Dove, Silk Dry, Antyperspirant w sztyfcie

Dove, Silk Dry, Antyperspirant w sztyfcie

Nowy dezodorant Dove Silk Dry Sztyft zapewnia skuteczną ochronę przed poceniem, pielęgnację wrażliwej skóry pod pachami oraz piękny, delikatny zapach. Poza 1/4 kremu nawilżającego, zawiera ekstrakty czystego jedwabiu - jednej z najskuteczniejszych, naturalnych substancji nawilżających. Nie zawiera alkoholu. Jego zapach, który jest zupełnie inny niż dotychczasowych dezodorantów Dove Original i Fresh. Jego autorką jest ekspert w tej dziedzinie - Ann Gottlieb, która ma w swoim dorobku takie perfumy jak Eternity, CK1 i Truth. Nutę bazową zapachu tworzy bursztyn, drzewo sandałowe i egzotyczne piżmo. Lilie, róża i jaśmin tworzą nutę serca, a zielona herbata, świeże jabłka i aromatyczne zioła - nutę głowy.

średnio skuteczny

Dezodorant ma dobry poślizg, szybko się rozprowadza zapewne dzięki obecności silikonu, jak i szybko znika :-) a przynajmniej znika ochrona. Starcza na kilka godzin, w mi€dzyczasie wciera sie w ubranie.
\\n
\\nWcale nie jest tez delikatniejszy na mojej skorze, pachy swędzą mnie, to chyba uczulenie na aluminium, bo i po vichy bylo podobnie. Dlatego za swędzenie oceny nie odejmuję.
\\n
\\nOdejmuję za: brudzenie ubran, niezadowalającą skuteczność ( zaznaczam że nie mam problemów z poceniem).
\\n
\\nNa fitness w ogóle go sobie nie wyobrażam. Pada w przedbiegach:-)

Używam tego produktu od: 2 miesiące i wcze$niej kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w sumie 3

zawiodłam się

To już któryś dezodorant dove w sztyfcie który kupiłam i kolejny raz się zawiodłam. Okej, opakowanie jest może i ładne ale cóż z tego skoro jego działanie pozostawia wiele do życzenia. Zostawia białe ślady, często na czarnych bokserkach mogłam zauważyć jak z pod pach osypuje się biały proszek. Do tego zapach bardzo mnie drażni, ciągnie się za mną cały dzień i aż mi się robi niedobrze i kręci mi się w głowie czasem - jest tak mocny. Pocenia tez nie hamuje tak jakbym chciała - często czuję jak pod pachą mam jakąś kremową maź czyli dezodorant połączony z potem i to dość mnie odrzuca. Ogólnie jestem na nie.

kupilam zachwycona dezodorantami DOVE ale ten jest nieco slabszy?

skuszona milutkim kaszmirowym zapachem nieco malo swiezym tylko takim pudrowym :) zakupilam, bo takie zapachy uwielbiam i poszukuje
owszem dezodorant dziala choc mam wrazenie ze ciut slabiej w odniesieniu do rodzenstwa
brudzi ale da sie to sprac lub zetrzec skore po aplikacji
nie wymagam aby nie brudzil gdyz wtedy by nie dzialam
dobrze ze nie zolci ubran i ze sie spiera
podejrzewam ze jak na drogeryjny kosmetyk to jeden z najleprzych i najmocniejszych antyperpirantow

coraz bardziej lubie dezodoranty DOVE :)

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: prawie cale opakowanie

Nie daje rady nawet kiedy siedzę i piszę recenzję do kwc...

Uwielbiam antyperspiranty w sztyfcie.

Plusy:
-Wygodne i estetyczne opakowanie
-Ładny, pudrowy zapach
-Dba o skórę pod pachami, jak to dove

Minusy:
-Niestety totalnie nie działa. Siedzę, piszę sobie recenzję do kwc, a pachy mokre. Bez sensu!
-Po paru minutach pudrowy zapach znika (choć dla innych to może być plus)
-Przy intensywnym dniu nie zapobiega przed przykrym zapachem

Ogólnie chyba najgorszy z dove\'owskich. Nie polecam. Nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: już nie. Używałam miesiąc.
Ilość zużytych opakowań: 1 sztyft

Uwielbiam!

+pięknie pachnie
+nawilza skóre
+chroni bardzo długo
+tani

-niekiedy zostawia białe ślady pod pachami

Bardzo go polubiłam na pewno kupie go ponownie. Jestem najbardziej zadowolona z tego, że moja skóra jest po nim widocznie gladsza a w dodatku chroni długo podczas dnia :)

kocham!

Siegnelam po niego,kiedy skonczylam moj ulubiony antyperspirant z Fa,a dove lezala sobie na polce juz jakis czas :)

+cena(do 10 zl zapewne )
+dostepnosc
+zapach ( bardzo delikatny,ale sliczny)
+ chroni ( przez caly dzien!)

- moze troche plamic ubrania( osad ze sztyftu moze sie osadzac na ciuchach)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

jak najbardziej tak!

jestem bardzo zadowolona z tego antyperspirantu. Nigdy nie używałam antyperspirantów w kulkach czy sztyftach, aż w końcu przeczytałam opinie o dove tutaj i postanowiłam kupić, nie zawiodłam się. Utrzymuje się bardzo długo, jest dobry na podrażnienia, już nie mam z tym problemów.
Polecam jak najbardziej!

Ilość zużytych opakowań: skończyło się pierwsze opakowanie

warty polecenia

Bardzo lubię kosmetyki Dove, dlatego skusiłam się również na wypróbowanie tego antyperspirantu. Nie zawiodłam się :)

Plusy:
- przyjemny zapach
- delikatny dla skóry (również po goleniu)
- skuteczny
- wydajny
- nie zostawia zółtych plam na jasnych ubraniach

Do minusów zaliczyłabym brudzenie czarnych ubrań, jednak nie ma problemu z ich wyczyszczeniem, nie wżera się w materiał (z czym juz kiedyś się spotkałam).

Używam tego produktu od: 4. miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

bardzo fajny

Dezodorant kupiła moja mama. Sama raczej nie przepadam za marką Dove, więc nie skusiłabym się na niego. Spróbowałam z ciekawości, bo od paru lat używałam męskiej Rexony i przestała mi służyć. Dezodorant A. Mincer też jest średni. Ku mojemu zaskonczeniu Dove sprawdziło się znakomicie i na razie z tego co widzę nie zostawia żółtych okropnych śladów na białych bluzkach.

Zalety:
-przystępna cena
-kremowa konsystencja
-nie podrażnia i nie wysusza
-neutralny zapach
-chroni przed potem cały dzień
-wydajny
-łatwo dostępny

Wady:
-na razie nie widzę, oczywiście mógłby chronić nieco lepiej, bo nie jest to 100% ochrona przed przykrym zapachem, ale i tak wreszcie mogę nie wyrzucać bluzek po 1 dniu noszenia do pralki

Podsumowując jestem na razie na tak.

Używam tego produktu od: 3 tyg.

Miły dla skóry

Ten antyperspirant jest bardzo przyjemny dla skóry. I ślicznie pachnie. Nigdy nie miałam problemów z potliwością, więc czy ochrania skórę przed nadmiernym poceniem, nie wiem. Aczkolwiek jego zapach utrzymuję się nawet 24h! Łagodzi podrażnienia skóry ( ale nie w takim stopniu jakim bym chciała). Teraz używam antyperspirantu z Nivea Dry Comfort i nie chcę go jeszcze odstawiać ;)
PS Bardzo wydajny

Używam tego produktu od: używałam 1 temu

Zwyczajny, ale o ładnym zapachu

Lubię ten sztyft głównie za zapach i łagodność dla skóry (i ubrań). Pachnie delikatnie i świeżo oraz nie "kłóci się" z żadnymi moimi perfumami. Nie podrażnia także skóry świeżo wydepilowanej/ogolonej czy też podrażnionej po użyciu silniejszych środków typu driclor. Lubię go używać chłodniejszą porą, gdy mniej się pocę lub gdy stosuję silniejszy specyfik (driclor co kilka dni). Jego skuteczność w hamowaniu potu jest znikoma, przynajmniej dla osób bardziej potliwych, do których niestety należę.
Używam raz dziennie lub kilka razy, w zależności od potrzeby odświeżenia, dlatego też nie chcę oceniać jego wydajności - w moim przypadku jest to różnie, raz wystarcza na miesiąc, raz na trzy miesiące.
Mimo, że jest to sztyft, nie brudzi ubrań, gdyż ładnie się wchłania w skórę i nie pozostawia śladów, w przeciwieństwie do wielu innych sztyftów.
Stosuję także inne dezodoranty, ale zawsze do niego wracam:)

Używam tego produktu od: od ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bez rewelacji

Dezodorant ma ładny, delikatny zapach. Jest dość skuteczny, jeżeli chodzi o ochronę przed poceniem. Niestety zostawia białe ślady, poza tym kremowa konsystencja mi \'nie leży\' z racji tego, że w reakcji z potem jest naprawdę irytująca.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: powyżej trzech