Avon, Glimmerstick Eye Liner (Konturówka do oczu)

Powiększ Avon, Glimmerstick Eye Liner (Konturówka do oczu)

Zgłaszająca osoba: Ofelia

Miękka konturówka o kremowej konsystencji, służy do obrysowywania konturu oczu. Nie rozmazuje się jest trwała, łatwo się rozprowadza. Posiada wygodna ruchoma oprawkę, dzięki której konturówki nie trzeba temperować.
Dostępna w odcieniach :
- Blackest Black
- Cosmic Brown
- Starry Night Blue
- Saturn Grey
- Majestic Plum

Cena: 18,90zł / 0,28g

• Nie dla mnie
  • Nie wiem dlaczego nie zostały wymienione kolory które aktualnie posiadam, czy są jeszcze konturówki tego typu Avon? Chyba nie.
    Mam neonowy niebieski i zgniłą zieleń. Oczywiście dwa, mocno diamentowe kolory.

Jedną gwiazdkę przyznałam za super kolory, takie inne, wyróżniające się.

A teraz przejdźmy do minusów:
    - trwałość. o matko. kreski wyglądają fajnie tylko przez pierwszą godzinę, później się rozmazują, odbijają, wycierają
    - konsystencja. Co to ma być? Krem? Nic dziwnego, że trwałość zerowa.
    - projekt konturówki do mnie całkowicie nie przemawia, nie ma opcji jej naostrzenia, przez co po dwóch razach musimy albo wyrzucić ją do kosza albo robić grube brokatowe krechy

Jestem może trochę pedantyczna jeżeli chodzi o makijaż i muszę mieć go wykonany równo, czysto, bez odbić, ale ta kredka wydaje mi się, że nie zadowoli nawet fanek "luźnego" makijażu.

Używam tego produktu od: dłuuuugo
    Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Chcesz pochwalić endorfiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oceniam kolory: Saturn Grey, Blackest Black
  • O ile kolor Blackest Black jest totalną porażką, o tyle Saturn Grey jest świetną kredką.

Blackest Black nie jest całkowitą czernią i okropnie się rozmazuje. Za to jest niesamowicie trwała w momencie, gdy chcę ją zetrzeć płynem do demakijażu - co za paradoks. Oddałam koleżance do wypróbowania.

Saturn Grey mogę pochwalić. Mimo, że jest kredką z tej samej serii, to dobrze mi się nią pracuje i utrzymuje się na powiece dłużej, niż ta opisywana powyżej - to znaczy kilka godzin bez poprawiania. No i ma ładny kolor.

Nie kupię już Blackest Black, ale Saturn Grey owszem.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić desade za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nr 1 wśród kredek do oczu.
  • Jak dla mnie to nr 1 wśród kredek do oczu. Obecnie mam kolor:blackest black,smokey diamond,mod gold i black ice.Wszystkie kolory utrzymują się na skórze przez cały dzień.Kolory są wyraziste,nie trzeba w ciągu dnia korygować makijażu.

Chcesz pochwalić roksanaluba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najczarniejsza czerń... serio?
  • Oceniam kolory Cosmic Brown i Blackest Black

- odbijają się na powiece
    - rozmazują się
    - nie wydajne
    - nie trwałe
    - czerń? chyba ciemny szary

+ nie trzeba ich temperować, ale jak dla mnie to żaden znaczący plus
    + dostępność

Jeśli chodzi o kolorystykę i pigmentację, to brązowa kredka jeszcze daje radę, ale czarna - cóż, po prostu NIE jest czarna. Lubie mocno podkreślone oko, kolor Blackest Black do tego się nie nadaję. Jeśli tak wg Avonu wygląda najczarniejsza czerń to ktoś tam ma problemy z kolorami.

Do tych produktów z pewnością nie powrócę, ponieważ uważam że w tej cenie można kupić kredki o wiele lepsze.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa, prawie całe

Chcesz pochwalić jarczynska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja z ulubionych kredek do oczu
  • Klasyczne odcienie,wybór kolorów, każdy znajdzie coś dla siebie. Trwała, łatwość malowania, tania, wydajna,cóż więcej dodac zawsze gotowa do użycia nie trzeba strugac

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić ireliga za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • Mam kilka kredek z tej serii i o ile
    przy pierwszej minucie aplikacja jest prosta (kredki mają zaostrzony czubek) o tyle zrobienie drugiego oka tak precyzyjnie jest niemożliwe.

Plusy:
    +ładne kolory
    +intensywność i pigmentacja
    + miękka konsystencja

Minusy:
    - nie są precyzyjne
    - mało wydajne
    - zdarzało mi się, że kredka po kilku tygodniach zasychała - musiałam ułamać spory kawałek, aby dało się nią malować
    - odbijają się na górnej powiece
    - szybko sie rozmazują/ słaba trwałość

Ilość zużytych opakowań: ponad 8

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić radioaktywne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na dłuższą metę sobie nie radzi
  • Dnia dzisiejszego konturówka ta wydała swoje ostatnie tchnienie. Byłam lekko zaskoczona, gdy okazało się, że zużyłam ją całą raptem w siedem miesięcy - z reguły konturówki wytrzymują u mnie spokojnie nawet i rok.
    Posiadałam tylko jedną, w klasycznym, czarnym odcieniu.

Jej plusy:
    + jest miękka, dzięki czemu łatwo namalować nią wyrazistą kreskę;
    + nie łamie się i nie trzeba jej temperować;
    + zaraz po namalowaniu - i jeszcze w 2-3 godziny po - kreska wygląda perfekcyjnie i jest w intensywnym kolorze;
    + cena i dostępność (jest praktycznie w każdym katalogu Avon).

Jej minusy:
    - jest bardzo niewydajna i szybko się zużywa;
    - po paru godzinach zaczyna się rozmazywać, odbijać na górnej powiece, a czerń kreski zdaje się wyblakła.

Używam tego produktu od: siedmiu miesięcy

Chcesz pochwalić zielonasukienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie bardzo.
  • Na początku wydawała się spoko. Ładny kolor (starry night blue), wyrazista, wszystko fajnie. Niestety...
    -rozmazuje się (w ogóle się jakoś tak maże niesamowicie)
    -ciężka do zmycia nawet płynem dwufazowym
    -nie wiem jak ją ostrzyć, zrobiła mi się taka płaska i nie wiedziałam co z tym robić, kreski były okropnie grube
    -po jakimś czasie pojawiały się na tej kresce załamania.
    Ogólnie nie dla mnie.

Używam tego produktu od: paru dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić agie07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Myślę, że zostanie ze mną na dłużej.
  • Kredkę kupiłam ze względu na ładny granatowy kolor (Starry Night Blue). Ma wygodną aplikację, nie podrażnia oczu.
    Po całym dniu może się delikatnie ścierać i przenosić na inne obszary oka, ale wystarczy potrzeć delikatnie chusteczką. Kupiłam ją w promocyjnej cenie za 10 zł i uważam ją za wartą pozytywnych opinii. Czuję, że ta kredka zostanie ze mną na dłużej.
    Pięknie wygląda przy niebieskich oczach.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić 92Mandi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra i trwała
  • Używam od paru lat, zawsze tak samo - malując dolną linię rzęs (nie linię wodną).

plusy:
    + nie rozmazuje się, nawet na górnej powiece i przy tłustych, tandetnych podkładach
    + nie wymaga poprawiania w ciągu dnia
    + jest wydajna
    + nie trzeba jej temperować

minusy:
    - nie nadaje się do makijażu typu smokey-eyes

Odejmuję pół gwiazdki, bo mogłaby być odrobinę mniej sucha.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: co najmniej 5

Chcesz pochwalić IronBitch za czytelną i pomocną recenzję?