Maybelline, Fresh Matte (Podkład matujący i odświeżający)

Powiększ Maybelline, Fresh Matte (Podkład matujący i odświeżający)

Zgłaszająca osoba: Iguana

Zapewnia matowy wygląd twarzy dzięki rewolucyjnej formule wykorzystującej specjalne mikrogąbeczki, które absorbują nadmiar sebum i zapobiegają świeceniu się skóry.
Idealnie rozprowadza się na twarzy, dzięki wyjątkowo lekkiej konsystencji. Pokrywa drobne niedoskonałości cery, nie blokuje porów. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Zawiera filtr SPF 10. Hipoalergiczny. Testowany dermatologicznie.
Dostępny w 5 matujących odcieniach.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Propylene Glycol, Glycerin, Silica, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Triethanolamine, Magnesium Aluminium Silicate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Imidiazolidinyl Urea, Parfum, Methylparaben, Sodium Laurol Sarcosinate, Cellulose Gum, Buthylparaben, Hexylene Glycol, Hamamelis Virginiana, [+/- CI 77891, CI 77492, CI 77499, CI 77007

Cena: ok. 22zł / 30ml

• całkiem dobry
  • Lubiłam ten podkład ze względu na wybór w jasnych odcieniach. Używałam najjaśniejszego i był idealny. Krył drobne niedoskonałości i matował na kilka godzin, w moim wypadku było to 5h. Szkoda, że już nie jest dostępny. Zdecydowanie był to podkład do którego chętnie wracałam gdy nowości zawodziły.

Używam tego produktu od: 4 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: około 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nielegalna_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super !!!
  • Bardzo żałuję, że już go nie ma w drogeriach, bo był rewelacyjny, używałam go całe liceum i do połowy studiów, potem zniknął. Twarz miałam gładką i matową cały dzień, ale nie było widac podkładu, ludzie pytali mnie co robię, że mam taką ładną cerę i nikt nie chciał wierzyc, że to sprawka podkładu

Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Chcesz pochwalić katcherina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Używałam go dosyć dawno, teraz go nie widuję. Z tego co pamiętam miał świetny zapach, lekki, nie zatykał, nie robił z twarzy "maski", udało mi się dopasować kolor. Nie wylewał się z tubki, co jest dużym plusem, łatwo się nakładał. Mam nadzieję, że go jeszcze spotkam

Używam tego produktu od: Używałam kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: 1, normalne

Chcesz pochwalić murderondancefloor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mas(k)akra!
  • Mam bardzo jasną karnację, więc dopasowanie tego podkładu było praktycznie niemożliwe. Zimą najjaśniejszy z tych podkładów, jest mimo wszystko za ciemny. Podkład może i matuje, ale na pewno nie odświeża, kryje większość wyprysków. Konsystencja jest zaskakująco rzadka jak na podkład mocno matujący i to ona skłoniła mnie do jego kupna. W miarę pozytywnie się prezentuje, gdyby nie to, że tworzy OKROPNĄ MASKĘ. Jest wydajny, ale nawet gdy nałożymy go minimalną ilość, wyglądamy jakby tym co mamy na twarzy mogło pomalować się 10 0sób. Nie możliwe jest połączenie go z jakimkolwiek pudrem, ponieważ wzmaga to tylko efekt maski.
    Ogólnie rzecz biorąc na pewno go nie zużyje, prędzej wyrzucę niż komuś oddam, bo nie chcę zrobić nikomu takiej krzywdy.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowanie

Chcesz pochwalić rudia90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kolejny bardzo dobry podkład, który został wycofany...

Jeden z moich pierwszych podkładów, bardzo dobry dla młodej cery.

Jak dla mnie miał same plusy:
    * Doskonale matowił,
    * dobrze krył,
    * nie zatykał porów,
    * dość długo utrzymywał się na twarzy
    * wydajny,
    * tani,
    * nie brudził,

Używam tego produktu od: Kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Chcesz pochwalić megansa za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • podkład ciężko się rozprowadzał. Zmieniał swój kolor na twarzy - po prostu po kilku godzinach robił się pomarańczowy. Bardzo podkreślał suche skórki. Bardzo mocno schodził - jego trwałość była praktycznie żadna, w dodatku 'ulatniał' sie w taki sposób, że pozostawiał widoczne, kolorowe plamy. Nie uczulał mnie ani nie zapychał. Ale nie wspominam tego podkładu dobrze. Po prostu kolejny bubel.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić aamidale za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły!
  • Fluid przeznaczony dla osób które nie posiadają niedoskonałości, gdyż po prostu bardzo słabo kryje.
    Ja używałam go, aby mojej opalonej twarzy nadać intensywniejszy, równy koloryt i nie zawiodłam na nim się pod tym względem.
    Minusem było to, że przy mojej mieszanej cerze efekt zmatowienia był żaden.
    Poza tym niezły.

Chcesz pochwalić xxxbedeliciousxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • robi "tapetę"
  • Miałam go dawno i to przez chwilę-wydałam sąsiadce.

Miał same minusy-wstrętne różowe kolory,był suchy i podkreślał wysuszone miejsca na twarzy.Oprócz tego robił okropną różową maskę-widać było go z odległości paru metrów.

Nie wiem jakie miał plusy-był okropny.

Polecam unikać,nie pamiętam dokładnie jak działał bo miałam go z 4 lata temu.Z całą pewnością był kiepski

Używam tego produktu od:nie pamiętam,może z tydzień się przemęczyłam
    Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Chcesz pochwalić leci_ptaszek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietnie kryje
  • Bardzo dobry,kryjacy podklad uzywalam go dosc dlugo i bylam zadowolona,latem owszem skora blyszczy sie szybko ale na chlodniejsze dni byl swietny.To nie jest podklad dla dziewczyn z idealna cera ,ktore szukaja niewidocznego fluidu,raczej dla tych co maja cos do ukryciaTroche ciezkawy,raczej na zime niz lato ale poza tym b.dobry

Używam tego produktu od:nie pamietam ale dosc dawno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić thekonstancja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Kiedys go stosowalam,bo w promocji kupilam.Bardzo przecietny w regularnej cenie nie oplaca sie go kupywac. Nie wtapial sie,a zostawal na twarzy.Cos tam matowal i kryl,ale nie wroce do niego.

Używam tego produktu od:kiedys

Chcesz pochwalić niezapominajka62 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij