Dr Irena Eris, Body Art Tricellux, Trójaktywny krem antycellulitowy

Powiększ Dr Irena Eris, Body Art Tricellux, Trójaktywny krem antycellulitowy

Zgłaszajšca osoba: MaryAnn20

Tricellu Cream trójaktywny krem antycellulitowy to nowatorska formuła kuracji o potrójnym działaniu antycellulitowym. Wycišg z imbiru pobudza mikrokršżenie, aby usprawnić transport substancji wewnštrz skóry. FitoDHEA pomaga wzmocnić kolagenowy "szkielet" skóry, aby zredukować skórkę pomarańczowš. Pro-Lipolis stymuluje spalanie tłuszczu, aby wyszczuplić sylwetkę. Efekty:
- zmniejszenie szorstkości i złuszczania naskórka - poprawa 80%
- poprawa kršżenia w obszarach objętych cellulitem
- wygładzenie nierówności skóry mawet do 74,4%
- poprawa elastyczności i jędrności skóry: 76% badanych
- zmniejszenie obwodu uda aż do 2,5 cm
- wyszczuplenie sylwetki: 62% badanych.

Skład: alantoina, atellocolagen, Centelia asiatica, eskulina, Ilex paraguariensis (Ostrokrzew paragwajski), Imbir (Zingiber Officinalis), Kawa zielona, kofeina, kompleks FitoDHEAŽ, L-karnityna, lecytyna, sodium chondroitin sulfate

• Jeden z lepszych, jakie miałam...
  • Od kilku lat regularnie używam kremów, serów i innych preparatów antycellulitowych. Ten akurat kupiłam przypadkiem - był na wyprzedaży w mojej ulubionej perfumerii. Kupiłam go za 60% ceny i uważam, że to nie były pieniądze wyrzucone w błoto, bo w całej stercie wsmarowanych w moje ciało preparatów antycellulitowych ten jest chyba najlepszy.

No oczywiście, nie wiem, ile trzeba by używać preparaty tego typu, żeby bez wysiłku z naszej strony "pożarły" pomarańczową skórkę. Ja dołożyłam trochę ruchu i dietę i z różnym skutkiem zwalczam od roku cellulit. A ten preparat świetnie się sprawdził jako uzupełnienie. Oczywiście przez miesiąc nie zlikwidował całego cellulitu, ale widocznie go zmniejszył. Do tego skóra jest delikatna i rzeczywiście ujędrniona. Na tych miejscach, gdzie cellulitu było najmniej(uda) praktycznie zniknął zupełnie. Jestem z efektu zadowolona. Zaczynam teraz kurację serum z tej samej serii.

Minus za wydajność. Produkt jest lekki, dobrze się wchłania i praktycznie znika ze skóry. Finał jest taki, że opakowanie starczyło mi na niespełna 1,5 miesiąca.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 tuba

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Cloudberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie wart swojej ceny
  • Skusiłam się na zakup tego produktu, bo była promocja w perfumerii. I tak 70 zł wyrzuciłam w błoto. kosmetyk zdecydowanie nie jest wart swojej ceny. Nie ma żadnych właściwości ujędrniających, o likwidacji cellulitu nie wspomnę. Dużo lepsze rezultaty ujędrniające uzyskałam dzięki kosmetykowi innej polskiej firmy, który kosztował 16,90 zł. Zdecydowanie odradzam.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić faszionistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy w swojej kategorii
  • Żaden preparat na cellulitis go nie zlikwiduje. Cudów nie ma, ale ten kremik ma plusy:
    - skóra staje się jędrna
    - dobrze się wchłania, nie brudzi ubrania i nie muszę odprawiać rytuałów przy jego aplikacji
    - ładny zapach
    - wydajny
    - po zużyciu całego opakowania zauważam, że cellulitis jest mniej widoczny
    - najlepiej stosować razem z peelingiem
    - cena adekwatna do rezultatu (Vichy może się schować)

Ilość zużytych opakowań: 4 op

Chcesz pochwalić flawless za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem
  • krem jest dobry, ale nie spełnia swojej najważniejszej funkcji: nie redukuje cellulitu, a nawet jeśli trochę to nie można się spodziewać powalających efektów.

+ nawilża
    + ujędrnia
    + wygładza
    + ładny zapach
    + wygodna tubka
    + komfort stosowania super!

- średnia wydajność
    - nie wspomaga spalania tłuszczu
    - wysoka cena w stosunku do jakości

krem dostałam w prezencie.
    sama bym go pewnie nie kupiła ponieważ nie mam bardzo widocznego cellulitu.
    nie zachęcił mnie też do zakupu kolejnej tubki.
    jako balsam ujędrniający i napinający jest po prostu świetny, ale jak na ujędrniacz cena jest dosyć wygórowana.

Używam tego produktu od: rok temu przez parę tyg.

Chcesz pochwalić shrimp za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniaczek
  • Spodziewałam się czegoś lepszego. Balsam ten stosowałam w połączeniu z wiśniowym peelingiem drenującym z tej samej firmy i muszę przyznać, że peeling spisywał się o wiele lepiej. Natomiast ten krem to raczej nawilżacz niż preparat na cellulit. Niby mam tylko niewielką skórkę pomarańczową (1 stopień ) a i z nią nie mógł sobie poradzić gdy początkowo stosowałam go solo, tzn. bez peelingu. Jeśli więc ktoś chce zlikwidować cellulit to niech nie liczy na sam krem i raczej zaopatrzy się w zestaw - peeling drenujący + krem trójaktywny.

Używam tego produktu od: używałam ok. 3 miesiące

Chcesz pochwalić Psychodelia za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudownie gładka skóra!
  • Zacznę od tego, że krem ma świetną konststencję, super się wchłania, czuć po nim, że nie jest to tani kosmetyk. Już od pierwszego użycia daje uczucie świeżości i niesamowitej gładkości. Ma cudowny zapech. Dość wydajny. Jako krem nawilżający i ujędrniający jest naprawde rewelacyjny. Ale! Nie do tego miał służyć :-/ oczekiwanych efektów brak :-( Jeśli ma być to tylko krem nawilżający to jest zdecydowanie za drogi.

Chcesz pochwalić volii753 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Wygładza.
  • Po regularnym stosowaniu tego produktu moja skóra była niesamowicie, jedwabiście gładka, ujędrniona, a ciało lekko wymodelowane. Cellulit całkowicie nie zniknął (a jest dopiero w pierwszej fazie), ale nie spotkałam się jeszcze z takim produktem, który by sobie z cellulitem poradził.
    Przy tym produkt bosko pachnie, i jest bardzo wydajny, szczególnie jeżeli nakładamy go jedynie na zainteresowane partie ciała
    Niestety cena jest zbyt wygórowana i za to minus.

Używam tego produktu od: rok z przerwami

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić x0x0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudownie pachnie!
  • Kupiłam ten kosmetyk rok temu przed wyjazdem na wakacje. Stosowałam dwa razy dziennie - czy działa? - trudn powiedzieć.... jak to na wakacjach folgowałam sobie trochę z jedzeniem, więc nie obyło się od przytycia odrobinę i ten krem jakoś tego nie powstrzymał
    Wspaniale wygładza skórę - po użyciu jest naprawdę aksamitna w dotyku.
    Krem jest bardzo drogi, więc raczej więsej go nie kupię, ale zapach ma zniewalający! - jak ekskluzywny perfum (wydaje mi się, że jest w nim nuta piżmowa) - gdyby Eris wypuścił perfum o tym zapachu, pierwsza stałabym w kolejce do zakupu

Używam tego produktu od: rok temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aniazpoznania za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie za taką cenę...
  • Po otrzymaniu od koleżanki kilkunastu próbek postanowiłam zastosować ten krem na lekko zwiotczałą po "przeleżanej" zimie skórę brzucha. Zgodnie z założeniem krem powinien dawać sobie radę nawet w trudniejszych sytuacjach, a w moim przypadku nie zdziałał niczego wielkiego nawet przy tak lekkim problemie... Owszem, skóra po kilkunastu próbach była lekko ujędrniona, ale podobny efekt mogłabym uzyskać z pomocą dobrego taniego balsamu do ciała... NIe zauważyłam też żadnego większego komfortu stosowania. Słowem - nie polecam. Nie za taką cenę...

Używam tego produktu od: kilkanaście razy
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście próbek

Chcesz pochwalić peausatinee za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Pomimo, ze spodziewałam sie lepszych efektów sadzę, ze krem ogolnie jest ok pod wzgledem fantastycznie aksamitnej skóry po stosowaniu przez zaledwie pare dni, natomiast jesli chodzi o faktyczny cel kremu, coż ; spodziewałam sie efektów adekwatnych do celu kosmetyku, nieco sie zawiodłam

Używam tego produktu od:2006 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lissa27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za tę cenę-beznadziejny!!!
  • Nie mam dużych problemów z cellulitem, ale myślałam, że jeśli kupię w miarę dobry balsam to przynajmniej wygładze i ujędrnię skórę...Niestety...Dobrze, że kupiłam go za połowę ceny, bo jak bym dała 90zł, to bym się załamała;-). Zostawia tłustą warstwę, słabo się wchłania i masaż jest raczej potrzebny...jakby należał do kosmetyków z dolnej pólki, to bym się zastanowiła, ale w tym wypadku powinień chociaż częsciowo spełnić swoje obietnice!

Używam tego produktu od:miesiąca

Chcesz pochwalić Angie22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko przywoity
  • Recenzja:Kupiłam jak tylko pokazał się na rynku. Skusiła mnie informacja, że wystarczy posmarować bez masażu ( czyli szybko i bez ceregieli ). Fajnie się wchłania, nie pozostawa lepiącej warstewki, dobrze rozprowadza i ... tyle. Skóra wydaje się gładsza ale raczej z powodu przyzwoitego nawilżenia. Nie ma sensu wydawać tyle na krem nawilżający i lekko ujędrniający. Jeżeli chodzi o wyszczuplenie i cellulit - to nie ma o czym mówić. A miałam niewielkie oczekiwania bo jestem szczupła ( ale lekko boki chciałam wyszczuplić). Smarowałam rano i wieczorem - niezbyt wydajny więc zużyłam dwa opakowania przez 6 tygodni.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2
    Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić GrażynaF za czytelną i pomocną recenzję?