Avon, Glimmerstick Eye Liner (Konturówka do oczu)

Powiększ Avon, Glimmerstick Eye Liner (Konturówka do oczu)

Zgłaszająca osoba: Ofelia

Miękka konturówka o kremowej konsystencji, służy do obrysowywania konturu oczu. Nie rozmazuje się jest trwała, łatwo się rozprowadza. Posiada wygodna ruchoma oprawkę, dzięki której konturówki nie trzeba temperować.
Dostępna w odcieniach :
- Blackest Black
- Cosmic Brown
- Starry Night Blue
- Saturn Grey
- Majestic Plum

Cena: 18,90zł / 0,28g

• Dobra i trwała
  • Używam od paru lat, zawsze tak samo - malując dolną linię rzęs (nie linię wodną).

plusy:
    + nie rozmazuje się, nawet na górnej powiece i przy tłustych, tandetnych podkładach
    + nie wymaga poprawiania w ciągu dnia
    + jest wydajna
    + nie trzeba jej temperować

minusy:
    - nie nadaje się do makijażu typu smokey-eyes

Odejmuję pół gwiazdki, bo mogłaby być odrobinę mniej sucha.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: co najmniej 5

Chcesz pochwalić IronBitch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego.
  • Posiadam kolor Cosmic Brown.
    Bardzo często używam brązowej kredki w kącikach lub na linię wodną, aby podkreślić brązowy kolor mojej tęczówki.

Kosmetyków kolorowych Avon nie używałam od lat, ale postanowiłam spróbować, czy może coś pod względem jakości się zmieniło. I cóż, okazało się, że wciąż są to kosmetyki bardzo przeciętne i nie do końca warte swojej ceny.

Konsystencja, formuła: dość miękka kredka, ale nie zbyt miękka.

Zalety:
    *kolor jest naprawdę ok - dość zimny, ciemny odcień brązu, mi bardzo odpowiada
    *wydajność super
    *wygodna aplikacja i opakowanie - kredka jest wykręcana, nie trzeba jej strugać
    *konsystencja ok - ani nie jest za twarda ani za miękka - maluje dość łatwo i nie łamie się

Neutralnie:
    *średnia półka cenowa

Wady:
    *efekt na oku nie jest najlepszy - kredka zostawia małe grudki, których trzeba się pozbywać, jakoś umiejętnie rozcierać kredkę żeby wyglądała estetycznie
    *bardzo kiepska trwałość
    *nakłada się jakoś dziwnie nieregularnie - w jednych miejscach widać ją słabiej, w innych mocniej

Nie jest to najlepsza kredka z jaką miałam do czynienia, mam do niej trochę zastrzeżeń. Zużyję jednak do końca, bo jakoś da się ją okiełznać, żeby nie wyglądała źle, wymaga to jednak czasu i umiejętności.
    Oceniam na słabie 2,5 gwiazdki.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest trwała
  • Bardzo fajna kredka, wychodzą nią proste kreski. Używam koloru Starry Night Blue Jest bardzo wyrazisty szczególnie jest widoczny na cieniach. Jednak po kilku godzinach odbija mi się i rozmazuje Pryskam spreyem do utrwalania makijażu ale nic mi to nie pomaga a szkoda bo jest fajna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agniesia9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • oceniam odcień: Saturn Grey
  • Plusy:

* ładny, trwały kolor,
    * łatwo narysowac nią precyzyjną kreskę,
    * nie wymaga temperowania,
    * wydajna

Minusy:

wbrew zapewnieniom, nie jest wodoodporna...

Używam tego produktu od: 3 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Stynka22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Całkiem miła konturówka. Ładnie, prosto robi się kreski. Kolor (mam saturn grey) jest całkiem przyjemny- lekko świetlisty. Kredka utrzymuje się cały dzień! Nie rozmazuje. Super pod tym względem. Trochę jednak przeszkadza mi, że nie mogę uzyskać nią cieniutkich kresek. Ale może to kwestia wprawy. I tak na razie jestem zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć, ale całej nie zużyłam

Chcesz pochwalić Barbik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu dobra konturówka
  • Konturówkę kupiłam za niecałe 10zł w promocji. Cena jest zatem zachęcająca.
    Posiadam kolor Cosmic Brown, i jest to kolor nieco cieplejszy od brązu konturówki z Golden Rose (taką mam obecnie w swoich zbiorach i tylko do niej moge tą bezpośrednio odnieść). Konturówka jest matowa.
    Kredka nie jest bardzo twarda, ale nie jest tak miękka jak Smooth Definer z Oriflame (zapamiętałam ją ze względu właśnie na ta miękkość). Rozprowadza się dobrze, i dobrze się rozciera. Nie zanika w ciągu dnia.
    Na plus jest to, że nie trzeba jej temperować (nigdy nie kupuję kredek wymagających temperowania po tym, jak kiedyś się do takich zraziłam).
    Kosmetyk wystarczył mi na prawie 1,5 roku użytkowania, przy czym na zmianę z innymi. Jest to bardzo dobry wynik.

Podsumowując: kredka jest w porządku, szału nie było, ale jest w porządku.

Używam tego produktu od: styczeń 2013r.

Chcesz pochwalić Mini_Miki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła kredka
  • Miałam odcień Starry Night Blue.

PLUSY:
    - fajne kolory
    - przystępna cena
    - kredka wystarcza na bardzo długo
    - jest wysuwana, więc nie trzeba jej temperować
    - kolor jest intensywny
    - dobrze się rozprowadza
    - jest trwała, nie rozmazuje się

MINUSY:
    - brak

Używam tego produktu od: trzech lat

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie klapa
  • W moim przypadku kredka sie nie sprawdziła.

Nie potrafię powiedzieć co było w niej dobrego, może tylko to, że nie trzeba jej temperować.

Używałam jej do górnej powieki, była tragiczna, miałam odcień blacket black, na powiece kolor był wyblakły, kreska wychodziła gruba, bo musiałam przyciskać mocno kreskę by cokolwiek było widać, trwałość śmieszna.

Zuzyłam ją jako kredkę do dolnych powiek, lubię Avon ale ta kredka to jakieś nieporozumienie.

Używam tego produktu od: miałam raz i dziękuję
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona!
  • Używam tej kredki od wielu, wielu lat. Często eksperymentuje z innymi, ale zawsze do niej wracam, bo jest najlepsza!

PLUSY:
    * nie trzeba temperować
    * intensywny kolor
    * trwała
    * wygodna aplikacja
    * duża gama kolorystyczna
    * dostępność
    * solidne opakowanie
    * cena - prawie zawsze są na nią promocje

MINUSY:
    brak

Nie wyobrażam sobie, żeby kiedykolwiek ją wycofali ze sprzedaży, co niestety zrobili już z moją ulubioną kredką do brwi...

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 8

Chcesz pochwalić roska92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko ona jedyna!
  • Zdecydowanie mój KWC Jest to najlepsza kredka jaką do tej pory miałam. Nie trzeba się męczyć z temperowaniem, ma wyrazisty kolor, jest dość miękka, dzięki czemu wygodnie się nią maluje kreski. Największym jej plusem jest jednak trwałość! Wytrzymuje u mnie cały dzień+czasami noc,nie rozmazuje się,czasami mama się śmieje,że idąc spać wyglądam jakbym się dopiero pomalowała Czy deszcz, czy upał - ona zawsze jest na swoim miejscu i znika dopiero wtedy,gdy ja tego chcę W ostatnim czasie próbowałam innych tańszych kredek,jednak z utęsknieniem wracam do niej...

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić DeadlySilence za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij