Astor, Anti Shine Supermatt Make Up (stara wersja)

Powiększ Astor, Anti Shine Supermatt Make Up (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: selfish

Podkład do cery normalnej i przetłuszczającej się.
Specjalna formuła zawiera substancje matujące, które absorbują nadmiar tłuszczu nie wysuszając skóry.
Zawiera witaminę E, która chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi, odżywia ją i ujędrnia. Zapewnia jednolity satynowo-matowy makijaż przez cały dzień. Testowany dermatologicznie.

Cena: ok. 19,90 zł / 30 ml

• Nawet, nawet
  • Dobrze krył, ładnie matowił, buzia była gladka i taka odzywiona, ogólem wszystko super, tylko jego zapach... mnie drazniła do tego stopnia, że czułam go cały czas i nie mogłam uzywać

Używam tego produktu od: kiedyś użyłam
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić katcherina za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • U mnie podkład kompletnie się nie sprawdził:

plusy:
    -ja w tym produkcjie plusów nie widze,

minusy:
    -konsystencja-ciężka, zdecydowanie zbyt gęsta, utrudniająca równe nałożenie produktu,
    -efekt matujący przy mojej mieszanej cerze widoczny ok. 30 min.
    -podkład ważył sie na buzi
    -nieestetycznie ścierał tworząc plamy
    -a jakby tego było mało w świetle dziennym niesamowicie podkreśla każda niedoskonałość do tego stopnia, że z mojej 20 letniej cery potrafił wydobyc zmarszczki których jeszcze niemam co poskutkowało wyglądem na jakieś 20 lat więcej;/

Zdecydowanie odradzam

Używam tego produktu od: użyty parę razy
    Ilość zużytych opakowań: ok 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić LaaLunaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Podkład kupiłam, gdyż liczał na jego perfekcyjne matowienie... Czy jestem zadowolona?

Podkład rzeczywiście matowi, lecz nie na długo... Po killu godzinach twarz świeciła mi się bardzo mocno i konieczna była poprawa makijażu!

Plusem był odcień, który wydawał się idealny dla mojej ciemnej cery!
    Jednak, co się okazało po kilku godzinach podkład ciemniał na skórze i nie wyglądał już tak ładnie.

Kolejnym minusem była kosystencja. Podkład jest zdecydowanie za gęsty, ciężko się rozprowadza, do tego szybko wysycha po nałożeniu na twarz.

Moim zdaniem za drogi, gdyż nie jest rewelacyjny.

Używam tego produktu od: Ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić megansa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Anti Mat Supershine
  • Chyba ktoś pomylił się w nazwie tego podkładu.
    Nie matuje absolutnie. Jest gęsty, kremowy wręcz.
    Uwierzyłabym gdyby go nazwali odżywczym i pielegnującym. Myślę, że dobrze się sprawdzi dla suchej cery.

Na mojej mieszanej cerze efekt zastosowania jest koszmarny. Po nałożeniu twarz się świeci, zmatowiony pudrem tworzy maskę, która ściera się w nieestetyczne plamy, a dodatkowo zapycha.

Jestem bardzo niezadowlona. Próbowałam go wymienić, odsprzedać, oddać, ostatecznie tubka wylądowała w śmieciach.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 niezużyta

Chcesz pochwalić Morannon za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie bardzo dobry
  • Stosowałam ten podkład kilka lat, sama juz nie wiem ile ze 3-4? moze wiecej. Kupowałam tylko nr 01.
    Teraz już go dostać nie mogę, widziałam raz na allegro ale nie bede kupowała kosmetyków w aukcjach gdyz sa straszne podrobki...
    doskonale wygładzał skorę, mimo iż posiadam jakies niespodzianki to swietnie je pokrywał, tuszował lekkie worki pod oczami, i stapialsie z kolorem skory.
    jedno opakowanie wystarczyo mi na poł roku.
    Teraz zastąpiony został jakims nowym wynalazkiem astora ktory jest totalnie do du...y.
    Konsystencja kremowa, miła w dotyku, przy delikatnym opruszeniu skory- w ogole go nie widać.
    ładny delikatny zapach i dobre kolory. Bynajmniej 01 faktycznie był jasny i nie trzeba było rozjaśniać.
    Polecac mogla bym osobie ktora np wieczorem chce całą zabawe spokojnie przetanczyc nie trzeba się bibułkowac latem raczej moze byc ciut ciezki, ewentualnie minimalna warstewka do wyrownania koloru.

Używam tego produktu od: od 4lat?
    Ilość zużytych opakowań: hm z 8?

Chcesz pochwalić Magdalena3city za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Szczerze mówiąc nie wiem jak go ocenić. Uwielbiam go a zarazem nienawidzę. Świetnie sprawdza się na wieczór, kiedy nie widać faktury twarzy, w dzień koszmarnie podkreśla suchą skórę na policzkach a nabłyszcza strefę T. Zaskakująco długo trzyma się na buzi, niejednokrotnie zmywałam go praktycznie w całości z intensywnej imprezy.
    Wieczorem jest po prostu boski, w dzień tragedia.

Na plus:
    +nie szkodzi skórze
    + wydajny

Na minus:
    -podkreśla skórki, nie matuje
    -słabo kryje, bez korektora się nie obejdzie
    -tragicznie obnaża niedoskonałości w dziennym świetle

Daje mu 3, ponieważ jest dobry, ale nie tak dobry, żeby można było mu zaufać na dzień, kiedy jest naprawdę potrzebny.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić biedronka91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sredni
  • Na plus moge mu przyznac bardzo przyjemny zapach, wydajnosc i mila kremowa konsystencje, ale niestety u mnie sie nie sprawdzil. Nie czulam zmatowienia wrecz przeciwnie swiecilam sie po nim, a szkoda, bo przyjemnie nosilo sie go na twarzy (jak krem)

Używam tego produktu od: uzywalam rok temu (juz nie uzywam)

Chcesz pochwalić nataliesolange za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysusza
  • Fluid średni, bardzo wysusza moją skórę, aż widać skórki. Chociaż nie pokrywa całkowicie, coś tam matuje, ale bardzo słabo. Trzyma się dość długo.

Ogólnie nie polecam, do alergicznej skóry !

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań: w poł. pierwszego

Chcesz pochwalić knittwiktoria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Podkład ten używałam kilka lat temu jak jeden z pierwszych moich fluidów. Pamietam jednak jego beznadziejne działanie - nie matował, nie krył, miał brzydki zapach i ogólnie fatalnie sie przedstawiał. Nie polecam

Używam tego produktu od: kiedys używany

Chcesz pochwalić Quen Marry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Świetnie się rozprowadza, idealnie wtapia w skórę, dobrze kryje. Nie wysusza skóry daje natomiast efekt nawilżenia.
    Konsystencja jest dość gęsta, kremowa co w tym przypadku jest plusem.
    Pachnie delikatnie i przyjemnie.
    Nie uczula. Daje efekt gładkiej i aksamitnej cery.Jest bardzo wydajny i tani ok.20zł. Malutkim minusikiem jest to, że troszkę mało matuje.

Używam tego produktu od:4lat
    Ilość zużytych opakowań:cięzko określić

Chcesz pochwalić milusiek25 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij