Galderma, Cetaphil, Gentle Skin Cleanser (Łagodna emulsja do mycia)

Powiększ Galderma, Cetaphil, Gentle Skin Cleanser (Łagodna emulsja do mycia)

Zgłaszająca osoba: Agalay

Cetaphil emulsja - do specjalnej pielęgnacji nadwrażliwej i delikatnej skóry twarzy. Oczyszcza i odświeża skórę twarzy. To delikatna, nie dająca podrażnień emulsja, zawierająca wyłącznie niedrażniące składniki. Eliminuje konieczność użycia wody i mydła do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Skóra pozostaje czysta, świeża i bez podrażnień.
Szczególnie polecany w przypadku:
- skóry nadwrażliwej
- skóry z trądzikiem
- skóry przed i po zabiegach dermatologicznych i kosmetycznych
- skóry suchej i skłonnej do alegrii i wyprysków
- demakijażu twarzy.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Butylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Lauryl Sulfate, Stearyl Alcohol (28.03.2008)

• Ideał
  • Poleciła mi go moja dermatolożka. Mam trudną cerę : tłustą , delikatną , baardzo wrażliwą do tego dotkniętą trądzikiem różowatym. Cetaphil jest dla niej zbawieniem. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia Nic mi po nim nowego nie wyskakuje.
    Starałam się znaleźć jego tańszy zamiennik ale nic jak do tej pory nie jest w stanie mu dorównać.

Minusy:
    - mało wydajny
    -cena ( radzę zamawiać przez internet, wychodzi taniej )

Bardzo polecam

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić BeMyFavourite za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Spełnia swoje zadanie
  • Uważam, że emulsja ta spełnia swoje zdanie czyli delikatnie czyści i nie powoduje podrażnień ale też nie jestem w stanie powiedzieć żeby robiła coś więcej. Zdecydowanie polecam alergikom i osobom ze skórą skłonną do podrażnień.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić msj40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Takie sobie nic
  • Emulsja nie robi nic. Do mycia, czyli do tego do czego została stworzona się nie nadaje, bo po prostu nie oczyszcza, nie mówiąc tu o zmyciu jakiegokolwiek makijażu.

Uczulać nie uczula, ale jak to praktycznie sama woda to nie ma co się dziwić. Skóra po stosowaniu jest taka sama jak przed, nie zmniejsza przesuszenia skóry.

Chcesz pochwalić Smefetka18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w 10!
  • Jestem w nim absolutnie zakochana! Najlepszy środek myjący moją twarz jakiego kiedykolwiek używałam, a poleciła mi go pani dermatolog. Bardzo delikatny, nie wywołał u mnie żadnych podrażnień, nawilża. Bardzo dobrze nadaje się do zmywania lekkiego makijażu, idealnie rozpuszcza tusz do rzęs, jednak z mocniejszym makijażem, chociażby z eyelinerem, nie radzi sobie najlepiej.

Podsumowując:

Plusy
    - wydajność
    - delikatny
    - nie podrażnia
    - nawilża
    - pozostawia skórę gładką
    - bez problemu usuwa delikatny makijaż

Minusy
    - cena za 250 ml zapłaciłam niecałe 40 zł

Mimo wysokiej ceny, jedno opakowanie wystarcza na około 4 miesiące stosowania codziennie rano i wieczorem. Na pewno warty swojej ceny i wypróbowania. Polecam

Używam tego produktu od: grudzień 2014
    Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie!

Chcesz pochwalić sara_94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre do codziennej pielęgnacji twarzy
  • Mam wrażliwą skóre, nie mogę przemywać twarzy wodą, ani żelami. Dlatego ta emulsja pomaga mi niesamowicie w codziennej higienie. Wystarczy nasączyć nią wacik. Później krem i buzia czysta. Cena trochę przesadzona.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Bathorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dziadostwo
  • Micela jak micela, jest, ale tak jakby jej nie ma.

Minusy:
    -nie nadaje się do demakijażu
    -bez użycia wody zostawia na skórze dziwną, świecącą powłokę
    -cena wręcz śmieszna
    -skład: parabeny, milion parabenów, jeszcze więcej PARABENÓW i oczywiście ukochany SLS
    -testowany na zwierzętach
    -brak jakiejkolwiek poprawy stanu cery

Plusy:
    +nie uczula (ale w sumie to nie robi nic)
    +ma fajną konsystencję i kolor, taki no, bezbarwny

Nie mam pojęcia dlaczego tego syfu tak długo używałam. A tak, ufałam dermatologom, po co mi to było to ja nie wiem. Człowiek młody był i głupi.

Używam tego produktu od: wstyd się przyznać, ale kilka dobrych lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo i jeszcze więcej

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kermiiit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przereklamowany
  • Nie sprawdza się i w przypadku przesuszonej, alergicznej skóry, i trądzikowej. Za tą cenę można mieć kilka lepszych emulsji/żeli do mycia buzi. Ta emulsja jest przeciętna. Fakt, nie podrażnia i nie uczula, ale to wszystko. Słabo oczyszcza po prostu. Nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry po użyciu, jednak co do tego niewysuszania to nie jestem taka pewna. Nie ma mowy, żeby zdziałała coś z trądzikiem czy AZS. Ja więcej nie kupię i nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno, całe

Chcesz pochwalić arafina za czytelną i pomocną recenzję?
  • oj nie bardzo
  • Szczerze mówiąc emulsja nie zrobiła z moją cerą absolutnie nic. Ani nie pogorszyła ani nie naprawiła (a na to liczyłam).
    Moim problemem były/są suche plamki łuszczącej się skóry na buzi. Od pani dermatolog dostałam zalecenie żeby myć buzie tą emulsją. Poza tym, ze moje suche skórki nie zniknęły (w sumie to miało tylko pomóc uporać się z tym a nie ozdrowić nagle moją cerę więc o to nie mam pretensji) to, przez to, że emulsja jest na prawdę delikatna i ciężko nią zmyć makijaż, nie zmywa go dokładnie i buzia jest w trochę gorszym stanie jeśli chodzi o wypryski. Nie chcę jej wyrzucać (jak dla mnie cena jest o co najmniej połowę za wysoka) więc postanowiłam zużyć ja w tradycyjny sposób czyli z użyciem wody. Na tym polu również nie zachwyca i dalej ciężko zmyć makijaż (zaznaczę jeszcze, że nie maluję się nie wiadomo jak, po prostu podkład, korektor i tusz do rzęs przerastają tę emulsję).
    Szału niema, kasa trochę wydana w błoto, problem na buzi jak był tak jest.

Ilość zużytych opakowań: męczę się z pierwszym i na pewno ostatnim

Chcesz pochwalić moniczka_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Wykupiłam go na receptę, którą dostałam od Pani dermatolog. Miałam przesuszoną i zanieczyszczoną skórę, z nielicznymi wypryskami. Emulsja, uratowała mi cerę

Plusy:
    -nie wysusza, wręcz nawilża! po umyciu twarzy czułam jakbym umyła ją kremem
    -dobrze myje
    -niweluje suche skórki już po pierwszym uzyciu
    -wydajna
    -duże opakowanie
    -fajna konstystencja, lekko tłusta
    -skóra wygląda zdrowo

Minusy:
    -nie zmywa makijażu, nie wiem skąd wgl taki pomysł producenta o.O

Dla skóry przesuszonej, problematycznej, wrazliwej - IDEAŁ! Jeśli chodzi o cenę to rzeczywiście wysoka, ale myślę ze warto

Używam tego produktu od: roku temu

Chcesz pochwalić TheSylwia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za delikatna. Słabo oczyszcza. Za droga.
  • Próbkę emulsji dostałam kiedyś od pani dermatolog. Nie polubiłyśmy się. Możecie to pochwalać lub nie, ale zazwyczaj podkład zmywam po prostu żelem do twarzy, bo wolę nie używać 124350505 specyfików, bo wiem, że to mojej cerze nie służy i stawiam na minimalizm. Na buteleczce jest napisane, że emulsja radzi sobie z demakijażem. Guzik prawda! Nie radzi sobie w ogóle. Można zużyć jej bardzo dużo i silnie pocierać buzię, a i tak nic nie zejdzie.Co za tym idzie nie oczyszcza za dobrze. Produkt jest bardzo delikatny dla cery. Dlatego nie powoduje podrażnień, nie zapycha, jest idealny dla cery wrażliwej i problematycznej. Jest dla mnie trochę za leisty, przez to za mało wydajny. Produkt nie jest przeznaczony dla mnie. Jednak jak ktoś szuka delikatnego żelu/emulsji do twarzy i nie zamierza nim zmywać makijażu to może się sprawdzić. Chociaż nie wiem czy nie wybrałabym na miejscu takiej osoby jakiegoś delikatnego płynu do higieny intymnej albo specyfiku do mycia dla dzieci. Bo chyba szkoda by mi było pieniędzy.

Używam tego produktu od: używałam ostatnio kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agatha123 za czytelną i pomocną recenzję?