Powiększ A.T.W., Hygienic, Żel do higieny intymnej z homeopatycznym wyciągiem z kory dębu

Zgłaszająca osoba: Ola

Żel z homeopatycznym wyciągiem z kory dębu. Zapobiega odparzeniom, świądowi, wspomaga leczenie stanów zapalnych (w tym grzybicznych) oraz hemoroidów. Polecamy również pod prysznic przy powtarzajacych się stanach zapalnych na skórze (np. stóp).
W składzie żelu występują roślinne, hypoalergiczne substancje zmywające, pałeczki kwasu mlekowego, homeopatyczny wyciąg z kory dębu, a także z arniki górskiej, rozmarynu i lawendy.Nie zawiera mydła.

Cena: ok. 14zł / 270ml

• Chętnie bym kupiła ale nie ma go w sklepach
  • +ładny zapach (przywrotnik jszcze bardziej mi odpowiada)
    +mocno działa
    +bardzo wydajny
    +delikatny
    +pomaga nawet na trądzik a znajomej na grzybicę stóp

-mogłaby byc pompka
    - trudność z dostępem

Chcesz pochwalić oliwka31313 za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś z nią nie tak...
  • po tym jak mój kwc mnie uczulił odkryłam żele atw. zakupiłam dwa :ten i z nagietkiem.
    po pewnym czasie postanowiłam jak zachęca producent używać go też do całego ciała. o ile nagietek to coś cudownego to ten z korą dębu jest do niczego.

-wysusza miejsca intymne,
    -podrażnia skórę-chrostki na całym ciele
    -kiepsko się pieni o ile wogóle

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić gina164 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje KWC
  • Dla mnie KWC

NIe podrażnia miejsc intymnych, nie wysusza ich nadmiernie, jest bardzo wydajny. Mi jedno opakowanie starcza na rok czasu. Muszę się przyznać że czasem gdy nie mam pod ręką żelu do mycia twarzy (np w podróży) mogę go śmiało używać i nie wysusza cery. Zdarzyło mi się nawet umyć nim włosy i nie ucierpiały na tym.

Cena nie jest wygórowana a wydajność niesamowita.

Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

Chcesz pochwalić olka_222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam!!
  • Żel jest świetny-ma właściwości łagodzące podrażnienia i infekcje a także zapobiega ich powstawaniu. U mnie sprawdza się w 100%. Po jego użyciu nie mam żadnych kłopotów, i choć firma może mało znana warto zaufać i raz kupić (zwłaszcza jeżeli ktoś ma skłonność do podrażnień wszelkiego rodzaju).

Używam tego produktu od: drugie opakowanie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić barbara1980 za czytelną i pomocną recenzję?
  • chroni przed infekcjami
  • Kapitalnie chroni przed powracaniem infekcji intymnych do których mam skłonność po porodzie. Dobrze pieni się podczas mycia i łatwo spłukuje. Skóra po myciu jest przyjemnie odświeżona.

Używam tego produktu od:4 lat
    Ilość zużytych opakowańużo

Chcesz pochwalić badylandia za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonały!
  • stosuję ten specyfik już od b.długiego czau i uważam,że jest najlepszy. używałam wielu różnych żeli do hig.int. z A.T.W. i muszę przyznać,że każdy z nch jest doskonały, a recenzję piszę przy korze z dębu dlatego,żę go najlczęsciej stosuję.
    jest b.delikatny, dobrze się pieni, pachnie ziołowo. po jego zasosowaniu czuje się czysta (wiem,że troche głupio to brzmi, ale chodzi mi o świeżość po zastosowaniu żelu ;-)) słowem: jest idealny

Używam tego produktu od:kilka lat
    Ilość zużytych opakowań:wiele, ciężko policzyć

Chcesz pochwalić emi_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • N A T U R A L N Y !
  • Tak jak wszystkie kosmetyki polskiej firmy A.T.W, które stosowałam i które stosuję, ten żel jest wspaniały. Po pierwsze łagodnie myje i dba o miejsca intymne, nie podrażnia, jest wydajny i bardzo ma naturalny skład.
    Zastanawiam się, dlaczego tak niewiele osób sięga po kosmetyki tej firmy, przecież są ona naprawdę bardzo dobre i skuteczne. W katalogu tej firmy można znaleźć (na jednej z ostatnich stron) wykaz jakie kosmetyki A.T.W stosować na konkretne problemy skórne. I uwierzcie mi na każdy problem mają coś dobrego. Dzisiaj właśnie idę kupić kolejny antystresowy kremik (już oceniłam go) i serum dreams Q10. Za jakiś czas go ocenię.

Używam tego produktu odwóch lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić mikipalka za czytelną i pomocną recenzję?
  • wole nagietek
  • Zel bardzo dobry, przede wszytskim niesamowicie wydajny (po 3 msc uzywania jakies 10% ubytku!). Dobrze sie pieni, ma ziolowy zapach, jest delikatny. Jednak nagietek jest lepszy, ma jeszcze wieksze wlasciwosci pieniace i chyba nieco nawilza, dlatego tego juz nie kupie.

Używam tego produktu od: 3 msc

Chcesz pochwalić stellla za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Świetny kosmetyk. Używam do mycia całego ciała. Wyleczył mi drobne uczulenia, których nabawiłam się po innych kosmetychach. Jest bardzo wydajny, przyjemnie pachnie, a co mnie zupełie zaskoczyło to ładnie goi miejsca po depilacji

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: już nie pamiętam

Chcesz pochwalić Ada.K za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Mój komentarz: są hypoalergiczne, polecam wersję z pompką, dobrze nawilżają.,może być stosowany do mycia całego ciała.. Używam tego produktu odmiesiąca / Ilość zużytych opakowań: .1,..

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić aniakarnicka za czytelną i pomocną recenzję?
  • rzeczywiście ziołowy
  • Bardzo dobry produkt. Ma dziwną, jakby ciągnącą się konsystencję, lecz w firmie wyjaśniono mi, że to wpływ składu, w większości pochodzącego z naturalnych wyciągów roślinnych. Działał doskonale, przede wszystkim jako świetna profilaktyka przez infekcjami i stanami zapalnymi, które miewam prawie zawsze, gdy założę stringi Niestety, firma ciągle się gdzieś przenosi, więc moja przygoda z tym płynem skończyła się na "jednym razie" (opakowaniu) Gorąco polecam wszystkim kobietom cierpiącym na nawracające infekcje. Minusik - niewydajny, przez to "ciągnięcie" Ilość zużytych opakowań: ... 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Helena za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Podpisuję się pod wszystkimi pochwałami. Mógłby mieć jakiś ładny, świeży zapach, ale wtedy mógłby uczulić. Mógłby mieć opakowanie z pompką, bo przez ten dzióbek jakoś słabo leci, takim cieniutkim strumieniem. Aha, mój ma białą etykietę, a nie niebieską jak na zdjęciu, reszta taka sama.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić alinab za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Bardzo delikatny , świetnie myje i odświeża , nie powoduje podrażnień i wysuszania skóry i śluzówki.Polecam do mycia całego ciała , można nim myć nie tylko ciało ale i twarz , ja umyłam nim kiedyś włosy i nic im się nie stało (mam bardzo wrażliwą skórę głowy więc gdyby miał podrażnić to skóra na pewno mocno by zareagowała).Słyszałam ,że niektórzy panowie używają tego żelu do golenia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić beata za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • po użyciu tego kosmetyku zaczęły się moje problemy, których nie mogłam się pozbyć przez kilka tygodni, dopiero zmiana kosmetyku przyniosła poprawę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Rzabba za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER
  • Bardzo delikatny i bardzo skuetczny w walce i dbaniu o zdrowie kobiety. Wyciągi homeopatyczne powodują powrót skóry do normalnego stanu fizjologicznego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić aleks za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Szczerze polecam! Używam ich stale, na przemian żelu z korą dębu i z przewrotnika. Są delikatne, dobrze się pienią, dają ulgę przy niektórych schorzeniach kobiecych, działają antygrzybiczo, antybakteryjnie i łagodząco.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dorist za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Łagodzi stany zapalne i chyba trochę im zapobiega. Jest bardzo delikatny i wydajny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić olencja za czytelną i pomocną recenzję?