Garnier, 100 % Color

Garnier, 100 % Color

GARNIER 100% COLOR oferuje unikalny efekt kolorystyczny: kolor pozostaje świeży jak pierwszego dnia. Nowa odżywka po koloryzacji jest wzbogacona w witaminy B3 i B6 i dba o Twoje włosy. Zatrzymaj świeży i lśniący kolor, który kochasz dzięki kolekcji wyjątkowych, świeżych odcieni od Garnier 100% Color.
EFEKT KOLORYSTYCZNY:
- unikalne, świeże kolory
- trwała koloryzacja
- wyjątkowo lśniące włosy mycie po myciu
- pokrycie siwych włosów

kolor naprawde 100% !

Już po raz trzeci mam na głowie kolor głeboki mahoń. Jest śliczny, bardzo intensywny, pasuje do mojej urody, włosy po farbowaniu błyszczą się i przyciągają wzrok. Wyszedł prawie tak samo jak na opakowaniu.
Tyle, że po 3 umyciach robi się z niego nudny brąz który z każdym umyciem coraz bardziej przypomina rudy... szampony obiecujące utrwalenie koloru niewiele dają. Intensywność koloru drastycznie spada z dnia na dzień !;)

Po raz pierwszy użyłam jej do farbowania dredów, a, kolor utrzymywał się dość dobrze bo takie włosy myje się rzadziej. Kupiłam kolejne 3 opakowania gdy pojawiły się odrosty a po pięknym kolorze zostało tylko wspomnienie, jednak ściełam dredy i te trzy opakowania głebokiego mahoniu zostały, więc farbuję nimi swe zniszczone już, półkrótkie włosy co miesiąc.

Farba niszczy włosy, ale myślę, że nie bardziej niż inne, a moje i tak są w kiepskim stanie.
Nieprzyjemnie pachnie(tylko w trakcie koloryzacji;)), kolor naprawdę szybko się zmywa, chociaż obiecują trwałość...

Mimo wszystko kolor mnie i moim znajomym bardzo mi się podoba, i myślę że warto spróbować, bo farba jest dość tania, a wybór odcieni ciekawy.

Zostało mi jeszcze jedno opakowanie do zużycia, a później poszukam podobnego odcienia wśród farb innych marek.

nigdy więcej

zdecydowanie żałowałam tego zakupu,

plusy:
:) równomierne pokrycie włosów

minusy:
:( włosy zniszczone i matowe

długo moje włosy dochodziły do siebie po tym farbowaniu,
dopiero po wypłukaniu farby włosy powoli odzyskiwały połysk

Używam tego produktu od: jedno farbowanie
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Moja ulubione!

Używałam Jasnego złotego brązu, kolor za każdym razem wychodził przepiękny i trzymał się bardzo długo! Farba wyrównała kolor moich włosów, były po niej miekkie i nie zauważyłam by były zniszczone.
Niestety nie można jej już dostać w żadnej drogerii, nad czym bardzo ubolewam. :(

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4 małe

Taka sobie...

Od zawsze chciałam ufarbować włosy na rudo. Skusiłam się na Garnier i niestety nie dała ona rady. Nie jestem do końca pewna czy to wina farby czy moich włosów, które są chyba trochę za ciemne do tej farby.

Plusy
+ intensywny kolor

Minusy
- bardzo pali włosy przez co są zniszczone i się puszą
- nietrwały kolor
- tak na prawdę ufarbowały się jedynie odrosty, ale to za mało na sukces

Nie jest koszmarna, ale też nie mogę jej polecić.

Używam tego produktu od: kiedyś przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: całe 4

Okropny niszczyciel

Najgorzej wspominana farba w moim życiu. Trzeba przyznać, że dobrze pokrywa nawet ciemne włosy, a kolor wychodzi całkiem jak na opakowaniu. Niestety farba okropnie spaliła mi włosy, a czerwony odcień jakiego użyłam utrzymywał się przez ponad dwa lata - mimo rozjaśniania i farbowania włosów rudy poblask był wciąż widoczny. Kondycja moich włosów po użyciu farby Garniera była bardzo zniszczona, bardziej niż intensywnego rozjaśniania i musiałam nieźle się wykosztować by poprawić ich stan.

Używam tego produktu od: użyłam kilka lat temu

TAK !!

Znalazłam rudy idealny ! jasny miedziany blond . mój ideał.

Plusy :

+ piękny intensywny kolor
+ dobre pokrycie włosów
+ wydajność starczyła na włosy za ramiona
+ nie zauważyłam większych zniszczeń

Minusy

- trudno dostępna
- śmierdzi

Szkoda że wycofują te farby :(

Czerń bliska ideału

Oceniany odcień – Intensywna czerń

Przez około 2 lata farbowałam włosy na czarno. Próbowałam eksperymentować z różnymi farbami, jednak zawsze mimo wszystko wracałam do Garniera (2 razy używałam też odcienia Ciemny szatyn, jednak jak na brąz o tej nazwie był dla mnie za jasny). Pierwszy raz użyłam tej farby do pokrycia moich pofarbowanych na blond włosów, zależało mi wtedy głównie na dokładnym pokryciu, bez łat i prześwitów.

Farba spisywała się doskonale przez te wszystkie miesiące farbowania. Rozprowadzała się równo i pokrywała idealnie całe włosy, łącznie z odrostami, pięknym naturalnym czarnym kolorem. Pomimo wcześniejszego potraktowania włosów blond farbą kolor nie wypłukiwał się. Nie zauważyłam podczas jej używania jakiegoś nadmiernego przesuszenia lub wzmożonego wypadania włosów, ani podrażnienia skóry głowy podczas jej nakładania. Włosy po użyciu odżywki i wysuszeniu były zawsze miękkie, błyszczące i zdrowo wyglądające.

Gdyby tylko kolor był przez cały miesiąc intensywny i nie blaknął (za co też odejmuję pół gwiazdki) to byłby to mój czarny faworyt.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: nie wiem

ach ten kolor!

Szkoda, że wycofują rudości! bo czerwona miedź jest wyrazista, błyszcząca i trwała- utrzymuje się już na moich włosach czwarty tydzień i dopiero teraz gdzieniegdzie widzę jaśniejsze prześwity. Farba pięknie pokrywa włosy, ale cuchnie tak okrpnie, że ledwo mogę oddychać podczas aplikacji. Mimo to daję jej aż cztery gwiazdki, bo dla samego koloru warto ją wypróbować.

Używam tego produktu od: używam od niedawna
Ilość zużytych opakowań: jedno, następne czekają w kolejce

Po kilku użyciach- jestem na NIE

Wcześniej farbowałam prawie wyłacznie samponami koloryzującymi, ale po pojawieniu się pierwszych siwych włosów postanowiłam przerzucić się na farbę- wybrałam Garnier 100% Color; czerwona miedź, a później złocisto-miedziany blond.

ZALETY:
- wydajna (starcza na moje włosy do ramion),
-łatwo się rozprowadza,
- bardzo ładny kolor (szczególnie w/w blond; nie czerwony)
- kolor dość ładnie schodzi, rozjaśnia się ( dla mnie jest to plus),
- stosunkowo trwały, nie wypłukuje się bardzo szybko,
-równomiernie pokrywa włosy,
-dołączona odżywka

WADY:
- włosy są zniszczone po kilku użyciach, mimo starannej pielęgnacji,
- włosy zaczęły wypadać przy stałym stosowaniu,
- połysk włosów nawet zaraz po farbowaniu jest niesatysfakcjonujący- znacznie słabszy niż gdy farbowałam szamponem,
- mocne zniszczenie końcówek (siano),
- brzydki zapach przez kilka dni po farbowaniu

Podsumowując przy pierwszym opakowaniu myślałam, że to jest to, szczególnie ze względu na kolor (za to jedna gwiazdka). Jednak zniszczenie włosów już po czterech użyciach jest nie do przebaczenia. Nie polecam do stałego stosowania.

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: cztery

Farba idealna

Farba idealna i w dodatku moja pierwsza. Miałam włosy koloru mysiego. Zmiana diametralna na czerwoną miedź (746). Kolor wyszedł świetny, włosy po umyciu są błyszczące. Uważam, że dodawana odżywka jest super i byłoby dobrze, gdyby było jej więcej. W perspektywie innych farb widzę, że włosy trochę bardziej ucierpiały i więcej ich wychodzi niż po innych farbach. Jednak z czystym sumieniem mogę polecić, cena w granicach 15 zł (choć mi się udało kupić kilkukrotnie po 10 zł).
Plusy:
- łatwa w nakładaniu, nie śmierdzi
- trwały i piękny kolor
- niedroga
- włosy wyglądają zdrowo, nie są suche
Minusy:
- wypadało więcej włosów niż przy innych farbach
- ciężkodostępna farba nawet w stolicy

Ilość zużytych opakowań: 4 farbowania

Bardzo dobra

Kupiłam w Rossmannie w promocji za 15zł
Był to mój pierwszy kontakt z farbą Garniera-wybrałam odcień jasna miedź, bo był to jedyny satysfakcjonujący mnie odcień rudego jaki znalazłam w całym sklepie.

Farba okazała się naprawdę dobra:
+aplikacja bezproblemowa
+ładnie pokrył wszystkie włosy, bez prześwitów itd
+chwycił tak samo dobrze na moim ciemniejszym odroście jak na już wielokrotnie farbowanych a jakiś czas wcześniej dekoloryzowanych włosach
+nie śmierdzi tak abrdzo jak niektóre farby
+ładne opakowanie, czytelne oznaczenie kolorów, czytelna i przejrzysta ulotka
+resztki farby ze skóry i łazienki można potem łatwo zmyć
+dołączona odżywka jest niezła

Rękawiczki już nie pamiętam jakie są dołączone-czy te porządniejsze czy te zrobione jakby z reklamówki i nie nadające się do niczego.

-brak aplikatora, który ułatwia farbowanie-za taką cenę powinien być. Mieszanie w misce i nakładanie tego pędzlem jest trochę uciążliwe, farbą joanny czy delii to wybaczam ze względu na bardzo niską ceną, Garnier mógłby jednak dołączyć taką buteleczkę z aplikatorem.

Używany przeze mnie kolor-jasna miedź-jest bardzo ładny, intensywny, trwały jak na rudość, które jak wiadomo niestety dość szybko się wypłukują i płowieją bez względu na markę farby i pilęgnację.
W promocji polecam kupić-za cenę regularną (24-25zł) lepiej juz wziąć L\'oreala.

Używam tego produktu od: użyłam raz

Bradzo fajna farba :)

Jest to jedyna farba, która potrafiła rozjaśnić moje włosy. Mój naturalny kolor włosów jest gdzieś na poziomie 7. Strasznie były oporne, nie wiem w sumie dlaczego. Używałam odcienia 1XL i naprawdę super, beż żółci, naturalny blond. Kolor świeży i lśniący. Szkoda tylko, że jest tak mało odżywki :( Za to odjęłam gwiazdkę. Polecam! Teraz planuję wrócić do swojego koloru i użyć 801. Mam nadzieje na równie pozytywne doznania :)

Fajna ale nie trwała ;C

Farbuję włosy tą farbą,a dokładnie kolorem opalizujący kasztan. Farba w miarę ok, dość łatwa do nałożenia,śmierdzi jak to farba, nie robią się strupy na głowie (co miałam po palette), tania, dość fajny kolor ALE bardzo szybko się spłukuje! Po szamponie do 24 myć nieszczęsnego palette kolor trzymał się dużo dłużej niż po 100 % color. Skoro już torturuje moje włosy farbą z amoniakiem to chcę żeby kolor był żywy a nie wyblakły PO DOSŁOWNIE tygodniu ;( Oprócz tego testowana na zwierzętach ;-( wegetariance nie wypada chyba stosować takich nieekologicznych środków,co?

Ehh zmieniam farbę na jakąś inną TRWALSZĄ I LEPSZĄ

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania