KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Lancome L`extreme Mascara (Tusz wydłużający)

3,7 na 5162 opinie

Kupi ponownie: 43% osób
    LAPIEL
    12 sierpnia 2009 o 22:07
    tak ,tak ,tak
    Uzywam tego tuszu od kilku lat i niezmiennie zakupuje go ponownie pomimo nowosci wszelakich w tym temacie :) dla mnie best ! Uzywalam juz wszystkie tusze Lancome i ten uwazam jest najlepszy , najlepszy dla mnie :) Wydluza po jednym pociagnieciu , po dwoch mocno wydluza ,takze mozna sobie dozowac :) ladny kolor glebokiej czerni , wystarcza mi na ok pol roku , nie zasycha , szczoteczka jak najbardziej dobra - nic wiecej mi nie trzeba :) Wersja wodoodporna rowniez ok -tez przetestowalam :) POLECAM ! Używam tego produktu od:kilka lat Ilość zużytych opakowań: ok 8 szt.

prawniczka86
    23 sierpnia 2011 o 8:22
    Rewelacja
    Rewelacyjny tusz. Na moich rzęsach sprawdza się rewelacyjnie, wydłuża extremalnie, lekko pogrubia, nadaje intensywny czarny kolor, lekko podkręca. Ogólnie dla mnie najważniejsze w makijażu są rzęsy- chce żeby wyglądały olśniewająco. Ten tusz mi to dał. Jeden z moich faworytów. Używam tego produktu od: 1 miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie piewszego

Niebieskooka arystokratka
    20 grudnia 2011 o 16:19
    Bez zastrzeżeń
    Ten tusz już mi się skończył i nie mam zamiaru więcej go kupić, ale dobrze wspominam współpracę. Wydajny, efekt naturalnie długich rzęs bez sklejania, świetna szczoteczka, zdecydowany kolor. Nie jest ideałem, ale mogę go polecić, zwłaszcza, że nawet poczatkująca dziewczyna bardzo dobrze poradzi sobie z nałożeniem. Używam tego produktu od: kiedy się pojawił Ilość zużytych opakowań: jedno normalne

O_Yumi
    3 maja 2014 o 15:52
    3 / 5
    Niby nie jest zły, ale...
    Kupiłam go kiedyś w akcie desperacji, jak moje oczy zbuntowały się przeciwko tuszom drogeryjnym. Miałam go w wersji wodoodpornej. Nie kruszył się, nie rozmazywał, nie podrażniał, nie sklejał rzęs. Niby nie ma się do czego przyczepić, ale: - w kolorze był mało wyrazisty, niby czarny, ale taki jakiś spłowiały, - nie wydłużał, - nie pogrubiał, - efekt na rzęsach był tak naturalny, że prawie niewidoczny, - ze względu na powyższe, żeby było go w ogóle widać, musiałam go nakładać kilkoma warstwami - ergo: okazał się bardzo niewydajny, - dosyć szybko zaczął zasychać (ale o dziwo nie zaczął się kruszyć mimo to). Cena nieadekwatna do efektów i wydajności, nie wrócę do niego. Używam tego produktu od: używałam ponad rok temu Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Leonitka
    3 września 2013 o 14:15
    Cudowna
    Zdecydowanie mój typ. Jestem zwolenniczką naturalnych rzęs a ta mascara daje właśnie taki efekt. + Bardzo wydajna + Świetnie rozczesuje + Wydłuża *.* - Gdy już mija spory okres czasu od zakupu, robią się grudki Szkoda, że nie jest dostępna ;( Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: jedno

eyes85
    17 lipca 2013 o 21:42
    bardzo dobry
    plusy: -świetna konsystencja -doskonale rozdziela rzęsy -wydłuża lecz nie pogrubia(na pogrubieniu mi nie zalezy) -nie skleja rzęs i nie pozostawia grudek -w wersji wodoodpornej której używam nie zmywa sie podczas kąpieli w basenie -ergonomiczna rączka minusy: -dość szybko się kończy -po kantakcie z woda rzęsy sklejaja się tworząc efekt lalki;) -niestety został już wycofany więc muszę się z tym pogodzić:( ...i wrócić do lash queen HR Przy okazji z chęcią przejmę taki w wersji wodoodpornej jeśli któraś kupiła a nie jest zadowolona:) Używam tego produktu od: 2lat Ilość zużytych opakowań: 4 w całości

trist
    18 stycznia 2013 o 12:02
    pięknie wydłuża rzęsy
    Bardzo dobry tusz. Wyraźnie wydłuża rzęsy, ładnie je rozdziela, jest trwały - nie obsypuje się, nie rozmazuje, nie tworzą się grudki. Polecam osobom, którym zależy przede wszystkim na efekcie wydłużenia rzęs. Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2

Kakalina
    15 stycznia 2013 o 9:52
    4 / 5
    Bardzo dobry tusz!!!
    Pierwszy dostałam w prezencie, i od razu byłam nim zachwycona! Plusy: * pięknie wydłuża moje rzęsy * nie skleja ich, * ma głeboki czarny kolor, * ma znakomitą szczoteczkę, * nie grudkuje się. Dlatego też musiałam się skusić na drugi i nadal jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus to cena, chociaż tusz jest naprawdę rewelacyjny, można znaleźć coś równie dobrego w niższej cenie, stąd w mojej ocenie jedna gwiazdka mniej. Używam tego produktu od: 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

bonda2
    13 grudnia 2012 o 18:32
    3 / 5
    Bez zachwytów a cena przecież niemała
    Początkowe wrażenie dobre ale po dłuższym stosowaniu efekt był taki sam jak po użyciu produktów z niższej półki a przecież tusz trochę kosztuje. To następnym razem wolę chyba kupić tańszy tusz bo za cenę tego produktu miałabym 2,3 tusze a tak miałam 1 który i tak nie był lepszy od innych których do tej pory używałam. Po krótkim czasie tusz zaczął za szybko zasychać bo nie wydłużał rzęs tylko je sklejał i kruszył się. Używam tego produktu od: skończyłam Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

justyna_dt
    18 maja 2012 o 11:51
    Bardzo go lubię
    Jeden z moich ulubionych tuszy. Kupiłam go w zestawie z Hypnose i tylko ten drugi powstrzymuje mnie od uznania L\'extreme za Mój Hit ;) świetnie rozdziela rzęsy, wydłuża, no rewelacja. Jedyne, co mnie denerwuje, to to, że trzeba poświęcić trochę czasu dla uzyskania bardziej wyrazistego efektu - tusz jest trochę rzadki, przez to super rozdziela, ale długo maluje, za to ujmuję pół gwiazdki. Używam tego produktu od: 4 miesiące Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

eve40
    14 marca 2012 o 15:23
    4 / 5
    Fajny!
    Tusz daje efekt wydłużonych rzęs. Nie jest to jakiś mega efekt, ale nie potrzebuję firanek. Dla mnie sprawdza się fajnie. Rzęsy są przedłużone, nie sklejone, ładnie wyczesane. Zbyt duża ilość spowoduje owadzie nóżki, ale wystarczy nałożyć go dwa razy. U mnie rzęsy są czarne. Jestem zadowolona. Mascara ma do tego fajną szczoteczkę i ładne opakowanie. Jedynym minusem tego tuszu i za to odejmuję, aż 1,5 gwiazdki jest niedokręcająca się zakrętka. Trzeba pamiętać, aby dokręcić, aż kliknie. To znaczy zakręcam tusz i mam już opór. Wydaje się zakręcony, ale niestety trzeba go jeszcze dokręcić do takiego "klik". Nie zawsze o tym pamiętam. Gdyby pani w Sephorze nie udzieliła mi instrukcji tusz wysechł by w miesiąc. Może o to chodziło producentowi? Nie mam pojęcia. Mnie to trochę denerwuje. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie
    Używa produktu od:miesiąc

femme13
    8 lutego 2012 o 11:38
    średni
    tusz z moimi rzęsami nie robi nic, nie wydłuża, nawet mimo nałożenia kilku warstw. Kupiłam go, bo lubię takie szczoteczki, zawsze się sprawdzały. Mascara ma słaby kolor, raczej grafitowy, niż czarny. Jedyny plus - to nie skleja rzęs podczas malowania. Jeżeli ktoś lubi naturalny, prawie nie widoczny makijaż, efekt- pewnie będzie zadowolony. Ja spodziewałam się czegoś więcej, zwłaszcza, że tani nie był. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

Maarisha
    2 lutego 2012 o 20:52
    1 / 5
    Porażka
    Jeden z gorszych tuszy jakie używałam, a ja niestety mam "rękę" do złych tuszy. Bardzo sklejał rzęsy, robił owadzie nóżki. Z rzęs robiły się długie patyki. Nie były one błyszczące jak np. po moim ulubionym Diorze Iconicu, tylko takie matowe i nie bardzo czarne. Oddałam go mamie po miesiącu, jej też nie przypasował. Na domiar złego po zrobieniu kolejnej próby po jakimś czasie był suchy jak proch. Tusz za ponad 100zl. i wysycha po dwóch miesiącach- nie, dziękuje. Używam tego produktu od: uzywalam jakis czas temu przez 2 miesiace Ilość zużytych opakowań: jedno

Vishnya
    25 stycznia 2012 o 22:40
    Od zawsze na zawsze
    Jestem posiadaczką długich rzęs przez co przy używaniu tuszy wydłużająco/pogrubiających wyglądają bardzo sztucznie. Przy tym jest inaczej: - daje naturalny efekt, - ma mocny czarny kolor, - nie rozmazuje się, - wytrzymuje (nie zasycha) dłużej niż pół roku, - i największy plus za szczoteczkę, która perfekcyjnie rozdziela rzęsy. Próbowałam innych, ale zawsze wracałam do l\'extreme, bo jak dla mnie nie ma sobie równych ;) Używam tego produktu od: 5 lat Ilość zużytych opakowań: około 7

koronka99
    16 października 2011 o 1:46
    moja druga miłość
    Dla mnie ten tusz nie ma wad..i 0 ile jest odpowiednio przechowywany odwdzięcza się odpowiednią wilgotnością. Mam długie i gęste ,ale cieńkie rzęsy ,wręcz delikatne, dlatego trudno było mi znaleźć odpowiedni tusz....od tamtej pory moja kosmetyczka bez tego tuszu jest jak bez serca :)), a oko tętni życiem. Bez problemu też można uzyskać efekt kociego oka lub zalotki, dzięki szczoteczce, która rozczesuje rzęsy. Mam wrażliwe oczy , bynajmniej jak do teraz jeszcze ani razu mi nie odczułam pieczenia. Używam tego produktu od: od kiedy się ukazał Ilość zużytych opakowań: kończę trzecie

paucza
    26 sierpnia 2011 o 1:39
    moj hit
    to ideał pod każdym względem nieziemska długość bez sklejania i kruszenia. Używałam go dosyć dawno ze względu na cenę i inne aktualne priorytety. Zdecydowanie najlepszy tusz z jakim się spotkałam polecam w 100% Używam tego produktu od: ok 3lata temu przez rok Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

badb
    8 lutego 2011 o 21:22
    średni
    Tusz za pierwszym pociągnięciem daje efekt ładych, naturalnych, rzęs. Nie skleja ich, łatwo się apikuje. Chcąc jednak uzyskać mocniejszy efekt dłuższych rzęs trzeba się mocno napracować. Przy następnych pociągnięciach tusz zaczyna sklejać rzęsy, powstają grudki. Kolejną wadą kosmetyku jest to że bardzo szybko zaczyna się osypywać z rzęs tworząc pod oczami ciemne cienie. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: jedno

catale
    18 grudnia 2010 o 17:09
    2 / 5
    świetna szczoteczka i tyle :-)
    Uwielbiam tusze Lancome, ale ten tusz nie wydłuża ani nie pogrubia. Świetnie nadaje się za to do rozczesywania rzęs, nawet jak już się skończy :-) Ale za taką cenę mieć samą szczoteczkę?