Pierre Rene, Skin Balance (Podkład kryjący) (stara wersja)

Pierre Rene, Skin Balance (Podkład kryjący) (stara wersja)

Wyjątkowo trwały podkład kryjący, maskujący wszelkie niedoskonałości cery. Perfekcyjnie dopasowuje się do struktury skóry, przywracając jej blask i elastyczność. Unikatowa formunła kosmetyku gwarantuje komfort aplikacji oraz trwałość do 12h. Zawiera odżywcze ekstrakty roślinne. Wodoodporny. Dostępny w sześciu odcieniach.

Jestem w miarę zadowolona.

Podkład mam od niedawna i wpadłam na niego zupełnie przypadkowo, chyba w jakimś hipermarkecie. Kosztował 20 zł więc się skusiłam. Problem miałam już przy zakupie, bo nie wiedziałam jaki kolor sobie wziąć, a że były zalaminowane to nie mogłam go wypróbować na skórze. Wybrałam taki który najbardziej pasuje do mojej skóry. Niestety źle. Mam kolor 22. Light beige i jest zdecydowanie za ciemny jak na teraz. Po nałożeniu na skórę jest ciemny, wpadający w żółć. Ogólnie nie jestem bardzo blada i jak teraz patrzę na stronie tej marki to chyba żaden odcień mi nie podpasuje. Ale spróbuję chyba kolor 21 chociaż boję się, że będzie za jasny. Nigdy nie potrafię sobie dobrać odpowiednio koloru ;/
Ógólnie jestem z niego zadowolona.
+ ma fajną konsystencję, dobrze się rozprowadza.
+ długo się trzyma
+ po upływie czasu wgl się nie świecę, a przy innych podkładach zdarzało się i nawet pudry nie pomagały.
+/- kryję w miarę dobrze chociaż przy większej niedoskonałości potrzeba jeszcze korektora, ale blizny, które zostały mi po trądziku zakrywa.

- gama kolorystyczna
- podkreśla suche skórki
- ciemnieje

Używam tego produktu od: około miesiąca

Porażka na całej lini

Bardzo sie zawiodlam na tym podkładzie, poniewaz przeczytalam na jego temat mnostwo pozytywnych opiini.Podlkad okazal sie za gęsty i za ciezki jak dlamnie i nawet nakladnaie za pomoca super gąbeczki BB okropnie wygladal na mojej twarzy, nienaturalnie , nie wiem co jest tego przyczyna bo np Revlon Colorstay nalozony ta gabka wyglada super . jest to najgprszy podklad jaki mialam pkazje wyprobowac.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

taki see..

Skusiły mnie opinie na youtubie, a że trafiłam okazję to kupiłam. Mam już swoich faworytów podkładowych, ale jakoś cierpię na brak jasnych (żółtych) kolorów. Najjaśniejsze podkłady z Rimmel\'a są dla mnie ciut niedopasowane. I tu ten podkład sprawdza się rewelacyjnie ( nr 20 ). Po wymieszaniu z Wake me up czy innymi podkładami jakie posiadam kolor staje się trafiony w 10 . Mieszanka wygląda naturalnie i wtapia się w cerę i nie jest podatna na ścieranie.

Sam niestety jest straszny w rozprowadzaniu. Rozprowadzałam go palcami, pędzlem... no niestety robi smugi, przemieszcza się, wyciera po najmniejszym dotknięciu. Nie użyję go już samego, ale jako produkt do rozjaśniania innych podkładów jest ok i nie ma wtedy tego efektu smug. Moim zdaniem ma też dziwny zapach ( ale jest to subiektywne odczuć bo przyzwyczaiłam się do zapachu Rimmel\'a :) )

Myślałam, że będzie trochę lepszy po przeczytaniu opinii...
+ za kolor.

Ilość zużytych opakowań: 1/4

nie moja bajka, duży plus za jasny kolor

Podkład kusił mnie już od dłuższego czasu, głównie za sprawą bardzo jasnego odcienia i pozytywnych recenzji. Mimo wszystko już po pierwszym użyciu nie byłam zadowolona, głównie ze względu na lepką konsystencję. Po nałożeniu tego podkładu, czuje się jakbym oblepiła twarz mazią, która się nigdy nie wchłania. Jest to dla mnie spory dyskomfort. Dopiero nałożenie pudru w jakiś sposób uśmierzało to katastroficzne uczucie. Ponadto podkład tworzy taki ciasteczkowy efekt i wydaję mi się, że twarz nie wygląda wcale atrakcyjnej. Czepiłabym się tez jego krycia. Za każdym razem jak go stosowałam czegoś mi w nim brakowało i mieszałam go z l\'oreal true match. Taka mieszanka sprawiała, że byłam w miarę usatysfakcjonowana. Mam wrażenie że podład świetnie się sprawdzi u osób, które mają skórę suchą. Ten kosmwetyk totalnie nie współgra z moją twarzą i ponownie go nie zakupię.

plusy:
-jasny kolor champagne
-cena, produkt nie zrujnuje nam portfela

minusy:
-dyskomfort po nałożeniu
-lepka konsystencja
-świecenie
-ciasteczkowaty efekt
-konieczność poprawianie makijażu po kilku godzinach
-bez zmieszania z innym podkładem uważam że wypada bardzo słabo i raczej na większe wyjścia bym go nie użyła
-robi smugi
-podkład do chodzenia po domu, aby zużyć ;P

Niestety ja nie mogę polecić, ale myślę że wielu osobom może podpasować, mimo wszystko.

Używam tego produktu od: kilka użyć
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

+bardzo dobrze kryje,
+ładny zapach,
+gęsta konsystencja, podkład się nie rozlewa przy aplikacji na dłoń przed naniesieniem na twarz,
+maskuje wszelkie niedoskonałości, przy używaniu go zrezygnowałam z korektora,
+dopasowuje się do struktury skóry,
+można budować krycie,
+nadaje delikatny efekt zmatowienia skóry, twarz wygląda bardzo naturalnie,
+nie tworzy efektu maski,
+bardzo wydajny,

-wchodzi we wszelkie załamania, nad oczami, pod oczami, przy płatkach nosa,
-odbija się (np na telefonie), mimo utrwalania go pudrami,
-ma tendencję do ścierania się, np nawet przy delikatnym pocieraniu po skórze,
-waży mi się z niektórymi kremami,
-nie jest wodoodporny,
-bardzo słaba gama kolorystyczna, mam w odcieniu najjaśniejszym i jest odrobinę za jasny, natomiast ten o jeden ton ciemniejszy jest już dużo za ciemny,
-słabo dostępny w moim mieście.

Póki co, uważam go za swojego ulubieńca.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze- w trakcie zużycia

bardzo dobry produkt

Podkład jest świetny. I wbrew temu, co piszecie wcale nie jest ciężki. Mam porównanie jeśli chodzi o podkłady kryjące, poczynając od najtańszego rimmela kończąc na clinique i droższych. Jest tani nawet bardzo, bo ciężko dostać taki podkład w takiej niskiej cenie. Ma słodki zapach, co jest dla mnie nowością, bo przyzwyczaiłam się do chemicznego zapaszku podkładów. Wodoodporny? producent chyba się pomylił, bo zmywam go łatwo nawet mleczkiem antyalergicznym. Dobrze kryje, a mam często problemy z cerą i na mojej skórze długo sie utrzymuje. Nie tworzy efektu maski, skóra jest błyszcząca, ale nie tłusta. Odcień 20 idealny dla mnie, mam jasną karnację, ale nie wyglądam w nim jak wampir. WYDAJNY

Używam tego produktu od: 1,5msc

tak tak tak

Powrót po latach.
krycie
zapach
konsystencja wielki plus.
choć jestem blaciochem to odcień nr 20 jest troszkę za jasny ale po nałożeniu bronzera lub ciemniejszego sypkiego jest okej;) Bardzo przypomina mi revlon colour stay tylko, że troszkę tańszy.
Polecam jak najbardziej.

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Polecam :)

Na wstępie powiem, że wcześniej używałam podkładu revlon colorstay i szukałam czegoś o podobnym kryciu i trwałości :)

PLUSY
+krycie ma naprawdę niezłe i MOŻNA JE STOPNIOWAĆ
+jego trwałość jest dobra, ale nie powala na kolana po 6/7 godzinach makijaż wymaga poprawek na mojej mieszanej cerze
+ ładnie przylepia się do skóry
+nie ściera się
+cena !
+ jest dość wydajny, zazwyczaj jedna pompka pozwala pokryć całą twarz
+ładne opakowanie i pompka która wyrzuca "normalną" ilość podkładu czyli nie za dużo, nie za mało

MINUSY
- odcienie! Mam odcień 21, ale jest zbyt ciemny niestety. Będę musiała kupić 20 i je mieszać. 20 sama w sobie jak dla mnie jest za jasna, a dla mojej koleżanki która jest totalnym bladzioszkiem 20 jest zbyt ciemna :/
Nie mniej jednak podkład jest dobry i polecam go :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Bardzo dobry podkład

Jest to jeden z lepszych podkładów jakie miałam, zdecydowanie lepszy od colorstay! Fajna konsystencja, dobrze się rozprowadza, fajnie kryje, cena też bardzo przystępna. Na pewno warty wypróbowania. Myślę, że to idealny podkład na zimę, bo ja latem i wiosną lubię coś lżejszego.

kapryśny

Początkowo podkład bardzo mi służył. Podobał mi się efekt, jaki dawał na twarzy. Przyzwoicie stapiał się z cerą, w niewielkiej ilości nałożony wyglądał bardzo naturalnie, całkiem długo się utrzymywał, ale po jakimś czasie stał się bardzo kapryśny.
Mniej więcej w połowie zużycia produktu zaczął beznadziejnie się rozprowadzać, smużyć, a twarz zmieniał w ciasteczkowego potwora. Po niedługim czasie od aplikacji zaczął oksydować, co już definitywnie zaklasyfikowało go do całkowitego się jego pozbycia.
Ponadto podkład miał być wodoodporny. Nie wiem, co autor miał na myśli pisząc takie bzdury, ale niejeden podkład niemający tej cechy napisanej na opakowaniu lepiej sobie radzi przy zetknięciu z wodą.

Także cóż... fajnie się zaczęło, ale niemiło skończyło ;-)
Drugi raz nie kupię.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Dobry, ale nie dla mnie

Na początku byłam z podkładu bardzo zadowolona, bo wszystko ładnie zakrywał, ale niestety z czasem zaczął pogarszać stan mojej cery. Teraz służy mi jedynie jako korektor do większych niespodzianek.

Plusy:
+ dobrze kryje
+ nie ściera się
+ wygodne opakowanie
+ bardzo wydajny
+ cena
+ dosyć trwały

Minusy:
- uczulił mnie i pogorszył stan cery
- najjaśniejszy odcień jest zbyt jasny nawet dla mojej bladej cery, a drugi w kolejności już zbyt ciemny
- dla mnie zbyt ciężki
- tworzy efekt maski

Ilość zużytych opakowań: dwa

Jeden z lepszych podkładów, jakie miałam :).

+ kremowa, gęsta konsystencja;
+ czuć, że nawilża, a nie jest "suchym" podkładem
+ wydajny
+ dobrze kryje
+ bardzo dobrze matuje
+ przystępna cena
+ wygodne opakowanie
+ nie zapycha
+ długo się utrzymuje

Pewnie i tak będę dalej eksperymentować z podkładami, ale pewnie do tego jeszcze wrócę :).

Minusów nie znalazłam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Jak dla mnie idealny , sprostał moim oczekiwaniom !

Zalety:
+Cena przystępna jak na podklad
+ nie ma efektu maski
+zrównuje się ze skórą
+długo sie utrzymuje
+dobrze kryje
+ładny zapach
+trwały

wady:
- szklana butelka z dozownikiem, przez co nie go użyć do końca.

Używam tego produktu od: ponad 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 5