Lancome, Hypnose EDP

Powiększ Lancome, Hypnose EDP

Zgłaszająca osoba: Benita5

Hypnose to zapach orientalno - drzewny, jednak w dość nowoczesnej formie. Dzięki harmonii tych nut Hypnose zyskuje płynność, która przez cały czas wibruje na skórze. To zapach, który spływa i działa jak zmysłowy flirt wyznaczający ścieżkę, której nie można się oprzeć. Flakon Hypnose, o bardzo czystej i nowoczesnej formie, nawiązuje do flakonu Magie z 1950 roku w postaci odważnej, kryształowej wieży o skręconej formie, nadając mu nowy, kobiecy i wysmukły kształt.
W nucie głowy odnajdujemy niezwykle słodki, kwiatowo - owocowy zapach kwiatu Passiflory. Ze względu na swoją słodycz, nazywany jest on często kwiatem namiętności.
W nucie serca, bardzo wyraźnie rozpoznawalna esencja wanilii nadaje nowemu zapachowi Lancôme przyjemny, ciepły wyraz.
Nuta bazy to vetiver, niespotykany dotychczas w zapachach kobiecych. Dzięki swojej świeżości łagodzi słodkość Passiflory oraz intensywność esencji wanilii.

Cena: 265 zł / 50 ml; 185 zł / 30 ml

• ogromna dawka sentymentów
  • Używałam tych perfum będąc w liceum. (o jejku, jak dawno)

Kochałam je wtedy, bo były z jednej strony słodkie, dziewczęce, z nutką mojej ukochanej wanilii, a z drugiej strony dosyć mocne, jakby ciężkie, co pozwalało mi się poczuć tak "dorosło".

Niestety (albo i stety) po maturze odnalazłam siebie w innym zapachu, w tym akurat coś jakby przestało mi imponować. Jednak muszę powiedzieć, że nadal bardzo mi się podobają. Nie znudziły się nie zbrzydły. Nie jestem w stanie powiedzieć jednoznacznie, że nigdy ich już nie kupię. Może kiedyś zatęsknię.

To jedne z tych charakterystycznych zapachów, których nigdy się nie zapomina i rozpoznaje, wyłapuje, gdy ktoś w otaczającym nas tłumie ich używa. Miło wspominam i polecam, gdyż bardzo długo byliśmy nierozłączni.

Używam tego produktu od: kiedyś

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić just4now za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Używam tych perfum od 2009 roku i wciąż jestem nimi zafascynowana, fakt, nie nadają się na upalne dni, gdyż zapach sprawia wrażenie bardzo duszącego, natomiast wieczory....i nieco chłodniejsze dni...bajka. Zapach z jednej strony jest bardzo zdecydowany, z drugiej zaś ma subtelną, delikatną, niezwykle kobiecą nutę. W moim przekonaniu najlepsze perfumy na świecie, jedyną ich wadą jest....cena

Używam tego produktu od: 2009
    Ilość zużytych opakowań: 5 pełnych opakowań

Chcesz pochwalić olciasz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hypnose nie do końca
  • Mam mieszane uczucia co do tego zapachu.
    On jest piękny,ale ma coś w sobie co kojarzy mi się z tanimi nieletnimi galeriankami

hehe słodki aromat przy czym bardzo płaski przypominający gumę do żucia.

Nie są to perfumy które się rozwijają na skórze. Jak się nimi spisikam tak zostają.

A kiedyś jak się nimi spiskałam specjalnie dla swojego faceta to nie pozwolił mi ich używać, bo znienawidził ten zapach. NA wstępie spytał się czym pachnę
    i poprosił mnie abym nie używała ich w jego obecności bo go mdli. :P

To zapach starych , słodkich pierwszych dezodorantów , lekko przytłaczający i nachalny.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić medkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozumiem dlaczego ma tak wielu fanów
  • Ten zapach jest naprawdę piękny!

Ja o każdej porze roku kocham zapachy waniliowo-orientalne zapachy - są tak pyszne i ciepłe w zimny dzień. Choć dla mnie Lancome Hypnose jest idealny o każdej porze dnia i nocy wiosną, latem, jesienią i zimą.

Pudrowa wanilia i delikatne przyprawy wspaniale się ze sobą łączą i idealnie układają na zapachu czystej skóry. Nie uważam, że mogą być drażniące dla otoczenia jak niektóre zapachy z tego gatunku. Bezpośrednio po spryskaniu można być nieco rozczarowanym ponieważ zapach objawia sę najpierw jako czysty puder dlatego trzeba dać mu trochę czasu (jakieś 20 minut) kwiat pasji i wanilia prechodzi przez zapach i sprawia, że staje się on cudwony.

I mimo, że jestem z tych perfum niezwykle zadowolona to jednak gdybym miała komuś polecić jeden zapach z tej kategorii ciągle byłby to Dior Addict, tylko dlatego, że w Hypnose wanilia jest trochę jakby sucha... jeśli ktoś zrozumie o co mi chodzi myślę, że ja wolę wanilię nieco bardziej kremową.

Jednak mimo wszystko Hypnose jest nadal wspaniałym zapachem w pięknej butelce.

Używam tego produktu od: kilka testów
    Ilość zużytych opakowań: kilka testów

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić LaruLaru1 za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 57 raz(y)
  • Przepiękne perfumy o wielu obliczach.
  • Przepiekne są te perfumy. Mocne, kwiatowo - owocowe, lekko orientalne dopiero w nucie bazy kiedy najmocniej wyczuwa sie wetiwer.
    Nie kupilam tych perfum sama ale znalam je bardzo dobrze. Od niedawna jestem posiadaczka flakonu 75 ml otrzymalam je w prezencie. Ciekawie uzupelniaja moja kolekcje.
    Z racji tego, ze jestem fanka mocnych zapachow ten jest dla mnie srednio intensywny. Mocno wyczuwalny przez otoczenie, trzyma sie bardzo dlugo a na ubraniach to juz w ogole czad. Dla mnie idealny zarowno na jesien zime jak i wiosne i lato. Jako ze uzywam ich od niedawna odkad zrobilo sie cieplo i pieknie sie komponuja z pierwszymi promieniami wiosennego slonca to zapachem tym na pewno bede pachniec tej wiosny.

Absolutnie nie zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze hypnose pachnie jak guma turbo, kaczor donald lub tego typu porownania. Kazdy ma inny gust i u mnie czuc kwiaty i owoce przechodzace potem w wanilie. Zapach jest dosc subtelny ale intrygujacy. O kazdej porze dnia pachnie kompletnie inaczej i to jest super.

Moj narzeczony je uwielbia. Ja nie bylam ich fanka, dostalam, okazaly sie super i mocno mnie zaskoczylo to jak ladnie na mnie pachna. Kiedys testowalam i nie wywolaly we mnie tak duzych emocji

Zarowno mi jak i narzeczonemu najbardziej podoba sie nuta bazy.
    Dostaje wiele komplementow kiedy ich uzywam. Flakonik ladny. Ciekawy. Jest ok

Podsumowujac bardzo ladny zapach, ktory pieknie na mnie pachnie i poprawia mi humor. Na kazda okazje zdecydowanie jestem na tak!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Cudowny! <3
  • Mój nr 1 wsród perfum. Niezapomniany zapach. Kuszący, uwodzicielski. Mocny, intensywny.
    Zawsze do niego wracam na jesień i zimę.
    Mój chłopak go uwielbia.
    3 * razy na tak!

Używam tego produktu od: 3-4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić asi18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ponadczasowy
  • Wspaniały, mocny, długo utrzymujący się na skórze, po odparowaniu słodki.
    \nZapach dodający pewności siebie w miłosnych podbojach. Mam same dobre wspomnienia!

Chcesz pochwalić bejbeDomi za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 153 raz(y)
  • męcząca słodycz. chemiczny cukieras, budyń z toną sztucznych barwinków i polepszaczy
  • w zasadzie mogłabym napisać, że dla wielbicielek wszelkich słodkości, ale cóż... nie jestem pewna. słodycz to męcząca, lepka, chemiczna, dziwna. to niby rozpuszczony w wodzie cukierek, ale nie tradycyjnie owocowy, ale dziwnie lekarstwiany, może to cukierki na gardło dla dzieci? trochę ziołowe czy jakieś roślinne w każdym razie. strasznie mnie umęczył... dość agresywny. ciężki, ale nie w sposób tajemniczy, intrygujący, ale raczej narzucający się przekombinowaną "innością". po około 2 godzinach robi się znośniejszy, ale mnie nie zahipnotyzował. plus dla niego, bo na znajomej pachniał o niebo przyjaźniej (stąd moje testy), choć, jak przyznała, możliwe, że na szaliku miała też inne wonie, cos mogło się pomieszać ale jeśli nie i to jednak właśnie ten zapach, to czasem widocznie rozwija się tracąc te przyciężkie udziwnienia, ale tej natrętnej słodyczy ani trochę. Używam tego produktu od: testyIlość zużytych opakowań: odlewka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić adau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ahh
  • Perfumy zazwyczaj dostaję w prezencie. Tym razem od narzeczonego otrzymałam flakon Lancome i jak zwykle trafił w mój gust. Począwszy od pięknej buteleczki aż do zapachu i jego trwałości - wszystko mi się w tych perfumach podoba Zapach jest świeży, ale jednocześnie mocny. Pasuje do pracy, na imprezę i wiele innych okazji. Według mnie idealnie nadaje się na porę zimową (latem uwielbiam pachnieć Hugo Boss Sunset).

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: nie zużyte

Chcesz pochwalić kreollka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodziak
  • Niebanalny zapach,
    bardzo intensywny,
    zdecydowanie dla kobiet, ktore pragna wyrozniac sie z tlumu i zwracac na siebie uwage.
    Przesliczna buteleczka
    Nadaje sie glownie na jesien, zime, w lato moze byc meczacy.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić olicyja za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij