Pierre Rene, Skin Balance (Podkład kryjący) (stara wersja)

Powiększ Pierre Rene, Skin Balance (Podkład kryjący) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: gosiah

Wyjątkowo trwały podkład kryjący, maskujący wszelkie niedoskonałości cery. Perfekcyjnie dopasowuje się do struktury skóry, przywracając jej blask i elastyczność. Unikatowa formunła kosmetyku gwarantuje komfort aplikacji oraz trwałość do 12h. Zawiera odżywcze ekstrakty roślinne. Wodoodporny. Dostępny w sześciu odcieniach.

Skład: cyclome hicone, aqua, dimethoone, propylene glycol, trimcthylsiloxysilicatc, sodium chloride, dimethicone copolyol, trihydroxystearin, magnesum sterate, laureth -9, methyl-propyl-butylparaben, diazolid nyl urea, parfum.

• Cudenko!
  • To najlepszy podklad jaki kiedykolwiek mialam a mialam ich na prawde wiele.
    Zalety:
    - Piekny zapach,
    - Przystepna cena,
    - Idealnie kryje,
    - Nie robi "tapety",
    - Nie zatyka porow,
    - Wyglada naturalnie,
    - Jest bardzo wydajny,
    - Bardzo trwaly.
    Zadnych wad nie widze odkad odkrylam ten podklad uzywam tylko jego. Inne podklady leza i sie kurza

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić la leche za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie jest świetny!
  • Kupiłam kolejne opakowanie. Świetnie kryje i do tego wspaniale pachnie utrzymuje się faktycznie 12 godzin. Dopasowuje się do twarzy i można stosować go bez pudru i korektora. Świetny!

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie zużywania drugiego

Chcesz pochwalić AfraRoute za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spisał się
  • Zakupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami , niestety u mnie sie nie spisał. mam odcień 21 byłby idealny gdyby nie to że ciemnieje na twarzy ! tworzy nienaturalny efekt na twarzy , jest cięzki- czułam go na twarzy, podkreśla suche skórki , słaba gama kolorystyczna , krycie nie jest idealne i trwałość też kiepska jedyny plus to że nie uczula i nie podrażnia - mam cere wrażliwa.

Chcesz pochwalić evela 90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie.
  • Posiadam odcień 20.
    Owszem jest jasny, ale nie najjaśniejszy.
    Podkład ma intensywny zapach, który po pewnym czasie staje się uciążliwy. Nałożony na twarz zastyga i tworzy maskę. Czuję go na twarzy! Nigdy nie miałam czegoś takiego, jeśli chodzi o podkład. Nie ładnie schodzi z twarzy, nie utrzymuje się długo. Podkreśla skórki.

Zawiodłam się i nie wrócę do nie go.

Używam tego produktu od: już nie uzywam
    Ilość zużytych opakowań: jedno niedokończone

Chcesz pochwalić Aniia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Mam cere że skłonnością do niedoskonałości.ten podkład doskonale je maskuje. Nie zatyka porow. Należy do dokładnie rozprowadzać, najlepiej za pomocą pędzla..jak na razie to mój numer jeden!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić lemur21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idał
  • Na wstępnie chcę zaznaczyć, że używam go od później jesieni, nie mogę stwierdzić jak będzie zachowywał się w upały.

Zalety:
    -Krycie jest bardzo dobre, można je stopniować. Nałożony cienką warstwą zakrywa to co trzeba i jest przy tym naturalny. Podkład zachowuje się jak druga skóra, nie czuć go na twarzy.Trzyma się cały dzień, nie przemieszcza, nie ściera. Daje pewność, że raz nałożony nie spowoduje niespodzianek w ciągu dnia. Nie matowi jakoś szczególnie, ale dobrze współdziała z moją tłustawą cerą.
    - Podkład jest dość gęsty, ale dobrze się go aplikuje. (robie to palcami) Myślę, że cała ta trudność o której się słyszy polega na tym, że dość szybko zastyga i wtedy bardzo ciężko go przemieścić (co przekłada się na trwałość)
    -Uważam, że opakowanie produktu zasługuje na uwagę. Jest bardzo eleganckie, choć dość ciężkie. Ma pompkę, ale jest również odkręcane, co według mnie jest bardzo przydatne.
    -Cena, przy tylu zaletach śmiesznie niska, myślę, że można mu dzięki temu wybaczyć drobne wady

Cechy sporne:
    -Kolorystyka jest osobną kwestią i tu przyznam, że wybór jest mały, nie ma kolorów przejściowych. Późną jesienią nr 21 był idealny, ale z czasem zrobił się za ciemny i obecnie używam połączenia 21 z 20.
    - Zapach nie podoba mi się specjalnie, jest trochę za silny. Ale przyzwyczaiłam się do niego.

Wady:
    -Przy bardzo grubej warstwie może tworzyć efekt maski (ale to prawie jak każdy podkład kryjący), chociaż nie wiem po co by go tyle smarować
    - Trzeba mieć do niego zadbaną cerę. Nie można zapomnieć o nawilżeniu, ani o złuszczaniu naskórka.( Ale to chyba tylko wyjdzie mam na korzyść)

Podsumowanie:
    Może nie jest ideałem, ale w tej półce cenowej jest najlepszy. Spełnienia najważniejsze kryteria jak krycie, trwałość i zachowanie na twarzy. Może potrzeba trochę zachodu, aby wyglądał jak najlepiej, ale razem z jego nałożeniem mamy pewność, że nasza twarz będzie wyglądała idealnie przez resztę dnia.

* Zauważyłam, że lepiej służy dziewczynom z cerami mieszanymi i tłustymi. I im wszystkim gorąco polecam ten podkład.

Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić lola_2403 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednak nie
  • Kupiłam na stronie producenta, kolor: 20 Champagne

Plusy:
    *dobre krycie
    *dobra trwałość
    *cena

Minusy:
    *PODKREŚLA KAŻDĄ SUCHĄ SKÓRKĘ!!!!!
    *Zapycha
    *Wysusza cerę
    *Nie nadaje się do nakładania palcami
    *Tworzy maskę
    *Wg mnie kolor 20 jest baaardzo jasny - dla mnie za jasny
    *dostępność
    *kolory bardzo nienaturalne

Podsumowując: Opinie internautek bardzo mnie zachęciły do zakupu, lecz ten podkład to jedno wielkie rozczarowanie.

NIE POLECAM!!!!Używam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: Jedno, 30 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kachuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale...
  • kupiłam kolor 21 bo w naturze nie bylo jasniejszego i myslalam ze ten jest najjasniejszy
    balam sie ze bedzie jak light vanilla Bourjoisa ale jest znacznie, znacznie ciemniejszy.
    Moja cera wydaje sie przez niego jakby pomaranczowa
    Ale na moje szczęście idzie lato wiec powinien byc dobry jak sie troche opale
    Ps. rzeczywiscie podkresla skorki, nawet bardziej niz MaxFactor Facefinity dlatego uzywam go na baze z Kobo

Trzyma się długo na twarzy i matuje

Nałożony na baze tworzy nienaturalny efekt na twarzy

Ale jest dlugotwały co jest ogromnym plusem

Za taką cenę warto go kupić

Zabieram 1,5 gwiazdki za kolor i za to, ze podkreśla skórki

Używam tego produktu od: kilka dni

Chcesz pochwalić oga2957 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy w swojej półce cenowej
  • Jako że Estee Lauder Double Wear naj jaśniejszy jest za ciemny dla mnie na zimę musiałam znaleźć jakiś inny podkład.
    +kolor 20 na zimę jest idealny
    +wodoodporny
    +na prawdę po 12h podkład wyglądał jak w chwili nałożenia
    +REWELACYJNY jeżeli chodzi o krycie zaczerwienień
    +dobrze też krył krosty, blizny i zadrapania, choć w tym przypadku nakładałam kolejną warstwę
    +wygodne nakładanie dzięki pompce

-niestety ale ( być może po prostu nie umiem) ciężko rozprowadzić go palcami
    -po nałożeniu go gąbeczką wyglądałam mega nienaturalnie
    - na zdjęciach porażka - wygląd jak mumia
    -brudzi ubrania
    -tandetny zapach
    -czuć go na skórze
    -nie jest to do końca podkład oddychający
    -podkreśla bardzo skórki
    - miejscami wysusza

Mimo to uważam że jest najlepszy w swojej półce cenowej , kocham go za kolorystykę, jednak mam nadzieję że znajde coś innego na przyszłą zimę.
    Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kamijami13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry \'balance\'
  • Skusiłam się po recenzji Dziewczyny z YT, która prowadzi też program w tv. Zachęcająca była też cena, a że byłam w trakcie poszukiwań alternatywy dla Vichy to po kilku dniach stał już na mojej półce.

-> konsystencja nie jest ciężka, łatwo rozprowadza się na skórze
    ->zapach zidentyfikowałam jako aromat serka homogenizowanego waniliowego, tego z krówką
    -> opakowanie trwałe, wygodne
    -> nie wiem czy jest wodoodporny, bo nie testowałam go w takich warunkach
    -> powoduje konieczność użycia korektora przy widoczniejszych niespodziankach (mam blizny potrądzikowe i cienie pod oczami)
    ->jedna pompka wystarcza mi na całą twarz i szyję
    -> nie mam zastrzeżeń co do trwałości, choć obiecywane "12 hours action" to chyba lekka przesada ale nie krytykuję w tej kwestii, bo staram się nie nosić podkładu aż tak długo

Nie jest ani najgorszy ani wybitny, po prostu przyjemny w codziennym używaniu. Na większe wyjścia preferuję coś bardziej kryjącego, ale ten również zdaje egzamin. Gwiazdkę odejmuję, bo nie jest moim KWC i wolę troszkę treściwsze w konsystencji podkłady.Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić AlphaFemale za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem w miarę zadowolona.
  • Podkład mam od niedawna i wpadłam na niego zupełnie przypadkowo, chyba w jakimś hipermarkecie. Kosztował 20 zł więc się skusiłam. Problem miałam już przy zakupie, bo nie wiedziałam jaki kolor sobie wziąć, a że były zalaminowane to nie mogłam go wypróbować na skórze. Wybrałam taki który najbardziej pasuje do mojej skóry. Niestety źle. Mam kolor 22. Light beige i jest zdecydowanie za ciemny jak na teraz. Po nałożeniu na skórę jest ciemny, wpadający w żółć. Ogólnie nie jestem bardzo blada i jak teraz patrzę na stronie tej marki to chyba żaden odcień mi nie podpasuje. Ale spróbuję chyba kolor 21 chociaż boję się, że będzie za jasny. Nigdy nie potrafię sobie dobrać odpowiednio koloru ;/
    Ógólnie jestem z niego zadowolona.
    + ma fajną konsystencję, dobrze się rozprowadza.
    + długo się trzyma
    + po upływie czasu wgl się nie świecę, a przy innych podkładach zdarzało się i nawet pudry nie pomagały.
    +/- kryję w miarę dobrze chociaż przy większej niedoskonałości potrzeba jeszcze korektora, ale blizny, które zostały mi po trądziku zakrywa.

- gama kolorystyczna
    - podkreśla suche skórki
    - ciemnieje

Używam tego produktu od: około miesiąca

Chcesz pochwalić paulinap_19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy drogeryjny podkład
  • Idealny podkład do skóry mieszanej. Matuje, mimo, że to nie jest obietnicą producenta. Fajnie kryje, ma przyjemną, kremową konsystencję, łatwo się rozprowadza. Utrzymuje się cały dzień.

plusy
    +krycie, jest średnie, do pełnego przy nałożeniu miejscowo drugiej warstwy
    +długo się utrzymuje (u mnie od 6 rano do 20, przy mieszanej skórze)
    +nie ciemnieje
    +wymaga tylko jednej poprawki, wystarczy odcisnąć sebum, nawet nie trzeba potem pudrować (dla mnie jest to plusem)
    +niska cena
    +wydajność
    +miękka konsystencja, bardzo przyjemna w aplikacji
    +z nakładaniem nie trzeba się spieszyć, bo podkład zastyga dopiero po kilku minutach

minusy
    -uboga gama kolorów, ja jestem bladziochem i niestety najjaśniejszy odcień (20) jest dla mnie za ciemny
    -może brudzić ubrania

polecam!

Chcesz pochwalić la_mania7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami
  • Jednak nie jest taki jak się opisuje. Jedyny plus to ładny zapach.
    Minusy :
    - brak jasnych odcieni
    - nie kryje tak doskonale jak zapewniano
    -szybko zchodzi

Ilość zużytych opakowań: pół jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lanaa101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na zimę
  • Puder ten używam od kilku lat zimą - głównie w czasie, gdy cera jest w gorszym stanie. Dobrze kryje!!!
    Jest bardzo wydajny, więc nigdy nie zużyłam go do końca również dlatego, że po jakimś czasie się dość mocno utlenia...... !!!
    Największą zaletą jest według mnie to, że trzyma się na twarzy niemal cały dzień.

Ciekawe czy wraz z nową wersją podkładu wprowadzili zmiany - oby nie na gorsze.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Marta824 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A MIAŁO BYC TAK PIĘKNIE...
  • Zachęcona recenzjami na wiżażu i blogach kosmetycznych ,zakupiłam własnie ten podład.Miał pięknie wygladac na twarzy,niestety inaczej sie stało
    podklad straaaasznie podkresla suche skórki głownie te kolo nosa i na czole ,wchodzi w kazde załamanie,pory.Strasznie go widac pod światło.Z przykrością musze to stwierdzic ale jest to najgorszy podklad jakiego uzywalam...na codzien uzywam Bourjous healthy mix ktory sie u mnie spisuje bardzo dobrze ,nie podkresla suchych skorek ,fajnie kryje jedynie kolor moglby byc ciut jasniejszy mam odcien 51.Postanowilam kupic SKIN BALANCE ,bo ciagle poszukuje tego idealnego podkladu,lubie tez testowac rozne kosmetyki,niestety dla mnie okazal sie byc jedna wielka porażka a szkoda bo kolor 20 jest ładny i podklad tez dobrze kryje to jego jedyne plusy.

Dodam ze mam skóre mieszana w kierunki suchej.
    Napewno odradzam osobom z sucha skóra, zrobi wam tylko krzywde...moze posiadaczki cer tlustych i normalnych beda z niego zadowolone...

Daje tylko jedna gwiazke tylko pół gwiazdki za kolor i krycie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnieI
    lość zużytych opakowań: jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić patty164 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • Następca Revlona Colorstaya
  • Po ostatniej pomyłce, jaką był zakup mojego ostatniego już chyba Revlona Colorstaya buff 150, SPF15 do cery tłustej/mieszanej (zamieściłam już recenzję), nadszedł czas na szukanie następcy...

Jak to już mi weszło w krew, zaczęłam swe poszukiwania od wizażu i postanowiłam wypróbować podkład Pierre Rene Skin Balance. Do tego celu zakupiłam w rossmanie pudełeczka na próbki i w drogerii Jaśmin pobrałam kolory 20 (aktualnie najjaśniejszy), 21 (sporo ciemniejszy od 20, ciemniejszy również od RC 180 beige sand SPF 6, czyli stara wersja) oraz 25 (naturalny, dość chłodny i ciemny odcień).
    Paćkałam się palcami, na krem, bez kremu, na samą bazę. I co stwierdziłam? Że na moim tłustym paszczurze trzyma się wprost IDALNIE, pod warunkiem że nie stosuję pod niego żadnych baz i kremów! Moim ulubieńcem jest 20. Na zimę jak znalazł (jestem bladą twarzą). Latem trzeba będzie go mieszać pewnie z 21...Całość gruntowałam pudrem utrwalającym ARTDECO. Po paru godzinach trzeba się jednak troszkę zmatowić, ale to norma przy tłustych cerach. Generalnie to Revlon Colorstay niech się schowa!!!

+ bardzo dobrze nakłada się palcami (pędzlem nie próbowałam)
    + świetnie się stapia ze skórą
    + bardzo dobre krycie, które można stopniować - czasem nie potrzebuję już korektora
    + nie ma efektu maski
    + nie ciemnieje
    + estetyczne opakowanie z pompką, która ułatwia dozowanie kosmetyku
    + trwałość, która wymaga jednak drobnych poprawek w ciągu dnia (przy cerze tłustej, to norma)
    + cena
    + zapach kawy waniliowej - ale to oczywiście jest względna zaleta

- dostępność - w drogeriach: Natura i Jaśmin oraz na allegro i stronie producenta.
    - kolorówka - np. w Naturze najjaśniejszy dostępny odcień to 21! Ogólnie paleta jest dziwna i polecam przetestowanie próbek w warunkach domowych.

Ilość zużytych opakowań: "odlewki" i początek pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Syljo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do polecenia!
  • Szukałam zastępce Revlona Colorstay i w sumie znalazłam. Choć kolor dobrałam zły - bo za jasny (numerek 20) to sprawdza się w taką zimową pogodę bo wiadomo skóra blada wtedy jest. Więc może wymienię kilka plusów:
    - dobre krycie
    - fajny zapach
    -nie zapycha, nie uczula
    -nie waży się
    -dobrze rozprowadza się
    -konsystencja

Odjęłam pół gwiazdki za kolor ale myślę że zamówię sobie ciemniejszy i wtedy na pewno będzie 5 gwiazdek Tak więc polecam bo warto , tym bardziej za taką cenę niską.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: zaczynam pierwsze

Chcesz pochwalić wiejskababa za czytelną i pomocną recenzję?
  • aktualnie mój ulubiony
  • Podkladu ładnie kryje niedoskonalosci, matowi cere a przy tym wyglada naturalnie na twarzy.
    + idealny kolor dla mnie,
    + piekne krycie, brak efektu maski,
    + dlugotrwaly mat (bez świecenia spokojnie wytrzymuje ok. 8 h,),
    + nie znika z twarzy,
    + wodoodporny, ale nie ciezki
    + nie zapycha, nie czuc go na twarzy
    + przyjemny zapach
    + estetyczne opakowanie z pompką
    + cena
    + nie ciemnieje na twarzy

Pol gwiazdki odejmuje, za słabą dostępność.

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 całych opakowań

Chcesz pochwalić bangsa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Katastrofa.
  • Niestety. Ubolewam, bo podkład ma świetny kolor (20), opakowanie, czegos takiego szukałam. Nie ukrywam, po opiniach spodziewałam sie cudu, niestety się zawiodłam...
    No więc pierwsze wrażenie na twarzy już mi się nie spodobało. Mimo nawiżlenia podkreślał suche skórki i było do ciągle widac na twarzy, głównie w okolicy nosa i nad ustami. Krył dosc słabo, ale u mnie spowodowane to było właśnie faktem, że nie mogłam go rozsmarowac. Ale to wszystko to nie jest głowna wada... Podkład mnie zwyczajnie uczulił. Starczyły 4 dni a moja twarz pokryły swędzące, czerwone plamy, których nie mogłam zakryc, bo każdy fluid się na nich ważył. Wiem, że innym może on się przypodobac, ale u mnie to było po prostu niewybaczalne. By pozbyc się plam musiałam ponad tydzień stosowac na nich rano i wieczorem moją maśc odczulającą.
    Jedyne uczulenie, które mam stwierdzone to alegria na nikiel. Wiem, że pewnie nie jest to powód uczulenia na ten podkład, ale mogę chociaż p cichu ostrzec inne dziewczyny na to uczulone, bo może jednak ma jakiś składnik pochodzący od niklu?
    Jedna gwiazdka za opakowanie i ładny kolor.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Chcesz pochwalić Misseczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polubiliśmy się
  • Kupiłam skuszona wysoką oceną na wizażu.

Plusy:
    - zapach - wiem, że niektórym nie pasuje, moim zdaniem pachnie dość przyjemnie,
    - długo się trzyma,
    - ładnie matuje chociaż ja nie mam problemów ze zbytnim świeceniem się twarzy,
    - kolor - najjaśniejszy (020) jest w sam raz.

Minusy:
    - podkreśla każdą suchą skórkę!! nawet taką, o której nie miałam pojęcia, że wogóle istnieje Może to wina zimy, mrozów i ogólnego przesuszenia cery (chociaż przy innych podkładac nie mam tego problemu), ale po nałożeniu na twarz wyglądam okropnie, jakbym cała się łuszczyła Dawałam mu kilka szans, nakładałam różnymi sposobami, ale za każdym razem jest to samo.
    - dostępność - w moim mieście nie było go w żadnej naturze, zamawiałam na stronie producenta.

Ogólnie jestem bardzo rozczarowana. Spodziewałam się cudów, a wyszło jedno wielkie nieporozumienie. Dam mu jeszcze szansę na wiosnę, ale nie spodziewam się, że będzie lepiej.

Używam tego produktu od: mięsiąca (użyłam go tylko kilka razy)
    Ilość zużytych opakowań: 1 (nie całe)

Chcesz pochwalić Gabrysia1075 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubie
  • Od dawna szukam idealnego podkladu, ktory ladnie zakryje niedoskonalosci, zmatowi cere i bedzie wygladal naturalnie na twarzy. Po przetestowaniu wielu drogeryjnych podkladow, zdecydowalam sie na sprobowanie tego. Niestety minusem jest slaba dostepnosc, dlatego zamowilam przez internet (odcien 020 Campaigne).
    + idealny kolor dla mnie,
    + piekne krycie, brak efektu maski,
    + dlugotrwaly mat (bez pudru ok 5 h, gdzie np. po Astorze Skin Match swiecilam sie po 2 h), z kremem matujacym Siarkowa Moc i pudrem Rimmel Stay Matte wytrzymuje caly dzien bez poprawek ,
    + nie znika z twarzy,
    + wodoodporny, ale nie ciezki do zmywania plynem micelarnym,
    + nie zapycha, nie czuc go na twarzy (jak w Revlonie CS),
    + przyjemny zapach, choc na poczatku moze draznic,

- mala dostepnosc.

Nie zauwazylam, by podklad ciemnial na twarzy. Na pewno kupie go kolejny raz, bo lepszy podklad chyba ciezko bedzie znalezc Używam tego produktu od: kilku dniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Pol gwiazdki odejmuje, bo za krotko go uzywam jeszcze, by ocenic jako ideal.

Chcesz pochwalić gwiazdka93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszy od Colorstay'a!!!
  • Odcien nr 20. Idealny. Perfekcyjnie stapia się z moją cerą...Bardzo dobrze kryje zarówno drobne jak i większe niedoskonałosci, wyrównujac przy tym koloryt cery (pod względem krycia, lepszy od Revlona Colorstay). Matuje, nie podkreslając przy tym suchych skórek. Nie zapycha, nie podraznia mojej tłustej skóry. Gładko i równomiernie rozprowadza się na twarzy (nie jest tak toporny jak Colorstay), nie tworzy smug ani zacieków. Cały dzien utrzymuje się na buzce. Wygodne, higieniczne (choc fakt, troche cięzkie) opakowanie z pompką dozuje odpowiednią ilosc produktu. Przyjemnie pachnie co uprzyjemnia jego uzytkowanie. A wisienką na torcie jest cena podkładu...Pod tym wzgledem równiez recenzowany wygrywa z Revlonem...i to znacząco

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego...

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład na 5
  • Same plusy:
    - doskonale matuje, ale nie wysusza skóry
    - doskonale kryje mankamenty (bez efektu maski)
    - jest trwały
    - odpowiedni na każdą pogodę
    - w przyzwoitej cenie

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 30 ml

Chcesz pochwalić INES777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być....
  • kupiłam po przeczytaiu świetnych recenzji na Wizażu i przeróżnych blogach.... pani w sklepie doradziła mi najjaśniejszy 21Porcelain, bardzo się zdziwiłam bo zawsze brałam średnie odcienie beżu bo nie jestem porcelanowa, ale zaufałam pani ekspedientce i... nigdy więcej tego nie zrobie!!!!
    kolor 21 Porcelain jest dla mnie za ciemny teraz w zimie a mam ciemna karnacje !!!! okropnie ciemnieje na twarzy i to na RÓŻOWO !!!!! wyglądałam jak malutki różowy prosiaczek!!! niestety mój PR SB oddałam koleżance na testy.....

odcień 21 jest tragicznie różowy
    ciemnieje na twarzy
    nie ma odcienia dla mnie idealnego, odcień 20 jest dla mnie za jasny, 21 różowy 22 i wyżej za ciemne
    duże, ciężkie opakowanie; nie chciałabym go nosić ze sobą w torebce bo zwyczajnie zajmuje duzo miejsca i jest cieżki
    w nowej wersji buteleczka jest cała zakryta czarną nalepką i wgl nie widać ile zostało

mimo wszystko ładnie kryje
    nawet tani
    higieniczna pompka
    Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Chcesz pochwalić agniesiczka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Podkłąd kupiłam po przeczytaniu dobrych recenzji o nim za 21,99 w drogerii Wispol.
    Za tą cenę nie można mu wiele zarzucić, aczkolwiek nie jest to mój hit. Mja cera w okresie zimowy jest trudna: zaczerwienienia, naczynka, rozszerzone pory, jakieś wypryski od cięższych zimowych kremów.
    Potrzebowałam podkłądu kryjącego, wybrałam najjaśniejszy odcień, który okazał się za jasny( pierwszy raz mi się to zdarzyło, bo mam bardzo jasną skórę)- jesli znowu kupię wybiorę ton ciemniejszy.
    W tym momencie uzywam go jako bazę-korektor nie na całą twarz, na to kłądę jeszcze ciemniejszy podkład Vichy.
    Muszę przyznać, że na początku trochę " ślizga się " na mojej skórze, widać go, ale efekt ten znika. Najbradzije odpowiada mi zapach i FORMUŁA jest stosunkowo lekki( nie lubię czuć nic na buzi) trzyma się bardzo długo- nie robię nawet poprawek i twraz wygląda naturalnie. Tak jasny odcień można spokojnie używać w okolicy rzuchwy i szyi, bo ładnie stapia się tam ze skórą.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić corny13 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij