Astor, Anti Shine Supermatt Make Up (stara wersja)

Powiększ Astor, Anti Shine Supermatt Make Up (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: selfish

Podkład do cery normalnej i przetłuszczającej się.
Specjalna formuła zawiera substancje matujące, które absorbują nadmiar tłuszczu nie wysuszając skóry.
Zawiera witaminę E, która chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi, odżywia ją i ujędrnia. Zapewnia jednolity satynowo-matowy makijaż przez cały dzień. Testowany dermatologicznie.

Cena: ok. 19,90 zł / 30 ml

• Nawet, nawet
  • Dobrze krył, ładnie matowił, buzia była gladka i taka odzywiona, ogólem wszystko super, tylko jego zapach... mnie drazniła do tego stopnia, że czułam go cały czas i nie mogłam uzywać

Używam tego produktu od: kiedyś użyłam
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić katcherina za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • U mnie podkład kompletnie się nie sprawdził:

plusy:
    -ja w tym produkcjie plusów nie widze,

minusy:
    -konsystencja-ciężka, zdecydowanie zbyt gęsta, utrudniająca równe nałożenie produktu,
    -efekt matujący przy mojej mieszanej cerze widoczny ok. 30 min.
    -podkład ważył sie na buzi
    -nieestetycznie ścierał tworząc plamy
    -a jakby tego było mało w świetle dziennym niesamowicie podkreśla każda niedoskonałość do tego stopnia, że z mojej 20 letniej cery potrafił wydobyc zmarszczki których jeszcze niemam co poskutkowało wyglądem na jakieś 20 lat więcej;/

Zdecydowanie odradzam

Używam tego produktu od: użyty parę razy
    Ilość zużytych opakowań: ok 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić LaaLunaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Podkład kupiłam, gdyż liczał na jego perfekcyjne matowienie... Czy jestem zadowolona?

Podkład rzeczywiście matowi, lecz nie na długo... Po killu godzinach twarz świeciła mi się bardzo mocno i konieczna była poprawa makijażu!

Plusem był odcień, który wydawał się idealny dla mojej ciemnej cery!
    Jednak, co się okazało po kilku godzinach podkład ciemniał na skórze i nie wyglądał już tak ładnie.

Kolejnym minusem była kosystencja. Podkład jest zdecydowanie za gęsty, ciężko się rozprowadza, do tego szybko wysycha po nałożeniu na twarz.

Moim zdaniem za drogi, gdyż nie jest rewelacyjny.

Używam tego produktu od: Ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić megansa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Anti Mat Supershine
  • Chyba ktoś pomylił się w nazwie tego podkładu.
    Nie matuje absolutnie. Jest gęsty, kremowy wręcz.
    Uwierzyłabym gdyby go nazwali odżywczym i pielegnującym. Myślę, że dobrze się sprawdzi dla suchej cery.

Na mojej mieszanej cerze efekt zastosowania jest koszmarny. Po nałożeniu twarz się świeci, zmatowiony pudrem tworzy maskę, która ściera się w nieestetyczne plamy, a dodatkowo zapycha.

Jestem bardzo niezadowlona. Próbowałam go wymienić, odsprzedać, oddać, ostatecznie tubka wylądowała w śmieciach.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 niezużyta

Chcesz pochwalić Morannon za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie bardzo dobry
  • Stosowałam ten podkład kilka lat, sama juz nie wiem ile ze 3-4? moze wiecej. Kupowałam tylko nr 01.
    Teraz już go dostać nie mogę, widziałam raz na allegro ale nie bede kupowała kosmetyków w aukcjach gdyz sa straszne podrobki...
    doskonale wygładzał skorę, mimo iż posiadam jakies niespodzianki to swietnie je pokrywał, tuszował lekkie worki pod oczami, i stapialsie z kolorem skory.
    jedno opakowanie wystarczyo mi na poł roku.
    Teraz zastąpiony został jakims nowym wynalazkiem astora ktory jest totalnie do du...y.
    Konsystencja kremowa, miła w dotyku, przy delikatnym opruszeniu skory- w ogole go nie widać.
    ładny delikatny zapach i dobre kolory. Bynajmniej 01 faktycznie był jasny i nie trzeba było rozjaśniać.
    Polecac mogla bym osobie ktora np wieczorem chce całą zabawe spokojnie przetanczyc nie trzeba się bibułkowac latem raczej moze byc ciut ciezki, ewentualnie minimalna warstewka do wyrownania koloru.

Używam tego produktu od: od 4lat?
    Ilość zużytych opakowań: hm z 8?

Chcesz pochwalić Magdalena3city za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Szczerze mówiąc nie wiem jak go ocenić. Uwielbiam go a zarazem nienawidzę. Świetnie sprawdza się na wieczór, kiedy nie widać faktury twarzy, w dzień koszmarnie podkreśla suchą skórę na policzkach a nabłyszcza strefę T. Zaskakująco długo trzyma się na buzi, niejednokrotnie zmywałam go praktycznie w całości z intensywnej imprezy.
    Wieczorem jest po prostu boski, w dzień tragedia.

Na plus:
    +nie szkodzi skórze
    + wydajny

Na minus:
    -podkreśla skórki, nie matuje
    -słabo kryje, bez korektora się nie obejdzie
    -tragicznie obnaża niedoskonałości w dziennym świetle

Daje mu 3, ponieważ jest dobry, ale nie tak dobry, żeby można było mu zaufać na dzień, kiedy jest naprawdę potrzebny.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić biedronka91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sredni
  • Na plus moge mu przyznac bardzo przyjemny zapach, wydajnosc i mila kremowa konsystencje, ale niestety u mnie sie nie sprawdzil. Nie czulam zmatowienia wrecz przeciwnie swiecilam sie po nim, a szkoda, bo przyjemnie nosilo sie go na twarzy (jak krem)

Używam tego produktu od: uzywalam rok temu (juz nie uzywam)

Chcesz pochwalić nataliesolange za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysusza
  • Fluid średni, bardzo wysusza moją skórę, aż widać skórki. Chociaż nie pokrywa całkowicie, coś tam matuje, ale bardzo słabo. Trzyma się dość długo.

Ogólnie nie polecam, do alergicznej skóry !

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań: w poł. pierwszego

Chcesz pochwalić knittwiktoria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Podkład ten używałam kilka lat temu jak jeden z pierwszych moich fluidów. Pamietam jednak jego beznadziejne działanie - nie matował, nie krył, miał brzydki zapach i ogólnie fatalnie sie przedstawiał. Nie polecam

Używam tego produktu od: kiedys używany

Chcesz pochwalić Quen Marry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Świetnie się rozprowadza, idealnie wtapia w skórę, dobrze kryje. Nie wysusza skóry daje natomiast efekt nawilżenia.
    Konsystencja jest dość gęsta, kremowa co w tym przypadku jest plusem.
    Pachnie delikatnie i przyjemnie.
    Nie uczula. Daje efekt gładkiej i aksamitnej cery.Jest bardzo wydajny i tani ok.20zł. Malutkim minusikiem jest to, że troszkę mało matuje.

Używam tego produktu od:4lat
    Ilość zużytych opakowań:cięzko określić

Chcesz pochwalić milusiek25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • Mówiąc krótko - najgorszy podkład jaki dotąd miałam.

Wkrótce po nałożeniu buzia zaczyna się świecić. Zero efektu matowienia - za to efekt pomarańczowych plam na ubraniu. Poza tym podkład zostawia okropne smugi, słabo kryje i ciemnieje na twarzy.
    Jedyny plus to miły zapach. I więcej nic.
    Totalny niewypał z przeszłości

Używam tego produktu od: używałam jakieś 4 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić trigun_cat za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie super
  • jedyny podkład który mi przypasował.. i którym zarazilam kolezanki.. jest baardzo wydajny stad zuzylam tylko 2 opakowania, nie wysusza skóry, za to bardzo fajnie dopasowuje sie do jej kolorytu, wg mnie godny polecenia.. nie wiem czy kupie go jeszcze bo ciagle szukam ideału chociaż zawsze wracam do tubki Astora

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić satie za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielkie nic...
  • używałam tego podkładu kilka lat temu, kiedy dopiero zaczynałam moją przygodę z podkładami. dziś sama się sobie dziwię jak ten podkład mógł mi odpowiadać.
    skóra już po kilki minutach od nałożenia świeci się niemiłosiernie. na twarzy wygląda ciężko, tworzy maskę. jedyny plus to w miarę dobre krycie.
    ogólnie nie polecam dla cery tłustej i mieszanej.

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy i miał być wielki come back ale nic z tego
    Ilość zużytych opakowań: już nie pamiętam

Chcesz pochwalić norana za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie taki zły
  • lekki podkładzik dla niewymagających
    dostalam go kiedys w prezencie.
    bardzo plynna konsystencja jednak fajnie sie nakladal i skóra byla po nim gladsza.
    szalu jednak nie bylo, szybko schodzil z buzi a co za tym idzie efekt matowienia trwal stanowczo za krotko ;p

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maadzioszkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • oł noł ;/
  • hm, ciezka sprawa. bo tak:

+zapach ma boski, to trzeba mu przyznac.
    +wygladza buzie, staje sie taka mila, kaszmirowa
    +w przypadku lata nie splywa.

yy. no tak.

-buzia sie po nim blyszczy, i to nie jest raczej efekt jakiego oczekujecie latem
    -szybko sie sciera, i zanim sie obejrzycie macie pomaranczowe brwi i pomazana twarz.
    -jak juz wyzej wspomnialam troche sie marze i zostawia smugi.

raczej nie warto ;/

Używam tego produktu od:rok temu, ok 1 mies

Chcesz pochwalić bajecznica za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo zły
  • po tym podkładzie moja skóra świeciła się 2x bardziej niż przed nałożeniem go. bardzo nie polecam.
    jedyny plus jest taki, że ładnie pachnie

Używam tego produktu od: kiedyś go używałam

Chcesz pochwalić aganda za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie dobry
  • Ujoł mnie jego zapach jest śliczny.Podkład ma też fajną konsystencje.Moją cere matował na około 5 godzin nie ściekał i nie teorzył efektu maski,twarz wyglądała bardzo naturalnie.Jak za te pieniądze to bomba

Używam tego produktu od:używałam rok temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez zachwytów
  • Raczej słaby kosmetyk. Nie matuje tak jak obiecywał producent. Dosyć łatwo go równomiernie nałożyć, ale ciemnieje na skórze. Ściera się, słabo kryje. Ogólnie nie polecam. Odpowiadał mi jedynie jego intensywny ale przyjemny zapach.

Używam tego produktu odwa lata temu

Chcesz pochwalić analopa za czytelną i pomocną recenzję?
  • to coś jest straszne
  • To najgorszy produkt z jakim miałam do czynienia. Miał matowić a sprawia zupełnie coś innego. Nie mam już zbyt dużych problemów z tłustą cerą a po nim świeciłam się jak żarówka. Konsystencja też pozostawia wiele do życzenia-fliud jest tłusty, słabo kryje. Kupiłam go w wakacje kiedy byłam bardzo opalona, lecz mimo tego kolor był zbyt ciemny i sztuczny. Dodam że podkład zostawiał straszne smugi i wszystko brudził. Fuj! Wyrzuciłam kase w błoto i zraziłam się do Astora. Nie polecam, dla mnie to dno nie warte nawet 5 zł.Używam tego produktu od: pół roku
    Ilość zużytych opakowań: męczę jedno

Chcesz pochwalić miserablegirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorszy Mattitude
  • Uczywałam go dłuższy czas i nieźle się sprawdzał:
    +nieźle matuje
    +wydajny
    +dopasowuje sie nieco do karnacji
    - troche ciężki, skóra średnio przez niego "oddycha"
    Ogólnie jak na początek przygody z matuj ącymi podkładami jezt całkiem niezły, można spróbować bo krzydy nie zrobi zwłaszcza młodym dziewczynom

Używam tego produktu od: przez ok.rok

Chcesz pochwalić viki1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialny
  • Nie sposób wyglądać z nim na przemalowaną. Delikatny efekt,ale skuteczny. Dla każdej która nie lubi przerysowanego makijażu. Naturalny i ten zapach!!! Mmmm. Polecam!

używam go od około dwóch lat.

Chcesz pochwalić krolewnagnes za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • używałam go w lecie ale nawet ciemniejsze odcienie nie wyglądają tandetnie jak to nieraz bywa ;]
    dobrze dopasowuje się do kolorytu cery, świetnie się wchłania i rozprowadza, nie ma mowy o żadnym `efekcie maski`.
    kryje wręcz perfekcyjnie, niestety przy dłuższym noszeniu cera zaczyna się świecić.
    mimo to nie ma na co narzekać, cena ok i sam podkład też

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić leopardxgrrrl za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • dno
  • Zdecydowanie najgorszy fluid z jakim miałam do czynienia... Zdecydowanie nie polecam.

Plusy:
    + Ładne opakowanie (szczególnie ciekawy spód zakrętki)
    I to by było na tyle...

Minusy:
    - Nie tylko nie matuje, a wręcz sprawia, że skóra świeci się bardziej niż zwykle! Dużo bardziej niż zwykle...
    - Pierwszy fluid, który WAŻYŁ mi się na twarzy po kilku godzinach (ok.4)!! W efekcie cała moja twarz była pokryta jaśniejszymi i ciemniejszymi kropkami...
    - Wiem, że puder matujący, a nie kryjący, ale jednak mógłby choć troszkę wyrównywać kolor skóry...
    - Bardzo brudzi nie tylko ubrania, ale generalnie wszystko czego tylko dotknęłam nieopatrznie twarzą... Wyobraź sobie, że się do kogoś przytulasz, a potem ta druga osoba ma wielkie beżowe plamy od Twojego fluidu na swetrze, które zejdą dopiero w praniu... :/
    - Podkreśla każdą, nawet najmniejszą nierówność na twarzy.

Używałam tego produktu: 2 tygodnie (potem wyrzuciłam do kosza i kupiłam inny)
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić parva za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Jak na razie najlepszy podkład jaki miałam. Najlepszą zaletą jest to, że skóra wogle się nie świeci i dobrze matuje różne niedoskonałości
    Wadą jest, że dość szybko znika..., ale ogólnie jestem z niego zadowolona.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić bipi29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie fajny
  • Jestem aktualnie na etapie probowania roznych podkladow... Znalazlam w szafce gdzies wlasnie ten, ktory jakis czas temu kupila moja siostra ale jej nie podpasowal. No i tak sobie mysle, czemu by nie sprobowac? Najwyzej juz wiecej go nie uzyje. Siostra sie skarzyla, ze nie dziala i wogole beznadzieja.
    A u mnie? Fajny kryjem calkiem, nie najlepiej ale cos tam daje. No i matuje po nalozeniu na krem matujacy wcale nie potrzebuje tony pudru, zebym sie nie swiecila.
    Jednak wyjatek potwierdza regule. Dla kazdego cos innego

Używam tego produktu od:mieisac
    Ilość zużytych opakowań:niecale 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić P-o-n-y za czytelną i pomocną recenzję?