Powiększ Bioderma, Sensibio AR (Krem do cery wrażliwej ze skłonnością do rumienia i widocznymi rozszerzonymi naczynkami)

Zgłaszająca osoba: Noor

Krem zawiera mieszankę wybitnie łagodzących składników, które natychmiast redukują rumień i uczucie ciepła. Innowacyjny, opatentowany kompleks Rosactiv®* działa bezpośrednio na czynniki odpowiedzialne za rozszerzanie i osłabianie naczynek (źródło ciągłego zaczerwienienia). Krem nawilża, koi, zmniejsza nadreaktywność skóry, ogranicza intensywność rumienia i zapobiega jego nawrotom.
Zawiera wyciągi z miłorzębu japońskiego, lukrecji i zielonej herbaty, bogate we flawonoidy, które łagodzą i zmniejszają wrażliwość komórek skóry, wzmacniają ściany naczyń krwionośnych i zapobiegają ich rozszerzaniu.
Nieperfumowany, doskonale tolerowany, hypoalergiczny. Na rynku francuskim ta seria nosi nazwę Crealine.

* Kompleks Rosactiv® - głównym czynnikiem, odpowiedzialnym za powstawanie zaczerwienienia jest Naczyniowo-Śródbłonkowy Czynnik Wzrostu (Vascular Endothelial Growth Factor - VEGF), który powoduje rozszerzanie naczyń krwionośnych oraz sprawia, że staja się słabe i kruche. Kompleks Rosactiv® hamując syntezę VEGF (zielona herbata, ziarna soi, miłorząb japońskie), zapobiega powstawaniu zaczerwienienia i zmniejsza jego intensywność.

Skład: aqua, mineral oil (paraffinum liquidum), glycerin, persea gratissima oil unsaponifables, arachidyl alcohol, PEG-100 stearate, caprylic/capric triglyceride, dimethicone, glycol distearate, ozokerite, sodium PCA, canola oil, dipalmytoyl hydroxyproline, glycyrhetinic acid, tocopherol acetate, ginkgo bilobae extr, camelia sinensis leaf extr, glicyne soya germ extr, allantoin, mannitol, xylitol, rhamnose, fructooligosaccharides, laminaria ochroleuca extr, sodium chondroitin sulfate, propylene glycol, behenyl alcohol, glyceryl stearate, polyacrylamide, arachidyl glucoside, C13-14 isoparaffin, disodium EDTA, laureth-7, BHT, sodium hydroxide, phenoxyetanol, metylparaben.

Cena: ok. 50zł / 40ml

• Dla mnie idealny
  • Krem ten ma przyjemną, lekką konsystencję, dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustych śladów. Skutecznie zredukował małe pękające naczynka, w wyraźny sposób zmniejszył ślady po większych żyłkach. NIE PODRAŻNIA OCZU!

Używam tego produktu od: lipca 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

Chcesz pochwalić hiacynta007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEAŁ!!!!
  • ODMIENIŁ MOJE ŻYCIE!!!
    Pomógł na blizny i czerwone plamki po trądziku. Inne zaczerwienienia zniknęły bezpowrotnie.
    Nie zapycha porów, nawilża, łagodzi!!!
    Po 31 urodzinach dostałam strasznego trądziku, który zostawiał straszne blizny...
    Nie brałam antybiotyków, cała seria tych kosmetyków mi pomogła!!!
    Jestem bardzo zadowolona!!!
    Mam cerę mieszaną, bardzo alergiczna i bardzo świecącą.
    Szczerze polecam

Chcesz pochwalić Martu_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZAPYCHA -Rozluznia pory..-ROZCIAGA pory ...
  • -ZAPYCH A BARDZO.. powoduje powstawanie grudek..
    - ROZLUNIA PORY
    -Rozszerza pory...
    -powoduje powstawanie WAGROW...
    -Bardzo tlusty ..nadaje sie tylko na noc,absolutnie nie pod podklad!!
    -Gdy stosuje sie ten chocby nawet tylko na noc skora zaczyna sie w ciagu dnia bardziej przetluszczac..
    -na pewno nie nada sie dla skor tlustych lub mieszanych!! tylko zrobi spustoszenie..moze suchym skorom sie sprawdzi

z plusow to to :
    -ze nawilza dosyc dobrze..ale co z tego jak powoduje inne problemy skorne.. ROZCIAGA PORY..-po uzyciu tego kremu pory staja sie coraz wieksze...
    Używam tego produktu od: miesiacIlość zużytych opakowań: 1 standard

Chcesz pochwalić motylemJestemm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilżacz
  • Zacznę od tego, że nie mam problemów z naczynkami. Kupiłam go tylko dlatego, że trafiłam na ogromną promocję na ten krem. Kupiłam jednorazowo 2 opakowania.

Stosowałam go na noc. Mimo, iż wydawał mi się mały jest bardzo wydajny!!! Starczył mi spokojnie na 3 miesiące codziennego używania. Krem ma lekką konsystencje. Łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania nawilżając buzie. Jest bezzapachowy.

Dużym minusem jest opakowanie, z którego bardzo ciężko wydusić kończący się krem! By go wydobyć musiałam używać dwóch rąk, więc już nie miałam na co go wyciskać, więc była to ciężka procedura :P

Drugim mało miłym faktem jest jego cena regularna. Nigdy bym się na niego nie skusiła w tej cenie. Jednak cieszę się, że mam jeszcze jedną tubkę tego kremu bo robi to czego oczekuje czyli nawilża Buzia rano jest nawilżona i miła w dotyka.

Czy radzi sobie z naczynkami nie wiem, ale nawet jeśli nie to osoby borykające się z tym problemem na pewno nie pożałują bo ich buzia będzie dobrze nawilzona, a to już polowa sukcesu

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Vaneska_20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudow nie czyni, ale sie sprawdza.
  • Ten krem polecila mi moja pani dermatolog jakies 3 lub 4 lata temu ze wzgledu na to ze bylam po kuracji izotekiem i moje naczynka byly w fatalnym stanie, a skora bardzo wysuszona. Z tego co przeczytalam na opakowaniu krem mial zmniejszyc uczucie goraca, zminimalizowac napady czerwieni spowodowane temperatura czy tez np. ostrymi potrawami. Szczerze powiedziawszy jedyne co pamietam z tamtego czasu to to ze po nalozeniu kremu czulam od razu przyjemny chlod a moja buzia byla bardzo gladka, aksamitna wrecz. Dodam, ze uzywalam go tylko na noc bo na dzien od wielu lat niezmiennie uzywam tylko podkladu firmy Pharmaceris i calkowicie mi to wystarcza. Po tym kilku tubkach przestalam uzywac jakich kolwiek kremow na noc bo buzia mi sie troche przetluszczala i stwierdzilam ze ich nie potrzebuje.
    Pol roku temu przeprowadzilam sie do Kalifornii gdzie powietrze jest niesamowicie suche a woda dodatkowo wysusza skore i moja buzia zaczela zionac ogniem i rumieniem po kazdym prysznicu. Szybko zakupilam ten krem pamietajac, ze przynosil szybkie uczucie chlodu. Dodam, ze kupilam go za jakies 28$ na portalu podobnym do allegro.
    No i rozpoczelam powrot do przeszlosci. Po kilku uzyciach wychodzac spod prysznica moja buzia byla wrecz chlodna, mimo ze zawsze uzywam goracej wody. Rumienia nie zredukowal mi calkowicie ale go widocznie zminimalizowal.
    Jedyne co mnie zaskoczylo to kolor - teraz jest zielony, a jestem pewna, ze jak uzywalam go te 3 czy 4 lata temu - byl bialy... wiec substancje tez musialy sie zmienic.
    Nigdy nie uzylabym go na dzien bo po nim buzia sie strasznie swieci, nie jest jednak tlusty i nie zapycha mi porow.

Ilość zużytych opakowań: 6 tubek po 40 ml

Chcesz pochwalić sandraj_93 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 272 raz(y)
  • Bubel
  • Uwielbiam micel Biodermy ale ich kremów jakoś nigdy nie miałam okazji wypróbować.Chyba ze względu na ich cenę.Ten krem w mojej aptece kosztuje całe 79zł a ja boję się wydawać tyle na krem, którego nie mogę przetestowac przed zakupem(a próbek oczywiście brak).

Więc kiedy w Superpharm objawiła się promocja "Krem Bioderma za 9,99zł" żal było nie skorzystać.
    Promocja była już dawno, chyba jakoś na wiosnę albo w lecie ale z początku krem wylądował w szafce bo zauwazyłam tutaj opinie, że jest dość ciężki.Więc stwierdziłam, że wyciągnę go jesienią albo zimą kiedy moje policzki lubia się rumienić a temperatura sprzyja bardziej treściwym kosmetykom.

No więc kiedy nadszedł czas z bijącym sercem rozdziwiczyłam tubeczkę i zaczełam testy.
    Po pierwsze-opakowanie.Bardzo fajne.Poręczna tubka z małym ujściem.Bardzo praktyczne i higieniczne.

Sam krem jest bezzapachowy.I nie jest aż tak tłusty, bez przesady.Owszem nie jest to leciutki żelo-krem ale do tłuściocha na zime dużo mu brakuje.Powiedziałabym, że jest lekko półtłusty w kierunku do nawilżającego.
    Konsystencja jest raczej lekka ale nie jest lejący.Raczej lekko kremowy.

Wchłania się nieźle ale nie do matu.Pozostawia po sobie taką nieprzyjemną warstwę.Ni to tłustą ni to gumową.

Absolutnie nie nadaje się pod makijaż!Podkład na niego nałożony schodzi plamami, nie trzyma się twarzy i wygląda okropnie.

Pielęgnacja?Krem nawilża owszem tego nie da mu się odmówić.Ale ma zerowy wpływ na rumieńce, nie chroni przed zimnem, mrozem, wiatrem.Jesienią mam często problem z rumieńcami-przechodzenie z ogrzewanych pomieszczeń na dwór etc ma kiepski wpływ na moja skórę.Ten krem w ogóle na to nie pomaga.

I co najgorsze ma fatalny wpływ na moją skórę.Podczas jego używania moja całkiem niezła cera zrobiła się okropna.Zaczełam się świecić niemiłosiernie, pory osiągneły wielkość kraterów i zaczeły wyskakiwać mi małe krostki.
    Come on.Spodziewałam się czegoś więcej po takim kremie.A on nie dość, że nie spełnił wymagań to jeszcze okazał się fatalnym bublem.

Odradzam.A już na pewno nie warto płacić za niego ceny regularnej.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kuki9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • to nie to:/!
  • Niestety ten krem jest taki sobie -własciwie nie robi nic z moją skóra poza nadawaniem jej błysku jakbym oblała się smalcem nieciekawie jednym słowem. Mam cerę mieszaną naczynkową i ten krem nie zadziałał tak, jak sugeruje jego opis.W miarę dobrze nawilża, wręcz natłuszcza powiedzialabym ale policzki i okolice nosa czerwone jak przed nalozeniem specyfiku. Jednakże nie działa zbawiennie na cerę, nie wiem nawet czy troche nie zanieczyszcza moich porów.Aha! Specjalnie chcialam go przetestować na mrozie- bo taki tłusty-> niby ochronny, ale nie stanowil bariery dla niskiej temperatury i nie uchronił twarzy przed zaczerwienieniem!
    Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: przez ok 2 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić malina_82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ROZCZAROWANIE
  • Czytając opis producenta,można odnieść wrażenie,że ten krem powinnien czynić cuda z naszą skórą.Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna
    Mam bardzo dużo popękanych naczynek w okolicy nosa i bez makijażu wyglądam tak, jakbym miała wieczny katar( jest mocno zaczerwieniony).Zużyłam dwa opakowanie tego kremu i nie zauważyłam,żeby stan mojej cery choć trochę się poprawił.Kosmetyk trochę nawilża,ale absolutnie nie radzi sobie z zaczerwienieniami i nie chroni przed powstawaniem nowych naczynek.NIE POLECAM!!!
    Kupiłam go w SuperPharmie na promocji za 10 zł i całe szczęście,bo absolutnie nie jest wart ceny 80 zł(tyle kosztuje u mnie w aptece).
    Omijajcie go z daleka.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić fifineta za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry nawilzacz
  • Krem dostalam, wiec nie mialam zadnych oczekiwan wzgledem jego funkcji.

Skore mam mieszana, pod oczami mam tendencje naczynkowa, ale nie az tak tragicznie. Od jakiegos czasu szukam kremu nawilzajacego, ktory nie zapycha i nie obiecuje cudow. Ten krem obiecuje, ze zmniejszy dolegliwosc, jaka sa naczynka.
    Nie bardzo wierze w dzialanie mocno antynaczynkowe, ale w dobre nawilzanie jak najbardziej.

Moje uwagi:
    -dobrze nawilza, bez pozostawienia filmu
    -jest to krem, nie serum, wiec to nawilzenie nie jest mega wypasione, ale bardzo zadowalajace,
    -nadaje sie pod makijaz,
    -mozna go zmieszac z podkladem i filtrem i stworzyc wlasny BB krem,
    -nie uczula,
    -nie szczypie,
    -estetycznie zapakowany,
    -opakowanie bardzo realnie oddaje zapakowana objetosc produktu, poza tym mozna je rozciac, gdy chcemy wybrac ostatnia smuzke kremu,
    - czuje, ze zmniejszylo mi sie napiecie na twarzy, ktora zyskala na gladkosci,
    -nie swieci i ni tlusci skory,
    -zapach bardzo neutralny - odpowiada mi,
    -mozna do porcji kremu na dloni dolac krople olejku arganowego i miec fajny nawilzacz na noc,
    -dosc wydajny,

Nie spodziewam sie cudow po tym kremie, moje malenkie zarozowienia nie zniknely, ale jakby zniknelo to uczucie papierowej skory w gornej czesci policzkow.

Używam tego produktu od: ponad 4 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w uzyciu

Chcesz pochwalić guacamole za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie
  • Uważam, że ten krem nie nadaje się do wrażliwej cery. Zamiast uspokajać, łagodzić, przynosić jaką kolwiek ulgę, po prostu podrażniał, może nie w bardzo dyrastyczny sposób ale lekki dyskomfort było czuć. Na naczynka oczywiście zadnego wpływu nie miał ale w to juz przestałam wierzyć Nawilża średnio, niby coś tam jest ale skóra jakby taka nie do końca zaspokojona, niby natłuszczona ale jakby tylko taką wartewką pod którą jest dalej sucha.
    Na twarz nie dałam rady dluzej używac- nie chciałam jej męczyć. Zaczęłam używać to miejsc po goleniu- i w tym wypadku całkiem nieźle łagodził - czemu tak, nie wiem.
    Następną rolę jaką spełnił dobrze to jako krem do stóp, stópki były mięciutkie i takie gładziutkie.
    Dlatego, żeby nie był to krem do twarzy otrzymałby lepszą ocenę, ale uważam, że stosowanie go do twarzy mija się z celem.
    Dobrze, że udało mi się kupić go za 10zł na promocji, za 70zł chyba bym płakała tydzień
    Krem mimo 40ml jest wydajny.

Chcesz pochwalić barbarka444 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krem nawilżający dla niewymagających
  • Krem nie sprawdził się w przypadku mojej wrażliwej cery. Po nałożeniu na policzki podrażnił skórę do tego stopnia, że musiałam szybko go zmywać. Od tamtej pory używam do stóp, bo trochę szkoda mi wyrzucać całego opakowania. Nie spodziewałam się takiego bubla po drogiej, aptecznej marce.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić kinegunda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wart swej ceny
  • Krem ten zupełnie się u mnie nie sprawdził. Mam cerę wrażliwą, skłonną do zaczerwienień, naczynek, a on to tylko potęgował. Skóra piekła mnie niesamowicie, rumień zamiast zejść, tylko się powiększał. Nie wiem, może jestem uczulona na jakiś składnik, ale w przypadku Iwostinu, nic takiego mi się nie działo.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić dominkoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Mam skore z rozszerzonymi naczynkami na policzkach, nie zauwazylam spektakularnej zmiany po uzywaniu kremu, lecz krem delikatnie wygasza zaczerwienienie w ciagu dnia. Wydaje mi sie nie jest tak silne jak wczesniej. Krem wystarczajaco nawilza moja skore, po jego nalozeniu jest miekka i przyjemna w dotyku. Dobrze utrzymuje sie pod podkladem. Poza tym nie widze rewelacji, ktorych sie spodziewalam biorac pod uwage cene kremu. Jest to dla mnie produkt sredni, poniewaz nie radzi sobie z rumieniem.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić loczka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykły krem za 80 zł :/
  • Jego zaletą jest to, że nawilża, ma miłą konsystencję i brak zapachu. Nie podrażnia, jest bardzo delikatnym kosmetykiem.

Poza tym nie robi nic innego. Nie działa zgodnie z obietnicą producenta. Cena 80 zł jest kosmiczna w porównaniu do jakości. Nie kupujcie.

Chcesz pochwalić chloelove za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie robi nic
  • krem nie robi po prostu nic.
    Nie nawilża, na rumien i naczynka tez nie zauwazylam zadnych zmian. Kupilam przez przypadek na promocji w SP. jedyny plus tego kremu, to szybko się wchłania i nie zostawia tłóstej powłoki. Od kremu na dzień wymagam zdecydowanie więcej. Szkoda kasy

Używam tego produktu od: 1 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1/4

Chcesz pochwalić bizarrella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Nie mam dużego problemu z naczynkami, mam kilka średnio widocznych. Kupilam ten produkt pod wpływem chwili, akurat byla promocja w SP. Nigdy nie miałam też kremu z Biodermy, a słyszalam pozytywne opinie więc postanowiłam przetestować ten kosmetyk. Na poczatku bylam zachwycona tym kremem, fajnie nawilżał, był fajny pod podkład. Ale to tylko na początku...

Później, po jakimś tygodniu używania zauważyłam, że zamiast zniwelować mi rozszerzone naczyka, miałam ich więcej niż przed używaniem tego kremu. Dodatkowo podrażnił i wysuszył mi skórę, szczególnie na policzkach, a mam cerę normalną z tendencją do wysuszania się. Kiedy zrobilo sie cieplej zaczęła tez swiecic mi się po nim twarz, kiedy stosowalam go na dzień, a noc jest za lekki.

Zawiodlam się na tym kremie. W ogóle nie spełnił swojego zadania a nawet pogorszył stan mojej skóry.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 msc
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania (40 ml)

Chcesz pochwalić Honka22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny dla wrażliwców.
  • Krem dobrze spełnia swoje zadanie. Nawilża- a głównie na tym efekcie mi zależało. Stopniowo zmniejsza zaczerwienienia- powoli i nie do końca. Jest bardzo wydajny. Ma wygodne opakowanie- zakrętka nie wyślizguje się, gdy zaraz po aplikacji kremu mam tłuste dłonie. NIE UCZULA. Co jest dla mnie ważne, ponieważ mam bardzo wrażliwą cerę i zazwyczaj mam podrażnioną, czerwoną i szczypiącą twarz.
    Jedynym minusem jest zapach. Prawie niewyczuwalny, ale nieprzyjemny. Trudny do opisania.

Używam tego produktu od: 0,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić mashmere za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • Mam rozszerzone naczynka na policzkach. Krem bardzo słabo nawilża, w ciągu dnia najlepiej posmarować buzię minimum dwa razy. Raczej nie należy się spodziewać spektakularnych efektów podczas stosowania. Pod makijaż też średnio się nadaje. No i ta cena...

Nie stosowałam w komplecie z płynem micelarnym więc może stąd ten słaby efekt Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić claudyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • do niczego
  • kupiłam ten krem w promocji z photoderm ar 50 i muszę przyznać że krem jest do niczego, skończyłam całe opakowanie bo nie lubie niczego marnować ale nie mogłam doczekać aż się skończy i kupię sobie coś innego, naczynka jakie były takie są nadal.... wogóle nie nawilżał....

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić g000siek za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 215 raz(y)
  • Zawiedzione nadzieje
  • Otwarcie kolejnego sezonu jesienno-zimowego to dla mnie początek corocznej batalii z histerycznie reagującą na warunki zewnętrzne, naczyniową skórą, która o tej porze roku przysparza mi szczególnie wiele wątpliwych atrakcji. W tym okresie wymaga nawilżenia, odżywienia, ukojenia, uspokojenia, zniwelowania ciągłego rumienia – czyli jednym słowem – CUDU. Kupując Biodermę Sensibio AR w miejsce Deliskinu, którego nigdzie nie mogę ostatnio dostać, nie liczyłam na cud, ale chociaż na kawał solidnej pielęgnacyjnej roboty.

Niestety, przeliczyłam się, bo to krem zupełnie nie dla mnie. Po kilku aplikacjach rano stwierdziłam, że nie nadaje się pod makijaż, bo z czasem „zjada” podkład i puder oraz wzmaga produkcję sebum, zamieniając moją twarz w obraz nędzy i rozpaczy.

Zaczęłam więc stosować go na noc. Pierwsze wrażenia po nałożeniu kremu były pozytywne, bo skóra robiła się bledsza, rumieniec i podrażnienia łagodniały, a dodatkowo kosmetyk wydawał się nawilżać. Niestety, bardziej uważne, kilkunastodniowe obserwacje pokazały, że te efekty są krótkotrwałe, bo już godzinę-dwie po aplikacji skóra wracała do poprzedniego stanu, a rano była w jeszcze gorszej kondycji niż poprzedniego wieczora: podrażniona i – co w moim przypadku jest dramatem – jeszcze bardziej zaczerwieniona. Co gorsza, na mojej cerze krem miał działanie komedogenne – najczęściej już następnego dnia wywoływał miejscowy wysyp niedoskonałości w miejscach na to podatnych, czyli na brodzie i w okolicach nosa. I wiem, że to on jest winowajcą, bo gdy zrobiłam przerwę w jego stosowaniu, problem zniknął, a powrócił wraz z powrotem do smarowania się nim. A, i jeszcze lubił się farfoclować, czego szczerze nie znoszę. Jednym słowem - porażka.

Może u osób, u których rumień nie jest spowodowany nadreaktywnymi naczynkami, tylko jakimś uczuleniem bądź mechanicznymi zabiegami, krem ten się sprawdzi; niestety, na mojej twarzy dawał efekt odwrotny od oczekiwanego. Bardzo się zawiodłam na tym kosmetyku firmy, którą sobie skądinąd mocno chwalę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 40ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić allie za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet dobry
  • Przyznam się szczerze, że używam tego produktu od ok. 7-8 lat, czyli od kiedy walczę ze swoim permanentnym rumieńcem. Efektem jest zmniejszenie zaczerwienia, mniej wrażliwa cera. Wystarczy nałożyć krem na podrażnione miejsce twarzy by kolor cery zaczął blednąć. Minus za za słabe nawilżenie, dlatego dodatkowo używam kremu nawilżająco- natłuszczającego zależności od pory roku.

Obecnie znów kusi mnie by go zmienić ale jeszcze nie znalazłam godnego zamiennika.

Używam tego produktu od: 7-8 lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić nessi3213 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • do niczego
  • Krem który nie robi absolutnie nic. Na pewno nie zmniejsza zaczerwienień i nie chroni przed powstawaniem kolejnych. Co więcej, nie nawilża, zawsze musiałam dodatkowo stosować krem nawilżający. Przez jakiś miesiąc stosowałam go tylko na jeden policzek i nie zauważyłam żadnej różnicy w stosunku do drugiego. Pieniądze wyrzucone w błoto. Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam zimą

Chcesz pochwalić trist za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie nie i jeszcze raz nie
  • plusy :
    + wydajny
    + nawilża cerę

to by było na tyle , byłam u dermatologa który przepisal mi ten krem na moje popękane naczyńka i zaczerwienienia , dałam za niego 64 zł , mial zdziałać cuda , a zdziałał jedno wielkie nic , zaczerwienienia jak były tak są , nie wchłania się całkowicie przez co cera jest tłusta , naczyńka pękają dalej , jeden wielki niewypał !

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić onanowaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajne nawilżenie, ale nic poza tym
  • Krem bardzo przyjemny, świetnie się wchłania i dobrze nawilża. Nie podrażnia, jest bezzapachowy.

Nie spełnia natomiast swego zadania jeśli chodzi o łagodzenie zaczerwienienia, nie mówiąc już o bardziej widocznych naczynkach.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Ana501 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Krem kupiłam z myślą o popękanych naczynkach i zaczerwienieniach na twarzy. Niestety nie spełnił on swojego zadania, nie zrobił dosłownie nic. Jest w porządku jako krem pielęgnacyjny, jak dla mnie nieco za tłusty, gdyż na strefie T pozostawia tłusty film. Ostatnio testuję apteczne specyfiki, ale ten ma zdecydowany minus za występujący w składzie paraben, którego nie zauważyłam podczas zakupu. Kolejny minus to brak filtru. Krem apteczny za tą cenę powinien mieć w składzie filtry. Nie jest zapychaczem, ale jednak zdarzyło się, że wyskoczyło mi parę niespodzianek.
    Generalnie to używam go na noc i jest tak wydajny, że pomimo wielkich chęci nie mogę go skończyć.
    Myślę, ze ogółem krem nie jest zły, tylko po prostu nie jest dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić ziolkobella za czytelną i pomocną recenzję?