Lancome, Hypnose EDP

Powiększ Lancome, Hypnose EDP

Zgłaszająca osoba: Benita5

Hypnose to zapach orientalno - drzewny, jednak w dość nowoczesnej formie. Dzięki harmonii tych nut Hypnose zyskuje płynność, która przez cały czas wibruje na skórze. To zapach, który spływa i działa jak zmysłowy flirt wyznaczający ścieżkę, której nie można się oprzeć. Flakon Hypnose, o bardzo czystej i nowoczesnej formie, nawiązuje do flakonu Magie z 1950 roku w postaci odważnej, kryształowej wieży o skręconej formie, nadając mu nowy, kobiecy i wysmukły kształt.
W nucie głowy odnajdujemy niezwykle słodki, kwiatowo - owocowy zapach kwiatu Passiflory. Ze względu na swoją słodycz, nazywany jest on często kwiatem namiętności.
W nucie serca, bardzo wyraźnie rozpoznawalna esencja wanilii nadaje nowemu zapachowi Lancôme przyjemny, ciepły wyraz.
Nuta bazy to vetiver, niespotykany dotychczas w zapachach kobiecych. Dzięki swojej świeżości łagodzi słodkość Passiflory oraz intensywność esencji wanilii.

Cena: 265 zł / 50 ml; 185 zł / 30 ml

• Moje ukochane perfumy
  • Kocham ten zapach. Używam tych perfum już od kilku lat. Nigdy mi sie nie znudzą. Są intensywne, trwałe, przywodzą mi na myśl coś tajemniczego.. gdy ktoś w tłumie ich używa zaraz to poczuję Nie są przytłaczające mimo swojej słodkości i dość mocnego zapachu wanilii. Trzeba je odpowiednio dozować.
    Nawet cena mnie nie odstrasza. Wole odmówić sobie kupna ciuchów lub torebki. Ale muszę mieć te perfumy. Ten zapach mnie uwodzi,hipnotyzuje.. Moje KWC.
    Muszę też podkreślić, że perfumy bardzo długo sie utrzymują na skórze i na ubraniach. Warto skropić nimi apaszkę np.

Używam tego produktu od: Kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Chcesz pochwalić Catelicious za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piekne i niepowtarzalne
  • To są perfumki ponadczasowe nigdy nie spotkałam podobnego zapachu. Czesto do nich wracam i pewnie tez bym nimi pachniala, jednak zle mi sie kojarza i jakos jeszcze nie jestem gotowa do nich wrocic. Polecam je mimo wszystko.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Chcesz pochwalić klaudiamatt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutnie genialny
  • Te perfumy nie mają sobie równych. Cudowny, hipnotyzujący, intensywny zapach zachwycił mnie natychmiast. Perfumy są wydajne, długo utrzymują się zarówno na skórze, jak i na ubraniu. Plusem jest tez piękna buteleczka.
    Kiedyś przeczytałam, że te perfumy albo się kocha, albo nienawidzi. Ja zdecydowanie nalezę do tej pierwszej części.
    Wracam do nich jednak tylko wtedy, gdy pozwalają mi na to finanse - Hypnose nie należą bowiem do najtańszych propozycji, a ich cena nie spada od wielu lat Mimo to, Lancome wyprodukowało niezastapiony zapach. Polecam!

Używam tego produktu od: 6 lat, z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki 50 ml i 1 buteleczka 100 ml

Chcesz pochwalić meduzka13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ogromna dawka sentymentów
  • Używałam tych perfum będąc w liceum. (o jejku, jak dawno)

Kochałam je wtedy, bo były z jednej strony słodkie, dziewczęce, z nutką mojej ukochanej wanilii, a z drugiej strony dosyć mocne, jakby ciężkie, co pozwalało mi się poczuć tak "dorosło".

Niestety (albo i stety) po maturze odnalazłam siebie w innym zapachu, w tym akurat coś jakby przestało mi imponować. Jednak muszę powiedzieć, że nadal bardzo mi się podobają. Nie znudziły się nie zbrzydły. Nie jestem w stanie powiedzieć jednoznacznie, że nigdy ich już nie kupię. Może kiedyś zatęsknię.

To jedne z tych charakterystycznych zapachów, których nigdy się nie zapomina i rozpoznaje, wyłapuje, gdy ktoś w otaczającym nas tłumie ich używa. Miło wspominam i polecam, gdyż bardzo długo byliśmy nierozłączni.

Używam tego produktu od: kiedyś

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić just4now za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Używam tych perfum od 2009 roku i wciąż jestem nimi zafascynowana, fakt, nie nadają się na upalne dni, gdyż zapach sprawia wrażenie bardzo duszącego, natomiast wieczory....i nieco chłodniejsze dni...bajka. Zapach z jednej strony jest bardzo zdecydowany, z drugiej zaś ma subtelną, delikatną, niezwykle kobiecą nutę. W moim przekonaniu najlepsze perfumy na świecie, jedyną ich wadą jest....cena

Używam tego produktu od: 2009
    Ilość zużytych opakowań: 5 pełnych opakowań

Chcesz pochwalić olciasz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hypnose nie do końca
  • Mam mieszane uczucia co do tego zapachu.
    On jest piękny,ale ma coś w sobie co kojarzy mi się z tanimi nieletnimi galeriankami

hehe słodki aromat przy czym bardzo płaski przypominający gumę do żucia.

Nie są to perfumy które się rozwijają na skórze. Jak się nimi spisikam tak zostają.

A kiedyś jak się nimi spiskałam specjalnie dla swojego faceta to nie pozwolił mi ich używać, bo znienawidził ten zapach. NA wstępie spytał się czym pachnę
    i poprosił mnie abym nie używała ich w jego obecności bo go mdli. :P

To zapach starych , słodkich pierwszych dezodorantów , lekko przytłaczający i nachalny.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić medkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozumiem dlaczego ma tak wielu fanów
  • Ten zapach jest naprawdę piękny!

Ja o każdej porze roku kocham zapachy waniliowo-orientalne zapachy - są tak pyszne i ciepłe w zimny dzień. Choć dla mnie Lancome Hypnose jest idealny o każdej porze dnia i nocy wiosną, latem, jesienią i zimą.

Pudrowa wanilia i delikatne przyprawy wspaniale się ze sobą łączą i idealnie układają na zapachu czystej skóry. Nie uważam, że mogą być drażniące dla otoczenia jak niektóre zapachy z tego gatunku. Bezpośrednio po spryskaniu można być nieco rozczarowanym ponieważ zapach objawia sę najpierw jako czysty puder dlatego trzeba dać mu trochę czasu (jakieś 20 minut) kwiat pasji i wanilia prechodzi przez zapach i sprawia, że staje się on cudwony.

I mimo, że jestem z tych perfum niezwykle zadowolona to jednak gdybym miała komuś polecić jeden zapach z tej kategorii ciągle byłby to Dior Addict, tylko dlatego, że w Hypnose wanilia jest trochę jakby sucha... jeśli ktoś zrozumie o co mi chodzi myślę, że ja wolę wanilię nieco bardziej kremową.

Jednak mimo wszystko Hypnose jest nadal wspaniałym zapachem w pięknej butelce.

Używam tego produktu od: kilka testów
    Ilość zużytych opakowań: kilka testów

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić LaruLaru1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 72 raz(y)
  • Przepiękne perfumy o wielu obliczach.
  • Przepiekne są te perfumy. Mocne, kwiatowo - owocowe, lekko orientalne dopiero w nucie bazy kiedy najmocniej wyczuwa sie wetiwer.
    Nie kupilam tych perfum sama ale znalam je bardzo dobrze. Od niedawna jestem posiadaczka flakonu 75 ml otrzymalam je w prezencie. Ciekawie uzupelniaja moja kolekcje.
    Z racji tego, ze jestem fanka mocnych zapachow ten jest dla mnie srednio intensywny. Mocno wyczuwalny przez otoczenie, trzyma sie bardzo dlugo a na ubraniach to juz w ogole czad. Dla mnie idealny zarowno na jesien zime jak i wiosne i lato. Jako ze uzywam ich od niedawna odkad zrobilo sie cieplo i pieknie sie komponuja z pierwszymi promieniami wiosennego slonca to zapachem tym na pewno bede pachniec tej wiosny.

Absolutnie nie zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze hypnose pachnie jak guma turbo, kaczor donald lub tego typu porownania. Kazdy ma inny gust i u mnie czuc kwiaty i owoce przechodzace potem w wanilie. Zapach jest dosc subtelny ale intrygujacy. O kazdej porze dnia pachnie kompletnie inaczej i to jest super.

Moj narzeczony je uwielbia. Ja nie bylam ich fanka, dostalam, okazaly sie super i mocno mnie zaskoczylo to jak ladnie na mnie pachna. Kiedys testowalam i nie wywolaly we mnie tak duzych emocji

Zarowno mi jak i narzeczonemu najbardziej podoba sie nuta bazy.
    Dostaje wiele komplementow kiedy ich uzywam. Flakonik ladny. Ciekawy. Jest ok

Podsumowujac bardzo ladny zapach, ktory pieknie na mnie pachnie i poprawia mi humor. Na kazda okazje zdecydowanie jestem na tak!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Cudowny! <3
  • Mój nr 1 wsród perfum. Niezapomniany zapach. Kuszący, uwodzicielski. Mocny, intensywny.
    Zawsze do niego wracam na jesień i zimę.
    Mój chłopak go uwielbia.
    3 * razy na tak!

Używam tego produktu od: 3-4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić asi18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ponadczasowy
  • Wspaniały, mocny, długo utrzymujący się na skórze, po odparowaniu słodki.
    \nZapach dodający pewności siebie w miłosnych podbojach. Mam same dobre wspomnienia!

Chcesz pochwalić bejbeDomi za czytelną i pomocną recenzję?