Schwarzkopf, Palette Instant Color (Szampon koloryzujący "ton w ton" do 8 myć)

Powiększ Schwarzkopf, Palette Instant Color (Szampon koloryzujący

Zgłaszająca osoba: Hepi

Środek tonujący Palette Instant Color zmywa się po 6-8 myciach włosów. Nadaje włosom żywy kolor i jedwabisty połysk. Farba jest łagodna - nie zawiera amoniaku ani utleniaczy. Pielęgnuje włosy podczas koloryzacji dzięki formule zawierającej witaminę C (FORMUŁA C+). Jest łatwa w użyciu.
Dostępna w 16 odcieniach.

Cena: ok. 4-5 zł

• absolutnie nie!
  • Wybrałam blond by odświeżyć kolor. To był jeden jedyny raz. Produkt nie dziła, po prostu. Nie "chwycił", żadnego efektu. Mało tego, mam włosy do ramion, więc zgodnie z sugestią producenta, potrzebowałam dwóch saszetek. Sugestia była trafna, jedna to za mało. Dajcie spokój. Wydała ok. 10 zł na bezskuteczny kosmetyk - o 10 zł za dużo.
    Przynajmniej szampon nie śmierdzi, nie niszczy włosów ani nie szkodzi skórze.
    Jednak nie ma to jak nasza polska i tania Celia lub Joanna!

Używam tego produktu od: jednorazowy błąd
    Ilość zużytych opakowań: dwie saszetki

Chcesz pochwalić kasia489 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie.
  • Zakupiłam kolor czarny. Nic, a nic nie chwycił moich włosów, mimo że trzymałam nawet 10 minut dłużej. Nawet trochę nie przyciemnij moich włosów. Bubel jakich mało. Po zmyciu tego szamponu pojawił mi się mega łupież na głowie, ale po wysuszeniu włosów znikł na szczęście.

Używam tego produktu od: raz użyłam

Chcesz pochwalić RoyalSweet za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 12 raz(y)
  • Kiepsko
  • Wypróbowałam w sumie trzy odcienie.
    To najgorsza szamponetka jaką testowałam.

Największe wady to:
    - okropnie matowi włosy, do tego efekt trzyma się właściwie do następnego farbowania
    - nieco przesusza włosy
    - jest strasznie niewydajna, przez co wychodzi bardzo drogo. Producent zaleca dwie szamponetki na włosy dłuższe niż do brody i trzy na włosy do ramion. Czyli włosy za ramiona potrzebują 4-5 szamponetek
    - włosy są przyklapnięte (a po moich ulubionych szamponetkach są przez kilka dni ładnie uniesione od nasady)

Włosy błyszczą przez kilka dni po farbowaniu i wyglądają całkiem zdrowo. Niestety, to szybko mija, a pojawia się mat i przesuszenie.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki

Chcesz pochwalić Fram za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra
  • oceniam ciemny blond.

Chciałam tymczasowo zakryć 3cm odrosty, zrównać swój naturalny kolor z farbą i przy okazji odświeżyć swoje włosy.
    Sama aplikacja szamponetki była łatwa. Nie ma tyle piep****nia się co z trwałą farbą. Co do koloru to wszedł taki jak powinien wyjść, a sama szamponetka spełniła w/w przeze mnie wymagania. Jeśli ta szamponetka spełniła moje oczekiwania, to skąd tylko tyle gwiazdek? Mianowicie, jak obiecuje nam producent owa szamponetka powinna trzymać się na głowie od 4 do 8 zmyć czy jakoś tak. Pomimo aplikacji szamponetki zgodnie z dołączoną instrukcją, trzymaniem jej na głowie odrobine dłuzej, to kolor na mojej głowie trzymał się jedynie do następnego mycia włosów! Co to w ogóle jest??! Nie mam na tyle agresywnych szamponów i odżywek żeby po jednym zmyciu całkowicie wypłukały mi kolor! To chyba jakiś żart. Jedynie co mogę pochwalić (stąd te gwiazdki) to poręczne opakowanie i dodane rękawiczki, które ledwo co zauważyłam ;P plusem jest również to, że pomimo ŁZS (tak wiem, nie powinnam farbować w ogóle włosów) to szamponetka nie podrażniła mojej skóry głowy.

Używam tego produktu od: raz użyty miesiąc temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa - włosy za ramiona

Chcesz pochwalić neciurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet ujdzie
  • Jeszcze nigdy nie farbowałam włosów bo nie miałam takiej potrzeby, gdyż mój kolor to naturalny blond (wyglądają jakbym miała już farbowane), ale chciałam trochę zmienić kolor chociaz o odcien jaśniejszy wiec wybrałam szampon koloryzujący 2 słoneczny blond. Dostosowałam się do zaleceń producenta no i o to moje plusy i minusy

Plus za to, że:
    -zrobił się adniejszy odcień- ciepły blond,
    - po wysuszeniu były miękkie i ładnie się układały,
    -nie prztłuszczały się tak szybko

Niestety nie zabrakło też i minusów
    -nie miły zapach, trochę drażniący
    - nałożenie szamponu masakra, nic sie nie pieniło i trudno było ją dokładnie rozprowadzić,
    - kolor utzymał się tylko 4 mycia po nim mój kolor włosów stał się bardzo nie ładny, wręcz zółty, ale już kolor doszedł do siebie

Po spróbowaniu myślę, że chyba wróce do tego szamponu, być może poszaleję z innymi koloramiUżywam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić mama_Julii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czerwień Granatu
  • Używałam tej szamponetki kilka razy. Kolor wychodził bardzo intensywny. Włosy były troszkę w gorszej kondycji.

Kolor dość długo się spłukiwał, ale u mnie nie schodził do końca. Pamiętam jak chodziłam z odrostem do ramion! Jednak bardzo podobał mi się ten kolor, w który się zmienił.

1 zdjęcie - zaraz po farbowaniu

2 zdjęcie - po 3 miesiącach od farbowania, widoczny odrost, który jest ciemniejszyUżywam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: 4 saszetki

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić emerka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Zdecydowałam się pierwszy raz zmienić swój kolor włosów - na początek oczywiście szamponetką. Wybrałam Pallette ciemny brąz. Najgorsza była aplikacja, ponieważ szamponetka w ogóle się nie pieniła, pomimo tego, że trochę polałam głowę wodą. Jednak, kiedy już wysuszyłam włosy byłam miło zaskoczona, moje włosy były przyjemne w dotyku i sypkie. Na moich jasno brązowych włosach zrobiła czekoladowy odcień. Od czasu aplikacji umyłam włosy 4 razy, już się trochę rozjaśniają ale zmiana koloru nadal jest widoczna. Nie zauważyłam również, żeby mocniej wypadały mi włosy i żadnej alergii, dodam, że skórę głowy mam dość delikatną. Ogólnie z szamponetki jestem zadowolona, ale nie na 100%. Używam tego produktu od: dwóch tygodniIlość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sweet_aga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie..
  • kupiłam szamponetkę by sprawdzić jak wyglądam w jasnych blond włosach .. kolor mam jasno-średni blond.. jeśli tak mogę określić.. niestety połowa włosów była jasna blond połowa nawet brąz i były momenty gdzie prześwitywał rudy.. szamponetka dość długo była na moich włosach myjąc je co 2-3 dzień..

Ilość zużytych opakowań: 2duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madziullaax za czytelną i pomocną recenzję?
  • POPROSTU nie wypał
  • Powiem tylko tyle użyłam 1 raz tej szamponatki , to była czerń i więcej tego nie użyje , najgorsze co może być dałam za nia 6 zł i poprostu teraz żałuje , ponieważ gdy pomalowałam włosy szamponetka odczekałam tyle ile bylo napisane nawet troche wiecej i co ? zmyłam włosy , wysuszyłam.. i poprostu był ten sam kolor co miałam czyli brąz.. nie polecam tych szamponetek tak wogóle co do farb mogę dodać że wysuszają włosy.. nie wiem kto to wogole produkuje.. więcej tego nie kupie jestem zawiedziona poprostu!

Używam tego produktu od: 1 raz użyłam
    Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić maalinoadama za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Kupiłam szamponetkę w odcieniu Czerwień Granatu. Mam włosy po dekoloryzacji (z brązu na mahoń). Kolor mocno się sprał, co niesttey jest wadą tego zabiegu. Dlatego sięgnęlam po koloryzację "ton w ton" w odcieniu który dałby najlepszy efekt na tym paskudnym spranym rudym. Szamponetka absolutnie dała radę. Zużyłam do tej pory dwie sztuki i z kazdym farbowaniem kolor zostawał na dłuzej. Nie polecam więc osobom ktore radykalnie chca zmienic kolor wlosow za pomoca tej szamponetki. Nigdy do konca sie jej z wlosow nie pozbedziecie. Dlatego nazywa sie to koloryzacja "ton w ton". Najlepsze efekty daje gdy wasz kolor wlosow jest zblizony do tego, który kupujecie. Efekt koloryzacji byl swietny. Wyszedl mi przepiekny czerwony kolor. Wlosy byly blyszczace i absolutnie nie zaczely wypadac, a takie opinie tez slyszalam. Jak dla mnie swietne wyjscie na podtrzymanie koloru pomiedzy koloryzacja srodkami trwalymi. Polecam

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić daisy45 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij