Sally Hansen, Insta - Dri , 30 sekundowy wysuszacz do lakieru (stara wersja)

Powiększ Sally Hansen, Insta - Dri , 30 sekundowy wysuszacz do lakieru (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: leni80

Insta - Dri 30 sekundowy wysuszacz do lakieru. Jeśli masz świeżo pomalowane paznokcie i brak czasu na ich wysuszenie albo manicure, który nie wytrwa przez tydzień. Jeśli chcesz mieć szybko wyschnięty kolorowy lakier w 30 sekund. Zastosuj Insta-Dri. Otrzymasz błyszczącą i zabezpieczoną przed odpryskami powierzchnię lakieru, trwały do 10 dni manicure, podwójne filtry przeciwko promieniom UV zabezpieczą lakier przed przebarwieniem.

Skład: Ethyl Acetate, Alcohol Denat., Butyl Acetate, Cellulose Acetate Butyrate, Acrylates Copolymer, Trimethyl Pentanyl Diisobutyrate, Sucrose Benzoate, Triphenyl Phosphate, Nitrocellulose, Etocrylene, Isopropyl Alcohol, Benzophenone-1, Dimethicone, CI 60725 (20.03.2007.)

Cena: 35zł / 13,3ml

• hit hit hit
  • Kupiłam w Rossmannie, nagle pojawiła sie szafa Sally Hansen więc bez wahania wzięłam (mimo że nie lubie płatić dużo pieniędzy za lakiery itp) za cenę trochę ponad 20zł.

+ szybko wysusza lakier
    + nabłyszcza
    + wyrównuje (przy wzorkach, brokatowych lakierach)
    + lakier niemalże idealny przed 4-5dni (bez top coatu już na drugi dzień każdy lakier mi odpryœnie)

- po kilku dniach widać pęknięcia pajeczę (nie jest to jakieœ mocno widoczne i pojawiajš sie dopiero po 3-4dniach)

Polecam wszystkim którzy majš problem z utrzymywaniem się lakieru i nie lubišcym długo czekać aż lakier na paznokciach wyschnie

Kupię na pewno ponownie (mam plan po SH wypróbować Seche Vite)

Używam tego produktu od: miesišca

Chcesz pochwalić MrsRollercoaster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Wcześniej korzystałam z wielu wysuszaczy/utwardzaczy do lakieru, ale ten jest zdecydowanie najlepszy.
    Po jego nałożeniu lakier schnie błyskawicznie i pięknie błyszczy. Do tego lakier jest utwardzony i odpryskuje dopiero po kilku dniach. Paznokcie wyglądają bez zarzutu co najmniej 4 dni.

Zdecydowanie polecam!

Chcesz pochwalić oovcaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wybawienie dla zabieganych... ale nie jest bez wad
  • Od dłuższego czasu czaiłam się na promocję na ten produkt bo jego regularna cena mnie odstraszyła. I udało się na promocji w SP wyhaczyłam go za niecałe 17 zł.

Od pierwszego użycia się w nim zakochałam

*Nawet jeśli używam lakieru, który mi już trochę gęstnieje ten top wygładza smugi i pokrywa paznokieć lustrzaną taflą ( ostatnio koleżanka w pracy myślała że mam manicure hybrydowy :P).

*Wysusza lakier naprawdę szybko. Oczywiście nie jest to 30 sekund ale i tak jestem pod wrażeniem, bo już po 10 minutach od jego nałożenia mogę przestać się stresować, że jeśli pójdę umyć naczynia to na paznokciach zrobi mi się z lakieru abstrakcyja płaskorzeźba

*Nie zauważyłam, żeby zgęstniał. Wszystko z nim ok jak na razie.

Jedyną wadą jest regularna cena ale można go kupić na promocji, więc w sumie to nie ma wad

Edit 24.11.14

Zauważyłam lekkie zgęstnienie produktu gdy próbowałam go nałożyć cieńszą warstwą. Mogłabym się czepiać ale to w sumie jest logiczne że gęstnieje- w końcu ma szybko wysychać Dla spokoju sumienia odejmuję pół gwiazdki.

Kolejna obserwacja- na niektórych lakierach ( w większości jasnych) po kilku dniach widać pęknięcia jak na starym ceramicznym kubku. Za to gwiazdka w dół.

Ehhh... a miało być tak pięknie... i po KWC

Jak dotąd nie znalazłam godnego zastępcy, więc chyba lepszy rydz niż nic.

Używam tego produktu od: ok 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić olifantorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Myślę, ze znalazłam wreszcie produkt którego szukałam.
    +bardzo szybko wysusza ! może nie jest to 30 sekund ale dwie warstwy lakieru spokojnie po 5 minutach są wyschnięte
    +nabłyszcza, ludzie pytają czy mam hybrydę na paznokciach
    +łatwo go zmyć
    +wyrównuje WSZYSTKIE smugi, niedociągnięcia powstałe przy malowaniu lakierem. Lakiery których wcześniej nie używałam ze względu na to że pozostawiały smugi, zostały uratowane
    +nie zmienia koloru lakieru
    +cena (w drogeriach internetowych)
    +duża pojemność produktu o bardzo fajnej konsystencji
    +wygodny pędzelek
    +nie odpryskuje

Dołączam zdjęcie jak wygladają moje paznokcie pomalowane 7 dni temu lakierem z astora (który sam smużył i trzymał się 4 dni) oraz tym właśnie top coat\\\'em.

POLECAM, bo jest warty swojej ceny

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić eewelinaa92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zgęstniał
  • Daję jedną gwiazdkę za szybkie wysuszanie lakieru. Drugą gwiazdkę daję za nabłyszczenie i utwardzenie lakieru. Produkt całkim sympatyczny (ale do połowy buteleczki). Potem zaczął gęstnieć i już nie spełniał swego zadania. Nałożony na paznokcie nie wysuszał lakieru, a robił z niego plastelinę. Ponadto przytrafiło mi się, że po nałożeniu wysuszacza powstały matowe smugi. Za taką cenę - nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: połowa buteleczki

Chcesz pochwalić Speedwayfanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysusza ale....
  • Ok zgodzę się wysusza lakier błyskawicznie dzięki temu nie ma problemu, że coś się na paznokciach odbije coś się zetrze itp.

Ładnie nabłyszcza powierzchnie paznokcia i faktycznie utwardza lakier

Wyrównuje ewentualne niedoskonałości powstałe przy malowaniu

ale...

Dobrze jest przez jeden dzień od pomalowania nim paznokci ponieważ po 2 dniach na paznokciach robią się "pęknięcia" jeśli miałabym to do czegoś porównać to wygląda to mniej więcej tak jakbyśmy polały wodą ziemię, która jest wystawiona na silne działanie słońca wtedy ona tak charakterystycznie pęka
    Do tych mikropęknięć wchodzi dosłownie każde zabrudzenie co wygląda mało estetycznie

Mimo wszystko kupie ten produkt ponownie ponieważ idealnie i szybko wysusza lakier, a kolory na paznokciach i tak zmieniam często więc mikropęknięcia mi nie przeszkadzaja

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić jujustyska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutny mój KWC
  • Kupiłam, bo był w promocji.
    \nI nie mam pojęcia dlaczego dopiero teraz.
    \nMaluję paznokcie kilka razy w tygodniu. Do tej pory problematyczne było czekanie, aż paznokcie wyschną.
    \nW tej chwili czekam tylko ze 2 minuty i gotowe!
    \n
    \nBardzo, bardzo ułatwia manicure.
    \n
    \nPlusem była cena,
    \nwygodna i fajna buteleczka, odpowiadający mi pędzelek. Daje ładny połysk paznokciom, przedłuża trwałość lakieru o kilka dni, co też jest dla mnie ważne. Zdecydowanie mój nr 1

Chcesz pochwalić xhankax za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC w swojej kategorii
  • Przyznam, że za każdym razem gdy miałam wysuszacz: Opi, Essiem, Seche były dla mnie KWC, bo po prostu spełniały swoją funkcję i bardzo ułatwiały życie. Ale miały jedną wadę, masakrycznie szybko gęstniały, a Seche najszybciej bo chyba w miesiąc.
    Ten wysuszacz mam pół roku i nic, nie tylko że nie zgęstniał ale ma dalej bardzo wodnistą konsystencję i nie zanosi się na zmianę, bardzo łatwo, szybko i komfortowo się go używa. Must Have w dziedzinie pedikiuru.
    Każdy tego typu preparat musi zgęstnieć taka ich chemia ale Sally Hansen u mnie sprawdza się w tej kwestii najlepiej, do tego jest bardzo przystępny cenowo, więc i tak mniej boli portfel gdyby trzeba było go kupić częściej.
    Spełnia swoją funkcję idealnie:
    + naprawdę przyspiesza schnięcie lakieru
    + nie ściera lakieru
    +paznokcie bardzo błyszczą
    +wydaję mi się, że znacznie przedłuza trwałość lakieru znacząco dłużej od wyzej wymienionych
    Wad nie dostrzegam. Jest to najlepszy wysuszacz jaki miałam. Zostanę.przy nim na dłużej

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić aaliyah83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakrycznie szybko gęstnieje
  • Mam ten top coat może 2-3 miesiąc i zgęstniał mi tak,że nie da się go używać.Nie współpracuje ze wszystkimi lakierami, np. z Essie na moich paznokciach nie daje rady. W sumie z Sally Hansen też jakoś specjalnie nie Jak dla mnie, to przedłuża żywotność manicure o 1 dzień, nie wiem czy gra jest warta świeczki.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić alma mater za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mistrz w swoim fachu!
  • Insta- Dri jest już bezapelacyjnie moim nowym hitem. Wysuszacz gładko i bez problemu aplikuje się po 2 minutach od pomalowania paznokci kolorową emalią. Nie ściąga lakieru, pędzelek nie robi rowów, można go spokojnie dokładać w miejscu w którym nie domalowałyśmy, nie tworzy wzgórków.
    Na pomalowane paznokcie wysuszaczem uważam przez około 5-10 minut i robię dosłownie wszystko już nie pamiętając kiedy malowałam paznokcie!
    Dla mnie Insta- Dri ma jeszcze jedną przeogromną zaletę, wygładza wszystkie nierówności po pomalowaniu paznokci kolorową emalią i niweluje nawet zbąbelkowany lakier, po zbyt szybkim pomalowaniu kilkoma warstwami!
    Po pomalowaniu paznokci wysuszaczem, powierzchnia lakieru staje się błyszcząca, a paznokcie wyglądają jak po wizycie u manicurzystki. Poza tym lakier posiada podwójny filtr UV.

Używam tego produktu od: 1 tydzień

Chcesz pochwalić florence244 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij