Galderma, Cetaphil, Gentle Skin Cleanser (Łagodna emulsja do mycia)

Powiększ Galderma, Cetaphil, Gentle Skin Cleanser (Łagodna emulsja do mycia)

Zgłaszająca osoba: Agalay

Cetaphil emulsja - do specjalnej pielęgnacji nadwrażliwej i delikatnej skóry twarzy. Oczyszcza i odświeża skórę twarzy. To delikatna, nie dająca podrażnień emulsja, zawierająca wyłącznie niedrażniące składniki. Eliminuje konieczność użycia wody i mydła do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Skóra pozostaje czysta, świeża i bez podrażnień.
Szczególnie polecany w przypadku:
- skóry nadwrażliwej
- skóry z trądzikiem
- skóry przed i po zabiegach dermatologicznych i kosmetycznych
- skóry suchej i skłonnej do alegrii i wyprysków
- demakijażu twarzy.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Butylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Lauryl Sulfate, Stearyl Alcohol (28.03.2008)

• Moja emulsja
  • Emulsja do mycia Cetaphil jest dla mnie idealna. Łagodna, nie podrażniająca, co przy mojej wrażliwej skórze jest dosyć istotne. Po umyciu twarzy nie ma efektu naciągniętej skóry, jak to bywa przy innych produktach tego typu. Oprócz zmywania zanieczyszczeń ze skóry, dodatkowo ją nawilża. Jest też bardzo wydajne, już niewielka ilość wystarczy, by zmyć całą twarz

Używam tego produktu od: Ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe i 1 w trakcie

Chcesz pochwalić BunnyB za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja
  • to tak: kilka lat temu miałam problemy z trądzikiem, (kto ich nie miał :P) w aptece kupiłam to to za jakies 40 zł. Z uwagi na cenę spodziewałam się cudów a tu o:
    - zostawia tłusty film
    - nie oczyszcza
    - po pewnym czasie dostałam uczulenia

+/- cała butelkę zużyłam używając żelu jako mydła do twarzy, wtedy sie sprawdzał

a najlepszym wyjściem na trądzik w moim przypadku było mleko :P tanio i szybko

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić agaciksa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale...
  • Powiem tak, bardzo lubię go stosować. Uważam, że jest na tyle delikatny, że nie zrobi mi krzywdy. Jednakże, nie radzi sobie z moim makijażem niestety (chociaż nie nakładam nic w nadmiarze, a oczu nawet nie ruszam;p), dlatego odejmuję gwiazdkę. A kolejne pół odejmuję za cenę - jest po prostu drogi. Ale za to wydajny nie odejmuję całej, lecz pół.

Używam tego produktu od: września
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie

Chcesz pochwalić absolutte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niby dobry, ale...
  • Poleciła mi go dermatolog do mycia buzi i miejsc przesuszonych, gdy byłam na kuracji izotretynoiną.

+ Ładnie zmywa makijaż, daje radę nawet z mocnym makijażem oczu
    + Nawilża
    + Pielęgnuje
    + Nie powoduje problemów skórnych, uczuleń, suchości
    + Bez zapachu
    + Wygodna buteleczka
    + Łatwo dostępny i często w promocjach
    + Dość wydajny

- Skład... Dopiero niedawno mu się przyjrzałam i moje oczy ujrzały tylko wodę, mydło i 3 parabeny. Zadziwiające, bo bardzo fajnie się u mnie sprawdzał i szczerze nie miałam mu do tej pory nic do zarzucenia.

Generalnie jest okej, bardzo przypadł mi do gustu i lubię go stosować. Bardzo dobrze działa, nawilża, nie robi krzywdy. Tyle że nie wiem czy kupię ponownie, mimo że świetnie się sprawdził to wolałabym coś o lepszym składzie... Będę szukać zamiennika, a zużyję buteleczkę bez bólu, aczkolwiek z pewną dozą sceptyzmu.

Ilość zużytych opakowań: około 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie hit
  • Według mnie cetaphil to zdecydowanie godny polecenia produkt. Sprawdza się idealnie zarówno przy demakijażu jak i zwykłym myciu twarzy.Radzi sobie nawet ze zmywanie mascary. Mam skórę mieszaną, zanim zaczęłam stosować cetaphil miałam również miejsca na policzkach, w których skóra była przesuszona. Po rozpoczęciu stosowania byłam miile zaskoczona, już po pierwszym użyciu zauważyłam różnice - po umyciu czułam, że twarz jest oczyszczona, a skóra delikatna. Produkt również idealnie przystosowuje skóre do stosowania innych kosmetyków takich jak tonik czy krem, sprawia, że świetnie dopełniają cały efekt No i musze wspomnieć, że odkąd go stosuje pożegnałam się z problemem występowania drobnych wyprysków, cera jest matowa i zdrowa. Podsumowując:

"+"
    - nawilża
    - przeciwdziała występowania wyprysków
    - doskonale oczyszcza skórę
    - wydajny (1 opakowanie używałam przez około pół roku myjąc twarz rano i wieczorem)
    - nie podrażnia, skóra dobrze go toleruje
    - cena (biorąc pod uwage wydajność i jakość cena jest całkiem przystępna)
    - neutralny delikatny zapach

"-"
    - może opakowanie, trochę utrudnia wydostanie resztek produktu, ale z drugiej strony wcale nie sprawdza się źle przy codziennym stosowaniu, bo w miare precyzyjnie pozwala dozować produkt

Generalnie rzecz biorąc zdecydowanie polecam, póki co to jest to mój hit i nie zamierzam zmieniać go na nic innego

Używam tego produktu od: około 10 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić ania1994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy z najlepszych !
  • kiedyś miałam ogromne problemy z cerą-trądzik, łuszczenie się skóry, wysuszone płaty skóry, ogółem porażka( ale to ze względu na źle dobrane kosmetyki które niby miały zwalczyć trądzik)

w końcu wybrałam się do dermatologa który zalecił mi stosowanie tej właśnie emulsji, która jak się później okazało, wraz z kremem nawilżającym z tej samej serii i antybiotykiem na trądzik 'duac', zdziałały cuda.

Emulsja:
    -nawilża
    -oczyszcza
    -można stosować ją bez używania wody
    -posiada bardzo wygodne opakowanie
    -jest wydajna (wystarcza mi na ok.pół roku
    -można dostać ją nawet za 30 zł przy obniżkach

minusów brak

od tamtego czasu stosuję ją codziennie jako środek do demakijażu ( bez problemu zmywa nawet woodoodporne kosmetyki bez podrażniania skóry)

od chwili kiedy posiadam emulsje cetaphil nie kupilam zadnego innego kosmetyku do demakijazu

Chcesz pochwalić Kamksi za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Balsam nawilża na bardzo długi czas. Cierpię na łuszczycę i moja skóra jest naprawdę sucha (mimo,że nie mam na niej zmian) - trudno znaleźć mi produkt który skutecznie ją nawilży. Cetaphil spełnia moje oczekiwania i sprostuje wymaganiom. Oprócz masełek z Farmony jest jednym z najlepszych produktów do ciała. Nawilża nawet bardzo suchą skórę na bardzo długo (smarowanie po kąpieli na noc, a następnego dnia skóra nadal jest nawilżona).Używam tego produktu od: dłużej niż pół rokuIlość zużytych opakowań: 1

Chcesz pochwalić malinowyxsok za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Od dawna zmagam się z trądzikiem. Ten kosmetyk poleciła mi dermatolog. Używam go od roku, pozwolił on opanować wysuszenie skóry z którym zmagam się w wyniku leczenia. Jest bardzo delikatny, nie podrażnia i nie uczula, delikatnie oczyszcza twarz nie naruszając jej naturalnej ochrony dzięki czemu szybciej się regenerują i odzyskuje naturalną równowagę.
    Używam od roku i bedę jeszcze używać. Poza tym mimo, że cena może wiele osób odstraszać jest bardzo wydajny, wystarczy już niewielka ilośc aby umyć twarz. Mi buteleczka starcza na ok 2-3 miesiące.

Ilość zużytych opakowań: około 4

Chcesz pochwalić kynodontas za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój KWC
  • Uwielbiam! Ten kosmetyk uratował mi twarz, wystarczyły 2 miesiące i cera stała się odpowiednio nawilżona, bez niedoskonałości (pozostało kilka przebarwień na policzkach), po prostu jestem zakochana w tym kosmetyku.Jest wydajny (mi wystarcza na 4 miesiące jedna buteleczka, a myję nim twarz 2 razy codziennie, więc jak najbardziej ok ). Co tu dużo mówić, polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 cała i otworzyłam niedawno drugą

Chcesz pochwalić Klaudiasn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie dla mnie
  • Podczas leczenia trądziku poleciła mi dermatolog. Skóra się poprawiła, ale chyba bardziej po maści niż po tym kosmetyku. Po kuracji przestałam widzieć pozytywne skutki, w tym efekt oczyszczania z sebum. Dla mnie trudna konsystencja- nie pieni się, pozostawia film na skórze. Ja wiem, że nie jest to mydło tradycyjne jednak zgadzam się z opiniami ze wysusza skórę. Makijaż dało się zmyć. Aktualnie próbuje zużyć do końca drugie pod prysznicem. Przerzucilam się na Effaclar La Roche Posay.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić cytryn0103 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij