Pierre Rene, Skin Balance (Podkład kryjący) (stara wersja)

Powiększ Pierre Rene, Skin Balance (Podkład kryjący) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: gosiah

Wyjątkowo trwały podkład kryjący, maskujący wszelkie niedoskonałości cery. Perfekcyjnie dopasowuje się do struktury skóry, przywracając jej blask i elastyczność. Unikatowa formunła kosmetyku gwarantuje komfort aplikacji oraz trwałość do 12h. Zawiera odżywcze ekstrakty roślinne. Wodoodporny. Dostępny w sześciu odcieniach.

Skład: cyclome hicone, aqua, dimethoone, propylene glycol, trimcthylsiloxysilicatc, sodium chloride, dimethicone copolyol, trihydroxystearin, magnesum sterate, laureth -9, methyl-propyl-butylparaben, diazolid nyl urea, parfum.

• nie moja bajka, duży plus za jasny kolor
  • Podkład kusił mnie już od dłuższego czasu, głównie za sprawą bardzo jasnego odcienia i pozytywnych recenzji. Mimo wszystko już po pierwszym użyciu nie byłam zadowolona, głównie ze względu na lepką konsystencję. Po nałożeniu tego podkładu, czuje się jakbym oblepiła twarz mazią, która się nigdy nie wchłania. Jest to dla mnie spory dyskomfort. Dopiero nałożenie pudru w jakiś sposób uśmierzało to katastroficzne uczucie. Ponadto podkład tworzy taki ciasteczkowy efekt i wydaję mi się, że twarz nie wygląda wcale atrakcyjnej. Czepiłabym się tez jego krycia. Za każdym razem jak go stosowałam czegoś mi w nim brakowało i mieszałam go z l'oreal true match. Taka mieszanka sprawiała, że byłam w miarę usatysfakcjonowana. Mam wrażenie że podład świetnie się sprawdzi u osób, które mają skórę suchą. Ten kosmwetyk totalnie nie współgra z moją twarzą i ponownie go nie zakupię.

plusy:
    -jasny kolor champagne
    -cena, produkt nie zrujnuje nam portfela

minusy:
    -dyskomfort po nałożeniu
    -lepka konsystencja
    -świecenie
    -ciasteczkowaty efekt
    -konieczność poprawianie makijażu po kilku godzinach
    -bez zmieszania z innym podkładem uważam że wypada bardzo słabo i raczej na większe wyjścia bym go nie użyła
    -robi smugi
    -podkład do chodzenia po domu, aby zużyć ;P

Niestety ja nie mogę polecić, ale myślę że wielu osobom może podpasować, mimo wszystko.

Używam tego produktu od: kilka użyć
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić loveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • +bardzo dobrze kryje,
    +ładny zapach,
    +gęsta konsystencja, podkład się nie rozlewa przy aplikacji na dłoń przed naniesieniem na twarz,
    +maskuje wszelkie niedoskonałości, przy używaniu go zrezygnowałam z korektora,
    +dopasowuje się do struktury skóry,
    +można budować krycie,
    +nadaje delikatny efekt zmatowienia skóry, twarz wygląda bardzo naturalnie,
    +nie tworzy efektu maski,
    +bardzo wydajny,

-wchodzi we wszelkie załamania, nad oczami, pod oczami, przy płatkach nosa,
    -odbija się (np na telefonie), mimo utrwalania go pudrami,
    -ma tendencję do ścierania się, np nawet przy delikatnym pocieraniu po skórze,
    -waży mi się z niektórymi kremami,
    -nie jest wodoodporny,
    -bardzo słaba gama kolorystyczna, mam w odcieniu najjaśniejszym i jest odrobinę za jasny, natomiast ten o jeden ton ciemniejszy jest już dużo za ciemny,
    -słabo dostępny w moim mieście.

Póki co, uważam go za swojego ulubieńca.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze- w trakcie zużycia

Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry produkt
  • Podkład jest świetny. I wbrew temu, co piszecie wcale nie jest ciężki. Mam porównanie jeśli chodzi o podkłady kryjące, poczynając od najtańszego rimmela kończąc na clinique i droższych. Jest tani nawet bardzo, bo ciężko dostać taki podkład w takiej niskiej cenie. Ma słodki zapach, co jest dla mnie nowością, bo przyzwyczaiłam się do chemicznego zapaszku podkładów. Wodoodporny? producent chyba się pomylił, bo zmywam go łatwo nawet mleczkiem antyalergicznym. Dobrze kryje, a mam często problemy z cerą i na mojej skórze długo sie utrzymuje. Nie tworzy efektu maski, skóra jest błyszcząca, ale nie tłusta. Odcień 20 idealny dla mnie, mam jasną karnację, ale nie wyglądam w nim jak wampir. WYDAJNY

Używam tego produktu od: 1,5msc

Chcesz pochwalić asiaczek11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak tak tak
  • Powrót po latach.
    krycie
    zapach
    konsystencja wielki plus.
    choć jestem blaciochem to odcień nr 20 jest troszkę za jasny ale po nałożeniu bronzera lub ciemniejszego sypkiego jest okej Bardzo przypomina mi revlon colour stay tylko, że troszkę tańszy.
    Polecam jak najbardziej.

Używam tego produktu od: lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić kinga2404 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Na wstępie powiem, że wcześniej używałam podkładu revlon colorstay i szukałam czegoś o podobnym kryciu i trwałości

PLUSY
    +krycie ma naprawdę niezłe i MOŻNA JE STOPNIOWAĆ
    +jego trwałość jest dobra, ale nie powala na kolana po 6/7 godzinach makijaż wymaga poprawek na mojej mieszanej cerze
    + ładnie przylepia się do skóry
    +nie ściera się
    +cena !
    + jest dość wydajny, zazwyczaj jedna pompka pozwala pokryć całą twarz
    +ładne opakowanie i pompka która wyrzuca "normalną" ilość podkładu czyli nie za dużo, nie za mało

MINUSY
    - odcienie! Mam odcień 21, ale jest zbyt ciemny niestety. Będę musiała kupić 20 i je mieszać. 20 sama w sobie jak dla mnie jest za jasna, a dla mojej koleżanki która jest totalnym bladzioszkiem 20 jest zbyt ciemna :/
    Nie mniej jednak podkład jest dobry i polecam go

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić sensimilla01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład
  • Jest to jeden z lepszych podkładów jakie miałam, zdecydowanie lepszy od colorstay! Fajna konsystencja, dobrze się rozprowadza, fajnie kryje, cena też bardzo przystępna. Na pewno warty wypróbowania. Myślę, że to idealny podkład na zimę, bo ja latem i wiosną lubię coś lżejszego.

Chcesz pochwalić katarina3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kapryśny
  • Początkowo podkład bardzo mi służył. Podobał mi się efekt, jaki dawał na twarzy. Przyzwoicie stapiał się z cerą, w niewielkiej ilości nałożony wyglądał bardzo naturalnie, całkiem długo się utrzymywał, ale po jakimś czasie stał się bardzo kapryśny.
    Mniej więcej w połowie zużycia produktu zaczął beznadziejnie się rozprowadzać, smużyć, a twarz zmieniał w ciasteczkowego potwora. Po niedługim czasie od aplikacji zaczął oksydować, co już definitywnie zaklasyfikowało go do całkowitego się jego pozbycia.
    Ponadto podkład miał być wodoodporny. Nie wiem, co autor miał na myśli pisząc takie bzdury, ale niejeden podkład niemający tej cechy napisanej na opakowaniu lepiej sobie radzi przy zetknięciu z wodą.

Także cóż... fajnie się zaczęło, ale niemiło skończyło ;-)
    Drugi raz nie kupię.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie dla mnie
  • Na początku byłam z podkładu bardzo zadowolona, bo wszystko ładnie zakrywał, ale niestety z czasem zaczął pogarszać stan mojej cery. Teraz służy mi jedynie jako korektor do większych niespodzianek.

Plusy:
    + dobrze kryje
    + nie ściera się
    + wygodne opakowanie
    + bardzo wydajny
    + cena
    + dosyć trwały

Minusy:
    - uczulił mnie i pogorszył stan cery
    - najjaśniejszy odcień jest zbyt jasny nawet dla mojej bladej cery, a drugi w kolejności już zbyt ciemny
    - dla mnie zbyt ciężki
    - tworzy efekt maski

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić vviq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych podkładów, jakie miałam .
  • + kremowa, gęsta konsystencja;
    + czuć, że nawilża, a nie jest "suchym" podkładem
    + wydajny
    + dobrze kryje
    + bardzo dobrze matuje
    + przystępna cena
    + wygodne opakowanie
    + nie zapycha
    + długo się utrzymuje

Pewnie i tak będę dalej eksperymentować z podkładami, ale pewnie do tego jeszcze wrócę .

Minusów nie znalazłam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Adrianna_8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Jak dla mnie idealny , sprostał moim oczekiwaniom !

Zalety:
    +Cena przystępna jak na podklad
    + nie ma efektu maski
    +zrównuje się ze skórą
    +długo sie utrzymuje
    +dobrze kryje
    +ładny zapach
    +trwały

wady:
    - szklana butelka z dozownikiem, przez co nie go użyć do końca.

Używam tego produktu od: ponad 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 5

Chcesz pochwalić black9cherry za czytelną i pomocną recenzję?