Delia, Rozcieńczalnik lakieru do paznokci

Delia, Rozcieńczalnik lakieru do paznokci

Preparat nie zawiera acetonu. Rozcieńcza zbyt gęste lakiery, przywracając im właściwą konsystencję oraz poprzednie właściwości użytkowe. Odświeża kolor. Stosuje się do wszystkich rodzajów lakierów. Nie rozpuszcza sztucznych paznokci.

nie dla mnie

Jest to mój pierwszy rozcieńczalnik do lakierów. Moje oczekiwania były takie, żeby dać moim ulubionym lakierom drugie życie. Niestety zawiodłam się, po zastosowaniu rozcieńczalnika lakier miał dobrą konstystencję, jednak po kilku dniach gęstniał w bardzo szybkim tempie. Po kilku dniach lakier nie nadawał się do malowania paznokci. Zapach odstrasza.

pomoc doraźna

rozczarowałam się tym rozcieńczalnikiem ponieważ on rozcieńcza lakier tylko na chwile, po kilku dniach lakier wciąż jest gęsty, nie widze skutków działania.
+cena
-nie widze efektów

Spełnia swoją rolę

Daje radę starym, zgęstniałym lakierom. Nie łudźmy się, że istnieje jakikolwiek rozcieńczalnik, który nie ma wpływu na kondycję lakieru. Skład rozcieńczalników jest zbliżony do zmywacza. Używałam niemal wszystkie dostępne na rynku, ale wracam do Delli, bo kosztuje śmieszne pieniądze;)! Dostępny w każdej drogerii.Używam tego produktu od: 5 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

raczej nie :(

mało wydajny i naprawdę kiepsko rozcieńcza lakiery.. jak już wleję kilka kropelek, rozmieszam, to lakier rozrzedza się na minutę, po czym z powrotem jest tak samo gęsty jak był. wcześniej miałam inglota - był w porównaniu z Delią genialny (i 2 x droższy).
trzeba przyznać, ze cena jest atrakcyjna.. ale wolę wydać więcej na pożądniejszy rozcienczalnik

Używam tego produktu od:miesiąca

Przydaje się

Taki kosmetyk na pewno jest przydatny. Rozcieńcza lakiery bez zmieniania ich właściwości, także można dłużej ich używać. W zasadzie do końca, bo rozcieńczam nim wielokrotnie ten sam lakier. Nie jest specjalnie wydajny, ja go używam rzadko, bo i rzadko maluję paznokcie, ale nawet do buteleczek w wersji "mini" trzeba te 5-6 kropelek wpuścić. Zapłaciłam za niego 5 zł, także tu zgadzam się z poprzedniczką, że rozcieńczalnik Cree wypada korzystniej, ale jakoś nie widzę go ostatnio.

Używam tego produktu od: ponad 5 m-cy
Ilość zużytych opakowań: połowa

Warto mieć coś takiego

Działa tak jak należy czyli ożywia stare, zgęstniałe lakiery. Warto mieć coś takiego. Nie podoba mi się jednak cena - rozcieńczalnik Cree ma znacznie większą pojemność i wychodzi znacznie taniej.
Kupię go o ile nie dostanę Cree.

Używam tego produktu od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie