Pędzel do podkładu nr 5, Sephora

Powiększ Pędzel do podkładu nr 5, Sephora

Zgłaszająca osoba: homyk

Wykonany z wysokiej jakości sztucznego włosia, pozwala równomiernie rozprowadzić odpowiednią ilość podkładu na partiach twarzy. Zapewnia jednolity i transparentny rezultat, bez efektu maski.

Cena: 19 zł

• mam, prawie nie używam
  • Zalety:
    - świetnie rozprowadza podkład
    - nie brudzimy rąk
    - higieniczny
    - wygląda profesjonalnie
    - idealna miękkość włosia
    - idealny kształt
    - niedrogi, a jakość pędzli MAC

Co jest nie tak? Nic efekt jest taki sam jak przy nakładaniu palcami, więc niemal zawsze na takiej aplikacji się kończy.

Używam tego produktu od: 2011

Chcesz pochwalić demoderniste za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • Pedzel mam od około miesiąca. Dla takiego laika makijażowego jak ja jest bardzo dobry.

Zalety
    - fajne, średnio twarde włosie
    - wygodna aplikacja
    - ładny wygląd
    - łatwo się go myje, nie gubi włosia

Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić maadzioszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietny!
  • Uzywam go od ponad 3 lat- i jest niezniszczalny.Wtedy kosztowal 19 zl- teraz ok 35. Wspaniale rozprowadza podklad, nie nabiera zbyt duzo przez co oszczedza fluid. Pomimo codziennego mycia mydlem i ciepla woda nic sie nie dzieje- moze troche zniszczyla sie raczka ale to dlatego ze jest drewniana. Polecam

Używam tego produktu od: 3-4 lata
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić pakulinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • pędzel jest niezniszczalny i łatwy w uzyciu.
  • Mam w posiadaniu ten pędzel od około 4 - 5 lat. Używam go na zmianę z gabką do podkładu, ale często go używam. kiedys w sephorze zapłaciłam za niego około 25 zł. I tak na prawde to był mój pierwszy pędzel jaki kupiłam sama, od tamtej pory zakupiłam w niedługim czasie jeszcze 4 pędzle z tej perfumerii i co jakis czas dokupuję jakiś gadżet. Jestem bardzo zadowolona z tego pędzla, choć to nie jest włos naturalny, co nie zmienia faktu, ze i tak dobrze się sprawdza i jest wytrzymały jak diabli. Nie stało się z nim nic. nawet nie starły się napisy z uchwytu, już nie wspominając o włoskach, które w ogóle nie wypadają, wszystko jest na swoim miejscu. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić ola8800 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Pędzel bardzo dobrej jakości, rozprowadza podkład równomiernie, bez żadnych problemów. Zużywam mneij podkładu, a makijaż jest bardziej równomierny i dokładniej przzylega do skóry.

Nie wypadają z niego włoski, używam go juz od około poł roku i nie zauważyłam by choć jeden wypadł.

Zaoszczędza mi rankiem czas, nakładanie palcami zajmuje może podobną ilość,ale kolejne minuty uciekaja podczas mycia rąk. A pedzelkiem szybciutko i higienicznie. Używam go do płynnego podkładu z make up factory w słoiczku.

Co kilka dni "piorę" pędzelek i nie czyni mu to żadnej szkody. Najlepiej osuszyć i zostawić poziomo by pozostała woda nie spływała do trzonka (choć dowiedziałam się dopiero tego w połowie użytkowania, wcześneij wpływała i też się nic nie działo).

Nie znalazłam w tym produkcie minusów. Jak dla mnie idealny.

Używam tego produktu od: poł roku

Chcesz pochwalić amandi84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • pedzel okej z syntetycznego wlosia. fajny latwo czyscic, latwo aplikowac. ja stosuje do korektora pod oczy jedynie do nakladania. teraz lezu w pudelku korektor albo juz z pedzlem alba w sztyfcie. wiecej nie kupie bo juz mam

Używam tego produktu od:1 rok
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić siusiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Pędzel bardzo dobrej jakości, dobrze się myję, nic nie wypada, nie podrażnia skóry. Dobrze rozprowadza podkład, choć wolę robić to palcami. Polecam go.Używam tego produktu od:miesiąc

Chcesz pochwalić Soulfly za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 20 raz(y)
  • Mój Ci on!!!
  • Cos cudownego. Chodzilam dookola niego kilka tygodni, zastanawialam sie, czy to potrzebne, ale jak kupilam, to nie moge sie z nim rozstac! Podklad (Revlon Colorstay) cudownie sie rozprowadza, wnika we wszystkie pory i slady po tradziku, przez co wygladam, jakbym miala idealna, gladka cere. Uwielbiam ten pedzel, ma jedno z glownych miejsc w mojej kosmetyczce, po nalozeniu podkladu kolezanki nie moga sie na mnie napatrzec. Jesli mi sie wkrotce rozpadnie, to na pewno kupie go ponownie.

Używam tego produktu od:3 miesiace

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mimbi za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Idealny. Miałam wcześniej inne pędzle do podkładu, Każdy sie rozsypał. Ten trzyma sie juz dwa lata intensywnego użytkowania. Nakładam nim maseczki, kwasy, Atrederm. Nie używam go do podkładu, bo używam mineralnego, ale kiedy stosowałam taki w płynie, sprawował sie mistrzowsko.

Używam tego produktu od:2 lata

Chcesz pochwalić VooDooDoll za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Polecam
  • Lubię nakładać podkład tym pędzlem. Nadaje się do podkładów musowych jak i płynnych.
    Bardzo dobrze się go czyści.
    Wygodnie rozprowadza podkład.
    Prędzej go zgubię niż zniszczę dlatego więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od:1 rok
    Ilość zużytych opakowań:1 sztuka

Chcesz pochwalić efa23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbędny a nawet totalnie zbędny
  • ten pędzel to absolutna LIPA. Można kupić jak sie komuś nudzi i chce utrudnić sobie codzienny makijaż. Kupiłam go parę miesięcy temu z tego względu, że miałam strasznie przesuszoną skórę na nosie (spowodowaną pewnym zabiegiem/operacją) i zależało mi aby ten pędzel rozprowadził podkład absolutnie cienką warstewką i umieścił go w każde zagłębienie skóry. I jaki był efekt? Zupełnie odwrotny! Pędzel nakłada za dużo podkładu, robi smugi, powoduje zbieranie sie podkładu w załamaniach, porach i oczywiście podkreśla wszystkie suche skórki itd. MASAKRA! Dużo lepszy efekt uzyskuję rozprowadzając podkład palcami lub zwykłą gąbeczką.
    Ja odradzam zakup tego produktu i jestem w szoku, ze ten pędzel zbiera tak pozytywne recenzje. Ale widać ile osób tyle opinii

Używam tego produktu od: użyłam kilka/kilkanaście razy

Chcesz pochwalić Beatka798 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetdny dla początkujących
  • Jest to mój pierwszy pędzel do podkładu, dotąt posługiwałam się gąbeczką. Świetnie poradził sobie z Dermablendem Vichy jak i z innymi podkładami o lżejszym kalibrze. Podkład nakładany nim zyskuje nową jakość, wygląda ładniej na twarzy, nie ma smug czy maski. Potrafi rozsmarować równomiernie małą kropelkę, dzięki czemu zyskujemy na naturalności i oszczędzamy.
    Dotąt nie wypadł z niego ani jeden włosek, jest delikatny i dobrze znosi mycie.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Chcesz pochwalić saks za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Ogólnie jest dobry, włos jest miły na kuje. Pędzel nie pozostawia smug ani plam, uzywam go gdy mam więcej czasu na wykonanie makijażu bo jednak gąbką robi to się szybciej i nie wydaje mi sie zeby przy używaniu pędzla zużywało sie mniej podkładu myśle nawet że więcej niż przy gąbce. Ogólnie to polecam, mozna go myć po każdym uzyciu i raczej szybko nic mu sie nie stanie, porządnie wykonany.

Używam tego produktu od: 4 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel wystarczy na bardzo długo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gosiek212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla początkujących
  • Napisałam, że dla początkujących, gdyż był to mój pierwszy pędzel do podkładu. Porównując więc rozprowadzanie podkładu (szczególnie tak trudnego jak Revlon Colorstay) tym pędzlem i palcami, to jak niebo i ziemia. Zyłam w tej błogiej nieświadomości, że mam fantastyczny pędzel wybaczając mu jego niedoskonałości (takie jak: robienie smug), aż do momentu, gdy zrobiono mi makijaż innym pędzlem. Teraz już wiem, że sephorowy pędzel jest dobry, nie niszczy się i nie zmienia nawet po latach użytkowania, ale są lepsze.

Chcesz pochwalić piwcior za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 12 raz(y)
  • Masakra.
  • Myślałam, że ten pędzel ułatwi mi nakładanie podkłądu i będę też w efekcie zużywać go mniej.
    Efekt był zupełnie odrwotny :-( Nakładanie podkładu trwa strasznie długo, pędzel zostawia smugi, rozprowadza nierównomiernie, cała twarz jest w paski i trzeba poprawiać palcami. Miałam wrażenie, że połowa podkładu wsiąkła w pędzel, przez co włoski się skleiły w masę i pędzel bardziej rysował po twarzy niż rozprowadzał.
    Zużycie podkładu wzrosło o 200% a efekt beznadziejny, musiałam poprawiać "ręcznie".
    Plus za to, że łatwo się go czyści i wydaje się być wykonany z dobrych surowców.
    Niestety nie polecam, gadżet zupełnie zbędny, żałuje, że wydałam pieniądze.

Używam tego produktu od: zakup miesiąc temu, 3 podejścia
    Ilość zużytych opakowań: -

Chcesz pochwalić x0x0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez zachwytu...
  • W zasadzie nie jestem zadowolona... Kupiłam pod wpływem impulsu bo mam ostatnio problem z aplikacja podkładów na bazie pewnego kremu na dzień więc łapie się już wszystkiego, nawet takich gadżetów. Miałam przez chwilę nadzieję, ze rozwiąże on mój problem ale szybko wróciłam na ziemię... niestety efekt nie jest takim jakiego się spodziewałam czytając wcześniejsze zachwyty współwizażanek
    W zasadzie dość ładnie rozprowadził tylko jeden podkład z mojego zbioru i to w dodatku najtańszy Loreal Infalliblle a do pozostałych Diora, Chanela, Lancomea i Vichy absolutnie się nie nadaje. Robi placki, smugi i różne inne cuda. Palce są jednak dokładniejsze, delikatniejsze i przy tej tradycyjnej macanej metodzie pozostanę
    Pędzel jest owszem miły, sprężysty, nie drapie nie linieje, dobrze się dopiera ale myślę, że to po prostu zasługa jego jakości. Ja lubię pędzle z sephory i mam ich kilka sztuk i nigdy w zasadzie się nie zawiodłam... no może poza tym pędzlem, który uznaję na ten moment za zbędny i nieprzydatny.

Aha... w opisie ten pędzel ma inny nr i cenę. Ale teraz pewnie jest w sprzedaży nowsza wersja. Mój nosi nr 47 a cena była między 30 a 40zł - nie pamiętam już dokładnie.

Używam tego produktu od:kilka razy od trzech tyg

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasiaoli2001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Kupiłam pod wpływem impulsu i programu na tvn style. Spełnił wszystkie moje oczekiwania - doskonale rozprowadzam fluid, twarz się mniej świeci dzięki temu, a makijaż jest trwalszy.

POLECAM))

Chcesz pochwalić qdlata23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Kupiłam z ciekawości. Podkład łatwo się nakłada, nie zostawia smug. Rozprowadza cienką warstwe przy czym mniej zużywa się podkładu. Jestem z niego bardzo zadowolona i nie wiem jak radziłam sobie bez niego.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić ghrstuw za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Kupiłam pod wpływem rad makijażystki w ... Galerii Centrum Dałam się umalować celem zaprezentowania podkładu, do którego mnie namawiano i wtedy po raz pierwszy zetknęłam sie i pędzlem do podkładu. Minęło kilka miesięcy i jakoś w Sephorze była promocja na ichnie akcesoria. Kupiłam różne pędzle, m. in. ten.
    No i naprawdę nie wiem jak ja się malowałam bez tego
    + niezniszczalny
    + gładkie włosie = skóra bez podrażnień
    + ekonomiczniejsze zużycie podkładu
    + lepszy wygląd makijażu
    + nieupaprane ręce i inne okolice

Minusów nie znajduję i baaardzo polecam

Używam tego produktu od: około 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1, w stanie nadal nówki

Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny kupienia
  • Po 1 pędzel ma nr 47 a nie 5, przynajmniej ten na zdjęciu recenzji i kosztuje niestety 35 zł a nie 19:/

Pędzel jest bardzo miękki przyjemny dla skóry, również na powiekach.
    Włoski nie wypadają, dobrze się Go czyści.
    Dobrze rozprowadza podkład)Używam tego produktu od:6 miesiecy

Chcesz pochwalić monitkaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Kupiłam ten pędzel dzisiaj razem z nawilżająco-wygładzającym podkładem Sephory . Kupiłam z czystej ciekawości, czy będzie mi się tak lepiej malowac niż palcami. Podkład rozprowadza się idealnie, lekką warstwą i zużwa się go mniej, niż przy rozprowadzaniu palcami. Zauważłam też, że podkład lepiej stapia się ze skórą. Gdy mi się "zużyje" ten pędzelek (a sądze, że nie stanie sie to szybko ) to od razu kupie następny

Używam tego produktu od: dzisiaj
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić bandit queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • mam ten pędzel od prawie roku i nadal mimo częstego stosowania nieźle sie trzyma .
    - nie wypadaja z niego włoski
    -łatwo się go czyści
    -precyzyjnie rozkłada podkład

i kosztował 35 pln a nie jak podano w opisie

Używam tego produktu od:praiwe roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić benia1234 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • BDB
  • Posiadam ten pędzel już od ponad roku, jednakże używam go sporadycznie. Jednak preferuję gąbki. Co do pędzla - jest bardzo dobrze wykonany, nie wypadają z niego włoski, nie zchodzi farba. Łatwo można go dezynfekować czy nawet prać (gdyż jes t z tworzywa sztucznego). Jednakże dość cieżko prezycyjnie nim rozłożyć podkład, mogą czasami pozostać zacieki, także trzeba być uważnym. Jednakże w porównaniu ceny do jakości pędzel wypada bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: ponad roku.
    Ilość zużytych opakowań: 1.

Chcesz pochwalić Queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały
  • Mój pędzel ma numer 47, więc jest to chyba nowsza wersja.
    Dzięki niemu nakładanie podkładu stało się prostsze, przyjemniejsze, higieniczniejsze i ekonomiczniejsze. Pędzel nie pochłania tyle podkładu, co gąbki; dzięki niemu nie brudzę sobie palców, a kosmetyk staje się łatwy do nałożenia. Nie gubi włosków, jest przyjemny w dotyku. Bardzo go lubię Jeśli go zgubię czy zniszczę to kupię drugi

Używam tego produktu od: ok. dwa miesiące

Chcesz pochwalić Jeanne90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przydatna rzecz
  • Posłużę się porównaniem - nakładaniem podkładu pędzlem jest jak smarowanie łańcucha od roweru pędzelkiem, a nie paluchami.

Jego plusy:
    +ładnie nakłada się nim podkład
    +podkład się dłużej utrzymuje
    +jest wygodny
    +szybciej robię makijaż
    +jest trwały - myję go codziennie i jeszcze nawet jeden włosek nie wypadł

Jest jeden minus (chociaż mnie on nie dotyczy) podkład musi być płynny bo z musem będzie ciężko (musy zwykle są matujące a ja na szczeście nie używam takich podkładów)

Ja go kupiłam za 35 zl, a nie jak jest podane w opisie

To dopiero początek mojej przygody z pędzlami tej firmy

Ilość zużytych opakowań: 1 i pewnie starczy na parę lat

Chcesz pochwalić adusiadu za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij