Pędzel do pudru Meteorites Brush, Guerlain

Powiększ Pędzel do pudru Meteorites Brush, Guerlain

Zgłaszająca osoba: neuilly.

Pędzel do pudru Meteorites – dzięki niemu bezbłędnie naniesiemy puder w ciągu dnia, zyskując transparentny, delikatny efekt. Pędzel jest niewielki, zmieści się w każdej kosmetyczce, ma delikatne, miękkie włosie. Do pędzla dołączone jest ochronne etui, by nie osiadał na nim brud i kurz.

Cena: 120 zł

• Jest piękny
  • Kupiłam go na fali zachwytu nad pudrem.
    I cóż, uwielbiam ten pędzel.
    Nie umiem jednak ocenić, czy dobrze się nim maluje, bo nie znam sie na pędzlach. Wiem, że jest lepszy niż poprzedni (kupiony w Superpharm za około 50zł, delite czy jakoś podobnie).
    Pędzel jest piękny, ma cudne opakowanie i mnie maluje.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sorceress_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny w duecie z kulkami

• Używam pędzla wraz z kulkami Guerlain Meteorites.
    Kupując pędzel specjalnie przeznaczony chyba dobrze zrobiłam.
    Pędzel jest dość sztywny i dzięki temu dobrze radzi sobie z nabieraniem drobinek.
    Dotyk szorstkości na skórze jest mniej przyjemny, ale do zniesienia
    -> wolę jeśli dobrze rozkrusza produkt, niż gdyby miział mnie po twarzy...

Pędzelek jest ładny i nieduży, ale dzięki temu można nim zamieszać w pudełeczku.
    Pędzelek + Meteoryty = idealny duet.

Pokrowiec na pędzel jaki był w komplecie oceniam na minus:
    Materiał z którego jest pokrowiec (jakby welurowy)
    oraz sposób jego zamykania niestety oznaczają,
    że pyłek z meteorytów roznosi się nie tylko po całym pokrowcu, ale odfruwa na zewnątrz, czyli do kosmetyczki.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić Apolonia Wu za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie przekonał mnie
  • Swój oryginał kupiłam w Sephorze dawno temu. Na początku wydawał się dobry do Meteorytów, ale gry przeszedł mi szał posiadania pędzla Guerlain zdałam sobie sprawę, że drapie twarz i (jak Koleżanka poniżej) wcale nie nabiera więcej produktu niż inny pędzel. Próbowałam go też stosować do prasowanego Voyage i też tragedia. Potem kupiłam przez Allegro jeszcze dwa (niby oryginalne) i w tym momencie posiadawszy 3 sztuki oświadczam, że chętnie je zamienię lub sprzedam.
    PS. pomiędzy trzema pędzlami nie widzę różnicy w jakości i szczerze powiem, że już nie wiem który to ten z Sephory.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Chcesz pochwalić tinaraja za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda kasy
  • przykro mi ale zupełnie nie rozumiem zachwytów..
    jako miłośniczka guerlain (niezliczone ilości kosmetyków tej marki w tym 8 opakowań meteorytów) nie mogłam się oprzeć..
    wygląda ładnie, ale nie o to przecież chodzi
    pędzelek jest sztywny, dosłownie drapie twarz! brrrrrrr, korzystanie z niego jest udręką!
    mimo swej sztywności/twardości mam wrażenie, że nie nabiera jakoś więcej meteorytów co sprawia że trzeba się namęczyć żeby osiągnąć upragniony glow
    gdybym nie kupiła w Sephorze pomyślałabym, że mam podróbę :/
    kicha i jeszcze raz kicha!Używam tego produktu od: kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 cały pędzel

Chcesz pochwalić Agunia001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ależ jestem piękny, ależ jestem słodki
  • Produkt dla typowych kosmetykowych gadżeciar!!!! Trzeba go mieć i już. Zobaczyłam- pokochałam-kupiłam. Oto mój schemat jeśli chodzi o markę Guerlain- według mnie jest to marka numer 1 jeśli chodzi o wygląd produktów- design jest boski i to zarówno jeśli chodzi o akcesoria jak i kosmetyki. Zapach meteorytów to już dla mnie bajka. Jestem zwolenniczką meteorytów ale tych prasowanych, w puderniczce, więc pędzla nie kupiłam do kulek, ale do różu. Sprawdza się idealnie, jest miękki, łatwo nabiera kosmetyk, ładnie go rozprowadza. Ale, ale -czy tu naprawdę chodzi tylko o to????? Sama przyjemność z patrzenia i wyciągania go z kosmetyczki jest przeogromna. Dla dziewczyn, które kochają makijaż i sam fakt, że są kobietami ten pędzel będzie idealnym prezentem, zarówno od kogoś jak i sprawionym samej sobie!!!!!! Jestem zachwycona!Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: pierwsza sztuka

Chcesz pochwalić Modna_Lala za czytelną i pomocną recenzję?
  • UROCZY I PRAKTYCZNY
  • Bardzo dobry pędzel. Przeznaczony jest do Meteorytów i tylko do nich go używałam. Wcześniej miałam zwykły pędzel kupiony w Drogerii i w sumie też był dobry. Ale jak ktoś uwielbia markę Guerlain to się nie rozczaruje.

Zalety:
    -pędzelek jest śliczny, różowy włos. Jego miękkość też jest odpowiednia dla buzi, nie podrażnia, jest miły w dotyku
    - rączka plastikowa, nie za długa- dobrze trzyma się w ręku
    -mój nie zgubił włosów na razie, zresztą wygląda na bardzo trwały i myślę że posłuży na długie lata
    - mój ma czarne aksamitne etui, pędzel chowa się z boku a nie od góry więc nie mam problemu z jego wyciąganiem i przy tym nie trzeba łapać za włos, więc się nie niszczy
    - jego używanie to sama przyjemność
    -A PRZEDE WSZYSTKIM SPEŁNIA ROLĘ DO KTÓREJ ZOSTAŁ STWORZONY BARDZO ŁADNIE ROZPROWADZA METEORYTY NA TWARZY I TO JEST CHYBA NAJWAŻNIEJSZE

Małym minusem jest cena. Nie wiem dlaczego pędzle są takie drogie;(

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić Maribell86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wiele hałasu o nic ?!
  • Na wstępie chciałabym zaznaczyć, ze oceniam produkt jako wielka fanka Guerlain, a zwłaszcza serii Meteorites.
    Ponieważ mam w swoich zbiorach 2 opakowania kuleczek ( trzecie aktualnie w drodze ), do tego jestem troche gadżeciarą, pędzelek był obiektem moich westchnień.

Już wizyta w perfumerii przyniosła rozczarowanie, jest maleńki, dla mnie taki travel size Owszem, slicznie i porządnie wykonany, ale za 120 zł oczekiwałabym wiecej. Nie zdecydowałabym się na niego.

Jednak po kilku miesiącach zostałam obdarowana tym pędzlem w wersji czarnej i mogę w pełni go ocenić.
    Powiem tak - NIE JEST ZŁY, ale w przypadku akcesoriów tej klasy to za mało
    Wlosie sredniej twardosci, osobiście wolę bardziej miękkie.
    Przyznaję, meteorytki nabiera fajne, dobrze się aplikuje puder.
    Rączka jak dla mnie trochę za krótka.
    Gubi tez włoski, niewiele, ale jednak.

Ogólnie :

Owszem, wizulanie uroczy, ale uważam, ze w tej cenie można kupic lepsze jakosciowo pędzle.

Zaznaczam, ze nie wiem czy kupiłabym ponownie tylko dlatego, iż uważam, ze pędzelek moze być fajnym prezentem dla maniaczki kuleczek. Natomiast gdybym sama miała go kupić, na pewno bym się nie zdecydowala.

W tym przypadku to wiele hałasu o nic ...

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Miss Hepburn za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Bardzo dobry pędzel, posiada odpowiednią strukturę i jest świetnej jakości. Super nakłada się nim meteoryty jaki i róż.
    Generalnie jestem bardzo zadowolona z zakupu - polecam rozejrzec się na strefach duty free: ceny 23 EUR lub 20GBP więc o wiele taniej niż u nas

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić maxima20 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 216 raz(y)
  • Całkiem fajny
  • Do pędzla mam sentyment, ponieważ uwielbiam markę guerlain i całą serie Meteorites.

Puder nakłada się nim super bez porównania z innymi pędzlami.

Sam pędzel wygląda super, nie mogę na niego narzekać. Włoski nie wypadają, tzn raz za kiedy jakiś tam wypadnie.

Kolor śliczny, włos średniej twardości, nie drapie, ani nie jest za miękki. Idealny

Myślę jednak, że mógłby kosztować max do 100zł

Używam tego produktu od: listopada 2010

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić xnika za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 191 raz(y)
  • Ekskluzywny pędzel
  • Pędzelek dostałam z wymianki, wcześniej na niego się czaiłam, ale ciągle nie mogłam go dorwać w perfumerii.
    Szkoda, ze dopiero teraz go mam, bo naprawdę jest super.
    Dotychczas używałam sephorowskiego do bronzerów, ale tym zdecydowani lepiej mi się nakłada i dozuje Meteoryty na buzi. Na temat trwałości nic się nie mogę wypowiedzieć, ponieważ za krótko go mam.
    Poza tym ma ładny estetyczny wygląd i elegancki welurek.
    Słyszałam opinie, ze jest za sztywny/twardy i drapie.
    Nic takiego nie stwierdziłam i nie potwierdzam mimo, iż mam bardzo delikatną, skłonna do podrażnień skórę na buzi. Dla mnie jest idealny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Corii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam sweterek w takim kolorze
  • Nie powiem, żeby mnie ten pędzel tak bardzo zachwycał. Zbyt miękki to on nie jest, znam jeszcze bardziej przyjemne, chociażby z Sephory, jednak meteoryty nakłada tak jak trzeba. Po umyciu rozchyla się na wszystkie strony, więc pewnie spróbuję tego patentu z gumką. Dałabym trzy gwiazdki, jednak mam sentyment do sweterka w tym samym kolorze, jednego z moich ulubionych, więc podwyższę o jedną gwiazdkę

Chcesz pochwalić countrysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny pędzel!
  • Ten pędzel kupiłam w zestawie razem z trzema miniaturkami Meteorytów. Jest naprawdę idealny do nakładania kuleczek. Nabiera pudru tyle ile trzeba, nie niszczy i nie kruszy kulek. Jest bardzo miękki w dotyku, przyjemnie się nim aplikuje puder. Chociaż nie przepadam na różowym kolorem, to muszę przyznać, że wygląda naprawdę pięknie.

Przez półtora roku wypadł może jeden czy dwa włoski więc myślę, że posłuży mi jeszcze długo.
    Mam jedynie zastrzeżenia co do jego zachowania podczas mycia. Po każdym czyszczeniu stawał się coraz mniej zbity, dlatego przez godzinę lub dwie kiedy jest jeszcze wilgotny związuję włosie gumką i wtedy jest ok. Także trzeba go trochę formować, żeby trzymał fason

Nie podoba mi się też to że mój pędzel w zestawie był zapakowany w celofan, a nie w ładne etui. Rozumiem, że był przez to tańszy niż kupowany osobno, ale cena zestawu też nie była w końcu taka niska. Za to jedna gwiazdka mniej.

Nie planuję kolejnego zakupu bo osobno jest zbyt drogi. Chyba, że dostanę go jeszcze kiedyś z Meteorytami, które kupię jeszcze na pewno.

Używam tego produktu od:1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań:pierwszy

Chcesz pochwalić Tortoiseshell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Księżniczka wśród pędzelków!
  • Jest to najładniejszy i najeelegantszy pędzęl jaki kiedykolwiek miałam. Uwielbiam ten jego zamszowy futerał (typowy dla Guerlain)w który chowam go po każdym użytkowaniu. Do tego pędzel jest łatwy w użytkowaniu, poręczny, włosie jest miękkie, ale gęste stąd idealnie miesza się nim meteoryty. Zaznaczyłam opcję "nie wiem czy kupię ponownie" bo pędzel ten jak dotychczas w ogóle się nie zniszczył. Polecam!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Larissa123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny pedzel
  • Kupilam ten pedzel w limitowanej edycji Pucci dla Guerlain razem z meteorytami z tej samej edycji. Uwazam,ze opakowanie tego pedzla jest duzym ulepszeniem -- piekna mala kosmetyczka/futeralik (wyglada ciut jak przerosniety futeral na pomadki -- jesli wiecie o czym mowie) w pieknym wzornictwie Pucciego.

Nie zgadzam sie z ponizszymi opiniami,ze pedzel ten jest super mieciutki. Jest duzo sztywniejszy od moich innych pedzli do pudru, ale tak tez ma byc. Nie chce przez to powiedziec, ze jest szorstki -- co to to nie. Wlosie kozla, z ktorego jest zrobiony, zostalo wybrane tutaj celowo, by poradzic sobie z nakladaniem mocno sprasowanych kulek meteorytow. Dzieki temu pedzel nabiera odpowiednia ilosc pudru. Poza tym po pewnym czasie pieknie przesiaka zapachem pudru!!! Pedzel jest tak wysokiej jakosci, ze nie sadze bym musiala kupowac nowy przez najblizszych pare lat -- ale jak przyjdzie taka potrzeba to napewno nabede nastepny z tej serii (choc juz pewnie nie Pucci 4 Guerlain -- jako ze L.E.).

Używam tego produktu od: kilkanascie tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jeden wystarczy na wiele lat

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AJC za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 28 raz(y)
  • cacko
  • dostalam pedzel razem z kulkami.

pedzel ten to najlepszy pedzel do pudru jaki mialam. nie dosc, ze jest sliczny to jeszcze doskonale radzi sobie z rozprowadzaniem meteorytow. ot, doskonalosc pod tym wzgledem

Używam tego produktu od:.
    Ilość zużytych opakowań:.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zizou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Moj pedzel rozni sie od tego na zdjeciu.Kolor raczki jest czarny, ale sama glowka pedzla jest wciaz landrynkowo rozowa. Kupilam pedzel wraz z Kuleczkami i to byl tak zwany strzal w 10 Opakowanie- czrne jest zamykane na maly magnes co sprawia, ze pedzel zostaje na miejscu i na pewno sie nie zgubi, wykonane z mieciutkiego , aksamitnego materialu to prawdziwy bajer.A sam pedzel jest stosunkowo maly przez co swietnie trzyma sie w dloni, wlosie bardzo delikatne i trwale idealnie rozprowadza puder po twarzy.Kupie napewno ponownie, ale z uwagi na trwalosc nastapi to za dlugi, dlugi czas. Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Chcesz pochwalić alllecto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodki
  • Kupiłam go ze względu na jakość o której wiele dobrego słyszałam no i na jego wygląd...Jest prześliczny, aż przyjemnie go używać - do Meteorków i nie tylko.Włosie jest bardzo miękkie a pędzelek świetnie nabiera puder i nie podrażnia twarzy przy używaniu, Etui jest śliczne, mieni sie odcieniami perły różu i delikatnego fiołkowego, ale ja go nie używam. Pędzelek trzeba wyjmować trzymając za włosie ( inaczej nie da się go schować) i niszczy sie go w ten sposób. Etui leży więc w szafce a pędzelek na toaletce Mam go od lipca jak na razie jest jak nowy i myślę, że będzie bardzo trwały. Warto kupić choćby ze względu na sam wygląd

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: Jeden i ten sam

Chcesz pochwalić Adeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietny i niezniszczalny
  • Recenzja: Dostalam ten pedzel gratis w komplecie razem z dwoma pudeleczkami meteorities. Bylo to juz ponad dwa lata temu, a pedzelek mimo CODZIENNEGO uzywania, wielokrotnych kapieli i przechowywania bez futerlau - jest jak nowy!
    (Futeralu juz jako gratis nie dali )
    Pedzelek ma doskonaly rozmiar - nie gruby, nie za maly. Wlosie jest niesamowicie miekkie, doskonale chwyta puder i nie zostawia go zbyt duzo na twarzy. Jedyne co moze denerwowac, to ten rozowy kolorek - ale to juz kwestia gustu. Zreszta to nie jest sprzet na pokaz

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: caly czas ten jeden

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nakretka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ****/*****
  • Recenzja:

Mogę z czystym sumieniem wystawić dość wysoką ocenę pędzlowi Guerlain z meteorytowej kolekcji ponieważ używam go już od ponad 3 lat i ten pędzel się nie starzeje . Sam pędzel prezentuje się może i zbyt dziewczęco - ma różowe , bardzo miękkie włosie , które nie tylko nie podrażnia twarzy , ale jest też bardzo wytrzymałe – mój pędzel po tylu latach używania , mycia , nadal wygląda jak nowy . Nie odkształcił się , nie rozcapierzył ( tu trochę żałuję , ponieważ lubię do pudrów szerokie , wysłużone pędzle ) , nie stracił koloru , a wygodna , niewielka rączka mieniąca się kolorami tęczy również wygląda jak nowa – ale ja wszystkie pędzle zawsze trzymam w futerałach . Do tego pędzla jest ochronny przed kurzem i brudem futeralik , więc jeżeli ktoś takiego nie posiada , martwić się nie musi . Etui jest jednak trochę za grube i niepraktyczne , ponieważ trzeba wyciągać z niego pędzel trzymając go za włosie – dlatego ja poprułam z jednej strony futerał i wyciągam ten pędzel po ludzku , włosia nie tracąc , pędzla nie niszcząc . Używam tego pędzla głównie w trakcie poprawek w ciągu dnia , bez problemu chowa się on w każdej kosmetyczce , torebce . I nie tylko do meteorytów . Zdarza mi się używać tego pędzla do pudrów w kamieniu czy pudrów rozświetlających , które czasami noszę ze sobą .

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: od 3 lat mam ten sam pędzel

Chcesz pochwalić neuilly. za czytelną i pomocną recenzję?