MAC, Eye Shadow (Cienie do powiek)

Powiększ MAC, Eye Shadow (Cienie do powiek)

Zgłaszająca osoba: LeeLoo

Cienie do powiek amerykańskiej firmy MAC. Charakteryzują się wysoką trwałością i bardzo szeroką gamą kolorystyczną. Dostępne w pojedynczych, bardzo poręcznych pudełeczkach lub w paletach.

Cena: 50zł / 1,5g

• Fantastyczny cien w wygórowanej cenie
  • Cienie MAC to jedne z najlepszych cieni jakich używałam . Maja fajna konsystencje, sa wydajde i pieknie prezentuja sie na oczach . Są świetnej jakości ,i z tąd zapewne ta cena .
    Mnie to ona własnie chamuje przed kupieniem całej palety ale myśle ze każda z nas potrzebuje w swojej kosmetyczce przynajmniej 2-3 podstawowych cieni naprawde dobrej jakości a takie z pewnoscią są te

Używam tego produktu od: 5 mies
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Kayle455 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie za taką cenę
  • Cienie są trwałe, długo utrzymują się i nie sypią. Są dobrze napigmentowane i mają prześliczne, unikalne kolory. Jest jednak jedno ale, ich cena. U siebie, nie widzę różnicy, między nimi, a tymi z inglota. więc wniosek nasuwa się sam. Są świetne, ale nie za taką cenę, skoro można uzyskac podobny, a nawet taki sam efekt za mniejsze pieniądze.

Używam tego produktu od: 2 lata

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić herbaciarka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 53 raz(y)
  • Świetne ale czy lepsze od Inglota?
  • Tak jak w tytule cienie MAC są naprawdę świetne.
    Dobrze napigmentowane, przepiękne kolory, niektóre bardzo wyjątkowe bo nawet tańsze zamienniki nie dają takiego efektu, wydajne, nie uczulają, dobrze nałożone praktycznie się nie obsypują. Cena może boleć ale można kupić taniej.

Czy jednak są lepsze od inglota?

NIE.

Pomiędzy inglotem a MAC nie widać praktycznie różnicy.
    Dlatego wiele kobiet jest rozczarowanych.

Daję 4 gwiazdki za unikatowe odcienie jak np. mój ukochany kolor satin taupe. W inglocie i innych markach jest wiele odpowiedników zbliżonych kolorem ale tylko satin daje tak wspaniały efekt trójwymiarowości

Są to świetne cienie dla takich freaków jak ja wiecie nie czepiam się ale po co wydawać 53 zł za jeden wkład jak można mieć za 10 czy 13 z inglota. Dla dziewczyn które nie robią tego zawodowo i nie mają takiego hopla w zupełności wystarczy przetestowanie a bazowanie na co dzień na inglocie.

Chyba, że chcecie mieć 3-4 świetne cienie z MACA i nic więcej

Ogólnie bardzo dobre cienie

Używam tego produktu od: wiele lat
    Ilość zużytych opakowań: trochę

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Rewelacyjny cienie do powiek. Niezwykle trwałe. Trzymają się cały dzień na powiece, a kolory nie zlewają się ze sobą, nie blakną, nie zbierają w załamaniach. Wybór kolorów ogromny. Bardzo dobra pigmentacja - kolory są bardzo intensywne. Doskonałe zarówno do dziennego jak i wieczorowego makijażu. Polecam!

Używam tego produktu od: Roku

Chcesz pochwalić MoonikaK za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie..ale bardziej na nie
  • Tak wiem cienie sa oslawione w calym internecie i pewnie dlatego ja tez musialam je miec!! No i mam..
    Od kilku miesiecy testuje kolory Naked lunch, Satin taupe, brule,brun i chyba jeszcze jakies 2..
    Na plus:
    -łatwo sie z nimi pracuje, nie osypuja sie !
    -maja niesamowita palete kolorow , niektore sa naprawde unikalne-ale tylko niektore
    -sa mega wydajne
    to tyle..
    Na minus:
    -piekielna drozyzna-mimo wszystko jakos nie idzie w parze z cena!
    -niektore z kolorow bardzo slabo widac na powiece!!
    -szybko znikaja jesli nie uzyje sie bazy
    Podsumowanie:
    I znowu lekko sie rozczarowalam-pewnie za duzo wymagalam od tych Super Cieni
    Lepiej kupic cienie z Inglota lub..miss sporty czy catrice!!
    Powaznie szkoda pieniedzy. Moj zachwyt nad nimi bardzo szybko sie skonczyl ,niestety

Używam tego produktu od: 7 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: nie koncza sie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kasinaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jest moj typ ale nie wiem czy az tak cudowny
  • Dostałam cień w kolorze różowym.
    Własciwie używam go na policzki bo jest delikatny, dyskretny i ładnie rozświetla.
    Na oczy użyłam go może 2 razy i przestałam bo go nie widzę.
    Po co używać coś i nie widzieć efektu?
    Na oczach oceniłam bym go jako średniak. Może to kwestia koloru. Wyrównuje kolor powieki, nadaje delikatnego blasku,
    ociepla wizerunek.

Na policzkach trzyma sie o wiele wiele dłużej , i tam go widać. Minimalne drobinki rozświetlają równomiernie skórę.
    Jest delikatny, satynowy i bardzo wydajny.
    ALe nie jest różem tylko cieniem!
    Nie uczula, nie zapycha mnie ...ale jak juz pisałam - różem nie jest.

Używam tego produktu od: początku grudnia 2013
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić CiastoPanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry i trwały
  • Posiadam cień w kolorze grain (satin), stosuję na co dzień jako jeden cień na powieki. Jest bardzo ładny i dyskretny.

Zalety
    + idealny na co dzień
    + trwały (spokojnie wytrzymuje cały dzień nawet na moich nieco tłustych powiekach"
    + nie roluje sie
    + wydajny

Jedynym minusem produktu jest jego cena, ale sądzę, że warto w taki cień zainwestować

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić nataliafcb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Genialne
  • Mam w 4 kolorach Satin Toupe, Naked Lunch, Sketch, Woodwinked sa przepięknie napigmentowane trzymają sie na bazie przez caly dzień nie rolują się nie osypują. Mam tłuste powieki i niewiele cieni dobrze się trzyma a te pozostaja na mojej powiece przez cały czas. Jestem zachwycona i ciekawa innych kolorków. Polecam !!

Chcesz pochwalić wcm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przereklamowane, ale kto co lubi
  • Mam kilka cieni MACa Bronze, Shroom, Brun, Honesty, Passion, Cranberry, Woodwinked, Satin Taupe oraz czwórkę cieni z limitki Temperature Rising, miałam ich więcej, ale oddałam mojej siostrze

Cienie w DE kosztują 14,5€ za wkład co nie jest ceną najgorszą, ale znowu płacąc tyle jednak trochę od nich wymagam :P Wszystkie ich wykończenia są fajne i każde daje inny efekt, w sumie zasada jest podobna jak w Inglocie Ja i tak używam bazy, ponieważ na gołej powiece trzymają mi się góra 2 godziny po czym nie ma po nich śladu ^.^ Nawet Inglot bez bazy trzyma mi się o wiele dłużej.

Pigmentacja cieni jest dobra, ale tyłka nie urywa, wybór kolorów jest ogromny i nie da się ukryć faktu, że rzeczywiście możemy znaleźć mnóstwo odcieni, których nigdzie indzie się nie spotka.

W zależności od wykończenia cienie są albo za miękkie albo za twarde, te za miękkie fajnie się nakłada ale jednocześnie zużywają się w tempie ekspresowym, te twarde sypią się jak nie wiem i po czasie twardnieją na kamień (Honesty -.-).

Ich cena w Polsce poraża, ponieważ jakby nie patrzeć 53zł dla większości młodych dziewczyn, które chciałby mieć chociaż jednego maczka, jest ceną za wysoką do tego z roku na rok rosnąca cena asortymentu MACa jest bezsensowna, bo pamiętam jeszcze jak za wkład płaciłam 49zł. Bleh.

Raczej nie polecam ich osobom, które zaczynają się malować, lepiej kupić sobie kilka wkładów Inglota na początek, a dopiero później, kiedy wyrobi się swój własny gust i upodobania kolorystyczne oraz wykończeniowe sięgnąć po te, ponieważ można się lekko rozczarować na "dzień dobry".

Podsumowując, gdyby nie cała ogólno internetowa "padaczka" na cienie MACa, myślę że większość ich posiadaczek przeszłaby obok nich i raczej nie zwróciła na nie uwagi Dobry PR i mega fejm w ostatnich latach zrobiły swoje. Używam tego produktu od: 2012Ilość zużytych opakowań: kilka cieni w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić katharsis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysoka cena nie oznacza wysokiej jakości - zależy który
  • Mam kilka cieni. Większość, poza jednym, to same wkłady, z racji tego, że wkład kosztuje 53 zł, a cień pojedynczy w opakowaniu aż 74. Nie wiem skąd te ceny, bo na amerykańskiej stronie MAC wkład kosztuje 10$, czyli troszkę ponad 30 zł. Posiadam kolory: Club, Woodwinked, Shale, Quarry, Concrete, Sumptuous Olive, Blackberry, Vapour i Patina. O ile cienie perłowe są dobrze napigmentowane i super się rozcierają o tyle matowe i satynowe, czyli moje Concrete, Quarry i Blackberry są twarde, trudno je wydobyć i pigment jest właściwie żaden. Da się je nabrać na palec, ale przy przejechaniu palcem po dłoni nie pozostaje nic. Pozostałe cienie są świetne, nie wiem od czego zależy ta różnica. Generalnie cienie ok, ale za drogie.

Ilość zużytych opakowań: 9 sztuk

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić varyatka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij