Pędzel do podkładu nr 5, Sephora

Powiększ Pędzel do podkładu nr 5, Sephora

Zgłaszająca osoba: homyk

Wykonany z wysokiej jakości sztucznego włosia, pozwala równomiernie rozprowadzić odpowiednią ilość podkładu na partiach twarzy. Zapewnia jednolity i transparentny rezultat, bez efektu maski.

Cena: 19 zł

• mam, prawie nie używam
  • Zalety:
    - świetnie rozprowadza podkład
    - nie brudzimy rąk
    - higieniczny
    - wygląda profesjonalnie
    - idealna miękkość włosia
    - idealny kształt
    - niedrogi, a jakość pędzli MAC

Co jest nie tak? Nic efekt jest taki sam jak przy nakładaniu palcami, więc niemal zawsze na takiej aplikacji się kończy.

Używam tego produktu od: 2011

Chcesz pochwalić demoderniste za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • Pedzel mam od około miesiąca. Dla takiego laika makijażowego jak ja jest bardzo dobry.

Zalety
    - fajne, średnio twarde włosie
    - wygodna aplikacja
    - ładny wygląd
    - łatwo się go myje, nie gubi włosia

Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić maadzioszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietny!
  • Uzywam go od ponad 3 lat- i jest niezniszczalny.Wtedy kosztowal 19 zl- teraz ok 35. Wspaniale rozprowadza podklad, nie nabiera zbyt duzo przez co oszczedza fluid. Pomimo codziennego mycia mydlem i ciepla woda nic sie nie dzieje- moze troche zniszczyla sie raczka ale to dlatego ze jest drewniana. Polecam

Używam tego produktu od: 3-4 lata
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić pakulinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • pędzel jest niezniszczalny i łatwy w uzyciu.
  • Mam w posiadaniu ten pędzel od około 4 - 5 lat. Używam go na zmianę z gabką do podkładu, ale często go używam. kiedys w sephorze zapłaciłam za niego około 25 zł. I tak na prawde to był mój pierwszy pędzel jaki kupiłam sama, od tamtej pory zakupiłam w niedługim czasie jeszcze 4 pędzle z tej perfumerii i co jakis czas dokupuję jakiś gadżet. Jestem bardzo zadowolona z tego pędzla, choć to nie jest włos naturalny, co nie zmienia faktu, ze i tak dobrze się sprawdza i jest wytrzymały jak diabli. Nie stało się z nim nic. nawet nie starły się napisy z uchwytu, już nie wspominając o włoskach, które w ogóle nie wypadają, wszystko jest na swoim miejscu. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić ola8800 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Pędzel bardzo dobrej jakości, rozprowadza podkład równomiernie, bez żadnych problemów. Zużywam mneij podkładu, a makijaż jest bardziej równomierny i dokładniej przzylega do skóry.

Nie wypadają z niego włoski, używam go juz od około poł roku i nie zauważyłam by choć jeden wypadł.

Zaoszczędza mi rankiem czas, nakładanie palcami zajmuje może podobną ilość,ale kolejne minuty uciekaja podczas mycia rąk. A pedzelkiem szybciutko i higienicznie. Używam go do płynnego podkładu z make up factory w słoiczku.

Co kilka dni "piorę" pędzelek i nie czyni mu to żadnej szkody. Najlepiej osuszyć i zostawić poziomo by pozostała woda nie spływała do trzonka (choć dowiedziałam się dopiero tego w połowie użytkowania, wcześneij wpływała i też się nic nie działo).

Nie znalazłam w tym produkcie minusów. Jak dla mnie idealny.

Używam tego produktu od: poł roku

Chcesz pochwalić amandi84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • pedzel okej z syntetycznego wlosia. fajny latwo czyscic, latwo aplikowac. ja stosuje do korektora pod oczy jedynie do nakladania. teraz lezu w pudelku korektor albo juz z pedzlem alba w sztyfcie. wiecej nie kupie bo juz mam

Używam tego produktu od:1 rok
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić siusiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Pędzel bardzo dobrej jakości, dobrze się myję, nic nie wypada, nie podrażnia skóry. Dobrze rozprowadza podkład, choć wolę robić to palcami. Polecam go.Używam tego produktu od:miesiąc

Chcesz pochwalić Soulfly za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 20 raz(y)
  • Mój Ci on!!!
  • Cos cudownego. Chodzilam dookola niego kilka tygodni, zastanawialam sie, czy to potrzebne, ale jak kupilam, to nie moge sie z nim rozstac! Podklad (Revlon Colorstay) cudownie sie rozprowadza, wnika we wszystkie pory i slady po tradziku, przez co wygladam, jakbym miala idealna, gladka cere. Uwielbiam ten pedzel, ma jedno z glownych miejsc w mojej kosmetyczce, po nalozeniu podkladu kolezanki nie moga sie na mnie napatrzec. Jesli mi sie wkrotce rozpadnie, to na pewno kupie go ponownie.

Używam tego produktu od:3 miesiace

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mimbi za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Idealny. Miałam wcześniej inne pędzle do podkładu, Każdy sie rozsypał. Ten trzyma sie juz dwa lata intensywnego użytkowania. Nakładam nim maseczki, kwasy, Atrederm. Nie używam go do podkładu, bo używam mineralnego, ale kiedy stosowałam taki w płynie, sprawował sie mistrzowsko.

Używam tego produktu od:2 lata

Chcesz pochwalić VooDooDoll za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Polecam
  • Lubię nakładać podkład tym pędzlem. Nadaje się do podkładów musowych jak i płynnych.
    Bardzo dobrze się go czyści.
    Wygodnie rozprowadza podkład.
    Prędzej go zgubię niż zniszczę dlatego więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od:1 rok
    Ilość zużytych opakowań:1 sztuka

Chcesz pochwalić efa23 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij