Sally Hansen, Insta - Dri , 30 sekundowy wysuszacz do lakieru (stara wersja)

Sally Hansen, Insta - Dri , 30 sekundowy wysuszacz do lakieru (stara wersja)

Pojemność 13,3 ml

Insta - Dri 30 sekundowy wysuszacz do lakieru. Jeśli masz świeżo pomalowane paznokcie i brak czasu na ich wysuszenie albo manicure, który nie wytrwa przez tydzień. Jeśli chcesz mieć szybko wyschnięty kolorowy lakier w 30 sekund. Zastosuj Insta-Dri. Otrzymasz błyszczącą i zabezpieczoną przed odpryskami powierzchnię lakieru, trwały do 10 dni manicure, podwójne filtry przeciwko promieniom UV zabezpieczą lakier przed przebarwieniem.

Mój pierwszy wysuszacz

Był to mój pierwszy wysuszacz do paznokci.
Odkryłam go dość późno, bo rok temu dokonując zakupu na promocji.
Produkt faktycznie szybko wysuszał lakier i tworzył na nim lustrzaną powłokę, co sprawiało o ładniejszy wygląd.
Niestety, aby móc wykorzystać go do końca, musiałabym używać go przy każdym malowaniu paznokci, a najlepiej codziennie..
Otóż wysuszacz wysechł do konsystencji stałej po roku. A szkoda, bo był wydajny i niestety połowa buteleczki poleciała do kosza.

Używam tego produktu od: rok

Niezbędny!

Użyłam raz - i już nie wyobrażam sobie kolejnego malowania paznokci bez użycia tego produktu.

Zawsze niszczyłam lakier - a to o coś zahaczyłam, a to odbiła mi się pościel. Jestem po prostu oszołomiona tym specyfikiem - paznokcie są suchutkie i twarde w kilka minut po jego nałożeniu. Rewelacja!

Używam tego produktu od: Jeden raz jak dotąd

Słaby

Zobaczyłam opinie o nim i stwierdziłam że co mi tam zaryzykuję :) Zamówiłam go przez allegro za około połowę ceny niż ta w Rossmanie i dzięki Bogu! Wysusza on lakier ale w około 6 minut, i w ogóle nie przedłuża trwałości lakieru. Faktem jest że ślicznie nabłyszcza lakier :) Gdyby tylko trzymał się na paznokciach dłużej niż 2 dni...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego

Bez niego nie malowałabym paznokci!

Nienawidziłam malować paznokci - nie miałam cierpliwości w czekaniu, aż wyschnął, zazwyczaj gdzieś już dotknęłam i całą robotę...

...póki na ostatniej paznokciowej promocji Rossmanna nie kupiłam tego przyspieszacza.

Działa rewelacyjnie, paznokcie bardzo szybko wysychają.

Nic więcej nie trzeba mówić :)

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Zamiennik Seche vite

Sally Hansen Insta Dri to bardzo dobry wysuszacz lakieru dostępny w Rossmannie za ok 20 zł.
Osobiście miałam już kupić Seche Vite po raz kolejny, jednak skuszona promocją -49% na odżywki do pazonkci wzięłam ten (12 zł z groszami) bez wcześniejszego sprawdzania opinii na wizażu.
I cóż - jestem bardzo zadowolona. Moim zdaniem nie wysusza lakieru w 30 sekund, więcej, bo kilka minut - jednak i z tego efektu jestem zadowolona.
Paznockie po jego nałożeniu pięknie się błyszczą.
Przebija (w moim przypadku) Seche za to, że przedłuża trwałość lakieru nawet do 6-7 dni.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Robi cuda!

Kupiłam go z głupoty na jakiejś promocji, bo coś ktoś kiedyś mowił, że warto - zaryzykowałam.
I było warto. Super produkt.
+Wysusza, nawet 2 warstwy lakieru dość szybko.
+Przedłuża trwałość, nie ścierają się końcówki, nie odpryskuje.
+Lakier pięknie się błyszczy przez kilka dni (wszyscy pytają czy to żel, albo hybryda)
-Jedyny minus, to fakt, że gęstnieje pod koniec buteleczki i nie da się z niego już nic wydobyć.
Może przy nowej buteleczce spróbuję trzymać go w lodówce?
Tak czy inaczej POLECAM a zaznaczam, że nie pracuję za biurkiem :)

Ilość zużytych opakowań: dwa i jedno w trakcie

Działa!

Bardzo fajny wysuszacz. Świetny dla osób, które nie mają czasu na czekanie aż lakier wyschnie. Dodatkowo przedłuża trwałość lakieru, co w moim przypadku jest bardzo ważne- normalnie nawet najlepsze lakiery wytrzymywały u mnie max 3 dni.

Minusy:
- jak już wspomniały poprzedniczki gęstnieje, ok 1/3 opakowania idzie do kosza
- czasami sprawa, że lakier nieestetycznie pęka. Widoczne jest to zwłaszcza na jasnych odcieniach

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

małe czerwone a cieszy!

Od wielu lat szukałam sposobu na szybkie suszenie lakieru do paznokci ale żaden produkt nie spełniał moich oczekiwań. Dopiero Insta - Dri osusza lakier tak jak potrzeba.
Nie będę powtarzała wpisów poprzedniczek, ale mogę podać przykład skuteczności specyfiku. Malowałam paznokcie w czasie oglądania filmu :) (ciągły brak czasu) i film tak mnie wciągnął, że niechcący pomalowałam Instra-dri tylko połowę płytki paznokcia. Mimo, że film trwał jeszcze ponad godzinę i paznokcie mogły spokojnie schnąć to nieutrwalona połowa lakieru na paznokciu zjechała mi po dotknięciu.
Ten wysuszacz to mój hit i warty jest swojej ceny!

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Rozczarowanie

+przypiesza wysychanie lakieru+
+ładnie nabłyszcza ale...

-połysk szybko znika
-nie przedłuża trwałości lakieru wrecz skraca jego \'żywotność\' na paznokciach
-cena

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwzego

polujcie na niego w Internecie!

To już moja druga buteleczka Top Cotu od Sally Hansen.
To mój pierwszy tego typu kosmetyk, więc może mam małe porównanie, ale nie mam potrzeby szukania nowego.

Insta-Dri przede wszystkim sprawił, że po pomalowaniu paznokcie schną ekspresowo, nie muszę już czekać nie wiem ile czasu, żeby przekonać się po pierwszej napotkanej czynności, że lakier nie wysechł do końca:) Pewnie każda z nas zna to uczucie irytacji kiedy starannie wykonany manicure potrafił zniszczyć się przez jakąś pierdołe:) Z tym produktem ten problem znika jak ręką odjął!

Nie jestem przekonana do tego czy znacznie wydłuża trwałość lakieru na paznokciu, być może o dzień, dwa nie dłużej.

Poręczna buteleczka i pędzelek, a także wodnista konsystencja także ułatwiają sprawę.

Bardzo podoba mi się jak ładnie lakier się błyszczy po użyciu Sally Hansen, można powiedzieć, że podkręca ładnie każdy kolor.

Wysuszacz jest bardzo wydajny, a opakowanie spore, jednak nie ma się co oszukiwać, nie zużyjemy go do końca, ponieważ po jakimś czasie wysycha, mimo to zostało mi go niewiele, więc nie zasycha jakoś specjalnie szybko.

Serdecznie polecam dziewczyny! Z nim malowanie paznokci jest szybkie i przyjemne. Ja zakupiłam moją buteleczkę na ezebra kosztowała 13 zł podczas gdy np. w superpharm wyceniają ją na 31 zł! Myślę, że w wielu Internetowych drogeriach będzie po prostu taniej.

Używam tego produktu od: blisko roku

Cudowny

To zdecydowanie najlepszy wysuszacz lakieru z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Nie dość że szybko wysusza lakier, to jeszcze nadaje mu piękny połysk, i co też jest dla mnie bardzo ważne- zakrywa małe niedoskonałości. Kolejnym plusem moze być to, że bardzo czesto można go dostać na promocji za 16-18zł. Jednak ta trwałość i skuteczność jest warta także ceny regularnej, z pewnością nie żałowałabym takiego zakupu.

Używam tego produktu od: miesiaca

Mój ulubiony

+ W mig wysusza lakiery. Nie jest to może obiecywane 30 sekund, ale po kilku minutach można już normalnie działać.
+ Przedłuża trwałość każdego lakieru. Nawet te gorsze wytrzymują z nim ok. tygodnia, a potem ciężko je zmyć.
+ Wyrównuje powierzchnię paznokcia, wszelkie nierówności po lakierze itp.
+ Jest szalenie wydajny. Jedno opakowanie starcza mi na niemal rok częstego malowania paznokci.
+ Przystępna cena. Patrząc na jego działanie i wydajność, naprawdę się opłaca!
+ Dostępność - produkty Sally Hansen są już dostępne w każdej większej drogerii.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Jestem na tak!

+bardzo szybko wysusza
+super nabłyszcza
+wyrównuje niedoskonałości na paznokciach
+wygodny pędzelek
+dobra cena (kupiłam za niecałe 20zł na promocji)

Spokojnie pazury wytrzymują u mnie 4/5 dni bez odprysków.

Warto wypróbować :)