Sally Hansen, Insta - Dri , 30 sekundowy wysuszacz do lakieru (stara wersja)

Powiększ Sally Hansen, Insta - Dri , 30 sekundowy wysuszacz do lakieru (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: leni80

Insta - Dri 30 sekundowy wysuszacz do lakieru. Jeśli masz świeżo pomalowane paznokcie i brak czasu na ich wysuszenie albo manicure, który nie wytrwa przez tydzień. Jeśli chcesz mieć szybko wyschnięty kolorowy lakier w 30 sekund. Zastosuj Insta-Dri. Otrzymasz błyszczącą i zabezpieczoną przed odpryskami powierzchnię lakieru, trwały do 10 dni manicure, podwójne filtry przeciwko promieniom UV zabezpieczą lakier przed przebarwieniem.

Skład: Ethyl Acetate, Alcohol Denat., Butyl Acetate, Cellulose Acetate Butyrate, Acrylates Copolymer, Trimethyl Pentanyl Diisobutyrate, Sucrose Benzoate, Triphenyl Phosphate, Nitrocellulose, Etocrylene, Isopropyl Alcohol, Benzophenone-1, Dimethicone, CI 60725 (20.03.2007.)

Cena: 35zł / 13,3ml

• mistrzunio !
  • W końcu znalazłam idealny wysuszacz do lakieru! Po nieudanej próbie zaprzyjaźnienia się z osławionym Seche Vite który prawie w całości wylądował w koszu na śmieci :/ postanowiłam wypróbować kolejny 'hit internetu' z nadzieją że może ten okaże się strzałem w dziesiątkę! No i na szczęście tym razem nie zawiodłam się Wysuszacz rewelacyjnie przyspiesza wysychanie lakieru, tak jak obiecuje producent po krótkiej chwili paznokietki są suche. Nic się nie odciska, pięknie błyszczy (efekt żelowych paznokci!). Jest dosyć wydajny. Jedynym minusem jest cena, chociaż w internecie można go kupić w całkiem korzystnej cenie albo czekać na dobrą promocję w drogeriach . Jestem w trakcie pierwszego opakowania a już w szafce czeka kolejne! Zdecydowanie must have! Polecam serdecznie

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić mon_soleil za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Lubię malować paznokcie i robię to w kółko. Dodam też, że jestem pełnoetatową kurą domową, a więc sprzątam, piorę, zmywam, wieszam, moczę i wycieram. Także u mnie lakier do paznokci ma utrudnione zadanie - jak na froncie

Insta-dri faktycznie przyspiesza schnięcie lakieru. Jeśli jednak położyć go na grubo nałożoną drugą (lub kolejną) warstwę, to trzeba odczekać zanim można się zabrać za jakieś czynności. Nakładałam i na rossmanowe wynalazki i na rimmela i na essie, itd, itd.

Lubię też w nim to, że wygładza polakierowaną powierzchnię i lekko ją nabłyszcza.

Nie zauważyłam przedłużania trwałości lakieru, więc za to odejmuję aż dwie gwiazdki, bo tego oczekiwałam najbardziej. Lakier odpryskuje dokładnie tak, jakbym nie użyła żadnego top coatu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aluchelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z tej dziedziny jakiego używałam
  • Zostal mi polecony i zabierałam się jak pies do jeża ze względu na cene. Skoro jako maniaczka malowania paznokci gdyby sie nie sprawdzil moglabym kupic pożądny lakier
    ale..
    JEST GENIALNY!

Plusy:
    - szybko wysusza moze nie 30 sekund ale cale malowanie trwa 10 minut z wysuszeniem i mozna isc np umyc glowe bez odpryskow
    -Nabłyszcza- paznokcie wygladaja bardzo dobrze nawet bez toppera

Minus:
    -konstrukcja butelki uniemozliwiajaca wybranie lakieru ale jak sie kombinuje to sie da
    -Cena.. no coz za jakosc sie placi.

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze

Chcesz pochwalić Sambojka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oszczędzacz czasu
  • Polecam ten produkt.Jest to mój pierwszy przyspieszacz/wysuszacz lakieru ,więc nie mam porównania.Natomiast tak bardzo się sprawdza ,że nie widzę powodów by szukać czegoś innego/lepszego.

Plusy:
    -bardzo łatwo się rozprowadza
    -faktycznie przyspiesza wysychanie lakieru
    - odkąd posiadam ten produkt"zrobienie: paznokci zajmuje mi około 25 minut ( nakładam odżywkę,lakier,utwardzacz i ten przyspieszacz) Kiedyś potrzebowałam na to minimum 2 h, a i tak nie miałam pewności,że jak się obudzę nie będę miała odbitej poduszki na paznokciach.
    -dostępność

Ponieważ czasu nie da się kupić warto zainwestować w to cacko

Chcesz pochwalić karolima za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • bardzo dobra
  • Jedynym moim punktem odniesienia są tanie Top Coaty No Name.
    +faktycznie przyspiesza wysuszanie (po kilku minutach lakier jest totalnie suchy)
    +nabłyszcza (ale reklamowej tafli nie ma)
    +wydajny
    +wygodny pędzelek i opakowanie

Minusów nie dostrzegam.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić seqik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry wysuszająco-nabłyszczający kumpel!
  • Wysuszacz Sally Hansen wzięłam do koszyka, kiedy zabrakło w Douglasie mojego Inglota Fast Drying.

Maluję paznokcie bardzo często- co 2 dni, czasem co 3. Od top coatu oczekuję szybkiego wysychania, utwardzenia i uniknięcia odprysków w ciągu tych dwóch dni. Insta Dri spełnia swoje zadanie w 99% )

Błyskawicznie wysusza (to naprawdę fast booster!), utrwala już po 5 minutach i szkliście błyszczy(jak widać na zdjęciu ) aż do zmycia.

Zero odprysków,tylko czasem przy lakierach czerwonych lub ciemnych widać delikatnie wytarte końcówki, mimo iż owe końcówki również traktuję Instakiem. I za to pół gwiazdki w dół.

Maluję od 2 miesięcy, zostało ponad pół buteleczki przy bardzo częstym użytkowaniu. Więc nawet jeśli zaschnie w połowie, czy w 1/3 to i tak jest bardzo wydajny.

Fajny, bardzo dobry kumpel, ale raczej nie bliski przyjaciel )

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Lulka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Uwielbiam ten produkt, to najlepszy topcoat, jaki miałam!

+ bosko nabłyszcza
    + NAPRAWDĘ przyśpiesza schnięcie lakieru, w przeciwieństwie do innych, które tylko o tym piszą, ale tego nie robią
    + wygodny szeroki pędzelek pozwalający nałożyć top jednym pociągnięciem

- bardzo szybko się zużywa, a pędzelek nie sięga dna (biorąc to pod uwagę, cena jest zbyt wysoka)
    - nie działa na wszystkie lakiery, nie radzi sobie z Adosami i lakierami Orly
    - nie wysusza w 30 s, potrzebuje do tego kilka minut, ale jednak znacznie, znacznie mniej niż wszystkie inne

Kupię ponownie, ale tylko wersję z pędzelkiem.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić vrediana za czytelną i pomocną recenzję?
  • sredniak
  • hmm,nie wiem co myslec o tym produkcie. Pierwsze miesiace uzytkowania tego cudenka byly super, jednak po roku od otwarcia zauwazylam,ze niestety sciaga lakier z koncowek, piekny polysk po kilku dniach zaczyna stawac sie coraz mniej blyszczacy...i co najgorsze -od kilku tygodni zauwazylam ze po uzyciu tego wysuszacza, doslownie minute pozniej, koncowki moich paznokci sa matowe !! (caly wystajacy brzeg paznokcia) czy ktos ma podobnie? nawet nie jest gesty ani troche.
    chyba czas pozegnac sie z tym wysuszaczem. niestety czasami potrafi schnac godzinami, niby suchy a potem widac uszkodzony lakier. jakas masakra.

raczej nie kupie go ponownie-potwierdzila sie opinia,ze produkt jest super tylko kilka pierwszych miesiecy.

szukam dalej idealu

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

Chcesz pochwalić cotopaxi32 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • O co tyle krzyku?
  • Naprawdę nie wiem skąd tyle mega pozytywnych opinii? Produkt, moim zdaniem, więcej złego niźli pożytku robi. Jedyny plus to wysuszanie, w 10 min lakier powinien już być utwardzony i odporny na wszystko. Na minus cała reszta: nie nabłyszcza(gdzie jest ta super tafla, o której piszecie?), ale też nie zmatowia, tworzy mnóstwo bąbelków(od pierwszego użycia), szybko glucieje(na razie jeszcze mogę go wykorzystać).
    Kupiłam, bo poszukiwałam swojego idealnego wysuszacza. Jeśli pozostałe okażą się gorsze, może do niego wrócę, ale raczej nie wróżę nam przyszłości.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lunau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyny. Najlepszy!
  • Genialny wynalazek, który działa!! Stosowałam już kilka produktów, które miały za zadanie przyspieszyć wysychanie lakieru, ale żaden nie spełniał swojego zadania nawet w części tak dobrze jak SH. (do wersji w kropelkach nie jestem przekonana) Insta Dri skraca czas wykonywania manikuru do minimum. Dodatkowo pokrywa paznokcie "taflą", która nie tylko wyrównuje lakier znajdujący się pod nią, ale i przedłuża jego trwałość. Razem z bazą Insta Grip, nawet najtańszy drogeryjny lakier trzyma się na paznokciach 3 do 7 (!) dni. Idealnie sprawdza się też do szybkich poprawek manikiuru. Jedyna wada to, że gęstnieje dosyć szybko (przy częstym używaniu tak ok 3/4 buteleczki) i nie da się go przez to zużyć do końca. Chociaż przy tak dużej pojemności ta wada nie ujmuje jego wydajności. Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 (13,3 ml)

Chcesz pochwalić storczyk_86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • To był mój pierwszy wysuszacz do lakieru, i raczej do niego wrócę. Nie wiem jak wcześniej funkcjonowałam bez tego kosmetyku.
    Kupiłam na Allegro za jakieś 15 zł. Nadaje duży połysk i po 10 minutach wysusza na kamień nawet 3 warstwy. Ważne jest dla mnie ze nie daje takiego złudzenia wysuszenia lakieru jak Inglot, przy którym często zdarzają mi się odciśnięcia. Przy nim nie ma takich sytuacji. Jedyny minus to to że gęstnieje i u mnie 1/3 idzie do kosza, ale z drugiej strony jak dla mnie jest bardzo wydajny używam go od kilku miesięcy a zapewniam że często maluję paznokcie.
    Więc reasumując za ta cenę jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Kasia304 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealne wykończenie każdego manicure!
  • Już od dłuższego czasu poszukiwałam dobrego wysuszacza do lakieru. Takiego,po którym nałożeniu, nie będę miała wzorków na paznokciach, czy odgniecen.Do tej pory korzystałam z produktów wielu marek m.in manhatan, inglot, avon, ale żaden z nich nie spełniał moich oczekiwań. Po przeczytanieu opini na wizazu, postanowiłam sprobować- i się nie zawiodłam
    Zawsze gdy maluję paznokcie, poświecam na ten zabieg około godz. Wykonuję go raz w tyg ( dlatego tez zawsze nakładam wysuszacz, żeby lakier przetrwał ten okres). Niestety nie zawsze ten czas wystarczał na wykonanie perfekcyjnego manicure. Gdy zaczęłam stosować wysuszacz Sally Hansen, podeszłam do niego z dystansen, bo nie czarujmy się, wysuszenie lakieru w 30 sekund jest niemożliwością. Ja zawsze nakładam 2 warstwy kolorowego lakieru, czekam aż każda po sobie wyschnie i na koniec maluje wysyszaczem. Odczekuję okoł 4-5 min i niczego nie dotykam Po tym czasie juz moge robić wszystko . Jest to dla mnie rewelacją , ponieważ wczeniej, gdy stosowałam inne produkty tego typu nie było nawet mowy,żeby po takim czasie uzyskac w pełni suchy lakier.
    Dodatkowo produkt znakomicie przedłuża trwałość lakieru. Ja nosze zawsze tydzień jeden kolor, ale czasem jak nie mam czasu malować paznokci to nawet wytrwa do 9 dni No i oczywiścię piękny połysk, który daje efekt żelowych paznokci, utrzymuję się do kilku dni .
    Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego produkty, na chwile obecną nie mam zamiaru go zmieniać Nawet jeśli pod koniec buteleczki nie bedzie możliwości wydobycia kosmetyku, to bez wahania zakupie kolejny.Tym bardzej,że mozna go dostać na aukcji internetowej w cenie okoł 24 zł. Produkt jest wart swojej ceny w 100 %.
    Minusów jak dla mnie nie ma
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić paulnkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem całkiem
  • To był mój pierwszy wysuszacz i całkiem nieźle się sprawował

Plusy:
    + szybko wysusza
    + tworzy twardą powierzchnię, dzięki czemu nie tworzą się wgniecenia (nawet jeśli pomaluję pół godziny przed pójściem spać nie mam potem faktury kołdry odciśniętej na paznokciu)
    + wydajny
    + cena nie jest zyt wygórowana
    + konsystencja dość gęsta, fajnie się go rozprowadza
    + wygodny pędzelek

Minusy:
    - dostępność - do kupienia tylko w sklepie internetowym, przynajmniej w moim mieście
    - po zużyciu 2/3 opakowania praktycznie nie można go już użytkować: konsystencja zrobiła się glutowata, plus pędzelek nie sięga do dna - za to gwiazka mniej

Ale i tak, mimo minusów kupiłabym go ponownie

Chcesz pochwalić LOLik5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój hit
  • Ten wysuszacz to jest mój hit roku, o czymś takim marzyłam. Zawsze miałam problem z wysuszeniem paznkoci, albo gdzieś uderzyłam a to zaczęłam coś robić, bo ile można czekać na wyschnięte paznokcie. Teraz nie mam tego problemu. Jedynym minusem tego produktu jest, że jest go jeszcze dużo, a nie da się go użyć, bo zgęstniał

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić betika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!!!
  • Używam tego produktu od kilku lat. Jestem z niego bardzo zadowolona ponieważ znacznie przedłuża trwalość lakieru oraz powoduje, że powierzchnia pomalowanego paznokcia jest gladka i błyszcząca. Rzeczywiście przyśpiesza wysychanie emalii, ale nie jest to z pewnością 30 sekund

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić KasiaKazi za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Dobry
  • Krótko i na temat...
    + wysusza w ekspresowym tempie.
    + trwały
    + ładnie nabłyszcza
    + wyrównuje płytkę
    + dobrze się rozprowadza
    + wydajny
    - pod koniec już ciężko nałożyc zgęstniały produkt u mnie jakos szybko tak się dzieje

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3ciego

Chcesz pochwalić Neeva za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Produkt kupiłam jakiś czas temu i się nie zawiodłam.
    Liczyłam również na utrwalenie kolorku jednak w tym się nie sprawdził, jednak to nie było jego zadaniem.
    Jako wysuszacz sprawdza się genialnie ! w mig moje paznokcie są "suche" i mogę powrócić do czynności dnia codziennego, dawniej paznokcie malowałam wyłącznie na noc, teraz robię to w trakcie dnia.

Szczerze polecam ten produkt, kupuje go na allegro i uważam że cena jest wporządku

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Monia199382 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Kupiłam wysuszacz oczywiści pod wpływem pozytywnych recenzji i nie zawiodłam się. Maluję paznokcie zazwyczaj codziennie, może raz w tygodniu zdarzy się, że mam jeden kolor przez dwa dni. A kolor na paznokciach mam zawsze. Dłużej niż 1-2 dni żaden lakier się nie utrzyma, bo lakiery odchodzą od moich paznokci całymi płatami, wystarczy delikatnie zahaczyć... Ale dzięki Insta Dri nie jest to problemem. Nie wypowiem się niestety co do przedłużania trwałości lakieru. Maluję zawsze 2 warstwy dowolnym lakierem, czekam około 2-3 minut, nakładam wysuszacz i może nie po 30 sekundach, ale po minucie mogę już delikatnie dotknąć paznokciem innych powierzchni, bez obaw, że wszystko się rozmaże. Po około 5 minutach mogę już dosyć swobodnie operować dłońmi, a później już zasycha na amen Czekam 5 minut, kładę się spać i rano nie mam żadnych niechcianych poduszkowych wzorków Przy niemalże codziennym stosowaniu Wystarczył mi na dwa miesiące. Dużą wadą jest to, że po zużyciu 2/3 opakowania preparat robi się gęsty i jest nie do użycia. Rzeczywista pojemność wychodzi około 9-10ml, na Allegro kupuję za około 22zł z przesyłką.
    Podsumowując:

+ wysuszy każdy lakier, dowolną ilość warstw
    + niesamowicie nabłyszcza
    + wygodna aplikacja
    + wydajność - używałam codziennie przez 2 miesiące, często podbierała mi go też mama

- gęstnieje i 1/3 preparatu jest nie do użycia
    - gdy już zaczyna gęstnieć, ale da się jeszcze nałożyć, powstają nieładne pęcherze na lakierze
    - za krótki pędzelek

Niby tych minusów sporo, ale te problemy pojawiają się dopiero pod koniec buteleczki, na początku jest bez wad i sprawdza się w 100%. Mam już zapas 2 kolejnych buteleczek, bo bez niego już bym sobie nie poradziła

Ilość zużytych opakowań: jedno (zużyte w 2/3, a 1/3 nie do użytku)

Chcesz pochwalić Antoinette1104 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko! Nie wiem jak mogłam bez niego żyć
  • Kupiłam ten wysuszacz do lakieru po przeczytaniu o nim właśnie tutaj. No i jestem zachwycona! Okazało się, że tego produktu potrzebowałam - teraz dużo chętniej maluję paznokcie kolorowymi lakierami! Wcześniej na kolor pozwalałam sobie wyłacznie w przypadku paznokci u stóp (wiadomo - tam można malować rzadziej, bo dużo dłużej lakier się ładnie "trzyma", paznokcie u rąk malowałam zazwyczaj lakierem bezbarwnym, gdyż u mnie bardzo szybko lakier odpryskuje (praktycznie każdy niestety!) i nie mam cierpliwości do częstego malowania z długim okresem suszenia lakieru . Teraz mogę malować częściej, bo już nie irytuje mnie ten długotrwały prcoes oczekiwania na wyschnięcie i nie złoszczę się, że znowu coś mi się odbiło na paznokciach (oczywiście po długim suszeniu... nieskutecznym czasami .

Reasumując:

Zalety:
    + świetnie wysusza lakier zgodnie z informacją producenta (testowałam na razie tylko na lakierach Sally Hansen; po aplikacji nie dotykam od razu po 30 sek tylko tak daje mu z minutkę dla pewnosci - no i oczywiście od razu po wyschnięciu nie sprawdzam mocno i na siłę wytrzymałości lakieru w ramach testu ,
    + poręczne i estetyczne opakowanie,
    + bardzo wygodny pędzelek do aplikacji produktu,
    + nie rozmazuje lakieru, nie niszczy efektu pomalowanych paznokci,
    + pozwala na precyzyjną aplikację, nie rozlewa się poza płytke paznokciową, praktycznie przypomina bezbrawny lakier typu top - coat,
    + bardzo ładnie nabłyszcza lakier dając piękny finalny efekt,
    + bardzo dużo produktu w buteleczce (nieco ponad 13 ml - moim zdaniem to nawet nadmiar ,
    + szalenie wydajny!

Wady:
    - Generalnie nie widzę problemów, jeśli jednak mam być szczera, to chyba wolałabym aby miał nieco rzadszą konsystencję,
    - nie zauważyłam aby przedłużał trwałość lakieru,
    - czasami pod światło na wyschniętym lakierze daje się zauważyć mikroskopijne pęcherzyki powietrza (jesli sie spieszymy z aplikacją preparatu) - nie jest to bardzo widoczne i nie psuje efektu finalnego moim zdaniem.

Ogólnie świetny produkt, polecam wszystkim maniaczkom malowania paznokci !

Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić anitka_78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo bardzo BDB
  • Kupiłam bo był w promocji. Nigdy nie używałam tego typu wysuszaczy i teraz widze jaki to był błąd. Opakowanie ładne, sposób użytkowania bajecznie prosty, do tego b.wygodny pędzelek.Wysusza lakier zgodnie z obietnicą producenta, do tego nabłyszcza i podkreśla kolor lakieru. Nie wydłuża jednak na pewno jego trwałości. Ale za to wysuszenie daję maksa. Wart 5*. Nie wiem tylko jak będzie potem z jego użytkowaniem, gdyż jestem dopiero na początku buteleczki.Na chwilę obecną nie wiem jak mogłam do tej pory go nie mieć.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić maljozmaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony! Jestem mu wierna od lat.
  • Mam kilka produktów, które są dla mnie absolutnymi hitami w danej kategorii i nie szukam już niczego lepszego. To o czymś świadczy, bo z reguły jestem wybredna i zmieniam kosmetyki bardzo często. Dziś na tapecie będzie top coat przyspieszający wysychanie lakieru Sally Hansen Insta-Dri.

Nie wyobrażam sobie po pomalowaniu paznokci lakierem nie nałożyć czegoś, co przyspieszy jego wyschnięcie. Nie znoszę siedzieć bez ruchu i czekać godzinę lub dłużej, żeby móc cokolwiek zrobić. Parę lat temu przeszukałam więc internet w poszukiwaniu odpowiedniego produktu, przetestowałam kilka i od tamtej pory nie rozstaję się z Insta-Dri.

Po upływie kilkunastu minut możemy już wrócić do normalnych, codziennych czynności, a lakierowi nic się nie stanie. Dodatkowo w zauważalny sposób go nabłyszcza i przedłuża jego trwałość. Nie potrafię dokładnie określić o ile, bo na u mnie wszystko trzyma się źle.

Minusem jest to, że mniej więcej po zużyciu 2/3 top coat gęstnieje i trzeba kupić nowy. Pamiętajcie, że najtaniej jest na allegro, gdzie kosztuje zaledwie kilkanaście złotych.

Dla mnie jest to kosmetyk wszech czasów i nie mam zamiaru szukać niczego innego. Polecam go wszystkim!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić emememsik za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny, ale...
  • Produkt świetny, spełnia wszystkie obietnice producenta. Ale daję tylko 3 gwiazdki dlatego, że producent deklaruje 24-miesięczną trwałość po otwarciu. Niestety, po roku produkt gęstnieje (paznokcie na kolorowo maluję tylko na wiosnę-lato) - za to odejmuję gwiazdkę. W dodatku, biorąc pod uwagę, iż nakłada się go na świeży lakier, ciężko jest wykończyć buteleczkę do końca - poniżej połowy trzeba się nieźle nagimnastykować, a nawet w zakręconej pędzelek nie sięga do końca buteleczki - za to druga gwiazdka mniej.

Mimo wszystko jednak z pewnością kupię ponownie.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: wykańczam pierwsze

Chcesz pochwalić swinka_morska za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbędny!
  • Ten lakier jest w mojej kosmetycznie niezbędny! Lakier po nim wysycha w minutę, nic się nie odbija, nie ma żadnych śladów! Jedyne, co można mu zarzucić to to, że mniej mniej więcej w połowie buteleczki zaczyna gęstnieć, a potem jest już w ogóle nie do użycia. Opłaca się go kupować na allegro, jest ok. 10 zł tańszy.

Chcesz pochwalić anagerm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Preparat rewelacyjny!!! Sprawia, że po nałożeniu preparatu na lakier, sprawia ze wysycha on błyskawicznie i jeszcze nadaje cudowny połysk.Lakier również dłużej utrzymuje się na płytce paznokciowej. Jak dla mnie godny swojej ceny !!

Chcesz pochwalić Paulina_1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja, oszczędność czasu i nerwów
  • To naprawdę działa malowanie paznokci przestałam odkładać na wolne popołudnie, mogę spokojnie zrobić to w wolnej chwili albo przed spaniem w obawie że rano zobaczę odciśniętą pościel - nie ma takiej opcji. Lakier schnie błyskawicznie i pięknie lśni, nie przedłuża trwałości ale mam to w nosie bo malowanie przestało być problemem.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić eelmirka za czytelną i pomocną recenzję?