Avon, Glimmerstick Eye Liner (Konturówka do oczu)

Avon, Glimmerstick Eye Liner (Konturówka do oczu)

Marka

Miękka konturówka o kremowej konsystencji, służy do obrysowywania konturu oczu. Nie rozmazuje się jest trwała, łatwo się rozprowadza. Posiada wygodna ruchoma oprawkę, dzięki której konturówki nie trzeba temperować.
Dostępna w odcieniach :

o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe

Może być

Całkiem miła konturówka. Ładnie, prosto robi się kreski. Kolor (mam saturn grey) jest całkiem przyjemny- lekko świetlisty. Kredka utrzymuje się cały dzień! Nie rozmazuje. Super pod tym względem. Trochę jednak przeszkadza mi, że nie mogę uzyskać nią cieniutkich kresek. Ale może to kwestia wprawy. I tak na razie jestem zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć, ale całej nie zużyłam

Średnia

Przez długi okres czasu używałam tej kredki z Avonu, ale zauważyłam, że rozmazuje się ona dość często na oku. Zaczęłam więc szukać swojego ideału.
Tak jak napisałam kredka rozmazuje się na oku, jak dla mnie zdecydowanie za często, zaczęło mnie to irytować.
Plusem jest jej cena i wydajność. Kredka jest wysuwana i wystarcza naprawdę na bardzo długo.
Łatwo i przyjemnie się ją też nakłada no ale z trwałością dużo gorzej.
Można używać, ale ja szukam dalej.

Kupiony w: U konsultantki

Miękka, precyzyjna, trwała. Wygodny wykręcany sztyft.

Kredka ma bardzo miękką formułę. Dobrze rozprowadza się na powiece. Nie rozmazuje się ani nie odbija na powiekach. Jest bardzo trwała. Sztyft jest wykręcany, a przez to bardzo wygodny w użyciu. Kredka jest mocno napigmentowana.

Lubimy się od lat

Jak długo kupuje w Avonie tak równie często moja kosmetyczka jest wyposażona w tę konturówkę i niezmiennie w kolorze Saturn Grey bo po prostu dobrze podkreśla moje oko, jest trwała bo dość opornie się zmywa i lubie jak łatwo się nią maluje bo wolę kredki wykręcane.Ma delikatne mieniące się drobinki i nadaje charakteru i wyrazistości makijażu.Na zdjęciu widać kredkę którą kupiłam jeszcze w opakowaniu ale dobrze że Avon dba o ekologię i będzie ono zbędne , jestem za:) Więc polecam do zakupu i wypróbowania do makijażu oka codziennego jak i na większe wyjścia;)

Polubiliśmy się

Kilka lat temu miałam diamentową konturówkę i niestety nisko ją oceniłam ze względu na rozbieżność kolorów na zdjęciach. Tym razem dostałam w prezencie klasyczną czarną i powiem szczerze, że wrażenia są zupełnie inne.

Kredkę otrzymujemy w kartoniku, nikt jej przed nami nie używał i nie mazał, za co duży plus. Sztyft wykonano z mocnego plastiku, wygląda schludnie, a napisy nie ścierają się. Technicznie też jest super, bo sztyft nie zacina się, a opakowanie pozwala na sprawne i wygodne malowanie.

Oceniam kolor Blackest Black, czyli po prostu czerń. Ładna, mocno nasycona, świetnie prezentuje się na oku i nie blednie w trakcie noszenia jej na powiece. Maluję nią górne kreski i muszę przyznać, że zrezygnowałam z eyelinera - efekt jest równie ładny i trwały, a mniej zabawy w precyzyjne malowanie. Kredka ma idealną konsystencję - sztyft nie jest twardy, ale i nie miękki. Świetnie sunie po powiece. Chwalę także za to, że nie potrzebuję już temperówki, sztyft jest na tyle cienki, że maluje precyzyjnie nawet po kilku miesiącach używania. Bardzo wydajna, końca nie widać, nie wiem kiedy ją skończę ;)
W dodatku w cenie jak marzenie, bo nieco ponad 10 zł, a w internecie idzie ją kupić jeszcze taniej.

Świetna kredka, bez wad. Z pewnością kupię jeszcze inne kolory.

Precyzyjna, mocno napigmentowana i trwała

Wygodny, wykręcany sztyft bardzo ułatwia pracę z tą konturówką. Można za jej pomocą namalować precyzyjną kreskę na powiece. Rysuje się nią dość miękko. Kredka ma formułę, która nie podrażnia moich oczu. Bardzo lubię ją też za mocną pigmentację i szeroki wybór odcieni. Bardzo trwała i wydajna.

Fantastyczna!

Nie znam lepszej konturówki do oczu. Ma mnóstwo różnych odcieni od klasycznych po diamentowe czy też edycje limitowane. Każda jest przepiękna:) Najbardziej cenię sobie w nich to że są miękkie i wygodne w aplikacji. Można je dodatkowo rozetrzeć i zrobić piękny makijaż w stylu smoky eye. Są trwałe,nie rozmazuje się i cenowo są super. Dodatkowo konturówka są wzbogacone o substancje pielęgnacyjne za co mega plus.

Kultowe klasyczne kredki

Kupuje je od dawna w Avon miałam różne odcienie są niezastąpione,mają klasyczne wykrecane opakowanie przyjemną konsystencję wspaniała pigmentację krycie są bezproblemowe w aplikacji nadają piękny matowy kolor na powiece który utrzymuje się bez zarzutu wiele godzin mój ulubiony odcień to Emerald piękna zieleń

Stylowe i nienachalne

W zasadzie wypróbowałam wszystkie warianty kolorystyczne połyskujących konturowek i muszę stwierdzić że naprawdę robia robotę. Kolory same w sobie mocno nasycone i fajnie trzymają się na powiece a dodatkowo można nimi wyczarować naprawdę fajna cienka kreskę. Natomiast połyskujące drobinki nie rzucają się na pierwszy plan a jedynie dodają innowacji w zwykłym makijażu. Zarówno w dziennym jak i wieczorowym makijażu sa świetnym akcentem. Cena nie jest wygórowana za standardowa kredkę płacimy podobnie a w aplikacji jest bardzo komfortowa ponieważ jest na tyle miękka ze nie drzemy po powiece jak diament po szkle a jednocześnie na tyle twarda że można narysować precyzyjna krechę. Jestem zadowolona i na pewno sobie zafunduje jakąś jeszcze :-)

Opinia

Wszystkie kredki do oczu z tej firmy mi pasują. Bardzo je lubię. Odkąd pamiętam to je zamawiam, miałam już chyba wszystkie kolory i nadal mi się nie nudzą i je używam. Często wykorzystuje 2-3 kolory do makijażu. Dla mnie super.

U mnie sprawdza się

Dla mnie jedna z ulubionych za to że:
Jest tania
Za bogatą paletę kolorów
Za wysuwaną kredkę do oczu 'samotęperująca się'(nie cierpię do ostrzenia)
Cat eye wychodzi perfekcyjnie. Co do trwałości to daje radę kilka godzin ,a nawet cały dzień (zależnie od pogody, temperatury )
Byle nie spadła na podłogę bo się w środku rysik połamie.
Jak za tę cenę to naprawdę mi odpowiada.

Całkiem, całkiem i do tego wykręcana.

Kredka ta od Avon jest całkiem niezła. Miałam ją w kolorze ciemnego turkusu. Kredka jest automatyczna, a ja takie bardzo lubię. Jest dość miękka, dobrze się aplikuje z roztarciem nie ma problemu, Jest również trwała, ale nie wytrzymuje kilku godzin. Zakrętka jednak szybko pękła i zsuwała się z kredki. Wydajność określiłabym jako średnią.

Spełnia moje oczekiwania

Konturówki od avon używam tak długo, że nawet zapomniałam ją ocenić.
Nie posiadam w szufladzie innej więc to wystarczający dowód, że ta mnie satysfakcjonuje.
Jej cena regularna to oczywiście jakiś żart, ale nie przypominam sobie katalogu, w którym nie byłaby przeceniona. Jest więc dostępna za około 8-12zł.
Lubię opakowanie konturówki. Nie chodzi mi o samą estetykę, a o wykręcany mechanizm. Zawsze jest gotowa do użycia , bo nie wymaga temperowania.
Konsystencja jest bardzo przyjemna i delikatna dla skóry.
Pigmentacja jest dobra. Na początku stosowałem czarny kolor jednak wydawał mi się zbyt mocny. Obecnie moim faworytem jest brąz. Delikatne podkreśla oko i dobrze się w nim czuję. Trzyma na oku cały dzień. No chyba,że sama rozmaże go dłonią. Bez większych problemów można go zmyć płynem micelarnym przy demakijażu.
Wydajność produktu mogłaby być większa, ale mimo to chętnie ją kupuję i nie szukam zamiennika.