Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Powiększ Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Zgłaszająca osoba: Joanna

Kiedy Max Factor wprowadził na rynek Creme Puff w 1953 roku, nikt nie mógł przewidzieć, że ten łatwy w stosowaniu, nieskomplikowany produkt będzie kosmetycznym bestselerem przez niemal 50 lat!
Niezwykłe połączenie dwóch własności: podkładu w kremie i sypkiego pudru; zaistniał w historii jako jeden z najpopularniejszych kosmetyków wszech czasów. Stał się wzorcem dla wielu podobnych podkładów typu 2 w 1, które w późniejszych latach nieomal każda firma kosmetyczna włączała do swojej oferty.
Podkład jest kryjący, pomaga zatuszować drobne niedoskonałości cery i powoduje, że skóra nie świeci się zachowując matowy wygląd przez cały dzień. Zawiera filtry przeciwsłoneczne, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych, co jest szczególnie istotne podczas lata i zimy.
Dostępny w granatowym pudełeczku z puszystą gąbką, którą dla zwiększenia siły krycia można zwilżyć przed nakładaniem pudru. Występuje w 10 odcieniach.

Skład: Talc, Titanium, Dioxide, Zinc Stearate, Calcium Carbonate, Paraffinium Liquidum, Parfum,, Sorbitan Sesquioleate, Methylparaben, Propyloparaben, Lanolon, Polysorbate 60, BHA, [+/-Cl 77007, Cl 77791, Cl 77492].

Cena: ok. 30zł / 21g

• Warto wypróbować
  • Puder dobry, ładnie matuje i nie zatyka porów. Mam puder transparentny i ładnie dopasowuje sie do cery
    Jedyny duży minus to pudełko które szybko się niszczy i łamię...

Używam tego produktu od: parę miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić MalinaJagoda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie mój faworyt
  • Według producenta to połączenie podkładu z pudrem. Być może sprawdza się on jako 2w1 u osób o nieskazitelnej cerze, ja niestety do tej grupy nie należę i używam go jako pudru do wykończenia makijażu. Jest jedna rzecz, która mnie w nim zachwyca - z racji, że mam cerę tłustą oczywiste jest, aby mój puder gwarantował mi matowe wykończenie i to najlepiej przez kilkanaście godzin. Tak jest w tym przypadku, to pierwszym puder, który mogę zaaplikować rano a wieczorem nadal będę miała idealnie matową cerę. Daję mu 5/5!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić mowmimoniska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Od rozczarowania w zachwyt
  • Bardzo wielkie były moje oczekiwania od tego wychwalanego produkty. Te wszystkie "ochy i achy" sprawiły, że spodziewałam się jakiegoś spektakularnego działanie. Użyłam i... przeżyłam wielki zawód, ot co, zwykły puder. Zmatowił, wyrównał i zagruntował makijaż - czyli to samo co pudry nawet o ponad polowe tańsze... Byłam zła, mogłam za tą sumę kupić coś innego, starczyłoby mi na dwa, albo trzy inne kosmetyki, no ale cóż... Używałam go tak sobie przez kilka tygodni i pewnego dnia użyłam inego, z Rimmel, ktory był w mojej kosmetyczce. I w tej samej chwili doceniłam Creme Puff - z nim na twarzy naprawde wyglądam o wiele lepiej. Buzia jest gładka, matowa, kolor wyrównany ale nie ma efektu wypudrowanej maski. Nie doceniłam go w pierwszej chwili bo miałam zbyt wielkie wyobrażenia, jednak patrząc obiektywnie jest to bardzo dobry puder. W chwili obecnej w pełni mnie zadowala. Kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Lavann za czytelną i pomocną recenzję?
  • Translucent?
  • Puder zakupiony podczas promocji w rossmanie -40% i całe szczęście, bo więcej wart nie jest.
    Jest to najzwyklejszy puder na świecie - matuje.

Plusy
    -matuje
    -opakowanie (mimo specyficznego projektu, nigdy mi się nie otworzyło)

Minusy
    -zapach (trudno było mi się do niego przyzwyczaić)
    -cena
    -kolor Translucent niestety po chwili od nałożenia CIEMNIEJE na twarzy. Efekt? Paskudna pomarańczowa maska

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Jusulk4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie...
  • Po pierwszej aplikacji myślałam, że to będzie moje KWC. Ładnie matowił moją tłustą cerę i nie podkreślał suchych skórek. Ale wszystko co dobre kiedyś się kończy. Po pewnym czasie zauważyłam że ma tendencję do zapychania. Na linii żuchwy zaczęły pojawiać się ogromne wypryski w postaci "guzów"(?). Byłam zrospaczona i miałam nadzieję że to nie on jest ich prowodyrem. Jednakże po odstawieniu produkty problemy zniknęły i wszystko się ładnie zagoiło gdyby nie to że tak brutalnie potraktował moją twarz z pewnością używałabym go do dziś, a tak wylądował w koszu Minusem dla mnie był również zapach. Taki babciny...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić patrycja9229 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odkrycie
  • Szukałam niedrogiego pudru do muśnięcia twarzy pod puder rozświetlający Inglota. Przy nosie mam lekkie pory i najtłustszy obszar twarzy i tam potrzebny mi lekki mat.
    Akurat trafiłam na promocję, a że kosmetyki kolorowe MF bardzo lubię nie wahałam się ani chwili.
    Mam kolor translucent i jest on idealny do mojej karnacji( choć faktycznie z transparentnym niewiele ma wspólnego) Puder nakładam pędzlem nie gąbeczką, bo potrzebne mi tylko lekkie zmatowienie twarzy( nie używam podkładu, bo dla mojej cery jest zbędny) .
    Plusy:
    Pięknie matowi nawet po lekkim muśnięciu pędzlem, nie daje efektu ciężkiej maski, długotrwały efekt.podoba mi się bardzo zapach.
    Minusy:
    Tandetne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić madusiak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Puder godny polecenia
  • Pudru używam od kilku lat. Poleciła mi go koleżanka i od tego czasu się z nim nie rozstaje..
    + ładny, delikatny zapach
    + dobrze matowi
    + nie zatyka porów
    + długo utrzymuje się na twarzy
    + dość wydajny

Przyczepiłabym się tylko do opakowania.. jak na taki produkt jest dość kiepskie, szybko ścierają się napisy przez co wygląda mało efektownie.
    Trzeba uważanie wybierać kolory, bo nie jest to produkt transparentny. Cena nie jest jakaś strasznie wysoka jak na wydajność tego produktu, ale najlepiej polować na promocje

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: co najmniej 5

Chcesz pochwalić truskawatruski za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyny i niezastąpiony!!
  • Mój ulubiony i jedyny puder od ponad 10 lat, zawsze numer 34(niestety producent przestał produkowac mój odcień()-jest według mnie najlepszy.Nie zatyka porów, nie robi sztucznej maski, nie świece się-wygląda naturalnie, ale kryje wszystkie niedoskonałości, ładnie podkreśla latem opaleniznę, zimą dodaje kolorku,Obecnie zmieniono opakowanie na jeszcze ładniejsze, szkoda,że zmieniono peletę odcieni.Czasem skusiłam sie na jakieś nowe cudo i lądowało w koszu lub u koleżanek, a ja wracałam do mojego 34.Będę szukać zamiennika mojego odcienia napewno tylko w tej serii.bardzo wydajny,Pomimo, iż używam codziennie starcza mi na pół roku.Delikatny ładny zapach.Cena ok.

Chcesz pochwalić Marzena46 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Translucent? raczej nie.
  • Odcień translucent sugerował kolor transparentny, niestety, puder jest dość ciemny, wpadający w pomarańcz. Dla mnie do używania tylko latem, a i tak należy uważać, gdyż zostawia plamy. Nie, nie i nie.

Używam tego produktu od: grudzień 2013

Chcesz pochwalić searchyoursoul za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo przyzwoity puder za nieduże pieniądze. Spełnia swoje zadanie w 100%
    + Matowi cerę na długo,
    +nie ciemnieje,
    +duża paleta odcieni,
    + starcza na baaardzo długo,
    +dostępny w każdej drogerii,
    +można go kupić już za 20 zł

Chcesz pochwalić katarina3 za czytelną i pomocną recenzję?