłuścioch
  • Mój podstawowy kremi regenerująco-nawilżająco-natłuszczający w okresie jesienno-zimowym, podczas stosowania retinoidów. Uwielbiam go rozmarowaś na buzi i dekoldzie, ma taki masełkowy poślizg, nie podrażnia, nie uczula, nie szczypie (czego nie można powiedzieć o wielu innych kosmetykach specjalistycznych, do wrażliwej cery...), lekko pachnie. Obawiam się, że może troche zapychać, dlatego stosuję zazwyczaj 3 razy w tygodniu dla dopieszczenia i regeneracji buzi. Błyszczy się, to prawda, ale to przecież tłusty krem, więc musi

Używam tego produktu od: 2 lata (od października do kwietnia)
    Ilość zużytych opakowań: 4 całe pudełka

Chcesz pochwalić Goosberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham! Uwielbiam! Ubóstwiam!
  • Jestem zachwycona! Nie wierzyłam, że krem i że w ogóle zmarszczki mogą się cofnąć! Moja skóra od zawsze sucha, z wyraźnymi zmarszczkami pod oczami mimo strasznie młodego wieku zmienia się w gładką, napiętą i nawilżoną! Wyprasował mi zmarszczki pod oczami! Uzywam co wieczór i rano pod oczy (może i tłusty i świeci mi skóra ale heellooo, coś za coś, zresztą ja nie narzekam!) No jest cudowny, lubię tłuściutkie kremy. Ten nie podrażnia, chroni skórę i jak widać po efektach daje skórze to, czego ona potrzebuje. Dzięki Bogu efekty widać szybko, więc nawet po kilku tygodniach przerwy w stosowaniu szybko uporał się ze zmarszczkami! Cena strasznie śmieszna w porównaniu do efektów. NIGDY NIGDY NIGDY go nie zamienię na inny, bo efekty rewelacyjne.
    Plusy:
    - ewidentnie wygładza zmarszczki
    - nawilża
    - dzięki tłustej konsystencji daje wrażenie wielkiej ochrony skóry
    - jest mega wydajny
    - super gęsty (właściwie wręcz zwarta konsystencja, gęsty to złe określenie)

Minusy:
    - rzadko można go dostać (buuuu!)

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem mogę podesłać zdjęcia skóry przed używaniem i teraz!
    A teraz koszyczki w rączkę i szukamy tego cuda między półeczkami

Używam tego produktu od: 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić AngelusiaR za czytelną i pomocną recenzję?
  • chyba się polubimy
  • Z racji przekroczenia wieku chrystusowego i permanentnego niedospania w ciągu ostatniego roku czy dwóch postanowiłam prewencyjnie (ostatni dzwonek) coś z gębą swoją zrobić, zanim mnie zmarszczy na dobre. Mimiki człowiek nie wybiera, więc kurze łapy już się pojawiają, takie śmiechowe póki co, ale i tak mi się nie podobają Poszukiwałam kremu pod oczy, nie znalazlam, więc kupiłam paszczowy wiedząc, że nie powinien się różnić od ocznego niczym więcej, jak tylko stężeniem. Tak sobie wydumałam Rzeczywiście tłuścioch straszliwy; jako wielbicielka kremów lekkich miałam twardy orzech do zgryzienia, zapach też z fiołkami niewiele ma wspólnego... Prędzej z norkami Po kilku dniach męki (grzywka przyklejona do czoła, wysmarowana poduszka, błysk wilgotny i potworny) opanowałam go jakoś. Teraz aplikuję krem zaraz po demakijażu, czyli wczesnym wieczorem, pracowicie go wklepując, co w znacznym stopniu eliminuje błyszczenie i tę straszliwą tłustość. Do matu jeszcze go nie wklepałam, ale jakieś 10 minut okładania się po twarzy skutkuje wklepaniem kremu w 80 %. Rano skóra jest matowa, ale miękka, nawilżona, taka jednolita bardziej w fakturze i odcieniu... Naklepawszy się po oczach stwierdziłam, że kurze łapki są jakby mniej wyraźne, aczkolwiek nadal są. Zapach da się znieść, wolę taki, niż szczypiące w oczy aromaty pseudoróżane. Krem bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość na całą twarz i szyję, a słoiczek po otwarciu pełniutki aż po samą zakrętkę, uczciwie, bez ściemy Norek nikt dla niego specjalnie nie eliminował, nie oszukujmy się, raczej jest produktem ubocznym przemysłu futrzarskiego, aczkolwiek zwierzaków szkoda tak czy siak... Nie wiem, czy kupię ponownie, bo zanim zmęczę ten słoiczek, mogę mieć na jego widok odruch wymiotny pomimo całej sympatii do produktu. Może się znudzić

Używam tego produktu od: około 3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: nawet nie dotarłam jeszcze do wnętrza słoiczka...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Monique DeVine za czytelną i pomocną recenzję?
  • ostatnia deska ratunku! ;-)
  • Nie interesuje mnie skład kupowanych kosmetyków i nie cierpię tłustych kremów..., więc dlaczego wybrałam ten? Chyba przez tę norkę;-P
    Prosty słoiczek i nie za ciężki, w sam raz do walizki kiedy liczy się każdy gram.
    Sam krem ma dziwny zapaszek, ale kto chce być piękny musi cierpieć;-) Przetłusta konsystencja (nigdy nie spotkałam tłustszego kremu) więc raczej absolutnie na dzień się ta miksturka nie nadaje. Ja go używam wyłącznie na noc (poduszka też na tym korzysta) a przede wszystkim pod oczy, bo to jedyny krem który szybko i skutecznie radzi sobie z moją wiecznie przesuszona skórą. Lepiej jednak by nie dostał się do oczu więc nakładam go przed samym zaśnięciem. Koszmarnie się wchłania ( czy on się w ogóle wchłania czy ściera w poduszkę???), dlatego odejmuje gwiazdkę ale rano nie ma absolutnie grama tłustej warstwy Jest za to piękna, rozjaśniona, wzmocniona i natłuszczona (ale nie tłusta skóra. Wygładzają się zmarszczki i kurze łapki. Cera promienieje.
    Ten krem to moja kuracja którą stosuje od czasu do czasu i wiem że będę do niego wracać. Cena również bardzo przyjemna, jak na tej jakości krem.
    Dziewczyny , nie zrażajcie się tym tłuściochem bo na prawdę działa cuda.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: o, było ich kilka

Chcesz pochwalić Aolbonska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!
  • Do zakupu tego kosmetyku skłonił mnie krem pod oczy z tej samej serii, który znacznie zmniejszył mi zmarszczki mimiczne w okolicach oczu.
    Z tego kremu również jestem zadowolona.
    Nadaje się raczej do stosowania na noc. Jest bardzo tłusty. Ma gęstą konsystencję. Dość słabo się wchłania.
    Skóra jest po nim dobrze natłuszczona, zmiękczona, wygładzona, bardziej elastyczna. Mam wrażenie, że ma bardziej gęstą strukturę, jest mniej przejrzysta. Mimo, że krem jest bardzo tłusty nie mam uczucia 'zapchania', zaskórniaków (wręcz jest ich mniej).
    Zbyt krótko go używam, aby stwierdzić działanie przeciwzmarszczkowe (ale też nie mam zbyt wielu zmarszczek).

Nie podrażnia ani nie uczula. Jest bardzo wydajny.
    Kiedy kupowałam pierwszy krem z tej serii obiecałam sobie, że jeśli nie będzie BARDZO dobry, zrezygnuję z niego (ze względu na zawarty w nim tłuszcz z norek). Niestety, jestem zachwycona całą serią. Biedne norki...

Używam tego produktu od: tygodnia

06.10.11: chwaląc wydajność tego kremu trochę przesadziłam, nakładam zwykle grubą warstwę - jest średnio wydajny, starczy minimum na miesiąc, może dłużej...

działa na zmarszczki, zmiękcza skórę, wygładza moje niewielkie zmarszczki mimiczne

11.12.2011: podtrzymuję co powyższe; kończę już drugie opakowanie

muszę jednak dodać, że może podrażniać oczy - radzę stosować ostrożnie

3.11.2012:

aktualizuję: nadal do niego wracam, w sezonie zimowym pewnie będę jeszcze częściej. Trzeba uważać na oczy, bo może podrażnić, ale naprawdę ma dobry wpływ na moją skórę. Wypełnia drobne zmarszczki mimiczne i odżywia.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Benzaiten za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Ponieważ moja sucha cera bardziej lubi natłuszczanie od nawilżania, więc raz na jakiś czas kupuję jakiś tłusty krem. Ten kosztował 6,50. Za tę cenę otrzymujemy słoiczek napełniony po brzegi gęstym kremem. Po zastosowaniu na noc budzimy się z miłą w dotyku skórą, bez uczucia ściągnięcia. Krem jest hypoalergiczny, więc nieperfumowany-ma po prostu naturalny zapach składników. Oczekiwałam dobrego natłuszczenia i pod tym względem krem spełnił swoje zadanie.
    Jak przetestuję wszystkie tluste kremy to zapewne do tego wrócę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić I am Rock za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie ma się czym zachwycać
  • Jako wielbicielka olejów za produkt gorszy od olejów najwyżej mogę dać 2 i pół gwiazdki /pół konsekwentnie odejmuję za zapach/.

Minusy tego produktu
    długo się wchłania
    śmierdzi
    nie ma działania przeciwzmarszczkowego
    petrolatum w składzie
    naprawdę w podobnej cenie są dużo lepsze i kremy i produkty
    po tak pozytywnych opiniach na Wizazu spodziewałam się cudu, szkoda

Plusy
    nie znalazłam niczego czego nie znałabym z używania innych specyfików

Używam tego produktu od: 3 miesiące za mną
    Ilość zużytych opakowań: zmęczyłam jedno

Chcesz pochwalić danusiaes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie niezły
  • Tylko i wyłącznie na noc. Po aplikacji skóra jest strasznie tłusta i błyszcząca, krem się wchłania dość powoli, ale świetnie natłuszcza i uelastycznia. Nie podrażnia, ale działania przeciwzmarszczkowego też nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dagga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny do bardzo suchej skóry
  • Nigdy nie wierzyłam, że kremy poniżej 200 zł za słoiczek mogą zrobić dla skóry cokolwiek pozytywnego. Ale z moją przesuszającą się od mrozów, ogrzewania i klimatyzacji cerą nic sobie nie radziło. Superdefense Clinique poległ całkowicie, Rexaline działał tylko w ciągu dnia. Aż koleżanka - z podobnym problemem i obsesją na punkcie naturalnych kosmetyków - poleciła mi ten krem.

Od razu zaznaczam, że:
    - po pierwsze, Ava Mustela nadaje się tylko i wyłącznie na noc
    - po drugie, nie wierzę w jego rzekome właściwości przeciwzmarszczkowe
    - po trzecie, traktuję go jako krem "zimowy", przeznaczony do walki z wysuszeniem powodowanym mrozami i ogrzewaniem.

Poradził sobie jednak (wspólnie z Cetaphilem MD) z potwornym przesuszeniem mojej skóry po kuracji antytrądzikowej. Nakładam go na noc, dzięki czemu nie odczuwam rano okropnego uczucia ściągnięcia, z którym budziłam się przez całą zimę. Krem początkowo pozostawia tłusty film, ale rano nie ma po nim śladu - sucha skóra wszystko wchłania.

Absolutnie nie nadaje się na dzień. Nie próbowałam, ale domyślam się, że każdy podkład w połączeniu z tak tłustym specyfikiem zastrajkowałby, a cera błyszczałaby się makabrycznie już po paru minutach.

A na koniec wielki plus za skład. Prosty, bez tłoczenia niepotrzebnej chemii. No i bardzo, bardzo przyjemna dla portfela cena.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Snobissima za czytelną i pomocną recenzję?
  • tłuścioch dla sucharów
  • uratował mnie w tegorocznym sezonie grzewczym, fajna konsystencja, mnie zapach nie przeszkadza, no i to co mnie skusiło: prosciutki skład bez zbednych zapychaczy.
    Jedyne co działa na jego minus to słowo "przeciwzmarszczkowy" . Nie sądze zeby w tej dziedzinie mógł cos zdziałać.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ktsw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Czasami daję skusić się na zakup tanich kosmetyków. Tak było i z tym kremem. Niestety jaka cena - taka jakość. Ten krem to mega tłuścioch. Zapach, który niektórym przeszkadzał - dla mnie jest do zniesienia. Niestety reszta nie. Krem nie robi nic, nakładałam go na noc, ale rano skóra była wysuszona, ciągnęła się. Krem nie dla mnie.

Używam tego produktu od: 1 tydzień

Chcesz pochwalić Maczena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę sobry
  • Jestem bardzo zadowolona z tego kremu, jest bardzo wydajny i wcale aż tak nie śmierdzi - razczej to przypomina zapach wazeliny; fajnie wygładza i zmiękcza skóre, ale raczej ni likwiduje zmarszczek; rano skóra ma bardzo ładny kolor i wygląda zdrowo

Używam tego produktu od:miesiąca

Chcesz pochwalić Mlebidakin za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem uzależniona
  • Najbardziej naturalny skład kremu z jakim się spotkałam (konsultowałam to ze znajomymi kosmetolożkami). Cudownie natłuszcza skórę! Posmarowana wieczorem, jeszcze rano jest jędrna i natłuszczona. Teraz bardzo przydaje się na mrozy. Jedyny minus to "tępa" konsystencja, co i tak nie umiejsza mojej oceny.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić gosiec za czytelną i pomocną recenzję?
  • pozytywnie zaskakuje
  • Mam cerę mieszaną, skłonną do pojawiania się niechcianych niespodzianek. Jestem w trakcie walki o piękniejszą cerę za pomocą zaleconego przez dermatologa drażniącego skórę oręża:-D. Mustelę kupiłam dzięki opisom na Wizażu i nie żałuję. Używam na noc, tylko i wyłącznie. Pod kwasy lub solo. Rano budzę się z aksamitną, złagodzoną skórą. Brzoskwiniowo matową! Wcześniej podobny efekt uzyskiwałam po serum kojącym Avene, ale Mustela nie jest przeładowana chemią. Jednak krem ma jeden minus - zapach. Nie mogłam go na początku znieść, nawet nie powiem z czym mi się kojarzy... Więc na parę dni go odstawiłam i o dziwo już mi nie przeszkadza. Zresztą efekty kremu rekompensują tą niedogodność! Kupię na pewno nowy słoiczek!

Używam tego produktu od:2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań:2 słoiczki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić siedmiokropka za czytelną i pomocną recenzję?
  • pozory mylą
  • niby tłuścioch jak diabli a jednak mnie nie zapycha.skóra jest gładka,przyjemna,nawilżona.oczywiście nakładam tylko na noc.na dzień nawet nie ma takiej opcji,chociaż moja cera i tak wchłania ten kremik całkiem dzielnie.nie wiem czy działa przeciwzmarszczkowo.pewnie nie,bo w cuda nie wierzę;DUżywam tego produktu od:2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań:połowa

niestety,muszę edytować swoją recenzję...i dodać jeszcze jedną gwiazdkę!to co uczynił ten krem w ciągu tygodnia to chyba jakiś cud!po nieprzyjemnościach z innym kremem skóra twarzy zaczęła się łuszczyć, nie mogłam nadążyć z liczeniem wyprysków.ale stosując avę codzennie na noc problem zniknął.a nawet więcej-skóra z ziemistej i zmęczonej zmieniła się w taką konkretną i jednolitą.JESTEM ZACHWYCONA.jako kuracja,lub pielęgnacja na noc jest to mój KWC!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sado100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna.
  • Zacznę od tego,że mam cerę mieszaną i nigdy w życiu nie kupiłabym tak tłustego kremu. Ostatnio miałam trochę problemów z cerą,przeszukałam wizaż i skuszona opiniami kupiłam to cudo

Generalnie krem dobry na wszystko.Świetnie poradził sobie z czerwonymi plamkami,które nie wiadomo czemu pojawiły się na policzkach.Świetnie nawilża i redukuje zmarszczki.Dobrze się wchłania ale na dzień nie polecam.

Generalnie świetny produkt za śmieszną cenę. Nie podoba mi się zapach tej emulsji ale działanie jest rewelacyjne więc nie odejmę gwiazdki

Dziwi mnie,że tak świetny produkt stoi w Rossmanie na najniższej półce. Ale naprawdę warto się schylić...

Używam tego produktu od:3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić kociak902 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy "tłuścioch"
  • Geniusz wśród tłuściochówW zasadzie każda próba użycia tłustszego kremu kończyła się u mnie porażką(rozszerzone i zapchane pory,wysypki i inne koszmarne niespodzianki).O dziwo-ten krem nic a nic mi nie szkodzi,chociaż jest masakrycznie wręcz tłusty,gęsty i toporny!!!Czy to zasługa naturalnego składu??Nie mam pojęcia.Jedyny minus-jakoś nie bardzo wierzę w jego przeciwzmarszczkowe działanie,sama nie wiem czemu.Używam go na noc,bo oczywiście powoduje straszne świecenie skóry,bardzo dobrze natłuszcza i odżywia.Lubię go,bo moja twarz go lubi

Używam tego produktu od:miesiąc

Chcesz pochwalić gamia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • Fajny
  • Mam kapryśną skórę twarzy, reagującą żywo na zmiany klimatyczne i klimatyzację. Tego kremu używam głównie na noc, jako takiego zwykłego kremiku, szczególnie, gdy chcę nieco odżywić skórę twarzy.
    Krem doskonale natłuszcza - skóra po aplikacji jest miękka i natłuszczona (choć średnio nawilżona), ale także odżywia (kolor skóry jest zdrowszy), a drobne zmarszczki są ładnie wygładzone.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić negri za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to
  • Dlugo sie czailam na te emulsje, odkladalam zakup, jakos balam sie i generalnie nieufnie podchodzilam do zakupu. Na szczescie to byl strzal w dziesiatke. Jest idealny dla mojej skorki, juz niemlodej, jakos teraz sie przesuszajacej, ale nadal wrazliwej, mieszanej. Swietnie nawilza, natluszcza (ja na noc to uwielbiam takie tluscioszki). Zapachu tez sie balam po recenzjach, ale nie jest taki zly, da sie przezyc. Bardzo fajnie wchlania sie na szyi i dekolcie, na twarz nie klade codziennie tylko w zaleznosci od stanu przesuszenia. Bardzo dobry kosmetyk za fajna cene.

Używam tego produktu od: 2mcy

Chcesz pochwalić climberka za czytelną i pomocną recenzję?
  • śmierdziel
  • Kupiłam w promocji, na szczęście.
    Szukałam czegoś na wiosnę w celu, wygładzenia zmarszczek i odżywienia. Recenzje tego kremu były świetne, więc go kupiłam.
    Tłuścioch przeokropny, ale tego się spodziewałam. Niestety moja skóra nie wchłaniała go w ogóle, co powodowało niemiłosierne klejenie się włosów do twarzy. Brrrrr.
    Rano efektów spodziewanych niestety nie było. Może bym zmęczyła słoiczek, ale zapach działał na mnie jak płachta na byka. Koszmar.
    Lepiej poszukać czegoś innego.

Używam tego produktu od: nigdy więcej
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1.

Chcesz pochwalić kolumnea za czytelną i pomocną recenzję?