Dove, Silk Dry, Antyperspirant w sztyfcie

Powiększ Dove, Silk Dry, Antyperspirant w sztyfcie

Zgłaszająca osoba: joannea

Nowy dezodorant Dove Silk Dry Sztyft zapewnia skuteczną ochronę przed poceniem, pielęgnację wrażliwej skóry pod pachami oraz piękny, delikatny zapach. Poza 1/4 kremu nawilżającego, zawiera ekstrakty czystego jedwabiu - jednej z najskuteczniejszych, naturalnych substancji nawilżających. Nie zawiera alkoholu. Jego zapach, który jest zupełnie inny niż dotychczasowych dezodorantów Dove Original i Fresh. Jego autorką jest ekspert w tej dziedzinie - Ann Gottlieb, która ma w swoim dorobku takie perfumy jak Eternity, CK1 i Truth. Nutę bazową zapachu tworzy bursztyn, drzewo sandałowe i egzotyczne piżmo. Lilie, róża i jaśmin tworzą nutę serca, a zielona herbata, świeże jabłka i aromatyczne zioła - nutę głowy.

Skład: cyclomethicone, aluminium zirconium tetrachlorohydrex GLY, PEG-14 butyl ether, ?, talc, hydrogenated castor oil, PEG - distearate, ?, silica, parfum, helianthus annuus, BHT, serica, amyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, benzyl salicylate, cinnamyl alcohol, citronellol, eugenol, geraniol, hexyl cinnamal, linalool, methyl 2-octynoate.

Cena: 10 zł / 150 ml

• zawiodłam się
  • To już któryś dezodorant dove w sztyfcie który kupiłam i kolejny raz się zawiodłam. Okej, opakowanie jest może i ładne ale cóż z tego skoro jego działanie pozostawia wiele do życzenia. Zostawia białe ślady, często na czarnych bokserkach mogłam zauważyć jak z pod pach osypuje się biały proszek. Do tego zapach bardzo mnie drażni, ciągnie się za mną cały dzień i aż mi się robi niedobrze i kręci mi się w głowie czasem - jest tak mocny. Pocenia tez nie hamuje tak jakbym chciała - często czuję jak pod pachą mam jakąś kremową maź czyli dezodorant połączony z potem i to dość mnie odrzuca. Ogólnie jestem na nie.

Chcesz pochwalić ziemniaczek_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • kupilam zachwycona dezodorantami DOVE ale ten jest nieco slabszy?
  • skuszona milutkim kaszmirowym zapachem nieco malo swiezym tylko takim pudrowym zakupilam, bo takie zapachy uwielbiam i poszukuje
    owszem dezodorant dziala choc mam wrazenie ze ciut slabiej w odniesieniu do rodzenstwa
    brudzi ale da sie to sprac lub zetrzec skore po aplikacji
    nie wymagam aby nie brudzil gdyz wtedy by nie dzialam
    dobrze ze nie zolci ubran i ze sie spiera
    podejrzewam ze jak na drogeryjny kosmetyk to jeden z najleprzych i najmocniejszych antyperpirantow

coraz bardziej lubie dezodoranty DOVE

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: prawie cale opakowanie

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie daje rady nawet kiedy siedzę i piszę recenzję do kwc...
  • Uwielbiam antyperspiranty w sztyfcie.

Plusy:
    -Wygodne i estetyczne opakowanie
    -Ładny, pudrowy zapach
    -Dba o skórę pod pachami, jak to dove

Minusy:
    -Niestety totalnie nie działa. Siedzę, piszę sobie recenzję do kwc, a pachy mokre. Bez sensu!
    -Po paru minutach pudrowy zapach znika (choć dla innych to może być plus)
    -Przy intensywnym dniu nie zapobiega przed przykrym zapachem

Ogólnie chyba najgorszy z dove'owskich. Nie polecam. Nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: już nie. Używałam miesiąc.
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztyft

Chcesz pochwalić sublime za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • +pięknie pachnie
    +nawilza skóre
    +chroni bardzo długo
    +tani

-niekiedy zostawia białe ślady pod pachami

Bardzo go polubiłam na pewno kupie go ponownie. Jestem najbardziej zadowolona z tego, że moja skóra jest po nim widocznie gladsza a w dodatku chroni długo podczas dnia Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić acotam za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham!
  • Siegnelam po niego,kiedy skonczylam moj ulubiony antyperspirant z Fa,a dove lezala sobie na polce juz jakis czas

+cena(do 10 zl zapewne )
    +dostepnosc
    +zapach ( bardzo delikatny,ale sliczny)
    + chroni ( przez caly dzien!)

- moze troche plamic ubrania( osad ze sztyftu moze sie osadzac na ciuchach)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić avrilka120 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak najbardziej tak!
  • jestem bardzo zadowolona z tego antyperspirantu. Nigdy nie używałam antyperspirantów w kulkach czy sztyftach, aż w końcu przeczytałam opinie o dove tutaj i postanowiłam kupić, nie zawiodłam się. Utrzymuje się bardzo długo, jest dobry na podrażnienia, już nie mam z tym problemów.
    Polecam jak najbardziej!

Ilość zużytych opakowań: skończyło się pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić suun za czytelną i pomocną recenzję?
  • warty polecenia
  • Bardzo lubię kosmetyki Dove, dlatego skusiłam się również na wypróbowanie tego antyperspirantu. Nie zawiodłam się

Plusy:
    - przyjemny zapach
    - delikatny dla skóry (również po goleniu)
    - skuteczny
    - wydajny
    - nie zostawia zółtych plam na jasnych ubraniach

Do minusów zaliczyłabym brudzenie czarnych ubrań, jednak nie ma problemu z ich wyczyszczeniem, nie wżera się w materiał (z czym juz kiedyś się spotkałam).

Używam tego produktu od: 4. miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić szikaka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • bardzo fajny
  • Dezodorant kupiła moja mama. Sama raczej nie przepadam za marką Dove, więc nie skusiłabym się na niego. Spróbowałam z ciekawości, bo od paru lat używałam męskiej Rexony i przestała mi służyć. Dezodorant A. Mincer też jest średni. Ku mojemu zaskonczeniu Dove sprawdziło się znakomicie i na razie z tego co widzę nie zostawia żółtych okropnych śladów na białych bluzkach.

Zalety:
    -przystępna cena
    -kremowa konsystencja
    -nie podrażnia i nie wysusza
    -neutralny zapach
    -chroni przed potem cały dzień
    -wydajny
    -łatwo dostępny

Wady:
    -na razie nie widzę, oczywiście mógłby chronić nieco lepiej, bo nie jest to 100% ochrona przed przykrym zapachem, ale i tak wreszcie mogę nie wyrzucać bluzek po 1 dniu noszenia do pralki

Podsumowując jestem na razie na tak.

Używam tego produktu od: 3 tyg.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lea88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miły dla skóry
  • Ten antyperspirant jest bardzo przyjemny dla skóry. I ślicznie pachnie. Nigdy nie miałam problemów z potliwością, więc czy ochrania skórę przed nadmiernym poceniem, nie wiem. Aczkolwiek jego zapach utrzymuję się nawet 24h! Łagodzi podrażnienia skóry ( ale nie w takim stopniu jakim bym chciała). Teraz używam antyperspirantu z Nivea Dry Comfort i nie chcę go jeszcze odstawiać
    PS Bardzo wydajny

Używam tego produktu od: używałam 1 temu

Chcesz pochwalić Inna_2011 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • Zwyczajny, ale o ładnym zapachu
  • Lubię ten sztyft głównie za zapach i łagodność dla skóry (i ubrań). Pachnie delikatnie i świeżo oraz nie "kłóci się" z żadnymi moimi perfumami. Nie podrażnia także skóry świeżo wydepilowanej/ogolonej czy też podrażnionej po użyciu silniejszych środków typu driclor. Lubię go używać chłodniejszą porą, gdy mniej się pocę lub gdy stosuję silniejszy specyfik (driclor co kilka dni). Jego skuteczność w hamowaniu potu jest znikoma, przynajmniej dla osób bardziej potliwych, do których niestety należę.
    Używam raz dziennie lub kilka razy, w zależności od potrzeby odświeżenia, dlatego też nie chcę oceniać jego wydajności - w moim przypadku jest to różnie, raz wystarcza na miesiąc, raz na trzy miesiące.
    Mimo, że jest to sztyft, nie brudzi ubrań, gdyż ładnie się wchłania w skórę i nie pozostawia śladów, w przeciwieństwie do wielu innych sztyftów.
    Stosuję także inne dezodoranty, ale zawsze do niego wracam

Używam tego produktu od: od ok. 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić negri za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij