Pędzel do pudru Meteorites Brush, Guerlain

Powiększ Pędzel do pudru Meteorites Brush, Guerlain

Zgłaszająca osoba: neuilly.

Pędzel do pudru Meteorites – dzięki niemu bezbłędnie naniesiemy puder w ciągu dnia, zyskując transparentny, delikatny efekt. Pędzel jest niewielki, zmieści się w każdej kosmetyczce, ma delikatne, miękkie włosie. Do pędzla dołączone jest ochronne etui, by nie osiadał na nim brud i kurz.

Cena: 120 zł

• R e w e l a c j a !!
  • Ten pędzel jest PRZEBOSKI !! Piękny, funkcjonalny i piekielnie drogi. Gadżet, ale jakże ułatwiający używanie kulek Guerlain. Stosowałam do meteorytów inny pędzel, ale był za miękki, ten jest idealny. Sam wygląd cieszy oko. Używam go ponad pół roku i nic się z nim nie dzieje, nie odkształca się, włoski nie wypadają. Jeśli zastanawiacie się czy warto, ja polecam !!

Używam tego produktu od: krócej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić dorotabat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest piękny
  • Kupiłam go na fali zachwytu nad pudrem.
    I cóż, uwielbiam ten pędzel.
    Nie umiem jednak ocenić, czy dobrze się nim maluje, bo nie znam sie na pędzlach. Wiem, że jest lepszy niż poprzedni (kupiony w Superpharm za około 50zł, delite czy jakoś podobnie).
    Pędzel jest piękny, ma cudne opakowanie i mnie maluje.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sorceress_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny w duecie z kulkami

• Używam pędzla wraz z kulkami Guerlain Meteorites.
    Kupując pędzel specjalnie przeznaczony chyba dobrze zrobiłam.
    Pędzel jest dość sztywny i dzięki temu dobrze radzi sobie z nabieraniem drobinek.
    Dotyk szorstkości na skórze jest mniej przyjemny, ale do zniesienia
    -> wolę jeśli dobrze rozkrusza produkt, niż gdyby miział mnie po twarzy...

Pędzelek jest ładny i nieduży, ale dzięki temu można nim zamieszać w pudełeczku.
    Pędzelek + Meteoryty = idealny duet.

Pokrowiec na pędzel jaki był w komplecie oceniam na minus:
    Materiał z którego jest pokrowiec (jakby welurowy)
    oraz sposób jego zamykania niestety oznaczają,
    że pyłek z meteorytów roznosi się nie tylko po całym pokrowcu, ale odfruwa na zewnątrz, czyli do kosmetyczki.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić Apolonia Wu za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie przekonał mnie
  • Swój oryginał kupiłam w Sephorze dawno temu. Na początku wydawał się dobry do Meteorytów, ale gry przeszedł mi szał posiadania pędzla Guerlain zdałam sobie sprawę, że drapie twarz i (jak Koleżanka poniżej) wcale nie nabiera więcej produktu niż inny pędzel. Próbowałam go też stosować do prasowanego Voyage i też tragedia. Potem kupiłam przez Allegro jeszcze dwa (niby oryginalne) i w tym momencie posiadawszy 3 sztuki oświadczam, że chętnie je zamienię lub sprzedam.
    PS. pomiędzy trzema pędzlami nie widzę różnicy w jakości i szczerze powiem, że już nie wiem który to ten z Sephory.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Chcesz pochwalić tinaraja za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda kasy
  • przykro mi ale zupełnie nie rozumiem zachwytów..
    jako miłośniczka guerlain (niezliczone ilości kosmetyków tej marki w tym 8 opakowań meteorytów) nie mogłam się oprzeć..
    wygląda ładnie, ale nie o to przecież chodzi
    pędzelek jest sztywny, dosłownie drapie twarz! brrrrrrr, korzystanie z niego jest udręką!
    mimo swej sztywności/twardości mam wrażenie, że nie nabiera jakoś więcej meteorytów co sprawia że trzeba się namęczyć żeby osiągnąć upragniony glow
    gdybym nie kupiła w Sephorze pomyślałabym, że mam podróbę :/
    kicha i jeszcze raz kicha!Używam tego produktu od: kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 cały pędzel

Chcesz pochwalić Agunia001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ależ jestem piękny, ależ jestem słodki
  • Produkt dla typowych kosmetykowych gadżeciar!!!! Trzeba go mieć i już. Zobaczyłam- pokochałam-kupiłam. Oto mój schemat jeśli chodzi o markę Guerlain- według mnie jest to marka numer 1 jeśli chodzi o wygląd produktów- design jest boski i to zarówno jeśli chodzi o akcesoria jak i kosmetyki. Zapach meteorytów to już dla mnie bajka. Jestem zwolenniczką meteorytów ale tych prasowanych, w puderniczce, więc pędzla nie kupiłam do kulek, ale do różu. Sprawdza się idealnie, jest miękki, łatwo nabiera kosmetyk, ładnie go rozprowadza. Ale, ale -czy tu naprawdę chodzi tylko o to????? Sama przyjemność z patrzenia i wyciągania go z kosmetyczki jest przeogromna. Dla dziewczyn, które kochają makijaż i sam fakt, że są kobietami ten pędzel będzie idealnym prezentem, zarówno od kogoś jak i sprawionym samej sobie!!!!!! Jestem zachwycona!Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: pierwsza sztuka

Chcesz pochwalić Modna_Lala za czytelną i pomocną recenzję?
  • UROCZY I PRAKTYCZNY
  • Bardzo dobry pędzel. Przeznaczony jest do Meteorytów i tylko do nich go używałam. Wcześniej miałam zwykły pędzel kupiony w Drogerii i w sumie też był dobry. Ale jak ktoś uwielbia markę Guerlain to się nie rozczaruje.

Zalety:
    -pędzelek jest śliczny, różowy włos. Jego miękkość też jest odpowiednia dla buzi, nie podrażnia, jest miły w dotyku
    - rączka plastikowa, nie za długa- dobrze trzyma się w ręku
    -mój nie zgubił włosów na razie, zresztą wygląda na bardzo trwały i myślę że posłuży na długie lata
    - mój ma czarne aksamitne etui, pędzel chowa się z boku a nie od góry więc nie mam problemu z jego wyciąganiem i przy tym nie trzeba łapać za włos, więc się nie niszczy
    - jego używanie to sama przyjemność
    -A PRZEDE WSZYSTKIM SPEŁNIA ROLĘ DO KTÓREJ ZOSTAŁ STWORZONY BARDZO ŁADNIE ROZPROWADZA METEORYTY NA TWARZY I TO JEST CHYBA NAJWAŻNIEJSZE

Małym minusem jest cena. Nie wiem dlaczego pędzle są takie drogie;(

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić Maribell86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wiele hałasu o nic ?!
  • Na wstępie chciałabym zaznaczyć, ze oceniam produkt jako wielka fanka Guerlain, a zwłaszcza serii Meteorites.
    Ponieważ mam w swoich zbiorach 2 opakowania kuleczek ( trzecie aktualnie w drodze ), do tego jestem troche gadżeciarą, pędzelek był obiektem moich westchnień.

Już wizyta w perfumerii przyniosła rozczarowanie, jest maleńki, dla mnie taki travel size Owszem, slicznie i porządnie wykonany, ale za 120 zł oczekiwałabym wiecej. Nie zdecydowałabym się na niego.

Jednak po kilku miesiącach zostałam obdarowana tym pędzlem w wersji czarnej i mogę w pełni go ocenić.
    Powiem tak - NIE JEST ZŁY, ale w przypadku akcesoriów tej klasy to za mało
    Wlosie sredniej twardosci, osobiście wolę bardziej miękkie.
    Przyznaję, meteorytki nabiera fajne, dobrze się aplikuje puder.
    Rączka jak dla mnie trochę za krótka.
    Gubi tez włoski, niewiele, ale jednak.

Ogólnie :

Owszem, wizulanie uroczy, ale uważam, ze w tej cenie można kupic lepsze jakosciowo pędzle.

Zaznaczam, ze nie wiem czy kupiłabym ponownie tylko dlatego, iż uważam, ze pędzelek moze być fajnym prezentem dla maniaczki kuleczek. Natomiast gdybym sama miała go kupić, na pewno bym się nie zdecydowala.

W tym przypadku to wiele hałasu o nic ...

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Miss Hepburn za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Bardzo dobry pędzel, posiada odpowiednią strukturę i jest świetnej jakości. Super nakłada się nim meteoryty jaki i róż.
    Generalnie jestem bardzo zadowolona z zakupu - polecam rozejrzec się na strefach duty free: ceny 23 EUR lub 20GBP więc o wiele taniej niż u nas

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić maxima20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 229 raz(y)
  • Całkiem fajny
  • Do pędzla mam sentyment, ponieważ uwielbiam markę guerlain i całą serie Meteorites.

Puder nakłada się nim super bez porównania z innymi pędzlami.

Sam pędzel wygląda super, nie mogę na niego narzekać. Włoski nie wypadają, tzn raz za kiedy jakiś tam wypadnie.

Kolor śliczny, włos średniej twardości, nie drapie, ani nie jest za miękki. Idealny

Myślę jednak, że mógłby kosztować max do 100zł

Używam tego produktu od: listopada 2010

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić xnika za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij