Powiększ Kuan, Szampon normalizujący do włosów przetłuszczających się u nasady i suchych na końcach

Zgłaszająca osoba: Kamlisa

Szampon na bazie chińskich ziół, pomaga przywrócić równowagę skórze głowy. Dzięki ekstraktowi He Show Wu - pozostawia włosy gładkie i lśniące. Posiada naturalny aromat ziołowy.

Cena: 21 zł / 250 ml

• ciekawy
  • Recenzja: Nie wiem, czy kupię ponownie, bo szampon nie jest tani. To chyba jedyna jego wada.
    Opakowanie minimalistyczne, wygodne w dawkowaniu, ale potwornie śliskie! Szampon jest dośc rzadki, wydajny, wystarczy naprawdę niewielka ilośc. Dobrze się pieni. Zapach nie kojarzy mi się z ziołami, to raczej oranżada w proszku i to całkiem intensywna. Zapach zostaje na mokrych i - w wersji złagodzonej - suchych włosach.
    Do spółki z odzywką z tej serii - ładnie myje włosy. Są puszyste, lśniące i bardzo łatwo sie rozczesują, co jest dla mnie ważne ( mam długie i miękkie). Nie obciąża włosów, ale tez nie zauwazyłam, by po nim mniej się przetłuszczały, czyli nie pogarsza ale i nie polepsza ich stanu. Mozna wypróbować.

Używam tego kosmetyku od kilku tygodni/ ilość zużytych opakowań: kończę 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kamlisa za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij