Adidas, Shower Milk (nawilżające mleczko pod prysznic)

Adidas, Shower Milk (nawilżające mleczko pod prysznic)

Nawiżające mleczko pod prysznic adidas dla kobiet zostało wzbogacone mleczkiem bawełny. Posiada ono kremową, delikatną konsystencję. Nie zawiera mydła, zostało przetestowane dermatologicznie. Mleczko opracowywano z udziałem sportowców.

Tylko dla zapachu...

Mleczko kupiłam skuszona świeżym ale i łagodnym zapachem. I to jego największy plus. Pięknie pachnie.
Ale jest bardzo niewydajne, w ogóle się nie pieni, na pewno nie nawilża, ale na to akurat się nie nabrałam ;)
Poręczna buteleczka, przyjemna świeżość i szybko można zapomnieć przerzucając się na coś innego ;)

Używam tego produktu od:hmmm nie starczyło na długo

Niestety tylko średni

Kupiłam w promocji, bo inne produkty Adidasa były bardzo fajne. Ślicznie pachnie i ma standardową poręczną butelkę. Poza tym jest mało wydajne, bo w końcu to mleczko. Nie nawilża. Myje całkiem dobrze. Ogólnie - można używać, ale wolę inne produkty z tej serii.

jak na adidasa,to slaby.....

lubie te marke i dlatego sie skusilam na ten zel. niestety. tylko mily zapach. nie pieni sie,a ja bardzo to sobie cenie. jest niewydajny,szybko konczy sie opakowanie,bo w czasie kapieli trzeba duzo go zuzywac. konsystencja tez pozostawia wiele do zyczenia.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:poltora

Szału nie robi

Nie jestem nim specjalnie zachwycona.... Zapach jest świetny, konsystencja za bardzo lejąca się(no ale jest to mleczko więc mogłam się tego spodziewać). Niestety wysusza skórę podczas mycia pomimo tego, że nie miałam nigdy z tym problemów. Niby po wklepaniu balsamu do ciała jest ok no ale producent nazwał to mleczko mleczkiem nawilżającym...:( Poza tym nie myje za dobrze. Z wydajnością też jest średnio. Właściwie to te dwie gwiazdki są tylko za śliczny zapach.

Używam tego produktu od:używałam od stycznia do marca(na zmiane z innymi żelami)

Całkiem niezłe

Przyjemne, gęste, dobrze pieniące się mleczko o miłym zapachu.
Kosmetyk dość wydajny, dobrze myjący, nie wysusza skóry.

Ogólnie przyjemny w stosowaniu i nie mam mu nic do zarzucenia - kosmetyk, który można kupić, jesli nic lepszego się nie znajdzie.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Niee

Delikatny zapach - to jedyna zaleta tego żelu. No i ewentualnie to, że nie wysusza skóry (ale tez nie nawilża)

- konsystencja - rzadko-gęsty dużo sie go wylewa z butelki, spływa ze skóry. Jego kolor i konsystencja nasuwa mi na myśl jedno skojarzenie, ale nie bede tu pisać ;) bo nie wypada - dzieci to moga przeczytać ;)

- ogólnie - zel taki nijaki bardzo. Podobnie jak w przypadku żelu z peelingiem adidasa, tutaj równiez miałam wrażenie niedokładnie oczyszczonej skóry.

Używam tego produktu od:uzywałam kilka miesięcy temu

przyjemny w użytkowaniu.

lubię też żel. ma ładny, delikatny zapach, dobrze się pieni i rozprowadza na skórze. jest delikatny, nie podrażnia skóry. nie zauważyłam wysuszenia skóry, ba, moją delikatnie nawilża. jest wydajny, ale ma trochę niepraktyczne wieczko opakowania, zawsze się łamie albo po prostu odpada. więc:
opakowanie: takie sobie
zawartość: bardzo dobra!

Używam tego produktu od: pół roku.
Ilość zużytych opakowań: ze trzy.

niczego sobie

rowniez podebrane siostrze ;) ladnie pachnie, geste, wydajne, nawilza nieco. dobrze odswieza. opakowanie poreczne i ciekawe. nie wiem, czy zasluguje na wiecej niz 3*,ale mzoe byc.

Używam tego produktu od:.
Ilość zużytych opakowań:.

dość fajne

Mleczko przyjemnie pachnie,dobrze się pieni i myje skórę. Nie zauważyłam efektu nawilżenia, ale czego można wymagać od żelu pod prysznic;) Chyba więcej go nie kupię,ale mimo wszystko uważam że jest ok.