Avon, Glimmerstick Eye Liner (Konturówka do oczu)

Powiększ Avon, Glimmerstick Eye Liner (Konturówka do oczu)

Zgłaszająca osoba: Ofelia

Miękka konturówka o kremowej konsystencji, służy do obrysowywania konturu oczu. Nie rozmazuje się jest trwała, łatwo się rozprowadza. Posiada wygodna ruchoma oprawkę, dzięki której konturówki nie trzeba temperować.
Dostępna w odcieniach :
- Blackest Black
- Cosmic Brown
- Starry Night Blue
- Saturn Grey
- Majestic Plum

Cena: 18,90zł / 0,28g

• Na wyraźne oko
  • Koleżanka jest konsultantką, poleciła mi ją. Kredka jest bardzo fajna (używam Blackest Black), trwała, cenowo nie najgorzej
    Mimo wszystko polubiłam się z nią od pierwszego momentu
    Jedynym minusem jest to,że minimalnie się rozmazuje przy kącikach oczu Jednak jestem jej wierną fanką!
    Używam tego produktu od: 2,5 lat
    Ilość zużytych opakowań: chyba 5

Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • Aktualnie jestem posiadaczką 6 różnych odcieni (smokey diamond, esmerald glow, twilight sparkle, vivid grey, black ice, brown glow) i jestem z nich naprawdę zadowolona!
    Plusy:
    - miękkie,
    - mocno napigmentowane, intensywne kolory
    - duży wybór kolorów
    - trwałe,
    - dobra cena (10-12zł),
    - automatyczne,
    - do wyboru zarówno matowe wersje, jak i błyszczące,

Minusy:
    - jako że kredka jest automatyczna, to jest nieostro zakończona, co utrudnia, a wręcz uniemożliwia zrobienie jaskółki, czy cienkiej kreski, jest to cena jaką się płaci za wygodę i brak konieczności ciągłego temperowania

Chcesz pochwalić kamoleon za czytelną i pomocną recenzję?
  • kwc
  • Jestem bardzo z niej zadowolona. Mam czarną, rozważałam także zakup diamentowej.

W łatwy sposób mogę nią narysować kreski na powiekach. Kolor jest głęboki. Konturówka jest bardzo trwała.

Nie wymaga temperowania.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić brokulli za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Mój kolor to Cosmic Brown.

Kolor ładny nie za ciemny ani nie za jasny. Trwała, dobrze się nią maluje kreski. Nie rozciera się. Wolałabym czarną ale muszę zużyć tą.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nothingwillgrief za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Był to mój pierwszy kosmetyk do malowania kresek. Posiadałam odcień czarny.
    Nie miałam wtedy odniesienia do innych produktów więc wydawał się bardzo w porządku.

Kremowa konsystencja nie utrudnia malowania a jedynie pomaga, więc polecam początkującym. Ku mojemu zdziwieniu była bardzo trwała, utrzymywała się przez cały dzień.

Jedyne co przeszkadzałoby mi na dzień dzisiejszy to zbyt mało intensywny odcień. Nie wymaga temperowania ale przez to nie jest aż tak dokładna.

Myślę że jeszcze kiedyś do niej wrócę.

Chcesz pochwalić KatieWear za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządna
  • Bardzo dobra kredka. Mam cosmic brown i muszę przyznać, że przede wszytkim jest bardzo trwała. Daje naturalny efekt - przyjemny brąz, który łączy się z cieniami.
    Nie rozciera się, nie straszny jej deszcz czy wilgoć.
    Szybko schodzi, ale to przyczyna stosowania jej codziennie...jak i tego, że jest wysuwana, a nie temperowana.

Na mega plus, kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 kredka

Chcesz pochwalić Lady_Daisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba
  • Najgorsza kredka wśród kredek jakie miałam z avonu. Posiadam czarną kredkę.

Plusy:
    + wygodna w użytkowaniu - nie trzeba temperować
    + nie uczula
    i jak dla mnie to koniec plusów

Minusy:
    - brak nasyconego czarnego koloru
    - rozmazuje się
    - ciężko się nakłada - kredki nie da się nałożyć jednym ruchem, konieczne są poprawki, a i tak kreska wychodzi w niejednolitym odcieniu na całej długości
    - w twardości średnia, co też utrudnia nakładanie
    - cena zdecydowanie nieadekwatna do jakości

Podsumowując, jest to kredka dla bardzo mało wymagających osób, dwie gwiazdki i tak już są naciągane, lepiej można wydać pieniążki.

Chcesz pochwalić 86anik86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza kredka jaką miałam
  • + świetnie sie trzyma
    + intensywny kolor
    + nie rozciera się przy lekkim tarciu oczu czy kropach do oczu
    + dosyć miękka, wychodnie się rozprowadza

- cena, w stosunku do tego na jak długo starcza (jakies 3miesiace)

Używam tego produktu od: nie wiem
    Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić Sarabi66 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbyt miękka
  • Ogólne wrażenie bardzo na minus. Kredka jest zbyt miękka, rozmazuje się podczas nakładania. Trudno namalować nią idealną kreskę, bo się rozmazuje. Marze się, nie da się namalować kreski jednym pociągnięciem.
    Trwałość średnia - niby wytrzymuje te osiem godzin, a nie daj boże jak się zapomnę i potrę oko, rozmazuje się na całej powiece.
    Niska cena w promocji, jednak jaka cenna taka jakość.
    Plus za to, że jest wysuwana i łatwo się zmywa.

Chcesz pochwalić czarna_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła kredka, ale przy całej serii glimmerstick z Avonu wypada słabo
  • Posiadam dwie kredki glimmerstick: saturn grey, starry night blue.

Kredki miękkie, według mnie nakłada się je idealnie. W kredkach Avon uwielbiam to, że nie trzeba ich temperować.
    Jeśli chodzi o odcienie... Raczej bez fajerwerków Ani to błyszczące, ani matowe..

Ilość zużytych opakowań: z każdego odcienia po 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karolina_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój typ
  • Posiadam odcień super czerni - BLACKEST BLACK. W ogóle jestem fanką wszystkich konturówek z Avonu. Ta konturówka wyróżnia się, bo nie posiada jakichś tam drobinek lub poświaty itp. Jest matowa, dlatego pasuje do klasycznego makijażu. Jest miękka, ale nie łamie się ani nie rozmazuje. Dobrze jednak przed jej użyciem (jak zresztą przed nałożeniem jakiejkolwiek kredki lub cienia) użyć bazę lub przypudrować powieki. Konturówka utrzymuje się długo, zawsze wytrzymuje imprezowe szaleństwa. Łatwo się ją zmywa, jest intensywna i wydajna. W promocji można ją dostać za naprawdę niską cenę. Dzięki swojemu kształtowi można zrobić super kreski. Poza tym ogromnym plusem (jak prawie wszystkich konturówek Avonu) jest to, że jest wysuwana, bardzo wygodna w użyciu, nie trzeba jej temperować. Polecam.

Używam tego produktu od: roku albo i dłużej
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Szmineczka6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK
  • przypudrowane cieniami utrzymuja sie bardzo dlugo
    \nladne odcienie, czern jest intensywna, posiadam odcien czarny, niebieski i taki grafitowy z brokatem
    \nnie lamie sie w opakowaniu przyjemnie sie naklada
    \njest miekka
    \nlatwo dostepna
    \nestetyczne opakowanie
    \nnapisy sie nie scieraja po czasie
    \ncena przystepna
    \njestem na tak

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Badziew
  • Mam odcień black stripe.Dla mnie to mierna czerń.Bardziej szara.Rysuje sie nią tak sobie głównie z tego względu, że sie łuszczy w trakcie użytkowania.I tak oto rysuję sobie kreskę na górnej, wychodzi jakaś tam kreska, wcale nienasycona czerń, a kredka sie ściera i łuszczy w trakcie rysowania. Tylko za wygodne opakowanie 1*.Dla mnie to zdecydowanie rozczarowanie.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić maljozmaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Praktyczna
  • Kredke kupiłam, gdy w ofercie Avon'u nie było mojej ulubionej- SuperShock. Ku mojemu zaskoczeniu, okazała się całkiem ok..

Szybko mozna nia wyczarowac cienkie kreski, ale z grubszymi trzeba sie pomeczyc. Kolor jest wyraźny. Utrzymuje się stosunkowo długo (na bazie lub lekko przypudrowana).

Opakowanie jest praktyczne, ale trzeba uwazac, by kredeczki nie zlamac.
    Mało wydajna.

Cena- przystępna, tymbardziej, że często można trafić na promocję. Ogolnie niezła, godna polecenia. Używam tego produktu od: kilku miesięcy, z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić PoOlinka13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Witam wizażanki chciałabym się z wami podzielić opinią tej o to konturówki. Oceniam kolor black. Nie ma tu się co rozpisywać dlatego pozwólcie że zrobię to krótko zwięźle i na temat .
    + mocna czerń
    + nie podrażnia oczu
    + wydajna (używam codziennie)
    + łatwość malowania
    + cena
    + razem z bazą utrzymuje się cały dzień ale...

- lekko się rozmazuje w zewnętrznych kącikach oczu

Kredka dobra, w promocji cena przystępna. Polecam!

Chcesz pochwalić estrellas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajniutka .
  • Miałam odcień Blackest Black. Lubiłam jej używać szczególnie za tę mocną czerń. Wysuwanie kredki także mi się spodobało, kredka dzięki temu nie wymagała temperowania. Nie rozmazywała się, łatwo się nakładała, nie była ani za twarda ani za miękka.

Używam tego produktu od: dawna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Alraune92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szukam dalej...
  • Oceniam odcień czarny - Blackest Black:

+ automatyczna, nie wymaga ostrzenia
    + cena w promocji
    + opakowanie - pomimo ciągłego noszenia jej w kosmetyczce, opakowanie ani się nie połamało ani nie zdarły z niego napisy (co zdarzało mi się z innymi kredkami), wygląda cały czas estetycznie
    + intensywnie czarny odcień
    + nie rozmazuje się ani nie odbija na powiekach

- twarda
    - sucha
    - ciężko zrobić nią ładną, prostą kreskę
    - skuwka opakowania nie domyka się

Niestety, ale nadal szukam idealnej kredki, tę z Avonu moge skreślić z listy.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić karo83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jest to
  • próbowałam wielu kredek róznych firm,ale i tak wracam do tych- mam chyba wszystkie kolory, zarówno z brokatem, jak i klasyczne. Zwłaszcza szarości i odmiany niebieskie naleza do moich ulubionych.
    Zaleta tej kredki poza wymienionymi przez wiele Wizażanek plusami jest "stabilność " opakowania. Rysik dobrze je wypełnia, nie "kolebie się". Dodatkowo nigdy nie spotkałam egzemplarza,który byłby złamany.Ta kredka jest teoretycznie miękka, ale jednocześnie solidna Niby drobiazgi, ale mają znaczenie w trakcie malowania.

Używam tego produktu od: 3-4 lat
    Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Chcesz pochwalić aniszonekk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprytny wynalazek
  • Opakowanie: Małe, eleganckie, poręczne. Z łatwością zmieści się do torebki, kosmetyczki. Nie ma obawy, że się otworzy, złamie, pobrudzi itd.

ZALETY
    {x} wydajność
    {x} cena (10 zł w promocji)
    {x} nie wymaga temperowania
    {x} opakowanie
    {x} kolor (posiadam Blackest Black - jest to rzeczywiście czarny w... czarnej postaci ;-)

WADY
    {x} precyzyjność
    Niby jest miękka, ale przy malowaniu kresek idzie już ciężej. Dodatkowo ma dosyć gruby sztyft - ciężko o precyzyjną, prostą i przede wszystkim cienką kreskę.

{x} trwałość
    Niestety łatwo się rozmazuje, wystarczy przypadkowe nawet dotknięcie.Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie {Blackest Black}

Chcesz pochwalić astraja96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie na tak
  • Dostałam ją jako prezent do zamówienia. Na początku podeszłam do niej ze sporym dystansem, bo aaa to jakieś drobinki brokatu, i 'wykręcana', po kredce do smokey nie miałam do niej zbyt pozytywnego podejścia. A tu niespodzianka! Drobinki brokatu nie są nachalne, wręcz przeciwnie. Postanowiłam ją rozcierać jak poprzedniczkę i bardzo miło mnie zaskoczyła. A do tego cały dzień bez jakiegokolwiek odbicia, rozmazania itp. efektów, których każda z nas pragnęłaby uniknąć

Używam tego produktu od: już nie używam

Chcesz pochwalić tysq90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnia
  • Kredka nie jest zła.
    Do zalet na pewno trzeba zaliczyć kolory (szary jest b. fajny) jak i cenę, wydajność i to, że utrzymuje się cały dzień.
    Dla mnie jednak wadą jest niewątpliwie to, iż ciężko się nią maluje. Niby jest miękka, bo przy testach na dłoni kreska idzie gładko, ale na powiece zaczynają się schodki. troszkę trzeba wymęczyć oczka, a do tego grubość kredki nie pozwala nam na wykonanie cienkiej linii.
    Na linii wodnej oczywiście po pewnym czasie znika, toteż za używam jej na linii rzęs na dolnej powiece, a u góry normalnie jak eyeliner i przy mocniejszym makijażu efekt jest zadowalający

Używam tego produktu od: 1,5 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić katarina26h za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Kredka do oczu to podstawowy, często jedyny element mojego makijażu, więc wciąż szukam tej doskonałej. Posiadałam odcień "Cosmic Brown"- ładny, głęboki brąz- nie za ciemny i nie za jasny.
    - konsystencja- kredka jest bardzo miękka, kremowa, co sprawia, że łatwo się nią rysuje, ale też nie można nią dojść między rzęsy, bo pozostawia na nich grudki
    - trwałość- mam opadające powieki, więc jest to element, na który zwracam szczególną uwagę. Kredka Avonu łatwo się rozmazuje przy byle dotknięciu i odbija na górnej powiece. Używana na skórę pokrytą bazą pod cienie trzyma się znacznie lepiej i na ogół nie wymaga poprawek w ciągu dnia
    - opakowanie- kredka jest automatyczna więc z założenia nie wymaga temperowania, ale... taką kredką, która jest całkiem zaokrąglona bardzo ciężko narysować cienką, precyzyjną linię, nie mówiąc już o miejscu przy samej linii rzęs- dojście tam jest po prostu niewykonalne. Wolę już tradycyjne kredki, które w razie potrzeby mogę zatemperować tak jak jest mi potrzebne
    - cena/wydajność- fakt- można ją kupić za 10 zł w promocji, ale biorąc pod uwagę wielkość kredki to i tak dużo. Starczyła mi na jakieś 3 miesiące.
    - demakijaż- zmywa się bardzo łatwo płynem micelarnym lub dwufazowcem. Innych sposobów nie próbowałam

Podsumowując: trwałość i precyzja- marne. Kolor i łatwość obsługi- niezłe. Zawsze jest coś za coś. Ja będę szukać dalej

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze (Cosmic Brown)

Chcesz pochwalić agusia_85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam <3
  • Świetna! Posiadam odcień czarny, który w żadnym wypadku nie posiada nawet cienia szarości... piękna, głęboka czerń. Konturówka jest miękka, ale nie taka jak żelowa z Avonu, maluje się nią super łatwo, jedno pociągnięcie i kreska nie wymaga poprawki. Jest trwała, nie rozmazuje się, ale też nieco trudno ją zmyć z powieki co nie zmienia faktu, że mam wrażenie, że znalazłam kredkę idealną, która z pewnością będzie mi długo służyć, bo jest wydajna

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jedna kredka

Chcesz pochwalić ola_offspring za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie same pozytywy
  • Uwielbiam AVON. Dlatego , kiedy szukałam ciemnobrązowej, głębokiej konturówki do oczu, od razu waliłam drzwiami i oknami, po mój typ. Skusiłam się, kiedy cena katalogowa wynosiła bodaj 9,99. Wybrałam, oczywiście, kolor 'Cosmic Brown'.
    Konturówka nie jest ani za twarda, ani za miękka. po prostu w sam raz
    Linia ma, tak jak chciałam, głęboki, ciemnobrązowy kolor , który bosko prezentuje się na oku.
    Rysowanie jest łatwe i przyjemne Nie trzeba mocno przyciskać, czy trzeć. Linia powstaje gładko i wcale się przy tym nie namęczymy
    Kredka w żadnym wypadku nie podrażnia powieki.
    Baardzo wydajna !
    To, że na powiece byla brązowa kreska widać baaardzo długo, ale nie widać już tak długo idealnego zarysu linii, a szkoda, bo wtedy ta kredka byłaby idealna.

Poza tym małym defektem, polecam

Używam tego produktu od: 2 mies

Chcesz pochwalić maczugaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trwała linia
  • Trwałość, precyzyjna kreska tak bym opisała ten produkt.
    Używam koloru blackest black. Jestem zadowolona.
    Łatwo sie rysuję, łatwo schodzi przy demakijażu. Nie rozmazuję się, ale dosyć szybko zużywa.
    Dobra cena.

Ilość zużytych opakowań: 1 kredka

Chcesz pochwalić Mati82 za czytelną i pomocną recenzję?