Galderma, Cetaphil, Gentle Skin Cleanser (Łagodna emulsja do mycia)

Powiększ Galderma, Cetaphil, Gentle Skin Cleanser (Łagodna emulsja do mycia)

Zgłaszająca osoba: Agalay

Cetaphil emulsja - do specjalnej pielęgnacji nadwrażliwej i delikatnej skóry twarzy. Oczyszcza i odświeża skórę twarzy. To delikatna, nie dająca podrażnień emulsja, zawierająca wyłącznie niedrażniące składniki. Eliminuje konieczność użycia wody i mydła do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Skóra pozostaje czysta, świeża i bez podrażnień.
Szczególnie polecany w przypadku:
- skóry nadwrażliwej
- skóry z trądzikiem
- skóry przed i po zabiegach dermatologicznych i kosmetycznych
- skóry suchej i skłonnej do alegrii i wyprysków
- demakijażu twarzy.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Butylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Lauryl Sulfate, Stearyl Alcohol (28.03.2008)

• Super
  • Od dawna zmagam się z trądzikiem. Ten kosmetyk poleciła mi dermatolog. Używam go od roku, pozwolił on opanować wysuszenie skóry z którym zmagam się w wyniku leczenia. Jest bardzo delikatny, nie podrażnia i nie uczula, delikatnie oczyszcza twarz nie naruszając jej naturalnej ochrony dzięki czemu szybciej się regenerują i odzyskuje naturalną równowagę.
    Używam od roku i bedę jeszcze używać. Poza tym mimo, że cena może wiele osób odstraszać jest bardzo wydajny, wystarczy już niewielka ilośc aby umyć twarz. Mi buteleczka starcza na ok 2-3 miesiące.

Ilość zużytych opakowań: około 4

Chcesz pochwalić kynodontas za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój KWC
  • Uwielbiam! Ten kosmetyk uratował mi twarz, wystarczyły 2 miesiące i cera stała się odpowiednio nawilżona, bez niedoskonałości (pozostało kilka przebarwień na policzkach), po prostu jestem zakochana w tym kosmetyku.Jest wydajny (mi wystarcza na 4 miesiące jedna buteleczka, a myję nim twarz 2 razy codziennie, więc jak najbardziej ok ). Co tu dużo mówić, polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 cała i otworzyłam niedawno drugą

Chcesz pochwalić Klaudiasn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie dla mnie
  • Podczas leczenia trądziku poleciła mi dermatolog. Skóra się poprawiła, ale chyba bardziej po maści niż po tym kosmetyku. Po kuracji przestałam widzieć pozytywne skutki, w tym efekt oczyszczania z sebum. Dla mnie trudna konsystencja- nie pieni się, pozostawia film na skórze. Ja wiem, że nie jest to mydło tradycyjne jednak zgadzam się z opiniami ze wysusza skórę. Makijaż dało się zmyć. Aktualnie próbuje zużyć do końca drugie pod prysznicem. Przerzucilam się na Effaclar La Roche Posay.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić cytryn0103 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dajmy się zwieść...
  • Produkt kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii, rekomentacji dermatologów, bla, bla, bla...

Plusy:
    + wydajność;
    + dzięki emulsji odkryłam, że najprawdopodobniej mam uczulenie na parabeny.

Minusy:
    - SKŁAD! Co z tego, że krótki... Obecność SLS'ów i parabenów raczej nie jest kompozycją antyalergiczną czy delikatną;
    - podrażnia (uczulenie na policzkach, zamknięte zaskórniki);
    - zapach jakiś taki chemiczny;
    - nie nawilża, zostawia na twarzy jedynie tłustą nieprzyjemną warstwę;
    - nie zmywa makijażu;
    - wygórowana cena.

Generalnie pogarsza stan cery, nie polecam.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 4 (o zgrozo)...

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Magdaaa21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny płyn do cery trądzikowej
  • Z trądzikiem walczę od 14 roku życia. Wypróbowałam już chyba wszystkie możliwe specyfiki z drogerii i aptek, z lepszym i gorszym skutkiem, ale nigdy nie byłam zadowolona. Kiedyś dermatolog dała mi próbkę tego płynu, podpasował mi, ale zapomniałam o nim, bo myślałam, że jest dla mnie za słaby. Dwa lata temu na allegro dojrzałam amerykańską wersję tego płynu, w ogromnej butelce ok 500ml, zamówiłam.I nie żałuje. Moja skóra odżywa po zastosowaniu tego płynu, jeśli mam makijaż najpierw zmywam raz miceralem, a potem 2 razy tym płynem. Czysta skóra gwarantowana. Od jakiegoś roku nie muszę używać podkładu tylko krem bb mi wystarcza. Zamawiam zawsze wersję amerykańską, wydaje mi się inna niż nasz, lepsza oczywiście.Każdy narzeka, że są tak jakieś złe składniki, jednak ja uważam, że płyn zawierający 8składników to nie jest źle, w porównaniu z innymi z apteki które mają ok 20. Jeśli borykasz się tak samo jak ja z trądzikiem, wypróbuj! może okazać się tak samo pomocna Tobie jak i mi. Nasz błąd to wieczne wysuszanie cery. Jest naprawdę bardzo wydajny, uzywam go dwa razy dziennie i starcza mi prawie na pół roku

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić emiliapujer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boski
  • Uwielbiam ten kosmetyk za to ze doskonale wygladza i nawilza moją skórę, jest delikatny i bez drazniacego zapachu. Po codziennym stosowaniu emulsji zauważylam poprawe wygladu mojej skóry nic mi nie wyskakuje i nie mam juz suchych skórek. Cena jak za tak doskonały produkt nie jest wysoka.

Chcesz pochwalić ASIA91189 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar!
  • Produktu tego używałam jakieś 3,5 roku temu, poleciła mi go dermatolog do oczyszczania skóry, która po dermatologicznym leczeniu trądziku miejscami stała się bardzo mocno przesuszona, z krwawymi, niezmiernie bolesnymi stanami zapalnymi. Niestety, ten produkt, zamiast pomóc, jedynie zaszkodził. Stany zapalne stały się jeszcze intensywniejsze, nie obejmowały już tylko okolic nosa, ale również okolice brwi i włosów, w dodatku skóra zaczęła jeszcze mocniej swędzieć i wręcz schodzić ogromnymi płatami, po czym zostawały strupy i nawet do tej pory, po 3,5 roku, stosunkowo duże blizny. Może to była reakcja uczuleniowa - nie wiem, dla mnie produkt ten był wręcz katastrofalny, dlatego nie polecam. Pół gwiazdki jedynie dlatego, że nie da się dać 0.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: część pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Duraczek1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo delikatny
  • Do używania na zmianę z czymś mocniejszym na wieczór - tak!

U mnie najlepsze efekty dało mycie buzi Cetaphilem na sucho i spłukanie wodą. Korzystałam z niego rano, bo wieczorem za słabo domywał twarz, ale rano, kiedy trzeba było tylko ją odświeżyć - w sam raz. Skóra pozostawała gładka i bardzo, bardzo miękka, zero wysuszenia.

Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka jego ilość. Nadaje się nawet do zmycia makijażu oczu - ale wtedy trzeba nałożyć na wacik, samo przemycie nie wystarczy. Cena w aptekach internetowych jak za tę wydajność przystępna.

Bardzo lubię i na pewno raz na jakiś czas będę kupować, szczególnie na zimę, kiedy łatwiej o przesuszenie mojej mieszanej cery.

Używam tego produktu od: około rok temu

Chcesz pochwalić Miranda76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam.
  • Zacznę od tego, że jestem wielką fanką wielu kosmetyków cetaphil. Emulsja jest kolejnym moim odkryciem jeśli chodzi te dermokosmetyki. W dozowaniu wygodna, jest bardzo wydajna, dosłownie kropla wystarczy do umycia twarzy. Można stosować na mokro i na sucho wedle uznania. Po zastosowaniu skóra jes przyjemna w dotyku, ma jakby chroniącą warstwę. Skóra się nie łuszczy i nie jest ściągnięta. Jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: 1.5 roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Konwalijka123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny!
  • Zbawił moją cerę po zabiegach kosmetycznych jak żaden inny! za każdym razem gdy próbuję przestawić się na inny kosmetyk to i tak wracam do mojego ulubionego cetaphilu Cena adekwatna jest to jakości i wydajności produktu, moim zdaniem może być stosowany we wszystkich typach cery, ale przy mojej wrażliwej sprawdza się idealnie!

Używam tego produktu od: 2010
    Ilość zużytych opakowań: 7 w trakcie

Chcesz pochwalić dajana456 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij