John Frieda, Brilliant Brunette, Light Reflecting Moisturizing Conditioner (Odżywka nawilżająca)

Odżywka dedykowana wyłącznie dla brunetek. Formuła wzbogacona masłem shea nawilża i rewitalizuje włosy suche i zniszczone. Sprawia że nabierają niebywałego blasku i jedwabistej miękkości. Specjalnie dobrane naturalne składniki dodatkowo nadają włosom brąz wielowymiarowości i wzbogacają o piękne refleksy.
Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: `Hazelnut to Chestnut` (dla jasnych odcieni brązu) i `Chestnut to Espresso` (dla ciemnych odcieni brązu).

Nic tak nie nabłyszcza

Działanie: Odżywka wbrew nazwie odżywcza wcale nie jest. Po prostu kondycjonuje i daje ładny połysk (efekt lusterka – dzieło odpowiednio dobranych poliquatów). Są odżywki po których włosy wyglądają na bardziej zadbane, lepiej się układają, etc., ale żadna nie daje takiego połysku. Wypróbowałam hektolitry produktów do włosów – moich nie nabłyszcza w ten sposób po prostu nic poza nią. Toteż sporadycznie lubię użyć, chociaż – umówmy się – nie znajdzie się w niej ani porządnego dociążenia ani nawet jakiegoś fajnego układania się, o regeneracji czy nawilżeniu nawet nie wspominając.

Na plus:
-połysk, a właściwie POŁYSK – lustrzany
-włosy gładkie i sypkie
-ani trochę nie obciąża i nie zabiera objętości
-całkiem wydajna

Na minus:
-nie regeneruje i nie odżywia
-nie dociąża
-średnio ułatwia rozczesywanie
-jest droga

Podsumowując: Mam włosy matowe jak modne obecnie szminki. Ta odżywka wyciska z nich maksimum połysku – jeśli ktoś szuka tego efektu, nie powinien się zawieść.

polubiłam

Bardzo polubiłam recenzowaną odżywkę ale nie wiem czy do niej wrócę. Odżywka spisuje się na wlosach poprawnie ale przyznam, że daje taki sam efekt jak tańsze odżywki.

Odżywka jest gęsta, przyjemnie się ją nakłada na włosy. Nie spływa z wlosów, nie obciąża fryzury. Kosmetyk ma piękny słodki zapach, który przez jakiś czas utrzymuje się na wlosach.

Odżywka wygładza włosy, pomaga je rozczesać, delikatnie nablyszcza i nawilża- czyli robi to co wszystkie odżywki...

Nie zauważylam żadnego wplywu na kolor włosów ani ponadprzeciętnego blasku. Uważam, że kosmetyk nie jest wart pieniędzy które na niego wydajemy. Mimo wszystko może jeszcze kiedyś sie na nią skuszę... Jeśli ktoś ma zdrowe włosy i słabość do pięknych, slodkich zapachów to będzie zadowolony.

Używam tego produktu od: około 2 mce
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Dla mnie nic specjalnego

Z moimi włosami nic ta odżywka nie zrobiła.

Ale po kolei, najpierw cechy neutralne/plusy:

- piękny zapach, karmelkowo-słodki

- gęsta konsystencja, nie spływa z włosów

- wygodna, miękka tubka, nie ma problemu z wydostaniem odżywki

- brązowy kolor tuby od razu wskazuje, że jest ona do ciemnych włosów, nie trzeba się specjalnie wczytywać do czego to

- odżywka nie obciąża włosów, nie przetłuszcza ich

- bezproblemowa dostępność: Rossmann, Super Pharm, Sephora i in.

Minusy:

- wysoka cena

- brak działania na moje włosy

Co obiecuje producent:
- "nawilża i rewitalizuje włosy suche i zniszczone" - nie zauważyłam takich efektów

- " włosy nabierają niebywałego blasku i jedwabistej miękkości" - miękkość jak po każdej innej odżywce, niebywałego blasku brak

- "składniki dodatkowo nadają włosom brąz wielowymiarowości i wzbogacają o piękne refleksy" - zero efektów, ani blasku, ani wielowymiarowości.

Ogólnie: odżywka ta nie zrobiła nic z moimi ciemnymi włosami. Czy z nią, czy bez niej, włosy wyglądają tak samo. Więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nic szczególnego

Zwykła odzywka za wygórowana cenę. Niezły chwyt marketingowy z tymi wariantami dla różnych odcieniów włosów i tyle. Nie twierdzę, że jest totalnym bublem, ale zwykła tańsza odżywka poradziłaby sobie tak samo dobrze. Drobinki? Jakie drobinki? Kolejny zwykły chwyt reklamowy, bo nie nadają blasku ani włosom, ani nota bene ciału w żelu pod prysznic. Sprawdzają się jedynie w balsamach do ciała.
Jednym słowem - więcej się na pana Frieda nie skuszę.

za droga

Dostałam ją po raz pierwszy w prezencie od mojej mamy jakieś 2 lata temu. Kupiłam ją 2 miesiące temu po raz kolejny i stwierdzam, że jest to dobra odżywka, ułatwia rozczesywanie, pięknie pachnie, wygładza włosy, ale za te pieniądze możemy kupić 3 różne odżywki, które dają jeszcze lepsze efekty.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: dwa

REWELACYJNA!

NAJLEPSZA, jak dotąd miałam - efekt prostownicy; włosy gładkie błyszczące i elastyczne.
Plusy:
- wydajna
- poręczana
-włosy są nawilżone, nie plączą się
- bardzo często jest w promocji
WARTA CENY.
Minusy - nie zauważyłam.

Ilość zużytych opakowań: 1x 200 ml

nie mogłam doczekać się kiedy sończę

Jest maksymalnie wydajna. I to jesr plus.
\\ndobrze nawilża włosy, ale z suchymi i zniszczonymi końcówkami nie radzi sobie najlepiej.
\\nNie obciąża skóry głowy
\\n
\\nŁadnie pachnie i dobrze się spłukuje.
\\nBaaaardzo wydajna, aż do znudzenia.

Cudeńko

Kupiłam mojej mamie w zestawie z szamponem, dałam zaraz po tym jak wyszła od fryzjera (ma włosy w kolorze ciemnego brązu, zrobiła delikatne pasemka w lekko jaśniejszym kolorze) odżywka sprawiła, że teraz-5 miesięcy po fryzjerze wygląda jakby dopiero od niego wyszła.

Odżywka pięknie utrzymuje kolor, długotrwale.
Nie wysusza, nie jestem w stanie powiedzieć czy nawilża bo mama nie miała z tym nigdy problemów.

Łatwo dostępna (w każdej drogerii), estetyczne i wygodne opakowanie. Jest wydajna. Cena przystępna.

Serdecznie polecam

Ilość zużytych opakowań: dwa

Fajna

Fajna, ale za wiele cudów nie czyni.
Ogromnym plusem jest zapach, chyba każdy się zgodzi, bo niebiańsko pachnie. Nawilża, ale i szybko jej ubywa. Cena jest dość wysoka w stosunku do wydajności.
Dostępność kiepska. Ładnie podkreśla kolor, nabłyszcza, mam wrażenie, że zaostrza cieniowanie na włosach, że się tak wyrażę :) Jest ok, ale mam mieszane uczucia, czy po prostu nie daje się wodzić za nos przez ten "tylko" piękny zapach !!!:)

Dobra, ale...

Odżywka pięknie pachnie, ma dobrą, nie za rzadką konsystencje. Zapach długo utrzymuje się na włosach
Po użyciu włosy są gładkie, dobrze się rozczesują.
Niestety obciąża włosy, zawiera silikon, więc efekt nawilżenia jest złudny, zwyczajnie oblepia włosy.
Nie kupię jej więcej.

bardzo dobra odżywka

Bardzo fajna odżywka. Przyzwoicie nawilża, wygładza włosy, dodaje im blasku. Jest wydajna, ślicznie pachnie, nie obciąża zanadto włosów. Jest wydajna, ułatwia rozczesywanie.
Z wad to może jedynie cena ;)

Używam tego produktu od: jakieś dwa lata

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Świetny KWC!!

Polecam odżywkę i szampon z tej serii! Włosy układają się pięknie, są lśniące i puszyste :):) A co więcej rzadziej można je myć (zwykłymi szamponami co drugi dzień musiałam) bo sie tak szybko nie przetłuszczają. Kosmetyk trochę z wyżej półki, ale bez porównania z tymi sprzedawanymi powszechnie w sieciowych drogeriach. POLECAM! Ja jestem mega zadowolona :D

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakownia