Lancome, Hypnose EDP

Średnia ocena: 4.61/5

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

zobacz więcej ofertzwiń

Hypnose to zapach orientalno - drzewny, jednak w dość nowoczesnej formie. Dzięki harmonii tych nut Hypnose zyskuje płynność, która przez cały czas wibruje na skórze. To zapach, który spływa i działa jak zmysłowy flirt wyznaczający ścieżkę, której nie można się oprzeć. Flakon Hypnose, o bardzo czystej i nowoczesnej formie, nawiązuje do flakonu Magie z 1950 roku w postaci odważnej, kryształowej wieży o skręconej formie, nadając mu nowy, kobiecy i wysmukły kształt.
W nucie głowy odnajdujemy niezwykle słodki, kwiatowo - owocowy zapach kwiatu Passiflory. Ze względu na swoją słodycz, nazywany jest on często kwiatem namiętności.
W nucie serca, bardzo wyraźnie rozpoznawalna esencja wanilii nadaje nowemu zapachowi Lancôme przyjemny, ciepły wyraz.
Nuta bazy to vetiver, niespotykany dotychczas w zapachach kobiecych. Dzięki swojej świeżości łagodzi słodkość Passiflory oraz intensywność esencji wanilii.

orientalne, drzewne
wody perfumowane

85% jesień/zima 15% wiosna/lato

Jeden z moich ulubionych

Jest to jeden z moich ulubionych - piękny, zmysłowy i intensywny. Dla niektórych pewnie zbyt intensywny. Ja wolę te cięższe, zwłaszcza jak mają w składzie np. wanilię jak ten. Pachnie obłędnie, niestety raczej jest średnio trwały. Aczkolwiek zaraz po aplikacji zapach jest bardzo intensywny i jakiś czas taki pozostaje. Polecam raczej na wieczór, choć ja używam go również do pracy.

Lancome Hypnose

Lancome Hypnose
moje ulubione perfumy .
Zapach piękny , zmysłowy jednym słowem mój ulubiony . Nuta wanilii idealna . Czuć długo na ubraniach , perfumy są przepiękne
Zapach utrzymuje się długo . Butelka super dopasowana do dłoni . Jestem z nich bardzo zadowolona .

Bardzo przyjemny

Kupiłam perfum ze względu na wanilię. I ma najpiękniejszy zapach spośród perfum jakie stosowałam. Lubię w nim to, że nie jest mocno intensywny, jest odpowiednio wyważony i dzięki temu popsikanie się nim nie krępuje mnie.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Ładne perfumy

Perfumy te urzekły mnie początkiem jesieni. Są słodkie, wyczuwam w nich dużo wanilii, ciepłej, otulającej, lecz nieprzesłodzonej. Przypominają mi troszkę zapach gumy balonowej, więc kojarzą się z beztroską. Według mnie sprawdza się na każdą okazje, są bardzo uniwersalne, czy to na dzień, czy na noc, na wyjście ze znajomymi, randkę czy formalne spotkanie. Podobają się mężczyznom. Ich trwałość jest raczej przeciętna, utrzymują się do kilku godzin, więc jesli ktoś szuka bardzo trwałego mocarza to raczej nie sa te perfumy. One są przyjemne, mają swój urok. Większości się prawdopodobnie spodobają. Mam z nimi miłe wspomnienia.

wywazona slodycz

Hypnose to piekny, otulajacy zapach. Slodki, ale wlasnie nie przeslodzony i to mi sie bardzo w nim podoba. Po psiknieciu mam wrazenie jakby otaczala mnie waniliowa chmurka przyprawiona bialymi kwiatami. Zapach nie jest nachalny, jest delikatny i bliskoskorny. Nie mozna z nim przesadzic, nie wywola bolu glowy. Flakonik bardzo elegancki, ladnie wyglada. Niestety trwalosc nie powala. Widze w recenzjach ze dziewczyny chwala, na mnie niestety pachnie moze ze 4 godziny a potem musze dopsikac, ale i tak go lubie.

Zapach jest piękny

Nuty zapachowe idealnie się przebijają przez siebie i dobrze współgrają najbardziej wyczuwalna jest delikatna wanilia przebita kwiatami kwiaty nie co slodkoscia przyjemnie się je wyczuwa i chodzą za nami krok w krok jest to ciepły zapach bardzo kobiecy czuję się w nim pewnie odważnie i nawet kusząco jest jak afrodyzjak naprawdę piękny i flakon też piękny zapach oceniam na bardzo trwały

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Inna perfumeria

Sorbet waniliowo-fiołkowy. Flambirowany

Przekombinowałam z tytułem, ale z czymś równie eleganckim, wyszukanym, i budzącym niewątpliwie... delikatesowe skojarzenia kojarzą mi się te wybitnie aromatyczne perfumy z kategorii gourmand, o akordach waniliowych, białych kwiatów, pudrowych, tropikalnych, a nawet dzięki wetywerii w składzie - ziemistych.

Niezwykłe, o zaskakująco prostym bukiecie, w którym do końca projekcji pierwsze skrzypce grają seksowne i apetyczne wanilia w parze z passiflorą, która to nuta mi od pierwszego zetknięcia się z perfumami przywodzi na myśl fiołki podbite czymś nieuchwytnie egzotycznym, na ładnie, delikatnie ewoluującym tle - pudrowo-eleganckim.

Perfumy przepiękne, i choć uchodzą za mocne, odbieram je inaczej - jako delikatne, ale zdecydowane, i niesamowicie trwałe, co ewidentnie mocy tej kompozycji dodaje.

Mogą spodobać się Kobietom niezależnie od wieku, i... charakteru oraz stylu bycia, a tak czy inaczej, Mężczyznom podobają się szalenie :-), gdyż stanowią niezwykle udane połączenie sex-appealu cieplutkiej, upojnej wanilii z elegancko szykowną pudrową bazą i fiołkopodobną romantycznością passiflory - kwiatu równie seksownego, co wdzięcznego.

Kompozycja prześliczna, w oryginalny sposób łącząca nuty ciepłe z chłodnymi, oraz sensualne z eleganckimi - nie tylko dla Wielbicielek nurtu gourmand w perfumiarstwie.

Wykorzystała: kilka próbek

• Flakon: 4

Dla Fanek słodyczy tych jadalnych ale nie zgrzytających w zębach ;)

Perfumy to moja słabość no i cóż zrobić …:))poddać się temu uzależnieniu :D,zestawem miniatur od Lancome zostałam obdarowana jakiś czas temu,część z nich jak La Vie Est Belle oraz Tresor in Love już były w mojej kolekcji natomiast z Hypnose spotkałam się po raz pierwszy i jest nam a raczej było ze sobą bardzo dobrze szczególnie podczas chłodnych pór roku.

To zapach w którym czuję się bezpiecznie,błogo,są ciepłe,otulające,puchate niczym pompon u Ariany Grande w perfumach ;),słodkie ale nie przesłodzone,odpowiednio wyważone, na mojej skórze najbardziej czuć wanilię i jaśmin delikatnie okraszone kwiatem gardenii oraz passiflory.

Opakowanie miniaturki jest identyczne jak wersja pełnowymiarowa,na chwilę obecną nacieszyłam się zapachem w sezonie jesienno/zimowym i powrotu nie planuję, może kiedyś zatęsknię?
Dodatkowym atutem jest to zapach dziś mało popularny,przynajmniej wśród moich znajomych jakby zapomniany,gdzie większość pachnie La Vie Est Belle czy Black Opium.

Ponadczasowy zapach

Bardzo ładny, ponadczasowy zapach. Perfumy należą do tych " bezpiecznych", uniwersalnych. Są delikatne, subletne. Idealne na każdą okazję oraz na prezent. Myślę, że większości przypadną do gustu. Osobiście wolę bardziej wyraziste zapachy, ale ten wyjątkowo przyjemnie się nosi. Nie jest nachalny. Uwagę przyciąga oryginalny flakon.

Ladny

Perfum ładnie pachnie, jest wygodny w użyciu, Jest to zapach delikatny, kwiatowy. Bardzo kobiecy. Długo utrzymuje się zarówno na skórze, jak i na ubraniach. Śporo kosztuje jednak

Kupiony w: Inna perfumeria

Hypnotejszyn❤

Zapach jak w nazwie- hypnotyzuje. Uwielbiam Lancome.
Ten zapach jest słodki, niepowtarzalny.
Dużo wanilii i ciepłych nut. Używałam i zimą i latem. Uwodzi, jest seksowny, spryskując się nim to jakbym wkładała frywolną bieliznę. Bardzo trwały. Flakon śliczny w niebieskawych odcieniach. Najchętniej używam na wieczór:)

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Mój ukochany zapach

Gdyby nie cena to gościłby częściej w moim domu. To jest zdecydowanie mój nr 1. Zapach intrygujący. Mam wrażenie, że rozwija się z każdą minutą i pachnie inaczej. Jest niby słodki, pudrowy, ale o dziwo nie męczy. Kilka osób zwróciło mi uwagę, co tak ładnie pachnie. Szkoda, że rzadko jest w promocji, bo żal mi jednak wydawać kilka stówek na perfumy. Dlatego naprzemiennie kupuję z innymi tańszymi zapachami, a ten od czasu do czasu.