Joanna, Intensiv Blond (Intensywny rozjaśniacz)

Powiększ Joanna, Intensiv Blond (Intensywny rozjaśniacz)

Zgłaszająca osoba: Davi

Do rozjaśniania całych włosów. Rozjaśnia o 4-5 tonów.
W zależności od koloru wyjściowego i czasu trwania zabiegu, pozwala uzyskać na włosach nawet bardzo, bardzo jasny blond. Zawiera keratynę chroniącą włosy już w trakcie rozjaśniania oraz naturalny wyciąg z rumianku.
Preparat zawiera proszek rozjaśniający, 9% wodę utlenioną w kremie.

Cena: ok. 10zł

• Godny zaufania
  • Używałam go na przestrzeni lat kilkukrotnie. Jest świetnym pomocnikiem przy radykalnych zmianach koloru włosów. Mam mało podatne na koloryzacje, bardo gęste włosy, ale dzięki temu produktowi miałam już każdy kolor na włosach, łącznie z aktualnym jasnym blondem (mój naturalny kolor to ciemny brąz, wyjściowym była ciemna czerwień). Oczywiście sam rozjaśniacz nie da nam efektu tak pięknie platynowego blondu, jak na opakowaniu - chyba, że na naturalnych włosach, mi taki wychodzi właśnie na odrostach, ale mimo wszystko świetnie sobie radzi. Zawszę muszę zrobić dwa podejścia do moich włosów, by się rozjaśniły, jednak dzięki temu, że nie niszczy włosów jakoś zauważalnie, bardzo go polubiłam. Trzeba mieć jednak na uwadze, że cena jest niska, ale produktu jest mało w opakowaniu, a jednak włosy trzeba pokryć bardzo dokładnie. Przy gęstych włosach nieco za ramiona potrzebuję dwóch opakowań.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: naście

Chcesz pochwalić she_wolf za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podsumowywując produkt bardzo dobry. i Polecam każdemu kto chciałby mocno rozjaśnić swoje włosy.
  • Jako iż pierwszy raz w zyciu używałam Jakiegokolwiek rozjaśniacza miałam nienajlepsze przeczucia. Obawiałam sie szczerze mówiąc że po prostu wyłysieje Słyszałam oraz widziałam wiele nieciekawych efektów spowodowanych rozjaśniaczami. Moje włosy były często katowane szamponetkami czarnymi oraz kolorowymi ( czerwone niebieskie itp ) piankami do włosów. Ostatecznie miałam czerwoną piankę na włosach po czym szamponetką robione czarne z czego wyszły bardziej bordowe. ( Można zobaczyć w załącznikach z jakiego koloru rozjaśniałam był to bardzo ciemny kolor w każdym bądź razie ) Nie spodziewałam się idealnego efektu ( chcę rozjaśnić włosy do białego koloru ) jednak obecny dość mocno mnie zaskoczył . I to odziwo pozytycznie Mam dość grube włosy i zdrowe
    +Cena dość niska
    + maseczka do włosów znajdująca sie w opakowaniu bardzo dobra ( chociaż szkoda ze jej tak mało :p )
    + Efekt uzyskany bardzo miło mnie zaskoczył ( chociaż to zależy od gustu ;P )
    +Moje włosy nie zamieniły się w siano, mimo że spodziewałam sie dużych szkód na włosach są one całkiem przyzwoite ;D nie są mocno zniszczone
    +łatwa dostępnosc ( osobiście nabyłam w sklepie Kaufland )
    + pomimo dłuższego czasu trzymania ( najdłuższy zalecany czas 45 minut . trzymałam na włosach około godziny ) włosy nie spaliły mi się
    - Strasznie mocny odór po zmieszaniu proszku z utleniaczem
    - z początku lekkie szczypanie skóry głowy

Używam tego produktu od: Po raz pierwszy użyłam Rozjaśniacza do włosów. Zawsze używałam jedynie szamponetek
    Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie lecz mam krótkie włosy

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Sasquen za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Może na początek dodam, że w przeciagu jednego dnia (dokładniej ok. 4 h) rozjaśniłam włosy długości do połowy pleców z koloru średni brąz na jasny blond (czyt. żółte jajko ^^).

Użyłam do tego 5 opakowań tego rozjaśniacza oraz 3 innych także firmy Joanna (na wizażu nazywa się Joanna, Blond Naturia, Rozjaśniacz do całych włosów 4 - 5 tonów). Szczerze powiedziawszy nie wiem czy poza opakowaniem jest pomiędzy nimi jakaś różnica (obydwa rodzaje przeznaczone są do całych włosów i rozjaśniają o 4-5 tonów).

Jako, że dalej MAM WŁOSY i na razie nie zapowiada się abym wyłasiała po takim drastycznym zabiegu, to chyba już nie jest źle

Jak poprzedniczki stwierdzam, że każde rozjaśnianie niszczy włosy i po każdym jest się rudym albo żółtym (zależy o ile tonów rozjaśniło się włosy). Dlatego nie obejdzie się bez tzw. fioletowych szamponów/ odżywek czy farb koloryzujących.

Jednak ogólnie - zapewnie dzięki TONIE odżywek - śmiem się pokusić o stwierdzenie, że włosy mam lepsze niż przed rozjaśnianiem (bo wcześniej tak o nie nie dbałam).

Podusmowując
    +dalej mam włosy, nie wypaliło mi ich
    +włosy zostały rozjaśnione
    +dobra odżywka dodana do opakowania
    +w miarę OK cena

-niszczy włosy (jak każdy inny rozjaśniacz)
    - kiepskiej jakości rękawiczki - koleżanka, która mnie farbowała co chwilę je wymieniała, śmiała się, że wypala jej dziury a tak naprawdę to nie wiem czy się śmiała o_O

Używam tego produktu od: 2014
    Ilość zużytych opakowań: 5 plus 3 inne Joanny

Chcesz pochwalić Saori89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok, ale bez rewelacji..
  • Po nie miłych przygodach z innym rozjaśniaczem firmy Joanna skusiłam się na ten. Używałam go tylko na odrosty (ciemny brąz) i po jego użyciu kilka razy zdarzyło się, że wyszły białe, ale właściwie o to mi chodziło.Niestety od jakiegoś czasu wychodziły całkowicie żółte, nie wiem czemu. Dlatego musiałam je dodatkowo rozjaśniac rozjaśniaczem w sprayu i dopiero wtedy były takie jak chciałam..Plusem jest cena i ta maseczka dołączona do rozjaśniacza bo mi fajnie nawilżała włosy Myślę, że na jaśniejszym kolorze wyjściowym sprawdzi się dobrze

Używam tego produktu od: używałam ok 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: ok.10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cherrycherryboomboom_17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Potrzebowałam rozjaśnić włosy przed nałożeniem toneru, ale niestety nie poradził sobie z rozjaśnieniem o 4 tony .

+ jest bardzo tani
    + łatwo dostępny
    + w opakowaniu są wszystkie potrzebne składniki, w tym rękawiczki i odżywka

- okropny duszący zapach
    - szczypie skórę podczas utleniania
    - moje brązowe włosy rozjaśnił najpierw na rudo, musiałam użyć go po raz drugi żeby uzyskać ''blond''
    - owy ''blond'' był bardzo żółty i brzydki dobrze że miałam w planach zakrycie go tonerem
    - bardzo niszczy włosy! Z moich bujnych loków zostało siano - rok trwało zanim włosy wróciły do swojej kondycji
    - jedno opakowanie jest dobre dla osób z krótkimi włosami - jeśli posiadasz włosy dłuższe niż do ramion to polecam dwa albo trzy opakowania

Podsumowując - włosy są rozjaśnione, ale bardzo zniszczone, suche, łamliwe, bez połysku. Potrzebują bardzo dobrej pielęgnacji. Nie wyobrażam sobie stosowania tego rozjaśniacza regularnie.

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić haru_haru za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry. Polecam!
  • Od 6 lat farbuje włosy na kolor czerwony na zmianę z czekoladowym brązem. Nagle zamarzyło mi się zostanie blondynką a więc musiałam pierw je rozjaśnić a potem dopiero zafarbować. Kupiłam więc ten rozjaśniacz, zaaplikowałam go iii moim oczom ukazał się piękny blond na odrostach no i taki lekko pomarańcz z moich czerwono rudych włosów. Aż zaczęłam sie zastanawiać czy nie zostawić sobie właśnie tych rozjaśnionych włosów... Bardzo polecam ten rozjaśniacz. Mam dużo włosów z długością do poniżej łopatek i 2 opakowania to za mało.

Plusy:
    + ładny kolor
    + skóra głowy nie szczypała
    + zapachu rozjaśniacza wgl nie czułam
    + cena

Minusy:
    - końcówki włosów są zniszczone ale to oczywiste przy stosowaniu rozjaśniacza

Używam tego produktu od: 3 dni
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Patkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra, ale warto uważać
  • Witam. Historia wprawdzie nie dotyczy mnie, lecz mojej bliskiej przyjaciółki.
    Za pomocą rozjaśniacza do całych włosów firmy Joanna rozjaśniałyśmy przyjaciółce włosy z koloru czarnego. Po 6 aplikacjach kolor faktycznie rozjaśnił się do jasnego blondu. Więc jeśli chodzi o rozjaśnianie, działanie jest ok, zależy, jakie kto ma włosy.

PLUSY:
    dobrze się nakłada
    rozjaśnia nawet bardzo ciemne włosy

MINUSY:
    okropnie niszczy włosy
    wysusza
    okropnie śmierdzący zapach, który utrudnia nakładanie

Ilość zużytych opakowań: 10 całych opakowań

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić myraspberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój pierwszy i jedyny idealny
  • Rozjaśniałam włosy pod farbowanie na blond, włosy były wielokolorowe tzn. czarne odrosty (kolor naturalny) a reszta włosów farbowane - kolor miedzi (wypłukany jasny brąz). Oczywiście efekt rozjaśnienia był nierównomierny, ale w takim ukladzie nie mogło być inaczej. Trzymałam rozjaśniacz na włosach 30 min, włosy naturalne rozjaśniły się do żółtego koloru gdzieniegdzie wpadającego juz w biel, reszta, te farbowane, do jasnej marchewy. Nie wiem jaki byłby efekt po 45 min, nie próbowałam, bo to co uzyskałam było odpowiednie do nałożenia blondu. Nic mnie nie szczypalo, nic nie piekło, no może leciutko przy czole. Włosy nie są zniszczone. Używam tego produktu od: Na razie jeden razIlość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Witi za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z najlepszych
  • Kolor wyjściowy - ciemny rudy

Plusy:

* nie podrażnia skóry, nie "szczypie"
    * zapach w porównaniu do innych rozjaśniaczy jest całkiem przyjemny
    * łatwa aplikacja (nakładanie i spłukiwanie)
    * świetnie nadaje się przed koloryzacją (farba normalnie się wchłania i wyrównuje koloryt)
    * nie niszczy mocno włosów
    * cena

Minusy:

* może sobie nie poradzić z bardzo ciemnymi włosami
    * kolor mógłby być bardziej jednolityUżywam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Włosy były niejednolicie rozjaśnione, niezbyt dobrze radzi sobie z ciemnym brązem i to właściwie jedyne minusy, jakie zauważyłam.

Plusy to zdecydowanie dostępność i cena, łatwo się go aplikuje, nie podrażnia skóry i nie niszczy włosów.

Pewnie jeszcze po niego sięgnę.

Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić odblokuj za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij