Avon, Glimmerstick Eye Liner (Konturówka do oczu)

Powiększ Avon, Glimmerstick Eye Liner (Konturówka do oczu)

Zgłaszająca osoba: Ofelia

Miękka konturówka o kremowej konsystencji, służy do obrysowywania konturu oczu. Nie rozmazuje się jest trwała, łatwo się rozprowadza. Posiada wygodna ruchoma oprawkę, dzięki której konturówki nie trzeba temperować.
Dostępna w odcieniach :
- Blackest Black
- Cosmic Brown
- Starry Night Blue
- Saturn Grey
- Majestic Plum

Cena: 18,90zł / 0,28g

• Po prostu dobra konturówka
  • Konturówkę kupiłam za niecałe 10zł w promocji. Cena jest zatem zachęcająca.
    Posiadam kolor Cosmic Brown, i jest to kolor nieco cieplejszy od brązu konturówki z Golden Rose (taką mam obecnie w swoich zbiorach i tylko do niej moge tą bezpośrednio odnieść). Konturówka jest matowa.
    Kredka nie jest bardzo twarda, ale nie jest tak miękka jak Smooth Definer z Oriflame (zapamiętałam ją ze względu właśnie na ta miękkość). Rozprowadza się dobrze, i dobrze się rozciera. Nie zanika w ciągu dnia.
    Na plus jest to, że nie trzeba jej temperować (nigdy nie kupuję kredek wymagających temperowania po tym, jak kiedyś się do takich zraziłam).
    Kosmetyk wystarczył mi na prawie 1,5 roku użytkowania, przy czym na zmianę z innymi. Jest to bardzo dobry wynik.

Podsumowując: kredka jest w porządku, szału nie było, ale jest w porządku.

Używam tego produktu od: styczeń 2013r.

Chcesz pochwalić Mini_Miki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła kredka
  • Miałam odcień Starry Night Blue.

PLUSY:
    - fajne kolory
    - przystępna cena
    - kredka wystarcza na bardzo długo
    - jest wysuwana, więc nie trzeba jej temperować
    - kolor jest intensywny
    - dobrze się rozprowadza
    - jest trwała, nie rozmazuje się

MINUSY:
    - brak

Używam tego produktu od: trzech lat

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie klapa
  • W moim przypadku kredka sie nie sprawdziła.

Nie potrafię powiedzieć co było w niej dobrego, może tylko to, że nie trzeba jej temperować.

Używałam jej do górnej powieki, była tragiczna, miałam odcień blacket black, na powiece kolor był wyblakły, kreska wychodziła gruba, bo musiałam przyciskać mocno kreskę by cokolwiek było widać, trwałość śmieszna.

Zuzyłam ją jako kredkę do dolnych powiek, lubię Avon ale ta kredka to jakieś nieporozumienie.

Używam tego produktu od: miałam raz i dziękuję
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona!
  • Używam tej kredki od wielu, wielu lat. Często eksperymentuje z innymi, ale zawsze do niej wracam, bo jest najlepsza!

PLUSY:
    * nie trzeba temperować
    * intensywny kolor
    * trwała
    * wygodna aplikacja
    * duża gama kolorystyczna
    * dostępność
    * solidne opakowanie
    * cena - prawie zawsze są na nią promocje

MINUSY:
    brak

Nie wyobrażam sobie, żeby kiedykolwiek ją wycofali ze sprzedaży, co niestety zrobili już z moją ulubioną kredką do brwi...

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 8

Chcesz pochwalić roska92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko ona jedyna!
  • Zdecydowanie mój KWC Jest to najlepsza kredka jaką do tej pory miałam. Nie trzeba się męczyć z temperowaniem, ma wyrazisty kolor, jest dość miękka, dzięki czemu wygodnie się nią maluje kreski. Największym jej plusem jest jednak trwałość! Wytrzymuje u mnie cały dzień+czasami noc,nie rozmazuje się,czasami mama się śmieje,że idąc spać wyglądam jakbym się dopiero pomalowała Czy deszcz, czy upał - ona zawsze jest na swoim miejscu i znika dopiero wtedy,gdy ja tego chcę W ostatnim czasie próbowałam innych tańszych kredek,jednak z utęsknieniem wracam do niej...

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić DeadlySilence za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na wyraźne oko
  • Koleżanka jest konsultantką, poleciła mi ją. Kredka jest bardzo fajna (używam Blackest Black), trwała, cenowo nie najgorzej
    Mimo wszystko polubiłam się z nią od pierwszego momentu
    Jedynym minusem jest to,że minimalnie się rozmazuje przy kącikach oczu Jednak jestem jej wierną fanką!
    Używam tego produktu od: 2,5 lat
    Ilość zużytych opakowań: chyba 5

Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • Aktualnie jestem posiadaczką 6 różnych odcieni (smokey diamond, esmerald glow, twilight sparkle, vivid grey, black ice, brown glow) i jestem z nich naprawdę zadowolona!
    Plusy:
    - miękkie,
    - mocno napigmentowane, intensywne kolory
    - duży wybór kolorów
    - trwałe,
    - dobra cena (10-12zł),
    - automatyczne,
    - do wyboru zarówno matowe wersje, jak i błyszczące,

Minusy:
    - jako że kredka jest automatyczna, to jest nieostro zakończona, co utrudnia, a wręcz uniemożliwia zrobienie jaskółki, czy cienkiej kreski, jest to cena jaką się płaci za wygodę i brak konieczności ciągłego temperowania

Chcesz pochwalić kamoleon za czytelną i pomocną recenzję?
  • kwc
  • Jestem bardzo z niej zadowolona. Mam czarną, rozważałam także zakup diamentowej.

W łatwy sposób mogę nią narysować kreski na powiekach. Kolor jest głęboki. Konturówka jest bardzo trwała.

Nie wymaga temperowania.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić brokulli za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Mój kolor to Cosmic Brown.

Kolor ładny nie za ciemny ani nie za jasny. Trwała, dobrze się nią maluje kreski. Nie rozciera się. Wolałabym czarną ale muszę zużyć tą.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nothingwillgrief za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Był to mój pierwszy kosmetyk do malowania kresek. Posiadałam odcień czarny.
    Nie miałam wtedy odniesienia do innych produktów więc wydawał się bardzo w porządku.

Kremowa konsystencja nie utrudnia malowania a jedynie pomaga, więc polecam początkującym. Ku mojemu zdziwieniu była bardzo trwała, utrzymywała się przez cały dzień.

Jedyne co przeszkadzałoby mi na dzień dzisiejszy to zbyt mało intensywny odcień. Nie wymaga temperowania ale przez to nie jest aż tak dokładna.

Myślę że jeszcze kiedyś do niej wrócę.

Chcesz pochwalić KatieWear za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij