Joanna, Intensiv Blond (Intensywny rozjaśniacz)

Powiększ Joanna, Intensiv Blond (Intensywny rozjaśniacz)

Zgłaszająca osoba: Davi

Do rozjaśniania całych włosów. Rozjaśnia o 4-5 tonów.
W zależności od koloru wyjściowego i czasu trwania zabiegu, pozwala uzyskać na włosach nawet bardzo, bardzo jasny blond. Zawiera keratynę chroniącą włosy już w trakcie rozjaśniania oraz naturalny wyciąg z rumianku.
Preparat zawiera proszek rozjaśniający, 9% wodę utlenioną w kremie.

Cena: ok. 10zł

• Bardzo dobry. Polecam!
  • Od 6 lat farbuje włosy na kolor czerwony na zmianę z czekoladowym brązem. Nagle zamarzyło mi się zostanie blondynką a więc musiałam pierw je rozjaśnić a potem dopiero zafarbować. Kupiłam więc ten rozjaśniacz, zaaplikowałam go iii moim oczom ukazał się piękny blond na odrostach no i taki lekko pomarańcz z moich czerwono rudych włosów. Aż zaczęłam sie zastanawiać czy nie zostawić sobie właśnie tych rozjaśnionych włosów... Bardzo polecam ten rozjaśniacz. Mam dużo włosów z długością do poniżej łopatek i 2 opakowania to za mało.

Plusy:
    + ładny kolor
    + skóra głowy nie szczypała
    + zapachu rozjaśniacza wgl nie czułam
    + cena

Minusy:
    - końcówki włosów są zniszczone ale to oczywiste przy stosowaniu rozjaśniacza

Używam tego produktu od: 3 dni
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Patkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra, ale warto uważać
  • Witam. Historia wprawdzie nie dotyczy mnie, lecz mojej bliskiej przyjaciółki.
    Za pomocą rozjaśniacza do całych włosów firmy Joanna rozjaśniałyśmy przyjaciółce włosy z koloru czarnego. Po 6 aplikacjach kolor faktycznie rozjaśnił się do jasnego blondu. Więc jeśli chodzi o rozjaśnianie, działanie jest ok, zależy, jakie kto ma włosy.

PLUSY:
    dobrze się nakłada
    rozjaśnia nawet bardzo ciemne włosy

MINUSY:
    okropnie niszczy włosy
    wysusza
    okropnie śmierdzący zapach, który utrudnia nakładanie

Ilość zużytych opakowań: 10 całych opakowań

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić myraspberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój pierwszy i jedyny idealny
  • Rozjaśniałam włosy pod farbowanie na blond, włosy były wielokolorowe tzn. czarne odrosty (kolor naturalny) a reszta włosów farbowane - kolor miedzi (wypłukany jasny brąz). Oczywiście efekt rozjaśnienia był nierównomierny, ale w takim ukladzie nie mogło być inaczej. Trzymałam rozjaśniacz na włosach 30 min, włosy naturalne rozjaśniły się do żółtego koloru gdzieniegdzie wpadającego juz w biel, reszta, te farbowane, do jasnej marchewy. Nie wiem jaki byłby efekt po 45 min, nie próbowałam, bo to co uzyskałam było odpowiednie do nałożenia blondu. Nic mnie nie szczypalo, nic nie piekło, no może leciutko przy czole. Włosy nie są zniszczone. Używam tego produktu od: Na razie jeden razIlość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Witi za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z najlepszych
  • Kolor wyjściowy - ciemny rudy

Plusy:

* nie podrażnia skóry, nie "szczypie"
    * zapach w porównaniu do innych rozjaśniaczy jest całkiem przyjemny
    * łatwa aplikacja (nakładanie i spłukiwanie)
    * świetnie nadaje się przed koloryzacją (farba normalnie się wchłania i wyrównuje koloryt)
    * nie niszczy mocno włosów
    * cena

Minusy:

* może sobie nie poradzić z bardzo ciemnymi włosami
    * kolor mógłby być bardziej jednolityUżywam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Włosy były niejednolicie rozjaśnione, niezbyt dobrze radzi sobie z ciemnym brązem i to właściwie jedyne minusy, jakie zauważyłam.

Plusy to zdecydowanie dostępność i cena, łatwo się go aplikuje, nie podrażnia skóry i nie niszczy włosów.

Pewnie jeszcze po niego sięgnę.

Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić odblokuj za czytelną i pomocną recenzję?
  • łagodny i skuteczny - tania dekoloryzacja
  • Rozjaśniacz Joanna Intensive Blond pozwolił mi zdjąć z włosów 5-letnie pokłady czerni i ciemnych brązów.
    Punktem wyjścia były włosy farbowane, o nierównomiernym odcieniu (na odroście kolor Palona Kawa i Orzech, również z Joanny, schodzące do czerni na końcówkach), długie (za łopatki), grube, w dobrym stanie.
    Rozjaśniacz stosowałam 3 razy:
    * 1 raz na same końcówki plus z resztki zrobiłam kąpiel rozjaśniającą i zastosowałam ją na koniec na całość
    * 2 razy na całość (sam rozjaśniacz)
    Przechodziłam od koloru burgundowego, przez miedź do miodowego blondu (z wyraźnym rudym odcieniem).
    W ostatnim etapie kolor oczywiście nie był jednolity przy odroście (blond) i na końcówkach (rudy), ale było to związane z wyjściową barwą włosów.

Dlaczego jestem zadowolona?
    + rozjaśniacz nie zniszczył istotnie włosów, pomimo że nakładałam go 3 razy w ciągu 2 dni! Włosy były lekko przesuszone, systematyczna pielęgnacja pozwoliła odzyskać im kondycje;
    + produkt poradził sobie z \'trudnymi\' włosami, pod względem koloru (ciemne) i struktury (grube);
    + nie wystąpiły żadne podrażnienia skóry, pomimo mojej niechlujnej metody aplikacji (rozjaśniacz dotykał skóry, nie spowodował nieprzyjemnych wrażeń ani zaczerwienień);
    + włosy są dobrze przygotowane pod dalsze farbowanie; blond farba dobrze się wchłonęła: ładnie stonowała rudości i wyrównała koloryt;
    + cena; ok. 9 zl; innymi słowy zainwestowałam 27 zł i uzyskałam planowany efekt.

dyskusyjne:
    * konieczność kilkakrotnego wykonania zabiegu (przynajmniej w przypadku rozjaśniania ciemnych włosów); zajmuje to trochę czasu i nie każdemu mogą przypaść do gustu odcienie uzyskiwane \'po drodze\', z drugiej strony można jednak kontrolować stopień rozjaśnienia a cena produktu nie jest duża.
    * w przypadku przygotowywania kąpieli rozjaśniających (z szamponem i odżywką) na bazie tego produktu efekt jest słaby przy grubych i ciemnych włosach.

Podsumowując, produkt oceniam jako bardzo dobry, zadziałał dobrze i bezpiecznie nawet dla tak dzikiej metody nakładania jak moja (3 razy niemal pod rząd, nakładane jak szampon), choć zaznaczam że jest to środek który na delikatniejszych włosach i skórze może zadziałać silniej.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Paula33100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdził się bardzo dobrze
  • Miałam włosy czarno-brązowe po wieloletnim farbowaniu na ciemny brąz. Z natury mam jaśniejszy, ciepły brąz, zapragnęłam takiego właśnie kolorku, jednak żadna jaśniejsza farba nie łapała moich ciemnych kosmyków. Zdecydowałam się na ten rozjaśniacz po przeczytaniu opnii w internecie. Choć były one różne , przeważały te dobre. Oczywiście bałam się zniszczeń, gdyż mam długie włosy i za nic nie chcę ich ścinać.

Kupiłam trzy opakowania (włosy do połowy pleców). Nie nałożyłam bezpośrednio samego rozjaśniacza na włosy, tylko po wymieszaniu z szamponem, ciepłą wodą i masą BioWax. Trzymałam ok 45 min.

Efekt - zobaczycie na zdjęciach . Ogólnie kolor wyszedł żółtawy - ale tego się właśnie spodziewałam, dlatego od razu po rozjaśnianiu pobiegłam po farbę blond z garniera , wyszedł jasny brąz z czego u góry przy głowie nadal mam taki żółtawy/ciemny blond a od połowy jest jasny brąz. Teraz planuję zafarbować jakimś cynamonowym brązem.

Podsumowując: rozjaśniacz spełnił swoje zadanie, spoedziwałąm się, że wyjdzie nierówny kolor, gdyż miałam pasemka czarne , po wieloletnim farbowaniu.

Troszkę p[rzesuszył mi włosy , szczególnie na końcach , ale tego można się było spodziwać. Chociaż sama nie wiem, czy to nie efekt farby blond, gdyż po zmyciu rozjaśniacza i wysuszeniu włosów w dotyku były one w miarę miłe , dopiero po zafarbowaniu blondem były przesuszone.

Wklejam zdjęcia przed i po rozjaśnianiu.

*kolor po rozjasnianiu byl jasniejszy niz na zdjeciuUżywam tego produktu od: razIlość zużytych opakowań: 3 duże, całe

Foto recenzja
Chcesz pochwalić Pinka_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Rozjasniałam włosy farbowane w kolorze nieco spranego ciemnego brązu. Uzyskałam rudawo-żółty kolor trochę nierównomierny (to może być wina mojego nakładania).

Ogólnie jestem zadowolona - włosy nie ucierpiały za bardzo (ale od razu zaznaczę, że do rozjasniacza dodałam trochę odżywki do włosów - czytałam o tym sposobie w internecie) i udało mi się pozbyć ciemnego brązu. Nie wiem jak rozjasniacz reaguje na skórę, bo nakładałam jedynie na farbowaną część włosów, z pominięciem naturalnych odrostów. 1 opakowanie wystarczyło mi na włosy do ramion.

Podsumowując jest to całkiem dobry produkt za niskie pieniądze. Robi, co ma robic i nie sieje spustoszenia na głowie. Daję 4 gwiazdki, bo konsystencja była dość tępa w nakładaniu (nie wiem jak jest z innymi rozjasniaczami, bo to był pierwszy tego typu stosowany przeze mnie) i spodziewałam się trochę większego rozjasnienia. Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić ally5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy rozjaśniacz
  • Kupiłam go aby rozjasnicz jasny brąz , bo wyczytałam w necie , że to najlepszy rozjaśniacz . Nie zawiodłam się po rozjasnianiu włosy były w kolorze złotego blondu.
    Plusy
    + cena ok 9zł
    + konsystencja
    +rezultaty

Minusy
    -mała ilość farby na gęste włosy

Polecam wszystkim !

Używam tego produktu od: 03,03,2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić Gumis1996m za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry rozjaśniacz
  • Rozjaśniacz użyła moja mama, która postanowiła pozbyć się intensywnej miedzi z głowy Mimo, że mama ma krótkie ale bardzo gęste włosy kupiłyśmy tylko jedno opakowanie niestety lepiej kupić 2 a przy długich włosach zaryzykowałabym nawet więcej..Farba ma bardzo nieprzyjemny drażniący zapach, jest tępo-gęsta, ciężko się nakłada, ale efekt jest już po krótkim czasie od nałożenia
    Kolor ładnie schodzi, oczywiście odrosty są dużo jaśniejsze, ale to normalne. Efekt spełnił oczekiwania mojej mamy, po intensywnej miedzi nie ma śladu, a o to właśnie chodziło.
    Na pewno trochę niszczy włosy, są bardziej kruche i podatne na łamianie co widać na grzebieniu..
    Włosy bardziej nie wypadają.

Tani dobry rozjaśniacz. Polecam

Używam tego produktu od: raz

Chcesz pochwalić Goska_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt tragiczny, zniszczone włosy
  • Kupiłam ten rozjaśniacz ponieważ po wieloletnim farbowaniu farbami LOreal miałam ciemnopomaranczowe włosy u nasady a blond na dole. Zamarzył mi się chłodny odcień na całej długości.

Trzymałam rozjaśniacz około 20 minut i to co wyszło przyprawiło mnie o łzy:

- białe a w niektórych miejscach wściekle żólte włosy.

Żeby w ogóle wyjść z domu, poszłam po farbę Loreal i zamalowałam to co wyszło na popielaty blond. Jest w miarę OK ale moje włosy przeżyły szok, zrobiły się cieńsze i słabsze. Żeby je ratować używam Kerastase Force Architecte plus Loreal Shine Blonde żeby zniewalować tę obrzydliwą żółć którą nadal dostrzegam jak się przebija spod farby.

Nigdy więcej!!!!!

I nie dam już sobie wmówić że tańsze znaczy równie dobre.

Kupiłam Joannę za namową koleżanki i popełniłam błąd.

Używam tego produktu od: styczeń 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Chcesz pochwalić fancygirl83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Witam drogie forumowiczki, opiszę swój przypadek tylko po to by pomóc w decyzji innym dziewczynom.
    Moje włosy są raczej cienkie, rzadkie i słabe. Od około 4-5 lat farbuję moje włosy na czarny kolor, czasem na granatową cerń. Jakiś rok temu zachciało mi się być blondynką. Poszłam do fryzjerki, która wzięła ode mnie 130 zł (wtedy jeszcze za samo "ombre" za usługe. Włosy jak to porozjaśnianiu- zniszczyły się. Potem rozjaśniałąm je różnie- czasem lorealem do ombre, czasem farbą, aż w końcu stałam się jaśniutkim rudzielcem. Kondycja mojego włosa była tragiczna, włosy mi się łamały, wypadały... no jak to zwykle bywa po zapodaniu włosom takiej dawki chemii w dość niedługim czasie... poddałam się... znowu stałam się brunetką. od tamtego czasu, przez rok pofarbowałąm włosy dwa razy na ciemny brąz (w rzeczywistości efektem była czerń), raz podciełam końcówki. Włosy w sumie same mi odpadają do tej pory... Ale gdybym wtedy odkryła ten rozjaśniacz... wszystko byłoby mnie drastyczne. kupiłam go wczoraj bo znów zachciało mi się ombre, użyłam do tego napierw joanny do całych włosów, potem do pasemek(utleniacz 12%). Włoski rozjaśniło mi do rudości. Oczywiście to była kąpiel rozjaśniająca, żeby mniej mi to zaszkodziło. Potem nałożyłam farbę blond na moje rude ombre i efekt się trochę zatarł i miałam średni brąz. Na drugi dzień, przez 20 minut trzymałam ten rozjaśniacz na włosach i mam ombre w kolorze delikatnej rudości po jasny brąz. Efekt wygląda super, tonalnie przechodzą mi kolory jeden w drugi. Oczywiście zużyłam dużo odzywki i włosy mam w spoko stanie. Wiadomo- trochę się wysuszyły... Ale i tak lepiej to wygląda niż rok temu. POLECAM!

Używam tego produktu od: 2dni
    Ilość zużytych opakowań: 2 zwykłe

Chcesz pochwalić deskadeska za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój wybawca
  • Od roku starałam się zmyć prawie że czarny odcień swoich włosów -> wynik farbowania na ciemny blond (wyszły prawie czarne). Doszłam do tego że miałam trzy kolory na głowie : jasne naturalne odrosty, kasztanowa poświata, a od połowy głowy czarne z przebłyskami czekoladowego brązu. Na początek próbowałam je rozjaśnić jak najbardziej naturalnie ale nic to nie dało Zaryzykowałam. Kupiłam ten rozjaśniacz (wcześniej uzywałam tego do pasemek) i dodając nieco odżywki do włosów i szamponu (wszystko do włosów zniszczonych) nałożyłam na całe włosy. Głowa nieźle piekła a włosy były aż gorące. Po 35 minutach na górze miałam jasny blond a tam gdzie były ciemne jasny rudy nałozyłam odżywkę i zostawiłam ja na dłużej. Potem ja zmyłam poczekałam aż włosy same przeschną i nałożyłam farbę średni blond. Efekt ... bomba najważniejsze że nie mam juz tych czarnych włosów. Teraz mam piękny słoneczny średni blond włosy są w dobrym stanie (może to załuga dodania dobrej odzywki i szamponu), nie śmierdzą i są jasne. Na moje włosy o średniej długości zużyłam 1 opakowanie.

Używam tego produktu od: w przeciągu kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 normalne

Chcesz pochwalić marta7302 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Z własnej winy mam za jasne włosy bo trzymałam prawie 35 min ale jestem naprawdę zadowolona

- Na włosy do połowy pleców zużyłam 3 opakowania kupione w promocji w naturze za niecałe 6 zł/szt
    - Szczypało jak cholera, również chwilę po zmyciu
    - Efekt genialny, tak samo radzi sobie z odrostami i naturalnymi włosami
    - Myślałam, że wysuszy mi włosy na wiór ale odnoszę wrażenie, że są w takim samym jak nie lepszym stanie ... mówię poważnie

Dokładnie tego oczekiwałam, minus pół gwiazdki za okropne szczypanie. Piszczałam z bólu ale było warto! Używam tego produktu od: dziśIlość zużytych opakowań: trzy

Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić rinneko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Tak, tak i sto razy tak.
    Używałam schodząc z naprawdę mocno trzymającej się na włosach od kilku lat czerni, już po pierwszym razie byłam zadowolonym rudzielcem Rozjaśniacz nie pozostawił na włosach zniszczeń, po kilku użyciach, tak jak chciałam, stałam się perłową blondynką
    Odrost mam na poziomie ciemny blond/jasny brąz, każda farba łapie mi na jasny rudy, natomiast rozjaśniacz z Joanny od razu daje mi odcień jaśniutkiego blondu. Bardzo polecam, rewelacyjny produkt

Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić BrightBlonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • + rozjaśnia włosy( farbowane) o kilka tonów ( u mnie z ciemnego brązu do średniego blondu)
    + nie drażni skóry głowy
    + tani
    + łatwo dostępny
    + zapach intensywny ale do wytrzymania
    + tylko odrobinę niszczy włosy

+/- rozjaśnia nierównomiernie ( w moim przypadku miejscami włosy były jasny blond, miejscami rude, a odrosty gdzieniegdzie zostały brązowe), ale farba nałożona potem prawie wszystko wyrównała
    +/- mało wydajny ( włosy mam tuż za ramiona a musiałam użyć 2 opakowań rozjaśniacza)

Włosy rozjaśniałam po raz pierwszy w życiu. Trochę się bałam, że wcale nie rozjaśni moich farbowanych od lat włosów. Również obawiałam się, że zniszczy mi włosy. Efekty bardzo mnie zaskoczyły. Zdecydowanie jestem zadowolona. Idealnie nie jest, ale mogło być dużo gorzej Rozjaśniacz Joanny uważam za skuteczny i dość bezpieczny produkt. Cena bardzo przystępna. Polecam

Używam tego produktu od: raz użyłam 23 grudnia
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Marta1103 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam tego produktu.
  • Pierwszym razem gdy go użyłam lekko rozjaśnił moje włosy, trzymalam go krótko, kiedyś farbowałam włosy szamponetkami na ciemny brąz, gdy się trochę zmyły to miałam od połowy włosów w dół lekko rude (moje naturalne to ciemny blond) a u nasasy miałam moje naturalne, chciałam rozjaśnić ten rudawy kolor. Za drugim rozjaśnianiem, jeszcze nawet nie nałożyłam rozjaśniacza na całe włosy i już były białe !! dosłownie! trochę jakby platynowe ! u nasady, tam gdzie miałam ciemny blond najbardziej złapał kolor, (dobrze, że znalazłam w rossmanie szampon koloryzujący z palette, przyciemnił mi włosy do średniego blondu !!!!) i mało tego, rozjaśniacz zniszczył mi włosy! Także nie polecam tego produktu, chyba, że chcecie mieć włosy białe jak śnieg i do tego zniszczone. Daję pół gwiazdki za to, że pozbył się tego rudawego koloru z moich włosów. Używam tego produktu od: dwóch tygodniIlość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić Gosiaa22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale mógłby być lepszy
  • Rozjaśniałam wiele razy moje włosy różnymi rozjaśniaczami. Joanna w porównaniu do innych:
    nie niszczy tak bardzo włosów
    rozjaśnia dosyć równomiernie
    moim celem była platyna-po dwóch rozjaśnieniach z pomocą fioletowej płukanki prawie się udało.

Takie włosy zafarbowałam na różowo i jestem zadowolona

Rozjaśniałam z turkusowego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić maastricht za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • Tyle się naczytałam o szkodliwości rozjaśniaczy, ale w końcu i ja postanowiłam spróbować
    - jest dosyć tanic (na moje włosy zużyłam dwa opakowania
    - nawet w przypadku położenia na skórę głowy, nie piecze, nie podrażnia
    - mega szybko rozjaśnia - od razu po nałożeniu musiałam spłukać
    - rozjaśnił kilku warst farb czarnych, ciemno brązowych i ciemnej czekolady do marchewkowego
    - nie widzę jakiejś wielkiej różnicy w stanie włosów, ale może to dlatego, że zawsze o nie dbałam.

Używam tego produktu od: kilku razy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lana Del Rey za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem fajny
  • Rozjaśniacz jest dość tani i łatwo dostępny. Jego cena to około 10zł. W opakowaniu znajdziemy instrukcję,parę rękawiczek jednorazowych,saszetkę z odżywką oraz wszystkie składniki które po wymieszaniu ze sobą w miseczce stworzą gęstą niebieskawą papkę. Zapach jest niestety odpychający. Jedno opakowanie spokojnie wystarczy na rozjaśnienie całych włosów długości do brody. Po spłukaniu włosy są delikatne w dotyku.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić hedonistick za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Włosy farbuje od ok 6lat. Po roku farbowania, do czarnych włosów wymyśliłam czerwony spód. Użyłam Joanny bałam się że rozjaśniacz nic nie poradzi ku mojemu szokowi udało się. Spód od nasady blond po lekko wiśniowy odcień. Spód wyszedł świetny
    Rok temu chciałam rozjaśnić włosy. Po 5latach farbowania w mega ciemnym odcieniu, nie spodziewałam się cudu. Cud nastał mogłam swobodnie przeistoczyć kolor w delikatną miedź.
    Parę tygodni temu z miedzi poprzez dekoloryzację chciałam uzyskać miodowy blond i dzięki Joannie udało się bezproblemowo. Rozjaśniacz godny polecenia!

Plusy:
    - cena
    - dostępność
    - działanie
    - nie niszczy włosów tak jak inne konkurencyjne produkty

Minusów większych nie znajduję. Czasem może lekko piec skóra głowy, ale nie oszukujmy się to może się zdarzać przy takich zabiegach.

Używam tego produktu od: 5lat

Chcesz pochwalić Individualist za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry w swej kategorii
  • Najlepszy rozjaśniacz na jaki mogłam trafić.

Jest ok, bo: cena, dostępność to wiadomo; szybko rozjaśnia i to o wiele tonów ( z miodowego blondu na platynę); nie niszczy mimo wszystko tak włosów jak inne rozjasniacze czy farby typu Loreal do ombre, po których siano zostało mi do teraz.

Minus: zapach; bolała mnie skóra głowy podczas rozjaśniania, tzn. piekła i szczypała.

Oceniłabym jako "Mój Typ", ale przypomniało mi się swędzenie i szczypanie głowy, jednak użyłabym go za każdym razem, gdy chciałabym rozjaśnić włosy (a nawet trzymam w szafce na wypadek gdyby chciało mi się znów zmienić kolor włosów ).

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić mrsbunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Nałożyłam dwa razy na czarne (farbowane przez 2 lata) włosy. Za pierwszym razem praktycznie bez różnicy. Za drugim... rozjaśniło włosy, więc w sumie działa. Ale nadal są czarne prześwity i nie rozjaśniło włosów o 6 tonów, tylko co najwyżej o 2.
    Ale w porównaniu do innych rozjaśniaczy jest OK.

Używam tego produktu od: drugi raz
    Ilość zużytych opakowań: jeden i pół

Chcesz pochwalić arbuzik_z_krwi_i_kosci za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem czemu tyle zwlekałam
  • WY_BA_WIE_NIE!!!
    Od conajmniej 5 lat farbuję wlosy. Najpierw długo ciemny brąz, potem czerń, dekoloryzacja do średniego brazu, czerwień, znów ciemny brąz, więcej ciemnego brązu....efekt- prawie czerń sprana w kilku miejscach i prześwitami czerwonego- innymi slowy: KUPA.

Powiedziałam "dość". Kupiłam dekoloryzator Delii, ktory niestety nie zadziałał ani trochę. Zawsze bałam się rozjasniacza, bo włosy mam z natury grube i gęste, ale już nieźle zniszczone i suche. Wkurzyłam się. stwierdziłam, że wole obciąć włosy po zniszczeniach niż miec wciąz ciemne.
    Kupiłam 2 opakowania za 8zl każde. Zmieszałam razem, dorzuciłam troche odżywki ISANA (żółtej). Nakładałam zaczynając od dołu i idąc w górę.
    Razem trzymałam coś ponad godzinkę.
    Efekt?

Włosy rozjaśnione z niemal czarnych do jasnorudych, miodowy blond, ale nie pomaranczowych. Odrosty, które w sumie byly rojasniane jakieś 5 minut bardzo jasny blond z rudym połyskiem.
    Nie spodziewałam się blondu, bo byłoby to niemożliwe, ale jestem w szoku jak bardzo mi rozjaśniło.
    W dodatku w miare równo. Nie nakładałam na to juz żadnej farby.

Po spłukaniu okazało się, że wlosy są niemal w takim samym stanie jak przed zabiegiem. Wiadomo- ciut bardziej suche, ale tyle co się oczytałam o efektach rozjasniania są w naprawdę świetnym stanie O.O Moje, zniszczone już wczesniej włosy!

Ogólnie jestem mega zadowolona!

+ Cena
    + Zapach kwiatowy
    + Rozjasnienie o 5 tonów, a nawet i więcej?
    + Brak dużych zniszczeń (nawet nie obcinałam końcówek)
    + Jednolite rozjaśnienie
    + Pomogło mi zejść z ciemnego brązu
    + Dostępność
    + Dobra odzywka dołączona do rozjasniacza

-Nie jest wydajny, musiałam kupić 2 opakowania i chyba wiecje by się przydało (No ale mam gęste i dlugie włosy)
    -Badziewne rękawiczki w pudełku

Nie wiem, może zniszczeia wyjdą po kilku myciach, ale na razie jestem zadowolona, bo po rozjaśniaczu spodziewałam się bardziej surowego działania. POLECAM z czystym sercem

Dodaję zdjęcia (PS. Wybaczcie za brudne lustro :P)

Używam tego produktu od: wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe + ok. 20 ml odzywki Isany

Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić narratorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • ciemny blond to mój naturalny kolor, zachciało się odcieni brązu i oczywiście teraz tego żałuję. chciałam wrócić do swojego koloru, zastosowałam rozjaśniacz z Syossa i byłam załamana. poplamiło mi całą głowę, wyglądałam okropnie. rozjaśniłam jeszcze raz rozjaśniaczem z Joanny, prócz włosów u nasady, bo te akurat udało się rozjaśnić Sayossem. złapało genialnie, co prawda wciąż nie całe, ale w miare była to dobrze zrobiona robota. nawet się zastanawiałam czy tak nie zostawić, ale jednak pofarbowałam ciemnym blondem. aktualnie mam dość ..hm...ognistą piramidke na głowie. u góru ciemny blond, po środku rudawe, a przy końcach brązowawe. rozjaśniacz Joanny w sprayu niedługo pójdzie w ruch

Chcesz pochwalić oxyn za czytelną i pomocną recenzję?