Galderma, Cetaphil, Gentle Skin Cleanser (Łagodna emulsja do mycia)

Powiększ Galderma, Cetaphil, Gentle Skin Cleanser (Łagodna emulsja do mycia)

Zgłaszająca osoba: Agalay

Cetaphil emulsja - do specjalnej pielęgnacji nadwrażliwej i delikatnej skóry twarzy. Oczyszcza i odświeża skórę twarzy. To delikatna, nie dająca podrażnień emulsja, zawierająca wyłącznie niedrażniące składniki. Eliminuje konieczność użycia wody i mydła do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Skóra pozostaje czysta, świeża i bez podrażnień.
Szczególnie polecany w przypadku:
- skóry nadwrażliwej
- skóry z trądzikiem
- skóry przed i po zabiegach dermatologicznych i kosmetycznych
- skóry suchej i skłonnej do alegrii i wyprysków
- demakijażu twarzy.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Butylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Lauryl Sulfate, Stearyl Alcohol (28.03.2008)

• Bardzo dobry.
  • Świetnie radzi sobie ze skórą problemową. Znakomicie oczyszcza, nie podrażnia, nie zapycha. Jest przy tym niesamowicie wydajny. Nie wiem jak sprawdza się w roli produktu do demakijażu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić guiltydress za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Świetny
  • Nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez tej emulsji. Zmywam nią makijaż wieczorem, a rano oczyszczam twarz. Próby zmiany preparatu na inny, kończyły sie podrażnieniami. Zawsze do niego wracam.
    POLECAM!!!
    Jedyny minus jest taki, że ciężko zmyć nią makijaż wodoodporny.
    Plusów jest zdecydowanie więcej, polecam szczególnie tym z problematyczną cerą.

Ilość zużytych opakowań: Trudno policzyć.....Około 30

Chcesz pochwalić krolvi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Używam do 2 lat i bezgranicznie ufam.

ZALETY:
    +super wydajny
    +nie wysusza
    +nie podrażnia
    +można używać do demakijażu oczu i twarzy
    +nie ma zapachu
    +przystępna cena

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić olixxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Poleciła mi go moja dermatolożka. Mam trudną cerę : tłustą , delikatną , baardzo wrażliwą do tego dotkniętą trądzikiem różowatym. Cetaphil jest dla niej zbawieniem. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia Nic mi po nim nowego nie wyskakuje.
    Starałam się znaleźć jego tańszy zamiennik ale nic jak do tej pory nie jest w stanie mu dorównać.

Minusy:
    - mało wydajny
    -cena ( radzę zamawiać przez internet, wychodzi taniej )

Bardzo polecam

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić BeMyFavourite za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia swoje zadanie
  • Uważam, że emulsja ta spełnia swoje zdanie czyli delikatnie czyści i nie powoduje podrażnień ale też nie jestem w stanie powiedzieć żeby robiła coś więcej. Zdecydowanie polecam alergikom i osobom ze skórą skłonną do podrażnień.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić msj40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Takie sobie nic
  • Emulsja nie robi nic. Do mycia, czyli do tego do czego została stworzona się nie nadaje, bo po prostu nie oczyszcza, nie mówiąc tu o zmyciu jakiegokolwiek makijażu.

Uczulać nie uczula, ale jak to praktycznie sama woda to nie ma co się dziwić. Skóra po stosowaniu jest taka sama jak przed, nie zmniejsza przesuszenia skóry.

Chcesz pochwalić Smefetka18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w 10!
  • Jestem w nim absolutnie zakochana! Najlepszy środek myjący moją twarz jakiego kiedykolwiek używałam, a poleciła mi go pani dermatolog. Bardzo delikatny, nie wywołał u mnie żadnych podrażnień, nawilża. Bardzo dobrze nadaje się do zmywania lekkiego makijażu, idealnie rozpuszcza tusz do rzęs, jednak z mocniejszym makijażem, chociażby z eyelinerem, nie radzi sobie najlepiej.

Podsumowując:

Plusy
    - wydajność
    - delikatny
    - nie podrażnia
    - nawilża
    - pozostawia skórę gładką
    - bez problemu usuwa delikatny makijaż

Minusy
    - cena za 250 ml zapłaciłam niecałe 40 zł

Mimo wysokiej ceny, jedno opakowanie wystarcza na około 4 miesiące stosowania codziennie rano i wieczorem. Na pewno warty swojej ceny i wypróbowania. Polecam

Używam tego produktu od: grudzień 2014
    Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie!

Chcesz pochwalić sara_94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre do codziennej pielęgnacji twarzy
  • Mam wrażliwą skóre, nie mogę przemywać twarzy wodą, ani żelami. Dlatego ta emulsja pomaga mi niesamowicie w codziennej higienie. Wystarczy nasączyć nią wacik. Później krem i buzia czysta. Cena trochę przesadzona.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Bathorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dziadostwo
  • Micela jak micela, jest, ale tak jakby jej nie ma.

Minusy:
    -nie nadaje się do demakijażu
    -bez użycia wody zostawia na skórze dziwną, świecącą powłokę
    -cena wręcz śmieszna
    -skład: parabeny, milion parabenów, jeszcze więcej PARABENÓW i oczywiście ukochany SLS
    -testowany na zwierzętach
    -brak jakiejkolwiek poprawy stanu cery

Plusy:
    +nie uczula (ale w sumie to nie robi nic)
    +ma fajną konsystencję i kolor, taki no, bezbarwny

Nie mam pojęcia dlaczego tego syfu tak długo używałam. A tak, ufałam dermatologom, po co mi to było to ja nie wiem. Człowiek młody był i głupi.

Używam tego produktu od: wstyd się przyznać, ale kilka dobrych lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo i jeszcze więcej

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kermiiit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przereklamowany
  • Nie sprawdza się i w przypadku przesuszonej, alergicznej skóry, i trądzikowej. Za tą cenę można mieć kilka lepszych emulsji/żeli do mycia buzi. Ta emulsja jest przeciętna. Fakt, nie podrażnia i nie uczula, ale to wszystko. Słabo oczyszcza po prostu. Nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry po użyciu, jednak co do tego niewysuszania to nie jestem taka pewna. Nie ma mowy, żeby zdziałała coś z trądzikiem czy AZS. Ja więcej nie kupię i nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno, całe

Chcesz pochwalić arafina za czytelną i pomocną recenzję?