Lancome, Hypnose EDP

Powiększ Lancome, Hypnose EDP

Zgłaszająca osoba: Benita5

Hypnose to zapach orientalno - drzewny, jednak w dość nowoczesnej formie. Dzięki harmonii tych nut Hypnose zyskuje płynność, która przez cały czas wibruje na skórze. To zapach, który spływa i działa jak zmysłowy flirt wyznaczający ścieżkę, której nie można się oprzeć. Flakon Hypnose, o bardzo czystej i nowoczesnej formie, nawiązuje do flakonu Magie z 1950 roku w postaci odważnej, kryształowej wieży o skręconej formie, nadając mu nowy, kobiecy i wysmukły kształt.
W nucie głowy odnajdujemy niezwykle słodki, kwiatowo - owocowy zapach kwiatu Passiflory. Ze względu na swoją słodycz, nazywany jest on często kwiatem namiętności.
W nucie serca, bardzo wyraźnie rozpoznawalna esencja wanilii nadaje nowemu zapachowi Lancôme przyjemny, ciepły wyraz.
Nuta bazy to vetiver, niespotykany dotychczas w zapachach kobiecych. Dzięki swojej świeżości łagodzi słodkość Passiflory oraz intensywność esencji wanilii.

Cena: 265 zł / 50 ml; 185 zł / 30 ml

• Hypnose nie do końca
  • Mam mieszane uczucia co do tego zapachu.
    On jest piękny,ale ma coś w sobie co kojarzy mi się z tanimi nieletnimi galeriankami

hehe słodki aromat przy czym bardzo płaski przypominający gumę do żucia.

Nie są to perfumy które się rozwijają na skórze. Jak się nimi spisikam tak zostają.

A kiedyś jak się nimi spiskałam specjalnie dla swojego faceta to nie pozwolił mi ich używać, bo znienawidził ten zapach. NA wstępie spytał się czym pachnę
    i poprosił mnie abym nie używała ich w jego obecności bo go mdli. :P

To zapach starych , słodkich pierwszych dezodorantów , lekko przytłaczający i nachalny.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić medkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozumiem dlaczego ma tak wielu fanów
  • Ten zapach jest naprawdę piękny!

Ja o każdej porze roku kocham zapachy waniliowo-orientalne zapachy - są tak pyszne i ciepłe w zimny dzień. Choć dla mnie Lancome Hypnose jest idealny o każdej porze dnia i nocy wiosną, latem, jesienią i zimą.

Pudrowa wanilia i delikatne przyprawy wspaniale się ze sobą łączą i idealnie układają na zapachu czystej skóry. Nie uważam, że mogą być drażniące dla otoczenia jak niektóre zapachy z tego gatunku. Bezpośrednio po spryskaniu można być nieco rozczarowanym ponieważ zapach objawia sę najpierw jako czysty puder dlatego trzeba dać mu trochę czasu (jakieś 20 minut) kwiat pasji i wanilia prechodzi przez zapach i sprawia, że staje się on cudwony.

I mimo, że jestem z tych perfum niezwykle zadowolona to jednak gdybym miała komuś polecić jeden zapach z tej kategorii ciągle byłby to Dior Addict, tylko dlatego, że w Hypnose wanilia jest trochę jakby sucha... jeśli ktoś zrozumie o co mi chodzi myślę, że ja wolę wanilię nieco bardziej kremową.

Jednak mimo wszystko Hypnose jest nadal wspaniałym zapachem w pięknej butelce.

Używam tego produktu od: kilka testów
    Ilość zużytych opakowań: kilka testów

Chcesz pochwalić LaruLaru1 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 31 raz(y)
  • Przepiękne perfumy o wielu obliczach.
  • Przepiekne są te perfumy. Mocne, kwiatowo - owocowe, lekko orientalne dopiero w nucie bazy kiedy najmocniej wyczuwa sie wetiwer.
    Nie kupilam tych perfum sama ale znalam je bardzo dobrze. Od niedawna jestem posiadaczka flakonu 75 ml otrzymalam je w prezencie. Ciekawie uzupelniaja moja kolekcje.
    Z racji tego, ze jestem fanka mocnych zapachow ten jest dla mnie srednio intensywny. Mocno wyczuwalny przez otoczenie, trzyma sie bardzo dlugo a na ubraniach to juz w ogole czad. Dla mnie idealny zarowno na jesien zime jak i wiosne i lato. Jako ze uzywam ich od niedawna odkad zrobilo sie cieplo i pieknie sie komponuja z pierwszymi promieniami wiosennego slonca to zapachem tym na pewno bede pachniec tej wiosny.

Absolutnie nie zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze hypnose pachnie jak guma turbo, kaczor donald lub tego typu porownania. Kazdy ma inny gust i u mnie czuc kwiaty i owoce przechodzace potem w wanilie. Zapach jest dosc subtelny ale intrygujacy. O kazdej porze dnia pachnie kompletnie inaczej i to jest super.

Moj narzeczony je uwielbia. Ja nie bylam ich fanka, dostalam, okazaly sie super i mocno mnie zaskoczylo to jak ladnie na mnie pachna. Kiedys testowalam i nie wywolaly we mnie tak duzych emocji

Zarowno mi jak i narzeczonemu najbardziej podoba sie nuta bazy.
    Dostaje wiele komplementow kiedy ich uzywam. Flakonik ladny. Ciekawy. Jest ok

Podsumowujac bardzo ladny zapach, ktory pieknie na mnie pachnie i poprawia mi humor. Na kazda okazje zdecydowanie jestem na tak!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Cudowny! <3
  • Mój nr 1 wsród perfum. Niezapomniany zapach. Kuszący, uwodzicielski. Mocny, intensywny.
    Zawsze do niego wracam na jesień i zimę.
    Mój chłopak go uwielbia.
    3 * razy na tak!

Używam tego produktu od: 3-4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić asi18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ponadczasowy
  • Wspaniały, mocny, długo utrzymujący się na skórze, po odparowaniu słodki.
    \nZapach dodający pewności siebie w miłosnych podbojach. Mam same dobre wspomnienia!

Chcesz pochwalić bejbeDomi za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 92 raz(y)
  • męcząca słodycz. chemiczny cukieras, budyń z toną sztucznych barwinków i polepszaczy
  • w zasadzie mogłabym napisać, że dla wielbicielek wszelkich słodkości, ale cóż... nie jestem pewna. słodycz to męcząca, lepka, chemiczna, dziwna. to niby rozpuszczony w wodzie cukierek, ale nie tradycyjnie owocowy, ale dziwnie lekarstwiany, może to cukierki na gardło dla dzieci? trochę ziołowe czy jakieś roślinne w każdym razie. strasznie mnie umęczył... dość agresywny. ciężki, ale nie w sposób tajemniczy, intrygujący, ale raczej narzucający się przekombinowaną "innością". po około 2 godzinach robi się znośniejszy, ale mnie nie zahipnotyzował. plus dla niego, bo na znajomej pachniał o niebo przyjaźniej (stąd moje testy), choć, jak przyznała, możliwe, że na szaliku miała też inne wonie, cos mogło się pomieszać ale jeśli nie i to jednak właśnie ten zapach, to czasem widocznie rozwija się tracąc te przyciężkie udziwnienia, ale tej natrętnej słodyczy ani trochę. Używam tego produktu od: testyIlość zużytych opakowań: odlewka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić adau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ahh
  • Perfumy zazwyczaj dostaję w prezencie. Tym razem od narzeczonego otrzymałam flakon Lancome i jak zwykle trafił w mój gust. Począwszy od pięknej buteleczki aż do zapachu i jego trwałości - wszystko mi się w tych perfumach podoba Zapach jest świeży, ale jednocześnie mocny. Pasuje do pracy, na imprezę i wiele innych okazji. Według mnie idealnie nadaje się na porę zimową (latem uwielbiam pachnieć Hugo Boss Sunset).

