Powiększ Avon, Planet Spa, Brazilian Rainforest, Oxygenating Face Mask (Dotleniająca maseczka do twarzy 'Oddech Amazonii')

Zgłaszająca osoba: Pomadka

Maseczka dotlenia i detoksykuje skórę. Nawilża, koi i oczyszcza. Formuła z mikrogranulkami oraz wyciągami z guawy, orzecha brazilijskiego
i hibiskusa.

Skład: Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Ammonium Polyacrylate, Isohexadecane, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-40 Castor Oil, Chondrus Crispus Extract, Parfum, Disodium EDTA, Imidazolidinyl Urea, Prunus Armeniaca Seed Powder, Methylparaben,Sorbitan Oleate, Dimethicone, Panthenol, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Psidium Guajava Extract, Phosphoric Acid, Bertholletia Excelsa Seed Extract, Hibiscus Sabdariffa Extract, Lecithin, Sodium Hyaluronate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, C12-15 Alkyl Benzoate, Lagerstroemia Indica Extract, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Isopropylparaben, Retinyl Palmitate, Zea Mays (Corn) Kernel Extract, Ascorbyl Palmitate, Beta-Carotene, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, CI 77891.

Cena: 29,90zł / 75ml

• za taką cenę- są lepsze
  • nawet nie wiedziałam że ta maseczka kosztuje prawie 30 zł! z tego co pamiętam, kupiłam ją w jakimś zestawie albo innej promocji avonu...

maseczka ok, wydajna, nawilża- no, jak zwykła maseczka. konsystencja może być, kolor taki beżowawy (wolałabym ciemny żeby było widać gdzie nakładasz)

jednak nie wiem gdzie tu był efekt dotlenienia?myślę że za 30zł można dostać dużo lepsze maseczki...

Używam tego produktu od: pare lat temu

Chcesz pochwalić gargamel88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Maseczka a i owszem dotletnia, szkoda że na minute po zmyciu ;/ Dałam półtora gwiazdek, ponieważ w połączeniu z kawą daje fajny peeling.

Plusy:

zapach
    wygodne opakowanie

Minusy:

dotlenia na bardzo krótko

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 223 raz(y)
  • Ulubiona!!!
  • Ze wszystkich maseczek Planet Spa Avonu, których używałam ta była zdecydowanie liderem. Cera po jej aplikacji, jak marzenie. Gładka, nawilżona, ujędrniona, super oczyszczona, rozjaśniona, koloryt ujednolicony, zero bladosci i szarego odcienia zmęczonej skóry, uczucie dotlenienia i orzeźwienia, jak po pięciogodzinnym spacerze w amazonskim tropikalnym lesie, pory odetkane. No cud, miód i orzeszki. Cera nawodniona do granic możliwosci, tryskająca swieżoscią. Efekt dlugotrwaly. Twarz trochę się świeciła po niej, ale wystarczyło przetrzeć skórę tonikiem i po klopocie. Dlaczego Avon wycofuje swoje perełki, a wciska tylko stare buble?????? Kupiłabym ją z chęcią ponownie, gdyby nie ten alfabet parabenów w składzie, no i gdyby była dostępna.

Używam tego produktu od: przez rok

Chcesz pochwalić Korah za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie beznadzieja
  • Niby ma oczyszczac i nawilżać. Ja nie czuję ani jednego ani drugiego. Dobrze się naklada i fajnie pachnie, ale efektów nie widze żadnych. W dodatku troche wysusza buzię. Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od:4 miesięcy

Chcesz pochwalić myszojad za czytelną i pomocną recenzję?
  • maly koszmarek
  • nie wiem czy dotlenia i detoksykuje. ale na pewno niie koi. wprost przeciwnie: podraznia i gryzie. w uzyciu jest bardzo nieprzyjemna. dla mojej skory to tortura. zdecydowanie nie warto. chyba ze ktos jest masochista.

Używam tego produktu od:

Chcesz pochwalić mrówka_zeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmmm co ona ma "robić"??
  • Tak sie zastanawiam, co ta maseczka ma wlaściwie "robic"?? Jak ma wpływać na skóre, bo ja nie wiem Lekko nawilża, ładnie pachnie, lekko chłodzi i w sumie to tyle... Konsystencja taka kleista, pływają w niej drobinki, które nie wiem czemu mają słuzyc - peelingowaniu czy czemu?? Ciężko się zmywa. Znam o wiele lepsze a tańsze maseczki. Tą można odpuścić

Używam tego produktu od: 3-4 miesiace

Chcesz pochwalić Hosenka* za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobra, ale...
  • Seria Planet SPA zawsze kojarzyła mi się - i nadal kojarzy - z czymś ekskluzywnym (w tym przedziale cenowym) i na specjalne okazje. Dlatego właśnie odżałowałam ok. 17 zł (to była jakaś promocja) i kupiłam maseczkę. PLUSY: przyjemne uczucie, gdy ma się ją na twarzy; ładny zapach; w miarę wydajna; działa, chociaż efekty używania są zauważalne po jakimś czasie. MINUSY: brak jakiegoś spektakularnego efektu po pierwszym użyciu; czasami jakby nieco podrażniała mi twarz (miejscowe zaczerwienienia); dosyć klejąca. Pierwsze efekty stosowania widać dopiero po jakimś czasie - skóra wygląda nieco lepiej, jest bardziej promienna. Najlepiej stosować po porządnym oczyszczeniu twarzy, ale to chyba oczywiste. Za te pieniądze spodziewałabym się czegoś więcej. Można kupić na prezent, bo ładne opakowanie i marka kojarzy się dobrze, ale osobie, która ma skórę w dobrym stanie i będzie ją stosować dla relaksu.

Używam tego produktu od: ok. 2 lata temu zużyłam 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Doris1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Megabubel.
  • Kolejna "cudowna" maseczka. Na etykietce zamiast "dotleniająca" powinno pisać "uczulająco-wysuszająca". Już w czasie nakładania piekła mnie skóra twarzy i sczyzpały oczy, szybko ja zmyłam, ale skóra była sucha i szorstka, czerwona i podrażniona. Paskudztwo. Szczerze odradzam.

Chcesz pochwalić iceflower za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nowego
  • Z przykrością muszę stwierdzić,że używając ww maseczki nie oczułam żadnych efektów specjalnych,niestety dla mnie i mojej kieszeni.Konsystencja za lekka i zbyt wodnista.Niepolecam

Używam tego produktu od:2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić verqa81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity produkt
  • Przyzwoita maseczka. Nawilża i odświeża, no ma fajny świezy zapach Takie maseczki nawilżające ciężko ocenić jednoznaczie, bo nie może być od razu spektakularnego efektu (jak np przy maseczce oczyszczającej) i chyba liczy się systematyczność, a z tym u mnie gorzej. Stosuję ją jak mi się przypomni
    Też nie wiem, po co te grudki jak w peelingu, skoro maseczkę tylko się nakłada i nic nie wmasowuje:/

Używam tego produktu od: 3 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pysia99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie

• Recenzja: Chciałam się przekonać do planet spa, bo wszyscy zachwalają, a dla mnie jednak ciut drogi. No i kupiłam ja kbyła w Demo. PORAŻKA!! To taka lepka maź. Nie podoba mi się jej intensywny zapach. Dobrze się rozprowadza i to chyba jedyny plus....Być może troche wygładziła skóre, ale używam bardzo nieregularnie. W dodatku szczypie mnie...chociaż nigdy przy żadnych innych kosmetykach nie miałam takich atrakcji. Też nie wiem po co są te brązowe grudki?
    A zmywanie?? KOSZMAR! Tego nie da się zmyć. Lepi się do twarzy i lepi. Muszę użyc tonę żelu do mycia twarzy:/
    Ble

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić domina za czytelną i pomocną recenzję?
  • ****
  • Recenzja: .. Godna polecenia. Ładnie, orzeźwiająco pachnie, ma dobrą konsystencję, taką żelową( nie przepadam za maseczkami z glinką). Po jej użyciu skóra pozostaje nawilżona i gładka w dotyku. Nie podrażnia więc można stosowac bez obaw.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić emisia za czytelną i pomocną recenzję?
  • A mnie się nawet podoba
  • Recenzja: Maseczek miałam już całe tony . I wiem jedno od domowych maseczek nie ma co wymagać cudów. I tak też postępuję.
    Jak na domową maseczkę ta dobrze nawilża, po zmyciu nie zostawia ochydnego parafinowego filmu na twarzy. Zapach - z tym gorzej mnie się nie podoba, ale avon był konsekwentny i cała seria tak zalatuje .
    Konsystencja - byał by ok, ale ma jakieś grudki i z tym sobie nie zabardzo radzę.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1 i 1/2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić traszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oddech!!
  • Recenzja: Dostalam ja gratis za duze zakupy, wiec ceny nie odczulam za bardzo. Natomiast skutki dzialania tej maseczki byly naprawde zadziwiajace. Dotychczas maseczki bardzo nadwyrezaly moja skore, a ta jest rzeczywiscie jak oklad rekalsujacy - zapach, konsystencja i efekty sprawiaja, ze mogalbym ja uzywac codziennie. Moja skora jest po niej tak nawilzona, gladka i jedrna, ze czasem zastanawiam sie na sensem nakladania kremu. Cudenko! Bardzo relaksuje

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1

Chcesz pochwalić Kleo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie
  • Recenzja: Maseczka w postaci zelowej. Zapach taki sobie. Efektow nie zauwazylam zadnych. Zawiera drobinki, jak peeling. Zbyt droga.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2 miesiecy/ 1

Chcesz pochwalić glamour_girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętna
  • Recenzja: Ot, maseczka, jak maseczka, nic specjalnego skórze nie robi. Daje uczucie odświeżenia, równie odświeżający ma zapach. Konsystencja żelowa, gdy zbyt długo pozostawi się ją na twarzy, wysycha za bardzo, co utrudnia jej zmycie. Zawiera drobinki, które przy zmywaniu maseczki delikatnie peelingują skórę. Daje podobny efekt wygładzenia skóry, jak maseczka z masłem shea, jednak zapach tej drugiej bardziej mi się podoba. Nie sądzę, aby ta maseczka była warta swojej ceny.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ok. 2 mies. / 1

Chcesz pochwalić justa79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiedziona!
  • Zdecydowanie więcej się spodziewałam po tej maseczce! Miałam nadzieję na maseczkę odżywczą, która poprawiłaby wygląd mojej zmęczonej cery. Tymczasem dostałam maseczkę w żeliku, któy może minimalnie wygładza cerę. O rozjaśnieniu na które też liczyłam mowy nie ma.
    Nie mam patentu na tą maseczkę!
    Odradzam!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Ursa Minor za czytelną i pomocną recenzję?
  • phi!
  • Recenzja:

Maseczkę nabyłam zaraz jak weszła do katalogu. Z czystej ciekawości po promocyjnej cenie nabyłam owe cudo. Opis brzmiał baardzo zachęcająco a ja linię Planet Spa chwalę sobie najbardziej z całego Avonu.
    I znów trafiłam na bubla.Maseczka nie nawilża, pozostawia jedynie nieprzyjemnie lepką powłoczkę. Ma bardzo męczący i duszący zapach, który mi nie odpowiada. Zupełnie nie mam pojęcia w jakim celu producent umieścił dziwne,brązowe kuleczki w kosmetyku. One chyba nic nie dają ? Nie widzę sensu używania jej, gdyż nie czuję ani nie widzę, żeby stan mojej cery choć w minimalnym stopniu się polepszył (już nie mówię o dotlenieniu ). Za tę cenę lepiej kupić 10 saszetek Daxowej maseczki z migdałami , która jest o niebo lepsza.
    Używam tego kosmetyku od ponad 4 miesięcy męczę pierwsze

Chcesz pochwalić madziarra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie widzę oddechu Amzaoni
  • Recenzja: Nie wiem jakie jest działanie tej maseczki, bo nie zauważylam go na mojej skorze, wiec nie wiem co tlen i oddech Amazonii moze zrobic z moja cera

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić kaczina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie
  • Recenzja:

Taka sobie maseczka. Ładny zapach i fajne opakowanie, ale efekty zerowe.. Jakoś nie widać ani promiennej skóry ani obiecanego dotlenienia.
    Na pewno nie kupię jej ponownie.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić lobuziaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepska
  • Bardzo dziwny produkt - maseczka, która nic nie robi - zatem nie ma wiekszego sensu stosowanie jej. oprócz tego, że nie nawilża i nie dotlenia to jeszcze działa irytująco ;-) ma koszmarny zapach, kiepsko się zmywa, trzymanie 10 minut na twarzy tej kleistej mazi jest niekomfortowe.
    Maseczka ta nie ma nic wspolnego ze SPA, bubel.

Chcesz pochwalić Margarita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Darzę niemalże uwielbieniem całą linie Planet Spa, te kosmetyki są naprawdę udane, idąc tym tokiem myślenia nabyłam maseczkę.
    I musze napisać, że nie zrobiła na mnie jakiegoś mega wrażenia, tak jak maseczka błotna, którą kocham
    Zapach jest średni, ale nie tylko zapachu sie czepiam. Nawilżenie, hmmm, pewnie jest, dotlenienie hmmm nie zauważyłam jakiegoś specjalnego ożywienia cery. Oczyszczanie tez nie jest spektakularne.

Raczej nie kupię jej ponownie, wolę jednak tę z minerałami!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pimecia za czytelną i pomocną recenzję?
  • **
  • Lubie linie Planet Spa i liczylam, ze po srednio udanej maseczce z maslem shea Avon wyprodukuje maseczke nie tylko nawilzajaca, ale rowniez rozswietlajaca i ozywiajaca cere. Jednak po rozczarowaniu shea butter, przyszlo rozczarowanie 'Oddechem Amazonii'.
    Maseczke zamknieto w typowym dla tej serii opakowaniu - estetycznym, a przy tym higienicznym i porecznym. Zielona tuba znaczaco oddaje nazwe, rzeczywiscie przypomina zielen lasow tropikalnych Maseczka ma gesta, zelowa konsystencje. Jest bezbarwna i zawiera w sobie brazowo-czarne drobinki (ktorych funkcja jest dla mnie co najmniej niezrozumiala). Pachnie dosc intensywnie, niekoniecznie aromaterapeutycznie i relaksujaco. Pradwe powiedziawszy, po kilku pierwszych minutach zapach mnie drazni i irytuje. Podczas trzymania kosmetyku na twarzy nie doskwiera zadne uczucie pieczenia, czy jakiegokolwiek dyskomfortu. Mozna czasem doswiadczyc nawet delikatnego uczucia schlodzenia.
    Maseczka koszmarnie sie zmywa, dlugo i ciezko. Pozostawia po sobie skore bardzo slabo nawilzona. W zasadzie ciezko mi powiedziec, zebym zauwazyla jakakolwiek roznice 'przed' i 'po' zastosowaniu. Moze jedynie cera jest delikatnie wygladzona, ale i to uczucie jest bardzo krotkotrwale.
    Maseczka jest wydajna (moze az nadto i, szczegolnie w promocji, niedroga. Jako preparat nawilzajacy sie nie sprawdza, o dotlenieniu cery nie ma mowy. To taki kosmetyk do nalozenia wtedy kiedy sie ma ochote cos ponosic na twarzy, a niekoniecznie naprawiac cere

Uzywam tego kosmetyku trzeci miesiac
    Ilosc zuzytych opakowan: w trakcie 1

Chcesz pochwalić Anahstasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • spodziewałam się więcej/totalna klapa!
  • Dziwna maseczka. Napaliłam się na nią zanim jeszcze weszła do sprzedaży, i... wielkie rozczarowanie. Rzeczywiście jakaś taka kleista maź, specjalnego nawilżenia nie odczułam (dla mnie np. odczuwalne przy maseczce nawilżającej Lirene chociażby). Dotlenienia też jakoś nie odczułam. Wręcz czułam pozatykane pory mając ją na buzi. Zapach też jakiś sztuczny. Jak dotąd seria Spa Avonu aż tak mnie nie rozczarowała. Może dam jej jeszcze szansę, jeszcze raz na buzię nałożę, dlatego dwie ** zamiast jednej. Sama nie wiem.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: jedna aplikacja, może dwie.

2005.12.18
    a jednak fatalna. klei się, nie nawilża i na dodatek zaczęła mnie piec buzia po jej nałożeniu, ląduje w koszu!

Chcesz pochwalić serrano za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda czasu i pieniędzy

• Recenzja: Miałam okazję jej spróbować jeszcze zanim pokazała się w katalogu - jestem konsultantką- i gdy zobaczyłam pierwsze recenzje to prawdę mówiąc byłam bardzo zdziwiona skąd te pozytywy. Dla mnie do SPA to tej maseczce naprawdę daleko. Ma lekką żelową konsystencję o średnim zapachu- zgadzam sie z poprzedniczką, że zapachem przypomina jakiś żel do golenia lub coś w tym stylu. W żelu tym zawieszonę są jakieś dziwne grudki i kawałki niby to alg, które tak naprawdę nic nie daja tylko drażnią. Po nałożeniu maseczki na twarz mam wrażenie że mam na niej jakąś klejową substancję i mam ochotę jak najszybciej ją zmyć co nie jesst łatwe bo bardzo się ślizga po twarzy- zdecydowanie wolę bardziej 'puchate' kremowe maseczki pomimo mojej przetłuszczającej się cery. Po zmyciu cera jest lekko nawilżona ale nie moge dopatrzyć się żadnego dotlenienia- w sumie lepiej chyba użyć jakiegoś nawilżającego kremu. Jej siostra błotna jest zdecydowanie lepsza przynajmniej widać że działa. Jeśli chodzi o nawilżanie zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu maseczka hean, perfecta lub minerały z daxa tym bardziej, że kosztują znacznie mniej. ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:1 ...

Chcesz pochwalić liwiamaja za czytelną i pomocną recenzję?