Dove, Silk Dry, Antyperspirant w sztyfcie

Powiększ Dove, Silk Dry, Antyperspirant w sztyfcie

Zgłaszająca osoba: joannea

Nowy dezodorant Dove Silk Dry Sztyft zapewnia skuteczną ochronę przed poceniem, pielęgnację wrażliwej skóry pod pachami oraz piękny, delikatny zapach. Poza 1/4 kremu nawilżającego, zawiera ekstrakty czystego jedwabiu - jednej z najskuteczniejszych, naturalnych substancji nawilżających. Nie zawiera alkoholu. Jego zapach, który jest zupełnie inny niż dotychczasowych dezodorantów Dove Original i Fresh. Jego autorką jest ekspert w tej dziedzinie - Ann Gottlieb, która ma w swoim dorobku takie perfumy jak Eternity, CK1 i Truth. Nutę bazową zapachu tworzy bursztyn, drzewo sandałowe i egzotyczne piżmo. Lilie, róża i jaśmin tworzą nutę serca, a zielona herbata, świeże jabłka i aromatyczne zioła - nutę głowy.

Skład: cyclomethicone, aluminium zirconium tetrachlorohydrex GLY, PEG-14 butyl ether, ?, talc, hydrogenated castor oil, PEG - distearate, ?, silica, parfum, helianthus annuus, BHT, serica, amyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, benzyl salicylate, cinnamyl alcohol, citronellol, eugenol, geraniol, hexyl cinnamal, linalool, methyl 2-octynoate.

Cena: 10 zł / 150 ml

• zawiodłam się
  • To już któryś dezodorant dove w sztyfcie który kupiłam i kolejny raz się zawiodłam. Okej, opakowanie jest może i ładne ale cóż z tego skoro jego działanie pozostawia wiele do życzenia. Zostawia białe ślady, często na czarnych bokserkach mogłam zauważyć jak z pod pach osypuje się biały proszek. Do tego zapach bardzo mnie drażni, ciągnie się za mną cały dzień i aż mi się robi niedobrze i kręci mi się w głowie czasem - jest tak mocny. Pocenia tez nie hamuje tak jakbym chciała - często czuję jak pod pachą mam jakąś kremową maź czyli dezodorant połączony z potem i to dość mnie odrzuca. Ogólnie jestem na nie.

Chcesz pochwalić ziemniaczek_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • kupilam zachwycona dezodorantami DOVE ale ten jest nieco slabszy?
  • skuszona milutkim kaszmirowym zapachem nieco malo swiezym tylko takim pudrowym zakupilam, bo takie zapachy uwielbiam i poszukuje
    owszem dezodorant dziala choc mam wrazenie ze ciut slabiej w odniesieniu do rodzenstwa
    brudzi ale da sie to sprac lub zetrzec skore po aplikacji
    nie wymagam aby nie brudzil gdyz wtedy by nie dzialam
    dobrze ze nie zolci ubran i ze sie spiera
    podejrzewam ze jak na drogeryjny kosmetyk to jeden z najleprzych i najmocniejszych antyperpirantow

coraz bardziej lubie dezodoranty DOVE

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: prawie cale opakowanie

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie daje rady nawet kiedy siedzę i piszę recenzję do kwc...
  • Uwielbiam antyperspiranty w sztyfcie.

Plusy:
    -Wygodne i estetyczne opakowanie
    -Ładny, pudrowy zapach
    -Dba o skórę pod pachami, jak to dove

Minusy:
    -Niestety totalnie nie działa. Siedzę, piszę sobie recenzję do kwc, a pachy mokre. Bez sensu!
    -Po paru minutach pudrowy zapach znika (choć dla innych to może być plus)
    -Przy intensywnym dniu nie zapobiega przed przykrym zapachem

Ogólnie chyba najgorszy z dove'owskich. Nie polecam. Nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: już nie. Używałam miesiąc.
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztyft

Chcesz pochwalić sublime za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • +pięknie pachnie
    +nawilza skóre
    +chroni bardzo długo
    +tani

-niekiedy zostawia białe ślady pod pachami

Bardzo go polubiłam na pewno kupie go ponownie. Jestem najbardziej zadowolona z tego, że moja skóra jest po nim widocznie gladsza a w dodatku chroni długo podczas dnia Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić acotam za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham!
  • Siegnelam po niego,kiedy skonczylam moj ulubiony antyperspirant z Fa,a dove lezala sobie na polce juz jakis czas

+cena(do 10 zl zapewne )
    +dostepnosc
    +zapach ( bardzo delikatny,ale sliczny)
    + chroni ( przez caly dzien!)

- moze troche plamic ubrania( osad ze sztyftu moze sie osadzac na ciuchach)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić avrilka120 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak najbardziej tak!
  • jestem bardzo zadowolona z tego antyperspirantu. Nigdy nie używałam antyperspirantów w kulkach czy sztyftach, aż w końcu przeczytałam opinie o dove tutaj i postanowiłam kupić, nie zawiodłam się. Utrzymuje się bardzo długo, jest dobry na podrażnienia, już nie mam z tym problemów.
    Polecam jak najbardziej!

Ilość zużytych opakowań: skończyło się pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić suun za czytelną i pomocną recenzję?
  • warty polecenia
  • Bardzo lubię kosmetyki Dove, dlatego skusiłam się również na wypróbowanie tego antyperspirantu. Nie zawiodłam się

Plusy:
    - przyjemny zapach
    - delikatny dla skóry (również po goleniu)
    - skuteczny
    - wydajny
    - nie zostawia zółtych plam na jasnych ubraniach

Do minusów zaliczyłabym brudzenie czarnych ubrań, jednak nie ma problemu z ich wyczyszczeniem, nie wżera się w materiał (z czym juz kiedyś się spotkałam).

Używam tego produktu od: 4. miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić szikaka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • bardzo fajny
  • Dezodorant kupiła moja mama. Sama raczej nie przepadam za marką Dove, więc nie skusiłabym się na niego. Spróbowałam z ciekawości, bo od paru lat używałam męskiej Rexony i przestała mi służyć. Dezodorant A. Mincer też jest średni. Ku mojemu zaskonczeniu Dove sprawdziło się znakomicie i na razie z tego co widzę nie zostawia żółtych okropnych śladów na białych bluzkach.

Zalety:
    -przystępna cena
    -kremowa konsystencja
    -nie podrażnia i nie wysusza
    -neutralny zapach
    -chroni przed potem cały dzień
    -wydajny
    -łatwo dostępny

Wady:
    -na razie nie widzę, oczywiście mógłby chronić nieco lepiej, bo nie jest to 100% ochrona przed przykrym zapachem, ale i tak wreszcie mogę nie wyrzucać bluzek po 1 dniu noszenia do pralki

Podsumowując jestem na razie na tak.

Używam tego produktu od: 3 tyg.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lea88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miły dla skóry
  • Ten antyperspirant jest bardzo przyjemny dla skóry. I ślicznie pachnie. Nigdy nie miałam problemów z potliwością, więc czy ochrania skórę przed nadmiernym poceniem, nie wiem. Aczkolwiek jego zapach utrzymuję się nawet 24h! Łagodzi podrażnienia skóry ( ale nie w takim stopniu jakim bym chciała). Teraz używam antyperspirantu z Nivea Dry Comfort i nie chcę go jeszcze odstawiać
    PS Bardzo wydajny

Używam tego produktu od: używałam 1 temu

Chcesz pochwalić Inna_2011 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • Zwyczajny, ale o ładnym zapachu
  • Lubię ten sztyft głównie za zapach i łagodność dla skóry (i ubrań). Pachnie delikatnie i świeżo oraz nie "kłóci się" z żadnymi moimi perfumami. Nie podrażnia także skóry świeżo wydepilowanej/ogolonej czy też podrażnionej po użyciu silniejszych środków typu driclor. Lubię go używać chłodniejszą porą, gdy mniej się pocę lub gdy stosuję silniejszy specyfik (driclor co kilka dni). Jego skuteczność w hamowaniu potu jest znikoma, przynajmniej dla osób bardziej potliwych, do których niestety należę.
    Używam raz dziennie lub kilka razy, w zależności od potrzeby odświeżenia, dlatego też nie chcę oceniać jego wydajności - w moim przypadku jest to różnie, raz wystarcza na miesiąc, raz na trzy miesiące.
    Mimo, że jest to sztyft, nie brudzi ubrań, gdyż ładnie się wchłania w skórę i nie pozostawia śladów, w przeciwieństwie do wielu innych sztyftów.
    Stosuję także inne dezodoranty, ale zawsze do niego wracam

Używam tego produktu od: od ok. 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić negri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Dezodorant ma ładny, delikatny zapach. Jest dość skuteczny, jeżeli chodzi o ochronę przed poceniem. Niestety zostawia białe ślady, poza tym kremowa konsystencja mi 'nie leży' z racji tego, że w reakcji z potem jest naprawdę irytująca.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: powyżej trzech

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Her_Majestry za czytelną i pomocną recenzję?
  • hm..
  • Kupiłam go po skończeniu drugiego antyperspirantu w sztyfcie z Dove. I muszę przyznać, że poprzedni pod względem ochrony był dużo lepszy. Zostawia białe ślady, co mnie najbardziej denerwuje. Zapach mi nawet pasuje.

Chcesz pochwalić Funny Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem
  • Niby jest ta ochrona, ale czy tak do końca to też sama nie wiem. Zapach mógłby być ładniejszy. No kremowa konsystencja wg mnie na tak. Jak każdy dezodorant w sztyfcie wydajny. No zostawia plamy co jest minusem.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Egzystencjalna za czytelną i pomocną recenzję?
  • zostawia plamy!
  • Nic rewelacyjnego, poniżej przeciętnej. Ani nie zabezpiecza jakoś przed poceniem, w dodatku przy regularnym stosowaniu uczula, nie pachnie zbyt ładnie, ale najgorsze, że zostawia straszne plamy na ubraniach. Zniszczyłam sobie już dwie bluzki. Nie polecam, za tą cenę znacznie lepszy jest np. Adidas.

Chcesz pochwalić Axaxax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Spodziewalam sie więcej. Dezodorant jest bardzo przecietny, chroni slabo, podczas upalu bardzo szybko czuję zapach potu. Jest delikatny dla skory, nadaje się po depilacji. Rozczarowal mnie zapach - myslalam ,ze będzie jak kremu Dove Body Silk, ale niestety tylko trochę go przypomina. Na szczęscie szybko się ulatnia.

Używam tego produktu od: 3 mies.

Chcesz pochwalić Basia.z za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczulił/wysuszył? :| Auć...
  • Nie wiem jak ocenić bo niby działa tak, jak powinien- rzeczywiście dobrze zapobiega poceniu ALE- brudzi ubrania (często nie do doprania)i mnie uczulił :| Nie mam wrażliwej skóry a ten sztyft sprawił, że była sucha i nocami przez sen potrafiłam rozdrapać ją do krwi. Stała się wrażliwa aż musiałam zacząc ją smarować na noc Alantanem lub kremem Nivea.

Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie i więcej go nie ruszę

Chcesz pochwalić czikicziki za czytelną i pomocną recenzję?
  • sorry pomyłka!
  • wcześniejszą opinię na temat kosmetyku usunęłam, ponieważ pomyliłam rodzaje- przepraszam, jeśli kogoś zmyliłam. Zapach tego jest mocno "średni" no i niespecjalnie podoba mi się konsystencja. Moim KWC jest Dove, ale "original"- z niebieską nakrętką..

Chcesz pochwalić alosza za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 8 raz(y)
  • re-we-lac-ja !
  • Nie mogę nawet znaleźć słów, które oddają to, co ten antyperspirant potrafi.
    Jest przegenialny ! Zanim zaczęłam go używać miałam dosyć duże problemy z poceniem się. Żaden antyperspirant nie działał dłużej niż 2-3 godziny. Ten jest cudowny ! Nie ma żadnych wad.

+ Świetne działanie antyperspiracyjne. Nie pocę się już w ogóle !
    + Pięknie pachnie
    + Cena nie jest duża
    + Nie zostawia śladów na bluzkach

Nie wiem jak z wydajnością, bo używam go od tygodnia.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić BeaS za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Jestem z niego bardzo zadowolona. Ponieważ pocę się dosyć mocno wypróbowałam wiele anty-perspirantów ze sklepowej półki. Ten dostałam w prezencie i zaczęłam używać z braku innego. Jestem bardzo zadowolona. Ma delikatny zapach, praktycznie niewyczuwalny, dlatego można spokojnie używać perfum. Gwiazdka mniej za brudzenie ubrań, co faktycznie trudno jest sprać.

Używam tego produktu od:pół roku

Chcesz pochwalić blondyska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny!
  • Używam różnych antyperspirantów Dove, bo są one zdecydowanie najlepsze. Mojego akurat nie było na półce, więc wzięłam ten i się nie zawiodłam.
    Standardowo - ładny zapach, ogromna wydajność, bardzo skuteczne działanie.
    Antyperspiranty Dove wyeliminowały mój problem z nadpotliwością, a to dla mnie bardzo ważne

Używam tego produktu od miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: 1.

Chcesz pochwalić Futbolowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Już od dawna używam antyperspirantów tylko z serii Dove. Trzeba przyznać, są bardzo skuteczne. Ładnie pachną, nie podrażniają skóry, a nawilżają ją, nie przepuszczają potu nawet przez cały dzień-a to najważniejsze. Jak idę się myć to muszę go pazurkami "zdrapywać " Ale jak dla mnie to plus. Inne antyperspiranty działają przez 3-4 godz. Ten potrafi "trzymać się" niesamowicie długo
    Jeden minus: zostawia białe ślady na ubraniach. Ale chyba nie ma takiego, który by tego nie robił...

Używam tego produktu od: 3 lub 4 lat
    Ilość zużytych opakowań: duużo

Chcesz pochwalić tass822 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubiony
  • Używam tylko tego antyperspirantu. Ma fajny zapach, nie podrażnia, długo utrzymuje się na skórze. Zostawia jednak białe ślady ale jak każdy antyperspirant.

Używam tego produktu od:ponad rok

Chcesz pochwalić magicgirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie skuteczny
  • Od dawna nie używam antyperspirantów, tego zaczęłam używać tylko dlatego, że dostałam w prezencie w zestawie kosmetycznym.
    Skuteczność - tak, jednak nadmienię, że nie pocę się jakoś bardzo. Skóra jest nawilżona, delikatna. Zapach odpowiada mi średnio, no ale od "pachnienia" są perfumy, antyperspirant ma za zadanie powstrzymać pocenie.
    Nie wiem czy kupię, bo nie wiem, czy zdecyduję się na używanie antyperspirantów, ale ocenę wystawiam wysoką, bo jest naprawdę dobry.Używam tego produktu od: miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić edynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Zdecydowanie polecam ten antyperspirant. Wersja w kulce działała na mnie średnio ale w sztywcie Dove silk dry jest super. Antyperspirant ma super zapach (taki przyjemnie słodki, jak by luksusowych perfum), który długo się utrzymuje, nawet w upalne dni niewiele się spociłam stosujac go. Nie podrażnia skóry pach, nawet gdy nakładałam go tuż po depilalcji depilatorem! A kosztuje tylko ok 12 zł w mojej miejscowości.

Używam tego produktu od:4 miesiące

Chcesz pochwalić dovenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ukochany
  • jesli antyperspirant to tylko ten!!!

delkatny a skuteczny! bardzo, wyprobowalam w wielu stresujacych syetuacjach- egzaminy, obrona rozmowy kwalifikacyjne itd. nigdy mnie nie zawiodl!

dodatkowo moge go stosowac zaraz po depilacji gdyz nie podraznia skory
    polecam

Używam tego produktu od:jakies 3 lata bedzie
    Ilość zużytych opakowań: ok 10 (serdnio co 3 misiacekupuje nowy)

Chcesz pochwalić justitia za czytelną i pomocną recenzję?