Nuxe, Huile Prodigieuse (Suchy olejek o różnych zastosowaniach) (różne rodzaje)

Powiększ Nuxe, Huile Prodigieuse (Suchy olejek o różnych zastosowaniach) (różne rodzaje)

Zgłaszająca osoba: Sylwiasta

Sucha oliwka (olej z ogórecznika i słodkich migdałów), bogata w witaminę E. Do stosowania na ciało, twarz albo włosy. Istnieje też wersja letnio/wieczorowa ze złotymi drobinkami (Huile Prodigieuse Or) oraz w opakowaniu z pompką oraz w pojemności 50 ml.

Skład:
/wersja z drobinkami/: Huiles de Bourrache 1%, Amandes Douces 5%, Millepertuis 7% et Camélia 2%, Vitamine E 1%, Cylomethicone, octyldodecanol, caprylic/capric triglyceride, isodecyl neopentanoate, isononyl isononanoate, hypericum perforatum (hypericum perforatum extract), prunus dulcis (sweet almond oil), ethylhexyl methoxycinnamate (octinoxate), camelia oleifera(camellia oleifera extract), borago officinalis (borage seed oil), butyl methoxydibenzoylmethane, parfum (fragrance), tocophenol.

/wersja bez drobinek/: Isopropyl Isostearate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Coco-Caprylate/Caprate, Dicaprylyl Ether, Prunus Amygdalus Dulcus (sweet almond) Oil, Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Camellia Oleifera Seed Oil, Parfum/Fragrance, Tocopherol, Borago Officinalis Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Benzyl Salicylate, Buthylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronella, Limonene, Linalool (N1005/E)

Cena: 24EUR / 100ml

• Skradł moje serce!
  • Zakupiłam go jakiś czas temu, był w Super Pharm na promocji za ok 30 zł i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona!
    Jak dla mnie ma same plusy m.in.:
    + ładny zapach,
    + starcza na bardzo długo,
    + jest wszechstronny, używam do do skóry, do włosów, gdzie się tylko da.

Urzekł mnie całkowicie

Chcesz pochwalić Cutek.. za czytelną i pomocną recenzję?
  • działanie zmiękczające
  • Podoba mi się działanie tego olejku na mojej skórze. Muszę przyznać, że wyraźnie wygładził cerę. Stosowałam go bardzo długo i raczej punktowo niż na całą skórę. W miejscach, które regularnie stosowała skóra stała się gładzsza, miękka i rozjaśniona. Bardzo mi się to podoba, bo można sobie dowolnie modelować cerę tym olejkiem, zamiast używać ciężkich podkładów. Skóra jest zmiękczona i dzięki temu łatwiej ją oczyszczać i dzięki temu pozbyłam się np. zaskórników, których nie mogłam się pozbyć latami.
    +wydajność
    +zapach (delikatny, nie jest intensywny)
    +działanie zmiękczające i wygładzające

Ilość zużytych opakowań: całę 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić joanina889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • stara pudernica..
  • Zapach dość specyficzny od razu skojarzył mi się ze starą pudernicą ciężki słodki a jednak przyciąga i zostaje w pamięci
    Sprawdzilam wode z tej serii ale jednak stwierdziłam że dla młodej osoby chyba za cięzki jest ten zapach może na zime by się sprawdził ale na pewno nie na nadchodzące lato ..

Przejdżmy do samego olejku . Szybko się wchłania , skóra jest piękna i promienna a także wydaje się być zdrowsza aż chce się zaglądać co chwile do lusterka
    Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami

efekt jest tak ładny że żal byłoby mi przykrywać go podkładem ew może jakimś lekkim bb .

wszystko ładnie pięknie ale mam jeszcze drobną uwagę ..otóż mam wrażenie że nie nawilża tak jak się tego spodziewałam ...cóż może tez dlatego że to suchy olejek

wydaje mi się także że szybko się kończy ..:p

jesli chodzi o cenę ..to bez promocji wysoka

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50 ml średnie

Chcesz pochwalić Nicolx za czytelną i pomocną recenzję?
  • boski !
  • Olejek jest boski !!
    \n
    \nWszystko chyba zostało powiedziane na temat tego olejku ??
    \n
    \nNigdy nie używałam olejków gdyż nienawidzę tłustej warstwy, która okleja moją skórę i nie chce sie wchłonąc - tutaj to jest inna bajka - wchłania się błyskawicznie i odżywia moją skóre!!
    \n
    \njedynie zapach jest dla mnie zbyt intensywny i drażni moje nozdrza - całe szczęscie że szybko się ulatnia !!
    \n

Chcesz pochwalić JoankaJoanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boski
  • Od momentu, w którym ropoczęła się przygoda z suchym olejkiem NUXE, zakończyły się wszelkie porażki z kremami do twarzy. Po prostu od roku ich nie używam Olejek NUXE używamy jest przeze mnie w codziennej pielegnącji twarzy ( nie ciała), szyi i dekoltu. Na skórę mokrą ( wieczorem, po kąpieli) i suchą - rano przed nałożeniem makijażu. Sama złota Cudowność. Wchłania się błyskawicznie, niezależnie od sposobu aplikacji. Ma przepiękny, orientalny zapach ( pewien Bardzo Miły Mężczyzna czule całujący mnie w policzek - zauważył to i przytulił mnie, więc jest jakaś magia... ) Skóra jest niesamowicie mięciutka, rozświetlona, naturalnie ładna... NIe mam w ogóle potrzeby stsosowania podkładu! ponieważ szkoda mi "zakrywać" efekt tego, co uzyskuję po nałożeniu NUXE. Punktowo tylko (pod oczami) nakładam leciutko korektor Le Touche Eclat, nic więcej...Żadnych pudrów, żadnych podkładów. Rozumiem teraz, dlaczego jest to kultowy produkt Francuzek... Jeżeli chodzi o włosy - to jest tak: jedna ( JEDNA!) kropelka roztarta na obu dłoniach, po czym przejechanie ( a właściwie, delikatne rozczesanie KOŃCÓWEK włosów palcami) sprawia, że włosy są miękkie, wygładzone, błyszczące, pachnące i przepięknie się układają, podreślone jest ułożenie pasm i loków... Warunkiem jest tylko znikoma, kropelkowa ilość oleju, użycie go tylko i wyłącznie na końcówki (suche) oraz zrobienie tego gestem rozczesania. Broń Boże nie wcieramy go we włosy, jedynie trzeba je delikatnie musnąć... Dla mnie - kosmetyk NA ZAWSZE.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: Dwa duże po 100 ml

Chcesz pochwalić Nina Bzowska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach...
  • Przyjemny olejek, dobrze nawilża, nie zapycha i nie wysusza skóry (jak wiele olejków). Przepiękny zapach, gdyby stworzyli takie perfumy na pewno pokusiłabym się o zakup ich. Wydajny, zostawia skórę miękką w dotyku. Opakowanie mogłoby być bardziej wygodne w użyciu ponieważ gdy nakładamy go to mamy później tłuste ręce i zanim zakręcimy korek to całe opakowanie już jest wysmarowane olejkiem. Cena niestety wygórowana. Plus za dostępność.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednak to nie to
  • Kupiłam pełna nadziei, że w końcu zobaczę cudowną skórę na swej twarzy Olejek używany naprzemiennie z innymi kosmetykami faktycznie wpływa dobrze na cerę, która robi się gładka, miękka, jakby rozświetlona. Generalnie mówiąc byłam zadowolona na początku. Jednak gdy pokusiłam się na używanie kilka dni z rzędu spotkał mnie przesusz na twarzy i suche skórki. Stąd wnioskuję, że nawilżenie jest jednak kiepskie. Jak na olejek całkiem nieźle się wchłania. Co do osławionego zapachu - nie wiem skąd te zachwyty Olejek jest wydajny, jednak cena i tak wg mnie za wysoka, skoro nie nawilża tak naprawdę

Ilość zużytych opakowań: 50 ml x 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dinulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietny suchy olejek
  • Kolejny z kultowych produktow. Mialam i mniejsze i wieksze opakowanie takze te z edycji limitowanych, maja bardzo fajne buteleczki Mialam takze raz ten z brokatem ale dla mnie brokat byl zbyt widoczny, za duzo go i trudno go bylo sie pozbyc.

+Piekny zapach
    +Olejek nie jest gesty ani 'tepy'
    +Latwo sie wchlania
    +Pozostawia skore nawilzona ale nie klejaca sie ani sliska
    +Atomizer znacznie ulatwia sprawe

-Nie lubie go na wlosach
    -Cala buteleczka zazwyczaj jest w olejku i jest sliska

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka duzych, kilka malych, takze butelka wersji z brokatem

Chcesz pochwalić Roxymena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem
  • Lubie olejek NUXE, ponieważ bardzo ładnie wygładza skórę. Dodany do kremu do twarzy ładnie nawilża i taką samą rolę spełnia w momencie kiedy zrobię to również z balsamem.
    Mam bardzo suchą skórę, która jest skłonna do alergii i mocno wrażliwa, dlatego cieszę się że ten produkt mnie nie uczula. Przeszkadza mi jego zapach, ale dla mnie wszystkie kosmetyki tej firmy mają zbyt intensywny zapach i za to odejmuje pół gwiazdki. Dodatkowym mankamentem produktu jest to że przy zwykłym olejku bez drobinek nie zauważyłam rozświetlenia skóry które obiecuje producent.
    Mimo tego uważam że świetnie się sprawdza jako produkt nawilżający i wygladzający, polecam go Paniom z suchą, odwodnioną skórą skłonną do AZS.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Moschina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny olejek na lato
  • Oceniam wersję z drobinkami, myślę, że z wersji bez drobinek na pewno nie byłabym tak samo zadowolona, bo zależało mi przede wszystkim na rozświetleniu opalonej skóry w okresie wiosna-lato.

Stosowałam go tylko na ciało - myślę, że może obciążać włosy, szczególnie u osób, które mają cienkie włosy z tendencją do przetłuszczania.

Olejek zbyt dobrze nie nawilża, nie zachwyca mnie jego zapach (chociaż nie jest zły, jest przyjemny, ale nie ma szału...) i też nie do końca jest tak, że nie brudzi ubrań (dopiero po jakimś czasie olejek się wchłania do tego stopnia, że przestaje brudzić ubrania i kleić się)... Mimo tych wszytkich wad bardzo go lubię i na pewno będę do niego wracać, ponieważ jako jedyny pozostawia moją skórę pięknie błyszczącą i zdrową. Jestem wielką fanką olejków i balsamów z drobinkami. Kupuje wszystkie nowości tego typu i testuje efekt na skórze (m.in. TBS, B&BW, bielenda, avon, sephora i wiele innych...). Olejek nuxe ma śliczne drobniutkie złote drobinki, które są widoczne dopiero z bliska. Są na tyle małe, że nie robią wrażenia jakby ktoś obsypał nas brokatem, a zostawiają jedynie taką ciepło-złotą poświatę. Dzięki temu skóra pięknie mieni się w słońcu, ma ładniejszy kolor i wygląda na zdrowszą. Świetny efekt uzyskuje się szczególnie przy opalonej skórze.

Dla mnie nuxe to faworyt. Jest trwały, posmarowane nimi nogi, ręce i dekolt wyglądają glamour cały dzień. Uważam, że nadaje się nie tylko na specjalne wyjścia, ale też na co dzień, dzięki temu, że drobinki nie są "nachalne" i widać je dopiero z bliska.

Używam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: połowa pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić kamila_sz za czytelną i pomocną recenzję?