JLO Jennifer Lopez, Live

Powiększ JLO Jennifer Lopez, Live

Zgłaszająca osoba: ropuszka

Czwarty zapach sygnowany nazwiskiem Jennifer Lopez. Główne nuty: wloska pomarańcza, sycylijska limonka, ananas, fiołek, czerwona porzeczka, peonia, piżmo, wanilia, drzewo sandałowe.

Cena: 225 zł / 50 ml, 290 zł / 100 ml

• jak lekkie wino
  • Zapach jest bardzo lekki, delikatny, chyba musiałabym go używać w dużej ilości, nie jest zły, pachnie przyjemnie ale trudno mi rozszyfrować poszczególne nuty, na pewno jest trochę słodki i owocowy. Ananas jest słabo wyczuwalny, prędzej czuję porzeczkę z czymś słodkim, jakby wino. Butelka fantastyczna. Obydwa zapachy Live i Live lux mogłabym kupić na wyjazd wakacyjny, bo nie są zbyt eleganckie czy poważne, raczej radosne i na luzie.

Używam tego produktu od: wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: próbka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić afro89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Potrzeba odpowiedniego nastroju
  • Pefumy te dostałam jakiś czas temu. Urzekł mnie przede wszystkim flakonik- chyba naładniejszy, jaki kiedykolwiek widziałam.
    Sam zapach jest momentami zbyt intensywny. Słodycz pomieszana z cytrusami jest interesująca, jednak na dłuższą metę męcząca. Zdecydowanie nie mogłabym go używać dzień po dniu. Od czasu do czasu jednak, w ranach przełamania rutyny, gdy najdzie mnie nastrój, jak najbardziej.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kolor Bzu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie trafiłam, choć są okey..
  • Pierwszy raz nie jestem zadowolona ze swojego zakupu (myślałam,że jest przemyślany, bo je testowałam i na ręce, a na bloterku strasznie mnie zauroczył).
    Niestety ale ja tych perfum nie czuje .. 30 minut unosi się wokół mnie zapach smacznego słodkiego wina a później ich nie zauważam i wydają mi się strasznie przeciętne i wtórne. Przez chwilę pomyślałam,że mam felerny flakon (bo kupiłam na szczęście używkę), lecz później jeszcze parę razy specjalnie testowałam je w perfumerii już bardziej dokładnie i taki sam efekt.

Używam tego produktu od: pół miesiąca

Chcesz pochwalić magzulaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny, ale...
  • Perfumy piękne, flakon przyciąga wzrok- jest taki bajkowy, w kształcie połyskującej na tęczowo kuli. Co do zapachu, jest naprawdę trwały- utrzymuje się długo, jest słodki, uwodzicielski, jednakże... takich zapachów jest mnóstwo. Myślę, że mógłby się spodobać niejednej nastolatce że względu na słodycz, jaką roztacza. Po kilku godzinach na skórze zapach wydaje się jeszcze bardziej zmysłowy, taki "rozgrzany"
    Podsumowując, jest piękny. Ale w żadnym wypadku nie oryginalny.

Ilość zużytych opakowań: jedna butelka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić BlackSabbath za czytelną i pomocną recenzję?
  • Urocze
  • Zapach jest po prostu uroczy! Słodki ale bez przesady. Lekki i idealny na słoneczne dni ;3
    Bardzo ładny flakonik stanowi ciekawą dekorację na półce
    Odejmuję jedną gwiazdkę za trwałość, która jest niestety dosyć słaba

Używam tego produktu od: maj 2013
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego 50 ml

Chcesz pochwalić klaudia_1996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słoneczny zapach
  • Zapach jest letni, owocowy, optymistyczny, kojarzy mi się z Europą południową, Morzem Śródziemnym, latynoskimi rytmami, wakacjami. Czuję przede wszystkim ananasa, brzoskwinię i cytrusy. Te perfumy są jak owocowy koktajl, orzeźwiajacy drink pity na plaży. Zapach piękny - rześki, ciepły, ładny i słodki - ale trwałość niestety taka sobie.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić debramonk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Slonce w pelni
  • Az sie dziwie ze nie wystawilam jeszcze recenzji J.Lo Live Perfumy kupilam jakies 2 latat temu na ebayu za przyslowiowy grosik.I ciesze sie ze sa w mojej kolekcji.Przeciez to najbardziej sloneczny,wakacyjny zapach jaki znam.Pefumy sa sliczne,slodkie,letnie,wesole i takie dziewczece.To miks owocow.Taka ozezwiajaca lemoniada.Pierwsze nuty to slodki,swiezy ananas,pozniej do glosu dochodzi miks owocowy,bardzo sloneczny i radosny.
    Z czasem zapach robi sie bardziej przytulny,pudrowy,kobiecy.nie znam jeszcze zadnego zapachu ,ktory jak ten poprawia humor,rozweseli w najbardziej paskudny dzien.Kompozycja jest niepowtarzalna,nie wyczulam w innych perfumach podobienstwa do Live.Piekne perfumy.
    Butelka sliczna,jak wazonik na kwiaty,kolorowa,dziewczeca,choc troche nieporeczna.Trawloscia wygrywa z nawet drozszymi zapachami,spryskana rano ,czuc go intensywnie jeszcze na drugi dzien.Ogolnie j.Lo ma bardzo udane kompozycje,nie sa na jedno kopyto.Jak skoncze swoje 100ml ,napewno kupie ponownie

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: 50/100ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić magsch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciekawy
  • Perfumy JLO Live kupiłam kompletnie w ciemno i nie żałuję. Ładnie się rozwijają, trwałość rewelacyjna - na mnie utrzymują się przez cały dzień bez dodatkowych aplikacji. Odpowiednie na każdą porę roku.
    Jest w nich coś co mnie intryguje.
    Na jednym flakonie się nie skończy

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego - 100ml

Chcesz pochwalić cherry pie za czytelną i pomocną recenzję?
  • mmmmm....
  • mam słabośc do zapachów sygnowanych nazwiskami sławnych ludzi ( sama nie wiem dlaczego)
    ten zapach kupiłam przez całkiem pozytywne opinie, które wyszperałam w sieci, kupiłam w ciemno i choć poczatkowo zapach wydawał mi się za kwaśny, kiedy się z nim lepiej poznałam bardzo przypadł mi do gustu
    uzywałam całe lato i jeszcze troszkę dłużej, własnie z wakacjami nad morzem, plażą i ciepełkiem kojarzy mi się ten zapach
    buteleczka jest piękna
    zapach świeży z nutką slodyczy

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 100 ml

Chcesz pochwalić kklaudekk za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemne
  • Zapach jest wyrazisty, ale nie przytłacza. Jak dla mnie idealny na każdą porę roku. Nie jest to mój faworyt, ale bardzo lubię ten zapach. Podobają mi się zwłaszcza jego pózniejsze nuty, bardzo słodkie. Ogromny plus za trwałość. Perfumy utrzymują się naprawdę długo. No i mają śliczny flakon. Nie wiem czy będę do nich wracać, bo tak jak wspomniałam, nie ma między nami większego uczucia poza zwyczajną sympatią. Sama raczej będę sięgać po moje ukochane zapachy albo szukać kolejnych miłości, ale jeśli np. otrzymam J.LO w prezencie to nie pogardzę nimi a przyjmę z uśmiechem.

Ilość zużytych opakowań: 100 ml (w trakcie)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Owieecka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij