Perfecta, Cera Mieszana, Krem dotleniający na dzień i noc matujący i zwężający pory z energią Q10

Dotleniający krem przeznaczony dla osób w każdym wieku, do specjalnej pielęgnacji cery mieszanej, czyli tłustej w strefie T i suchej na policzkach. Zawiera wyselekcjonowany z wiązówki błotnej kompleks o nazwie Sebocontrol, który w znaczący sposób ogranicza wydzielanie łoju, zwęża średnicę porów oraz działa antybakteryjnie. Mikroperły matujące chłoną z powierzchni skóry nadmiar sebum i likwidują nadmiar połysku nadając cerze długotrwały matowy wygląd. Dzięki aktywnie dotleniającej formule z Energią Q10, krem pobudza funkcje oddechowe komórek oraz międzykomórkowy przepływ energii. Poprawia koloryt, nawilża, a także odświeża i ożywia zmęczoną, szarą cerę. Zawiera mineralne filtry UVA/UVB.
Przebadany dermatologicznie. Zarejestrowany w KSIoK. Nie testowano na zwierzętach. Nie zawiera tkanek zwierzęcych.

mega!!!

Od kiedy pamiętam miałam cerę mieszaną... moja cera przetłuszczała się w strefie T... bardzo mnie to męczyło i niszczyło mój makijaż. od kiedy używam kremu z perfecty mój makijaż i codzienna pielęgnacja całkiem się odmieniły!!! cera mi się już nie świeci(na pewno nie tak jak wcześniej) krem super ją nawilża!! i makijaż TRZYMA SIE O WIELE LEPIEJ I DŁUŻEJ!! jestem bardzo zadowolona że wreszcie znalazłam swój krem nr1!!! Jutro lecę po 3 opakowanie! :D

Używam tego produktu od: 2014
Ilość zużytych opakowań: dwa i lecę po drugie! :D

Jeden z moich ulubionych najlepszy kremów matujacych

W związku z tym ze moja cera od zawsze stwarzala mi dużo problemów i przetestowałem mnóstwo kremów do cery tłustej, mieszanej to właśnie w en krem jednym z tych powtórnego sięga.na zmianę z innym kremami matujacych. Na długi czas fajnie maturę skórę delikatnie nawilżający.Używam go pod podkład i nic się nie roluje.Może nie jest ideał ale takiego jeszcze nie znalazłam

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 3

jestem na tak

nie wiem już sama ilu opakowań zużyłam :) Zarówno tego kremu jak i jego brata z fitoretinolem.

Krem bardzo ładnie się wchłania, nie zapycha, nawilża, dostatecznie matuje, nadaje się pod makijaż. Jedyny minus to mało higieniczne opakowanie.

Nie wiem czy kupię ponownie, po kilku latach stosowania na zmianę q10 i fotoretinolu potrzebuję już chyba czegoś mocniejszego stąd wzięłam się za testy serii genów młodości :)

Używam tego produktu od: kilku lat, 4 może 5
Ilość zużytych opakowań: 5? 10?

krem jest bardzo dobry do cery mieszanej

Używałam różnych kremów/baz do cery mieszanej/tłustej i zawsze pojawia się problem świecenia. Odkąd używam tego kremu moja twarz świeci sie o wiele mniej, chciaż krem nie zlikwidował tego problemu załkowicie. Ale to chyba nie możliwe...
Pojedyncze krostki pojawią sie u mnie przed okresem i krem tego nie zminił, ale cóż taka moja cera...
Krem delikatnie matuje i dobrze nawilża.

Ogólnie krem jest ok, polecam go. Chociaż wiadomo każda cera ma inne potrzeby.

Cena nie jest wygórowana i produkt wydaje się wydajny. Kremu używam na dzień jako baze pod makijaż.

Ilość zużytych opakowań: niecała połowa

Najlepszy jaki do tej pory miałam

Po długich poszukiwaniach odpowiedniego kremu dla mojej cery, myślę, że w końcu znalazłam ten najlepszy. Wcześniej stosując kremy matujące zazwyczaj przesuszały mi cerę. Mam cerę mieszaną, więc nie wszystkie odpowiadały całej mojej twarzy. Musiłam stosować 2 różne kremy (matujące na czoło, nos i brodę i zupełnie inny na policzki). teraz mam 2 in 1.

Plusy:
+matuje i nie przesusza
+nawilża
+dobrze i szybko się wchłania
+poprawia koloryt
+nadaje się pod makijaż
+przyjemny zapach
+dobra konsystencja
+wydajność (wystarczy mała ilość)
+cena
+nie testowany na zwierzętach

Minusy:
- nie zapobiega powstawaniu pojedynczych zaskórników
- dostępność

Używam tego produktu od: 1 roku

dla mnie bardzo dobry krem

używam go już od kilku lat, co jakiś czas przeplatam go innymi kremami, ale nie znajduję nic lepszego na dzień na moją mieszaną cerę, i dlatego zawsze do niego wracałam. ciekawa jestem jak nowa wersja się będzie sprawować, jeszcze jej nie wypróbowałam
krem bardzo szybko się wchłania i pozostawia taki przyjemny puder na twarzy, nie jest ciężki, nie pozostwia tłustej warstwy, nie zapycha porów
zapach nieinwazyjny, delikatny, niesztuczny, co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ jestem wrażliwa na zapachy i wielu kosmetyków nie mogę używać ponieważ bardzo intensywnie pachną przez co powodują u mnie bóle głowy i mdłości
trochę za mało nawilża i mimo, że skóra na nosie mi się przetłuszcza, często mam tam suche skórki, od jakiegoś czasu używam kremów na noc, więc ta mała dawka nawilżenia jest równowazona w nocy, więc jest to do przeżycia
matuje na ok 4-5 godzin, jest to naprawdę dużo w porównaniu do innych kremów (teraz naprzykład używam loreal triple active antishine, po nim skóra mi się świeci już po 2-3 godzinach)
cena też była ok, najczęściej go kupowałam jak był w promocji po ok 13 zł
opakowanie super, uwielbiam szklane pojemniczki :)

Pudrujący krem na dzień i noc?

Nie wiem, co sie stało, czy mi się skóra i jej wymagania tak zmieniły, czy Dax przez lata przekombinował ze składem tego kosmetyku, dość, że lubiłam go gdy tylko weszła do Polski pierwsza wersja lata temu, gdy w tym roku do niego spróbowałam wrócić (mimo podwyższonej ceny) już nie odpowiada mi.

Obecnie jest chyba adresowany do starszych trochę ode mnie pań - ta energia Q10 i te sprawy.

Krem rozprowadza się bardzo cieniutko i daje takie uczycie upurowania, posypania mąką. Nie podoba mi się to.

Nie czuję żadnego nawilżenia, wydaje mi się, że zbyt wysusza skórę.

Nie mogę mu nic konkretnie zarzucić, oprócz tego, że nie czuję się w nim komfortowo.

Oczywiście zapewnienia o dotlenianiu nie mogę sprawdzić.

Używam tego produktu od: dwa msc
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Całkiem

Całkiem przyjemy krem. Od dawna go stosowałam i byłam bardzo zadowolona. Krem bardzo fajnie matuje, idealnie nadaje się pod makijaż-przedłuża jego trwałość. Po dłuższym czasie, zauważyłam, że niestety nie nawilża byt dobrze- moja skóra stała się delikatnie przesuszona, przez co zrezygnowałam ze stosowania tego kremu. Wiem, że została wprowadzona nowa, ulepszona wersja, więc może będzie lepiej się sprawdzała pod względem nawilżania. Niestety krem nie jest też zbyt wydajny.
Mimo wszystko, kosmetyk oceniam bardzo pozytywnie.

Ilość zużytych opakowań: około 7

bardzo dobry

Matuje na dlugo, lekko zweza pory, idealny pod makijaz, przedluza jego trwalosc:-) troche mialam sucha skore po nim, ale na dzien bardzo dobry za te pieniadze

Ilość zużytych opakowań: dużo

Idealny krem dla mojej cery, przyjemny zapach i dobra cena, Polecam

Używałam tego kremu juz jakiś czas temu, kobieca ciekawość skłoniła mnie do zmiany i okazuje się, że drugiego tak dobrego nie znalazłam więc powróciłam do niego, krem jak na taką cene jest naprawdę genialny dla mojego typu cery (przetłuszczająca się strefa T i suche policzki - czyli do takiej jak sugeruje producent), przyjemny zapach, ładnie matuje, dodatkowy atut jest taki, że można go stosować na dzień i na noc co dla mnie jest dużym ułatwieniem w pielęgnacji skóry twarzy, polecam :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

wysusza

Krem być może jest przeznaczony do cery tłustej w strefie T, natomiast na pewno nie suchej na policzkach. Używałam go przez zimię i ciągle miałam przesuszoną skórę, zdecydowanie brakowało jej nawilżenia. Na pewno swoje zrobił mróz, jednak krem się nie sprawdził i na pewno nie kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: całe

jest ok

Kupiłam go przez przypadek.
nie jest to jakas wielka rewelacja patrząc na cene (<18zl) ale ujdzie.

matuje przez chwile 3-4h. więc nie jest idealem.

troche ciężki jest. mimo tego kupilam drugie opakowanie. i właśnie rozpoczełam.

jak narazie szukam swojego &quot;twarzowego, kremowego, ideału&quot; póki co zostane przy nim :)

Ilość zużytych opakowań: 1-całe, 2-zaczęte