Sephora, Paleta do brwi

Powiększ Sephora, Paleta do brwi

Zgłaszająca osoba: Estella

Paleta do brwi to produkt przeznaczony do podkreślenia spojrzenia blondynek, brunetek i rudowłosych kobiet. Trzy wgłębienia kryją w sobie: dwa cienie do brwi oraz wosk, które można dowolnie łączyć lub aplikować pojedynczo, tak, aby właściwie wyprofilować oraz uczesać brwi.

Cena : 32zł / 3 x 0,03oz.

• Ciężka w obsłudze
  • Nie mogę narzekac na swoje blond brwi - są średnio-ciemne, gęste, mają dobry kształt. Mimo to lubiłam i lubię eksperymentowac i przy tym eksperymencie mogę powiedziec, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. Nigdy nie udało mi się zdziałac paletką nic ciekawego u siebie, w dodatku ten okropnie zbity, twardy pędzelek wiecznie obklejony mazią. Cienie sypią się, ogólnie nie da się nadac wyrazistego rysunku brwiom, zamiast je podkreślac paletka robi przerażający efekt niewydepilowanych brwi.

Nie dodawałabym tej recenzji ze względu na specyfikę mojej urody, której w zasadzie nie muszę poprawiac, gdybym ostatnio nie trafiła na kredkę do brwi z grzebyczkiem - fajna rzecz. Zatemperowana i zastosowana wg odpowiedniego instruktażu potrafi nadac znakomity efekt! Twarz dostaje jakiejś regularności, wygląda młodziej. I wystarczy do tego jeden odcień dla blondynek, a nie dwa nieprecyzyjnie rozmywające rysunek brwi... Nie polecam tej paletki, kupujcie kredki .

Używam tego produktu od: 3 lata temu kupiłam i użyłam sporadycznie
    Ilość zużytych opakowań: częśc jednego

Chcesz pochwalić Paulina257 za czytelną i pomocną recenzję?
  • do czasu zrobienia permanentnego - nieodzowna
  • mam rzadkie, jasne, pozbawione kształtu brwi
    do czasu aż znalazłam odpowienią lingerystkę która zrobiła mi brwi permanentnie używałam tej palety codziennie

plusy:
    kolory dla blondynek - jak najbardziej ok
    kolor trzyma się w miarę długo
    schludne opakowanie
    bardzo wydajna - moja paleta ma dobre 4 lata, a dna nie widać

minus:
    obrzydliwy wosk, konsystencja okropna, uzyłam kilkukrotnie
    pędzelek za gruby - użwałam specjalnego pędzla do brwi
    opakowanie się rozpadło w bardzo krótkim czasie

Używam tego produktu od: 4 lataIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Agunia001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za droga jak na tę jakość
  • Po pierwsze- nei wiem po co są dwa kolory cieni. Wystarczyłby jeden + wosk. Wosk rzeczywiście po upływie jakiegoś czasu robi się glutowaty. Poza tym bardzo szybko wypadły mi włoski z pędzelka, który i tak był kiepski, bo za mały i nieporęczny.

Mnie również odpadło wieczko. W efekcie paletka sie sama otwierała i pewnie zbierała kurz i inne paprochy. Ostatecznie wyrzuciłam ten produkt, bo zaczęły robić mi się syfki w brwiach. Mam wrażenie, że ten wosk to zapychacz konkretny.

Chcesz pochwalić karakon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompletny niewypał!
  • Ta paletka to tragedia. Mase innych paletek tego rodzaju za 1/3 tej ceny jest lepszych.
    Wosk to lepiąca się mazia. Bardziej przykleja się do pędzelka niż do brwi. Robi się jeden wielki glut - do niczego. Nie można tym brwi uregulować, wyczesać, koszmar! Poza tym kończy się po miesiącu a cieni nadal jest dużo. Kpina!
    Cień do brwi - sypie się koszmarnie, nie trzyma się brwi, zanim się umalujesz masz całe policzki brązowe a na brwiach tylko smugi.
    Tylko jeden cień w paletce nadaje się kolorystycznie, więc po co drugi?.
    Kółeczka małe - nie praktyczne. Ciężko w nich manewruje się pędzelkiem. Zdecydowanie powinny być kwadraciki!
    Pojemność strasznie mała i oszukana. Cała paletka całkiem duża ale w rzeczywistości kosmetyku bardzo mało. Jest niewydajna.
    Dołączony pędzelek do niczego się nie nadaje. Od razu można go wyrzucić.
    Po 1,5 miesiąca odpadło wieczko. Jakość zatem wykonania - tandetna! Za nic już nie można było paletki zamknąć dobrze.

Próbowałam różnych podejść do tej paletki ale mam inne tańsze i o niebo lepsze.
    Bardzo słaba jakość i niepraktyczność. Przy tej cenie to w ogóle tragedia. Kosmetyk zmęczył mnie strasznie jak żaden inny a jak tak łatwo się nie poddaje. Oddałam mamie i też się z nim męczyła po czym powiedziała żebym go rzuciła do kosza.
    Żałuję wydanej kasy. Nie polecam nikomu. Dziwie się pozytywnym opiniom ale może wynika to z tego, że nie używali tego typu produktów innych firm.
    Konkurencja ma o niebo lepsze takie paletki za 10 zł.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat

Ilość zużytych opakowań: W czasie pierwszego

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić maanika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Wybitnie dobra paleta do brwi - mam wersję w odcieniach szarych, nie rudych, nie pamiętam czy dla blondynek czy brunetek... Kolory dosyć jasne, piękne, swietnie komponujące się z ciemnym blondem. Boska wydajność, utrzymują się cały dzień. Niesamowicie naturalny efekt - owszem, podobny można uzyskać cieniami matowymi do powiek, ale ja nie używam takich a w tym przypadku komplet z woskiem jest super.

Minusy:
    idiotyczny pędzelek
    brak lusterka

Plusy:
    super kolory
    naturalny efekt
    poręczne opakowanie
    dobry wosk

Używam tego produktu od: Używałam od dwóch lat, nie mogę uwierzyć, że wycofali!
    Ilość zużytych opakowań: dwa pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić Juliszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czy ja wiem...
  • Nie przypadła mi do gustu. Kolorystyka kiepska. Zabrakło jaśniejszych odcieni. Wosk powoduje lekki błysk na brwiach, a po godzinie zbija się w jakąś bliżej nieokreśloną maź . Dobrze, że wycofali. Produkt nietrafiony.

Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić ankkka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNA
  • Mam wersje kolorystyczna dla blondynek, mimo bycia brunetką bo oczywiście źle kupiłam xDD uzywam wiec w zasadzie tylko wosku a cienie nie tknięte:P.
    PLUSY (sam wosk) :
    - mozna nadać super kształt brwiom
    - nie wygladaja od tego nienaturalnie
    - efekt utrzymuje sie baaaardzo długo

Nie daje 5 gwiazdek, bo nie uzywam cieni i przez to nie umiem ocenic całości, tylko sam wosk.

Chcesz pochwalić HotterThanFire za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wycofali!
  • Paletka jest na prawdę świetna! Mam wersję kolorystyczną dla brunetek. Używam jedynie cienia w kolorze brązu, bo ten "rudy" nie za bardzo pasuje do mojej chłodnej karnacji. Pędzelek jak dla mnie jest w sam raz. Któciutki i z twardym, skośnie ściętym włosiem.

Co do wosku - mi nie odpowiada. Moja cera jest mieszana i po kilku godzinach od nałożenia wosk w połączeniu z podkładem i sebum się warzy! Wygląda to nienajlepiej...

Najbardziej nie mogę zrozumieć, dlaczego wycofali ten produkt?! Był na prawdę udany!

Używam tego produktu od:strasznie długo

Chcesz pochwalić kungisha za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 216 raz(y)
  • Plusy i minusy
  • Mam wersję dla blondynek, mimo że farbuję włosy na brąz. Odcienie i intensywność kolorów cieni są dla mnie wystarczające; wersja dla brunetek byłaby za ciemna. Cienie są fajne, jednak mówiąc szczerze nie widzę szczególnej różnicy między tym kosmetykiem dedykowanym specjalnie do brwi, a zwykłymi matowymi cieniami do powiek. Mają dobrą, miękką teksturę, łatwo się je nakłada. Dość trwałe i bardzo wydajne. W sumie nie mam im nic do zarzucenia.

Żel utrwalający to inna bajka. Ma postać gęstej pasty - jak dla mnie zbyt gęstej - a do tego szybko podsycha, gęściejąc jeszcze bardziej, co czyni ją tępą i praktycznie niemożliwą do równomiernego nałożenia. Póki świeży, żel przyzwoicie układa i trzyma brwi w ryzach, jednak jeśli się go nie zużyje w ekspresowym tempie, to z czasem jest coraz trudniej. Poza tym jest go zdecydowanie za mało w stosnku do ilości cieni.

Pędzelek jest niewygodny w użyciu, bo za krótki, a plastikowe, sztywne i twardawe włosie nie czyni aplikacji łatwą ani przyjemną. I jeszcze jeden zupełny (obiektywnie) drobiazg, który jednak dla mnie ma pewną wagę: opakowanie byłoby znacznie wygodniejsze, gdyby miało prostokątny kształt.

Podsumowując: najlepsze z tej paletki są cienie; te mogę polecić z czystym sumieniem. Co do reszty mam poważne zastrzeżenia.

Ilość zużytych opakowań: 1, 2 w użytkowaniu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić allie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny wynalazek
  • Przede wszystkim ogromny plus za kolory! Są bardzo dobrze dobrane (mam zestaw dla blondynek zdaje się).
    Cienie dają bardziej naturalny efekt niż kredka.
    Wosk fajnie układa niesforne włoski
    Duży plus to przystępna cena za naprawdę skuteczny produkt.
    Minusy: kiepski pędzelek, warto się zaopatrzyć w specjalny przeznaczony do brwi.
    Opakowanie: nieporęczne.

Używam tego produktu od:2 lat

Chcesz pochwalić Gosia_Es za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij