Ziaja, Kozie Mleko, Krem pod oczy

Powiększ Ziaja, Kozie Mleko, Krem pod oczy

Zgłaszająca osoba: Anett_

Lekki, bezzapachowy krem przeznaczony do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu.
Aktywnie odżywia i uelastycznia skórę.
Doskonale nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek.
Skutecznie zapobiega wiotczeniu skóry.
Wyraźnie wygładza i spłyca drobne zmarszczki.

Skład: Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Octyldodecanol, Glycerin, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Ethyl Linoleate, Ethyl Linolenate, Ethyl Oleate, Lactobacillus/Milk Solids/Glycine Soja (Soybean) Oil Ferment, Cyclodextrin, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isopropylparaben, Potassium Sorbate, Diazolidinyl Urea, Citric Acid (09.03.2007)

Cena: 5,30zł / 15ml

• lubię
  • Ostatnio u mnie w rodzinie panuje szał na używanie kremu na noc z tej serii. Idąc za ciosem dokupiłam jeszcze krem pod oczy.

Początki były trudne - za każdym razem płakałam jak bóbr, szczypał. Już miałam zrezygnować, kiedy obejrzałam na yt tutorial o tym, jak prawidłowo nakładać krem pod oczy. Zmieniłam technikę i problem minął.

Tylko, że ja całe życie wsmarowywałam krem jak popadnie - i te na dzień i te na noc po prostu rozsmarowuje po twarzy, nie patrząc na to, czy to są oczy czy nie. I zaden nie dawał takiego efektu (rozświetlający krem pod oczy Ziaji też nie). No ale trudno.

Nie wiem, czy coś daje. Nie zauważyłam zmniejszenia zmarszczek mimicznych (jako osoba 20+ tylko takie narazie mam). Z drugiej strony - krem jest taniutki, używam może tylko dla przekonania, że dbam jakoś o siebie, może dlatego, że jednak to krem i coś tam musi nawilżać, a nawilżenia nigdy za wiele.

Nie szkodzi. Nie jest to też KWC. Ale jest wydajny, za tę cenę i wydajność mogę spokojnie aplikować go na noc i mieć spokojne sumienie, że zmarszczki mnie nie dopadną. Nawet jeśli to tylko kwestia wiary.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia wszystkie swoje założenia
  • Krem sprawdził się bardzo dobrze, oczekiwałam od niego mocnego nawilżenia.

Plusy:
    - tani, łatwo dostępny
    - nawilża
    -nie podrażnia nawet tak wybrednej skóry jak moja
    - lekka, przyjemna konsystencja
    - niezła wydajność
    - dobry pod makijaż

Używam tego produktu od: 3 msc

Chcesz pochwalić granulocyt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Seria Kozie Mleko firmy Ziaja jest niewątpliwie przyjemna i w niektórych przypadkach skuteczna (np. krem do rąk lub balsam do ciała). Krem pod oczy niestety nie sprawdził się u mnie rewelacyjnie, nie zaszkodził co prawda. Ma przyjemny zapach i jest wydajny. Nie wiem czy kupiłabym go ponownie, chyba będę szukać czegoś nowego.

Konsystencja: jest jak najbardziej w porządku. Lekka, kremowa, nie pozostawia tłustej warstwy. Ma mleczny kolor.

Działanie: skóra na pewno nie jest wysuszona, ale nie czułam maksymalnego nawilżenia. Szybko się wchłaniał. Co do wygładzania zmarszczek, jak się domyślamy, to pic na wodę, fotomontaż (tak naprawdę chyba nikt nie wymaga od kosmetyku za 6 zł. cudów). Pod koniec użytkowania oczy delikatnie mnie szczypały, pomimo że, nie wyprowadziłam kremu do spojówek.

Zapach: lekki, może trochę mniej intensywny jak pozostałe produkty z Kozim Mlekiem. Nie przeszkadzał mi, bo nie był chemiczny.

Opakowanie: szata graficzna jest ładna, przejrzysta, bez zbędnych bazgrołów. Tubka jest miękka co umożliwia łatwe rozcięcie i wydobycie pozostałej części kosmetyku (którego zostaje naprawdę sporo).

Dostępność: kupiłam w drogerii Laboo.

Plusy:
    - cena
    - wydajność
    - nie wysusza
    - ładny zapach
    - konsystencja
    - ładne opakowanie

Minusy:
    - zbyt małe nawilżenie

Używam tego produktu od: Ponad 4,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 15 ml.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nightmare666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam i nie odradzam
  • Krem dostałam w sklepi Ziaja jako gratis do zakupów.
    W sumie, oprócz mleczka do ciała lubię, a nawet bardzo lubię serię Kozie Mleko, ale kremu pod oczy nigdy nie kupowałam, bo okolice moich oczu są od zawsze dość ... problematyczne - sucha skóra, bardzo wczesne zmarszczki mimiczne, wrażliwość, długie lata alergii, teraz PESEL coraz bardziej się dokłada, samo nawilżanie to już za mało.
    No ale skoro mam, to poużywam.

Na szczęście bez dużych oczekiwań przystąpiłam do testowania, dodatkowo czkając aż temperatury będą nieco wyższe

Kremik jest wg mojego nosa bezzapachowy, co w kremie pod oczy jest plusem, mimo że lubię bardzo zapach serii.

Zapakowany w miękką tubeczkę z małym dzióbkiem, łatwo się dozuje, dużo gorzej z stabilnością na półce.

Konsystencja leciutka, bardzo delikatna - dla mnie to wada, ale dla innych może być zaletą.

Wyjątkowo łatwe wchłanianie do matu - wado-zaleta j.w. - ja wolę mieć zabezpieczającą warstewkę.

Niestety nawilżanie jak dla mnie (z pełnym wachlarzem problemów podocznych: poranne obrzęki, zmarszczki, cienie, przesuszona wiecznie skóra) niewystarczające - musiałabym wsmarować chyba z trzy warstwy .
    Ale jest całkiem możliwe, że może być dobry, dla skór nasto- i dwudziestoletnich, bez problemów, jako wspomaganie dobrostanu i dlatego bardzo się nie czepiam - podkreślam tylko u kogo się nie sprawdzi z pewnością.

U mnie skończył jako dotorebkowy wspomagacz, w ciągu dnia, razie w

Używam tego produktu od: 2 miesiące mniej więcej

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Jestem w wieku 20+, więc nie wymagam jeszcze od kremu nie wiadomo jakich cudów.
    Krem dobrze nawilża i lekko uelastycznia skórę wokół oczu. Po kilku miesiącach stosowania mogę powiedzieć, że obszar ten wygląda zdecydowanie lepiej
    Dodatkowo jest bardzo wydajny, ma wygodne opakowanie, szybko się wchłania pozostawiając skórę wyczuwalnie miękką, a nałożony na niego makijaż nie spływa, ani się nie roluje. Cena produktu również jest bardzo przyjemna.

Minusem jest to, iż:
    - nie spłyca nawet delikatnych zmarszczek
    - bywały dni, że po nałożeniu bardzo piekła mnie skóra

Dla młodych kobiet będzie w porządku, jednak zdecydowanie nie polecam osobom, które mają tendencję do podrażnień okolic oczu (będzie piekło).

Szukam czegoś lepszego.

Chcesz pochwalić Skarfejs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niego wracam!
  • Krem pod oczy z serii Kozie Mleko to według mnie najlepszy produkt w swojej kategorii zadaniowej - spełnia je w 100%. Zauważyłam, że tylko i wyłącznie Kozie Mleko z Ziai zapewnia świetne nawilżenie pod oczami, co przedkłada się na zmniejszoną widoczność pierwszych zmarszczek - wydaje mi się, że naprawdę wygładza te "śmiechowe" kreseczki wokół oczu. Muszę przyznać, że wiele innych kremów mnie podrażniało, a K.M. nie. Polecam! Jest bardzo wydajny. Stosuję od kilku lat i zawsze do niego wracam! Bezzapachowy, bardzo dobry kremik

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka (około 6) zużytych i kolejne w użyciu

Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ból
  • Daję pół gwiazdki bo coś muszę dać...
    Mam 17 lat i potrzebowałam jakiegoś nawilżającego kremu pod oczy. Pani w hebe poleciła mi go. Kupiłam bo kosztował niecałe 6 zł.Użyłam tego kremu dwa razy. O dwa razy za dużo. Za pierwszym razem skóra była idealnie nawilżona po prostu cudo. Za drugim razem moje oczy płakały. Skóra wokoło nich była krwiście czerwona,sucha, spięta,piekła,spuchnięta i bardzo boląca. Od razu wywaliłam ten krem. Dodam,że potrzebowałam trzech tygodni aby doprowadzić skórę do stanu pierwotnego.

Używam tego produktu od: już nigdy więcej
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić ewiczkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odpowiedni
  • Oczywiście zakupiłam go z powodu ceny, jest odpowiednia dla tego produktu. Nie zawiódł mnie, jestem mile zaskoczona. Mam suchą skóre pod oczami i sobie bardzo dobrze z nią poradził, jestem zadowolona z nawilżenia. Ma dobrą konsystencję, która dobrze sie rozprowadza i wchłania. Jest wydajn, łatwo dostępny, ma ładne i solidne opakowanie.
    Jednak nie zauważyłam aby uelastyczniał i napinał skórę, co jest dużym minusem, również nie zauważyłam aby spłycał zmarszczki.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Aflatunense za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudów nie ma
  • Przyznam szczerze, że skusiła mnie cena. Nie mam jeszcze dużych zmarszczek wokół oczu więc nie potrzebowałam bardzo dobrego i drogiego kremu który zdziała cuda.

+ cena
    + zapach
    + wydajność
    + nawilżenie
    + opakowanie

- za tłusty (mam cerę mieszaną z tendencją do błyszczenia i niestety pod makijaż jest za ciężki, natomiast na noc jak najbardziej)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niczym cebula
  • Ogólnie nie mam większych zastrzeżeń co do tego kremu.
    Trochę nawilża, ma fajną konsystencję- nie za gęstą, i szybko się wchłania. Nie jest to must have, ale jako produkt do podstawowej pielęgnacji cery niezbyt wymagającej może być.
    Jedyny i największy problem to potworne łzawienie oczu, jakie następuje po każdej próbie użycia tego kremu. Jest strasznie drażniący, żaden krem tak nigdy nie działał na moje oczy.
    Dodam że wersja do twarzy, zarówno 1 i 2 nigdy mnie nie podrażniła. Próbowałam się przyzwyczaić ale to nic nie daje; szczypie i już.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agusia1306 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, tani krem
  • Krem kupiłam ze względu na "wory" pod oczami- troche zasinioną, suchą skórę. Nie zależy mi na działaniu przeciwzmarszczkowym.
    Krem przyjemnie nawilża skórę, zasinienie zniknęlo po ok tygodniu stosowania. Kremu używam raz dziennie, na noc.
    Nie zauważyłam żadnego podrażnienia, uczulenia, mimo, że moja oczy są sklonne do podrażnień- jestem alergikiem, noszę soczewki kontaktowe. Może u innych recenzentek to podrażnienie wynikało z nakladania kremu niezgodnie z przeznaczeniem- krem jest pod oczy, czyli powinien byc nakładany mniej więcej na tej wysokości, gdzie mozna wyczuc kośc oczodołu, nie wyżej (do skóry "bliżej" oczu sa kremy pod oczy i na powieki).

Podsumowanie:
    + nawilża
    + szare "wory" po oczemi zniknęły
    + nie podrażnia
    + przyjemna konsystencja
    + świeże i wypoczęte oczy nawet po krótkim śnie
    + wygodne opakowanie
    + bardzo wydajny (mam go ok 2 m-cy, nie zuzyłam nawet połowy)
    + cena
    + dostępnośc

- nie nadaje się do stosowania na powieki
    - nie redukuje zmarszczek (ale jak pisałam, na tym akurat mi nie zależy)

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: niecała 1/2

Chcesz pochwalić Mrs_Hyde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekko nawilżający
  • Krem pod oczy kupiłam głównie w celu nawilżenia zbyt suchej skóry i tu krem sprawdził się bardzo dobrze, niestety poza nawilżeniem na nic innego nie możemy liczyć

Pisałam o nim tu: http://agatawelpamakeup.blogspot.com/2014/03/krem-ziaja-kozie-mleko-czy-wygadzi.html

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agatawelpa za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE dla wrażliwych oczu!
  • Uważajcie, jeśli Wasze oczy są skłonne do podrażnień! Mnie po nałożeniu tego produktu oczęta zaczęły niemiłosiernie piec, a skóra wokół zaczerwieniła sie i lekko spuchła. Ostrzegam, że to nie jest kosmetyk dla każdego!

Używam tego produktu od: użyłam 2 razy w 2013r.
    Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

Chcesz pochwalić mala_larwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie szkodzi, nie pomaga.
  • Na szczęście nie mam zbyt dużych problemów ze skórą pod oczami, ale prewencyjnie używam każdego wieczoru kremu pod oczy. Bez większych powodów wybrałam właśnie ten krem i mam w sumie bardzo mieszane uczucia.

Konsystencja: dość lekki, biały krem, odrobinę tłusty.

Zalety:
    *lekko nawilża skórę pod oczami
    *wygodna tubka
    *niska cena
    *eleganckie opakowanie - krem kupujemy zafoliowany w kartonowym pudełeczku o minimalistycznej szacie graficznej
    *w składzie olejek palmowy, sojowy oraz kozie mleko
    *łatwa dostępność

Wady:
    *nawet kiedy nie dostanie się do spojówki i jest nakładany normalnie, pod oczy - szczypie i wywołuje łzawienie
    *nie jest zbyt wydajny
    *nie rozjaśnia skóry pod oczami, nie niweluje zasinień, nie napina skóry
    *nie nadaje się pod makijaż, ponieważ zostawia pod oczami lekko klejący film

W sumie krem krzywdy nie robi (oprócz tego łzawienia i szczypania), ale też nie działa jakoś fajnie, właściwie prawie wcale. Zużyję do końca, ale nie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Uwielbiam cala serie. Krem do rak( za szybkie wchlanianie) balsam do ciala(za swietne nawilzenie i gladka miekka skore) oraz krem pod oczy za brak workow rano. JA stosuje go na wieczor, rano nie zdarzylby nic zrobic. W nocy natomiast, dziala i to ostro poniewaz budze sie z oczami wypoczetymi , bez workow i nie wygladam jak mops. Moglby byc troche bardziej gesty

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić adulka1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Ten kremik jest całjkiem dobry. Nawilża skórę pod oczami i jest to nawilżenie dość długotrwałe. O wygładzeniu zmarszczek oczywiście możemy zapomnieć, ale to nie jest minus kremu za 6 zł
    Ze względu na brak filtrów przeciwsłonecznych kremiku używam go tylko na noc. Krem mnie nie uczula, nie powoduje żadnego porrażnienia. Ma on lekką konsystencję i szybko się wchłania. Krem nie jest tak do końca bezzapachowy jak to wskazuje producent. Ma lekko wyczuwalny zapach który do najprzyjemniejszych nie należy ale też nie przeszkadza zbytnio.
    Jest bardzo wydajny a cena śmiesznie niska.
    Mimo swych zalet krem nie zachwycił mnie na tyle żeby kupić go ponownie, gdyż lubię testować nowe produkty. Będę dalej szukać swojego ideału.
    Używam tego produktu od: RokuIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić elpa11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za tą cenę bez zarzutu
  • Po pierwsze spójrzmy na życie realnie. Upływu czasu nie cofnie żaden krem, a już na pewno nie taki poniżej 8 zł, więc wygładzanie zmarszczek może być tylko pobożnym życzeniem albo obietnicą producenta. Tryb życia (jedzenie, używki, ilość snu, stresu...) też nie jest bez winy, bo ja osobiście sypiam niewiele, nie zwracam uwagi na to, co jem, wody niewiele piję i stresuję się sporo, więc worki pod oczami mogę ukryć tylko szpachlą.

A teraz do rzeczy:
    - kremik bardzo przyjemny. Miło się rozprowadza, ma dobry poślizg, całkiem nie najgorzej wchłania.
    - zapach tak lekki, że praktycznie go nie ma. Lepsze to, niż coś upierdliwego, co drażni podczas używania
    - cena i dostępność - w każdej drogerii dostaniemy go za kilka złotych, na promocjach nawet za piątkę.
    - nie natłuszcza, a nawilża i przynajmniej na mojej cerze całkiem nieźle. Ostatnio mam dobre porównanie, bo od kilku tygodni po prostu padam na twarz i nie mam czasu go nałożyć. Od razu widać różnicę- przy regularnym stosowaniu 2x dziennie, skóra jest miękka, nawilżona, przyjemna w dotyku, teraz kiedy go nie używam zmieniło się to na gorsze.
    - nie podrażnia, przynajmniej mnie, a jestem alergikiem. Brak zaczerwień, wysypek, łzawienia, swędzenia i innych gratisów

Minusy... za te 6-8 zł, serio?

Wydaje mi się, że dla młodych dziewczyn, które chciałyby poprawić trochę stan skóry dookoła oczu, a boją się wtopić pieniądze w drogi krem, który może się okazać nieodpowiedni, ten jest wart wypróbowania. Osobiście polecam.

Chcesz pochwalić Quiyanca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie bardzo
  • Mimo, że dobiegam 30, to nie szukam krem kremów przeciwzmarszczkowych, bo odpukać nie widac jeszcze po mnie wieku. Szukałam czegoś nawilżającego, aby w ten sposób opóźniać ewentualne zmarszczki, do tego robie mocny makijaż oczu i noszę soczewki, więc moja skóra wokół oczu potrzebuje nawilżania. Generalnie ten krem nie robi nic oprócz tego, że świeci mi się skóra pod oczami, ani nie napina, ani nie nawilża, anie nie rozświetla, rojaśnia, czy co tam jeszcze. Po prostu absolutnie nic, więc po co go kupować? Aha i jak zdjemę soczewki, wysmaruje się nim i założę okulary, to oczy mnie szczypia i łzawią, tak jakby to co z niego prauje drażniło mi oczy. Ogółem - niepolecam.

Chcesz pochwalić katcherina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze nawilża, jednak nie jest dla wszystkich
  • Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten kosmetyk. Na początku podchodziłam do niego nieco sceptycznie, ze względu na to iż Ziaja potrafi zachwycić, ale i porządnie rozczarować. Cena i dostępność są bardzo sympatyczne, więc od razu go nabyłam. Jak się okazało, jest świetny ! Miałam już do czynienia z różnymi kremami pod oczu, a ten okazał się całkiem przyzwoity. Najważniejsze, że nie uczula, przy tym skutecznie nawilża . Dobrze przygotowuje skórę wokół oczu do makijażu. Myślę jednak, iż jest to krem skierowany dla młodych dziewczyn w przedziale 20-30 lat, gdyż dla osób starszych może okazać się za słaby. Producent nidzie nie pisze o działaniu anti age, lecz nawilżającym.

Chcesz pochwalić JkochaJszlocha za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA!
  • Tani krem pod oczy nie musi być zły. Ten jest jednak tragiczny!!! Chciałam się szybko poratować jakimkolwiek nawilżaczem, bo miałam bardzo wysuszoną skórę pod oczami od basenu. Momentalnie od nałożenia (mimo, że uważałam, żeby krem nie dostał się do oczu) spojówki zaczęły robić się czerwone i okropnie piec. Mimo pewnego efektu nawilżenia skóry ten krem nadaje się co najwyżej do wcierania w łokcie lub pięty....

Chcesz pochwalić polipeptyd za czytelną i pomocną recenzję?
  • wyciskacz łez
  • Na początku zaznacze od razu, że nie mam nadmiernie wrażliwych oczu. Kupiłam ten krem za poleceniem mojej koleżanki, jednak stosowanie go nie było dla mnie zbyt przyjemne, zaraz po nałozeniu go pod oczy, oczy zaczynały szczypac i mocno łzawić, krem nie miał nawet szans się wchłonąć. Myslałam, ze może produkt dostał się do oka, wiec bardzo uważałam z kolejnymi aplikacjami, ale same jego opary wywoływały mocne szczypanie oczu. Jedyny plus to to, że jesli już udalo mu się wchłonąc pozostawiał ładnie nawilżoną skórę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić sweetmonster za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre nawilżenie
  • Plusy :
    - bezzapachowy
    - pięknie nawilża
    - estetyczne opakowanie
    - niewiarygodnie wydajny (stosuje rano i wieczorem i końca nie widać :P)
    - cena

Minusy :
    - nie spełnia głębszych potrzeb skóry pod oczami ( nie redukuje worków , nie spłyca zmarszczek)

Pomimo tego że krem nie działa przeciwzmarszczkowo na moje oczy powróce do niego napewno. Narazie moja skóra nie potrzebuje głębszej pielęgnacji.Polecam osobom bez większych problemów ze strefą wokół oczu

Chcesz pochwalić tattoo87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilża, ale nie wygładza zmarszczek
  • Plusy
    + lekka konsystencja
    + nawilża skórę
    +nie podrażnia oczu - nie pieką i nie łzawią
    + może być używany pod makijaż

Minusy
    - nie uelastycznia skóry
    - napięcia naskórka nie zauważyłam
    - nie wygładza i spłyca drobnych zmarszczek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Brandy Alexander za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Znaleźć dobry, nawilżający krem pod oczy 20+ to chyba nie lada sztuka? Czy tylko ja miałam problem ze znalezieniem kremu lekkiego, delikatnego, bez parafiny, bez silnych właściwości antyzmarchowych? Nie wiem, ale znalazłam Ziaję i jest dobrze.

Kozie mleko, mleczny kompres, skóra sucha, skłonna do zmarszczek - tak jest napisane na opakowaniu.

Krem ma bardzo fajną, dosyć gęstą konsystencję, nie pachnie, nie ma parafiny w składzie. Bardzo dobrze nawilża, skóra jest z niego zadowolona, nie reaguje alergicznie. Bardzo dobrze się wchłania. Nie wiem czy spłyca zmarszczki, bo nie przyglądam się im - jak są, to niech będą, bylebym ich nie widziała

Tubka 15 ml, stoi na głowie, wygodny "dzióbek" do aplikowania, cena 5-6 zł, czego chcieć więcej? Z przyjemnością do niego wrócę, ale teraz idę przetestować coś nowego

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić Twitter za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt w dobrej cenie
  • Jestem zdziwiona negatywnymi opiniami. Szczerze mówiąc skusiłam się na ten produkt ze względu na przyjemny design i przystępną cenę. Stosowałam wcześniej różne produkty z tej firmy, jednak był to mój pierwszy krem pod oczy.
    Po dwóch aplikacjach zauważyłam minimalne zmniejszenie cieni i bardziej napiętą skórę. Wielki plus, bo moja alergiczna skóra zazwyczaj nie lubi współpracować z kosmetykami.
    Ogółem jak za taką cenę produkt bardzo dobry, jednak konsystencja jest zbyt lekka przez co niewygodnie się go aplikuje (mimo przyjaznego opakowania)

Używam tego produktu od: 2 rygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić jdaniels za czytelną i pomocną recenzję?