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: nie zużyte

Chcesz pochwalić kreollka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodziak
  • Niebanalny zapach,
    bardzo intensywny,
    zdecydowanie dla kobiet, ktore pragna wyrozniac sie z tlumu i zwracac na siebie uwage.
    Przesliczna buteleczka
    Nadaje sie glownie na jesien, zime, w lato moze byc meczacy.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić olicyja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Ten zapach jest naprawdę unikalny. Uwodzący, słodki w nienachalny sposób, podniecajacy. Perfumując się nimi, od razu czułam się bardziej kobieco. Zdecydowanie moje ulubione perfumy, które mimo ceny kupię jeszcze nie raz. Opakowanie jest ciekawe, choć mało poręczne Polecam ten zapach.

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić Malgoslava za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapachowy unikat.
  • Na pewno jest w tym zapachu coś unikalnego i przyciągającego. Słodycz, ale przeniesiona w jakiś inny, obcy wymiar Myślę, że perfumy te świetnie nadają się na randkę, na wieczór, na noc... Do tego butelka - bardzo ciekawa, ale nieco niepraktyczna.
    Zapach ten mnie nie uzależnił - polubiłam go, nic więcej. Moje ciało nie poczuło z nim harmonii. I tyle. Ale nie zaprzeczam - jest to piękny zapach. Ale czy hipnotyzujący?

Używam tego produktu od: 2009
    Ilość zużytych opakowań: 1 (75 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dz4sta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardziej zmysłowy od Hypnose Senses
  • Cięższa, ostrzejsza wersja Hypnose Senses. Poczułam je na znajomej koleżance i pachniały bardziej agresywnie od ww.
    Dotychczas miałam do czynienia z małymi próbkami. Zapach na mnie pachnie nieco inaczej, bardzo sugestywnie i mocno seksy. Idealny na wieczorne wyjścia.

Używam tego produktu od: parę miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: małe perfumeryjne próbki

Chcesz pochwalić VanillaImpression za czytelną i pomocną recenzję?
  • słodkie cukierki
  • Właśnie dzisiaj stałam się posiadaczką całego flakonu 30ml.

Wczoraj wybrałam się do perfumerii. Od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem zakupu nowych perfum. Jako że znam się trochę na zapachach w perfumerii moja uwagę przykuły konkretne propozycje. Po paru testach, zrezygnowana małą ofertą niemieckiego Mullera w moim mieście, wybór padł na Hypnose. Najpierw spryskałam karteczkę. Następnie nadgarstek i dla sprawdzenia sweter na rękawie. Zapach jest słodki. Bardzo przypomina mi cukierki, landrynki, bardziej jest cięzki. Pachnie długo, od wczoraj sweter jakby był przed chwilą psiknięty. Więc zapach jest mocny.
    Dzisiaj go zakupiłam w pojemości 30 ml i mam zamiar używać tej zimy, bo właśnie na zimę on mi najbardziej pasuje. Będzie świetnym dodatkiem do szalika, napewno rozgrzeje w zimne dni. Jak dla mnie ten słodziutki zapach jest intrygujący i z niecierpliwością czekam jak będzie mi się go dalej nosić.

edit: Dodaje uwage po miesiacu stosowania. W zapachu sie autentycznie zakochalam Uzywam go prawie codziennie przez ostatni miesiac.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 30ml

Chcesz pochwalić poison0123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyny w swoim rodzaju
  • Hypnose to zapach przedziwny.

Bo na zdrowy rozum. Jak guma Donald może być seksowna? Jak może być uwodzicielska? A jednak może.

Zapach jest powalający. Dosłownie. Szczególnie latem powala, i to w negatywnym sensie. Zaaplikowałam sobie jedno psiknięcie w lipcu, i dostałam migreny, co generalnie mi się nie zdarza.

Za to zimą... Zimą wychodzi jego prawdziwe, piękne oblicze. Słodka wanilia otula i ogrzewa jak kaszmirowy szaliczek. Doskonale współgra z tajemniczymi, zimowymi wieczorami (moim zdaniem pięknie wygląda świat otulony kołderką śniegu, szczególnie nocą), dodaje szczyptę magii.

Zapach musi być dozowany w oszczędnych ilościach, żeby nie powalił ludzi w promieniu pięciu metrów. Niestety nie wszystkim się podoba, fanki świeżaków powinny trzymać się od niego z daleka.

Ubolewam też nad tym, że nie podoba się mojemu facetowi.
    Nie stosuję tego zapachu gdy mamy wyjść gdzieś razem, bo go po prostu odrzuca, jednak nie potrafię z nich zrezygnować.
    Myślę że będę do nich wracać zimą i jesienią, bo nie wyobrażam sobie nosić ich latem.

Używam tego produktu od: października 2013
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego 30 ml

Chcesz pochwalić Gwiazdeczka223 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niekoniecznie..
  • Lubie słodkie perfumy, lubie wanilie ale te perfumy są dla mnie takie mdłe, bez wyrazu, wanilia jakas przygaszona mało słodka. perfumy dostałam w prezencie i niestety męczę dalej 100ml. Perfumy nie pasują mi ani do pracy ani na wieczór.

Ilość zużytych opakowań: 1 po 100ml

Chcesz pochwalić violetmintmoon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super na zimowe dni
  • Doskonaly zapach
    , to koniecznie trzeba powachac jesli nie znacie tego zapachu
    Magiczny poprostu
    Ja nie czuje w nim wanilii
    jest bardzo lekki,
    w cieplejsze dni latwo jest z nim przesadzic

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić ww668 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ten zapach!
  • Zapach wyrazisty, orientalny, bardzo charakterystyczny.
    Czuć w nim orient i kadzidła, ale wciąż zmienia się na skórze, jaśmin przechodzi w lżejsze, kwiatowe zapachy.
    Długo się utrzymuje, cała moja szafa tak pachnie
    Dla mnie strzał w dziesiątkę, idealnie do mnie pasuje

Ilość zużytych opakowań: Zaczynam drugą buteleczkę 50 ml

Chcesz pochwalić JaDora za czytelną i pomocną recenzję?
  • upojna słodycz...ale tylko na początku
  • Pierwsze skojarzenie po powąchaniu tego zapachu- głęboka, upojna słodycz. Wrażenie to jednak znika gdy zapach się rozwija.

Właściwie Hypnose podoba mi się jedynie na początku- gdy czuć ową słodką passiflorę ( przez wiele Wizażanek kojarzoną z gumą Donald- ja osobiście podobieństwa nie wyczuwam), później robi się już mniej słodki, mniej otulający i mniej upojny.
    Najmniej znośna jest dla mnie nuta bazy- wyczuwam wówczas jakąś kadzidlaną nutę, która nie jest przyjemna dla mojego nosa;-)

Zapach jest moim zdaniem dość blisko skórny, choć osoby z mojego otoczenia doskonale go wyczuwają, więc może to tylko moje wrażenie.

Hypnose dość długo się utrzymuje się na skórze, choć nie tak długo jak mój ukochany la vie est belle

Na plus również flakonik- bardzo ładny, kobiecy, ślicznie prezentuje się na toaletce.

Podsumowując- Hypnose Lancome to zapach bardzo kobiecy, otulający, słodki, moim zdaniem pasujący bardziej na wieczór.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego flakonika (30 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malutka100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • było i ciekawie i miło i ciepło, a jest ... nuuudno
  • Jeden z pierwszych zakupów w mojej skromnej, perfumowej karierze.

Jak to u mnie, najpierw uwiódł mnie flakon - ciężki, niebieskawy, oszczędny w formie.

No to testowałam, z coraz większym zachwytem, bo uwelbiałam wtedy jeszcze dość oczywista wanilię, a wyczuwałam w nim też anyżek, który także wielbię, a razej rzadko spotykam.

Połączenie jawiło się idealnie, no to kupiłam i to niejedną ostatecznie flaszeczkę.

Czułam się w nim cudownie.

Niby wanilia tak oczywista, ale domieszka owego anyżku (który nawet nie wiem czy faktycznie jest deklarowany oficjalnie w nutach), nadawał pewną nieoczywistość waniliowej słodyczy, ale nie przełamywał jej całkiem, grały ze sobą bardzo umiejętnie wspólną melodię.

Zapach ciepły, słodkawy, ale nie pospolitością cukru lub landrynki, kobiecy w takim miękkim, puchatym sensie, miałam wrażenie że łagodzi obyczaje i emocje.

Czułam się w nim bezpiecznie, ale nie nudno. Kobieco, ale nie nazbyt dosłownie. Słodko, ale nie mdląco czy kiczowato.

No po prostu ideał na codzień, na pierwsze randki, a i do pracy.

Zużyłam seteczkę, to kupiłam jeszcze 50 ml.

I na etapie owej pięćdziesiątki zachwyt zaczął przygasać. Zaczęlo się robić mdląco, nudno, anyżek chował się po kątach, jakby obrażony ...

Ale było to już na etapie odkrywania ukochanych do dziś killerów - Słonia, Opium ... Może wymagania mi się zmieniły, może odkryłam swoje "prawdziwe, zapachowe ja".

Niedokończona pięćdziesiątka poleciała w świat i w sumie ... zapomniałabym o nim, gdyby nie pojawiające się od czasu do czasu recki

Czasem myślę, że moooże jakaś używeczka, jakieś 10 ml w zgrabnej małej flaszce by się przydało, dla wspomnień

Ale jakoś zawsze są inne, fajniejsze, zapachy, które coś mi w duzy majstrują.

Bo z Hypnose jest jeden problem - on mi nic nie robi, ile razy zdarza mi się go powąchać u kogoś np. to właśnie czuję smużkę nudy ...

A wszak nie o to w perfumach chodzi ...

Na plus: zabójcza projekcja i trwałość, piękna flaszka.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 100 ml, 1 x 50 ml(to drugie niecałe)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przytłaczające perfumy rodem z ciocinej szafki
  • Okropny zapach. Ciężki, a jednocześnie nijaki. Kilkukrotnie starałam się do niego podejść, ale za każdym razem jego zapach mnie odrzucał.

W pierwszym momencie czuję się jakby uderzona obuchem w łeb, a po paru chwilach to uczucie ustępuje jakiemuś... zniesmaczeniu. Tożto pachnie jak tanie, ciocine pachnidło.

Niestety, mam jakiś "inny" nos i nie czuję owej hipnotyzującej aury otaczającej te perfumy.

Używam tego produktu od: testy w lutym 2013
    Ilość zużytych opakowań: testy w perfumerii (2 ml)

Chcesz pochwalić classic_chic za czytelną i pomocną recenzję?
  • imprezowy
  • Zapach idealny na wieczór. Na dzień raczej jak dla mnie za mocny i zbyt duszący. Baaaaardzo oryginalny i przyciągający węch Trzyma się na skórze i ubraniach nawet po całej nocy przebywania w zadymionym klubie.

Ilość zużytych opakowań: 1 (50ml)

Chcesz pochwalić achaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hipnotyzuje...
  • Przetestowałam już wiele perfum ale te to zdecydowanie mój typ, zakochałam sie w nich od pierwszego psiknięcia.
    Po prostu piękne. Przyciagają uwagę innych, ludzie pytają 'A co to za piękny zapach'. Nie lubię słodkich perfum ale to jest wyjatek, te kocham.

Ilość zużytych opakowań: jedno i poluję na nastepne

Chcesz pochwalić Noir Chat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hipnotyzuje Mężczyzn...
  • Uwaga kobiety,dziweczyny, ten zapach działa na mężczyzn. Uzywajac tych perfum,uslyszalam wiele komplementow od plci przeciwnej,ze pieknie pachne,nawet czesc z nich pytala co to za perfumy.nawet moj brat wypytywal moja siostre kiedy sie nimi wypsikala,czym to tak ladnie pachnie, wiec cos one w sobie maja co przyciaga meska uwage...! wiec o to tez chodzi! ja osobiscie posiadam juz drugi flakon tych perfum 50 ml. mozliwe ze kojarza sie one z zapachem gumy balonowej,sa slodkie ale nie za-slodkie.dla mnie nie sa one ani za ciezkie ani duszace,przyzwoicie trwale.
    lubie je miec w swojej kolekcji ale nie bede ukrywac ze wciaz jeszcze poszukuje tego "mojego" zapachu.

Używam tego produktu od: nie pamietam - 2 lat moze
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czarnaann za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kwintesencja kobiecości
  • Hypnose od lat stoją wiernie obok Givenchy Organzy na mojej półce.

Hypnose to zapach przed którym chylę czoło.
    Najważniejsze abym ja się czuła dobrze w swojej skórze. I cóż czuję się znakomicie czując Hypnose na sobie.
    Nie jestem specem od rozkładania zapachów na czynniki pierwsze. Nie będę zatem opowiadała jakiś banałów.
    Zapach faktycznie ma coś może i z gumy balonowej , jakaś wanilia tańczy ..
    Jest elegancki, wyrafinowany, blisko a zarazem daleko skóry.
    Stojąc otulona nim w wietrzy dzień czuję euforyczną przyjemność kiedy mnie tak zgrabnie oplata.
    Trwałość znakomita, żadnego dopryskiwania w ciągu dnia.
    Noszę go do eleganckich strojów , upiętych włosów i czerwieni na ustach oraz do dżinsów, balerinek i opadających włosach na ramionach. Mogę być kim zechce ale zapach pozostanie ten sam.
    Używam go od paru lat, zawsze mam i będę nadal się nim zachwycać.Używam tego produktu od: od paru lat.
    Flakonik, ciut toporny , do torebki średnio ale przyzwyczaiłam się ,że targam tę wielką flachę w torebce.
    Ilość zużytych opakowań: 5X75ml i parę 30-stek

Chcesz pochwalić Seraffina za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 10 raz(y)
  • Ok, nic więcej
  • Zapach z grona ciężkich i tajemniczych.

Na początku wydał mi się urzekający.
    Jednak w trakcie używania podobał mi się coraz mniej. Ma w sobie coś intrygującego, tajemniczego, ale nie ma wystarczającej głębi, jakiej oczekuję w perfumach. Rozwija się i jest całkiem ok, ale cały czas jest za ciężki.

Raczej zwykły, ładny zapaszek. Dla mnie to za mało.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić Fram za czytelną i pomocną recenzję?
  • dusiciel
  • Zapach niesamowicie ciężki i przesłodzony. Dusił od pierwszego pryśnięcia aż do wieczornej kąpieli.

Dostałam w prezencie. Sama nie kupiłabym nigdy. Zdecydowanie przytłaczający, dominują słodkie nuty, a drzewne jedynie je wzmacniają i dodają ciężaru całości.

Szczerze mówiąc pachniał tą samą taniością, którą można wyczuć w perfumach z Avonu. Nie jest ani charakterystyczny ani wyjątkowy. Ciężko się go pozbyć z racji na intensywność, zdominuje perfumy pozostałych kobiet w pomieszczeniu. Dławiący, duszący, przerażająco słodki, ciężki.

Pozbawiony klasy i powabu perfum Lancome. Totalna porażka.

Używam tego produktu od: kiedyś
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze (rzucone w kąt)

Chcesz pochwalić laPerra za czytelną i pomocną recenzję?