Galderma, Cetaphil, Gentle Skin Cleanser (Łagodna emulsja do mycia)

Powiększ Galderma, Cetaphil, Gentle Skin Cleanser (Łagodna emulsja do mycia)

Zgłaszająca osoba: Agalay

Cetaphil emulsja - do specjalnej pielęgnacji nadwrażliwej i delikatnej skóry twarzy. Oczyszcza i odświeża skórę twarzy. To delikatna, nie dająca podrażnień emulsja, zawierająca wyłącznie niedrażniące składniki. Eliminuje konieczność użycia wody i mydła do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Skóra pozostaje czysta, świeża i bez podrażnień.
Szczególnie polecany w przypadku:
- skóry nadwrażliwej
- skóry z trądzikiem
- skóry przed i po zabiegach dermatologicznych i kosmetycznych
- skóry suchej i skłonnej do alegrii i wyprysków
- demakijażu twarzy.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Butylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Lauryl Sulfate, Stearyl Alcohol (28.03.2008)

• beznadzieja
  • to tak: kilka lat temu miałam problemy z trądzikiem, (kto ich nie miał :P) w aptece kupiłam to to za jakies 40 zł. Z uwagi na cenę spodziewałam się cudów a tu o:
    - zostawia tłusty film
    - nie oczyszcza
    - po pewnym czasie dostałam uczulenia

+/- cała butelkę zużyłam używając żelu jako mydła do twarzy, wtedy sie sprawdzał

a najlepszym wyjściem na trądzik w moim przypadku było mleko :P tanio i szybko

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić agaciksa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale...
  • Powiem tak, bardzo lubię go stosować. Uważam, że jest na tyle delikatny, że nie zrobi mi krzywdy. Jednakże, nie radzi sobie z moim makijażem niestety (chociaż nie nakładam nic w nadmiarze, a oczu nawet nie ruszam;p), dlatego odejmuję gwiazdkę. A kolejne pół odejmuję za cenę - jest po prostu drogi. Ale za to wydajny nie odejmuję całej, lecz pół.

Używam tego produktu od: września
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie

Chcesz pochwalić absolutte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niby dobry, ale...
  • Poleciła mi go dermatolog do mycia buzi i miejsc przesuszonych, gdy byłam na kuracji izotretynoiną.

+ Ładnie zmywa makijaż, daje radę nawet z mocnym makijażem oczu
    + Nawilża
    + Pielęgnuje
    + Nie powoduje problemów skórnych, uczuleń, suchości
    + Bez zapachu
    + Wygodna buteleczka
    + Łatwo dostępny i często w promocjach
    + Dość wydajny

- Skład... Dopiero niedawno mu się przyjrzałam i moje oczy ujrzały tylko wodę, mydło i 3 parabeny. Zadziwiające, bo bardzo fajnie się u mnie sprawdzał i szczerze nie miałam mu do tej pory nic do zarzucenia.

Generalnie jest okej, bardzo przypadł mi do gustu i lubię go stosować. Bardzo dobrze działa, nawilża, nie robi krzywdy. Tyle że nie wiem czy kupię ponownie, mimo że świetnie się sprawdził to wolałabym coś o lepszym składzie... Będę szukać zamiennika, a zużyję buteleczkę bez bólu, aczkolwiek z pewną dozą sceptyzmu.

Ilość zużytych opakowań: około 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie hit
  • Według mnie cetaphil to zdecydowanie godny polecenia produkt. Sprawdza się idealnie zarówno przy demakijażu jak i zwykłym myciu twarzy.Radzi sobie nawet ze zmywanie mascary. Mam skórę mieszaną, zanim zaczęłam stosować cetaphil miałam również miejsca na policzkach, w których skóra była przesuszona. Po rozpoczęciu stosowania byłam miile zaskoczona, już po pierwszym użyciu zauważyłam różnice - po umyciu czułam, że twarz jest oczyszczona, a skóra delikatna. Produkt również idealnie przystosowuje skóre do stosowania innych kosmetyków takich jak tonik czy krem, sprawia, że świetnie dopełniają cały efekt No i musze wspomnieć, że odkąd go stosuje pożegnałam się z problemem występowania drobnych wyprysków, cera jest matowa i zdrowa. Podsumowując:

"+"
    - nawilża
    - przeciwdziała występowania wyprysków
    - doskonale oczyszcza skórę
    - wydajny (1 opakowanie używałam przez około pół roku myjąc twarz rano i wieczorem)
    - nie podrażnia, skóra dobrze go toleruje
    - cena (biorąc pod uwage wydajność i jakość cena jest całkiem przystępna)
    - neutralny delikatny zapach

"-"
    - może opakowanie, trochę utrudnia wydostanie resztek produktu, ale z drugiej strony wcale nie sprawdza się źle przy codziennym stosowaniu, bo w miare precyzyjnie pozwala dozować produkt

Generalnie rzecz biorąc zdecydowanie polecam, póki co to jest to mój hit i nie zamierzam zmieniać go na nic innego

Używam tego produktu od: około 10 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić ania1994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super krem dla każdego
  • Nawilża mocno, nie jest tłusty, tani jak dla mnie. Bezzapachowy ale przyjemny. Dla kobiet ceniących swój czas. Opakowanie wydajne. kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Malgoniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy z najlepszych !
  • kiedyś miałam ogromne problemy z cerą-trądzik, łuszczenie się skóry, wysuszone płaty skóry, ogółem porażka( ale to ze względu na źle dobrane kosmetyki które niby miały zwalczyć trądzik)

w końcu wybrałam się do dermatologa który zalecił mi stosowanie tej właśnie emulsji, która jak się później okazało, wraz z kremem nawilżającym z tej samej serii i antybiotykiem na trądzik 'duac', zdziałały cuda.

Emulsja:
    -nawilża
    -oczyszcza
    -można stosować ją bez używania wody
    -posiada bardzo wygodne opakowanie
    -jest wydajna (wystarcza mi na ok.pół roku
    -można dostać ją nawet za 30 zł przy obniżkach

minusów brak

od tamtego czasu stosuję ją codziennie jako środek do demakijażu ( bez problemu zmywa nawet woodoodporne kosmetyki bez podrażniania skóry)

od chwili kiedy posiadam emulsje cetaphil nie kupilam zadnego innego kosmetyku do demakijazu

Chcesz pochwalić Kamksi za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Balsam nawilża na bardzo długi czas. Cierpię na łuszczycę i moja skóra jest naprawdę sucha (mimo,że nie mam na niej zmian) - trudno znaleźć mi produkt który skutecznie ją nawilży. Cetaphil spełnia moje oczekiwania i sprostuje wymaganiom. Oprócz masełek z Farmony jest jednym z najlepszych produktów do ciała. Nawilża nawet bardzo suchą skórę na bardzo długo (smarowanie po kąpieli na noc, a następnego dnia skóra nadal jest nawilżona).Używam tego produktu od: dłużej niż pół rokuIlość zużytych opakowań: 1

Chcesz pochwalić malinowyxsok za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Od dawna zmagam się z trądzikiem. Ten kosmetyk poleciła mi dermatolog. Używam go od roku, pozwolił on opanować wysuszenie skóry z którym zmagam się w wyniku leczenia. Jest bardzo delikatny, nie podrażnia i nie uczula, delikatnie oczyszcza twarz nie naruszając jej naturalnej ochrony dzięki czemu szybciej się regenerują i odzyskuje naturalną równowagę.
    Używam od roku i bedę jeszcze używać. Poza tym mimo, że cena może wiele osób odstraszać jest bardzo wydajny, wystarczy już niewielka ilośc aby umyć twarz. Mi buteleczka starcza na ok 2-3 miesiące.

Ilość zużytych opakowań: około 4

Chcesz pochwalić kynodontas za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój KWC
  • Uwielbiam! Ten kosmetyk uratował mi twarz, wystarczyły 2 miesiące i cera stała się odpowiednio nawilżona, bez niedoskonałości (pozostało kilka przebarwień na policzkach), po prostu jestem zakochana w tym kosmetyku.Jest wydajny (mi wystarcza na 4 miesiące jedna buteleczka, a myję nim twarz 2 razy codziennie, więc jak najbardziej ok ). Co tu dużo mówić, polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 cała i otworzyłam niedawno drugą

Chcesz pochwalić Klaudiasn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie dla mnie
  • Podczas leczenia trądziku poleciła mi dermatolog. Skóra się poprawiła, ale chyba bardziej po maści niż po tym kosmetyku. Po kuracji przestałam widzieć pozytywne skutki, w tym efekt oczyszczania z sebum. Dla mnie trudna konsystencja- nie pieni się, pozostawia film na skórze. Ja wiem, że nie jest to mydło tradycyjne jednak zgadzam się z opiniami ze wysusza skórę. Makijaż dało się zmyć. Aktualnie próbuje zużyć do końca drugie pod prysznicem. Przerzucilam się na Effaclar La Roche Posay.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić cytryn0103 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij