Galderma, Cetaphil, Gentle Skin Cleanser (Łagodna emulsja do mycia)

Powiększ Galderma, Cetaphil, Gentle Skin Cleanser (Łagodna emulsja do mycia)

Zgłaszająca osoba: Agalay

Cetaphil emulsja - do specjalnej pielęgnacji nadwrażliwej i delikatnej skóry twarzy. Oczyszcza i odświeża skórę twarzy. To delikatna, nie dająca podrażnień emulsja, zawierająca wyłącznie niedrażniące składniki. Eliminuje konieczność użycia wody i mydła do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Skóra pozostaje czysta, świeża i bez podrażnień.
Szczególnie polecany w przypadku:
- skóry nadwrażliwej
- skóry z trądzikiem
- skóry przed i po zabiegach dermatologicznych i kosmetycznych
- skóry suchej i skłonnej do alegrii i wyprysków
- demakijażu twarzy.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Butylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Lauryl Sulfate, Stearyl Alcohol (28.03.2008)

• I znowu bubel
  • Ta emulsja nie myje
    Sama bym sie zdziwila co ja tu wypisuje ale jak widac w poprzednich komentarzach inne dziewczyny tez mialy taki problem!!
    Nie Maluje sie jak gwiazda Burleski ani Merilyn Manson!! Codziennie mam lekki makijaz z kremu BB, coraz rzadziej z fluidu i nawet tego nie da sie tym "cudem" zmyc! Maze sie, nie pieni raczej slizga po skorze i..to tyle. Zostawia ja brudna rozmazana -rozczarowana.
    Nie podraznia-fakt , no ale skoro nic nie robi to moze dlatego?
    Jesli o mnie chodzi jest to fatalna pomylka.
    Juz oddalam kolezance z problemami skornymi i...ona jest zakochana Tak wiec ile na swiecie twarzy -tyle opinii.
    Osobiscie nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: zaczelam-nie skonczylam

Chcesz pochwalić kasinaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zero podrażnień!
  • Od najmłodszych lat miałam problemy z cerą. Zawsze przesuszona, uczulona niemalże na wszystko, źle reagująca na zwykłe kremy nawilżające. Nawet przemywanie wodą skutkowało bardzo dużymi czerwonymi podrażnieniami, skóra swędziała i bardzo źle wyglądała. Długo szukałam czegoś, czym będę mogła umyć twarz i nie będzie mnie podrażniać. W internecie przeczytałam o serii Cetaphil i zaryzykowałam! Emulsja działa na mnie super, zero podrażnienia. Nakładam ją na twarz i zmywam bez wody przy użyciu wacika.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić anaamadamme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratował moją twarz!
  • Cetaphil poleciłam mi moja dermatolog, do której trafiłam z okropnym, swędzącym uczuleniem na mojej twarzy. Uznała, że twarz mam strasznie przesuszoną i podrażnioną, prawdopodobnie jakimiś kosmetykami. Dodatkowo, mam problemy z trądzikiem, więc pani doktor stwierdziła że cetaphil sprawdzi się tutaj najlepiej. Stosuję go razem z kremem intensywnie nawilżającym z tej samej serii, jednak tego używam rzadziej.
    Po pierwszym użyciu zauważyłam znaczą poprawę w nawilżeniu skóry. Twarz nie była taka "ściągnięta" jak po stosowaniu innych kosmetyków myjących. Dodatkowo skóra na twarzy po użyciu emulsji jest przyjemnie gładka i miękka. Swędzenie związane z uczuleniem zniknęło po dosłownie kilku zastosowaniach, wszystkie zaczerwienienia i wysypka również. Od tej pory emulsję stosuję codziennie.
    Nakładam ją na lekko zmoczoną twarz, lecz później zmywam ją wodą. Nie odpowiada mi stosowanie jej bez późniejszego "zmycia", ale tak też można zrobić. Często używam jej też do demakijażu, nie szczypie w oczy i doskonale usuwa makijaż.

Plusy:
    +wydajność - całe opakowanie 250 ml wystarczyło mi na około pół roku przy praktycznie codziennym stosowaniu
    +Idealny na wszystkie podrażnienia, uczulenia - całkowicie wyleczył moją wysypkę na twarzy
    + dobry dla cery trądzikowej - nie przyczynia się do powstawania nowych zmian, wręcz łagodzi te które już są
    +idealny do demakijażu - świetnie radzi sobie z tuszem do rzęs itd.
    +bez środków zapachowych

Minusy:
    - cena - dość drogi, można znaleźć tańsze odpowiednikiUżywam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić igusiek92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wydane pieniązki w błoto
  • Miał mnie wybawić w okresie BURZY wykwitów na mojej skórze a nie robił nic, czułam jakbym myła twarz masłem klarowanym. nie oczyszcza , nie myje nie robi nic!!!!!!!!!!!!!!

i ten SKŁAD!! 3/4 opakowania wyrzucam albo oddam

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić freshcotton za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny
  • Jestem posiadaczką skóry mieszanej, wrażliwej skłonnej do zanieczyszczeń i zaskórników. Mam spore trudności ze znalezieniem odpowiedniego kosmetyku do mycia twarzy, ponieważ potrzebuję delikatnego oczyszczenia i nawilżenia skóry. W przypadku 90% żeli jakie stosowałam oczyszczenie cery wiązało się z przesuszeniem jej na wiór, sciągnięciem itp. Skóra stawała się podrażniona i szorstka.Automatycznie produkowała więcej sebum i koło się zamykało. Ratowałam się więc treściwszymi kremami żeby niwelować nieprzyjemny efekt itd. W efekcie miałam wiecej zaskórników, krostek i na nic szły moje wysiłki.

Działanie Cetaphilu bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Jest to idealna emulsja myjąca dla mnie.

PLUSY :

+po zastosowaniu skóra jest wyraźnie zmękczona
    + delikatnie nawilżona, ukojona
    +świetnie nadaje się do używania kilka razy
    dziennie np. po treninu na siłowni czy bieganiu
    +nie wysuszy!!!
    +bardzo dobrze się sprawdza w pielęgnacji skóry podczas stosowania kwasów np. 10% migdałowego. +Pomaga niwelować suche skórki i uspokaja cerę

+/-Absolutnie nie stosuje jej solo do zmywania makijażu bo jest do tego celu za delikatna. Nie zmyje dokładnie tuszu do rzęs czy mocnego podkładu. Warto wcześniej przetrzeć twarz płynem do demakijażu. Jednak dla mnie nie jest to wadą.

MINUSY :

- Jedynym minusem jest skład tej emulsji. Dominują w niej konserwanty, ale mimo to efekt jaki daje jest dla mnie rewelacyjny.Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: 2 po 250ml

Chcesz pochwalić nikaadd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony od 10 lat
  • Idealnie deliatna emulsja do mycia twarzy. Nie podrażnia nawet skóry bardzo wrażliwej. Można stosować również do demakijażu, lecz u mnie bardziej sprawdza się do oczszczania twarzy po demakijażu płynem micelarnym, a także na rano, aby zmyć kremy nałożone wieczorem i przygotować cerę na dalszą poranną pielęgnację. Bardzo wydajny, jedno opakowanie starcza mi na ok. 2 miesiące. W opakowaniu praktyczna byłaby pompka, ale to opakowanie nie jest złe. Jedyny minus to tylko cena, mógłby kosztować odrobinę mniej, tak do 25 zł.

Ilość zużytych opakowań: straciłam rachubę

Chcesz pochwalić natser89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry produkt
  • świetny produkt do oczyszczania twarzy dla osób o skórze wrażliwej

plusy
    +delikatnie, acz skutecznie oczyszcza skórę
    +jest bardzo delikatny, idealny dla skór wrażliwych, lub na różnych kuracjach przeciwtrądzikowych
    +przy dłuższym użytkowaniu skóra jest ukojona, uspokojona, pryszcze szybko się goją

minusy
    -cena
    -nie zmyje makijażu, emulsja nada się do drugiego etapu oczyszczania, już po zmyciu makijażu

Chcesz pochwalić la_mania7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Miałam tylko miniaturową wersję tej emulsji, która jest dołączona do lipoaktywnego kremu nawilżającego.
    Sama w sobie jest świetna, bardzo wydajna o mlecznym kolorze. Ma inną konsystencję niż mleczko do oczyszczania twarzy... taką właśnie jak typowa emulsja Wsmarowywałam ją w twarz rano i wieczorem i ścierałam wacikiem dopóki ten nie był czysty. Jednak czasami jedna aplikacja nie wystarczała do całkowitego oczyszczenia twarzy i musiałam powtórzyć całą czynność co o dziwo ! POWODOWAŁO PIECZENIE SKÓRY. Nie mam skóry ani wrażliwej ani alergicznej a mimo to przy drugiej pod rząd aplikacji skóra delikatnie szczypała ( naprawdę DELIKATNIE ! ) co ustępowało mniej więcej po 30 sek. Mimo wszystko - rewelacja

+ konsystencja
    + wydajność
    + dostępność ( chyba każda porządniejsza apteka )
    + cena ( adekwatna do jakości i wydajności )
    + opakowanie
    + oczyszczenie
    + nawilżenie

+/- delikatne pieczenie podczas powtarzania czynności

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno miniaturowe opakowanie

Chcesz pochwalić Malooolatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry do czasu
  • Ten produkt poleciła mi była dermatologa jako że mam problemy z trądzikiem. Na początku byłam zadowolona z efektów jednak po jakimś czasie emulsja po prostu przestała działać. Wysuszył mi cerę i dostałam wysypu.
    zalety:
    -nie podrażnia
    -łagodny
    -dostępność
    wady:
    -drogi
    -po dłuższym czasie wysusza
    -nie zmywa dokładnie makijażu

Używam tego produktu od: ponad 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić myszata97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spełnia oczekiwań
  • jak dla mnie totalna pomyłka i rozczarowanie.

ale do rzeczy - emulsja jest bezzapachowa, biaława, konsystencja półpłynna. Mozna ją stosować z wodą lub bez, w obu przypadkach oczyszcza bardzo słabo.
    Prawdopodobnie jest tak dlatego że w składzie ma az 3 parabeny - oczyszczanie skóry Cethapilem przypomina więc przetarcie jej czyms w rodzaju wazeliny - nie wysusza ale demakijaż to mechaniczne ściągnięcie kosmetyków z twarzy.
    Plusem jest to że prawdopodobieństwo wywołania uczulenia jest małe, a forma emulsji jest przyjemniejsza w użyciu niż płynu micel. Nie zmienia to jednak faktu że dobry mógłby być najwyżej dla os. 40+ o suchej skórze, która sie nie maluje, a do zmywania nie chce uzywać wody.

Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić treize13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 4.0
  • Teoretycznie daję mocną, lecz w moim odczuciu obojętną notę. Opinie na temat tego kosmetyku są wyśmienite, ale z moją twarzą nic dobrego i złego nie robi.

Zalety:

+ brak zapachu
    + raczej nie wysusza twarzy
    + dobrze zmywa makijaż i nie tylko
    + po prostu nie ma zbyt wielu rzeczy do których można by było się przyczepić, ciężko stwierdzić jego efekt ;p

Używam tego produktu od: aktualnie nie używam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lladygodivva za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbawienie dla alergików
  • Mam cerę bardzo wrażliwą i skłonną do alergii. Prawie każdy żel do mycia twarzy a nawet woda powodują nieprzyjemne uczucie, wysuszenie a czasem nawet pieczenie. Te emulsje zalecił mi dermatolog gdy miałam trądzik różowaty (nie ma nic wspólnego z trądzikiem młodzieńczym), skóra wtedy jest mocno zaczerwieniona, swędząca i drażliwa. Zaczęłam stosować i tak zostało, nie zmienię go na żaden inny.

A oto jego zalety:

-świetnie oczyszcza skórę twarzy (nawet z wodoodpornego makijażu) bez konieczności użycia wody
    -delikatny nawet dla cery alergicznej i skłonnej do podrażnień
    -można stosować po zabiegach i przy podrażnionej skórze
    -pozostawia wspaniałe uczucie świeżości i oczyszczenia
    -niezwykle wydajny (1 opakowanie zużywałam rok przy codziennym stosowaniu)
    -niedrogi

Wad nie ma, mogę jedynie polecić.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki

Chcesz pochwalić Gosia X za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny
  • Ten produkt poleciła mi pani dermatolog, i pewnie jeszcze nie raz do niego wrócę. Wcześniej nie bardzo lubiłam żele do twarzy, używałam raczej peelingów, ale do tego z łatwością się przyzwyczaiłam. Używam codziennie rano i wieczorem przed snem. Kondycja skóry znacznie mi się poprawiła.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić mmwer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Mam wersje do cery suchej i wrazliwej. Emulsja w butelce z pompka jest b.wygodna.

Nie zmywa niewodoodpornego tuszu do rzes, nie ma zadnego zapachu ale za to b. przyjemnie myje i nawilza cere nie powodujac podraznien.

Jesli chodzi o nawilzenie to oczywiscie nie zastapi kremu na caly dzien ale jesli rano zwilzy sie twarz i nalozy emulsje na 2 minuty a dopiero potem splucze to pozostawia cere gladka i przyjemnie nawilzona na krotki czas.Używam tego produktu od: 3 lat z przerwami Ilość zużytych opakowań: 5 x 236ml

Chcesz pochwalić UcztaDlaZmyslow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Potrafiłby lwa ugłaskać.
  • Zawsze trzeba się liczyć z indywidualnymi potrzebami skóry i zgodnie z jej wymaganiami ją traktować. Więc ja staram się moją cerę pieścić jak roślinkę, bardzo srogą i niepobłażliwą roślinkę. Cetaphil odkryłam jakieś dwa lata temu w sezonie zimowym i jak się okazało, było to największe szczęście, jakie mogło spotkać moją buzię Miałam cerę dość kapryśną, wymagającą i alergicznie reagującą na wiele kremowych kosmetyków. Cetaphil moją cerę bardzo ułagodził, uspokoił i unormował. Nie zdziera lipidowego płaszcza ochronnego i nadmiernie nie wysusza. Mogłabym się nawet pokusić o stwierdzenie, iż dodatkowo nawilża skórę, dość optymalnie, nie pozostawia żadnej tłustej powłoczki. Absolutnie nie sprezentuje nam nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia skóry. Ze względu na swoją delikatność zupełnie nie nadaje się do demakijażu, chyba że stosuje się delikatne kremy BB lub pudry. Jest ekstremalnie wydajny, mały groszek żelu wystarcza na umycie całej buzi z nawiązką. Osobiście preferuję używanie go z wodą, jednak w sytuacjach awaryjnych równie dobrze działa pojedynczo na waciku. Jest zupełnie bezzapachowy, więc nie powinien nikogo uczulać. Skład również mi nie przeszkadza, nie zawiera żadnych alergennych paskudztw.

Stosuję go do codziennego mycia twarzy i, jak do tej pory, nie narzekam na brak wystarczającego oczyszczenia czy wysuszenie. Posiada również odrobinę tańszy zamiennik w postaci Physiogelu, jednak Cetaphil przebija go zarówno pod względem wydajności, jak i zupełnie bezzapachowej formuły.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: około 6/7

Chcesz pochwalić dooszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajna emulsja
  • Zacznę od minusów bo jest ich o wiele mniej :
    -cena ok. 40 zł za 250 ml - trochę za drogo ale da się to przeżyć ,
    Plusy :
    -ładnie zmywa makijaż, nawet tusz do rzęs,
    -dobrze się spłukuje wodą,
    -nie wysusza,
    -nie pachnie,
    - wygodne, duże i estetyczne opakowanie.
    Polecam - bardzo udany produkt aczkolwiek nie wiem jeszcze czy jest on moim KWC - muszę się jeszcze namyśleć .

Używam tego produktu od: od kilku dni.
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie.

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rutynowy kosmetyk w mojej pielęgnacji
  • Dla mojej problematycznej skóry (trądzik, łojotok) jest to idealny kosmetyk zabezpieczajacy przed utratą wody, normalizujący, chroni ją przed miejską wodą (używam go bez zmywania), jest fajną bazą pod makijaż.
    Zalety:
    +matuje
    +przywraca równowagę
    +oczyszcza
    +nie podrażnia
    +bardzo wydajny
    +bezzapachowy i hipoalergiczny
    Minusów brak.
    Od pewnego czasu nie mogę się bez niego obyć.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaśnie ?

Chcesz pochwalić bree meg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideal
  • Ten kosmetyk poleciła mi moja mama, która jest dermatologiem i od tej pory nie używam praktycznie żadnego innego. Emulsji używam codziennie do zmywania makijażu, niekiedy myje nią całą twarz. Jest to jeden z nielicznych kosmetyków które nie podrażniają mi oczu.
    Muszę zaznaczyć że moja skóra jest skłonna do podrażnień, kilka lat temu cierpiałam na alergiczne zapalenie spojówek oraz noszę soczewki kontaktowe. Bardzo trudno było mi znaleźć produkt do demakijażu, który nie powodowałby podrażnień, łzawienia i szczypania oczu.
    Ta emulsja jest bardzo delikatna, dobrze zmywa makijaż i oczyszcza cerę, nie powoduje powstawania zaskórników, jednym słowem dla mnie ideał. Zawsze kupuję duże opakowanie z wygodną pompką, które starcza mi na długo.
    Polecam wszystkim wrażliwcom.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 7

Chcesz pochwalić Katkub7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Czytałam dużo pozytywnych recenzji na temat tego produktu więc postanowiłam spróbować i nie zawiodłam się. Jest to produkt,który zagości na dobre w mojej łazience. Mam twarz z trądzikiem i ten produkt nie powoduje żadnego jego nasilenia, bez zapachu, neutralny, po prostu idealny. Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić justma za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Też kupuję od lat i nie zamierzam zmieniać, używam do demakijażu, również oczu, do mycia. Przy podraznieniach niezastąpiony, delikatny, bez zapachu. Lubię.

Ilość zużytych opakowań: 8-10, czasami 250ml, trafiały mi się też duże, z pompką, chyba 500ml

Chcesz pochwalić ferudko za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wyobrażam sobie innego płynu
  • Delikatny, bezpieczny, skuteczny.
    Zmywa makijaż, myje, łagodzi, ma fajną konsystencję. A jak mi się kończy, albo najdzie mnie na wypróbowanie innego płynu micelarnego czy mleczka do demakijażu - zwykle kończy się to podrażnieniem, łzawiącymi oczami i wycieczką do sklepu po następny.
    Idealny dla wrażliwej cery.

Używam tego produktu od: 3-4 lat
    Ilość zużytych opakowań: mogę strzelać, pewnie ze 20

Chcesz pochwalić zuczek pe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Drogi i nieskuteczny
  • Produkt przereklamowany.
    Moim zdaniem w ogóle nie myje, aby go zużyć najpierw myłam twarz jakimś żelem a później cetaphilem aby trochę nawilżyć skórę twarzy.
    Fakt - nawilża dobrze.
    Ale od nawilżania nie jest żel do mycia.
    Żel do mycia, jak sama nazwa wskazuje ma myć, oczyszczać

Używam tego produktu od: używałam miesiąc

Chcesz pochwalić _Schmetterling za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie za drogi....
  • Mam trądzik różowaty i Cetaphil poleciła mi dermatolożka. Owszem na poczatku może i zmniejszył krosty, ale potem było tak sobie. Żadnych spektakularnych efektów nie zauważyłam, oprócz znikania kasy z portfela. Używałam go codziennie po kilka razy - wg zaleceń lekarza, więc nie był wcale taki wydajny...
    Podsumowując, zużyłam kilka opakowań, ale na razie odstawiłam. Teraz używam produktów naturalnych, ziołowych z BU. Efekty pomalutku zaczynają być widoczne, poprawa nawilżenia cery, zanik wysypu krost, istniejące znikają, w ogóle twarz wygląda lepiej, a co za tym idzie moje samopoczucie też....

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 (4 duże, 1 próbka)

Chcesz pochwalić ghota za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto!
  • skóra mieszana tłusta i normalna a w niektórych miejscach nawet i sucha..
    po stosowaniu "cetaphil" przez pierwszy tydzień na twarzy miałam skorupę..
    mimo tego nie dałam za wygraną skończyłam kurację dermatologiczną doprowadziłam skórę twarzy do dobrego stanu i od nowa zaczęłam stosować emulsję.

+dobra cena (jak za taki produkt) łatwo dostępny
    +niewiarygodnie ekonimiczny
    +doskonale oczyszcza i nie ściąga skórę
    +ładny przyjemny delikatny zapach

-dobrze oczyszcza ale nie polecam do demakijażu oraz stosowania bez jakiegoś kosmetyku nawilżającego Używam tego produktu od: 2miesięcyIlość zużytych opakowań: jedna mała próbka

Chcesz pochwalić blondineczka07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna, ale ma poważnego konkurenta
  • Pierwsza emulsja do mycia, którą stosowałam bez użycia wody, a poleciła mi ją moja dermatolog.
    Byłam z niej bardzo zadowolona, ale znalazłam jej tańszy zamiennik - Ziaja Fizjoderm.
    W każdym razie przez długi okres kupowałam Cetaphil ze względu na łagodne działanie, brak efektu ściągnięcia/wysuszenia skóry. Pomimo SLS w składzie (na co początkowo nie zwracałam uwagi) nie zapychał mnie. Latem na skroniach pojawiło mi się wojsko zaskórników, ale winie za to raczej słońce, a nie Cetaphil.
    Jest bezzapachowy, ma fajną konsystencję i mleczny odcień, który ja w kosmetykach bardzo lubię. Poza tym jest dość wydajny i łatwo dostępny.
    Nie radzi sobie ze zmyciem makijażu oczu, ale od czego są dwufazowe płyny

Ogólnie rzecz biorąc, bardzo dobry produktale dość drogi, zwłaszcza, że można dostać na rynku jego tańszy zamiennik. Gdyby nie żel z Ziaji, byłby moim KWC i na pewno ciągle bym do niego wracała.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić kogotoobchodzi za czytelną i pomocną recenzję?