Galderma, Cetaphil, Gentle Skin Cleanser (Łagodna emulsja do mycia)

Powiększ Galderma, Cetaphil, Gentle Skin Cleanser (Łagodna emulsja do mycia)
Produkt dostępny w 2 sklepach. Cena już od 38,69 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Agalay

Cetaphil emulsja - do specjalnej pielęgnacji nadwrażliwej i delikatnej skóry twarzy. Oczyszcza i odświeża skórę twarzy. To delikatna, nie dająca podrażnień emulsja, zawierająca wyłącznie niedrażniące składniki. Eliminuje konieczność użycia wody i mydła do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Skóra pozostaje czysta, świeża i bez podrażnień.
Szczególnie polecany w przypadku:
- skóry nadwrażliwej
- skóry z trądzikiem
- skóry przed i po zabiegach dermatologicznych i kosmetycznych
- skóry suchej i skłonnej do alegrii i wyprysków
- demakijażu twarzy.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Butylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Lauryl Sulfate, Stearyl Alcohol (28.03.2008)

• Delikatna emulsja
  • Emulsję bardzo lubię. Kupuję ją już od bardzo dawna. Dobrze działa na moją cerę, nie powoduje szkód.

Plusy:
    -dobrze zmywa makijaż (teraz głównie używam do zmywania makijażu oka)
    -nie piecze ani nie podrażnia oczu
    -jest wydajna, na długo starcza
    -ma fajną konsystencję
    -nie podrażnia cery, nie wysusza jej
    -utrzymuje nawilżenie
    -łatwo się zmywa zarówno wodą jak i wacikiem

Minusy:
    -cena jest trochę duża (ok.40zł), jednak równoważy się z wydajnością produktu.

Ilość zużytych opakowań: 7-8

Chcesz pochwalić Nivata za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

fakty i mity depilacja

• ukochany zmywacz do makijażu
  • +nie podrażnia
    +lekko nawilża
    +nie uczula
    +wydajny
    +zmywa z łatwością cały makijaż
    +nie zapycha
    Podsumowując, używając go od 6 lat moge śmiało stwierdzić że jest to najlepszy produkt dla mojej cery

Ilość zużytych opakowań: około 8/9 pełnych opakowań

Chcesz pochwalić tusiva za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Mojej bardzo wrażliwej i suchej skórze "przytrafił" się trądzik dorosłych. Dermatolog polecił mi Cetaphil i tak trafiłam na ten produkt, bez którego nie wyobrażam już sobie codziennej pielęgnacji twarzy - próbowałam przerzucić się na coś bardziej niskobudżetowego, ale trwało to tylko chwilę, prawie od razu wróciłam do sprawdzonej emulsji.
    Emulsja zaczęła łagodzić moją rozognioną skórę już od pierwszych dni używania i w połączeniu z Cetaphilem Dermoprotektorem stanowi bazę mojej codziennej pielęgnacji

PLUSY:
    - wydajny
    - łagodzi podrażnienia i w żadnym razie nie powoduje nowych
    - jest niesamowicie delikatny dla bardzo wrażliwej skóry
    - nie wysusza
    - zmywa makijaż - co prawda nie wiem jak radzi sobie z wodoodpornymi produktami do oczu, ale używam sporadycznie, a jeśli już, to zmywam płynem dwufazowym z Ziaji

MINUSY:
    Brak! Początkowo (po przestawieniu się z żeli do mycia twarzy za ~15 zł) przerażała mnie cena produktu, jednak właściwości, działanie, to, że Cetaphil jest moim absoultnym pewniakiem oraz korzystanie z promocji (w Hebe często można dostać za 30 zł) sprawiły, że zmieniłam nastawienie do kwestii kwoty ;-)

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić rehbuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w 10!
  • Poleciła mi tą emulsję kilka lat temu koleżanka farmaceutka , za co jej bardzo dziękowałam nie raz

Moja cera tłusta, skłonna do wyprysków.

Emulsji używam przede wszystkim do demakijażu, tak też mi poleciła Asia ( wspomniana wcześniej ).

Emulsja idealnie zmywa puder, tusz do rzęs, cienie do powiek i wszystko inne co trzeba.

Nie używam żadnych innych mleczek do demakijażu.
    To jest mój strzał w dziesiątkę od około 3 lat i sądzę, że na wiele lat pozostanie.

Zużywa się go bardzo mało, jego konsystencja jest dość tłusta i dobrze rozprowadza się po twarzy, więc naprawdę nie trzeba go wiele.

Największe PLUSY dla niego przede wszystkim za to, że zmywa makijaż przy czym chroni i pielęgnuje skórę.

Na dodatek cena też nie jest jakoś mega duża, koszt w aptece około 50zł.

Polecam ten produkt naprawdę WSZYSTKIM!!

Używam tego produktu od: PONAD 3 LAT
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić olunia2016 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC!
  • Na emulsję Cetaphil trafiłam przypadkiem, przeczytałam recenzję, skusiłam się i... NIE ŻAŁUJĘ!

Dla mnie emulsja ma same plusy:
    + przede wszystkim nie uczula (a jestem bardzo podatna na alergię)
    + świetnie oczyszcza skórę, zmywa makijaż
    + ma działanie lecznicze (złagodziła stany zapalne na mojej skórze, skóra była ładniejsza już na drugi dzień po pierwszym użyciu)
    + nie zatyka porów
    + ma neutralny zapach
    + jest wydajny
    + cena w porównaniu do jakości jest na prawdę nie wielka

Emulsję zmywam bez użycia wody. Nadmiar ściągam płatkiem kosmetycznym i przecieram twarz płynem micelarnym hydrabio z biodermy. Później nakładam krem- skinoren, który jest kolejnym moim KWC.
    Dziewczynom z trądzikiem polecam takie oczyszczanie skóry. Stosuje to dopiero 2 tygodnie a efekty są powalające. POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 1/5

Chcesz pochwalić determinacja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uff, po problemie!
  • Każda z nas chyba potwierdzi, że emulsja micelarna Cethaphil to niewątpliwy hit. Ma niesamowite atuty, które pomagają poradzić sobie z problemową skórą, szczególnie osób młodych, borykających się z rozkapryszoną cerą.

Jako posiadaczka cery mieszanej, nie wiedziałam, co mam zrobić - jak nawilżać policzki, które przesuszały się od kosmetyków, stosowanych przeze mnie przez przetłuszczający się naskórek w strefie T.

Na pomoc przyszła mi pani dermatolog, która wręczyła mi maleńką próbeczkę z tym zbawiennym płynem.
    Już po kilku razach stosowania moja skóra odżyła. Jakie plucy zauważyłam?
    + nawilżona skóra
    + nie podrażnia ( muszę dodać, że skóra na mojej twarzy jest dość problematyczna, czerwieni się i piecze )
    + nie powoduje uczucia lepkości czy dyskomfortu podczas stosowania
    + idealnie zmywa makijaż bez efektu szczypiących oczu
    + jest bezpieczny pod względem składu chemicznego
    + polecany jest kobietom po zabiegach kosmetycznych
    + nie powoduje przetłuszczania skóry
    + bardzo wydajny
    + przystęna cena jak na tak ciekawy produkt
    + poręczne opakowanie
    + lekka konsystencja
    + oczyszcza z wszelkich zanieczyszczeń i chroni skórę.
    Czego chcieć więcej? Dzięki temu preparatowi cieszę się ładną cerą. Nie muszę już inwestować w toniki, kremy na dzień/noc, nawilżające, oczyszczające pianki, itp. Wszystko mam w jednym produkcje. Oszczędność nerwów, czasu i pieniędzy.
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Maddelleine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze niezawodny.
  • Zacznę od tego że mam skórę mieszaną skłonną do trądziku szczególnie podczas miesiączki. Próbowałam wiele kosmetyków przeciwtrądzikowych ale zawsze wracam z utęsknieniem do niego. Mycie buzi tym kosmetykiem jest cudowne Moja skóra staje się gładka a zmiany trądzikowe znikają szybciej. Zdecydowanie polecam !

Używam tego produktu od: Kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Multum

Chcesz pochwalić JiinX za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry.
  • Świetnie radzi sobie ze skórą problemową. Znakomicie oczyszcza, nie podrażnia, nie zapycha. Jest przy tym niesamowicie wydajny. Nie wiem jak sprawdza się w roli produktu do demakijażu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić guiltydress za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez tej emulsji. Zmywam nią makijaż wieczorem, a rano oczyszczam twarz. Próby zmiany preparatu na inny, kończyły sie podrażnieniami. Zawsze do niego wracam.
    POLECAM!!!
    Jedyny minus jest taki, że ciężko zmyć nią makijaż wodoodporny.
    Plusów jest zdecydowanie więcej, polecam szczególnie tym z problematyczną cerą.

Ilość zużytych opakowań: Trudno policzyć.....Około 30

Chcesz pochwalić krolvi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Używam do 2 lat i bezgranicznie ufam.

ZALETY:
    +super wydajny
    +nie wysusza
    +nie podrażnia
    +można używać do demakijażu oczu i twarzy
    +nie ma zapachu
    +przystępna cena

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić olixxo za czytelną i pomocną recenzję?