Nuxe, Huile Prodigieuse (Suchy olejek o różnych zastosowaniach) (różne rodzaje)

Powiększ Nuxe, Huile Prodigieuse (Suchy olejek o różnych zastosowaniach) (różne rodzaje)

Zgłaszająca osoba: Sylwiasta

Sucha oliwka (olej z ogórecznika i słodkich migdałów), bogata w witaminę E. Do stosowania na ciało, twarz albo włosy. Istnieje też wersja letnio/wieczorowa ze złotymi drobinkami (Huile Prodigieuse Or) oraz w opakowaniu z pompką oraz w pojemności 50 ml.

Skład:
/wersja z drobinkami/: Huiles de Bourrache 1%, Amandes Douces 5%, Millepertuis 7% et Camélia 2%, Vitamine E 1%, Cylomethicone, octyldodecanol, caprylic/capric triglyceride, isodecyl neopentanoate, isononyl isononanoate, hypericum perforatum (hypericum perforatum extract), prunus dulcis (sweet almond oil), ethylhexyl methoxycinnamate (octinoxate), camelia oleifera(camellia oleifera extract), borago officinalis (borage seed oil), butyl methoxydibenzoylmethane, parfum (fragrance), tocophenol.

/wersja bez drobinek/: Isopropyl Isostearate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Coco-Caprylate/Caprate, Dicaprylyl Ether, Prunus Amygdalus Dulcus (sweet almond) Oil, Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Camellia Oleifera Seed Oil, Parfum/Fragrance, Tocopherol, Borago Officinalis Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Benzyl Salicylate, Buthylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronella, Limonene, Linalool (N1005/E)

Cena: 24EUR / 100ml

• Fajny olejek na lato
  • Oceniam wersję z drobinkami, myślę, że z wersji bez drobinek na pewno nie byłabym tak samo zadowolona, bo zależało mi przede wszystkim na rozświetleniu opalonej skóry w okresie wiosna-lato.

Stosowałam go tylko na ciało - myślę, że może obciążać włosy, szczególnie u osób, które mają cienkie włosy z tendencją do przetłuszczania.

Olejek zbyt dobrze nie nawilża, nie zachwyca mnie jego zapach (chociaż nie jest zły, jest przyjemny, ale nie ma szału...) i też nie do końca jest tak, że nie brudzi ubrań (dopiero po jakimś czasie olejek się wchłania do tego stopnia, że przestaje brudzić ubrania i kleić się)... Mimo tych wszytkich wad bardzo go lubię i na pewno będę do niego wracać, ponieważ jako jedyny pozostawia moją skórę pięknie błyszczącą i zdrową. Jestem wielką fanką olejków i balsamów z drobinkami. Kupuje wszystkie nowości tego typu i testuje efekt na skórze (m.in. TBS, B&BW, bielenda, avon, sephora i wiele innych...). Olejek nuxe ma śliczne drobniutkie złote drobinki, które są widoczne dopiero z bliska. Są na tyle małe, że nie robią wrażenia jakby ktoś obsypał nas brokatem, a zostawiają jedynie taką ciepło-złotą poświatę. Dzięki temu skóra pięknie mieni się w słońcu, ma ładniejszy kolor i wygląda na zdrowszą. Świetny efekt uzyskuje się szczególnie przy opalonej skórze.

Dla mnie nuxe to faworyt. Jest trwały, posmarowane nimi nogi, ręce i dekolt wyglądają glamour cały dzień. Uważam, że nadaje się nie tylko na specjalne wyjścia, ale też na co dzień, dzięki temu, że drobinki nie są "nachalne" i widać je dopiero z bliska.

Używam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: połowa pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić kamila_sz za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zły ale nie czyni cudów
  • Olejek udało mi się kupić w drogerii internetowej w promocji - za 49 zł zestaw 50 ml wersja bez drobinek + mała buteleczka wersji z drobinkami + 15 ml krem z tej samej serii.
    Za tę cenę bardzo dobry, spełnił moje oczekiwania, ale nie wiem, czy kupiłabym go ponownie w sklepie gdyby kosztował więcej.
    Zapach przyjemny, różany, choć może nieco zbyt intensywny.
    Konsystencja lekka, łatwo się rozprowadza, dobrze się wchłania.
    Sporym minusem jest niezbyt wygodne opakowanie, po odkręceniu trzeba dosyć mocno potrząsać buteleczką, by nalać na dłoń potrzebną ilość olejku. Wiem, że to zabezpieczenie, żeby nie wylać od razu za dużo, ale z drugiej strony kiedy mamy po nałożeniu lekko śliskie ręce całe w olejku, szklana butelka łatwo może się z nich wyślizgnąć. Może za bardzo się czepiam, ale myślę, że można było rozwiązać to w trochę inny sposób ;P

Bardzo wydajny, buteleczki 50 ml używam od miesiąca i mam jeszcze ponad połowę, jednak używam tylko do twarzy, bo trochę mi szkoda na całe ciało

Jeśli chodzi o efekt, to skóra rzeczywiście jest bardzo przyjemna w dotyku, miękka, jedwabista, delikatna, mam jednak wrażenie, że jest to efekt dosyć krótkotrwały, po nałożeniu wieczorem rano w zasadzie nie widać już wielkiej różnicy. Nie jest to z pewnością żadne nawilżenie na dłuższą metę.

Generalnie polecam jako fajny gadżet, miła odmiana od czasu do czasu, ale i tak trzeba stosować jakiś krem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml, jeszcze niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zoehart za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • Nie do pobicia
  • Wierzę w jego wszechstronność, ale zwyczajnie żal mi go stosować na coś więcej niż twarz. Pierwszy raz użyłam z ręką na sercu- czy nie zapcha, czy nie podrażni... Potem nie miałam już takich obaw i tak jest do dzisiaj:
    - wygładza
    - nawilża
    - mam bardzo suchą (w zasadzie odwodnioną skórę) i zdarza mi się stosować pod makijaż (olejek nakładam z 10 min. wcześniej) ; bardzo dobrze mi się sprawdza przy ciężkich, wysuszających podkładach
    - ładnie pachnie (ale dosyc intensywnie i zapach długo sie utrzymuje)
    - przy regularnym stosowaniu- wydaje mi się, że mniej mam suchych skórek
    - wydajny
    - piękne opakowanie

Używam tego produktu od: Ok. 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Zaspa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie kupię więcej
  • Niestety ja nie zachwyciłam się tym olejkiem:
    - słabe nawilżenie
    - dla mnie zapach średni
    - trochę się namęczyłam aby go w koncu zużyć
    Plusy:
    - ładnie nabłyszczał ciało

Używałam go tylko do ciała, bo nie zachęcał mnie do kładzenia na włosy (bałam się że je wysuszy).
    Dla mnie nic specjalnego, zwykłe oliwki dla dzieci lepiej nawilżają niż ten olejek

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Chcesz pochwalić ankab123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo pielęgnuje
  • Mam wersję z drobinkami i jestem raczej rozczarowana. Używam wyłącznie do ciała, bo nie wyobrażam sobie nakładania czegoś tak mocno połyskującego na twarz, a do włosów stosuję inne, wypróbowane oleje. Generalnie produkt nie "robi" na mojej skórze nic poza ładnym połyskiwaniem i lekką tłustością. Zapach ładny, ciepły, letni, dość trwały, nie rzuca mnie na kolana, ale też nie przeszkadza. Aplikacja bezproblemowa, trzeba lekko wstrząsnąć butelką ponieważ olejek rozwarstwia się i drobinki osadzają się na dnie, ale ładnie łączą się spowrotem, konsystencja płynna ale nie za bardzo lejąca się, dobrze się rozprowadza, drobinki dobrze przylegają do skóry. Opakowanie szklane, eleganckie, choć wydaje mi się, że gdyby była pompka byłoby wygodniejsze. Wydajność bardzo dobra. Zniechęca mnie brak zauważalnych właściwości pielęgnacyjnych, co w połączeniu z bardzo wysoką ceną powoduje, że raczej nie skuszę się drugi raz na zakup.

Chcesz pochwalić rozetka7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam wersję z drobinkami
  • Uwielbiam olejek ze złotymi drobinkami. Wersji bez drobinek nie używałam, więc nie mogę się wypowiadać.
    Olejek jest fantastyczny. Sam zapach jest ok., ale nie powala, na szczęscie też nie przeszkadza. Buteleczka prosta, ładna, dozownuik działa bez zarzutu. Olejek jest bardzo wydajny. Kupiłam w tym roku na wyjazd wakacyjny. Skóra jest odżywiona, nawilżona, po prostu super. Pięknie podkrześla opaleniznę, a rozświetlona skóra wygląda wprost fantastycznie. Już wiem, że ten kosmetyk będzie zawsze na mojej półce.

Chcesz pochwalić Harrods za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Dostałam suchy olejek z brokatem na prezent i zdecydowanie nie przypadł mi do gustu. Kiedy sprawdziłam jego cenę byłam w szoku - na pewno nie zapłaciłabym za niego takiej kwoty. Miałam wrażenie, że pomimo iż jest to olejek nie nawilża on mojej skóry. Ponadto zapach jest dziwny, jak dla mnie przypomina przeterminowany kosmetyk pachnący plastikiem. Osobiście nie rozumiem fenomenu marki Nuxe. Opakowanie szklane jest ciężkie, co jest niewygodne np. w podróży

Ilość zużytych opakowań: zużyłam może pół opakowania, resztę oddałam przyjaciółce

Chcesz pochwalić natalia71210 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko
  • Posiadam zarówno wersję drobinkową jak i bez.

Obie wersje zamknięte są w szklanej, eleganckiej, estetycznej butelce. Olejek ma przepiękny zapach, ciepły i zmysłowy. Moim zdaniem zapach różni się w zależności od wersji, mi bardziej odpowiada zapach bezdrobinkowego olejku.

Produkt znakomicie nawilża, odżywia i nabłyszcza skórę. Dobrze się wchłania, nie brudzi ubrań. Wersja drobinkowa przepięknie podkreśla skórę muśniętą słońcem. Nadaje jej blask i luksusowy efekt nawilżenia.

Olejek bezdrobinkowy nakładam na buzię na noc pod krem, drobinkowy zaś pod makijaż. Skóra po jego zastosowaniu jest gładka, jędrna i nawilżona. Wygląda po prostu lepiej.

Olejek nie nadaje się do używania na włosy, jak już to tylko odrobinka na końcówki, by nadać włosom cudowny zapach.

Produkt jest wydajny, łatwo dostępny i tani. Szczerze go uwielbiam

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań 50 i 100 ml

Chcesz pochwalić Ingeborg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do ciała
  • +super zapach
    +dobrze nawilza skore
    +wydajny
    +mam wrazenie ze przyspiesza proces gojenia ran
    +praktyczna pompka

-nie sprawdzil sie u mnie na wlosach, wlosy wygladaly na przetluszczone,wysuszyl mi koncowki

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 2

Chcesz pochwalić Suoneczko23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używałabym go dalej gdyby nie zapach
  • Nie można mu odmówić świetnego nawilżenia, dobrego składu, używałam go na włosy i twarz.

Włosy:
    Bardzo dobrze nawilża
    Włosy nie są obciążone (daje od połowy długości)
    Włosy są lśniące
    Dobrze się rozczesują

Twarz:
    Używałam na noc, bardzo dobrze nawilżał
    Twarz nie była nieprzyjemnie tłusta
    Rano wyglądała bardzo dobrze
    Nie zapchał mnie - a mam do tego tendencje
    Nie brudzi poduszki

Jest bardzo wydajny, pachnie bardzo mocno, intensywnie, zapach pozostaje. Nie pamiętam czy ma w składzie olejek różany ale bardzo mi przypomina właśnie różę, takie perfumy starszej pani.
    Używałam wersje bez drobinek.Używam tego produktu od: Pare miesiecyIlość zużytych opakowań: 1 - całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Juuustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boska wersja z drobinkami
  • Oceniam wersję z drobinkami, bo jak sroka lęcę do wszystkiego co się świeci Dla mnie olejek jest boski pod każdym względem, świetnie nawilża ciało, świetnie się trzyma, daje ładny koloryt bardzo lekki, drobinki wyglądają wspaniale w słońcu, konsystencja typowo olejkowata, nie klei się no i ma cudowny zapach - niezwykle zachęcający. Jedyny minus, że faktycznie odrobinę brudzi ubrania, ale też bez przesady, natomiast nie zdarzyło mi się, żeby delikatne plamki nie zeszły w praniu, być może warto nakładać go nieco mniej, wtedy lepiej się wchłonie.
    Jak najbardziej będę go cąły czas miała w pogotowiu głównie na lato i na ewentualne wyjścia. Polecam

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Agaciorbe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety rozczarowanie
  • Akurat kończył mi się mój ulubiony złoty olejek Kerastase, więc zachęcona pozytwnymi opiniami na temat olejku Nuxe, postanowiłam go kupić wyłącznie do stosowania na włosy.

Jego pierwsze użycie skończyło się dwukrtonym myciem włosów: strasznie obciąża, przetłuszcza i skleja włosy nawet przy niewielkiej ilości nałożonej najpierw na dłoń.
    Do tego włosy się elektryzują.
    Może i pięknie pachnie, ale po jego nałożeniu człowiek nie nadaje się do wyjścia do ludzi - wyglądałam jakbym nie myła włosów ze 3 tygodnie.
    Niestety po kolejnych dwóch podejściach do nakładania tego specyfiku na włosy, zrezygnowałam.

Pozostawię go zatem do stosowania na ciało, bo w tym wypadku lepiej się sprawdził - faktycznie ładnie nawilżył i uelastycznił skórę. Dał też długotrwały całodzienny efekt, ale trzeba faktycznie uważać i odczekać aż dobrze wyschnie, bo może zabrudzić ubranie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić mala2511 za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdyby jeszcze nie brudził ubrań na żółto...
  • Ponieważ używałam go razem z całą serią muszę przyznać, że ta seria jest bardzo udana.Charakteryzuje się pięknym relaksującym zapachem i rozświetlająco ochronnymi właściwościami.
    Sam suchy olejek jest wielofunkcyjny: stosowałam go na ciało, twarz i włosy- wszędzie sprawdzał się bardzo dobrze lecz niestety strasznie brudzi ubrania na żółty kolor- ciężko jest później usunąć te plamy, dlatego najlepiej go stosować na ciało w lecie.

U mnie sprawdził się perfekcyjnie na twarzy.Stosowałam go zamiast kremu pod podkład.
    Zaznaczam, że mam cerę mieszaną w strefie T, suchą na policzkach i bardzo alergiczną.
    W czasie zimy, klimatyzacja w pracy strasznie przesuszyła moją skórę. Nie wiedziałam co robić, gdyż nawet bardzo dobre kremy nawilżające nie pomagały.

Spróbowałam dość z obawą ten produkt stosować na twarz- aplikacja była bardzo miła, skóra nabierała miękkości i blasku. Odkąd zaczęłam go stosować słyszałam komplementy, że moja skóra jest taka miękka i zdrowa
    Odkryłam moc olejków- teraz to nie tylko mój sekret

Ilość zużytych opakowań: 50 ml bez pompki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kimiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły,ale można bez niego żyć
  • Skuszona doskonałymi opiniami na Wizażu i famą kosmetyku kupiłam w Paryżu w za 19 euro za 100 ml(chciałam miec pewność że po raz pierwszy spróbuje na pewno oryginału) nie jest to mało za tę pojemność jesli olejku używa sie do ciała,ale trzeba przyznać olejek jest luksusowy.
    Miałam wersję bez drobinek.
    Zamkniety w ładnej poręcznej buteleczce z której niestety ścieraja się brzydko napisy(szkoda).

Używałam tylko do twarzy co 2-3 dzień na noc po kąpieli. Zapach jest przyjemny, taki troche jak w kosmetykach dla dzieci,delikatny troszkę mi się znudził z czasem szczególnie na twarzy.Do ciała byłby doskonały szkoda go jednak było mi go do ciała bo znikłby zbyt szybko, a tak wystarczył mi na pół roku używania tylko na twarz, mało wydajny biorąc pod uwagę jak rzadko jednak go używałam.Świetny na lekko wilgotną twarz po kąpieli, sądzę,że ładnie o nią dbał w nocy.
    Myślę że kiedyś do niego pewnie wrócę, ale nie jest to kosmetyk bez którego nie mogę żyć.

Używam tego produktu od: przez pół roku

Chcesz pochwalić annaboo za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam z drobinkami
  • Używam tego olejku już od jakiegoś czasu, ale zawsze wersję z drobinkami, po prostu go kocham. Pięknie pachnie latem, skóra po nim ma świetny kolor i wygląda niesamowicie. Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić moniaxoxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham....
  • Moja historia z olejkiem Nuxe rozpoczęła się trochę ponad rok temu, gdy otrzymałam miniaturkę produktu w aptece... po pierwszym użyciu wiedziałam ze to produkt dla mnie, oczywiście zakupiłam produkt pełnowartościowy. Jestem mu wierna, używam latem i zimą, doskonale się wchłania na mojej skórze, przepięknie pachnie!!! Używałam innych produktów tego typu, jednak ten spełnia moje oczekiwania. Dostępny jest w aptekach internetowych w dość dobrych cenach i zestawach

Używam tego produktu od: ponad 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania i pół trzeciego

Chcesz pochwalić Katarzynka_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ten zapach
  • Kocham ten olejek za jego zapach. Idealnie trafia w mój zapachowy gust. Jest przepiękny tak miękki i otulający jak z najdroższego spa. Uwielbiam nim smarować dekolt i nadgarstki i wąchać przez cały dzień. Jego woń niesamowicie mnie odpręża i wprawia w dobry nastrój. Przyjemnie natłuszcza ściągniętą skórę i fajnie się mieni szczególnie latem na lekko opalonej skórze. Czasami stosuję też na przesuszone końcówki włosów i z każdym ruchem czuję jego obecność. Bardzo komfortowy wielofunkcyjny i mega wydajny produkt. Mini buteleczka wystarczyła mi na całe lato.

Używam tego produktu od: wielu lat

Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ci on!
  • Zacznijmy od tego, że do suchego olejku Nuxa podchodziłam dość długo. Zazwyczaj jednak, kiedy robiłam owe "podchody", był ze mną mój facet, który wreszcie zrozumiał aluzję i kupił mi z jakiejśtam okazji olejek 100ml (z drobinkami) z kremem do łapek w zestawie. Oczywiście cieszyłam się jak głupek i natychmiast postanowiłam wypróbować ten "ekskluzywny gadżecik"

Pierwsze wrażenie:
    Bardzo eleganckie, solidne, szklane opakowanie z atomizerem. Trochę ciężkie, ale cóż- albo elegancja albo wygoda W opakowaniu "rozwarstwiony" produkt (drobinki opadają w dół), który wystarczy wstrząsnąć aby uzyskać jednolitą konsystencję.
    Obłędny zapach- "ciepły", wakacyjny, słodki i delikatny

Działanie:
    olejek Nuxe ma za zadanie nie tylko ładnie na skórze wyglądać, ale także ją pielęgnować i uważam, że to robi. W niewielkim stopniu wprawdzie, ale nie oczekujmy od olejku właściwości kremu. Produkt świetnie sprawdza się także jako "baza" pod podkład. Stosowałam go czasami cieniutką warstwą na twarz przed nałożeniem podkładu, kiedy potrzebowałam extra rozświetlenia i sprawdzał się świetnie. Nie używałam na włosy.

Efekt wizualny:
    Skóra po nałożeniu tego olejku zyskuje piękny blask (jeśli jesteśmy opalone, to już w ogóle och i ach ). Jeśli lubicie efekt brokatowej królewny, to trzymajcie się od Nuxa z daleka drobinki są w nim maciupeńkie, co pozwala uzyskać bardzo naturalny efekt zdrowej, rozświetlonej, pełnej blasku skóry.

Suchy?
    Olejek is olejek i nie łudziłam się nawet, że po jego zastosowaniu będę czuła się, jakbym użyła matującego kremu. Nie jest do końca "suchy", ale nie zostawia też uczucia nasmarowania się oliwką.

Oj długo ze mną będzie Stosowałam go przez całe wakacje na ramiona/ręce/czasami na nogi i zużyłam około 1/6 opakowania, może troszkę mniej.

Stosunek cena/jakość/wydajność: bdb

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić oluska227887 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Olejuję nim włosy i spisuje się rewelacyjnie!

Plusy:
    - wygładza włosy
    - nie obciąża
    - nawilża i odżywia
    - piękny, elegancki zapach
    - mieszanina olei w składzie

Minusy:
    -cena

Nie próbowałam jego innych zastosowań ze względu na zapychacze w składzie na samym początku, ale do włosów jest fantastyczny!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić monisiaz92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo Przyjemny
  • Produkt, można by powiedzieć wręcz luksusowy. Poprawia samopoczucie. Pięknie pachnie. Z uwagi na cerę z tendencją do przetłuszczania, używam jedynie do ciała.

Plusy :
    - piękny zapach
    - szybko się wchłania
    - nie jest tłusty
    - dobrze nawilża
    - piękne szklane opakowanie

Minusy:
    Brak

Ilość zużytych opakowań: 1 duże - 100 ml

Chcesz pochwalić Marciocha81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • drogie cudeńko
  • Próbka olejku, o którym czytałam już wiele dobrego trafiła mi się z glossyboxem. No i początkowo jakiś czas przeleżała i nie miałam pojęcia do czego olejek zużyć. Aż nagle skończył mi się krem na noc, a przypomniało mi się jak kiedyś sama robiłam sobie kremy ;p
    Skład mojego kremiku - próbka olejku + masło shea + odrobina serum na blizny palmers.

Plusy:
    +cudowny zapach
    +śliczne opakowanie
    +jest piekielnie wydajny
    +posiada genialny skład
    +po nałożeniu na twarz po chwili robi się matowy
    +świetnie odżywia, nawilża i regeneruje
    +nie zapycha

Minus:
    - ceeeeeena

Ilość zużytych opakowań: 4ml

Chcesz pochwalić Feldzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez drobinek na włosy super, na ciało bez szału...
  • Mam obie wersje po 50 ml zakupione w kompletach z kremami .
    Olejek bez drobinek stosowany na ciało dobrze nawilża, ale miewałam lepiej nawilżające produkty.
    Stosowany do włosów mile mnie zaskoczył.
    nakładam olejek na całą długość i zakładam ręcznik lub czepek i po 15 minutach normalnie myję włosy szamponem.
    Po umyciu są one gładkie, lśniące, sypkie i nawilżone, nie puszą się przy końcach, systematyczne stosowanie 2 razy w tygodniu wyżej opisanym sposobem zdecydowanie poprawia wygląd włosów.
    Zapach- taki babciny, perfumowany - jak dla mnie za mocny i średnio mi się podoba.
    Wersję z drobinkami stosuję na ciało po opalaniu w solarium, skóra ślicznie się błyszczy drobinkami i podkreśla opaleniznę.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka 50 ml i 1 10 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pinklady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkowita porażka
  • Dostałam ten produkt w poudełku Glossy Box i po użyciu okazał się wielką porażką. Duże oczekiwania i w zamian nic.

Używając na skórę - ok ale bez szału, nie tluści zbytnio skóry.

Używają na twarz - czuć, że wszystko zapycha jakbym nie myła twarz przez klika dni, nieprzyjemny zapach spowodował, że zmyłam po 5 minutach.

Używając na włosy - i tu czara goryczy przelała się, mam cienke naturalnie mlond włpsy z tendencją do przetłuszczania. Ten olejek bardzo obciazył mi włosy,mimo naprawdę drobnej kropelki na włosy długości do łopatek efekt był straszny. Nałożony tuz po umyciu włosów sprawił, że wyglądały jakby nie były myte kilka tygodni. Moja fryzjerka ostrzegała, że zbytnio obciąży je. Do ttej pory używałam Mythic Oil L'oreal i sprawdza się on idealnie ale ten Nuxe wyrzuciłam do kosza po 1 użyciu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić Paenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy gdzie i dla kogo
  • Plusy:
    piękny, ciepły zapach
    nie jest tłusty
    wydajny

Minusy:
    cena
    brak dostatecznego nawilżenia mojej bardzo suchej skóry- nie widziałam żadnego rezultatu

Obecnie używam go do pielęgancji włosów, gdzie sprawuje się nie najgorzej, czasem dodam kilka kropel do kremu na noc lub do balsamu do ciała- mimo wszystko olejek jedak ma właściwości odżywcze. Jak dla mnie cena za wysoka, wolałabym już kupić sobie czysty olejek arganowy.

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Paulufka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wszechstronny !!!
  • Olejek o lekkiej, niezbyt tłustej konsystencji oraz o cudownym, ciepłym zapachu, kojarzącym mi się głównie z zapachem lata plaży i słonecznych kosmetyków.

W moim przypadku doskonale spisuje się jako kosmetyk zamiast kremu na noc bezpośrednio na twarz 2-3 razy w tygodniu.
    Dobrze nawilża, regeneruje, wygładza, zmiękcza skórę.

Odrobina dodana do podkładu czyni go bardziej naturalnym i świetlistym, te dwa działania polubiłam najbardziej.

Na moje włosy ma znikome działanie, natomiast świetnie regeneruje i nawilża suchą skórę szczególnie kolana i łokcie.

Jest ogromnie wydajny, bezproblemowy i przyjemny w użyciu, wart swojej ceny

Chcesz pochwalić poczwarka_ za czytelną i pomocną recenzję?