JLO Jennifer Lopez, Live

Powiększ JLO Jennifer Lopez, Live

Zgłaszająca osoba: ropuszka

Czwarty zapach sygnowany nazwiskiem Jennifer Lopez. Główne nuty: wloska pomarańcza, sycylijska limonka, ananas, fiołek, czerwona porzeczka, peonia, piżmo, wanilia, drzewo sandałowe.

Cena: 225 zł / 50 ml, 290 zł / 100 ml

• Potrzeba odpowiedniego nastroju
  • Pefumy te dostałam jakiś czas temu. Urzekł mnie przede wszystkim flakonik- chyba naładniejszy, jaki kiedykolwiek widziałam.
    Sam zapach jest momentami zbyt intensywny. Słodycz pomieszana z cytrusami jest interesująca, jednak na dłuższą metę męcząca. Zdecydowanie nie mogłabym go używać dzień po dniu. Od czasu do czasu jednak, w ranach przełamania rutyny, gdy najdzie mnie nastrój, jak najbardziej.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kolor Bzu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie trafiłam, choć są okey..
  • Pierwszy raz nie jestem zadowolona ze swojego zakupu (myślałam,że jest przemyślany, bo je testowałam i na ręce, a na bloterku strasznie mnie zauroczył).
    Niestety ale ja tych perfum nie czuje .. 30 minut unosi się wokół mnie zapach smacznego słodkiego wina a później ich nie zauważam i wydają mi się strasznie przeciętne i wtórne. Przez chwilę pomyślałam,że mam felerny flakon (bo kupiłam na szczęście używkę), lecz później jeszcze parę razy specjalnie testowałam je w perfumerii już bardziej dokładnie i taki sam efekt.

Używam tego produktu od: pół miesiąca

Chcesz pochwalić magzulaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny, ale...
  • Perfumy piękne, flakon przyciąga wzrok- jest taki bajkowy, w kształcie połyskującej na tęczowo kuli. Co do zapachu, jest naprawdę trwały- utrzymuje się długo, jest słodki, uwodzicielski, jednakże... takich zapachów jest mnóstwo. Myślę, że mógłby się spodobać niejednej nastolatce że względu na słodycz, jaką roztacza. Po kilku godzinach na skórze zapach wydaje się jeszcze bardziej zmysłowy, taki "rozgrzany"
    Podsumowując, jest piękny. Ale w żadnym wypadku nie oryginalny.

Ilość zużytych opakowań: jedna butelka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić BlackSabbath za czytelną i pomocną recenzję?
  • Urocze
  • Zapach jest po prostu uroczy! Słodki ale bez przesady. Lekki i idealny na słoneczne dni ;3
    Bardzo ładny flakonik stanowi ciekawą dekorację na półce
    Odejmuję jedną gwiazdkę za trwałość, która jest niestety dosyć słaba

Używam tego produktu od: maj 2013
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego 50 ml

Chcesz pochwalić klaudia_1996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słoneczny zapach
  • Zapach jest letni, owocowy, optymistyczny, kojarzy mi się z Europą południową, Morzem Śródziemnym, latynoskimi rytmami, wakacjami. Czuję przede wszystkim ananasa, brzoskwinię i cytrusy. Te perfumy są jak owocowy koktajl, orzeźwiajacy drink pity na plaży. Zapach piękny - rześki, ciepły, ładny i słodki - ale trwałość niestety taka sobie.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić debramonk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Slonce w pelni
  • Az sie dziwie ze nie wystawilam jeszcze recenzji J.Lo Live Perfumy kupilam jakies 2 latat temu na ebayu za przyslowiowy grosik.I ciesze sie ze sa w mojej kolekcji.Przeciez to najbardziej sloneczny,wakacyjny zapach jaki znam.Pefumy sa sliczne,slodkie,letnie,wesole i takie dziewczece.To miks owocow.Taka ozezwiajaca lemoniada.Pierwsze nuty to slodki,swiezy ananas,pozniej do glosu dochodzi miks owocowy,bardzo sloneczny i radosny.
    Z czasem zapach robi sie bardziej przytulny,pudrowy,kobiecy.nie znam jeszcze zadnego zapachu ,ktory jak ten poprawia humor,rozweseli w najbardziej paskudny dzien.Kompozycja jest niepowtarzalna,nie wyczulam w innych perfumach podobienstwa do Live.Piekne perfumy.
    Butelka sliczna,jak wazonik na kwiaty,kolorowa,dziewczeca,choc troche nieporeczna.Trawloscia wygrywa z nawet drozszymi zapachami,spryskana rano ,czuc go intensywnie jeszcze na drugi dzien.Ogolnie j.Lo ma bardzo udane kompozycje,nie sa na jedno kopyto.Jak skoncze swoje 100ml ,napewno kupie ponownie

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: 50/100ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić magsch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciekawy
  • Perfumy JLO Live kupiłam kompletnie w ciemno i nie żałuję. Ładnie się rozwijają, trwałość rewelacyjna - na mnie utrzymują się przez cały dzień bez dodatkowych aplikacji. Odpowiednie na każdą porę roku.
    Jest w nich coś co mnie intryguje.
    Na jednym flakonie się nie skończy

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego - 100ml

Chcesz pochwalić cherry pie za czytelną i pomocną recenzję?
  • mmmmm....
  • mam słabośc do zapachów sygnowanych nazwiskami sławnych ludzi ( sama nie wiem dlaczego)
    ten zapach kupiłam przez całkiem pozytywne opinie, które wyszperałam w sieci, kupiłam w ciemno i choć poczatkowo zapach wydawał mi się za kwaśny, kiedy się z nim lepiej poznałam bardzo przypadł mi do gustu
    uzywałam całe lato i jeszcze troszkę dłużej, własnie z wakacjami nad morzem, plażą i ciepełkiem kojarzy mi się ten zapach
    buteleczka jest piękna
    zapach świeży z nutką slodyczy

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 100 ml

Chcesz pochwalić kklaudekk za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemne
  • Zapach jest wyrazisty, ale nie przytłacza. Jak dla mnie idealny na każdą porę roku. Nie jest to mój faworyt, ale bardzo lubię ten zapach. Podobają mi się zwłaszcza jego pózniejsze nuty, bardzo słodkie. Ogromny plus za trwałość. Perfumy utrzymują się naprawdę długo. No i mają śliczny flakon. Nie wiem czy będę do nich wracać, bo tak jak wspomniałam, nie ma między nami większego uczucia poza zwyczajną sympatią. Sama raczej będę sięgać po moje ukochane zapachy albo szukać kolejnych miłości, ale jeśli np. otrzymam J.LO w prezencie to nie pogardzę nimi a przyjmę z uśmiechem.

Ilość zużytych opakowań: 100 ml (w trakcie)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Owieecka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój must-have
  • Uwielbiam ten zapach. Słodki, trwały taki mój tylko jak każda kobieta szukam dalej i dalej.... próbuję, testuję taka moja natura. Jednak zawsze wracam do niego znudzona i rozczarowana poszukiwaniem tego ideału który dalej jest nie odkryty, nie znany . Czy nazwę go tym ideałem ? Chyba nie bo... wszystkich zapachów jeszcze nie przetestowałam. Polecam więc ten zapach dla wielbicielek owocowej słodyczy, nie zależnie od wieku gdyż nie ma zapachów dla młodych czy starych . W tych sprawach decyduje nasz nos.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2x 100 i 3 w trakcie

Chcesz pochwalić Mlena26 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • niby ładny ale...
  • Niby ładny zapaszek, owocowy, mocny, słodki ale myślę, że prędko się znudzi. Ma w sobie coś takiego....dręczycielskiego, ktoś napisał spocona Jennifer Lopez coś w tym jest Pachnie dosyć długo. Pewnie dekilatniejsze kobiety może zemdlić więc lepiej powąchać przed zakupem.

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić iowa4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • żelki haribo od początku do końca
  • Będąc na zakupach w Debenhams postanowiłam wypróbować tą bardzo zachwalaną perfumę. Oczekiwałam na cudowne doznania zapachowe i w sumie trafiłam w 10-tkę. Poczułam mix kwiatowo- owocowy z dominacją ananasa z niesamowitą słodyczą, ale nie jest to słodycz przytłaczająca, raczej orzeźwiająca.
    Live jest od początku do końca taki sam - nie zmienia się wcale w przeciwieństwie do live luxe, który jest wg. mnie bardziej owocową wersją live. Posiadam obie te wersje - wersja live bardziej mi się podoba,bo nie jest jakimś słodkim waniliowym ulepkiem - to słodycz wyważona w każdej proporcji. Czuję ananasa i jakieś kwiaty (peonia ?)- całość jest po prostu piękna, kobieca i sexy.
    Super na lato i tylko na lato.
    Zapach trzyma się jednak zdecydowanie za krótko jak na EDP - 3 godziny - w porywach do 4 (na włosach) . Kupuję tylko wersje EDP (wyjątkiem jest Noa) bo stawiam na lepszą trwałość i skoncentrowanie nut zapachowych.
    Buteleczka bajeczna, jak eliksir o magicznych właściwościach i te kolory Nigdy jeszcze żadna buteleczka perfum tak mnie nie zachwyciła jak live /live luxe.
    Kupiłam 100 ml w perfumerii w mega promocji za 15 funtów (75 zł).
    Podsumowując zapach jest cudowny, nie mogę go porównać do żadnego innego znanego mi zapachu i myślę, że to duży atut Live. Nie przepadam za perfumami celebrytów, ale ta jest jedną z dwóch celebryckich perfum ( obok Fancy Love J. Simpson) które na stałe zawitały w mojej kolekcji.
    Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 z setki

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić mazienka1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • Moje ulubione perfumy od Jen.
    Najpierw przyciąga wzrok piękna, kolorowa buteleczka ( prawdziwa ozdoba toaletki) a potem wspaniały bogaty zapach, równie barwny jak opakowanie Miks owoców, kwiatów i egzotycznych woni, mocny i wyrazisty ale nie nachalny. Piękny. Perfumy pasują chyba na każda okazję. trwałość ok 4 -5 godzin (mogłyby być trwalsze dlatego odejmuje pół gwiazdki).

Chcesz pochwalić Aolbonska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój faworyt
  • To chyba pierwszy zapach J.Lo, który naprawdę mi się spodobał, a kilka zapachów już przetestowałam. Początkowo Live bucha świeżymi cytrusami w twarz bez pardonu, by po chwili zamienić się w istną słodką i nienachalną woń, która otacza mnie przez następnych kilka godzin. Kiedy zaglądam rankiem do szafy zastanawiając się na jaki zapach mam dzisiaj ochotę, sięgam właśnie po niego. Dzięki temu zapachowi czuję się lekko i zarazem pewnie, zarówno w pracy, szkole, jak i na zwykłym towarzyskim spotkaniu. Uwielbiam również otulać się nim do snu poprzez zaaplikowanie go na nadgarstki.
    Buteleczka jest bardzo ładna, lubię ją obracać sobie pod światłem, ciesząc się zmieniającymi kolorami tęczy.
    Perfumy są dosyć wydajne, odnoszę wrażenie, iż wcale ich nie ubywa.
    Lubię zapachy rowijające się, jednak tutaj po grzecznej słodyczy nie ma już przejścia. Coś w stylu "nie jestem dziewczynką, ale jeszcze nie kobietą".
    Dlatego darzę te perfumy sentymentem.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno 100ml w trakcie

Chcesz pochwalić cedrowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny ale
  • Kupiłam sugerując się opiniami innych dziewczyn. Są ładne, słodkie z początkową nutą owoców cytrusów.Później już są tylko słodkie i to trochę przeszkadza a liczyłam że będą dodawać energii . W pracy pytają czym tak ładnie pachnę? oczywiście buteleczka śliczna tylko zawartość nie jest moim typem ale od czasu do czasu będę używać. Uważam że ważne aby podać nazwy tych perfum które się uwielbia to może pomóc np w zakupach w ciemno.Moje zapachy to versace bright..salvatore ferragamo f for fascinating radiance Britney ,dg light blue to moje hity

Używam tego produktu od: 2dni
    Ilość zużytych opakowań: za karę w trakcie 100

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sylvvi za czytelną i pomocną recenzję?
  • bomba!
  • perfum kupiony w ciemno na allegro , jest dosc drogi wiec udało mi sie kupic uzywany, gdy zobaczyłam buteleczke usmiechnełam sie te kolorki i kształt! no ale nic ... otworzyłam iii
    byłam oczarowana jest to zapach zmysłowy i uwodzicielski ale przedewszystkim długotrwały , gdy sie nim psikne kazdy pyta co to?:P

polecam

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100ml

Chcesz pochwalić syska1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Płaski.
  • Niby ładny, ale jednak dla mnie nie to
    W live mamy baaaardzo dużo ananasa połączonego z nutami cytrusowymi i delikatnie podkreślonego piwonią. Jego słodycz jest wręcz mdląca.
    Live Luxe mi bardziej odpowiadał.
    Buteleczka taka sobie, w LL bardziej mi się podobały kolory.
    Trwałość - 3 h.
    Miałam 100 ml i posłałam w świat.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 100 ml posłane w świat

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Karmelowy ananas
  • Live kojarzy mi sie nieco z Baby Doll YSL, po czesci z powodu obecnosci owocowych nut, z ktorych dominujaca jest ananas, a po czesci, poniewaz oba zapachy laczy figlarnosc i slodycz w karmelowym wydaniu.
    Do Live podeszlam ostroznie, poniewaz jestem bardzo sceptyczna jesli chodzi i zapachy sygnowane przez gwiazdy, natomiast zawsze zwracam uwage kto byl nosem zapachu i tak stwierdzilam, ze zapachy Dominic'a Ropion moge kupic w ciemno.
    Nie przeliczylam sie
    Live jest bardzo zywym zapachem, psotnym, slodkim, orzezwiajacym, wywolujacym usmiech na twarzy!
    Porzeczka, ananas, cytrusy, piwonia, drzewo sandalowe i karmel czynia ge bezwzglednie perfekcyjnym towarzyszem na lato!!!!
    Trwalosc i moc ma doskonala, tu znow niespodzianka, bo nie spodziewalam sie iz bedzie mi towarzyszyl przez 8 godzin
    Butelka ladna, zabawna, kobieca.
    Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100ml i moze skusze sie na kolejna flaszke...

Chcesz pochwalić Delicia za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Taki sobie zwyklaczek. Spodziewalam sie czegos wiecej po obejrzeniu reklamy i namietnie tanczacej JLO. Myslalam ze zapach bedzie konkretny, a okazalo sie ze zwykly slodko swiezy zapach.
    bardzo nastawialam sie na tego ananasa w skladzie- myslalam ze bedzie go super czuc. nic nie czuje zapach jak dla mnie nie jest pelen temperamentu jak Jennifer.

jest płaski, troszke sie rozwija ale bez zadnej rewelacji. Slodki , orzezwiajacy, wydaje mi sie fajny na lato i wiosne i wtedy napewno do niego wroce. jak narazie odstawiam go do szafki na rzecz innych , bardziej wyrazistych zapachow.

Nie twierdze ze Live jest brzydki- podoba mi sie ale nie jest to zaden hit . fajny orzezwiajacy i nic wiecej . trwalosc u mnie na skorze nawet dobra-do kilku godzin , ale tez niezbyt rewelacyjna

POPRAWKA

Polubiłam ten zapach ! uzywajac codziennie zaczal pieknie sie rozwijac na mojej skorze wreszcie czuje ananaska, wanilie i krmel zbieram rowniez bardzo pozytywne komplementy na temat tego zapachu

za to dodaje kolejna gwiazdke

. Używam tego produktu od: kilka dniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 30ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Stokrota0205 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przepiękny!
  • Najlepszy zapach jaki wąchałam! Kupiony w ciemno, po przeczytaniu recenzji na Wizażu. świeży, owocowy, niesamowicie trwały. Rozwija się pięknie na skórze. Mimo , że gości u mnie od niedawna, to mój faworyt! Kiedy skończę flakon , na pewno zaopatrzę się w kolejny.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100 ml

Chcesz pochwalić wybujana za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyjemny, ale nie dla mnie
  • Zapach bardzo ładny, słodkawy, ale nie mdlący. Intensywny i trwały. Ale co z tego? To JEDYNY zapach, po którym miałam okropne bóle głowy po jego użyciu...

Czasem kusi mnie, żeby do niego wrócić, bo bardzo mi się podobał, ale nie wiem czy jest wart moich cierpień...

Używam tego produktu od: 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno - 30ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gaga87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • live!
  • jedno psiknięcie i wpadłam po uszy.zapach jest CUDOWNY. owocowy, lekki, swieży. przypomina zapach luksusowy.nie dusi, orzeźwia swą charakterystyczną nutą. jest trwały i intensywny co rzadko się zdarza \'świeżakom\'. na lato i wiosnę wymarzony zapach...Używam tego produktu od: 1 dzień juz na zawszeIlość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić marcia0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Zapach jest ładny rozwija się na skórze ale ma coś w sobie odrzucającego jest chyba często podrabiany bo od razu poczułam znajome nuty . Może gdyby nie to zapach by mi się napawde podobał bo jest słodki optymistyczny tylko ta bazarkowa ,,elegancka'' nuta przeszkadza .

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kashmirowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Kocham ten zapach, zawsze do niego wracam. Wystarczy dwa razy psiknąć by pachnieć cały dzień.

+ za intensywność
    + trwałość
    + zmysłowość
    + słodkie nuty
    + ładne opakowanie

faceci szaleją za tym zapachem w szczególności mój mąż.

Używam tego produktu od: czterech lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Gwen23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękno idealne...
  • Dostałam je w prezencie urodzinowym. I już teraz mogę śmiało powiedzieć, że pozostanę im wierna. Kto by pomyślał, że perfumy sygnowane nazwiskiem Jennifer Lopez mogą być tak ciekawe i naprawdę ładnie rozwijać się na skórze. Są słodkie, ale dla mnie ta słodycz jest subtelna. Nie wiedząc czemu, od zawsze wyczuwam w nich gumę balonową. W miarę upływu czasu ta słodycz ustępuje miejsca owocowemu orzeźwieniu, dającemu energię i ochotę do działania, więc używam ich raczej w ciągu dnia. Buteleczka, oświetlana promieniami światła, wygląda po prostu bajecznie: kolory przechodzą jedne w drugie, imitując przy tym efekt tęczy. Dla mnie są idealne.

Używam tego produktu od: 2010 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1: 100 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij