Sally Hansen, Insta - Dri , 30 sekundowy wysuszacz do lakieru (stara wersja)

Powiększ Sally Hansen, Insta - Dri , 30 sekundowy wysuszacz do lakieru (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: leni80

Insta - Dri 30 sekundowy wysuszacz do lakieru. Jeśli masz świeżo pomalowane paznokcie i brak czasu na ich wysuszenie albo manicure, który nie wytrwa przez tydzień. Jeśli chcesz mieć szybko wyschnięty kolorowy lakier w 30 sekund. Zastosuj Insta-Dri. Otrzymasz błyszczącą i zabezpieczoną przed odpryskami powierzchnię lakieru, trwały do 10 dni manicure, podwójne filtry przeciwko promieniom UV zabezpieczą lakier przed przebarwieniem.

Skład: Ethyl Acetate, Alcohol Denat., Butyl Acetate, Cellulose Acetate Butyrate, Acrylates Copolymer, Trimethyl Pentanyl Diisobutyrate, Sucrose Benzoate, Triphenyl Phosphate, Nitrocellulose, Etocrylene, Isopropyl Alcohol, Benzophenone-1, Dimethicone, CI 60725 (20.03.2007.)

Cena: 35zł / 13,3ml

• Absolutny mój KWC
  • Kupiłam, bo był w promocji.
    \nI nie mam pojęcia dlaczego dopiero teraz.
    \nMaluję paznokcie kilka razy w tygodniu. Do tej pory problematyczne było czekanie, aż paznokcie wyschną.
    \nW tej chwili czekam tylko ze 2 minuty i gotowe!
    \n
    \nBardzo, bardzo ułatwia manicure.
    \n
    \nPlusem była cena,
    \nwygodna i fajna buteleczka, odpowiadający mi pędzelek. Daje ładny połysk paznokciom, przedłuża trwałość lakieru o kilka dni, co też jest dla mnie ważne. Zdecydowanie mój nr 1

Chcesz pochwalić xhankax za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC w swojej kategorii
  • Przyznam, że za każdym razem gdy miałam wysuszacz: Opi, Essiem, Seche były dla mnie KWC, bo po prostu spełniały swoją funkcję i bardzo ułatwiały życie. Ale miały jedną wadę, masakrycznie szybko gęstniały, a Seche najszybciej bo chyba w miesiąc.
    Ten wysuszacz mam pół roku i nic, nie tylko że nie zgęstniał ale ma dalej bardzo wodnistą konsystencję i nie zanosi się na zmianę, bardzo łatwo, szybko i komfortowo się go używa. Must Have w dziedzinie pedikiuru.
    Każdy tego typu preparat musi zgęstnieć taka ich chemia ale Sally Hansen u mnie sprawdza się w tej kwestii najlepiej, do tego jest bardzo przystępny cenowo, więc i tak mniej boli portfel gdyby trzeba było go kupić częściej.
    Spełnia swoją funkcję idealnie:
    + naprawdę przyspiesza schnięcie lakieru
    + nie ściera lakieru
    +paznokcie bardzo błyszczą
    +wydaję mi się, że znacznie przedłuza trwałość lakieru znacząco dłużej od wyzej wymienionych
    Wad nie dostrzegam. Jest to najlepszy wysuszacz jaki miałam. Zostanę.przy nim na dłużej

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić aaliyah83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakrycznie szybko gęstnieje
  • Mam ten top coat może 2-3 miesiąc i zgęstniał mi tak,że nie da się go używać.Nie współpracuje ze wszystkimi lakierami, np. z Essie na moich paznokciach nie daje rady. W sumie z Sally Hansen też jakoś specjalnie nie Jak dla mnie, to przedłuża żywotność manicure o 1 dzień, nie wiem czy gra jest warta świeczki.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić alma mater za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mistrz w swoim fachu!
  • Insta- Dri jest już bezapelacyjnie moim nowym hitem. Wysuszacz gładko i bez problemu aplikuje się po 2 minutach od pomalowania paznokci kolorową emalią. Nie ściąga lakieru, pędzelek nie robi rowów, można go spokojnie dokładać w miejscu w którym nie domalowałyśmy, nie tworzy wzgórków.
    Na pomalowane paznokcie wysuszaczem uważam przez około 5-10 minut i robię dosłownie wszystko już nie pamiętając kiedy malowałam paznokcie!
    Dla mnie Insta- Dri ma jeszcze jedną przeogromną zaletę, wygładza wszystkie nierówności po pomalowaniu paznokci kolorową emalią i niweluje nawet zbąbelkowany lakier, po zbyt szybkim pomalowaniu kilkoma warstwami!
    Po pomalowaniu paznokci wysuszaczem, powierzchnia lakieru staje się błyszcząca, a paznokcie wyglądają jak po wizycie u manicurzystki. Poza tym lakier posiada podwójny filtr UV.

Używam tego produktu od: 1 tydzień

Chcesz pochwalić florence244 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mistrzunio !
  • W końcu znalazłam idealny wysuszacz do lakieru! Po nieudanej próbie zaprzyjaźnienia się z osławionym Seche Vite który prawie w całości wylądował w koszu na śmieci :/ postanowiłam wypróbować kolejny 'hit internetu' z nadzieją że może ten okaże się strzałem w dziesiątkę! No i na szczęście tym razem nie zawiodłam się Wysuszacz rewelacyjnie przyspiesza wysychanie lakieru, tak jak obiecuje producent po krótkiej chwili paznokietki są suche. Nic się nie odciska, pięknie błyszczy (efekt żelowych paznokci!). Jest dosyć wydajny. Jedynym minusem jest cena, chociaż w internecie można go kupić w całkiem korzystnej cenie albo czekać na dobrą promocję w drogeriach . Jestem w trakcie pierwszego opakowania a już w szafce czeka kolejne! Zdecydowanie must have! Polecam serdecznie

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić mon_soleil za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Lubię malować paznokcie i robię to w kółko. Dodam też, że jestem pełnoetatową kurą domową, a więc sprzątam, piorę, zmywam, wieszam, moczę i wycieram. Także u mnie lakier do paznokci ma utrudnione zadanie - jak na froncie

Insta-dri faktycznie przyspiesza schnięcie lakieru. Jeśli jednak położyć go na grubo nałożoną drugą (lub kolejną) warstwę, to trzeba odczekać zanim można się zabrać za jakieś czynności. Nakładałam i na rossmanowe wynalazki i na rimmela i na essie, itd, itd.

Lubię też w nim to, że wygładza polakierowaną powierzchnię i lekko ją nabłyszcza.

Nie zauważyłam przedłużania trwałości lakieru, więc za to odejmuję aż dwie gwiazdki, bo tego oczekiwałam najbardziej. Lakier odpryskuje dokładnie tak, jakbym nie użyła żadnego top coatu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aluchelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z tej dziedziny jakiego używałam
  • Zostal mi polecony i zabierałam się jak pies do jeża ze względu na cene. Skoro jako maniaczka malowania paznokci gdyby sie nie sprawdzil moglabym kupic pożądny lakier
    ale..
    JEST GENIALNY!

Plusy:
    - szybko wysusza moze nie 30 sekund ale cale malowanie trwa 10 minut z wysuszeniem i mozna isc np umyc glowe bez odpryskow
    -Nabłyszcza- paznokcie wygladaja bardzo dobrze nawet bez toppera

Minus:
    -konstrukcja butelki uniemozliwiajaca wybranie lakieru ale jak sie kombinuje to sie da
    -Cena.. no coz za jakosc sie placi.

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze

Chcesz pochwalić Sambojka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oszczędzacz czasu
  • Polecam ten produkt.Jest to mój pierwszy przyspieszacz/wysuszacz lakieru ,więc nie mam porównania.Natomiast tak bardzo się sprawdza ,że nie widzę powodów by szukać czegoś innego/lepszego.

Plusy:
    -bardzo łatwo się rozprowadza
    -faktycznie przyspiesza wysychanie lakieru
    - odkąd posiadam ten produkt"zrobienie: paznokci zajmuje mi około 25 minut ( nakładam odżywkę,lakier,utwardzacz i ten przyspieszacz) Kiedyś potrzebowałam na to minimum 2 h, a i tak nie miałam pewności,że jak się obudzę nie będę miała odbitej poduszki na paznokciach.
    -dostępność

Ponieważ czasu nie da się kupić warto zainwestować w to cacko

Chcesz pochwalić karolima za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • bardzo dobra
  • Jedynym moim punktem odniesienia są tanie Top Coaty No Name.
    +faktycznie przyspiesza wysuszanie (po kilku minutach lakier jest totalnie suchy)
    +nabłyszcza (ale reklamowej tafli nie ma)
    +wydajny
    +wygodny pędzelek i opakowanie

Minusów nie dostrzegam.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić seqik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry wysuszająco-nabłyszczający kumpel!
  • Wysuszacz Sally Hansen wzięłam do koszyka, kiedy zabrakło w Douglasie mojego Inglota Fast Drying.

Maluję paznokcie bardzo często- co 2 dni, czasem co 3. Od top coatu oczekuję szybkiego wysychania, utwardzenia i uniknięcia odprysków w ciągu tych dwóch dni. Insta Dri spełnia swoje zadanie w 99% )

Błyskawicznie wysusza (to naprawdę fast booster!), utrwala już po 5 minutach i szkliście błyszczy(jak widać na zdjęciu ) aż do zmycia.

Zero odprysków,tylko czasem przy lakierach czerwonych lub ciemnych widać delikatnie wytarte końcówki, mimo iż owe końcówki również traktuję Instakiem. I za to pół gwiazdki w dół.

Maluję od 2 miesięcy, zostało ponad pół buteleczki przy bardzo częstym użytkowaniu. Więc nawet jeśli zaschnie w połowie, czy w 1/3 to i tak jest bardzo wydajny.

Fajny, bardzo dobry kumpel, ale raczej nie bliski przyjaciel )

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Lulka89 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij