Joanna, Algi Morskie, Spray nawilżająco-ochronny do włosów

Powiększ Joanna, Algi Morskie, Spray nawilżająco-ochronny do włosów

Zgłaszająca osoba: dida

Odżywka w sprayu. Nie zastępuje normalnej, radziłabym raczej używac sprayu do odświeżenia fryzury. Nie skleja włosów, nie usztywnia. Posiada filtry UV, więc nadaje się na plażę i do solarium.

• Bardzo dobry
  • To jest produkt bez którego nie mogę sie obejść w podczas modelowania włosów. Psikam nim na nakręcone wałki , a po zdjęciu ich mam zapewnioną nienaganną fryzurę. Spray leciutko usztywnia włosy, nie skleja ich, nadaje ładny połysk. Niestety jestem rozczarowana- firma Joanna wycofała go z produkcji i obecnie jest nie do kupienia

Używam tego kosmetyku od kilku lat/ ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić Martaa2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ****
  • Recenzja: ...Przejdę do konkretów: tani,wydajny, nie skleja włosów,ładnie pachnie,nadaje im połysk, no i zapewnia trwałe ułożenie fryzury, ułatwia stylizację.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1

Chcesz pochwalić emisia za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem całkiem
  • Recenzja: ...
    Kupiłam spray specjalnie żeby ukladać grzywke i sprawdził się bardzo dobrze.
    Plusy:
    * nie skleja włosów
    * ochrone przed słońcem
    * włosy są puszyste ale nie odstają-ladnie sie ukladają
    * korzystna cena
    Minusy
    * efek jest owszem długi, ale jak dla mnie niewystarczający.

Pozdrawiam
    Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić __Madzia__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Inne zastosowanie
  • Wszystko co jest napisane na opakowaniu mija się z prawdą. Spray wysusza, plącze włos, lepi je, a blasku to już na pewno nie nadaje- raczej mat. Ja jednak znalazłam inne zastosowanie tego kosmetyku- pryskam nim włosy u nasady po umyciu głowy. Efekt? Włosy mi się przetłuszczają o dzień póżniej. I używam go tylko do tego celu. Jest niedrogi i wydajny.

Używam tego kosmetyku od roku/ ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Chcesz pochwalić Cosmo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • chroni
  • Mój komentarz: Kupiłam ją dla ochrony przed promieniowaniem UV i w tej roli sprawdza się znakomicie. Ładnie, świeżo pachnie. Dobrze się rozpyla, połowa nie leci na ziemię. Nie obciąża włosów, a wręcz sprawia, że są bardziej świeże i puszyste, choć poza tym właściwości pielęgnacyjnych nie zauważyłam. Położona w nadmiarze lekko skleja, ale nie sprawia, że są tłuste i łatwo je rozdzielić. Fryzury za bardzo nie utrwala, ale chroni przed promieniowaniem, włosy nie są tak wypowiałe i zmatowione jak bez niej. Wydajna. Używam tego produktu od / Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić lejka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry i pięknie pachnie
  • Mój komentarz: Bardzo odpowiadają mi formuły typy spray na włosy bo moje sa delikatne i podatne na układanie. Sprau Joanny urzekł mnie przede wszystkim szalenie przyjemnym zapachem, tym , że mimo początkowego (gdy włosy są nim spsikane i wilgotne) lekkiego sklejenia (co nie oznacza obciążenie włosów) włoski jak wyschną są miękkie w dotyku, puszyste, pięknie się układają no i wciąż pięknie pachną.Nie robią się po nim przylizane albo w strąkach.Nie są pózniej posklejane i obciązone.Bardzo odpowiada mi ten preparat szczególnie biorąc pod uwagę jakość do ceny, bo zapłaciłam za niego coś ok.11 zł. Używam tego produktu od około dwóch tygodni na przemian z innymi produktami / Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić iwonalodz za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia swoje zadanie
  • Dla mnie podstawową jego wadą jest właśnie to,że trochę skleja włosy. Świetnie jednak sprawdza się jako preparat modelujący i ochronny i takie jest też jego zadanie. Nie jest może jakiś nadzwyczajny, ale spełnia obietnice producenta.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić entuzjastka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Bardzo ladnie pachnie, nawilza wlosy, ulatwia rozczesywanie. Ale nie zastapi normalnej odzywki.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić moni_citroni za czytelną i pomocną recenzję?
  • brak efektów
  • Filtry UV to w zasadzie jedyna zaleta, ponieważ zgodnie z instrukcją spray ten powinien także modelować fryzurę. Niestety, jeżeli chodzi o mnie to efekt był żaden. Można używać chyba tylko dla poprawy samopoczucia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić palomino za czytelną i pomocną recenzję?
  • RZEŚKA
  • Kupiłam ją sobie niedawno z myślą używania jej nad morzem (wyjeżdżam za tydzień). Wypróbowałam - rzeczywiście nie skleja włosów, dalej pozostają lekkie i puszyste. Śliczny, rześki zapach! No i te algi! Niewygórowana cena to ostatnia zaleta.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić FEMME_BANALE za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij