Nuxe, Huile Prodigieuse (Suchy olejek o różnych zastosowaniach) (różne rodzaje)

Powiększ Nuxe, Huile Prodigieuse (Suchy olejek o różnych zastosowaniach) (różne rodzaje)

Zgłaszająca osoba: Sylwiasta

Sucha oliwka (olej z ogórecznika i słodkich migdałów), bogata w witaminę E. Do stosowania na ciało, twarz albo włosy. Istnieje też wersja letnio/wieczorowa ze złotymi drobinkami (Huile Prodigieuse Or) oraz w opakowaniu z pompką oraz w pojemności 50 ml.

Skład:
/wersja z drobinkami/: Huiles de Bourrache 1%, Amandes Douces 5%, Millepertuis 7% et Camélia 2%, Vitamine E 1%, Cylomethicone, octyldodecanol, caprylic/capric triglyceride, isodecyl neopentanoate, isononyl isononanoate, hypericum perforatum (hypericum perforatum extract), prunus dulcis (sweet almond oil), ethylhexyl methoxycinnamate (octinoxate), camelia oleifera(camellia oleifera extract), borago officinalis (borage seed oil), butyl methoxydibenzoylmethane, parfum (fragrance), tocophenol.

/wersja bez drobinek/: Isopropyl Isostearate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Coco-Caprylate/Caprate, Dicaprylyl Ether, Prunus Amygdalus Dulcus (sweet almond) Oil, Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Camellia Oleifera Seed Oil, Parfum/Fragrance, Tocopherol, Borago Officinalis Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Benzyl Salicylate, Buthylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronella, Limonene, Linalool (N1005/E)

Cena: 24EUR / 100ml

• Niezły,ale można bez niego żyć
  • Skuszona doskonałymi opiniami na Wizażu i famą kosmetyku kupiłam w Paryżu w za 19 euro za 100 ml(chciałam miec pewność że po raz pierwszy spróbuje na pewno oryginału) nie jest to mało za tę pojemność jesli olejku używa sie do ciała,ale trzeba przyznać olejek jest luksusowy.
    Miałam wersję bez drobinek.
    Zamkniety w ładnej poręcznej buteleczce z której niestety ścieraja się brzydko napisy(szkoda).

Używałam tylko do twarzy co 2-3 dzień na noc po kąpieli. Zapach jest przyjemny, taki troche jak w kosmetykach dla dzieci,delikatny troszkę mi się znudził z czasem szczególnie na twarzy.Do ciała byłby doskonały szkoda go jednak było mi go do ciała bo znikłby zbyt szybko, a tak wystarczył mi na pół roku używania tylko na twarz, mało wydajny biorąc pod uwagę jak rzadko jednak go używałam.Świetny na lekko wilgotną twarz po kąpieli, sądzę,że ładnie o nią dbał w nocy.
    Myślę że kiedyś do niego pewnie wrócę, ale nie jest to kosmetyk bez którego nie mogę żyć.

Używam tego produktu od: przez pół roku

Chcesz pochwalić annaboo za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam z drobinkami
  • Używam tego olejku już od jakiegoś czasu, ale zawsze wersję z drobinkami, po prostu go kocham. Pięknie pachnie latem, skóra po nim ma świetny kolor i wygląda niesamowicie. Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić moniaxoxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham....
  • Moja historia z olejkiem Nuxe rozpoczęła się trochę ponad rok temu, gdy otrzymałam miniaturkę produktu w aptece... po pierwszym użyciu wiedziałam ze to produkt dla mnie, oczywiście zakupiłam produkt pełnowartościowy. Jestem mu wierna, używam latem i zimą, doskonale się wchłania na mojej skórze, przepięknie pachnie!!! Używałam innych produktów tego typu, jednak ten spełnia moje oczekiwania. Dostępny jest w aptekach internetowych w dość dobrych cenach i zestawach

Używam tego produktu od: ponad 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania i pół trzeciego

Chcesz pochwalić Katarzynka_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ten zapach
  • Kocham ten olejek za jego zapach. Idealnie trafia w mój zapachowy gust. Jest przepiękny tak miękki i otulający jak z najdroższego spa. Uwielbiam nim smarować dekolt i nadgarstki i wąchać przez cały dzień. Jego woń niesamowicie mnie odpręża i wprawia w dobry nastrój. Przyjemnie natłuszcza ściągniętą skórę i fajnie się mieni szczególnie latem na lekko opalonej skórze. Czasami stosuję też na przesuszone końcówki włosów i z każdym ruchem czuję jego obecność. Bardzo komfortowy wielofunkcyjny i mega wydajny produkt. Mini buteleczka wystarczyła mi na całe lato.

Używam tego produktu od: wielu lat

Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ci on!
  • Zacznijmy od tego, że do suchego olejku Nuxa podchodziłam dość długo. Zazwyczaj jednak, kiedy robiłam owe "podchody", był ze mną mój facet, który wreszcie zrozumiał aluzję i kupił mi z jakiejśtam okazji olejek 100ml (z drobinkami) z kremem do łapek w zestawie. Oczywiście cieszyłam się jak głupek i natychmiast postanowiłam wypróbować ten "ekskluzywny gadżecik"

Pierwsze wrażenie:
    Bardzo eleganckie, solidne, szklane opakowanie z atomizerem. Trochę ciężkie, ale cóż- albo elegancja albo wygoda W opakowaniu "rozwarstwiony" produkt (drobinki opadają w dół), który wystarczy wstrząsnąć aby uzyskać jednolitą konsystencję.
    Obłędny zapach- "ciepły", wakacyjny, słodki i delikatny

Działanie:
    olejek Nuxe ma za zadanie nie tylko ładnie na skórze wyglądać, ale także ją pielęgnować i uważam, że to robi. W niewielkim stopniu wprawdzie, ale nie oczekujmy od olejku właściwości kremu. Produkt świetnie sprawdza się także jako "baza" pod podkład. Stosowałam go czasami cieniutką warstwą na twarz przed nałożeniem podkładu, kiedy potrzebowałam extra rozświetlenia i sprawdzał się świetnie. Nie używałam na włosy.

Efekt wizualny:
    Skóra po nałożeniu tego olejku zyskuje piękny blask (jeśli jesteśmy opalone, to już w ogóle och i ach ). Jeśli lubicie efekt brokatowej królewny, to trzymajcie się od Nuxa z daleka drobinki są w nim maciupeńkie, co pozwala uzyskać bardzo naturalny efekt zdrowej, rozświetlonej, pełnej blasku skóry.

Suchy?
    Olejek is olejek i nie łudziłam się nawet, że po jego zastosowaniu będę czuła się, jakbym użyła matującego kremu. Nie jest do końca "suchy", ale nie zostawia też uczucia nasmarowania się oliwką.

Oj długo ze mną będzie Stosowałam go przez całe wakacje na ramiona/ręce/czasami na nogi i zużyłam około 1/6 opakowania, może troszkę mniej.

Stosunek cena/jakość/wydajność: bdb

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić oluska227887 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Olejuję nim włosy i spisuje się rewelacyjnie!

Plusy:
    - wygładza włosy
    - nie obciąża
    - nawilża i odżywia
    - piękny, elegancki zapach
    - mieszanina olei w składzie

Minusy:
    -cena

Nie próbowałam jego innych zastosowań ze względu na zapychacze w składzie na samym początku, ale do włosów jest fantastyczny!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić monisiaz92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo Przyjemny
  • Produkt, można by powiedzieć wręcz luksusowy. Poprawia samopoczucie. Pięknie pachnie. Z uwagi na cerę z tendencją do przetłuszczania, używam jedynie do ciała.

Plusy :
    - piękny zapach
    - szybko się wchłania
    - nie jest tłusty
    - dobrze nawilża
    - piękne szklane opakowanie

Minusy:
    Brak

Ilość zużytych opakowań: 1 duże - 100 ml

Chcesz pochwalić Marciocha81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • drogie cudeńko
  • Próbka olejku, o którym czytałam już wiele dobrego trafiła mi się z glossyboxem. No i początkowo jakiś czas przeleżała i nie miałam pojęcia do czego olejek zużyć. Aż nagle skończył mi się krem na noc, a przypomniało mi się jak kiedyś sama robiłam sobie kremy ;p
    Skład mojego kremiku - próbka olejku + masło shea + odrobina serum na blizny palmers.

Plusy:
    +cudowny zapach
    +śliczne opakowanie
    +jest piekielnie wydajny
    +posiada genialny skład
    +po nałożeniu na twarz po chwili robi się matowy
    +świetnie odżywia, nawilża i regeneruje
    +nie zapycha

Minus:
    - ceeeeeena

Ilość zużytych opakowań: 4ml

Chcesz pochwalić Feldzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez drobinek na włosy super, na ciało bez szału...
  • Mam obie wersje po 50 ml zakupione w kompletach z kremami .
    Olejek bez drobinek stosowany na ciało dobrze nawilża, ale miewałam lepiej nawilżające produkty.
    Stosowany do włosów mile mnie zaskoczył.
    nakładam olejek na całą długość i zakładam ręcznik lub czepek i po 15 minutach normalnie myję włosy szamponem.
    Po umyciu są one gładkie, lśniące, sypkie i nawilżone, nie puszą się przy końcach, systematyczne stosowanie 2 razy w tygodniu wyżej opisanym sposobem zdecydowanie poprawia wygląd włosów.
    Zapach- taki babciny, perfumowany - jak dla mnie za mocny i średnio mi się podoba.
    Wersję z drobinkami stosuję na ciało po opalaniu w solarium, skóra ślicznie się błyszczy drobinkami i podkreśla opaleniznę.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka 50 ml i 1 10 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pinklady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkowita porażka
  • Dostałam ten produkt w poudełku Glossy Box i po użyciu okazał się wielką porażką. Duże oczekiwania i w zamian nic.

Używając na skórę - ok ale bez szału, nie tluści zbytnio skóry.

Używają na twarz - czuć, że wszystko zapycha jakbym nie myła twarz przez klika dni, nieprzyjemny zapach spowodował, że zmyłam po 5 minutach.

Używając na włosy - i tu czara goryczy przelała się, mam cienke naturalnie mlond włpsy z tendencją do przetłuszczania. Ten olejek bardzo obciazył mi włosy,mimo naprawdę drobnej kropelki na włosy długości do łopatek efekt był straszny. Nałożony tuz po umyciu włosów sprawił, że wyglądały jakby nie były myte kilka tygodni. Moja fryzjerka ostrzegała, że zbytnio obciąży je. Do ttej pory używałam Mythic Oil L'oreal i sprawdza się on idealnie ale ten Nuxe wyrzuciłam do kosza po 1 użyciu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić Paenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy gdzie i dla kogo
  • Plusy:
    piękny, ciepły zapach
    nie jest tłusty
    wydajny

Minusy:
    cena
    brak dostatecznego nawilżenia mojej bardzo suchej skóry- nie widziałam żadnego rezultatu

Obecnie używam go do pielęgancji włosów, gdzie sprawuje się nie najgorzej, czasem dodam kilka kropel do kremu na noc lub do balsamu do ciała- mimo wszystko olejek jedak ma właściwości odżywcze. Jak dla mnie cena za wysoka, wolałabym już kupić sobie czysty olejek arganowy.

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Paulufka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wszechstronny !!!
  • Olejek o lekkiej, niezbyt tłustej konsystencji oraz o cudownym, ciepłym zapachu, kojarzącym mi się głównie z zapachem lata plaży i słonecznych kosmetyków.

W moim przypadku doskonale spisuje się jako kosmetyk zamiast kremu na noc bezpośrednio na twarz 2-3 razy w tygodniu.
    Dobrze nawilża, regeneruje, wygładza, zmiękcza skórę.

Odrobina dodana do podkładu czyni go bardziej naturalnym i świetlistym, te dwa działania polubiłam najbardziej.

Na moje włosy ma znikome działanie, natomiast świetnie regeneruje i nawilża suchą skórę szczególnie kolana i łokcie.

Jest ogromnie wydajny, bezproblemowy i przyjemny w użyciu, wart swojej ceny

Chcesz pochwalić poczwarka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam, bo jest
  • Polecam każdej kobiecie, choć nie jest to kosmetyk na zawsze ze względu na cenę.Mam wersje z drobinkami i bez.Z drobinkami lepszy.
    +Rewelacyjnie nabłyszcza
    - nie nawilża
    -może to mój błąd ale ile nie dam na włosy to zawsze za dużo
    +luksusowy piękny zapach
    -zdecydowanie za wysoka cena
    +bardzo wydajny
    Ale podsumowując warto go kupić żeby poczuć go na sobie.

Używam tego produktu od: 2 lat i jeszcze na długo wystarczy
    Ilość zużytych opakowań: 2,z drobinkami i bez

Chcesz pochwalić Słodkaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowne rozświetlenie!
  • Mam wersję 100 ml z drobinkami i... Uwielbiam ten olejek!

- cudowny zapach! tajemniczy, słodki, kuszący. Otula mnie i sprawia, że czuję się odprężona i rozpieszczona

- daje cudowne rozświetlenie, drobinki są bardzo maleńkie, przez co efekt jest niesamowicie elegancji

- cudownie pielęgnuje skórę, skóra jest mięciutka, gładka i odżywiona

- wygląda cudownie na toaletce. Butelka ma aptomizer - spray

Teraz jeszcze muszę wypróbować wersję klasyczną

Ilość zużytych opakowań: połowa butelki 100 ml

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Gangola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Olejek nuxa ma bardzo przyjemny zapach, delikatny a zarazem bardzo "ciepły". Jest suchy, więc nie pozostawia tłustej i klejącej powłoki na ciele. Można go stosować na całe ciało, ale też na twarz, pod podkład, bądź krem.

Olejek jest bardzo wydajny, mam go już ponad pół roku i końca nie widzę, dlatego cena chodź wysoka, adekwatna do pojemności produktu.

Bardzo przyjemny produkt.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1, duże

Chcesz pochwalić przecinek1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nijaki
  • Olejek kupiłam wraz z mini wersją z drobinkami plus miniaturka kremu do twarzy antystresowego, za wszystko zapłaciłam 49,99 zł. Postanowiłam spróbować, wiele kobiet go zachwala. Pierwsze wrażenie, wow. Zapach, najpierw super. Później przy każdej kolejnej aplikacji drażnił mni niemiłosiernie. Głowa mnie od tego ciężkiego zapachu bolała. Jeśli chodzi o działanie to porażka. Uczula, wypryski na skórze rąk i nóg,twarz; oczy pieką, twarz płonie i zapycha paskudnie.. Na włosy może, ok., ale jak za tą cene i za takie obietnice to nie oczekiwałam wygładzania końcówek, taki efekt mogłabym osiągnąć pierwszym lepszym serum lub jedwabiem do włosów. Daje dwie gwiazki, jedna za to że jednak ma zastosowanie od czasu do czasu nakładam na włosy i po depilacji zmywam resztki wosku a druga za ładny wygląd. Ta mała buteleczka z drobinkami stoi i się psuje. Tak samo miniatura kremu, po prostu boje się go użyć.

Chcesz pochwalić sowaa5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbędny wydatek
  • Używam olejku na twarz mieszając odrobine kropli z kremem ochronnym bambino. Raz w tygodniu daje radę. Większa ilość zastosowań specyfiku kończy się zapchaną skórą i wykwitami. Pięknie pachnie i to by było na tyle. Nie zauwazyłam jakiś spektakularnych rezultatów po tym olejku. Wersja z drobinkami również mnie nie przekonuje. Za krótkie mamy lato, żeby zakup się kalkulował. Coś czuje że kosmetyk bedzie baaaardzo długo zalegał na mojej półce. Jednym słowem zbędny zakup, jak dla mnie. I tyle.

Ilość zużytych opakowań: jedno mini z drobinkami i w trakcie 50 ml bez drobinek

Chcesz pochwalić Pacieja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wart ceny
  • Kupiłam wersję testową - małą buteleczkę 10 ml olejku z drobinkami.
    Drobinkami i tym co robią na skórze jestem zachwycona. Olejek nie spełnił moich oczekiwań pod innymi względami (właściwości kosmetyczno-pielęgnujące). I dodam, że mi się zapach nie podoba - ale to kwestia gustu.

PLUSY:
    + drobinki i poświata jaką tworzą jest na prawdę wspaniała - kupię olejek ponownie TYLKO ze względu na jego właściwości rozświetlające, poza tym owy brokat wspaniale trzyma sie skóry aż do mycia, nie ściera się i nie zostawia śladów na ubraniach
    + na prawdę jest to olejek suchy - szybko wchłania się w skórę, nie brudzi ubrań
    + jest wydajny - prawie całe lato smarowałam odsłonięte części ciała olejkiem z opakowania 10 ml i wciąż jeszcze zostało mi w tym malutkim słoiczku dosyć dużo produktu

MINUSY:
    - nie ma żadnych właściwości innych niż rozświetlające, ani nie nawilża, ani nie natłuszcza, nie odżywia - nie robi ze skórą nic oprócz rozświetlania, dlatego stosuje to mazidło na coś nawilżającego (w moim przypadku olej kokosowy)
    - cena 'olejku' zupełnie nieadekwatna do działania - chyba że ten brokat jest ze szczerego złota
    - zapach nie jest w moim guście

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno niecałe

Chcesz pochwalić baniorek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pięknie pachnie ale czy nawilża?
  • Zakupiłam ten olejek z myślą o nawilżeniu skóry. Dodatkowo skusiła mnie obietnica pięknego zapachu. Zapach faktycznie ma obłędny, elegancki, ciepły i utrzymuje się na ciele bardzo, bardzo długo. Natomiast intensywnego nawilżenia nie zauważyłam. W porównaniu z nierafinowanym masłem shea za kilkanaście złotych sporo droższy Nuxe może się schować Nawet w 1/3 nie nawilża tak jak masło shea. W każdym razie lubię używać tego olejku przed snem aby się wyciszyć i odprężyć. Zapach działa na mnie uspokajająco i kojąco.
    Jeśli go jeszcze kiedyś zakupię to napewno dla zapachu bo na prawdziwe, głębokie i trwałe nawilżenie nie ma co liczyć

Używam tego produktu od: 1 rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Susanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmmmm
  • Skuszona opiniami na YT i wodzona obietnicami nawilżenia i pięknego połysku skusiłam się na ten olejek w obu wersjach i tak:
    Zalety:
    - oba pięknie pachną, jest to zapach elegancki, ciepły otulający dający poczucie że nakłada się na siebie kosmetyk naprawdę luksusowy. Dodatkowo co u mnie rzadkie zapach mi sie nie nudzi i za każdym razem gdy siadam przy toaletce lubie go sobie powąchać ot tak
    - opakowanie, proste klasyczne szklane - piękna ozdoba toaletki
    - działanie- nakładam go sporadycznie na twarz ( bezdrobinkowy oczywiście)- stosowany częściej lubi mi zapychać pory ale od czasu do czasu ładnie ją nawilża i sprawia że rano po przebudzeniu jest wypoczęta i promienna.
    Na włosach nie zauważyłam szczególnego działania- mam wręcz wrażenie że powoduje puszenie włosów.
    Stosowany na ciało nie daje specjalnych efektów, poza nadaniem zapachu i bardzo ładnego nie tandetnego połysku ( w przypadku wersji z drobinakmi). Pozatym aby używać go na ciało musiałabym go za dużo zużywac co przy jego cenie jest baardo nieekonomiczne, także używam go głownie na dekolt ramiona tak aby czuć jego zapach na sobie.

Podusmowując
    Wersja bezdrobinkowa nie jest kosmetykiem, który jest niezbędny w pielęgnacji to raczej taki gadżet.
    Podobnie sprawa ma się w przypadku wersji drobinkowej, jednak ta urzeka mnie efektem blasku na skórze zwłaszcza opalonej- także myślę, że do tej wersji będę wracać

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sangirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemne doznania
  • Bardzo lubie te olejki przede wszystkim za niesamowitą wydajność, działanie i przepiekny zapach.
    Jeśli chodzi o wersję podstawową to:
    - bardzo pieknie pachnie, zapach długo utrzymuje się na skórze,
    - ładnie nawilża skórę,
    - szybciutko się wchłania,
    - nie pozostawia tłustej otoczki na ciele,
    - skóra jest wygładzona,
    - nie brudzi ubrań,
    - jest wydajny.
    Jeśli chodzi o wersję z drobinkami to:
    - drobinki są bardzo delikatne, nie jest to nachalny brokat tylko delikatne rozświetlenie,
    - najlepiej sprawdzi się na lekko opalonej skórze,
    - jest wydajny, naprawdę niewielka ilośc wystarczy, żeby pokryć skórę,
    - szybko się wchłania,
    - co dla mnie jest bardzo dużym plusem to, że drobinki nie wędrują po ciele za każdym dotknięciem skóry dłonią
    Ogólnie minusów nie zauważyłam, jedynie cena może być troche zaporowa, ale warto polować na okazje. Często można zakupic te oleki w zestawach po okazyjnych cenach. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić sosna30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdybym mogła dałabym szóstkę
  • Zakupiłam olejek w aptece podczas zimowych przecen. Wówczas kosztował mnie około 90 zł ( w zestawie z kremem ) . Olejek posiada same zalety :
    + na prawdę jest suchy ( nie tłuści )
    + nie brudzi ubrań
    + fenomenalnie nawilża
    + pielęgnuje
    + super skład
    + przepiękny , luksusowy zapach
    + skóra po jego użyciu wygląda na zadbaną/ wypielęgnowaną
    + wygodna buteleczka ( 100 ml posiada spray )

Posiadam też wersję z drobinkami , która jest równie dobra. Moim zdaniem ta wersja jest bardziej bogatsza jeśli chodzi o konsystencję . Drobinki cudownie mienią się w słońcu , lepiej wyglądają na opalonej skórze . Nadaje się znakomicie na większe wyjścia . Ta wersja nadaje skórze lekko złotawy odcień . Plusem jest , że nie brudzi ubrań.

Olejki są bardzooooo wydajne mimo , że używam ich w dużych ilościach. Cena jest dość wysoka , dlatego lepiej szukać w aptekach internetowych bądź na promocjach w aptekach stacjonarnych .
    Zapach przypomina mi wakacje nad morzem , jest rozgrzewający , utrzymuje się bardzo długo.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 olejki

Chcesz pochwalić queenofwinter za czytelną i pomocną recenzję?
  • moze byc...
  • Dobry na lato. Pieknie sie mieni. Zapach a mnie sredni. Troche duszacy. Bardzo kwiatowy. Kupilam go w aptece internetowej za ok. 40zl z przesylka. Zostaje na skorze caly dzien. Olejek jak narazie mnie nie zapchal. Na twarz nie smarowalam wiec nie wiem jak tam sie sprawdza.

Używam tego produktu od: 7dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt. 40 ml.

Chcesz pochwalić PussInBoots za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem do czego...
  • Przypadkiem kupiłam olejek z drobinkami w jakimś zestawie i mam go od dwóch lat. Końca nie widać, bo moim zdaniem nie nadaje się właściwie do niczego. Włosy? Tłuści. Twarz? Spięta maska zostaje. Ciało? Dotkniesz po godzinie posmarowane miejsce, a się otłuścisz. Za to nasmarowana część ciała nie wygląda lepiej, jedynie się mieni drobinkami.

Używam tego produktu od: Dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Goryl_we_mgle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest rewelacyjny i uniwersalny
  • Napewno jest to kosmetyk który będę kupowała:

MÓJ HIT

+uniwersalny
    +pachnie delikatnie
    +ja głównie używam do włosów na końcówki
    +nawilża
    +nie spina skóry twarzy
    +zmiękcza skórę jak i włosy
    +ułatwia rozczesywanie
    +nie przetłuszcza włosów utrzymuje je w świetnej kondycji
    + ten z drobinkami świetny na lato
    +nabłyszcza skórę daje taką poświatę
    +podkreśla opaleniznę
    +nie pozostawia tłustej warstwy
    +nie brudzi ubrań
    +dostępny ja kupiłam na allegro w zestawie, można go kupić w wielu aptekach
    +wygodny w użyciu
    + wydajny
    +cena jak na produkt tej klasy przyzwoita ok 100zł za zestaw

Polecam go gdyż żadko spotyka się tak świetny kosmetyk a do tego uniwersalny mam w dwóch wersjach zwykły i z drobinkami oba świetne OBA POLECAM

Ilość zużytych opakowań: 2 po 100ml 1 50ml i 1 10ml

Chcesz pochwalić karolka852 za czytelną i pomocną recenzję?