J&E Atkinsons, I Coloniali, Spirit of Africa, Bagno Crema Vitalizzante - Baobab (Orzeźwiająco-wzmacniający krem do kąpieli z wyciągiem z baobabu)

Kąpiel w tym specyfiku doda energii, odżywi ciało i duszę, zapewni dobre samopoczucie pozostawiając skórę cudownie miękką i pachnącą. Zawiera wyciąg z baobabu. Ekstrakt z Baobabu od wieków stosowany jest ze względu na swoje właściwości wygładzające, ochronne oraz odświeżające.

Cena: 98 zł / 400 ml

KWC!

Kiedy tylko o nim myślę.. mam ochotę wybrać się do łazienki i zafundować sobie rozkoszną kąpiel z tym przyjemniaczkiem.
Absolutnie GENIALNY! Zapach jest obłędny... cena co prawda również ;) ale Luksus kosztuje, dla tego produktu jestem skłonna wydać każde pieniądze. Zniewalający! Skóra jest zadbana, nawilżona,a zapach utrzymuje się zaskakująco długo.
Jestem uzależniona :) i naprawdę szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 ;)

Cudowny!

Nie używam codziennie-bardziej na jakies okazje specjalne:) Po pierwsze ZAPACH-przepiękny!! Po drugie KONSYSTENCJA-aksamitna!Po trzecie OPAKOWANIE- ciężki słój-a nie jakies plastikowe butelki.Po czwarte- DZIAŁANIE-skóra lekko nawilżona pięknie i długo pachnąca..Same jak dla mnie plusy! Na codzien używam mydełka z tej serii o tej samej nucie zapachowej-ale to nie to samo....
Polecam jako kosmetyk na relaksujące wieczory w wannie lub przed romantyczna pościelowa kolacją;)Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: ciagle pierwsze ale już końcówka:(

Powiew luksusu:)

Jest to nparawdę niesamowity kosmetyk.Wielofunkcyjny,bardzo elegancki w pięknym ciężkim słoju.Podoba mi się stylistyka opakowania.Pachnie niesamowicie,pozostawia skórę intensywnie pachnącą i wygładzoną.W Afryce nie byłam,ale zapach ten z nią mi się kojaży:).Co prawda cena jest bardzo wysoka ale wydajność naprawdę ogromna,mam wrażenie,że nie ubywa go wcale(a nie jest to moja własność więc nie tylko ja go używam :D).Jest super-gorąco polecam!Warto sprawić sobie przyjemnośc w postaci tego kremu.