Nuxe, Huile Prodigieuse (Suchy olejek o różnych zastosowaniach) (różne rodzaje)

Powiększ Nuxe, Huile Prodigieuse (Suchy olejek o różnych zastosowaniach) (różne rodzaje)
Produkt dostępny w 15 sklepach. Cena już od 39,92 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Sylwiasta

Sucha oliwka (olej z ogórecznika i słodkich migdałów), bogata w witaminę E. Do stosowania na ciało, twarz albo włosy. Istnieje też wersja letnio/wieczorowa ze złotymi drobinkami (Huile Prodigieuse Or) oraz w opakowaniu z pompką oraz w pojemności 50 ml.

Skład:
/wersja z drobinkami/: Huiles de Bourrache 1%, Amandes Douces 5%, Millepertuis 7% et Camélia 2%, Vitamine E 1%, Cylomethicone, octyldodecanol, caprylic/capric triglyceride, isodecyl neopentanoate, isononyl isononanoate, hypericum perforatum (hypericum perforatum extract), prunus dulcis (sweet almond oil), ethylhexyl methoxycinnamate (octinoxate), camelia oleifera(camellia oleifera extract), borago officinalis (borage seed oil), butyl methoxydibenzoylmethane, parfum (fragrance), tocophenol.

/wersja bez drobinek/: Isopropyl Isostearate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Coco-Caprylate/Caprate, Dicaprylyl Ether, Prunus Amygdalus Dulcus (sweet almond) Oil, Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Camellia Oleifera Seed Oil, Parfum/Fragrance, Tocopherol, Borago Officinalis Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Benzyl Salicylate, Buthylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronella, Limonene, Linalool (N1005/E)

Cena: ok. 90 zł / 100 ml
ok. 60 zł / 50 ml

• Znam tańszy odpowiednik
  • Zawsze marzyłam o tym olejku. Wiele się o nim nasłuchałam, naczytałam... wiele razy oglądałam w aptece. Opakowanie śliczne, cena wysoka. Myślałam "kosmetyk luksusowy". Moje myślenie zmieniło się, kiedy zostałam posiadaczką 100 ml buteleczki z atomizerem. Moim zdaniem kosmetyk do niczego nie nadaje się. Nie nawilża, a wręcz wysusza. Nie ma w moim przypadku mowy o nakładaniu na twarz, bo powoduje wypryski. Nie ukoił i nie nawilżył przesuszonych dłoni. Jedyne co mi się podoba, to zapach. Zdecydowanie lepiej sprawdza się u mnie dużo tańsza oliwka dla dzieci z olejkiem migdałowym hipp. Do olejku nuxe nigdy nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 100 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Agnieszka_kw za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja zalety

• super ekstra
  • Byłam mocno sceptyczna do tego produktu, długo wahałam się, czy go kupić, aż w końcu dorwałam zestaw: olejek bezdrobinkowy 100ml+żel pod prysznic 100ml w ładnej walizeczce za 107zł. Wersja bezdrobinkowa.

Żel zużyłam, olejek miałam prawie 3 miesiące. Stosowałam tylko do twarzy/szyi. Moim zdaniem do włosów się nie nadaje, bo je obciąża (ja mam cienkie i długie).

Fenomenalne jest w nim to, że jest "suchy" w dotyku, nie ma po nim wrażenia tłustej skóry. Wygładza i zmiękcza nieziemsko. Można więc stosować i na dzień i na noc, bo szybko się wchłania.

Nie byłam zachwycona zapachem, ale po kilku dniach stosowania nawet go polubiłam.

Mam skórę wrażliwą, obawiałam się, że zapachowy produkt ją podrażni, nic z tych rzeczy, skóra jest gładka, bez ognisk zapalnych. Wygląda na wypoczętą.

Dotychczas moim ulubieńcem był olejek z Clarins, ten jest tańszym odpowiednikiem, bardziej dostępnym.

Polecam gorąco, naprawdę świetny produkt.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100ml

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odkrycie
  • TAK TAK TAK

Gorąco polecam!
    PLUSY:
    +nie zatyka porów,
    +łagodzi podrażnienia,
    +działa przeciwzmarszczkowo (łagodzi zmarszczki mimiczne)
    +współgra z podkładem o bazie silikonowej (tu zaskoczenie, myślałam, że nie będzie nadawał się pod podkład, a tu miła niespodzianka, można nakładać makijaż od razu),
    +wydajny (po miesiącu codziennego stosowania w buteleczce mały ubytek),
    +wyrównuje koloryt skóry,
    +pięknie pachnie,
    +dobroczynny skład (chyba już nie wracam do kremów drogeryjnych - olejek działa cuda),
    +wzmacnia rzęsy i brwi.

MINUSY:
    - buteleczka 50 ml ma dozownik troszkę niewygodny w użyciu.

Odkrycie roku!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (efekt używania bardzo szybki)

Chcesz pochwalić Rheic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zloty olejek
  • Olejek stosuję na skórę twarzy, czasem szyi. Zapewnia delikatne nawilżanie oraz satynowe wrażenie skóry w dotyku, co sprawdza się świetnie w przypadku nakładania makijażu. Na noc stosuję produkty głębiej nawilżające moją skórę, np. olej z pestek śliwki.

Cenię go za wspomnianą "suchość", trafioną mieszankę szlachetnych olejków oraz ciepły zapach.

Olejek zakupię ponownie, w wygodniejszej wersji z atomizerem /100 ml/.

Używam tego produktu od: miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić Varicella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Legenda, ale czego?
  • Cóż... miałam wersję z drobinkami i obecnie posiadam bez. Strasznie długo się koło niego kręciłam, zawsze szkoda było mi funduszy na ot miks olejków... który mogłabym zrobić sobie sama za ułamek ceny. Ale entuzjastyczne recenzje oraz piękny wygląd opakowań ostatecznie mnie przekonał.

Wersja z drobinkami była pierwsza i towarzyszyła mi jako upiększacz skóry ciała przez dwa sezony wakacyjne. Zapach wyjątkowo fajny- niby ziołowy, ale jednak ciepły i słodki, wyczuwalny tylko na rozgrzanej skórze. Efekt rozświetlenia i poprawy kolorytu skóry również we moim przypadku był niezaprzeczalny- fotoszop w płynie Nie używam takich rzeczy na co dzień więc wystarczył mi na długo i był takim luksusem używanym wtedy gdy chciałam czuć się wyjątkowo ponętnie i odsłonić nie co ciała

Wersja bez drobinek natomiast nie urzekła mnie już zupełnie. Ja jednak jestem sroka- jak jest złoto i się błyszczy już mi się podoba^^ Właściwości pielęgnacyjne są takie same jak każdego innego suchego olejku jaki stosowałam. Dla mnie nie ma efektu wow. Wręcz przeciwnie- zwykły olejek różany robi więcej dobrego dla mojej cery niż ten produkt. Zużyłam pół buteleczki i w sumie nie wiem co dalej. Stoi w szafce i się kurzy. Ma piękny zapach, gustowną buteleczkę i zabójczą cenę. Według mnie zupełnie nieuzasadnioną.

Wersja z drobinkami to nie KWC, ale bardzo dobry produkt pomagający czuć się bardziej kobieco i oceniam go wysoko. Wersja podstawowa jednak dla mnie jest bezużyteczna. Może gdybym nie była olejomaniaczką i nie miałą doświadczenia w tej dziedzinie zrobiłaby na mnie lepsze wrażenie.

Mam więc problem z oceną. Wersji podstawowej nie kupię ponownie i oceniam ją tak naprawdę na 1-2 gwiazdki bo nie ma się zupełnie czym zachwycać, a cena jest kosmiczna. Wersja z drobinkami jest super, ale między Bogiem, a prawdą nie jest to żaden niezbędnik. Kupię ją ponownie na bank w sezonie wakacyjnym i oceniam ją na solidne 4*. Suma sumarum ocena olejków NUXE to dla mnie takie pół na pół

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: półtora

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ChiQuitA89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze ze mną
  • Olejek jest wspaniały. Cudownie pachnie, nie jest tłusty, nie klei się.

Moim zdaniem nie nadaje się na końcówki włosów - nawet malutka ilość je skleja, obciąża, stają się tłuste. Mam jednak cienkie włosy, może i na innych jest ok.

Używam go do twarzy na noc. Bardzo dobrze odżywia i łagodzi cerę, nie uczula mimo zapachu. Spróbujcie koniecznie!

Kilka razy użyłąm go do nasmarowania skóry całego ciała - efek cudowny, jak po żadnym inym balsamie. Ale niestety to zbyt drogi kosmetyk, żebym go używała w ten sposób.

Jest to też ratunek dla mnie na odparzenia ud (wakacje + sukienka + większe, pulchniejsze uda = wiecie, o czym mówię). Nareszcie znalazłam na to sposób! Rano przed wyjściem smaruję skórę w miejscu, w którym zawsze się odparzała.I nic się nie dzieje!
    Próbowałam już przeróżnych sposobów, jednak to Nuxe dopiero uwolnił mnie od tego problemu. Polecam!

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 pełne

Chcesz pochwalić uniqua za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłość od pierwszego użycia
  • Na początek miałam przyjemność z miniaturką 10ml bez drobinek, teraz używam pełne opakowanie 100ml.

Pokochaliśmy się od początku przede wszystkim za :

suchą formułę, wchłania się błyskawicznie, dodatkowo na zwilżoną twarz, nie pozostawia tłustego filtru, co niestety w przypadku zwykłych oleji jest normą

Naturalny skład stosowany codziennie na twarz rano i wieczorem nie zapycha porów

Piękny zapach, mimo, że wolę kosmetyki bez zapachu ten przypadł mi wyjątkowo do gustu

Uniwersalność, ciało koncówki, twarz, zrezygnowałam z kremu

Daje efekt świeżości i rozświetlenia, doskonale nawilża

Minusy: cena zawsze mogłaby byc niższa, w dłuższej perspektywie może być zapach

Chcesz pochwalić kaczma za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIALNY!
  • Cud, nad cudy! Początkow byłam nieprzekonana do suchej formuły olejku, ale zaskoczyłam się bardzo pozytywnie. Używam na noc do twarzy i dekoltu, czasem do nóg. Bardzo dobrze nawilża, skóra jest po nim cudownie miękka i obłednie pachnie. Co ważne nie podrażnia mojej wrażliwej skóry. Mam też wersję z drobinkami, ale ona aż takiego szału nie robi.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić jusstyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbędny gadżet
  • Na ten olejek skusiłam się.... no właśnie, sama nie wiem czemu. Chyba przez jego legendę i okazyjną cenę (w zestawie z równie słabym kremem i brokatową miniaturką olejku). I chociaż często dzięki takim spontanicznym zakupom trafiam na kosmetyczne perełki tym razem niestety porażka na całej linii.

Co mnie rozczarowało najbardziej to KOSZMARNY ZAPACH!!!! Tyle się naczytałam o ekskluzywnym zapachu... chyba mam zbyt plebejski gust:P bo dla mnie to okropny śmierdziuszek. Duszący, trwały, zapach perfum starszej pani. Docelowo olejek miał służyć pielęgnacji twarzy, ale odrzuca mnie ten aromat.

Co do walorów pielęgnacyjnych to cóż... olejek natłuszcza i na tym się kończy jego działanie. A szkoda, bo za jego cenę miałabym kilka buteleczek innych, sprawdzonych olejków.

Krótko mówiąc- nie dla mnie.

Używam tego produktu od: ok roku
    Ilość zużytych opakowań: jedna średnia buteleczka

Chcesz pochwalić malusienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Mój ideał, stosuję głównie latem, zimą- jedynie na specjalne okazję, lub gdy chcę się otulić niepowtarzalnym zapachem Nuxe. Ogromnym atutem jest właśnie zapach- delikatny a jednocześnie wyrafinowany. Nie brudzi ubrań, nie jest tłusty, pięknie podkreśla opaleniznę, delikatnie nawilża.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego opakowania.

Chcesz pochwalić Ling za czytelną i pomocną recenzję?