Ziaja, Kozie Mleko, Krem pod oczy

Powiększ Ziaja, Kozie Mleko, Krem pod oczy

Zgłaszająca osoba: Anett_

Lekki, bezzapachowy krem przeznaczony do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu.
Aktywnie odżywia i uelastycznia skórę.
Doskonale nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek.
Skutecznie zapobiega wiotczeniu skóry.
Wyraźnie wygładza i spłyca drobne zmarszczki.

Skład: Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Octyldodecanol, Glycerin, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Ethyl Linoleate, Ethyl Linolenate, Ethyl Oleate, Lactobacillus/Milk Solids/Glycine Soja (Soybean) Oil Ferment, Cyclodextrin, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isopropylparaben, Potassium Sorbate, Diazolidinyl Urea, Citric Acid (09.03.2007)

Cena: 5,30zł / 15ml

• Nie podobał mi się
  • Używałam sporo produktów firmy Ziaja i większość sprawdzała się u mnie rewelacyjnie. Miałam inny produkt do stosowania pod oczy i sprawdzał się dobrze, nie zastanawiałam się więc długo gdy podczas poszukiwań nowego kremu nawilżającego pod oczy zobaczyłam ten Ziai.
    Produkt niestety zawiódł mnie niemiłosiernie. Piekł i podrażnił mi oczy. Nie zauważyłam nawilżenia skóry pod oczami, wręcz przeciwnie - stała się tragicznie sucha i ściągnięta.
    Daję jedną gwiazdkę za to że produkt nie jest drogi i szybko się wchłania. Krem oddałam koleżance, póki co jest zadowolona, więc może moja skóra źle zareagowała na któryś ze składników.
    Tak czy siak, nie spodobał mi się.

Używam tego produktu od: Tydzień
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Kate219 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krutkotrwały!
  • Jest tani jak to na ziaje przystało. Lekki. Fajnie się aplikuje, szybko wchłania. Może poprostu trzeba go częściej używać żeby były lepsze efekty...

Używam tego produktu od: Dawna.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić molinezjaczarna za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • Ostatnio u mnie w rodzinie panuje szał na używanie kremu na noc z tej serii. Idąc za ciosem dokupiłam jeszcze krem pod oczy.

Początki były trudne - za każdym razem płakałam jak bóbr, szczypał. Już miałam zrezygnować, kiedy obejrzałam na yt tutorial o tym, jak prawidłowo nakładać krem pod oczy. Zmieniłam technikę i problem minął.

Tylko, że ja całe życie wsmarowywałam krem jak popadnie - i te na dzień i te na noc po prostu rozsmarowuje po twarzy, nie patrząc na to, czy to są oczy czy nie. I zaden nie dawał takiego efektu (rozświetlający krem pod oczy Ziaji też nie). No ale trudno.

Nie wiem, czy coś daje. Nie zauważyłam zmniejszenia zmarszczek mimicznych (jako osoba 20+ tylko takie narazie mam). Z drugiej strony - krem jest taniutki, używam może tylko dla przekonania, że dbam jakoś o siebie, może dlatego, że jednak to krem i coś tam musi nawilżać, a nawilżenia nigdy za wiele.

Nie szkodzi. Nie jest to też KWC. Ale jest wydajny, za tę cenę i wydajność mogę spokojnie aplikować go na noc i mieć spokojne sumienie, że zmarszczki mnie nie dopadną. Nawet jeśli to tylko kwestia wiary.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia wszystkie swoje założenia
  • Krem sprawdził się bardzo dobrze, oczekiwałam od niego mocnego nawilżenia.

Plusy:
    - tani, łatwo dostępny
    - nawilża
    -nie podrażnia nawet tak wybrednej skóry jak moja
    - lekka, przyjemna konsystencja
    - niezła wydajność
    - dobry pod makijaż

Używam tego produktu od: 3 msc

Chcesz pochwalić granulocyt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Seria Kozie Mleko firmy Ziaja jest niewątpliwie przyjemna i w niektórych przypadkach skuteczna (np. krem do rąk lub balsam do ciała). Krem pod oczy niestety nie sprawdził się u mnie rewelacyjnie, nie zaszkodził co prawda. Ma przyjemny zapach i jest wydajny. Nie wiem czy kupiłabym go ponownie, chyba będę szukać czegoś nowego.

Konsystencja: jest jak najbardziej w porządku. Lekka, kremowa, nie pozostawia tłustej warstwy. Ma mleczny kolor.

Działanie: skóra na pewno nie jest wysuszona, ale nie czułam maksymalnego nawilżenia. Szybko się wchłaniał. Co do wygładzania zmarszczek, jak się domyślamy, to pic na wodę, fotomontaż (tak naprawdę chyba nikt nie wymaga od kosmetyku za 6 zł. cudów). Pod koniec użytkowania oczy delikatnie mnie szczypały, pomimo że, nie wyprowadziłam kremu do spojówek.

Zapach: lekki, może trochę mniej intensywny jak pozostałe produkty z Kozim Mlekiem. Nie przeszkadzał mi, bo nie był chemiczny.

Opakowanie: szata graficzna jest ładna, przejrzysta, bez zbędnych bazgrołów. Tubka jest miękka co umożliwia łatwe rozcięcie i wydobycie pozostałej części kosmetyku (którego zostaje naprawdę sporo).

Dostępność: kupiłam w drogerii Laboo.

Plusy:
    - cena
    - wydajność
    - nie wysusza
    - ładny zapach
    - konsystencja
    - ładne opakowanie

Minusy:
    - zbyt małe nawilżenie

Używam tego produktu od: Ponad 4,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 15 ml.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nightmare666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam i nie odradzam
  • Krem dostałam w sklepi Ziaja jako gratis do zakupów.
    W sumie, oprócz mleczka do ciała lubię, a nawet bardzo lubię serię Kozie Mleko, ale kremu pod oczy nigdy nie kupowałam, bo okolice moich oczu są od zawsze dość ... problematyczne - sucha skóra, bardzo wczesne zmarszczki mimiczne, wrażliwość, długie lata alergii, teraz PESEL coraz bardziej się dokłada, samo nawilżanie to już za mało.
    No ale skoro mam, to poużywam.

Na szczęście bez dużych oczekiwań przystąpiłam do testowania, dodatkowo czkając aż temperatury będą nieco wyższe

Kremik jest wg mojego nosa bezzapachowy, co w kremie pod oczy jest plusem, mimo że lubię bardzo zapach serii.

Zapakowany w miękką tubeczkę z małym dzióbkiem, łatwo się dozuje, dużo gorzej z stabilnością na półce.

Konsystencja leciutka, bardzo delikatna - dla mnie to wada, ale dla innych może być zaletą.

Wyjątkowo łatwe wchłanianie do matu - wado-zaleta j.w. - ja wolę mieć zabezpieczającą warstewkę.

Niestety nawilżanie jak dla mnie (z pełnym wachlarzem problemów podocznych: poranne obrzęki, zmarszczki, cienie, przesuszona wiecznie skóra) niewystarczające - musiałabym wsmarować chyba z trzy warstwy .
    Ale jest całkiem możliwe, że może być dobry, dla skór nasto- i dwudziestoletnich, bez problemów, jako wspomaganie dobrostanu i dlatego bardzo się nie czepiam - podkreślam tylko u kogo się nie sprawdzi z pewnością.

U mnie skończył jako dotorebkowy wspomagacz, w ciągu dnia, razie w

Używam tego produktu od: 2 miesiące mniej więcej

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Jestem w wieku 20+, więc nie wymagam jeszcze od kremu nie wiadomo jakich cudów.
    Krem dobrze nawilża i lekko uelastycznia skórę wokół oczu. Po kilku miesiącach stosowania mogę powiedzieć, że obszar ten wygląda zdecydowanie lepiej
    Dodatkowo jest bardzo wydajny, ma wygodne opakowanie, szybko się wchłania pozostawiając skórę wyczuwalnie miękką, a nałożony na niego makijaż nie spływa, ani się nie roluje. Cena produktu również jest bardzo przyjemna.

Minusem jest to, iż:
    - nie spłyca nawet delikatnych zmarszczek
    - bywały dni, że po nałożeniu bardzo piekła mnie skóra

Dla młodych kobiet będzie w porządku, jednak zdecydowanie nie polecam osobom, które mają tendencję do podrażnień okolic oczu (będzie piekło).

Szukam czegoś lepszego.

Chcesz pochwalić Skarfejs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niego wracam!
  • Krem pod oczy z serii Kozie Mleko to według mnie najlepszy produkt w swojej kategorii zadaniowej - spełnia je w 100%. Zauważyłam, że tylko i wyłącznie Kozie Mleko z Ziai zapewnia świetne nawilżenie pod oczami, co przedkłada się na zmniejszoną widoczność pierwszych zmarszczek - wydaje mi się, że naprawdę wygładza te "śmiechowe" kreseczki wokół oczu. Muszę przyznać, że wiele innych kremów mnie podrażniało, a K.M. nie. Polecam! Jest bardzo wydajny. Stosuję od kilku lat i zawsze do niego wracam! Bezzapachowy, bardzo dobry kremik

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka (około 6) zużytych i kolejne w użyciu

Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ból
  • Daję pół gwiazdki bo coś muszę dać...
    Mam 17 lat i potrzebowałam jakiegoś nawilżającego kremu pod oczy. Pani w hebe poleciła mi go. Kupiłam bo kosztował niecałe 6 zł.Użyłam tego kremu dwa razy. O dwa razy za dużo. Za pierwszym razem skóra była idealnie nawilżona po prostu cudo. Za drugim razem moje oczy płakały. Skóra wokoło nich była krwiście czerwona,sucha, spięta,piekła,spuchnięta i bardzo boląca. Od razu wywaliłam ten krem. Dodam,że potrzebowałam trzech tygodni aby doprowadzić skórę do stanu pierwotnego.

Używam tego produktu od: już nigdy więcej
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić ewiczkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odpowiedni
  • Oczywiście zakupiłam go z powodu ceny, jest odpowiednia dla tego produktu. Nie zawiódł mnie, jestem mile zaskoczona. Mam suchą skóre pod oczami i sobie bardzo dobrze z nią poradził, jestem zadowolona z nawilżenia. Ma dobrą konsystencję, która dobrze sie rozprowadza i wchłania. Jest wydajn, łatwo dostępny, ma ładne i solidne opakowanie.
    Jednak nie zauważyłam aby uelastyczniał i napinał skórę, co jest dużym minusem, również nie zauważyłam aby spłycał zmarszczki.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Aflatunense za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij