Avon, Glimmerstick Eye Liner (Konturówka do oczu)

Powiększ Avon, Glimmerstick Eye Liner (Konturówka do oczu)

Zgłaszająca osoba: Ofelia

Miękka konturówka o kremowej konsystencji, służy do obrysowywania konturu oczu. Nie rozmazuje się jest trwała, łatwo się rozprowadza. Posiada wygodna ruchoma oprawkę, dzięki której konturówki nie trzeba temperować.
Dostępna w odcieniach :
- Blackest Black
- Cosmic Brown
- Starry Night Blue
- Saturn Grey
- Majestic Plum

Cena: 18,90zł / 0,28g

• nic specjalnego
  • Mam kilka kredek z tej serii i o ile
    przy pierwszej minucie aplikacja jest prosta (kredki mają zaostrzony czubek) o tyle zrobienie drugiego oka tak precyzyjnie jest niemożliwe.

Plusy:
    +ładne kolory
    +intensywność i pigmentacja
    + miękka konsystencja

Minusy:
    - nie są precyzyjne
    - mało wydajne
    - zdarzało mi się, że kredka po kilku tygodniach zasychała - musiałam ułamać spory kawałek, aby dało się nią malować
    - odbijają się na górnej powiece
    - szybko sie rozmazują/ słaba trwałość

Ilość zużytych opakowań: ponad 8

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić radioaktywne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na dłuższą metę sobie nie radzi
  • Dnia dzisiejszego konturówka ta wydała swoje ostatnie tchnienie. Byłam lekko zaskoczona, gdy okazało się, że zużyłam ją całą raptem w siedem miesięcy - z reguły konturówki wytrzymują u mnie spokojnie nawet i rok.
    Posiadałam tylko jedną, w klasycznym, czarnym odcieniu.

Jej plusy:
    + jest miękka, dzięki czemu łatwo namalować nią wyrazistą kreskę;
    + nie łamie się i nie trzeba jej temperować;
    + zaraz po namalowaniu - i jeszcze w 2-3 godziny po - kreska wygląda perfekcyjnie i jest w intensywnym kolorze;
    + cena i dostępność (jest praktycznie w każdym katalogu Avon).

Jej minusy:
    - jest bardzo niewydajna i szybko się zużywa;
    - po paru godzinach zaczyna się rozmazywać, odbijać na górnej powiece, a czerń kreski zdaje się wyblakła.

Używam tego produktu od: siedmiu miesięcy

Chcesz pochwalić zielonasukienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie bardzo.
  • Na początku wydawała się spoko. Ładny kolor (starry night blue), wyrazista, wszystko fajnie. Niestety...
    -rozmazuje się (w ogóle się jakoś tak maże niesamowicie)
    -ciężka do zmycia nawet płynem dwufazowym
    -nie wiem jak ją ostrzyć, zrobiła mi się taka płaska i nie wiedziałam co z tym robić, kreski były okropnie grube
    -po jakimś czasie pojawiały się na tej kresce załamania.
    Ogólnie nie dla mnie.

Używam tego produktu od: paru dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić agie07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Myślę, że zostanie ze mną na dłużej.
  • Kredkę kupiłam ze względu na ładny granatowy kolor (Starry Night Blue). Ma wygodną aplikację, nie podrażnia oczu.
    Po całym dniu może się delikatnie ścierać i przenosić na inne obszary oka, ale wystarczy potrzeć delikatnie chusteczką. Kupiłam ją w promocyjnej cenie za 10 zł i uważam ją za wartą pozytywnych opinii. Czuję, że ta kredka zostanie ze mną na dłużej.
    Pięknie wygląda przy niebieskich oczach.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić 92Mandi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra i trwała
  • Używam od paru lat, zawsze tak samo - malując dolną linię rzęs (nie linię wodną).

plusy:
    + nie rozmazuje się, nawet na górnej powiece i przy tłustych, tandetnych podkładach
    + nie wymaga poprawiania w ciągu dnia
    + jest wydajna
    + nie trzeba jej temperować

minusy:
    - nie nadaje się do makijażu typu smokey-eyes

Odejmuję pół gwiazdki, bo mogłaby być odrobinę mniej sucha.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: co najmniej 5

Chcesz pochwalić IronBitch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego.
  • Posiadam kolor Cosmic Brown.
    Bardzo często używam brązowej kredki w kącikach lub na linię wodną, aby podkreślić brązowy kolor mojej tęczówki.

Kosmetyków kolorowych Avon nie używałam od lat, ale postanowiłam spróbować, czy może coś pod względem jakości się zmieniło. I cóż, okazało się, że wciąż są to kosmetyki bardzo przeciętne i nie do końca warte swojej ceny.

Konsystencja, formuła: dość miękka kredka, ale nie zbyt miękka.

Zalety:
    *kolor jest naprawdę ok - dość zimny, ciemny odcień brązu, mi bardzo odpowiada
    *wydajność super
    *wygodna aplikacja i opakowanie - kredka jest wykręcana, nie trzeba jej strugać
    *konsystencja ok - ani nie jest za twarda ani za miękka - maluje dość łatwo i nie łamie się

Neutralnie:
    *średnia półka cenowa

Wady:
    *efekt na oku nie jest najlepszy - kredka zostawia małe grudki, których trzeba się pozbywać, jakoś umiejętnie rozcierać kredkę żeby wyglądała estetycznie
    *bardzo kiepska trwałość
    *nakłada się jakoś dziwnie nieregularnie - w jednych miejscach widać ją słabiej, w innych mocniej

Nie jest to najlepsza kredka z jaką miałam do czynienia, mam do niej trochę zastrzeżeń. Zużyję jednak do końca, bo jakoś da się ją okiełznać, żeby nie wyglądała źle, wymaga to jednak czasu i umiejętności.
    Oceniam na słabie 2,5 gwiazdki.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest trwała
  • Bardzo fajna kredka, wychodzą nią proste kreski. Używam koloru Starry Night Blue Jest bardzo wyrazisty szczególnie jest widoczny na cieniach. Jednak po kilku godzinach odbija mi się i rozmazuje Pryskam spreyem do utrwalania makijażu ale nic mi to nie pomaga a szkoda bo jest fajna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agniesia9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • oceniam odcień: Saturn Grey
  • Plusy:

* ładny, trwały kolor,
    * łatwo narysowac nią precyzyjną kreskę,
    * nie wymaga temperowania,
    * wydajna

Minusy:

wbrew zapewnieniom, nie jest wodoodporna...

Używam tego produktu od: 3 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Stynka22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Całkiem miła konturówka. Ładnie, prosto robi się kreski. Kolor (mam saturn grey) jest całkiem przyjemny- lekko świetlisty. Kredka utrzymuje się cały dzień! Nie rozmazuje. Super pod tym względem. Trochę jednak przeszkadza mi, że nie mogę uzyskać nią cieniutkich kresek. Ale może to kwestia wprawy. I tak na razie jestem zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć, ale całej nie zużyłam

Chcesz pochwalić Barbik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu dobra konturówka
  • Konturówkę kupiłam za niecałe 10zł w promocji. Cena jest zatem zachęcająca.
    Posiadam kolor Cosmic Brown, i jest to kolor nieco cieplejszy od brązu konturówki z Golden Rose (taką mam obecnie w swoich zbiorach i tylko do niej moge tą bezpośrednio odnieść). Konturówka jest matowa.
    Kredka nie jest bardzo twarda, ale nie jest tak miękka jak Smooth Definer z Oriflame (zapamiętałam ją ze względu właśnie na ta miękkość). Rozprowadza się dobrze, i dobrze się rozciera. Nie zanika w ciągu dnia.
    Na plus jest to, że nie trzeba jej temperować (nigdy nie kupuję kredek wymagających temperowania po tym, jak kiedyś się do takich zraziłam).
    Kosmetyk wystarczył mi na prawie 1,5 roku użytkowania, przy czym na zmianę z innymi. Jest to bardzo dobry wynik.

Podsumowując: kredka jest w porządku, szału nie było, ale jest w porządku.

Używam tego produktu od: styczeń 2013r.

Chcesz pochwalić Mini_Miki za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij