Galderma, Cetaphil, Gentle Skin Cleanser (Łagodna emulsja do mycia)

Powiększ Galderma, Cetaphil, Gentle Skin Cleanser (Łagodna emulsja do mycia)

Zgłaszająca osoba: Agalay

Cetaphil emulsja - do specjalnej pielęgnacji nadwrażliwej i delikatnej skóry twarzy. Oczyszcza i odświeża skórę twarzy. To delikatna, nie dająca podrażnień emulsja, zawierająca wyłącznie niedrażniące składniki. Eliminuje konieczność użycia wody i mydła do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Skóra pozostaje czysta, świeża i bez podrażnień.
Szczególnie polecany w przypadku:
- skóry nadwrażliwej
- skóry z trądzikiem
- skóry przed i po zabiegach dermatologicznych i kosmetycznych
- skóry suchej i skłonnej do alegrii i wyprysków
- demakijażu twarzy.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Butylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Lauryl Sulfate, Stearyl Alcohol (28.03.2008)

• Niby dobry, ale...
  • Poleciła mi go dermatolog do mycia buzi i miejsc przesuszonych, gdy byłam na kuracji izotretynoiną.

+ Ładnie zmywa makijaż, daje radę nawet z mocnym makijażem oczu
    + Nawilża
    + Pielęgnuje
    + Nie powoduje problemów skórnych, uczuleń, suchości
    + Bez zapachu
    + Wygodna buteleczka
    + Łatwo dostępny i często w promocjach
    + Dość wydajny

- Skład... Dopiero niedawno mu się przyjrzałam i moje oczy ujrzały tylko wodę, mydło i 3 parabeny. Zadziwiające, bo bardzo fajnie się u mnie sprawdzał i szczerze nie miałam mu do tej pory nic do zarzucenia.

Generalnie jest okej, bardzo przypadł mi do gustu i lubię go stosować. Bardzo dobrze działa, nawilża, nie robi krzywdy. Tyle że nie wiem czy kupię ponownie, mimo że świetnie się sprawdził to wolałabym coś o lepszym składzie... Będę szukać zamiennika, a zużyję buteleczkę bez bólu, aczkolwiek z pewną dozą sceptyzmu.

Ilość zużytych opakowań: około 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie hit
  • Według mnie cetaphil to zdecydowanie godny polecenia produkt. Sprawdza się idealnie zarówno przy demakijażu jak i zwykłym myciu twarzy.Radzi sobie nawet ze zmywanie mascary. Mam skórę mieszaną, zanim zaczęłam stosować cetaphil miałam również miejsca na policzkach, w których skóra była przesuszona. Po rozpoczęciu stosowania byłam miile zaskoczona, już po pierwszym użyciu zauważyłam różnice - po umyciu czułam, że twarz jest oczyszczona, a skóra delikatna. Produkt również idealnie przystosowuje skóre do stosowania innych kosmetyków takich jak tonik czy krem, sprawia, że świetnie dopełniają cały efekt No i musze wspomnieć, że odkąd go stosuje pożegnałam się z problemem występowania drobnych wyprysków, cera jest matowa i zdrowa. Podsumowując:

"+"
    - nawilża
    - przeciwdziała występowania wyprysków
    - doskonale oczyszcza skórę
    - wydajny (1 opakowanie używałam przez około pół roku myjąc twarz rano i wieczorem)
    - nie podrażnia, skóra dobrze go toleruje
    - cena (biorąc pod uwage wydajność i jakość cena jest całkiem przystępna)
    - neutralny delikatny zapach

"-"
    - może opakowanie, trochę utrudnia wydostanie resztek produktu, ale z drugiej strony wcale nie sprawdza się źle przy codziennym stosowaniu, bo w miare precyzyjnie pozwala dozować produkt

Generalnie rzecz biorąc zdecydowanie polecam, póki co to jest to mój hit i nie zamierzam zmieniać go na nic innego

Używam tego produktu od: około 10 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić ania1994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super krem dla każdego
  • Nawilża mocno, nie jest tłusty, tani jak dla mnie. Bezzapachowy ale przyjemny. Dla kobiet ceniących swój czas. Opakowanie wydajne. kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Malgoniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy z najlepszych !
  • kiedyś miałam ogromne problemy z cerą-trądzik, łuszczenie się skóry, wysuszone płaty skóry, ogółem porażka( ale to ze względu na źle dobrane kosmetyki które niby miały zwalczyć trądzik)

w końcu wybrałam się do dermatologa który zalecił mi stosowanie tej właśnie emulsji, która jak się później okazało, wraz z kremem nawilżającym z tej samej serii i antybiotykiem na trądzik 'duac', zdziałały cuda.

Emulsja:
    -nawilża
    -oczyszcza
    -można stosować ją bez używania wody
    -posiada bardzo wygodne opakowanie
    -jest wydajna (wystarcza mi na ok.pół roku
    -można dostać ją nawet za 30 zł przy obniżkach

minusów brak

od tamtego czasu stosuję ją codziennie jako środek do demakijażu ( bez problemu zmywa nawet woodoodporne kosmetyki bez podrażniania skóry)

od chwili kiedy posiadam emulsje cetaphil nie kupilam zadnego innego kosmetyku do demakijazu

Chcesz pochwalić Kamksi za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Balsam nawilża na bardzo długi czas. Cierpię na łuszczycę i moja skóra jest naprawdę sucha (mimo,że nie mam na niej zmian) - trudno znaleźć mi produkt który skutecznie ją nawilży. Cetaphil spełnia moje oczekiwania i sprostuje wymaganiom. Oprócz masełek z Farmony jest jednym z najlepszych produktów do ciała. Nawilża nawet bardzo suchą skórę na bardzo długo (smarowanie po kąpieli na noc, a następnego dnia skóra nadal jest nawilżona).Używam tego produktu od: dłużej niż pół rokuIlość zużytych opakowań: 1

Chcesz pochwalić malinowyxsok za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Od dawna zmagam się z trądzikiem. Ten kosmetyk poleciła mi dermatolog. Używam go od roku, pozwolił on opanować wysuszenie skóry z którym zmagam się w wyniku leczenia. Jest bardzo delikatny, nie podrażnia i nie uczula, delikatnie oczyszcza twarz nie naruszając jej naturalnej ochrony dzięki czemu szybciej się regenerują i odzyskuje naturalną równowagę.
    Używam od roku i bedę jeszcze używać. Poza tym mimo, że cena może wiele osób odstraszać jest bardzo wydajny, wystarczy już niewielka ilośc aby umyć twarz. Mi buteleczka starcza na ok 2-3 miesiące.

Ilość zużytych opakowań: około 4

Chcesz pochwalić kynodontas za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój KWC
  • Uwielbiam! Ten kosmetyk uratował mi twarz, wystarczyły 2 miesiące i cera stała się odpowiednio nawilżona, bez niedoskonałości (pozostało kilka przebarwień na policzkach), po prostu jestem zakochana w tym kosmetyku.Jest wydajny (mi wystarcza na 4 miesiące jedna buteleczka, a myję nim twarz 2 razy codziennie, więc jak najbardziej ok ). Co tu dużo mówić, polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 cała i otworzyłam niedawno drugą

Chcesz pochwalić Klaudiasn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie dla mnie
  • Podczas leczenia trądziku poleciła mi dermatolog. Skóra się poprawiła, ale chyba bardziej po maści niż po tym kosmetyku. Po kuracji przestałam widzieć pozytywne skutki, w tym efekt oczyszczania z sebum. Dla mnie trudna konsystencja- nie pieni się, pozostawia film na skórze. Ja wiem, że nie jest to mydło tradycyjne jednak zgadzam się z opiniami ze wysusza skórę. Makijaż dało się zmyć. Aktualnie próbuje zużyć do końca drugie pod prysznicem. Przerzucilam się na Effaclar La Roche Posay.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić cytryn0103 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dajmy się zwieść...
  • Produkt kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii, rekomentacji dermatologów, bla, bla, bla...

Plusy:
    + wydajność;
    + dzięki emulsji odkryłam, że najprawdopodobniej mam uczulenie na parabeny.

Minusy:
    - SKŁAD! Co z tego, że krótki... Obecność SLS'ów i parabenów raczej nie jest kompozycją antyalergiczną czy delikatną;
    - podrażnia (uczulenie na policzkach, zamknięte zaskórniki);
    - zapach jakiś taki chemiczny;
    - nie nawilża, zostawia na twarzy jedynie tłustą nieprzyjemną warstwę;
    - nie zmywa makijażu;
    - wygórowana cena.

Generalnie pogarsza stan cery, nie polecam.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 4 (o zgrozo)...

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Magdaaa21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny płyn do cery trądzikowej
  • Z trądzikiem walczę od 14 roku życia. Wypróbowałam już chyba wszystkie możliwe specyfiki z drogerii i aptek, z lepszym i gorszym skutkiem, ale nigdy nie byłam zadowolona. Kiedyś dermatolog dała mi próbkę tego płynu, podpasował mi, ale zapomniałam o nim, bo myślałam, że jest dla mnie za słaby. Dwa lata temu na allegro dojrzałam amerykańską wersję tego płynu, w ogromnej butelce ok 500ml, zamówiłam.I nie żałuje. Moja skóra odżywa po zastosowaniu tego płynu, jeśli mam makijaż najpierw zmywam raz miceralem, a potem 2 razy tym płynem. Czysta skóra gwarantowana. Od jakiegoś roku nie muszę używać podkładu tylko krem bb mi wystarcza. Zamawiam zawsze wersję amerykańską, wydaje mi się inna niż nasz, lepsza oczywiście.Każdy narzeka, że są tak jakieś złe składniki, jednak ja uważam, że płyn zawierający 8składników to nie jest źle, w porównaniu z innymi z apteki które mają ok 20. Jeśli borykasz się tak samo jak ja z trądzikiem, wypróbuj! może okazać się tak samo pomocna Tobie jak i mi. Nasz błąd to wieczne wysuszanie cery. Jest naprawdę bardzo wydajny, uzywam go dwa razy dziennie i starcza mi prawie na pół roku

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić emiliapujer za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij