Schwarzkopf, Palette Instant Color (Szampon koloryzujący "ton w ton" do 8 myć)

Powiększ Schwarzkopf, Palette Instant Color (Szampon koloryzujący

Zgłaszająca osoba: Hepi

Środek tonujący Palette Instant Color zmywa się po 6-8 myciach włosów. Nadaje włosom żywy kolor i jedwabisty połysk. Farba jest łagodna - nie zawiera amoniaku ani utleniaczy. Pielęgnuje włosy podczas koloryzacji dzięki formule zawierającej witaminę C (FORMUŁA C+). Jest łatwa w użyciu.
Dostępna w 16 odcieniach.

Cena: ok. 4-5 zł

• Nawet ujdzie
  • Jeszcze nigdy nie farbowałam włosów bo nie miałam takiej potrzeby, gdyż mój kolor to naturalny blond (wyglądają jakbym miała już farbowane), ale chciałam trochę zmienić kolor chociaz o odcien jaśniejszy wiec wybrałam szampon koloryzujący 2 słoneczny blond. Dostosowałam się do zaleceń producenta no i o to moje plusy i minusy

Plus za to, że:
    -zrobił się adniejszy odcień- ciepły blond,
    - po wysuszeniu były miękkie i ładnie się układały,
    -nie prztłuszczały się tak szybko

Niestety nie zabrakło też i minusów
    -nie miły zapach, trochę drażniący
    - nałożenie szamponu masakra, nic sie nie pieniło i trudno było ją dokładnie rozprowadzić,
    - kolor utzymał się tylko 4 mycia po nim mój kolor włosów stał się bardzo nie ładny, wręcz zółty, ale już kolor doszedł do siebie

Po spróbowaniu myślę, że chyba wróce do tego szamponu, być może poszaleję z innymi koloramiUżywam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić mama_Julii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czerwień Granatu
  • Używałam tej szamponetki kilka razy. Kolor wychodził bardzo intensywny. Włosy były troszkę w gorszej kondycji.

Kolor dość długo się spłukiwał, ale u mnie nie schodził do końca. Pamiętam jak chodziłam z odrostem do ramion! Jednak bardzo podobał mi się ten kolor, w który się zmienił.

1 zdjęcie - zaraz po farbowaniu

2 zdjęcie - po 3 miesiącach od farbowania, widoczny odrost, który jest ciemniejszyUżywam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: 4 saszetki

Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić emerka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Zdecydowałam się pierwszy raz zmienić swój kolor włosów - na początek oczywiście szamponetką. Wybrałam Pallette ciemny brąz. Najgorsza była aplikacja, ponieważ szamponetka w ogóle się nie pieniła, pomimo tego, że trochę polałam głowę wodą. Jednak, kiedy już wysuszyłam włosy byłam miło zaskoczona, moje włosy były przyjemne w dotyku i sypkie. Na moich jasno brązowych włosach zrobiła czekoladowy odcień. Od czasu aplikacji umyłam włosy 4 razy, już się trochę rozjaśniają ale zmiana koloru nadal jest widoczna. Nie zauważyłam również, żeby mocniej wypadały mi włosy i żadnej alergii, dodam, że skórę głowy mam dość delikatną. Ogólnie z szamponetki jestem zadowolona, ale nie na 100%. Używam tego produktu od: dwóch tygodniIlość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sweet_aga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie..
  • kupiłam szamponetkę by sprawdzić jak wyglądam w jasnych blond włosach .. kolor mam jasno-średni blond.. jeśli tak mogę określić.. niestety połowa włosów była jasna blond połowa nawet brąz i były momenty gdzie prześwitywał rudy.. szamponetka dość długo była na moich włosach myjąc je co 2-3 dzień..

Ilość zużytych opakowań: 2duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madziullaax za czytelną i pomocną recenzję?
  • POPROSTU nie wypał
  • Powiem tylko tyle użyłam 1 raz tej szamponatki , to była czerń i więcej tego nie użyje , najgorsze co może być dałam za nia 6 zł i poprostu teraz żałuje , ponieważ gdy pomalowałam włosy szamponetka odczekałam tyle ile bylo napisane nawet troche wiecej i co ? zmyłam włosy , wysuszyłam.. i poprostu był ten sam kolor co miałam czyli brąz.. nie polecam tych szamponetek tak wogóle co do farb mogę dodać że wysuszają włosy.. nie wiem kto to wogole produkuje.. więcej tego nie kupie jestem zawiedziona poprostu!

Używam tego produktu od: 1 raz użyłam
    Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić maalinoadama za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Kupiłam szamponetkę w odcieniu Czerwień Granatu. Mam włosy po dekoloryzacji (z brązu na mahoń). Kolor mocno się sprał, co niesttey jest wadą tego zabiegu. Dlatego sięgnęlam po koloryzację "ton w ton" w odcieniu który dałby najlepszy efekt na tym paskudnym spranym rudym. Szamponetka absolutnie dała radę. Zużyłam do tej pory dwie sztuki i z kazdym farbowaniem kolor zostawał na dłuzej. Nie polecam więc osobom ktore radykalnie chca zmienic kolor wlosow za pomoca tej szamponetki. Nigdy do konca sie jej z wlosow nie pozbedziecie. Dlatego nazywa sie to koloryzacja "ton w ton". Najlepsze efekty daje gdy wasz kolor wlosow jest zblizony do tego, który kupujecie. Efekt koloryzacji byl swietny. Wyszedl mi przepiekny czerwony kolor. Wlosy byly blyszczace i absolutnie nie zaczely wypadac, a takie opinie tez slyszalam. Jak dla mnie swietne wyjscie na podtrzymanie koloru pomiedzy koloryzacja srodkami trwalymi. Polecam

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić daisy45 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre wspomnienia.
  • Moje pierwsze farbowanie włosów
    Kupiłam za namowa koleżanki, która sama stosowała. U niej trzymał długo. U mnie wręcz przeciwnie. Po 2-3 umyciach włosów już go nie było.
    Sam zapach też nie był za fajny.
    Stąd tylko 3 gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: 2 zwykłe

Chcesz pochwalić marta_1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma...
  • Chciałam poprawić, może raczej wzmocnić lekko intensywność mojego naturalnego koloru (brąz). Kupiłam "średni brąz", nałożyłam i...nie ma różnicy! Trzymałam 30 minut, ale w ogóle mi nie chwyciło włosów. Może zostało mi po tym produkcie parę refleksów tu czy tam.

Używam tego produktu od: użyłam jeden raz

Chcesz pochwalić black_point za czytelną i pomocną recenzję?
  • aż za mocny
  • Nałożyłam czerwony kolor na blond włosy, ok 30cm od końca. Po zmyciu efekt dość dobry ale może nie aż tak mocny jak oczekiwałam. Jednak bardzo mi się spodobał finalny odcień. Zapewnienie, że utrzymuje się do 8 myć było totalnym kłamstwem przynajmniej w moim przypadku. Kolor wyblakł po ok miesiącu i zmienił się w rudawy, który to trzymał się następne 8 miesięcy. Koło 7-8 mies zaczął lekko blednąć ale było już za późno na dalsze oczekiwanie na zmianę koloru gdyż nałożyłam na niego rozjaśniacz. Wyglądało to trochę jakbym miała na głowie ok 20-30 cm normalnego koloru i ok 70cm jasnej farby.

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ziemniaczek_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja!
  • Farby tej użyłam do pierwszej koloryzacji.
    Koszt produktu to około 6zł/szt.
    Mój naturalny kolor, to ciemny blond.
    Chcialam zmienić na ciemny brąz.
    Efekty widać na załączonych zdjęciach.
    Kolor jaki wyszedł trudno ocenić.
    W ciemniejszym pomieszczeniu może i był ciemniejszy, przy wyjściu na dwór miał różnokolorowe refleksy, podchodził on pod bordo i złoto. Farba wypłukała się przy drugim myciu. Refleksy jeszcze przez pare tygodni się utrzymywały. Farba nie zniszczyła mi włosów i nie wpłynęła jakoś negatywnie na ich stan.
    Zapach niezbyt przyjemny, strasznie chemiczny, musiałam nałożyć dużo odżywki w sprayu, żeby móc jakkolwiek oddychać.

Używam tego produktu od: pare miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa na raz i nigdy więcej

Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Mariposa58 za czytelną i pomocną recenzję?
  • EFEKT... SPŁYNĄŁ
  • Miałam kolory nr 16 i 17 (czekoladowy brąz i brąz).
    + produkt łatwodostępny
    + przystępna cena (ceny wahają się w zależności od sklepu od 3,50zł do 5,50zł)
    + mam długie włosy, sięgające aż za łopatki i jedna saszetka w zupełności mi wystarczała
    + śmiesznie pachnie, jak mieszania różnych pianek i lakierów do włosów; zapach jest ładny
    + nie uczula, nie podrażnia
    Po czekoladowym brązie włosy miały kolor... czekoladowego brązu (chociaż raz tak jak obiecał producent!). Po brązie były... brązowe (eureka). Kolory fajnie wyglądały, ale spłukały się już po jednym myciu -.-

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: 2 czy może jednak 3 saszetki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić funky punky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moim zdaniem ok
  • Ten szampon kupiłam wczoraj i byłam bardzo ciekawa jak to wyjdzie mój odcień który oceniam to "średni brąz" .
    Moje wcześniejsze włosy miały kolor ciemnego blondu i chciał je przyciemnić zdecydowałam się na szamponetke bo jak mi się nie spodoba to kolor się zmyje.
    Zrobiłam wszystko krok po kroku jak było napisane w ulotce i jestem zadowolona z efektu
    +bardzo dobrze pokryło całe włosy
    +mam włosy prawie do połowy pleców i wystarczyła jedna saszetka na całe włosy
    +jest tani(około 5zł w Kauflandzie)
    +łatwo dostępny

Nie wiem jeszcze jak szybko się zmyje ale jest to szampon więc nie oczekuje cudów na pewno będę powracać do takiej koloryzacji włosów.

Używam tego produktu od: wczoraj 1 razIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić iwaosw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor jest bardzo...
  • ...soczysty, używam od lat koloru "Czerwień Granatu". Jakoś nigdy nie zdążyłam ponarzekać na szamponetki z firmy Palette.

-Włosy są błyszczące
    -Kolor trzyma się dosyć długo jak dla mnie jest to plus, bo nie często farbuję włosy, przynajmniej teraz... :P kiedyś wpadłam w nałóg farbowania włosów parę razy w miesiącu farbami drogeryjnymi, które całkowicie mi wyniszczyły kłaczki, a robiłam tak przez dobre 2 lata.
    -Włosy nie wypadają
    Minusów stanowczo nie widzę.
    Polecam dziewczyną które lubią wariactwa włosowe i nie będą żałować swojej decyzji, bo kolor jest do d***

Ilość zużytych opakowań: Nieskończenie wiele ;D

Chcesz pochwalić 8Effcia8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na początku ładnie, potem okropność
  • Używałam odcienia "czerwień granatu" na ciemny blond. Kolor wyszedł podobny do tego, który jest na opakowaniu. Włosy mi nie powypadały, szamponetkę łatwo nałożyć, kolor jest równomierny, jednak spłukał się bardzo szybko, i to tylko częściowo. Tylko przy głowie został mi brzydki kolor spranej miedzi, reszta była normalna. Około 4 miesięcy starałam się, by wrócić do swojego naturalnego koloru, w końcu się to udało (po myciu szamponem przeciwłupieżowym), ale kosztowało sporo - włosy były zniszczone. Nie skusiłabym się ponownie - kolor jest ładny i intensywny, ale tylko przez około tydzień, potem zaczynają się problemy. Zapach szamponetki drażnił mnie, kręciło mi się w głowie.
    Zdjęcie zrobione jakoś 2,3 godziny po użyciu (i nie jest najlepszej jakości, kolor był trochę ciemniejszy).

Używam tego produktu od: Używałam w lipcu/sierpniu 2011, potem w lutym 2012
    Ilość zużytych opakowań: około 10

Foto recenzja
Chcesz pochwalić Sowa06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niweluje zolcie i rudosci
  • Używałam odcienia 0 mroźny blond.

Generalnie nie przepadam za palette, ale byłam zdesperowana - mój średni blond zaczął potwornie rudzieć.. Ten odcień nie rozjaśnia włosów tylko nadaje chłodny odcień - skuteczniej niż fioletowe i niebieskie płukanki. Niestety nieco wysusza włosy.

Generalnie jestem na tak

Używam tego produktu od: Dziś

Chcesz pochwalić Puline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar
  • Farba Palette pozostanie na długo w mojej pamięci. Użyłam jej kiedy po raz pierwszy farbowałam włosy. Nie dość, że straciłam po niej połowę włosów to były one kompletnie zniszczone. Do dziś odczuwam przykre efekty jej działania choć minęło już ok 4 lat. Włosy po jej użyciu są tragiczne. Dziewczyny uważajcie na nią.
    Stanowczo nie polecam!

Używam tego produktu od: raz, ok 4 lat temu

Chcesz pochwalić kocica_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wyniszcza włosy
  • Nadaje włosom jedwabisty połysk, i to wszystkie zalety tej szamponetki.

Niestety, bardzo dużo włosów mi po niej wypadło, więc jeśli macie cienkie i słabe włosy, to trzymajcie się od tej szamponetki z daleka. Ponadto kolor jest inny, niż na opakowaniu. Ja kupiłam ciemny brąz. A wyszedł mi jakiś fioletowy odcień brązu. Ten fiolet strasznie rzucał się w oczy. Przynajmniej u mnie. Niestety, ten intensywny kolor trzymał się dość długo, jakiś miesiąc. Mimo codziennego mycia nie mogłam się go pozbyć z mojej głowy. Nie polecam.

Chcesz pochwalić Brandy Alexander za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię sloneczny blond z tego
  • odkad przerzuciłam sie z rozjasniaczy na farbe 10/0 wellaton swietlisty blond to musialm jakos zlikwidowac ta pielkielna biel po rozjasniaczu na polowie wlosów i sobie zawsze robie po farbowaniu farba odrostow daje ta szamponetke i to mi ladnie wyrównuje do slonecznego całosc bo tak to pol wlosow slonecznych, pol bialych! a tak to jednolite ) w sumie to wychodzi mi jak Gesslerowej cos )

Chcesz pochwalić Blond Wenus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie przypadł mi do gustu.
  • Widzę, że sporo Wizażanek narzeka, że kolor tego szamponu nie zmywa się wcale.
    Ja miałam odwrotnie.
    Chciałam na parę dni odrobinę przyciemnić włosy, więc kupiłam ten szampon.
    Z dość ciemnego rudego blondu chciałam przejść w odcień czekoladowy.
    No i niestety, trzymałam ten szampon na włosach długo, a efektu było dosłownie zero.
    Nic, nawet odrobinę nie przyciemnił mi włosów.
    Na szczęście nie zrobił im też żadnej krzywdy, bo szampony do 24 myć z Palette bardzo wysuszały moje włosy.

Używam tego produktu od: używałam ok. 2 lata temu

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie, jeśli chcesz by kolor zszedł szybko!!
  • Chciałam szybko zmywalny efekt koloryzacji.., a od ok. 20 dni.. włosy nadal nie powróciły do swojego naturalnego koloru.

Oceniam odcień Granatowa Czerwień

+/- kolor wyszedł mniej więcej taki jaki powinien wyjść na moich włosach koloru średni blond

+/- po pewnym czasie kolor z burgundowego przeobraził się w ciemnorudy

- niszczy włosy

- włosy zaczęły mi wypadać

- według mnie nie pielęgnuje włosów

- i najgorsze na koniec.. NIE ZMYWA SIĘ PO 6-8 myciach... !!!

Myłam głowę już ok. 20 razy, a włosy zamiast naturalnego koloru są ciemnorude!!

KATASTROFA!!!!!!!!!!Używam tego produktu od: niedawnaIlość zużytych opakowań: 2 całe

Chcesz pochwalić sognatore69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Istny koszmar.
  • Nie, nie i jeszcze raz nie! Nie poleciłabym tego "czegoś" nawet największemu wrogowi.
    Rok temu postanowiłam zmienić kolor włosów na wakacje; z ciemnego blondu na kolor "mahoń".

Plusami produktu są (o dziwo jakieś są):
    - po użyciu włosy ładnie się błyszczą,
    - dobrze się nakłada.

Minusami są:
    - nie zmywa się,
    - niszczy włosy,
    - kolor wychodzi inny niż na opakowaniu.

Nie dość, że wyszedł zupełnie inny kolor, niż na opakowaniu - coś w deseń rudości, to trzymał się na włosach przez około pół roku. Nie taki intensywy, ale poświata przez minimum pół roku utrzymywała się na moich włosach. Dopiero niedawno moja znajoma stwierdziła "o, w końcu nie masz rudych włosów". Na pewno nie kupię jeszcze raz.

Używam tego produktu od: używałam rok temu
    Ilość zużytych opakowań: dwie saszetki

Chcesz pochwalić Coffine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo na tak
  • Mam naturalnie ciemny blond (mysi) czyli klasyk Kupiłam słoneczny blond bo chcialam nadać włosom połysk i troszeczkę rozjaśnić. Czytałam o szamponetkach, że nie rozjaśniają tylko przyciemniają włosy ale na moich zadziałało. Uzyskałam fajny efekt połysku i trochę jaśniejszy kolor. Otrzymał się około sześciu myć. Polecam

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić martyna_julia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słoneczny Blond
  • Witajcie Wizażanki

Dziś testowałam kolor Słoneczny Blond.

Tydzień temu zafarbowałam włosy na blond który wyszedł szary...

Nie chciałam włosów męczyć farbą dlatego postanowiłam,że nadam im złoty odcień.

Nałożyłam ten oto specyfik na umyte wilgotne włosy,wczesałam grzebieniem i pozostawiłam na 20minut.

Efekt:

Mam swój złoty blond:0 szary kolor zniknął, włosy nie są zniszczone ani wysuszone.
    Na włosy za ramiona starczyła mi jedna saszetka dla dłuższych koniecznie dwie!,fajnie pachnie ja ją użyje jeszcze raz na bank

Polecam!

Używam tego produktu od: Od dzisiaj
    Ilość zużytych opakowań: Jedna saszetka

Chcesz pochwalić Fashionistas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna porażka!!
  • Mam włosy w kolorze bardzo jansy blond i kupiłam ten szampon w odcieniu 0 - mroźny blond, żeby troche odświeżyć kolor.
    Ten odcień posiada niby właściwości rozjaśniające, więc na dołączonej ulotce jest informacja, żeby trzymać go krócej niż inne odcienie. Ja nie liczyłam na efekt rozjaśnienia, a jedynie na poprawieniu koloru, dodaniu włosom blasku i świeżości.
    Na włosy za ramiona zużyłam 2 saszetki. Szampon ma fioletowy kolor i strasznie śmierdzi. Zmyłam po około 15 minutach i efekt... brak, kolor bez najmniejszych zmian. Szampon kompletnie nic nie zrobił z moimi włosami, prócz pozostawiena brzydkiego zapachu, którego nie mogłam pozbyć się przez kolejne kilka myć.
    Chciałam dać mu drugą szansę, więc zastosowałam szampon drugi raz, ale tym razem również bez efektu. Jednyny plus za to, że włosy po zastosowaniu są miękkie.

Podsumowując, na moich włosach nie działa. Pozostawia jedynie trudny do zniwelowania brzydki, chemiczny zapach. Poza tym wypadają po nim włosy. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić duchess93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie, nie, nie.
  • Kolor wypłukuje się po pierwszym myciu włosów!

Wyglądają potem niezdrowo i nienaturalnie.
    Wszystkie odcienie wypłukują się do rudych kolorków.

Przesusza i wcale nie pielęgnuje. Obciąża włosy.

Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: nie używam

Chcesz pochwalić Bella_cello za czytelną i pomocną recenzję?