Pierre Rene, Skin Balance (Podkład kryjący) (stara wersja)

Powiększ Pierre Rene, Skin Balance (Podkład kryjący) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: gosiah

Wyjątkowo trwały podkład kryjący, maskujący wszelkie niedoskonałości cery. Perfekcyjnie dopasowuje się do struktury skóry, przywracając jej blask i elastyczność. Unikatowa formunła kosmetyku gwarantuje komfort aplikacji oraz trwałość do 12h. Zawiera odżywcze ekstrakty roślinne. Wodoodporny. Dostępny w sześciu odcieniach.

Skład: cyclome hicone, aqua, dimethoone, propylene glycol, trimcthylsiloxysilicatc, sodium chloride, dimethicone copolyol, trihydroxystearin, magnesum sterate, laureth -9, methyl-propyl-butylparaben, diazolid nyl urea, parfum.

• Jeden z lepszych podkładów, jakie miałam .
  • + kremowa, gęsta konsystencja;
    + czuć, że nawilża, a nie jest "suchym" podkładem
    + wydajny
    + dobrze kryje
    + bardzo dobrze matuje
    + przystępna cena
    + wygodne opakowanie
    + nie zapycha
    + długo się utrzymuje

Pewnie i tak będę dalej eksperymentować z podkładami, ale pewnie do tego jeszcze wrócę .

Minusów nie znalazłam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Adrianna_8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Jak dla mnie idealny , sprostał moim oczekiwaniom !

Zalety:
    +Cena przystępna jak na podklad
    + nie ma efektu maski
    +zrównuje się ze skórą
    +długo sie utrzymuje
    +dobrze kryje
    +ładny zapach
    +trwały

wady:
    - szklana butelka z dozownikiem, przez co nie go użyć do końca.

Używam tego produktu od: ponad 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 5

Chcesz pochwalić black9cherry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny.
  • Podkład bardzo ładnie pachnie dla mnie trochę wanilią.Jest wydajny dzięki swojej gęstej konsystencji.Dobrze kryje nie tworząc tapety i wygląda naturalnie na twarzy.Korektor przy nim jest raczej zbędny tak samo jak i puder matujący, bo podkład bardzo fajnie matuje.Trochę podkreśla suche skórki, więc trzeba nawilżać zawsze dokładnie twarz.Byłby chyba moim ulubionym podkładem gdyby nie odcień.Jestem bladziochem a najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny.Spróbuję go uratować Color Blend Whitem jeśli się uda.Dla osób z ciemniejszą karnacją będzie bardzo fajny.

Używam tego produktu od: Użyłam kilka razy.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno zaczęte.

Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • podkreśla suche skorki
  • Generalnie zadanie swoje spełnia, kryje bardzo fajnie, ale co z tego ?

plusy:
    -cena
    -krycie

minusy:
    -zapach (pachnie jak kakao, totalnie mi nie odpowiada)
    - PODKREŚLA suche skórki
    -ciężko się rozprowadza
    -niestety najjaśniejszy kolor i tak jest ciemny
    -okropne uczucie maski na twarzy
    -krótko się utrzymuje

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1, użyłam tylko 2 razy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Norma777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudenko!
  • To najlepszy podklad jaki kiedykolwiek mialam a mialam ich na prawde wiele.
    Zalety:
    - Piekny zapach,
    - Przystepna cena,
    - Idealnie kryje,
    - Nie robi "tapety",
    - Nie zatyka porow,
    - Wyglada naturalnie,
    - Jest bardzo wydajny,
    - Bardzo trwaly.
    Zadnych wad nie widze odkad odkrylam ten podklad uzywam tylko jego. Inne podklady leza i sie kurza

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić la leche za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie jest świetny!
  • Kupiłam kolejne opakowanie. Świetnie kryje i do tego wspaniale pachnie utrzymuje się faktycznie 12 godzin. Dopasowuje się do twarzy i można stosować go bez pudru i korektora. Świetny!

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie zużywania drugiego

Chcesz pochwalić AfraRoute za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spisał się
  • Zakupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami , niestety u mnie sie nie spisał. mam odcień 21 byłby idealny gdyby nie to że ciemnieje na twarzy ! tworzy nienaturalny efekt na twarzy , jest cięzki- czułam go na twarzy, podkreśla suche skórki , słaba gama kolorystyczna , krycie nie jest idealne i trwałość też kiepska jedyny plus to że nie uczula i nie podrażnia - mam cere wrażliwa.

Chcesz pochwalić evela 90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie.
  • Posiadam odcień 20.
    Owszem jest jasny, ale nie najjaśniejszy.
    Podkład ma intensywny zapach, który po pewnym czasie staje się uciążliwy. Nałożony na twarz zastyga i tworzy maskę. Czuję go na twarzy! Nigdy nie miałam czegoś takiego, jeśli chodzi o podkład. Nie ładnie schodzi z twarzy, nie utrzymuje się długo. Podkreśla skórki.

Zawiodłam się i nie wrócę do nie go.

Używam tego produktu od: już nie uzywam
    Ilość zużytych opakowań: jedno niedokończone

Chcesz pochwalić Aniia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Mam cere że skłonnością do niedoskonałości.ten podkład doskonale je maskuje. Nie zatyka porow. Należy do dokładnie rozprowadzać, najlepiej za pomocą pędzla..jak na razie to mój numer jeden!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić lemur21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idał
  • Na wstępnie chcę zaznaczyć, że używam go od później jesieni, nie mogę stwierdzić jak będzie zachowywał się w upały.

Zalety:
    -Krycie jest bardzo dobre, można je stopniować. Nałożony cienką warstwą zakrywa to co trzeba i jest przy tym naturalny. Podkład zachowuje się jak druga skóra, nie czuć go na twarzy.Trzyma się cały dzień, nie przemieszcza, nie ściera. Daje pewność, że raz nałożony nie spowoduje niespodzianek w ciągu dnia. Nie matowi jakoś szczególnie, ale dobrze współdziała z moją tłustawą cerą.
    - Podkład jest dość gęsty, ale dobrze się go aplikuje. (robie to palcami) Myślę, że cała ta trudność o której się słyszy polega na tym, że dość szybko zastyga i wtedy bardzo ciężko go przemieścić (co przekłada się na trwałość)
    -Uważam, że opakowanie produktu zasługuje na uwagę. Jest bardzo eleganckie, choć dość ciężkie. Ma pompkę, ale jest również odkręcane, co według mnie jest bardzo przydatne.
    -Cena, przy tylu zaletach śmiesznie niska, myślę, że można mu dzięki temu wybaczyć drobne wady

Cechy sporne:
    -Kolorystyka jest osobną kwestią i tu przyznam, że wybór jest mały, nie ma kolorów przejściowych. Późną jesienią nr 21 był idealny, ale z czasem zrobił się za ciemny i obecnie używam połączenia 21 z 20.
    - Zapach nie podoba mi się specjalnie, jest trochę za silny. Ale przyzwyczaiłam się do niego.

Wady:
    -Przy bardzo grubej warstwie może tworzyć efekt maski (ale to prawie jak każdy podkład kryjący), chociaż nie wiem po co by go tyle smarować
    - Trzeba mieć do niego zadbaną cerę. Nie można zapomnieć o nawilżeniu, ani o złuszczaniu naskórka.( Ale to chyba tylko wyjdzie mam na korzyść)

Podsumowanie:
    Może nie jest ideałem, ale w tej półce cenowej jest najlepszy. Spełnienia najważniejsze kryteria jak krycie, trwałość i zachowanie na twarzy. Może potrzeba trochę zachodu, aby wyglądał jak najlepiej, ale razem z jego nałożeniem mamy pewność, że nasza twarz będzie wyglądała idealnie przez resztę dnia.

* Zauważyłam, że lepiej służy dziewczynom z cerami mieszanymi i tłustymi. I im wszystkim gorąco polecam ten podkład.

Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić lola_2403 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij