JLO Jennifer Lopez, Live EDP

JLO Jennifer Lopez, Live EDP

Zapach Live by JLO to połączenie energii i satysfakcji, jaką czerpie się z tańca. Daje on możliwość nie tylko wyrażenia siebie, ale także pokazania swojego seksownego oblicza. Live opowiada o życiu bez granic, gdzie wszystko jest możliwe. Zapach kwiatowo- owocowy o uwodzicielskich nutach włoskiej pomarańczy, porzeczki oraz świeżo zebranych peonii i pikantnego fiołka.

Zapach kwiatowo-owocowy

50 - 100ml, <50ml
kwiatowe, owocowe

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Karmelowy ananas :-)

Live kojarzy mi sie nieco z Baby Doll YSL, po czesci z powodu obecnosci owocowych nut, z ktorych dominujaca jest ananas, a po czesci, poniewaz oba zapachy laczy figlarnosc i slodycz w karmelowym wydaniu.
Do Live podeszlam ostroznie, poniewaz jestem bardzo sceptyczna jesli chodzi i zapachy sygnowane przez gwiazdy, natomiast zawsze zwracam uwage kto byl nosem zapachu i tak stwierdzilam, ze zapachy Dominic\'a Ropion moge kupic w ciemno.
Nie przeliczylam sie :-)
Live jest bardzo zywym zapachem, psotnym, slodkim, orzezwiajacym, wywolujacym usmiech na twarzy!
Porzeczka, ananas, cytrusy, piwonia, drzewo sandalowe i karmel czynia ge bezwzglednie perfekcyjnym towarzyszem na lato!!!!
Trwalosc i moc ma doskonala, tu znow niespodzianka, bo nie spodziewalam sie iz bedzie mi towarzyszyl przez 8 godzin :-)
Butelka ladna, zabawna, kobieca.
Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100ml i moze skusze sie na kolejna flaszke...

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Przyjemny pudrowy zapach

Znając zapachy Jl, zaryzykowałam i kupiłam "w ciemno"- trochę pudrowy, ale na jesien bedzie w sam raz oby rozswietlić i ocieplić chłodne dni. Zobacze jak bede się w nich czuł jutro. Na razie .. fajne- nie bedą stać półce.

Delikatne orzeźwienie

Po pierwsze buteleczka. Jak z baśni 1001 nocy. Czyż nie. Są bardzo wydajne. Służyły mi 5 miesięcy! Praktycznie codziennie. Ja czuję w nich bardziej owocowe niż kwiatowe nuty. W najwiekszym stopniu ananas ale z odrobiną porzeczki. Są delikatne i taki sam jest ich zapach. Delikatnie owocowy, krótkotrwały. Mało wyraźny, bez spektakularnych zmian. Fajny produkt na lato ale trzeba go dokładać bo bardzo szybko sie ulatnia.

ladybeatrycze.blogspot.com

Ciekawy zapach

Zapach kwiatowo - owocowy. Perfumy są intensywne, zadziorne, pikantne. Mają w sobie coś intrygującego. Są trwałe. Ciekawa propozycja. Perfumy posiadają ładny flakon. Plusem jest korzystna cena i dostępność w drogeriach.

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 4

Kolejna przyjemna propozycja od J.Lo :)

Perfumy od J.Lo to chyba jedyne celebryckie perfumy , które wypróbowuję z przyjemnością i lekkim zaciekawieniem. Nie są to co prawda nadzwyczaj oryginalne perfumy, ale są ładne i świeże. Pierwsze psiknięcie sprawia , że myślę o tym zapachu jako trochę sztucznym, ale potem gdy go czuję w ciągu dnia na sobie jestem zadowolona. Na pierwszy plan po kilku minutach wychodzą te świeższe nuty. Jest na tyle wyrazisty, żeby nosić go nawet zimą - na szaliku czuje delikatny zapach przez kilka dni.

• Flakon: 1

Nie, nie i jeszcze raz nie.

Zapach sztuczny i bez wyrazu: jak guma w majtkach pachnąca spoconym ciałem., którą właściciel popsikał tanią perfumą. To prawda puszka po ananasach. Perfumy chemiczne, sztuczne, bez wyrazu.

Wykorzystała: kilka próbek

• Flakon: 1

ananas z puszki

nie, nie i jeszcze raz nie. czasem z ciekawości testuję celebryckie perfumy i w przypadku Lopez nie mam do powiedzenia za wiele. butelka rzuca się w oczy tym morskim korkiem, zapach zaś dla mnie jest nie do przyjęcia. pierwsze uderzenie to gęsty ulep owocowej słodyczy, nazwałabym to ponczem, jaki króluje na szkolnych imprezach w amerykańskich serialach. jest on umieszczany w ogromnych wazach na szwedzkich stołach i każdy może uraczyć się nim za pomocą wazowej łyżki. w środku zaś pływają cząstki owoców. cóż, Live to taki poncz z cząstkami ananasów rozciapanych w owocowym płynie na bazie h2o. mamy tam sok z porzeczek, winogron, cząstki truskawek i brzoskwiń. nie wyobrażam sobie pachnieć czymś takim, nie wyobrażam sobie publicznie zaprezentować się w takich perfumach. dramat. niestety, na koniec dostajemy po nosie jakimś gorzkim, gryzącym liściem. kojarzy mi się to z gałęzią czarnej porzeczki. przykre doświadczenie. trwałość nikła.

• Flakon: 4

Fajny produkt

Czuję bardziej kwiatowy niż owocowy, ale nadal mi się podoba. Mogę zdecydowanie wyczuć karmel i dlatego wolę go nosić jesienią niż zimą, ze względu na słodkie nuty. Wydaje mi się, że latem nadleciałabym, bo w duszącym upale byłoby zbyt wiele.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Takie sobie

Nie lubię zapachów Jennifer Lopez i ten też mi nie przypadł do gustu tak jak bym chciała, ale uważam, że jest najlepszy z całej gamy jej perfum. Zapach jest owocowo- kwiatowy, słodki, kwaśny, taki wakacyjny, idealny na wyjazd latem nad morze, wtórny- podobny do wielu innych, nie mający nic szczególnego co by urzekało i długo się pamiętało o nim jak pachnie. Początek zapachu jest kwaskowo- owocowy, później zmienia się w ciepłe nuty i pachnie nie świeżo po rozwinięciu i zaczyna mnie męczyć, gdy mam go cały dzień na sobie. Live pachnie z początku jak kwaśne wino, a z korka gdy wącham jak owocowe żelki lub cukierki. Trwałość- idealna, kilka psiknięć i zapach czuć do następnego dnia. Buteleczka bardzo mi się podoba taka kolorowa -przypomina wazon do kwiatów. Cena perfum według mnie zawyżona ok 70 zł za 50 ml. Perfumy kupiłam w ciemno i stwierdzam, że zapachy trzeba testować i dopiero kupić jak się nam spodoba, bo ciężko jest w ciemno trafić w swój idealny zapach, który by się spodobał.

podkradane mamie.

tylko z braku laku :)

zapach delikatny, słodkawy, dobry na lato.
ale nie był ani trwały, ani powalający.

nie dość, że nie kupiłabym ich sobie, to i mamie bym ich nie chciała sprezentować. reprezentujemy dwa fronty zapachowe...a ten, choć miły, nie pasował do żadnej z nas i obie o nim szybko zapomniałyśmy.

Używam tego produktu od: podkradałam :)
Ilość zużytych opakowań: flakonik chyba 50 ml

jak lekkie wino

Zapach jest bardzo lekki, delikatny, chyba musiałabym go używać w dużej ilości, nie jest zły, pachnie przyjemnie ale trudno mi rozszyfrować poszczególne nuty, na pewno jest trochę słodki i owocowy. Ananas jest słabo wyczuwalny, prędzej czuję porzeczkę z czymś słodkim, jakby wino. Butelka fantastyczna. Obydwa zapachy Live i Live lux mogłabym kupić na wyjazd wakacyjny, bo nie są zbyt eleganckie czy poważne, raczej radosne i na luzie.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: próbka

Potrzeba odpowiedniego nastroju

Pefumy te dostałam jakiś czas temu. Urzekł mnie przede wszystkim flakonik- chyba naładniejszy, jaki kiedykolwiek widziałam.
Sam zapach jest momentami zbyt intensywny. Słodycz pomieszana z cytrusami jest interesująca, jednak na dłuższą metę męcząca. Zdecydowanie nie mogłabym go używać dzień po dniu. Od czasu do czasu jednak, w ranach przełamania rutyny, gdy najdzie mnie nastrój, jak najbardziej.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Nie trafiłam, choć są okey..

Pierwszy raz nie jestem zadowolona ze swojego zakupu (myślałam,że jest przemyślany, bo je testowałam i na ręce, a na bloterku strasznie mnie zauroczył).
Niestety ale ja tych perfum nie czuje :(.. 30 minut unosi się wokół mnie zapach smacznego słodkiego wina a później ich nie zauważam i wydają mi się strasznie przeciętne i wtórne. Przez chwilę pomyślałam,że mam felerny flakon (bo kupiłam na szczęście używkę), lecz później jeszcze parę razy specjalnie testowałam je w perfumerii już bardziej dokładnie i taki sam efekt.

Używam tego produktu od: pół miesiąca