Marion, Maribell, Szampon koloryzujący (24 mycia)

Powiększ Marion, Maribell, Szampon koloryzujący (24 mycia)

Zgłaszająca osoba: ona:]

Szampon nadaje włosom jednolity, żywy kolor, gwarantuje trwały efekt, doskonale pokrywa siwe włosy, odżywia je i wzmacnia dzięki keratynie oraz witaminie E. Nie zawiera amoniaku. Dostępny w 15 odcieniach.

Cena: ok. 7,00 zł / 2 saszetki po 25 ml z szamponem i 2 saszetki z utrwalaczem

• Trzeba pochwalić
  • Szczerze mówiąc nie znam dokładnie firmy Marion, ale po tylu pozytywnych komentarzach postanowiłam spróbować. I efekt jest naprawdę OK. Wcale nie odbiega tak bardzo od szamponów renomowanych firm. Panowie lub Panie z Mariona widać, że sie postarali, ale podpisuję się pod paroma uwagami. Taki fajny szampon nie może zmywac sie na rudo, to mi psuje cały efekt, najgorsze przyszło na koniec. Jeżeli poprawi sie to nastepnej generacji podpisze sie pod produktem dwoma rękoma, a na razie daję mu cztery gwiazdki.

Używam tego produktu od:miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Crista 1956 za czytelną i pomocną recenzję?
  • a tak sie cieszylam...
  • Szukałam wszędzie tego szamponu zachęcona pozytywnymi komantarzami... zwiedzilam cały Lublin.. i nigdzie nei moglam go dopasc, az pewnego razu poza miastem gdy weszłam do małego sklepiku ujrzałam go! Kupiłam winną czerwien czy cos w tym stylu. Mam włosy koloru sredni brąz, gdzieneigdzie ciemniejsze, zas w innych miejscach jasne. Pierwszego dnia włosy miały tam jakis kolor, w sloncu mozna bylo zauwazyc. Niestety lecz po pierwszym myciu kolor całkowicie sie wypłukał, gdzieneigdzie zostaly tylko słabe refleksy... Nie warto...

Używam tego produktu od:z tydzien temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DetoX za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony!
  • Szampon jest świetny! Jak dla mnie ma same zalety
    + jest delikatny - nie niszczy (nie przesusza, nie pali) włosów
    + piękne, nasycone i trwałe kolory (do tej pory używam ciemnej czekolady nr 420, ale na lato spróbuję o ton jaśniejszego)
    + cena! 7zł grosze jak za taką jakość!!
    + kolor w zasadzie nie płowieje
    + jest go sporo w opakowaniu (jedno opakowanie starczy nawet na półdługie, gęste włosy)
    Same zalety, godny wypróbowania, szczerze POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: na pewno ponad 5
    Używam od: 2 lat

Chcesz pochwalić metafora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały.
  • Właśnie zmyłam z siebie szamponik i kolor znów jest piękny. Szampon jest niesamowity. Farbuję nim dopiero drugi raz a jestem bardzo z niego zadowolona. Wcześniej miałam czekoladowy brąz, dzisiaj nałożyłam średni brąz. Kolor bardzo długo trzyma mi się na włosach, ponad miesiąc minął a moje włosy nadal były brązowe, jednak miały delikatną, złoty blask. Bardzo podobają mi się odcienie tych farb. Są takie inne niż wszystkie. Włosy po szamponie są bardziej odżywione i błyszczące. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić Tupters88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie The Best!!!
  • Mam naturalnie "mysi" kolor włosów (jak to określa moja przyjaciółka) a maluję je na czekoladowy brąz. Szampon Maribell pokrywa je wyśmienicie. Nie niszczy włosów bardziej od innych (bo fakt faktem trochę wysusza). Utrzymuje się dosyć długo (chociaż nie aż tak, jak zapewnia producent). Ja myję włosy szamponem z zawartością henny (brązowy Timotei) i dzięki temu przedłużam sobie kolor.
    Włosy mam gęste i średnio długie a Maribell jest chyba jedynym szamponem z dwiema saszetkami, dzięki czemu jedno opakowanie wystarcza mi na pomalowane włosów.
    Stosunek jakości do ceny: *****

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: duuużo

Chcesz pochwalić Nikoru za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda...
  • bo bardzo bylam napalona na ten szampon. tyle dobrych recenzji przeczytalam. no i bardzo dlugo go szukalam. znalazlam. kupilam sredni braz i....zastosowalam. pierwsze kilka dni super. kolor intensywny, wlosy blyszczace. niestety kolor zmywajac sie pozostawia troche pomaranczowa poswiate w sloncu/swietle. moze to wina tego ze z natury mam wlosy ze zlotawym polyskiem, chociaz on nie byl nalozony na moj naturalny kolor. wczesniej byly inne szampony.
    w kazdym razie kolor to pol biedy, ma swoj urok. ale co najgorsze wlosy ktore ogolnie mam przetluszczajace (myje codziennie) zaczely sie przetluszczac w szalonym tempie. zawsze myje rano i do wieczora spokojnie wytrzymuja. a teraz...myje rano a po poludniu juz musze spinac bo nie wygladaja ladnie. na poczatku sobie nie zdawalam sprawy ze to po koloryzacji. ale jakby nie patrzec przed nie mialam takiego problemu wiec...
    druga sprawa ze rowniez po pokolorowaniu wlosow zaczely mi one wychodzic...i ponownie wina obarczam ten szampon gdyz wczesniej bylo ok.
    szkoda mi troche psuc opinii jakie sa na wizazu, no ale kazdy opisuje swoje doswiadczenia

ps. dodam ze krytykowany przez wiekszosc szampon Palette byl dla mnie dobry. nie zaobserwowalam po nim zadnych negatywnych zmian.

Chcesz pochwalić Patilek za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo polecam
  • uzywalam tego szamponu, gdyz polecila mi go fryzjerka.
    Po kilku eksperymentach na dlugich wlosach- wtedy mialam czarne a chcialam jasniejsze- i brakiem checi do sciecia wlosow, albo do dekoloryzacji, ktora bardzo niszczy...
    postanowilam "czekac" na swoje brazowe wlosy, a zeby nie bylo strasznie widac odrostow to uzywalam tego szamponu raz na 1.5 miesiaca..
    efekt? odrostow nie bylo, kolor byl naturalny, z cazsem sie spieral-ale to w koncu szampon, wlosy byly zdrowe i doczekalam sie jasniejszych
    uzywalam wtedy sredniego brazu (jakos tak)
    plusy:
    +bardzo wydajny
    +nie niszczy wlosów
    +znakomity aby ozywic kolor
    +dobra cena- okolo 7.50zl
    minusy:
    - po jakims czasie zostawal mi dziwny rudawy połysk, zwlaszcza jak sie juz zmywal..
    moze dlatego ze czesto myje wlosy

daje 4 gwiazdki, nawet 4+

Używam tego produktu od:02,2006
    Ilość zużytych opakowań:5-7

Chcesz pochwalić sabrina1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietny!
  • Aj! Nie zgadzam się z poprzenimi opiniami o tym produkcie! Ja mogę go kupować bez problemu i to takie odcienie jakie mi pasują !Szampon jest po prostu super. Trwałością nie różni się od farb. Piękny połysk, kolory i nie śmierdzi. Polecam i to gorąco!Używam tego produktu od:kilka mieięcy
    Ilość zużytych opakowań sporo, nie pamiętam dokładnie

Chcesz pochwalić ewis4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ale...
  • Produkt kupię ponownie bo jest tani i ogólnie niezły. Miałam czekoladowy brąz. Kolor bardzo łądny, głęboki, włosy lśniące. Ale.... 24 myć to on na pewno nie wytrzyma. I dlatego tylko trzy gwiazdki.

Chcesz pochwalić magdusz za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • piękny kolor
  • Wszystko super - cena, piękny kolor - średni brąz, komfort użytkowania - już wszystko jest gotowe w tych saszetkach, włosy po myciu nie brudzą ręcznika, błyszczą się, szampon ich nie niszczy, starcza na 2 użycia w przypadku moich włosów...jest jednak jedno ale - u mnie kolor nie wytrzymuje 24 myć, cieszę się nim bardzo krótko, bo codziennie myję włosy, ale myślę że i tak warto. Zostaje moim ulubionym szamponem koloryzującym, bo nie mam zamiaru jeszcze katować włosów farbami

Używam tego produktu od:2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Hexa za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij