Nuxe, Huile Prodigieuse (Suchy olejek o różnych zastosowaniach) (różne rodzaje)

Powiększ Nuxe, Huile Prodigieuse (Suchy olejek o różnych zastosowaniach) (różne rodzaje)

Zgłaszająca osoba: Sylwiasta

Sucha oliwka (olej z ogórecznika i słodkich migdałów), bogata w witaminę E. Do stosowania na ciało, twarz albo włosy. Istnieje też wersja letnio/wieczorowa ze złotymi drobinkami (Huile Prodigieuse Or) oraz w opakowaniu z pompką oraz w pojemności 50 ml.

Skład:
/wersja z drobinkami/: Huiles de Bourrache 1%, Amandes Douces 5%, Millepertuis 7% et Camélia 2%, Vitamine E 1%, Cylomethicone, octyldodecanol, caprylic/capric triglyceride, isodecyl neopentanoate, isononyl isononanoate, hypericum perforatum (hypericum perforatum extract), prunus dulcis (sweet almond oil), ethylhexyl methoxycinnamate (octinoxate), camelia oleifera(camellia oleifera extract), borago officinalis (borage seed oil), butyl methoxydibenzoylmethane, parfum (fragrance), tocophenol.

/wersja bez drobinek/: Isopropyl Isostearate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Coco-Caprylate/Caprate, Dicaprylyl Ether, Prunus Amygdalus Dulcus (sweet almond) Oil, Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Camellia Oleifera Seed Oil, Parfum/Fragrance, Tocopherol, Borago Officinalis Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Benzyl Salicylate, Buthylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronella, Limonene, Linalool (N1005/E)

Cena: 24EUR / 100ml

• Swietny suchy olejek
  • Kolejny z kultowych produktow. Mialam i mniejsze i wieksze opakowanie takze te z edycji limitowanych, maja bardzo fajne buteleczki Mialam takze raz ten z brokatem ale dla mnie brokat byl zbyt widoczny, za duzo go i trudno go bylo sie pozbyc.

+Piekny zapach
    +Olejek nie jest gesty ani 'tepy'
    +Latwo sie wchlania
    +Pozostawia skore nawilzona ale nie klejaca sie ani sliska
    +Atomizer znacznie ulatwia sprawe

-Nie lubie go na wlosach
    -Cala buteleczka zazwyczaj jest w olejku i jest sliska

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka duzych, kilka malych, takze butelka wersji z brokatem

Chcesz pochwalić Roxymena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem
  • Lubie olejek NUXE, ponieważ bardzo ładnie wygładza skórę. Dodany do kremu do twarzy ładnie nawilża i taką samą rolę spełnia w momencie kiedy zrobię to również z balsamem.
    Mam bardzo suchą skórę, która jest skłonna do alergii i mocno wrażliwa, dlatego cieszę się że ten produkt mnie nie uczula. Przeszkadza mi jego zapach, ale dla mnie wszystkie kosmetyki tej firmy mają zbyt intensywny zapach i za to odejmuje pół gwiazdki. Dodatkowym mankamentem produktu jest to że przy zwykłym olejku bez drobinek nie zauważyłam rozświetlenia skóry które obiecuje producent.
    Mimo tego uważam że świetnie się sprawdza jako produkt nawilżający i wygladzający, polecam go Paniom z suchą, odwodnioną skórą skłonną do AZS.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Moschina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny olejek na lato
  • Oceniam wersję z drobinkami, myślę, że z wersji bez drobinek na pewno nie byłabym tak samo zadowolona, bo zależało mi przede wszystkim na rozświetleniu opalonej skóry w okresie wiosna-lato.

Stosowałam go tylko na ciało - myślę, że może obciążać włosy, szczególnie u osób, które mają cienkie włosy z tendencją do przetłuszczania.

Olejek zbyt dobrze nie nawilża, nie zachwyca mnie jego zapach (chociaż nie jest zły, jest przyjemny, ale nie ma szału...) i też nie do końca jest tak, że nie brudzi ubrań (dopiero po jakimś czasie olejek się wchłania do tego stopnia, że przestaje brudzić ubrania i kleić się)... Mimo tych wszytkich wad bardzo go lubię i na pewno będę do niego wracać, ponieważ jako jedyny pozostawia moją skórę pięknie błyszczącą i zdrową. Jestem wielką fanką olejków i balsamów z drobinkami. Kupuje wszystkie nowości tego typu i testuje efekt na skórze (m.in. TBS, B&BW, bielenda, avon, sephora i wiele innych...). Olejek nuxe ma śliczne drobniutkie złote drobinki, które są widoczne dopiero z bliska. Są na tyle małe, że nie robią wrażenia jakby ktoś obsypał nas brokatem, a zostawiają jedynie taką ciepło-złotą poświatę. Dzięki temu skóra pięknie mieni się w słońcu, ma ładniejszy kolor i wygląda na zdrowszą. Świetny efekt uzyskuje się szczególnie przy opalonej skórze.

Dla mnie nuxe to faworyt. Jest trwały, posmarowane nimi nogi, ręce i dekolt wyglądają glamour cały dzień. Uważam, że nadaje się nie tylko na specjalne wyjścia, ale też na co dzień, dzięki temu, że drobinki nie są "nachalne" i widać je dopiero z bliska.

Używam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: połowa pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić kamila_sz za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zły ale nie czyni cudów
  • Olejek udało mi się kupić w drogerii internetowej w promocji - za 49 zł zestaw 50 ml wersja bez drobinek + mała buteleczka wersji z drobinkami + 15 ml krem z tej samej serii.
    Za tę cenę bardzo dobry, spełnił moje oczekiwania, ale nie wiem, czy kupiłabym go ponownie w sklepie gdyby kosztował więcej.
    Zapach przyjemny, różany, choć może nieco zbyt intensywny.
    Konsystencja lekka, łatwo się rozprowadza, dobrze się wchłania.
    Sporym minusem jest niezbyt wygodne opakowanie, po odkręceniu trzeba dosyć mocno potrząsać buteleczką, by nalać na dłoń potrzebną ilość olejku. Wiem, że to zabezpieczenie, żeby nie wylać od razu za dużo, ale z drugiej strony kiedy mamy po nałożeniu lekko śliskie ręce całe w olejku, szklana butelka łatwo może się z nich wyślizgnąć. Może za bardzo się czepiam, ale myślę, że można było rozwiązać to w trochę inny sposób ;P

Bardzo wydajny, buteleczki 50 ml używam od miesiąca i mam jeszcze ponad połowę, jednak używam tylko do twarzy, bo trochę mi szkoda na całe ciało

Jeśli chodzi o efekt, to skóra rzeczywiście jest bardzo przyjemna w dotyku, miękka, jedwabista, delikatna, mam jednak wrażenie, że jest to efekt dosyć krótkotrwały, po nałożeniu wieczorem rano w zasadzie nie widać już wielkiej różnicy. Nie jest to z pewnością żadne nawilżenie na dłuższą metę.

Generalnie polecam jako fajny gadżet, miła odmiana od czasu do czasu, ale i tak trzeba stosować jakiś krem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml, jeszcze niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zoehart za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Nie do pobicia
  • Wierzę w jego wszechstronność, ale zwyczajnie żal mi go stosować na coś więcej niż twarz. Pierwszy raz użyłam z ręką na sercu- czy nie zapcha, czy nie podrażni... Potem nie miałam już takich obaw i tak jest do dzisiaj:
    - wygładza
    - nawilża
    - mam bardzo suchą (w zasadzie odwodnioną skórę) i zdarza mi się stosować pod makijaż (olejek nakładam z 10 min. wcześniej) ; bardzo dobrze mi się sprawdza przy ciężkich, wysuszających podkładach
    - ładnie pachnie (ale dosyc intensywnie i zapach długo sie utrzymuje)
    - przy regularnym stosowaniu- wydaje mi się, że mniej mam suchych skórek
    - wydajny
    - piękne opakowanie

Używam tego produktu od: Ok. 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Zaspa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie kupię więcej
  • Niestety ja nie zachwyciłam się tym olejkiem:
    - słabe nawilżenie
    - dla mnie zapach średni
    - trochę się namęczyłam aby go w koncu zużyć
    Plusy:
    - ładnie nabłyszczał ciało

Używałam go tylko do ciała, bo nie zachęcał mnie do kładzenia na włosy (bałam się że je wysuszy).
    Dla mnie nic specjalnego, zwykłe oliwki dla dzieci lepiej nawilżają niż ten olejek

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Chcesz pochwalić ankab123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo pielęgnuje
  • Mam wersję z drobinkami i jestem raczej rozczarowana. Używam wyłącznie do ciała, bo nie wyobrażam sobie nakładania czegoś tak mocno połyskującego na twarz, a do włosów stosuję inne, wypróbowane oleje. Generalnie produkt nie "robi" na mojej skórze nic poza ładnym połyskiwaniem i lekką tłustością. Zapach ładny, ciepły, letni, dość trwały, nie rzuca mnie na kolana, ale też nie przeszkadza. Aplikacja bezproblemowa, trzeba lekko wstrząsnąć butelką ponieważ olejek rozwarstwia się i drobinki osadzają się na dnie, ale ładnie łączą się spowrotem, konsystencja płynna ale nie za bardzo lejąca się, dobrze się rozprowadza, drobinki dobrze przylegają do skóry. Opakowanie szklane, eleganckie, choć wydaje mi się, że gdyby była pompka byłoby wygodniejsze. Wydajność bardzo dobra. Zniechęca mnie brak zauważalnych właściwości pielęgnacyjnych, co w połączeniu z bardzo wysoką ceną powoduje, że raczej nie skuszę się drugi raz na zakup.

Chcesz pochwalić rozetka7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam wersję z drobinkami
  • Uwielbiam olejek ze złotymi drobinkami. Wersji bez drobinek nie używałam, więc nie mogę się wypowiadać.
    Olejek jest fantastyczny. Sam zapach jest ok., ale nie powala, na szczęscie też nie przeszkadza. Buteleczka prosta, ładna, dozownuik działa bez zarzutu. Olejek jest bardzo wydajny. Kupiłam w tym roku na wyjazd wakacyjny. Skóra jest odżywiona, nawilżona, po prostu super. Pięknie podkrześla opaleniznę, a rozświetlona skóra wygląda wprost fantastycznie. Już wiem, że ten kosmetyk będzie zawsze na mojej półce.

Chcesz pochwalić Harrods za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Dostałam suchy olejek z brokatem na prezent i zdecydowanie nie przypadł mi do gustu. Kiedy sprawdziłam jego cenę byłam w szoku - na pewno nie zapłaciłabym za niego takiej kwoty. Miałam wrażenie, że pomimo iż jest to olejek nie nawilża on mojej skóry. Ponadto zapach jest dziwny, jak dla mnie przypomina przeterminowany kosmetyk pachnący plastikiem. Osobiście nie rozumiem fenomenu marki Nuxe. Opakowanie szklane jest ciężkie, co jest niewygodne np. w podróży

Ilość zużytych opakowań: zużyłam może pół opakowania, resztę oddałam przyjaciółce

Chcesz pochwalić natalia71210 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko
  • Posiadam zarówno wersję drobinkową jak i bez.

Obie wersje zamknięte są w szklanej, eleganckiej, estetycznej butelce. Olejek ma przepiękny zapach, ciepły i zmysłowy. Moim zdaniem zapach różni się w zależności od wersji, mi bardziej odpowiada zapach bezdrobinkowego olejku.

Produkt znakomicie nawilża, odżywia i nabłyszcza skórę. Dobrze się wchłania, nie brudzi ubrań. Wersja drobinkowa przepięknie podkreśla skórę muśniętą słońcem. Nadaje jej blask i luksusowy efekt nawilżenia.

Olejek bezdrobinkowy nakładam na buzię na noc pod krem, drobinkowy zaś pod makijaż. Skóra po jego zastosowaniu jest gładka, jędrna i nawilżona. Wygląda po prostu lepiej.

Olejek nie nadaje się do używania na włosy, jak już to tylko odrobinka na końcówki, by nadać włosom cudowny zapach.

Produkt jest wydajny, łatwo dostępny i tani. Szczerze go uwielbiam

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań 50 i 100 ml

Chcesz pochwalić Ingeborg za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij