Powiększ Vichy, Deodorant Peau Tres Sensible ou Epilee Effacacite 24h - Haute Tolerance (Dezodorant w kulce do skóry wrażliwej lub depilowanej)

Zgłaszająca osoba: skarbonka

Zapewnia 24-godzinną skuteczność działania. Wzbogacony w Proline Cutei - kompleks aminowy pochodzenia roślinnego o właściwościach łagodzących i zapobiegających podrażnieniom. Przywraca uczucie komfortu, nawet po depilacji. Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

Skład: Aqua, Aluminium Chlorohydrate, PPG-15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-33, Dimethicone, Methylparaben, Nymphaea Alba, Propylparaben, Sodium Palmitoyl Proline, Code F.I.L. (C21333/1).

Cena: 27,50 zł / 50 ml

• znikoma ochrona :/
  • Po dezodorantach marketowych swędziały mnie pachy, więc postanowiłam nabyć coś do skóry wrażliwej w aptece. Trafiło na Vichy jako najbardziej popularną i dostępną markę apteczną.

Kupiłam w zestawie 2 szt. za niecałe 60 zł nie jestem zadowolona z tego zakupu

- uczula. może nie ma barwników i alkoholu oraz zapachu, ale bezzapachowe deo można znaleźć w markecie za 10,00 zł, uczulają sole aluminium i może to należałoby wyeliminować.

- schnie 40 minut. Nie przepadam za kulkami, ale czas schnięcia tego produktu woła o pomstę! 40 minut z podniesionymi pachami to za dużo jak dla mnie. Z kolei jak ubierzemy się wcześniej, wetrzemy dezodorant w bluzkę.

- działanie hmmm poniżej przeciętnej. ochrona 48 godzin? w życiu pięknym. na pewno nie nadaje się na fitness czy inne sporty. raczej przy ograniczonej aktywności zimą, bo latem też sobie nie wyobrażam...

+ nie zostawia śladów na ubraniach czarnych i białych, jak dobrze wyschnie

nie mam do niego cierpliwości i raczej nie wrócę...
    Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: kulka

Chcesz pochwalić a-n-k-a za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY PRODUKT!
  • Użyłam go po raz pierwszy przypadkowo będąc u teściowej, ponieważ nie miałam swojego dezodorantu przy sobie. I okazało się, że działał przez cały dzień w przeciwieństwie do innych antyperspirantów. Kupiłam go w promocji w osiedlowej aptece za 29.90, bo regularna cena odstrasza. Przyznam, że jest to najlepszy antyperspirant jaki miałam do tej pory. Ma ładny delikatny zapach, czuję się dzięki niemu świeżo cały dzień. Po prostu działa!

Plusy:

- łagodzi podrażnienia po depilacji
    - nie zapycha
    - nie piecze
    - wydajny
    - trwały (działa przez cały dzień)

Minusy:
    - cena (ale można upolować promcję)
    - zostawia delikatne ślady

Tak, czy inaczej bardzo polecam dla tych, którzy chcą czuć się świeżo przez cały dzień. To najlepszy dezodorant na świecie

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Chcesz pochwalić ANNA CHICHOTEK za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest świetny
  • Ja też trafiłam przypadkiem, też poprzez promocję w Super-Pharm. I już przy nim zostaję.
    Jest delikatny, pięknie pachnie, nie podrażnia (a naprawdę trudno o to u mnie!), jest wydajny.

Owszem, drogi jak na zwykły dezodorant, ale zawsze można zapolować na promocję. Ostatnio kupiłam trzy w cenie dwóch, czy coś takiego. Zapas mam. Poza tym za cenę ja już minusów chyba dawać nie będę. Nie zawsze, to prawda, ale jednak zwykle cena idzie w parze z jakością. Więc bez sensu dawać minusy za wysoką cenę. Raczej za podejrzanie zbyt niską.

Ilość zużytych opakowań: 3, właśnie zaczęłam czwarty

Chcesz pochwalić ferudko za czytelną i pomocną recenzję?
  • The best!
  • Kupiłam go trochę przypadkiem - na promocji w Super-pharm za 19.99, bo regularna cena odstrasza. Przyznam, że jest to najlepszy antyperspirant jaki miałam do tej pory. Widzę różnicę między nim, a zwykłymi drogeryjnymi kulkami. Ma ładny delikatny zapach, nie zostawia śladów, czuję się dzięki niemu świeżo cały dzień. Po prostu działa!

Plusy:
    +forma - wolę antyperspiranty w kulce
    +łagodzi podrażnienia po depilacji
    +nie piecze
    +wydajny

Minusy:
    +cena, choć często jest w promocji

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie, 50 ml

Chcesz pochwalić gosia_lp za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety
  • Od razu zaznacze ze ta kulka z zieloną nakretka jest moim kwc. Natomiast ta to jakby brat bliźniak tej bialej z LRP czyli podobnie jak tamta :
    - nie działa
    - nie pachnie
    - jest po prostu zbedna
    Jedynie podoba mi sie jej opakowanie no i tyle niestety. Lepiej juz jest bez niej niz z nią. Nie polecam - szkoda kasy i nerwów. A cena wcale nie jest niska........szkoda tylko ze jakość jest bardzo niska :/Używam tego produktu od: od kilku tygodniIlość zużytych opakowań: pierwsze pare razy.

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ukochany
  • Uwielbiam ten produkt jak dla mnie działa i jako jedyny zapewnia mi całkowity komfort. Nie ma też zapachu co dla mnie jest bardzo dużą zaletą bo nie łączy się z zapachem perfum. Najważniejsze jednak że działa. Jednak cena jest dość wysoka wolałabym żeby był tańszy ale nie można mieć wszystkiego

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Chcesz pochwalić pearl94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spotkałam lepszego.
  • Potrzebuję dezodorantu, który dobrze łagodzi podrażnioną skórę i ten bardzo dobrze się sprawdza. Dodatkowo jestem uczulona na składnik używany w większości dezodorantów i muszę naprawdę uważać na to, jaki preparat stosuję, tutaj nie mam tego problemu. Nie lubię dezodorantów zapachowych, ponieważ według mnie m. in. kolidują z zapachem perfum, często też przebija przez nie zapach potu, więc jest masakra. Dezodorant sprawdza się w dość ciężkich warunkach, np. z fitnessu wychodzę spocona, ale 'bez zapachu' Obecnie w sklepach dostępna jest wersja 48h, która rzeczywiście działa przez długi czas. Odejmuję pół gwiazdki, ponieważ cena jest dość wysoka, ja znalazłam jedną aptekę, która sprzedaje go po 30 zł, wiem że w niektórych potrafi kosztować prawie 40; kiedyś uważałam, że jest mało wydajny, ale wydaje mi się, że ta kwestia uległa poprawie wraz z unowocześnieniem produktu. Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Chcesz pochwalić poesy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Najlepszy dezodorant w kulce, jaki kiedykolwiek używałam. Delikatny a jednocześnie skuteczny. Wygodne opakowanie. Cena trochę wysoka, no ale jakość kosztuje.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić Taszanta za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedyny który działa
  • Najpierw wypróbowałam wszystkie dezodoranty, które można kupić w standardowej drogerii. Potem zakupiłam ałun, który był jedną wielką pomyłką. Próbowałam Iwostinu - bez skutku.

Nie cierpię na nadmierną potliwość, ale na denerwującą przypadłość, polegającą na tym, że żaden dezodorant nie mógł sprawić, żeby zapach potu, choćby delikatny, nie pojawił się już pod dwóch, trzech godzinach. Nie śmierdziałam na całą ulicę, ale jednak.

VICHY ZADZIAŁAŁO.

Odkąd go używam, mogę sobie pozwolić na rzucenie się na łóżko PO IMPREZIE na której TAŃCZYŁAM bez prysznica, a rano dalej będę czuła zapach dezodorantu bez cienia potu.

Jest cudowny.

Ilość zużytych opakowań: 4, piąte w trakcie

Chcesz pochwalić Madame_eL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry dla mojej skóry, jako jeden z niewielu.
  • Na wstępie pragnę zaznaczyć, iż jestem osobą borykającą się z nadmierną potliwością, alergią, astmą i nadwrażliwą skórą.

Oczywiście, jak sądziłam także i ten oto produkt nie zlikwidował potu ani go nie zmniejszył, lecz jako jedyny antyperspirant wyleczył mi okropne rany i odczyny alergiczne, likwidując przy tym nieprzyjemny zapach i nie drażniąc swą wonią, ponieważ jest bezzapachowy.
    Ponad to nie lepi się jakoś bardzo, wystarczy poczekać z 10 minut, aby wysechł, a następnie założyć ubranie.
    Gdy się spocę klei się tak jakby nie wysechł, ale zaraz wsiąka, a plamy w przeciwieństwie do multumu jesgo poprzedników są znikome.
    Używam go nawet 2 razy dziennie po kąpieli i następnie po nim zmianie ubrań. (Myję się 3 razy dziennie).
    Wystarczył mi na kwartał, więc uważam, że jest to fenomenalna wydajność.
    Myślę, że dla osób, które pocą się normalnie bądź mało będzie bezwzględnym ideałem.

Używam tego produktu od: Wakacje 2010.

Chcesz pochwalić Psiarka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij