Sally Hansen, Insta - Dri , 30 sekundowy wysuszacz do lakieru (stara wersja)

Powiększ Sally Hansen, Insta - Dri , 30 sekundowy wysuszacz do lakieru (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: leni80

Insta - Dri 30 sekundowy wysuszacz do lakieru. Jeśli masz świeżo pomalowane paznokcie i brak czasu na ich wysuszenie albo manicure, który nie wytrwa przez tydzień. Jeśli chcesz mieć szybko wyschnięty kolorowy lakier w 30 sekund. Zastosuj Insta-Dri. Otrzymasz błyszczącą i zabezpieczoną przed odpryskami powierzchnię lakieru, trwały do 10 dni manicure, podwójne filtry przeciwko promieniom UV zabezpieczą lakier przed przebarwieniem.

Skład: Ethyl Acetate, Alcohol Denat., Butyl Acetate, Cellulose Acetate Butyrate, Acrylates Copolymer, Trimethyl Pentanyl Diisobutyrate, Sucrose Benzoate, Triphenyl Phosphate, Nitrocellulose, Etocrylene, Isopropyl Alcohol, Benzophenone-1, Dimethicone, CI 60725 (20.03.2007.)

Cena: 35zł / 13,3ml

• małe czerwone a cieszy!
  • Od wielu lat szukałam sposobu na szybkie suszenie lakieru do paznokci ale żaden produkt nie spełniał moich oczekiwań. Dopiero Insta - Dri osusza lakier tak jak potrzeba.
    Nie będę powtarzała wpisów poprzedniczek, ale mogę podać przykład skuteczności specyfiku. Malowałam paznokcie w czasie oglądania filmu (ciągły brak czasu) i film tak mnie wciągnął, że niechcący pomalowałam Instra-dri tylko połowę płytki paznokcia. Mimo, że film trwał jeszcze ponad godzinę i paznokcie mogły spokojnie schnąć to nieutrwalona połowa lakieru na paznokciu zjechała mi po dotknięciu.
    Ten wysuszacz to mój hit i warty jest swojej ceny!

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić asiaczek2000 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Rozczarowanie
  • +przypiesza wysychanie lakieru+
    +ładnie nabłyszcza ale...

-połysk szybko znika
    -nie przedłuża trwałości lakieru wrecz skraca jego 'żywotność' na paznokciach
    -cena

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwzego

Chcesz pochwalić sweet66point6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polujcie na niego w Internecie!
  • To już moja druga buteleczka Top Cotu od Sally Hansen.
    To mój pierwszy tego typu kosmetyk, więc może mam małe porównanie, ale nie mam potrzeby szukania nowego.

Insta-Dri przede wszystkim sprawił, że po pomalowaniu paznokcie schną ekspresowo, nie muszę już czekać nie wiem ile czasu, żeby przekonać się po pierwszej napotkanej czynności, że lakier nie wysechł do końca Pewnie każda z nas zna to uczucie irytacji kiedy starannie wykonany manicure potrafił zniszczyć się przez jakąś pierdołe Z tym produktem ten problem znika jak ręką odjął!

Nie jestem przekonana do tego czy znacznie wydłuża trwałość lakieru na paznokciu, być może o dzień, dwa nie dłużej.

Poręczna buteleczka i pędzelek, a także wodnista konsystencja także ułatwiają sprawę.

Bardzo podoba mi się jak ładnie lakier się błyszczy po użyciu Sally Hansen, można powiedzieć, że podkręca ładnie każdy kolor.

Wysuszacz jest bardzo wydajny, a opakowanie spore, jednak nie ma się co oszukiwać, nie zużyjemy go do końca, ponieważ po jakimś czasie wysycha, mimo to zostało mi go niewiele, więc nie zasycha jakoś specjalnie szybko.

Serdecznie polecam dziewczyny! Z nim malowanie paznokci jest szybkie i przyjemne. Ja zakupiłam moją buteleczkę na ezebra kosztowała 13 zł podczas gdy np. w superpharm wyceniają ją na 31 zł! Myślę, że w wielu Internetowych drogeriach będzie po prostu taniej.

Używam tego produktu od: blisko roku

Chcesz pochwalić Marta87_7a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny
  • To zdecydowanie najlepszy wysuszacz lakieru z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Nie dość że szybko wysusza lakier, to jeszcze nadaje mu piękny połysk, i co też jest dla mnie bardzo ważne- zakrywa małe niedoskonałości. Kolejnym plusem moze być to, że bardzo czesto można go dostać na promocji za 16-18zł. Jednak ta trwałość i skuteczność jest warta także ceny regularnej, z pewnością nie żałowałabym takiego zakupu.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić paulina_0103 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • + W mig wysusza lakiery. Nie jest to może obiecywane 30 sekund, ale po kilku minutach można już normalnie działać.
    + Przedłuża trwałość każdego lakieru. Nawet te gorsze wytrzymują z nim ok. tygodnia, a potem ciężko je zmyć.
    + Wyrównuje powierzchnię paznokcia, wszelkie nierówności po lakierze itp.
    + Jest szalenie wydajny. Jedno opakowanie starcza mi na niemal rok częstego malowania paznokci.
    + Przystępna cena. Patrząc na jego działanie i wydajność, naprawdę się opłaca!
    + Dostępność - produkty Sally Hansen są już dostępne w każdej większej drogerii.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • +bardzo szybko wysusza
    +super nabłyszcza
    +wyrównuje niedoskonałości na paznokciach
    +wygodny pędzelek
    +dobra cena (kupiłam za niecałe 20zł na promocji)

Spokojnie pazury wytrzymują u mnie 4/5 dni bez odprysków.

Warto wypróbować

Chcesz pochwalić mayusiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Małe czerwone cudo
  • Co tu dużo mówić, żadna z nas nie lubi, gdy chwila nieuwagi skutkuje paskudną smugą na świeżej warstwie lakieru. Mi zdarza się to nadzwyczaj często, bo nie jestem typem który potrafi długo usiedzieć bez ruchu i suszenie paznokci to dla mnie droga przez mękę.

Dlatego ten produkt jest dla mnie prawdziwym wybawieniem. Maluję paznokcie jak zwykle, czekam minutę i nakładam cienką warstwę tego małego czerwonego cuda. Mija kolejna minuta i całość wykańczam oliwką i już mogę nieśmiało zacząć się kręcić i wiercić, a po 5 minutach zupełnie zapominam o tym że w ogóle malowałam paznokcie. Nadaje się też do stosowania przed snem, dzięki niemu nie budzę się z fakturą pościeli odbitą na paznokciach, co kiedyś działo się notorycznie nawet gdy kładłam się godziną po malowaniu.

Bardzo staniał odkąd można go dostać w drogeriach. Dla mnie jest niezastąpiony. Utrwala nawet najtańsze lakiery i pięknie błyszczy przez kilka dni. Potem poprawiam odżywką Nail-Tek

Używam tego produktu od: co najmniej roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełne w trakcie 3-go

Chcesz pochwalić Raymarine za czytelną i pomocną recenzję?
  • hit hit hit
  • Kupiłam w Rossmannie, nagle pojawiła sie szafa Sally Hansen więc bez wahania wzięłam (mimo że nie lubie płatić dużo pieniędzy za lakiery itp) za cenę trochę ponad 20zł.

+ szybko wysusza lakier
    + nabłyszcza
    + wyrównuje (przy wzorkach, brokatowych lakierach)
    + lakier niemalże idealny przed 4-5dni (bez top coatu już na drugi dzień każdy lakier mi odpryœnie)

- po kilku dniach widać pęknięcia pajeczę (nie jest to jakieœ mocno widoczne i pojawiajš sie dopiero po 3-4dniach)

Polecam wszystkim którzy majš problem z utrzymywaniem się lakieru i nie lubišcym długo czekać aż lakier na paznokciach wyschnie

Kupię na pewno ponownie (mam plan po SH wypróbować Seche Vite)

Używam tego produktu od: miesišca

Chcesz pochwalić MrsRollercoaster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Wcześniej korzystałam z wielu wysuszaczy/utwardzaczy do lakieru, ale ten jest zdecydowanie najlepszy.
    Po jego nałożeniu lakier schnie błyskawicznie i pięknie błyszczy. Do tego lakier jest utwardzony i odpryskuje dopiero po kilku dniach. Paznokcie wyglądają bez zarzutu co najmniej 4 dni.

Zdecydowanie polecam!

Chcesz pochwalić oovcaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wybawienie dla zabieganych... ale nie jest bez wad
  • Od dłuższego czasu czaiłam się na promocję na ten produkt bo jego regularna cena mnie odstraszyła. I udało się na promocji w SP wyhaczyłam go za niecałe 17 zł.

Od pierwszego użycia się w nim zakochałam

*Nawet jeśli używam lakieru, który mi już trochę gęstnieje ten top wygładza smugi i pokrywa paznokieć lustrzaną taflą ( ostatnio koleżanka w pracy myślała że mam manicure hybrydowy :P).

*Wysusza lakier naprawdę szybko. Oczywiście nie jest to 30 sekund ale i tak jestem pod wrażeniem, bo już po 10 minutach od jego nałożenia mogę przestać się stresować, że jeśli pójdę umyć naczynia to na paznokciach zrobi mi się z lakieru abstrakcyja płaskorzeźba

*Nie zauważyłam, żeby zgęstniał. Wszystko z nim ok jak na razie.

Jedyną wadą jest regularna cena ale można go kupić na promocji, więc w sumie to nie ma wad

Edit 24.11.14

Zauważyłam lekkie zgęstnienie produktu gdy próbowałam go nałożyć cieńszą warstwą. Mogłabym się czepiać ale to w sumie jest logiczne że gęstnieje- w końcu ma szybko wysychać Dla spokoju sumienia odejmuję pół gwiazdki.

Kolejna obserwacja- na niektórych lakierach ( w większości jasnych) po kilku dniach widać pęknięcia jak na starym ceramicznym kubku. Za to gwiazdka w dół.

Ehhh... a miało być tak pięknie... i po KWC

Jak dotąd nie znalazłam godnego zastępcy, więc chyba lepszy rydz niż nic.

Używam tego produktu od: ok 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić olifantorka za czytelną i pomocną recenzję?