Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Powiększ Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Zgłaszająca osoba: Joanna

Kiedy Max Factor wprowadził na rynek Creme Puff w 1953 roku, nikt nie mógł przewidzieć, że ten łatwy w stosowaniu, nieskomplikowany produkt będzie kosmetycznym bestselerem przez niemal 50 lat!
Niezwykłe połączenie dwóch własności: podkładu w kremie i sypkiego pudru; zaistniał w historii jako jeden z najpopularniejszych kosmetyków wszech czasów. Stał się wzorcem dla wielu podobnych podkładów typu 2 w 1, które w późniejszych latach nieomal każda firma kosmetyczna włączała do swojej oferty.
Podkład jest kryjący, pomaga zatuszować drobne niedoskonałości cery i powoduje, że skóra nie świeci się zachowując matowy wygląd przez cały dzień. Zawiera filtry przeciwsłoneczne, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych, co jest szczególnie istotne podczas lata i zimy.
Dostępny w granatowym pudełeczku z puszystą gąbką, którą dla zwiększenia siły krycia można zwilżyć przed nakładaniem pudru. Występuje w 10 odcieniach.

Skład: Talc, Titanium, Dioxide, Zinc Stearate, Calcium Carbonate, Paraffinium Liquidum, Parfum,, Sorbitan Sesquioleate, Methylparaben, Propyloparaben, Lanolon, Polysorbate 60, BHA, [+/-Cl 77007, Cl 77791, Cl 77492]

Cena: ok. 30zł / 21g

• Moje KWC
  • Mam ten puder od tygodnia i jestem zachwycona, mam cerę tłustą z tendencją do małych niespodzianek. Super matuje na ok.5 godzin, a u mnie to naprawdę długo.
    \nna plus:
    \n+bardzo ładny zapach
    \n+super matuje
    \n+wyrównuje kolor
    \n+dobrze kryje
    \nna minus:
    \n-podkreśla lekko pory
    \n-ma brzydkie opakowanie bez lusterka

Chcesz pochwalić ed7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • stara miłość nie rdzewieje
  • Z tym pudrem wiąże się krótka historia.Dawno,dawno temu w czasach zgrzebnego PRL-u ,w epoce Edwarda Gierka pojawiły się w sklepach zwanych Moda Polska pierwsze zagraniczne kosmetyki.Byłam w maturalnej klasie i w końcu miałam własnego chłopaka,któremu rzecz jasna chciałam się podobaćA miałam trochę kompleksów na punkcie cery,wymagającej podretuszowania pudrem.Używałam taniego ale dostępnego pudru "Celia",który niestety nie upiększał mojej buzi.Pewnego dnia wypatrzyłam w Modzie piękną,białą puderniczkę z logo Max Factor.Niestety kosztowała 150 złotych co było sumą jak dla mnie zawrotną.Ale ja wiedziałam,że muszę ją mieć i tyleŻeby zdobyć na nią fundusze sprzedałam fryzjerowi swój warkocz i puderek był mój.Czułam się w nim luksusowo a zapach ,który teraz tak wielu wizażankom przeszkadza był dla mnie wręcz upojny.Tak więc był to mój pierwszy luksusowy(tym bardziej,że w puderniczce z lusterkiem) puder i teraz po tylu latach postanowiłam znowu go kupić,żeby ożywić wspomnień czar.No i używam go z zadowoleniem,tylko zapach faktycznie trochę mi przeszkadza

Używam tego produktu od: od paru dni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić borgia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znakomity!
  • Oceniam odcień: translucent (nie do końca taki bezbarwny, jest delikatnie opalizujący, na początku byłam przerażona i zawiedziona ale okazało się, że daje super efekt i nie wyglądam jak po solarium)

+ babciny zapach mimo, że nie lubię tego typu zapachów, ten przypadł mi do gustu, to coś innego po prostu
    + wydajność
    + krycie
    + trwałość

- pół gwiazdki odejmuję za beznadziejną gąbeczkę, mogli się bardziej postarać

Puder nakładam przy dziennym świetle, pędzelkiem dla uzyskania jednolitego krycia bez "placków". Dzięki temu zawsze wygląda naturalnie i świeżo.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić syl89wia za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • W życiu nie miałam gorszego pudru. Śmiedzi starymi perfumami, robi okrutne ceglaste placki na twarzy(a miałam najjaśniejszy odcień), widać go na twarzy - coś na kształt sproszkowanej marchewy na skórze. Użyłam kilkakrotnie, z różnymi podkładami, przy użyciu zarówno gąbki (ta z opakowania jest koszmarnej jakości- do pudrów za 10 zł często są dodawane lepsze) jak i pędzla i wyglądał tak samo paskudnie. Po tygodniu poszedł do śmieci - nawet zamiast bronzera się nie sprawdził, nie mówiąc o używaniu zamiast podkładu.

Używam tego produktu od: kilknaście razy Ilość zużytych opakowań: część jednego

Chcesz pochwalić fluorize za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Najlepszy puder w kompakcie jaki miałam. Używam go od lat, i nie raz w międzyczasie sięgałam po różne inne dostępne na rynku pudry: reklamowane nowości czy polecane przez koleżanki cuda! Zawsze jednak kończyło się na tym, że szłam do drogerii i i tak kupowałam Creme Puff. Jak dla mnie jest bezkonkurencyjny!
    Używam odcienia Medium Beige (41)

Plusy:
    * idealnie dopasowuje się do skóry
    * dostępny w naprawdę przyzwoitej cenie
    * współgra z każdym podkładem jakiego używałam (a testowałam najróżniejsze)
    * matuje
    * bardzo dobrze kryje
    * długo utrzymuje się na skórze

Minusy:
    * nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: Nie do zliczenia

Chcesz pochwalić my_myself za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Po kosmetyku za takie pieniądze spodziewałabym się o wiele więcej niż to co otrzymałam

Plusy:
    - ? chyba nie ma żadnego

Minusy:
    - zapach (mnie osobiście on mdli)
    - wygląda sztucznie
    - gąbeczka w zestawie to chyba kpina
    - wysusza cerę

Używam tego produktu od: Już nie używam...
    Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte i teraz stoi nieużywane

Chcesz pochwalić Euphoria X za czytelną i pomocną recenzję?
  • do tej pory najlepszy jaki miałam
  • nie spotkałam się jeszcze z lepszym pudrem,

-ładnie pachnie
    -jak dla mnie bardzowydajny
    -dobrze matuje

gąbeczke od razu wyrzucam zastępując pędzelkiem.

minusem jest tylko to że pod konniec strasznie się kruszy ale to tylko taki malutki minusik :P

polecam

Chcesz pochwalić Sylwia230291 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie .
  • Po pudrze za 42 zł spodziewałabym się więcej niż otrzymałam . Niestety wypada on gorzej od rosmann'owskiego za niecałe 10 zł

+ zapach , rewelacja !
    + nie zapycha

- na twarzy wygląda jak kolorowa mąka !
    - jakość gorsza niż najtańszych pudrów z bazaru
    - opakowanie , bardzo nieporęczne , otwiera się w kosmetyczce samo
    - o gąbeczce nie wspominam , od razu ląduje do kosza
    - efekt "tapeciary" gwarantowany

Generalnie wiele zachwytu o nic. Przyznam że też wiązałam z nim nadzieje . Nie wiem , może natrafiłam na feralną partie ?

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Chcesz pochwalić Gaaamon za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • ładnie matuje, jest praktycznie niewidoczny, przystępna cena, nie ściera się, nie tworzy plam, przyjemnie delikatnie pachnie, wydajny, w dobrej cenie.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić Kate860122 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niesmiertelnik i klasyk
  • puder towarzyszy mi niemal cale zycie
    przechodzi rozne metamorfozy ale zawsze trzyma wysoki poziom

to super puder po dobre cenie

kryje

bardzo lubie i polecam
    kolory mozna latwo dobrac

b. dobra jakosc

Ilość zużytych opakowań: 10 calych

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie nie
  • Jak na tak kultowy kosmetyk wypada bardzo słabo. Przede wszystkim okropnie pachnie! Nie mogę go przez to używać bez grymasu na twarzy. Poza tym nie robi nic! Ot tak, zwykły puder na wykończenie makijażu. Wygładza, lekko ujednolica, ale mam wrażenie, że przesusza. Spodziewałam się po nim czegoś fajnego, skoro tak długo utrzymuje się na rynku. Mam czyste sumienie, że spróbowałam, bo od dawna "chodził" za mną biorąc pod uwagę pozytywne opinie i liczbę kobiet, które go wypróbowały. Więcej nie kupię ponownie. Za tę cenę miałabym trzy opakowania tańszych pudrów, podobnych w działaniu, a nawet lepszych, jeśli chodzi o MOJE wymagania

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić Syla1809 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przemijający zachwyt...
  • Pamiętam jak lata temu sięgałam po ten produkt i zachwycałam się jego właściwościami. Wtedy jeszcze jego opakowanie w całości było czarne. Gdy już jakiś czas temu zobaczyłam go w nowej, złotej odsłonie postanowiłam, że to już czas odnowić naszą starą znajomość

Puder znajduje się w dość staromodnym, plastikowym opakowaniu, które mieści 21g produktu. Pudełeczko łatwo się odkręca, dlatego też czasem potrafi sam otworzyć się w kosmetyczce :/ Do opakowania dołączono również bardzo cieniutką gąbeczkę, która co najwyżej sprawdzi się przy małych poprawkach w ciągu dnia. Jest miękka, ale jej jakość pozostawia wiele do życzenia. W opakowaniu nie znajdziemy lusterka. Szata graficzna jest prosta i elegancka, ale niestety po jakimś czasie zaczynają się ścierać napisy. Puder jest średnio zmielony i dość mocno zbity. Zawiera mikroskopijne drobinki. Łatwo aplikuje się go za pomocą pędzla i nie pyli się podczas nakładania. Jeśli chodzi o zapach, to albo pokochamy go od razu, albo znienawidzimy i będzie uniemożliwiał nam on używanie. Ja wiedziałam czego się spodziewać, więc całkiem go polubiłam. Jest intensywny i mocno mydlany, trochę w stylu retro. Na szczęście na skórze nie jest już tak wyczuwalny jak w opakowaniu. Skład niestety nie powala. Najbardziej obawiałam się parafiny, ale jak na razie nie wyrządziła mi ona jeszcze krzywdy i mam nadzieję, że tego nie zrobi

Do wyboru mamy kilka kolorów, w tym odcień transparentny, więc myślę, że większość znajdzie odcień odpowiedni dla siebie, choć brak tutaj typowo jasnych odcieni. Ja wybrałam dość ciepły odcień o nr 41 Medium Beige, który nieco ociepla moją karnację, ale się od niej nie odcina. Ma neutralne beżowo-brązowe pigmenty z delikatną domieszką brzoskwini. Po nałożeniu na skórę zapewnia nam dość intensywne krycie jak na puder, dlatego czasem używam go jedynie na krem nawilżający. Daje naturalny, półmatowy efekt. Sam utrzymuje się przez ok 4 godziny, więc trwałość jest raczej średnia. Po tym czasie skóra zaczyna się świecić. Nałożony na podkład staje się dość ciężki, ale utrzymuje się nieco dłużej. W ciągu dnia niestety potrafi się ścierać. W moim przypadku na szczęście nie zapycha porów, ale ze względu na nieszczęsną parafinę w składzie wszystko jest możliwe. Opakowanie zawiera aż 21g pudru, więc wydajność jest naprawdę dobra. Używam go już trzeci miesiąc, a pozostało jeszcze sporo. Ze względu na dużą pojemność, cena nie jest wysoka, w dodatku często można kupić go w promocji za ok 30zł. Dostępny praktycznie w każdej drogerii

Plusy:

- dobre krycie
    - naturalny efekt
    - gama kolorystyczna
    - wygładza skórę
    - ujednolica koloryt
    - duża pojemność
    - wydajność
    - cena

Minusy:

- skład
    - lubi się ścierać
    - średnia trwałość

Podsumowując: Jest to dobry produkt, jednak nie powala mnie już tak jak kilka lat temu. Największą zaletą jest dobre krycie, które może zastąpić nam podkład. Na pewno zużyję do końca to opakowanie, ale nie wiem czy kupię następne, jednak myślę, że warto go wypróbować

Ilość zużytych opakowań: 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić InfallibleLifestyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy- polecam
  • Dla mnie najlepszy, (używam kolor 05 translucent):

*idealnie dopasowany do cery,
    *nie uczula,
    *wydajny,
    *matuje i utrwala makijaż
    *przystępna cena;

Używam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić k_msz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny!
  • Jest świetny! Posiadam go w nowym złotym opakowaniu, a dokładnie nr 05 "Transculent". Udało mi się go zdobyć z zestawie z maskarą na promocji w Rossmannie

PLUSY:
    -zapach, który dośc długo się utrzymuje
    -dobre krycie w celu poprawy makijażu(mowa o moim odcieniu)
    -gąbeczką, która jest w środku dobrze się go aplikuje, jednakże polecam robić to pędzlem - nie ma efektu maski

MINUSY:
    -napis z opakowaia szybko się ściera

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić mejzur za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • mam dwa odcienie, ciemniejszy translucent i jasny truly fair, kupiłam, bo trafiłam okazyjną cenę, żaden z nich nie spełnił oczekiwań. robią straszną maskę i są widoczne na twarzy,zdecydowanie odradzam

Używam tego produktu od: parę razy
    Ilość zużytych opakowań: ledwo rozpoczęte

Chcesz pochwalić _Asiaczek_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy puder na świecie
  • Oj jestem strasznie na tak! Moja cera jest czasem sucha, czasem tłusta, trudno nawet ocenić ją jako mieszaną, bo to raczej zależy od pogody czy pory roku.

Dla mnie ten puder jest wart każdej ceny, choć zazwyczaj kupuję go w promocjach. Idealnie dopasowuje się do cery, znalazłam swój odcień medium beige. Nie wysusza, idealnie maskuje niedoskonałości i przebarwienia. Nie mam zbyt wielkich problemów z cerą, raczej przebarwienia po jakichś dawnych niedoskonałościach lub pojedyncze krostki. Dla mnie ten puder jest idealny, bo po pierwsze utrwala makijaż pozostając naturalnym, a po drugie w trakcie dnia nie trzeba kombinować z korektorami i fluidami, wystarczy sam puder ;-)/

Plusy:
    - idealnie dopasowany do cery,
    - fajne kolory,
    - wydajny,
    - wzmacnia makijaż na długo,
    - matuje,

Minusy:
    - cena? dla niektórych cena regularna (ok 40 zł) może być wysoka, aczkolwiek naprawdę puder jest wydajny i w dodatku bardzo często jest w promocjach

Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić martusia9090 za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmm....
  • ostatnio bardzo nie mam szczescia do kosmetykow. wszystko co kupuje okazuje sie byc beznadziejne, mimo ze w internecie wszystkim sie podoba. tak bylo tez z tym pudrem. kupilam go spontanicznie. zobaczylam w rossmann'ie ze byl promowany jako wielki hit I w ogole, no to postanowilam kupic. I rozczarowalam sie.
    po pierwsze: kolory. I tutaj informacja dla was, mile panie - kolor translucent NIE JEST NAJJASNIEJSZY! najjasniejszy jest natural. jest to dziwne, nawet bardzo, ale tak jest. jak wiekszosc z was juz zauwazyla, kolor translucent jest okropnie ciemny. natural jest od niego o wiele jasniejszy. niestety, aby to sprawdzic, musialam w sklepie otworzyc w sklepie opakowania zeby porownac, bo oczywiscie nie bylo testerow... choc normalnie nie otwieram zadnych kosmetykow w sklepach, bo uwazam ze jest to bardzo nieeleganckie. no ale trudno. wracajac, powtorze jeszcze raz: natural jest odcieniem najjasniejszym z dostepnych... ale mimo tego dalej dla mnie jest ciemny. naleze do osob o naprawde jasnej karnacji I dla mnie ten kolor jest o wiele za ciemny. I to wlasciwie go juz dyskwalifikuje . nie wiem, czy w polsce jest dostepna cala gama kolorow, czy nie(podejrzewam ze jednak nie), ale naprawde, te kolory sa tragiczne.
    po drugie, bardzo mocno matuje. moze dla osob z tlusta cera sie sprawdzi. moja skora nie swieci sie w ogole w ciagu dnia, a efekt po tym pudrze jest plaski, ciezki, I wyglada okropnie. podkresla kazda zmarszczke I kazda sucha skorke, sprawia ze po wysmarowaniu sie nim wygladam od razu kilka lat starzej. moge przed nalozeniem go wysmarowac sie gruba warstwa kremu, ale efekt I tak bedzie ten sam.
    fakt, ze kryje niezle jak na puder, a skora wydaje sie byc po nim wygladzona. wygladzona, ale napewno nie zdrowa I 'promienna', raczej zmeczona I brzydka,
    opakowanie tez nie jest dobre. mysle, ze gdyby je nosic w torebce, to by sie otwieralo samo, bo pokrywka nie jest zakrecona, ani zatrzasnieta, tylko zwyczajnie nalozona.
    a co do tej gabeczki... to nie rozumiem czemu tak kazdy narzeka. dla mnie to gabka jak gabka, da sie jej uzywac. wiadomo, ze do pudru nie dolacza nie wiadomo czego..
    podsumowujac, ja mysle ze ten kosmetyk sprawdzilby sie moze dla osob z naprawde bardzo przetluszczajaca sie cera I koniecznie ciemna karnacja. blade dziewczyny nie maja tu czego szukac...

Używam tego produktu od: listopad
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić Kate012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Jak dla mnie puder doskonały

plusy:
    - dobrze matuje i kryje
    - nie uczula
    - duże i tanie opakowanie
    - duży wybór kolorów

minusy:
    - dołączona gąbeczka, którą zastępuję pędzlem

Chcesz pochwalić airstar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry minus
  • Używam od kilku lat odcień Transculent. Dobrze matuje, nie tworzy maski, nie podrażnia skóry, nakładam go za pomocą pędzla, bo gąbeczka jest beznadziejna. Po paru godzinach trzeba robić poprawki. Średnio wydajny, opakowanie starcza mi na 1,5 miesiąca i często pod koniec mi się kruszy i już się go nie da używać. Ale i tak na razie najlepszy puder matujący jaki miałam.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić LateRiser za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły, ale...
  • Z założenia producenta puder ten ma być kryjący i tuszować drobne niedoskonałości, z wykonaniem już gorzej. Rzeczywiście puder lekko kryje, jednak nie jest to mój typ.

PLUSY:
    -pięknie pachnie
    -ma przyjemną konsystencję
    -ładne opakowanie

ogólnie dopóki się go nie nałoży, wydaje się dosyć luksusowy: zapach, sposób prasowania, opakowanie i przyjemne uczucie miękkości i fajnej konsystencji gdy testuje się go palcem

MINUSY:
    -średnie krycie, aczkolwiek używałam go tylko pędzlem "na sucho", nigdy nie zwilżałam aplikatora
    -zbieranie się nadmiaru w kącikach i zakrzywieniach skóry
    -puder nie stapia się z podkładem tworząc jednolitej, gładkiej całości, nawet używając jednocześnie podkładu i tegoż pudru z tej samej marki
    -ma dosyć szarawe odcienie, które powodują, że skóra twarzy wydaje się zmęczona i smutna

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić Twiggy182 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Puder jest dobrze sprasowany, co nie robi problemów z aplikacją. Nie kruszy się. Ładnie dopasowuje się do koloru cery, nie tworząc efektu maski. Ma całkiem ładny zapach. Jest wystarczająco wydajny.
    Jest to chyba najlepszy puder prasowany jaki do tej pory używałam, ale nie tak dobry, żeby zakończyć na nim poszukiwania. Osobiście życzyłabym sobie więcej żółtego pigmentu.

Używam tego produktu od: mniej więcej dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 prawie całe

Chcesz pochwalić good for me za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny do zdjęć i na scene
  • Odkąd skusiłam się na niego- nie ma sobie równych.

Jeśli potrzebuję mieć idealną twarz a nikt nie musi na mnie patrzeć z bliska to się do tego nadaje. Stosuje go do zdjęć lub koncertów.

Plusy:
    -świetne krycie
    -matuje jak nic innego
    -jest taki mięciutki(kto używał rozumie
    -pięknie pachnie
    -trwały i wydajny

Minusy:gdybym miała go używać na co dzień
    -za ciężki
    -nie ma wygodnego opakowania
    -pod koniec się rozsypuje cały
    -na zdjęciach wychodzi rewelacyjnie na żywo trochę maska

Ale na wieczorowy makijaż czy ślub też bym go użyła. Nie zawodny!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe 2 w trakcie

Chcesz pochwalić paulinkagitarzystka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo bardzo dobry!

• Kupiłam w promocji za 50 zł z tuszem 200 calories ( TRAGEDIA)

Puder (mam transparentny)naprawę świetny!!
    Bardzo ładnie maskuje wszystkie niedoskonałości skóry ( a mam bardzo częstwo czerwone plamy od zimna)
    ładnie pachnie i długo się trzyma.

jak dla mnie są tylko dwa minusy, (ale to nie zaważy na całej ocenie) a mianowicie:
    szkoda, że nie ma lusterka i gąbka jest po prosto beznadziejna, ale na szczeście to nie był dla mnie problem, bo wzięłam sobie ze starego pudru Heleny Rubinstein.

Ogólna opinia- puder godny polecenia, w przystępnej cenie!

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Talkaaa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 32 raz(y)
  • Bez rewelacji.
  • Dobry puder w tandetnym opakowaniu, ze skandaliczną gąbką.

Sam puder jest ok. Kolor 05 ujdzie u mnie tylko dlatego, że używam zimą jasnego Double Weara nr 36.

Okropnie ciemnieje dlatego nie używam go na inny podkład.

Konsystencja, poziom zmielenia bardzo dobra, zapach mocno perfumowany, mocno retro.

Ładnie trzyma w ryzach twarz ale tylko dlatego, że odkryłam normamat po którym Praktycznie nie świeci mi się twarz, przy innych produktach wymagał szybkich poprawek.

Kompletnie nie nadaje sie do torebki bo wieczko nie trzyma sie pudełka. Raz mi spadł i puder rozbił się w drobny mak.

Brak lusterka

2.5 gwiazdki za ładny efekt jako puder wykończeniowy,nakładam cieniutką warstwę na DW bambusowym pędzlem do pudru.

Nie wchodzi w zmarszczki, załamania.

Kompletnie mnie nie zachwycił. Na szczęscie własnie koncze.

Używam tego produktu od: pol roku

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na co dzień.
  • Kupiłam 05 Translucent w Rossmanie.

Mam cerę normalną w kierunku mieszanej, nie mam problemów z alergią czy wypryskami . Sporadyczne maskuje korektorem, następnie nakładam krem bb lub podkład , a na końcu matowie buzie tym pudrem . Do tego jest idealny, lekko przyciemnia buzie i poprawia koloryt, ale przedewszystkim twarz pozostaje matowa na następne 4-5 h .

Do nakładania używam pędzla do pudru , jak sie śpieszę to bawełnianego puszka z Inglota.

Plusy:

+ cera pozostaje matowa przez minimum 4 h
    + poprawiony koloryt buzi
    + bardzo wydajny
    + przyjemny zapach
    + przystępną cena

Minusy:

-Odejmuje gwiazdkę za opakowanie i gabeczke w środku. Napis zdarl się po trzech dniach i puder wyglądał jakbym go nosiła w torebce luzem od 3 lat. Sam się otwiera, więc przy najlzejszym upadku z kamienia nic by nie pozostalo . Może w nowym, złotym wydaniu poprawili opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić somethinggood za czytelną i pomocną recenzję?