Powiększ Vichy, Deodorant Peau Tres Sensible ou Epilee Effacacite 24h - Haute Tolerance (Dezodorant w kulce do skóry wrażliwej lub depilowanej)

Zgłaszająca osoba: skarbonka

Zapewnia 24-godzinną skuteczność działania. Wzbogacony w Proline Cutei - kompleks aminowy pochodzenia roślinnego o właściwościach łagodzących i zapobiegających podrażnieniom. Przywraca uczucie komfortu, nawet po depilacji. Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

Skład: Aqua, Aluminium Chlorohydrate, PPG-15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-33, Dimethicone, Methylparaben, Nymphaea Alba, Propylparaben, Sodium Palmitoyl Proline, Code F.I.L. (C21333/1).

Cena: 27,50 zł / 50 ml

• znikoma ochrona :/
  • Po dezodorantach marketowych swędziały mnie pachy, więc postanowiłam nabyć coś do skóry wrażliwej w aptece. Trafiło na Vichy jako najbardziej popularną i dostępną markę apteczną.

Kupiłam w zestawie 2 szt. za niecałe 60 zł nie jestem zadowolona z tego zakupu

- uczula. może nie ma barwników i alkoholu oraz zapachu, ale bezzapachowe deo można znaleźć w markecie za 10,00 zł, uczulają sole aluminium i może to należałoby wyeliminować.

- schnie 40 minut. Nie przepadam za kulkami, ale czas schnięcia tego produktu woła o pomstę! 40 minut z podniesionymi pachami to za dużo jak dla mnie. Z kolei jak ubierzemy się wcześniej, wetrzemy dezodorant w bluzkę.

- działanie hmmm poniżej przeciętnej. ochrona 48 godzin? w życiu pięknym. na pewno nie nadaje się na fitness czy inne sporty. raczej przy ograniczonej aktywności zimą, bo latem też sobie nie wyobrażam...

+ nie zostawia śladów na ubraniach czarnych i białych, jak dobrze wyschnie

nie mam do niego cierpliwości i raczej nie wrócę...
    Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: kulka

Chcesz pochwalić a-n-k-a za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY PRODUKT!
  • Użyłam go po raz pierwszy przypadkowo będąc u teściowej, ponieważ nie miałam swojego dezodorantu przy sobie. I okazało się, że działał przez cały dzień w przeciwieństwie do innych antyperspirantów. Kupiłam go w promocji w osiedlowej aptece za 29.90, bo regularna cena odstrasza. Przyznam, że jest to najlepszy antyperspirant jaki miałam do tej pory. Ma ładny delikatny zapach, czuję się dzięki niemu świeżo cały dzień. Po prostu działa!

Plusy:

- łagodzi podrażnienia po depilacji
    - nie zapycha
    - nie piecze
    - wydajny
    - trwały (działa przez cały dzień)

Minusy:
    - cena (ale można upolować promcję)
    - zostawia delikatne ślady

Tak, czy inaczej bardzo polecam dla tych, którzy chcą czuć się świeżo przez cały dzień. To najlepszy dezodorant na świecie

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Chcesz pochwalić ANNA CHICHOTEK za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest świetny
  • Ja też trafiłam przypadkiem, też poprzez promocję w Super-Pharm. I już przy nim zostaję.
    Jest delikatny, pięknie pachnie, nie podrażnia (a naprawdę trudno o to u mnie!), jest wydajny.

Owszem, drogi jak na zwykły dezodorant, ale zawsze można zapolować na promocję. Ostatnio kupiłam trzy w cenie dwóch, czy coś takiego. Zapas mam. Poza tym za cenę ja już minusów chyba dawać nie będę. Nie zawsze, to prawda, ale jednak zwykle cena idzie w parze z jakością. Więc bez sensu dawać minusy za wysoką cenę. Raczej za podejrzanie zbyt niską.

Ilość zużytych opakowań: 3, właśnie zaczęłam czwarty

Chcesz pochwalić ferudko za czytelną i pomocną recenzję?
  • The best!
  • Kupiłam go trochę przypadkiem - na promocji w Super-pharm za 19.99, bo regularna cena odstrasza. Przyznam, że jest to najlepszy antyperspirant jaki miałam do tej pory. Widzę różnicę między nim, a zwykłymi drogeryjnymi kulkami. Ma ładny delikatny zapach, nie zostawia śladów, czuję się dzięki niemu świeżo cały dzień. Po prostu działa!

Plusy:
    +forma - wolę antyperspiranty w kulce
    +łagodzi podrażnienia po depilacji
    +nie piecze
    +wydajny

Minusy:
    +cena, choć często jest w promocji

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie, 50 ml

Chcesz pochwalić gosia_lp za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety
  • Od razu zaznacze ze ta kulka z zieloną nakretka jest moim kwc. Natomiast ta to jakby brat bliźniak tej bialej z LRP czyli podobnie jak tamta :
    - nie działa
    - nie pachnie
    - jest po prostu zbedna
    Jedynie podoba mi sie jej opakowanie no i tyle niestety. Lepiej juz jest bez niej niz z nią. Nie polecam - szkoda kasy i nerwów. A cena wcale nie jest niska........szkoda tylko ze jakość jest bardzo niska :/Używam tego produktu od: od kilku tygodniIlość zużytych opakowań: pierwsze pare razy.

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ukochany
  • Uwielbiam ten produkt jak dla mnie działa i jako jedyny zapewnia mi całkowity komfort. Nie ma też zapachu co dla mnie jest bardzo dużą zaletą bo nie łączy się z zapachem perfum. Najważniejsze jednak że działa. Jednak cena jest dość wysoka wolałabym żeby był tańszy ale nie można mieć wszystkiego

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Chcesz pochwalić pearl94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spotkałam lepszego.
  • Potrzebuję dezodorantu, który dobrze łagodzi podrażnioną skórę i ten bardzo dobrze się sprawdza. Dodatkowo jestem uczulona na składnik używany w większości dezodorantów i muszę naprawdę uważać na to, jaki preparat stosuję, tutaj nie mam tego problemu. Nie lubię dezodorantów zapachowych, ponieważ według mnie m. in. kolidują z zapachem perfum, często też przebija przez nie zapach potu, więc jest masakra. Dezodorant sprawdza się w dość ciężkich warunkach, np. z fitnessu wychodzę spocona, ale 'bez zapachu' Obecnie w sklepach dostępna jest wersja 48h, która rzeczywiście działa przez długi czas. Odejmuję pół gwiazdki, ponieważ cena jest dość wysoka, ja znalazłam jedną aptekę, która sprzedaje go po 30 zł, wiem że w niektórych potrafi kosztować prawie 40; kiedyś uważałam, że jest mało wydajny, ale wydaje mi się, że ta kwestia uległa poprawie wraz z unowocześnieniem produktu. Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Chcesz pochwalić poesy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Najlepszy dezodorant w kulce, jaki kiedykolwiek używałam. Delikatny a jednocześnie skuteczny. Wygodne opakowanie. Cena trochę wysoka, no ale jakość kosztuje.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić Taszanta za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedyny który działa
  • Najpierw wypróbowałam wszystkie dezodoranty, które można kupić w standardowej drogerii. Potem zakupiłam ałun, który był jedną wielką pomyłką. Próbowałam Iwostinu - bez skutku.

Nie cierpię na nadmierną potliwość, ale na denerwującą przypadłość, polegającą na tym, że żaden dezodorant nie mógł sprawić, żeby zapach potu, choćby delikatny, nie pojawił się już pod dwóch, trzech godzinach. Nie śmierdziałam na całą ulicę, ale jednak.

VICHY ZADZIAŁAŁO.

Odkąd go używam, mogę sobie pozwolić na rzucenie się na łóżko PO IMPREZIE na której TAŃCZYŁAM bez prysznica, a rano dalej będę czuła zapach dezodorantu bez cienia potu.

Jest cudowny.

Ilość zużytych opakowań: 4, piąte w trakcie

Chcesz pochwalić Madame_eL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry dla mojej skóry, jako jeden z niewielu.
  • Na wstępie pragnę zaznaczyć, iż jestem osobą borykającą się z nadmierną potliwością, alergią, astmą i nadwrażliwą skórą.

Oczywiście, jak sądziłam także i ten oto produkt nie zlikwidował potu ani go nie zmniejszył, lecz jako jedyny antyperspirant wyleczył mi okropne rany i odczyny alergiczne, likwidując przy tym nieprzyjemny zapach i nie drażniąc swą wonią, ponieważ jest bezzapachowy.
    Ponad to nie lepi się jakoś bardzo, wystarczy poczekać z 10 minut, aby wysechł, a następnie założyć ubranie.
    Gdy się spocę klei się tak jakby nie wysechł, ale zaraz wsiąka, a plamy w przeciwieństwie do multumu jesgo poprzedników są znikome.
    Używam go nawet 2 razy dziennie po kąpieli i następnie po nim zmianie ubrań. (Myję się 3 razy dziennie).
    Wystarczył mi na kwartał, więc uważam, że jest to fenomenalna wydajność.
    Myślę, że dla osób, które pocą się normalnie bądź mało będzie bezwzględnym ideałem.

Używam tego produktu od: Wakacje 2010.

Chcesz pochwalić Psiarka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy deo!
  • Niezmiernie cieszę się, że trafiłam na ten dezodorant i nie wiem jak mogłam wcześniej żyć bez niego!
    Może nie mam problemu z jakąś wielką nadpotliwością, jednak zawsze bardzo dbałam o to, by o każdej porze dnia czuć się świeżo. Wypróbowałam niezliczoną ilość różnych antyperspirantów, drogeryjnych jak i tych aptecznych. Bywało różnie... od zwykłych podrażnień i uciążliwe swędzenie począwszy, a na bolących guzkach powstałych przez zapychanie porów skończywszy.
    Antyperspirant Vichy do skóry wrażliwej jest fenomenalny. Po całym intensywnym dniu nie czuć przykrego zapachu. Nie podrażnia skóry, nawet świeżo depilowanej. Jest bezzapachowy. Poręczny, wydajny, szybko się wchłania.
    Próbowałam też Vichy z zieloną nakrętką, ale (o dziwo!) nie hamuje wydzielania potu tak jak ten do skóry wrażliwej, o wiele gorszy, po prostu nieporównywalny.
    Vichy do skóry wrażliwej poleciłam wielu koleżankom i również są zachwycone, dziwią mnie jego średnie noty na wizażu... . Nie szukam już żadnego innego, ten jest idealny i działa na moją skórę pod pachami wciąż tak samo, mam nadzieję, że to się nie zmieni.

Używam tego produktu od: ok 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić casiulca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Zużyłam już 3 opakowania. Bardzo skuteczny jeśli chodzi o jesień zimę i wczesną wiosnę, zobaczymy jak bedzie w upały, najwyżej dorzucę EDIT.
    Napewno nie jest gorszy od Biothermu i Lancome w kulce. Nie pachnie, nie lepi się. Jest dla mnie lepszy od klasycznej kulki Vichy bo nie podoba mi się w tamtym mocny zapach i tamten niszczył ubrania pod pachami. Ten nie pachnie. Bardzo fajny i narazie Must Have w mojej kosmetyczce .

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Chcesz pochwalić aaliyah83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczucie świeżości, komfortu - bez białych plan i innych przykrych niespodzianek
  • Używam go już od dobrych kilku lat. Nigdy mnie nie zawiódł zarówno w okresie stresowych sytuacji, jak i momentach ogromnego wysiłku fizycznego.
    Nie powoduje reakcji alergicznych, po depilacji delikatnie łagodzi zaczerwienienia.
    Używam zarówno wersji z białym kapturkiem jak i jasno niebieskim i morskim. Najbardziej lubie morski odpowiedni z racji przyjemnego odświeżającego zapachu.

PLUSY:
    + bardzo dobra receptura
    + brak białych śladów
    + elminuje nieprzyjemny zapach
    + wydajność

MINUSY:
    brak

Podsumowując nawet po całym dniu wszelkich aktywności jestem pewna, że mogę mu zaufać

Ilość zużytych opakowań: nie mam pojęcia na pewno bardzo dużo

Chcesz pochwalić assisi za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być na luźne dni
  • Kupiłam po swędzących przeżyciach z antyperspirantem Vichy z zieloną nakrętką i po Blokerze Ziaji.

Nie ma co ukrywać, to dezodorant, a nie antyperspirant i ostatnio u mnie się nie do końca sprawdza (zmiana pracy i miejsca zamieszkania).

Dla mnie idealny na weekend lub na luźny dzień. Cieszy mnie to, że nie pojawia się swędzenia i można się nim śmialo smarować po depilacji.

Rzeczywiście długo schnie, ale akurat mi to nie przeszkadza w moich rozkładzie porannej krzątaniny.

Edytuję recenzję jak przetestuję go, gdy już się w pełni zaklimatyzuję w nowym środowisku.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu obowiazkowo!
  • oj, jestem temu dezodorantowi wierna juz od bardzo dlugiego czasu, podobnie jak moja mama i moja przyjaciolka.

uzywam wersji z niebieska nakretka-zapachowej, ma sliczny delikatny zapach (o niebo lepszy niz te wszystkie za przeproszeniem smrody typu rexona, secret).

dziala-zabezpiecza przed poceniem i daje uczucie swiezosci.
    minusów wg mnie brak. Oczywiscie fajnie by bylo jakby kosztował dyszkę, ale nie mam uczucia ze przeplacam. Poza tym czesto jest w superpharm na promocji

Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić kaja2301 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wybawiciel
  • Minus jedna gwiazdka za to, że trochę za długo schnie i zostawia na ciemnych ubraniach plamy (a ja bardzo często noszę czarne koszulki).

Ale jest bardzo delikatny.
    Moja skóra pod pachami, która była w kiepskim stanie, robiły się jakieś nieładne krosty, a nawet kulki pod skórą, odżyła

Dobry kosmetyk dla wrażliwej skóry.
    Dzięki niemu przekonałam się do dezodorantów w kulce!

Teraz używam antyperspirantu z tej samej serii, jeszcze lepszy, bo to w końcu antyperspirant, a te są skuteczniejsze.

Używam tego produktu od: miesiąc temu skończyłam
    Ilość zużytych opakowań: 1, całe

Chcesz pochwalić saitosagiyama za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubiony
  • Mam już kilkanaście opakowań za sobą, od jakiegoś czasu używam tylko tego. Jest wart swojej ceny i nie mam mu nic do zarzucenia, chroni, nie pachnie i co najważniejsze, nie podrażnia. Można go spokojnie używać bezpośrednio po depilacji.

Używam tego produktu od: 2 czy 3 rok bez przerwy
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić miskowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dezodorantowy KWC
  • Jest doskonały! Świetnie chroni przed nieprzyjemnym zapachem, jest super delikatny, nie ma mowy o żadnych podrażnieniach i co dla mnie najważniejsze: jest bezzapachowy. Smaruję się nim rano i mam spokój na cały dzień, żadnych przykrych niespodzianek. Bardzo wydajny. Nie jestem fanką kosmetyków tej marki, ale ten dezodorant to prawdziwe cudo, polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-go

Chcesz pochwalić Emde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra
  • Kupiłam dwa - jeden dla mnie, drugi dla siostry. Mam problem z potliwością, ale moja siostra nie poci się jakoś ponadprzeciętnie. I co? Kasa wyrzucona w błoto. Moja siostra odstawiła po tygodniu, bo nie działał. Ja odstawiłam po 4 dniach, bo w życiu nie byłam tak spocona jak przez te dni testowania dezodorantu Vichy...

PLUSY
    - brak

MINUSY
    - nie zadziałał na mnie w ogóle, na moją siostrę też
    - cena - jak na dezodorant, który na dodatek nie działa, to jednak wysoka
    - lepkawy i nazbyt wodnisty jak na mój gust

Używam tego produktu od: 4 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 (niecałe)

Chcesz pochwalić szelmiasta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie ma lepszego
  • Uzywam wersji 48-godzinnej, nie sprawdzalam czy dziala przez tak dlugi okres czasu, bo w koncu myje sie codziennie Jak dla mnie ma same plusy, przede wszystkim nie zawiera alkoholu, parabenow ( no przynajmniej moje wersja 48 godzinna nie zawiera parabenow ) i zapachu, jest delikatny i mozna go uzywac zaraz po depilacji. Stosuje go na noc, rano biore prysznic i w upalne dni smaruje pachy jeszcze raz. Naprawde dziala, trzeba tylko zaczekac az wyschnie, a schnie niestety dlugo. Niecierpliwym polecam suszarke. Nie jest to bloker wiec pachy moga zwilgotniec, szczegolnie latem badz w stresujacej sytuacji, niemniej po chwili znow robia sie suche i co najwazniejsze pozostaja \\\'bezzapachowe\\\'. Do tego wydajny jak diabli. Polecam.
    Używam tego produktu od: dwoch lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić mintrazer za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabizna
  • Zaklinanie rzeczywistosci nic nie dało - muszę przyznać, że Vichy nie chroni przed poceniem zupełnie. Ani przed zapachem ani przed mokrymi pachami.
    I nie mówię tu o letnich upałach, ale o codziennym użyciu bez cienia intensywnego wysiłku.
    Nie zapewnił mi komfortu ani przez chwilę, tak samo jak jego brat z zielonym kapturem. Faktycznie nie podrażnia, ale to za mało.

Nie tego oczekiwałam po marce Vichy. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić AniaM69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE
  • Dezodorant absolutnie nie chroi przed poceniem się jak i przykrym zapachem, po zastosowaniu czułam się jakbym w ogóle nic nie użyła, spociłam się niemal od razu, "świecąc" mokrymi plamami pod pachami. Faktycznie nie podrażnia, ale na tym kończą się zalety. Po tej marce spodziewałam się czego innego.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić bindia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale
  • Od zawsze miałam problem z nadmiernym poceniem się..ten zapach i plamy na ubraniu..wstyd i poniżenie. Wciąż mam ciarki jak sobie przypomnę.
    Ten kosmetyk poleciała mi pani farmaceutka w aptece.
    Działa..to trzeba mu przyznać, ale... przez niego dostalam wysypu na: twarzy, ramionach itd.
    Przez 3 lata nie mogłam się z tego wyleczyć..nie wiedziałam co się przyczyniło do takiego wysypu. Jednak od kiedy zmieniłam moją pielęgnację na bardziej naturalna..w tym zmianiłam deodorant Vichy na naturalny Ałun..problem pomału zaczął znikać.
    Używałam tego produktu od: około 3 lat

Chcesz pochwalić AgnieszkaSto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie do końca...
  • Ta bezzapachowa kulka doskonale wie jak poradzić sobie z problemem przykrego zapachu - to prawda. Jest wydajna, bardzo łagodna, więc można stosować ją zaraz po depilacji. W promocji cena nawet przystępna. Niestety, pod koniec używania dezodorant zaczął mi lepić pachy, a ja powróciłam do poszukiwań idealnego kosmetyku... Używam tego produktu od: kilku miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić chuleta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mistrz łagodności
  • Tylko ten dezodorant poradził sobie z moją przesuszoną skórą. Mogę go nakładać bezpośrednio po goleniu i nigdy mnie nie podrażnia. Ma prawie niezauważalny zapach. Sprawdza się nawet w czasie upałów.
    Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

Chcesz pochwalić berbelek za czytelną i pomocną recenzję?