Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Powiększ Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Zgłaszająca osoba: Joanna

Kiedy Max Factor wprowadził na rynek Creme Puff w 1953 roku, nikt nie mógł przewidzieć, że ten łatwy w stosowaniu, nieskomplikowany produkt będzie kosmetycznym bestselerem przez niemal 50 lat! Niezwykłe połączenie dwóch własności: podkładu w kremie i sypkiego pudru; zaistniał w historii jako jeden z najpopularniejszych kosmetyków wszech czasów. Stał się wzorcem dla wielu podobnych podkładów typu 2 w 1, które w późniejszych latach nieomal każda firma kosmetyczna włączała do swojej oferty.
Podkład jest kryjący, pomaga zatuszować drobne niedoskonałości cery i powoduje, że skóra nie świeci się zachowując matowy wygląd przez cały dzień. Zawiera filtry przeciwsłoneczne, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych, co jest szczególnie istotne podczas lata i zimy.
Max Factor Creme Puff dostępny w nowszym, złotym pudełeczku z puszystą gąbką, którą dla zwiększenia siły krycia można zwilżyć przed nakładaniem pudru. Puder 2 w 1 występuje w 10 odcieniach.

Skład: Talc, Titanium, Dioxide, Zinc Stearate, Calcium Carbonate, Paraffinium Liquidum, Parfum,, Sorbitan Sesquioleate, Methylparaben, Propyloparaben, Lanolon, Polysorbate 60, BHA, [+/-Cl 77007, Cl 77791, Cl 77492].

Cena: ok. 30zł / 21g

• Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Bardzo dobry
  • Skusiłam się na Creme Puff, ponieważ nie byłam zadowolona z dotychczasowego pudru. Zresztą, od wielu lat nie trafiłam na taki puder, który odpowiadałby mi w pełni. Ten jednak jest bliski ideałowi

Plusy:
    -Poręczne opakowanie, łatwo się otwiera i zamyka
    -Ładnie pachnie
    -Dobrze się rozprowadza na skórze
    -Nie tworzy zacieków i efektu maski
    -Matowi cerę, skóra się nie świeci
    -Nie zatyka porów i nie powoduje powstawania pryszczy
    -Nadaje twarzy naturalny wygląd
    -Zakrywa przebarwienia skóry (w tym sińce pod oczami)
    -Ma lekką konsystencję, nie jest ciężki
    -Bardzo wydajny
    -Dostępny w każdej drogerii
    -Czasami można go kupić na fajnej promocji
    -Ma dużo odcieni, więc każda znajdzie kolor odpowiedni do jej skóry

Minusy:
    Chyba jedynie jego cena bez promocji, ale i tak uważam, że warto

Ilość zużytych opakowań: W trakcie używania pierwszego

Chcesz pochwalić M_R_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jest to
  • Najlepszy puder jaki do te pory miałam, a miałam ich wiele. Mam cerę mieszaną w stronę tłustej, ciężko było mi znaleźć dobrze matujący puder, który matowałby moją cerę dłużej niż 30min. Na promocji w Rossmannie kupiłam ten puder za 30zł, kierując się opiniami moich koleżanek. Jak widać nie zawiodłam się

plusy:
    +wydajność
    +dobre krycie
    +świetne matowienie
    +dobra tubka (nigdy nie wycisnęłam za dużo)

minusów brak

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Chcesz pochwalić drHart za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Spełnia wszystkie zapewnienia producenta:
    - dobrze kryje
    - tuszuje drobne niedoskonałości
    - skóra nie świeci się
    - matowy wygląd przez cały dzień

Dodatkowo:
    - bardzo dobrej jakości. W ciągu dnia nie trzeba robić żadnych poprawek
    - nie ma efektu maski.
    - bardzo ładnie pachnie
    - wydajny

Używam tego produktu od: października
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Chikorita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niepozorny, ale super
  • Sam produkt jest super!

Pięknie matuje, nie robi plam i nie widać go na skórze.
    Jedak opakowanie jest troche tandetne i to mnie smuci

Jest bardzo wydajny. Nakładam trochę produktu i to wystarczy, aby pokryć całą twarz

bardzo, bardzo lubię, choć mogliby zainwestować w ładniejszy design

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić gitsylwia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto wypróbować
  • Puder dobry, ładnie matuje i nie zatyka porów. Mam puder transparentny i ładnie dopasowuje sie do cery
    Jedyny duży minus to pudełko które szybko się niszczy i łamię...

Używam tego produktu od: parę miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić MalinaJagoda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie mój faworyt
  • Według producenta to połączenie podkładu z pudrem. Być może sprawdza się on jako 2w1 u osób o nieskazitelnej cerze, ja niestety do tej grupy nie należę i używam go jako pudru do wykończenia makijażu. Jest jedna rzecz, która mnie w nim zachwyca - z racji, że mam cerę tłustą oczywiste jest, aby mój puder gwarantował mi matowe wykończenie i to najlepiej przez kilkanaście godzin. Tak jest w tym przypadku, to pierwszym puder, który mogę zaaplikować rano a wieczorem nadal będę miała idealnie matową cerę. Daję mu 5/5!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić mowmimoniska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Od rozczarowania w zachwyt
  • Bardzo wielkie były moje oczekiwania od tego wychwalanego produkty. Te wszystkie "ochy i achy" sprawiły, że spodziewałam się jakiegoś spektakularnego działanie. Użyłam i... przeżyłam wielki zawód, ot co, zwykły puder. Zmatowił, wyrównał i zagruntował makijaż - czyli to samo co pudry nawet o ponad polowe tańsze... Byłam zła, mogłam za tą sumę kupić coś innego, starczyłoby mi na dwa, albo trzy inne kosmetyki, no ale cóż... Używałam go tak sobie przez kilka tygodni i pewnego dnia użyłam inego, z Rimmel, ktory był w mojej kosmetyczce. I w tej samej chwili doceniłam Creme Puff - z nim na twarzy naprawde wyglądam o wiele lepiej. Buzia jest gładka, matowa, kolor wyrównany ale nie ma efektu wypudrowanej maski. Nie doceniłam go w pierwszej chwili bo miałam zbyt wielkie wyobrażenia, jednak patrząc obiektywnie jest to bardzo dobry puder. W chwili obecnej w pełni mnie zadowala. Kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Lavann za czytelną i pomocną recenzję?
  • Translucent?
  • Puder zakupiony podczas promocji w rossmanie -40% i całe szczęście, bo więcej wart nie jest.
    Jest to najzwyklejszy puder na świecie - matuje.

Plusy
    -matuje
    -opakowanie (mimo specyficznego projektu, nigdy mi się nie otworzyło)

Minusy
    -zapach (trudno było mi się do niego przyzwyczaić)
    -cena
    -kolor Translucent niestety po chwili od nałożenia CIEMNIEJE na twarzy. Efekt? Paskudna pomarańczowa maska

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Jusulk4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie...
  • Po pierwszej aplikacji myślałam, że to będzie moje KWC. Ładnie matowił moją tłustą cerę i nie podkreślał suchych skórek. Ale wszystko co dobre kiedyś się kończy. Po pewnym czasie zauważyłam że ma tendencję do zapychania. Na linii żuchwy zaczęły pojawiać się ogromne wypryski w postaci "guzów"(?). Byłam zrospaczona i miałam nadzieję że to nie on jest ich prowodyrem. Jednakże po odstawieniu produkty problemy zniknęły i wszystko się ładnie zagoiło gdyby nie to że tak brutalnie potraktował moją twarz z pewnością używałabym go do dziś, a tak wylądował w koszu Minusem dla mnie był również zapach. Taki babciny...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić patrycja9229 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odkrycie
  • Szukałam niedrogiego pudru do muśnięcia twarzy pod puder rozświetlający Inglota. Przy nosie mam lekkie pory i najtłustszy obszar twarzy i tam potrzebny mi lekki mat.
    Akurat trafiłam na promocję, a że kosmetyki kolorowe MF bardzo lubię nie wahałam się ani chwili.
    Mam kolor translucent i jest on idealny do mojej karnacji( choć faktycznie z transparentnym niewiele ma wspólnego) Puder nakładam pędzlem nie gąbeczką, bo potrzebne mi tylko lekkie zmatowienie twarzy( nie używam podkładu, bo dla mojej cery jest zbędny) .
    Plusy:
    Pięknie matowi nawet po lekkim muśnięciu pędzlem, nie daje efektu ciężkiej maski, długotrwały efekt.podoba mi się bardzo zapach.
    Minusy:
    Tandetne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić madusiak za czytelną i pomocną recenzję?