Avon, Glimmerstick Eye Liner (Konturówka do oczu)

Powiększ Avon, Glimmerstick Eye Liner (Konturówka do oczu)

Zgłaszająca osoba: Ofelia

Miękka konturówka o kremowej konsystencji, służy do obrysowywania konturu oczu. Nie rozmazuje się jest trwała, łatwo się rozprowadza. Posiada wygodna ruchoma oprawkę, dzięki której konturówki nie trzeba temperować.
Dostępna w odcieniach :
- Blackest Black
- Cosmic Brown
- Starry Night Blue
- Saturn Grey
- Majestic Plum

Cena: 18,90zł / 0,28g

• Nr 1 wśród kredek do oczu.
  • Jak dla mnie to nr 1 wśród kredek do oczu. Obecnie mam kolor:blackest black,smokey diamond,mod gold i black ice.Wszystkie kolory utrzymują się na skórze przez cały dzień.Kolory są wyraziste,nie trzeba w ciągu dnia korygować makijażu.

Chcesz pochwalić roksanaluba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najczarniejsza czerń... serio?
  • Oceniam kolory Cosmic Brown i Blackest Black

- odbijają się na powiece
    - rozmazują się
    - nie wydajne
    - nie trwałe
    - czerń? chyba ciemny szary

+ nie trzeba ich temperować, ale jak dla mnie to żaden znaczący plus
    + dostępność

Jeśli chodzi o kolorystykę i pigmentację, to brązowa kredka jeszcze daje radę, ale czarna - cóż, po prostu NIE jest czarna. Lubie mocno podkreślone oko, kolor Blackest Black do tego się nie nadaję. Jeśli tak wg Avonu wygląda najczarniejsza czerń to ktoś tam ma problemy z kolorami.

Do tych produktów z pewnością nie powrócę, ponieważ uważam że w tej cenie można kupić kredki o wiele lepsze.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa, prawie całe

Chcesz pochwalić jarczynska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja z ulubionych kredek do oczu
  • Klasyczne odcienie,wybór kolorów, każdy znajdzie coś dla siebie. Trwała, łatwość malowania, tania, wydajna,cóż więcej dodac zawsze gotowa do użycia nie trzeba strugac

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić ireliga za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • Mam kilka kredek z tej serii i o ile
    przy pierwszej minucie aplikacja jest prosta (kredki mają zaostrzony czubek) o tyle zrobienie drugiego oka tak precyzyjnie jest niemożliwe.

Plusy:
    +ładne kolory
    +intensywność i pigmentacja
    + miękka konsystencja

Minusy:
    - nie są precyzyjne
    - mało wydajne
    - zdarzało mi się, że kredka po kilku tygodniach zasychała - musiałam ułamać spory kawałek, aby dało się nią malować
    - odbijają się na górnej powiece
    - szybko sie rozmazują/ słaba trwałość

Ilość zużytych opakowań: ponad 8

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić radioaktywne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na dłuższą metę sobie nie radzi
  • Dnia dzisiejszego konturówka ta wydała swoje ostatnie tchnienie. Byłam lekko zaskoczona, gdy okazało się, że zużyłam ją całą raptem w siedem miesięcy - z reguły konturówki wytrzymują u mnie spokojnie nawet i rok.
    Posiadałam tylko jedną, w klasycznym, czarnym odcieniu.

Jej plusy:
    + jest miękka, dzięki czemu łatwo namalować nią wyrazistą kreskę;
    + nie łamie się i nie trzeba jej temperować;
    + zaraz po namalowaniu - i jeszcze w 2-3 godziny po - kreska wygląda perfekcyjnie i jest w intensywnym kolorze;
    + cena i dostępność (jest praktycznie w każdym katalogu Avon).

Jej minusy:
    - jest bardzo niewydajna i szybko się zużywa;
    - po paru godzinach zaczyna się rozmazywać, odbijać na górnej powiece, a czerń kreski zdaje się wyblakła.

Używam tego produktu od: siedmiu miesięcy

Chcesz pochwalić zielonasukienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie bardzo.
  • Na początku wydawała się spoko. Ładny kolor (starry night blue), wyrazista, wszystko fajnie. Niestety...
    -rozmazuje się (w ogóle się jakoś tak maże niesamowicie)
    -ciężka do zmycia nawet płynem dwufazowym
    -nie wiem jak ją ostrzyć, zrobiła mi się taka płaska i nie wiedziałam co z tym robić, kreski były okropnie grube
    -po jakimś czasie pojawiały się na tej kresce załamania.
    Ogólnie nie dla mnie.

Używam tego produktu od: paru dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić agie07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Myślę, że zostanie ze mną na dłużej.
  • Kredkę kupiłam ze względu na ładny granatowy kolor (Starry Night Blue). Ma wygodną aplikację, nie podrażnia oczu.
    Po całym dniu może się delikatnie ścierać i przenosić na inne obszary oka, ale wystarczy potrzeć delikatnie chusteczką. Kupiłam ją w promocyjnej cenie za 10 zł i uważam ją za wartą pozytywnych opinii. Czuję, że ta kredka zostanie ze mną na dłużej.
    Pięknie wygląda przy niebieskich oczach.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić 92Mandi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra i trwała
  • Używam od paru lat, zawsze tak samo - malując dolną linię rzęs (nie linię wodną).

plusy:
    + nie rozmazuje się, nawet na górnej powiece i przy tłustych, tandetnych podkładach
    + nie wymaga poprawiania w ciągu dnia
    + jest wydajna
    + nie trzeba jej temperować

minusy:
    - nie nadaje się do makijażu typu smokey-eyes

Odejmuję pół gwiazdki, bo mogłaby być odrobinę mniej sucha.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: co najmniej 5

Chcesz pochwalić IronBitch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego.
  • Posiadam kolor Cosmic Brown.
    Bardzo często używam brązowej kredki w kącikach lub na linię wodną, aby podkreślić brązowy kolor mojej tęczówki.

Kosmetyków kolorowych Avon nie używałam od lat, ale postanowiłam spróbować, czy może coś pod względem jakości się zmieniło. I cóż, okazało się, że wciąż są to kosmetyki bardzo przeciętne i nie do końca warte swojej ceny.

Konsystencja, formuła: dość miękka kredka, ale nie zbyt miękka.

Zalety:
    *kolor jest naprawdę ok - dość zimny, ciemny odcień brązu, mi bardzo odpowiada
    *wydajność super
    *wygodna aplikacja i opakowanie - kredka jest wykręcana, nie trzeba jej strugać
    *konsystencja ok - ani nie jest za twarda ani za miękka - maluje dość łatwo i nie łamie się

Neutralnie:
    *średnia półka cenowa

Wady:
    *efekt na oku nie jest najlepszy - kredka zostawia małe grudki, których trzeba się pozbywać, jakoś umiejętnie rozcierać kredkę żeby wyglądała estetycznie
    *bardzo kiepska trwałość
    *nakłada się jakoś dziwnie nieregularnie - w jednych miejscach widać ją słabiej, w innych mocniej

Nie jest to najlepsza kredka z jaką miałam do czynienia, mam do niej trochę zastrzeżeń. Zużyję jednak do końca, bo jakoś da się ją okiełznać, żeby nie wyglądała źle, wymaga to jednak czasu i umiejętności.
    Oceniam na słabie 2,5 gwiazdki.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest trwała
  • Bardzo fajna kredka, wychodzą nią proste kreski. Używam koloru Starry Night Blue Jest bardzo wyrazisty szczególnie jest widoczny na cieniach. Jednak po kilku godzinach odbija mi się i rozmazuje Pryskam spreyem do utrwalania makijażu ale nic mi to nie pomaga a szkoda bo jest fajna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agniesia9 za czytelną i pomocną recenzję?