Forte Sweden, Mrs. Potter's, Odżywka bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych z aloesem i keratyną

Powiększ Foto niedostępne

Zgłaszająca osoba: Little_Shee

Naturalny ekstrakt z aloesu posiada właściwości nawilżające oraz łagodzące podrażnienia. Keratyna - naturalny składnik budulcowy włosa wyrównuje jego zniszczoną strukturę. Włosy zyskują jedwabistą miękkość i zdrowy połysk.

Skład: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Glycol Distearate, Sorbitan Laurate, Laureth-3, DATEM, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Quaternium-80, Hydrolyzed Keralin, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Carbomer, Triethanolamine, Parfum, Alcohol,Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, 2-Bromo-2-Nitroprapane-1,3-Diol

Cena: 7,50 zł / 250 ml

• słaba
  • Mam suche włosy i szukałam czegoś łatwego w użyciu, bez spłukiwania i w rozsądnej cenie.
    Cena ok, zapach ok, ale ta odżywka po prostu nie działa.
    Poza tym zamiast nawilżać to wysusza i obciąża.
    Być może to wina moich trudnych do pielęgnacji włosów, ale raczej nie polecam.
    Plusy:
    + cena
    + zapach
    + konsystencja

Minusy:
    - obciąża
    - skleja

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić rainbowheroine za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie ulubiona odżywka
  • + Działanie: Odżywka wyraźnie poprawia stan włosów. Sprawia, że włosy są odżywione, bardzo dobrze nawilżone. Aloes wygładza włosy przez co stają się delikatne i miękkie w dotyku. Działa jak kuracja na zniszczone włosy po

suszeniu czy prostowaniu. Przywraca im życie i widocznie regeneruje słabe włosy. Po regularnym stosowaniu przestały mi również wypadać w takiej ilości jak wcześniej. Włosy świetnie się rozczesuje po tej odżywce;

+ Cena i wydajność - Odżywka kosztuje naprawdę bardzo niewiele. Dziwi mnie, że tak dobry produkt jest dostępny za niewielką cenę w całkiem dużej ilości. Przez rok używam cały czas tego samego opakowania!

+ Dostępność - można go dostać w wielu drogeriach oraz w większych sklepach.

Gorąco polecam tą odżywkę, jest wygodna i łatwa w użyciu, nie trzeba marnować czasu na spłukiwanie, a efekt widoczny od razu po zastosowaniu ;-)

Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić kobietazklasa za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie jedna z lepszych na rynku!
  • odzywke polecila mi znajoma fryzjerka.
    Jest DOSKONALA!!!
    Wlosy pieknie sie rozczesuja,nie obciaza za bardzo jesli stosuje sie ja na mokre wlosy.
    Pieknie pachnie,dosc wydajna i co najwazniejsze dziala!
    Wlosy sa blyszczace,wygladzone,delikatne w dotyku,pieknie sie rozczesuja.
    Widac poprawe po stosowaniu tego produktu

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić Garadiela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez efektu
  • Pokonałam (z zaciętości) to opakowanie, ale po raz kolejny nie kupię.
    Włosy ani nie są miękkie, ani nawilżone, z rozczesywaniem też nie najlepiej.

Nie polecam.

Używam tego produktu od:3 tygodnie

Chcesz pochwalić oru2406 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jakosc odpowiednia do ceny
  • jedna z lepszych odzywek z tzw nizszej półki
    za 7 złotych spisuje się całkiem nieźle
    włosy się po niej nie elektryzują, doskonale się czeszą i nie puszą
    jesli ktos podobnie jak ja nie uzywa lokówki ani prostownicy, a suszarka tylko w nagłym wypadku to odzywka jak najbardzej się nada
    osobom które czesto bezposrednio "maltrerują" swoje włosy nie wiem czy cos pomoze
    ja miałam zniszczone przez słonce i odzywka spisała się na 4 gwiazdki Używam tego produktu od; dawna
    Ilość zużytych opakowań: 1.5

Chcesz pochwalić Allemorie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hm... lepsza niż żadna..:/
  • PLUSY:
    1. Bardzo wydajna
    2. Włosy są baardzo gładkie i miłe w dotyku: jak przeczesuję ręką włosy, to nie ciągnę ani za jeden włosek, po prostu jak po maśle Takie leciutkie i sypkie!...

MINUSY:
    1. ...ale to wszystko tylko w dotyku. Od strony wizualnego efektu: BEZNADZIEJNIE. Włosy po niej są przyklapnięte (a na pewno nie używam jej za dużo). Tego co czuć w dotyku w ogóle nie widać, niestety. Wręcz wyglądają gorzej niż przed użyciem: suche, bez połysku i tak niezdrowo.. Mama zapytała się mnie czy się wysypiam, bo po moich włosach widzi, że jakaś zmęczona muszę być... :P
    Bardzo słabo się układają. Głównie oczywiście jeżeli chodzi o "podinesienie" ich i zwiększenie objętości.
    2. Nieładny zapach, taki trawiasty.
    3. Efekt odżywienia doraźny. Po kiilku razach użycia trwa najwyżej przez 1, 2 kolejne mycia.

NEUTRAL:
    Jest jedna ciekawostka: włosy po tej odżywce mogą być jednoczśnie odżywione i zdrowo WYGLADAJACE Dzieję się tak po pierwszym myciu włosów bez odżywki Myję włosy co 2 dni. Pierwsze 2 mycia z odżywką kończą się słabym efektem, natomiast 3ie mycie(już bez odżywki) jest zadowalające. Ale i tak efekt nie powala na kolana... tak sobie. I ta "ciekawostka" zdarzyła się zaledwie 2, 3 razy.

Ogólnie skonczyło się to tak, że używam jej kiedy wiem, że nie będę wychodzić z domu. Tak, żebym mogła jej nie używać kiedy się szykuję na wyjście kiedy indziej. Nie mogę się doczekać aż mi się skończy:/

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:kończę 1.

Chcesz pochwalić Wabi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzeżcie sie!
  • Nigdy wiecje tego badziewia! dzieki niemu pozbyłam sie połowy włosów i nabawiłam sie UCZUILENIA na plecach!!!!! Które nie schodiz mi do dziś czyli od jakiś dwóch miesięcy! Nie zmianiałma w tym czasie żadnego kosmetyku, więc jestem pewna że to to dziadostwo mi tak zniszczyło moje piękne gładkie plecki Ale czego ja sie spodziewałam po kosmetykach za 3 zł które od kilkunastu lat nie zmineija składu... Były sa i będą do niczego.

Chcesz pochwalić Madlenka007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem pod wrażeniem
  • Kupiłam tą odżywkę z braku większego asortymentu w sklepie i wcale nie żałuję Moje włosy stały się miękie w dotyku, lśniące i jakby bardziej nawilżone. Czasami mieszam tą odżywke z Hot Liss Loreala i jak na razie nie widać żadnych negatywnych skutków po użyciu prostownicy Na prawdę produkt warty wypróbowania!!!

Używam tego produktu od: ok miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Chcesz pochwalić wiewiora1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kaczeńcowo-trawiasta
  • Kiedys w jeden z takich dni pod tytułem "mam wewnetrzną potrezbe kupienia czegokolwiek" wybrałam sie do Natury. Wypadło to akurat w czasie kiedy miałam obsesję na punkcie pielegnacji włosów (z reszta jeszcze mnie nie puściło). Wzrok mój padł na najnizszą półkę. Patrzę sobie-jakaś odzywka w satomodnym opakowaniu, widywałam ją jeszcze jak byłam mała. A co mi tam, wąchłam sobie wszystkie warianty jakie były. Mój nos zatrzymał się na tej właśnie odzywce. zapach przywiódł mi na myśl dzieciństwo, jak tata w moje urodziny albo w ich okolicach brał mnie na wyprawę na kaczeńce. W takicvh okolicznościach nie mogłam jej nie kupić Po uzyciu (zastrzegam,ze wszystkie odzywki używam zmieszane z olejkiem rycynowym i robie z nich makę na moje umeczone prostowaniem włosiątka) byłam zdumiona takich lśniących i gładziutkich włosów chyba nigdy jeszcze nie miałam!! Do tego nawet po myciu szamponem pachniały kaczeńcami cudo nad cuda czy obciaża włosy?? tym bardziej tak szybko przetłuszczające sie jak moje?? nie wiem, bo jak wspominałam uzywam jej w sposób niekonwencjonalny. Po zabiegu zmywam maseczkę szamponem, więc odzywka nie pozostaje na włosach.

Kupię,ale nie za szybko, bo jeszcze mi zejdzie z tym 0,5 litrowym opakowaniem

Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 0,5-litrowego

Chcesz pochwalić Rosiczka_Przeżuwacz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • W zasadzie nie używam odżywek, ale włosy zaczęły mi się pod czapką elektryzować. Więc kupiłam tę właśnie, ze względu na cenę- 4 złote z groszami - jakby co, nie będzie żalu... Efekty? Jestem absolutnie zachwycona- włosy nie elektryzują się ( uff), nie mam kłopotów z ich rozczesaniem. Wyglądają bardzo ładnie, no i wreszcie dają się wymodelować tak, jak tego chcę. Pewnie będę jej używać częściej niż raz na jakiś czas.
    Polecam!

Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić Eithne za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij