Ziaja, Kozie Mleko, Krem pod oczy

Powiększ Ziaja, Kozie Mleko, Krem pod oczy

Zgłaszająca osoba: Anett_

Lekki, bezzapachowy krem przeznaczony do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu.

Aktywnie odżywia i uelastycznia skórę.

Doskonale nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek.

Skutecznie zapobiega wiotczeniu skóry.

Wyraźnie wygładza i spłyca drobne zmarszczki.

Skład: Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Octyldodecanol, Glycerin, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Ethyl Linoleate, Ethyl Linolenate, Ethyl Oleate, Lactobacillus/Milk Solids/Glycine Soja (Soybean) Oil Ferment, Cyclodextrin, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isopropylparaben, Potassium Sorbate, Diazolidinyl Urea, Citric Acid (09.03.2007)

Cena: 5,30zł / 15ml

• Szału nie ma
  • Miałam przesuszoną skórę w zewnętrznych kącikach oczu, więc szukałam kremu pod oczy, którzy dobrze nawilży tę część twarzy. A że Ziaja zawsze kojarzyła mi się z porządnym nawilżeniem - wybrałam 2 kremy tej firmy.

+ lekka konsystencja, szybko się wchłania, idealny pod makijaż
    + opakowanie, ładnie się dozuje, nic nie wycieka, higieniczne
    + cena

Ale... nie nawilża tak mocno jak powinien Zawsze uważałam, że kremy pod oczy powinny naprawdę porządnie nawilżać, bo skóra pod oczami jest cienka, pierwsze zmarszczki można zauważyć własnie w tych okolicach, a więc należy nawilżać, nawilżać... Niestety Ziaja w tym przypadku nie pomoże. A szkoda.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić nnatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• koza się nie spisała.
  • Mnie też przyszło zmierzyć się z Ziajowską kozą. Jest to mój pierwszy kosmetyk z tej serii, który szczerze powiedziawszy nie zachęcił mnie jakoś specjalnie do zakupu innych.

Generalnie kosmetyk nie jest zły, ale tęsknić szczególnie za nim nie będę. Wydaje mi się, że dobrze będzie spisywał się u bardzo młodych dziewczyn, lub takich, które nie wymagają mocnego nawilżenia okolic oczu.
    Mnie ratował krem, który aplikowałam na noc. Gdyby nie on, koza nie podołałaby zadaniu kompletnie.

Jak już można się domyślić - krem stosowałam na dzień.
    Na dzień, bo na noc jest zdecydowanie za słaby. Pod makijaż nadaje się idealnie ( jeśli nie wymagamy zbyt wiele), bo ma bardzo lekką konsystencję, która szybko się wchłania. Zapach niedrażniący, delikatny.
    Spłycenia zmarszczek nie ma co oczekiwać, a napięcie również jest znikome. Kosztuje niewiele, więc nie ma czego żałować. Nie szczypie, nie podrażnia, krzywdy nie robi, więc nie ma co rozpaczać. W każdym razie kupiłam, wypróbowałam i więcej po niego nie sięgnę. Tyle.

Podsumowując - ani nie polecam, ani nie odradzam. Myślę, że młode dziewczyny ( powtarzam - niewymagające ) mogą być z tego kremu zadowolone.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest złe.
  • Kupiłam ten produkt w nadziei, ze bedzie mocniej nawilzajacy niz jego oliwkowy brat ktory niestety mi pod oczy nie wystarczał. Mam 20 lat, jedyne zmarszczki jakie mam na twarzy to wlasnie jedna mimiczna pod okiem. Mam natomiast tendencje do suchej skory w tych okolicach, szukałam wiec produktu do stosowania na noc, ktory odzywi mi skore w tych okolicach.
    I generalnie nie moge powiedziec ze Kozie Mleko nie działa. Działa i to nawet niezle. Z jednym małym ale - trzeba stosować regularnie. Po dwóch czy pięciu uzyciach efektu jako takiego nie ma, w zwiazku z tym jako taki "ratunkowy kosmetyk" raczej sie nie sprawdzi, efektu po stosowaniu raz na jakis czas tez raczej nie bedzie. Po prostu trzeba używać codziennie i koniec. Po ok 1,5 tygodnia codziennego stosowania zauważyłam u siebie poprawę nawilżenia skory, stała sie bardziej miękka no i oczywiście mniej przesuszona. Generalnie im dłużej sie używa, tym efekt jest lepszy, fajniejszy, bardziej widoczny i odczuwalny.
    Kosmetyk ma ładny zapach, delikatna konsystencje, dosc szybko sie wchłania i ogolnie jest bardzo przyjemny w stosowaniu. Śmiesznie tani i dostepny dosłownie wszędzie.
    Minusem natomiast ktory trzeba wziąć pod uwage jest szczypanie w oczy. Niestety. Nie mialam tak z żadnym innym kremem. Dodam, ze nie mam tendencji do nakładania kremu zbyt blisko samego oka, mialam wrazenie ze ten produkt po prostu błyskawicznie migrowal w tym kierunku. I owszem, teraz juz wypracowałam sobie sposób w jaki nakładać ten produkt i rzadko kiedy czuje szczypanie, ale na początku mialam z tym spory problem i pierwszy tydzien używania kończył sie praktycznie codziennie tym, ze krem po prostu spływal razem z łzami z podraznionych, szczypiacych oczu. Tym bardziej ze noszę soczewki, duzo pracuje przy komputerze i mam oczy ogolnie bardzo wrażliwe. Przemeczylam sie i jestem zadowolona z efektów stosowania na codzien, ale odejmuje za to 1 gwiazdkę.
    Generalnie uwazam ze jesli szukacie kremu do codziennego stosowania, ktory nawilza skore pod oczami a nie uśmiecha Wam sie wydawać na taki kosmetyk fortuny, to jest to bardzo dobry produkt. Na początku radziłabym obchodzić sie z nim delikatnie aby uniknąć wlasnie tego szczypania (zwłaszcza przy wrażliwych oczach) i po prostu dać sobie czas zeby sie z nim oswoić. Pozniej juz działa naprawde bardzo ladnie, i jak na krem za 10zl jestem z niego bardzo zadowolona.
    Zapewne kupie ponownie.

Ilość zużytych opakowań: Kończę 1

Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • ani tak ani nie
  • Ciezko ocenic ten krem. Przyjemna konsystencja, mily zapach, ladnie sie wchlania, nie uczula i to by bylo na tyle chyba. Nie czuje specjalnego nawilzenia ani napiecia. Nie widze aby niwelowal opuchniecie. Cos tam pewnie dziala ale zadowalajacych efektow niestety nie ma. Nie sadze, zebym do niego wrocila.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nessunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie podobał mi się
  • Używałam sporo produktów firmy Ziaja i większość sprawdzała się u mnie rewelacyjnie. Miałam inny produkt do stosowania pod oczy i sprawdzał się dobrze, nie zastanawiałam się więc długo gdy podczas poszukiwań nowego kremu nawilżającego pod oczy zobaczyłam ten Ziai.
    Produkt niestety zawiódł mnie niemiłosiernie. Piekł i podrażnił mi oczy. Nie zauważyłam nawilżenia skóry pod oczami, wręcz przeciwnie - stała się tragicznie sucha i ściągnięta.
    Daję jedną gwiazdkę za to że produkt nie jest drogi i szybko się wchłania. Krem oddałam koleżance, póki co jest zadowolona, więc może moja skóra źle zareagowała na któryś ze składników.
    Tak czy siak, nie spodobał mi się.

Używam tego produktu od: Tydzień
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Kate219 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krutkotrwały!
  • Jest tani jak to na ziaje przystało. Lekki. Fajnie się aplikuje, szybko wchłania. Może poprostu trzeba go częściej używać żeby były lepsze efekty...

Używam tego produktu od: Dawna.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić molinezjaczarna za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • Ostatnio u mnie w rodzinie panuje szał na używanie kremu na noc z tej serii. Idąc za ciosem dokupiłam jeszcze krem pod oczy.

Początki były trudne - za każdym razem płakałam jak bóbr, szczypał. Już miałam zrezygnować, kiedy obejrzałam na yt tutorial o tym, jak prawidłowo nakładać krem pod oczy. Zmieniłam technikę i problem minął.

Tylko, że ja całe życie wsmarowywałam krem jak popadnie - i te na dzień i te na noc po prostu rozsmarowuje po twarzy, nie patrząc na to, czy to są oczy czy nie. I zaden nie dawał takiego efektu (rozświetlający krem pod oczy Ziaji też nie). No ale trudno.

Nie wiem, czy coś daje. Nie zauważyłam zmniejszenia zmarszczek mimicznych (jako osoba 20+ tylko takie narazie mam). Z drugiej strony - krem jest taniutki, używam może tylko dla przekonania, że dbam jakoś o siebie, może dlatego, że jednak to krem i coś tam musi nawilżać, a nawilżenia nigdy za wiele.

Nie szkodzi. Nie jest to też KWC. Ale jest wydajny, za tę cenę i wydajność mogę spokojnie aplikować go na noc i mieć spokojne sumienie, że zmarszczki mnie nie dopadną. Nawet jeśli to tylko kwestia wiary.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia wszystkie swoje założenia
  • Krem sprawdził się bardzo dobrze, oczekiwałam od niego mocnego nawilżenia.

Plusy:
    - tani, łatwo dostępny
    - nawilża
    -nie podrażnia nawet tak wybrednej skóry jak moja
    - lekka, przyjemna konsystencja
    - niezła wydajność
    - dobry pod makijaż

Używam tego produktu od: 3 msc

Chcesz pochwalić granulocyt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Seria Kozie Mleko firmy Ziaja jest niewątpliwie przyjemna i w niektórych przypadkach skuteczna (np. krem do rąk lub balsam do ciała). Krem pod oczy niestety nie sprawdził się u mnie rewelacyjnie, nie zaszkodził co prawda. Ma przyjemny zapach i jest wydajny. Nie wiem czy kupiłabym go ponownie, chyba będę szukać czegoś nowego.

Konsystencja: jest jak najbardziej w porządku. Lekka, kremowa, nie pozostawia tłustej warstwy. Ma mleczny kolor.

Działanie: skóra na pewno nie jest wysuszona, ale nie czułam maksymalnego nawilżenia. Szybko się wchłaniał. Co do wygładzania zmarszczek, jak się domyślamy, to pic na wodę, fotomontaż (tak naprawdę chyba nikt nie wymaga od kosmetyku za 6 zł. cudów). Pod koniec użytkowania oczy delikatnie mnie szczypały, pomimo że, nie wyprowadziłam kremu do spojówek.

Zapach: lekki, może trochę mniej intensywny jak pozostałe produkty z Kozim Mlekiem. Nie przeszkadzał mi, bo nie był chemiczny.

Opakowanie: szata graficzna jest ładna, przejrzysta, bez zbędnych bazgrołów. Tubka jest miękka co umożliwia łatwe rozcięcie i wydobycie pozostałej części kosmetyku (którego zostaje naprawdę sporo).

Dostępność: kupiłam w drogerii Laboo.

Plusy:
    - cena
    - wydajność
    - nie wysusza
    - ładny zapach
    - konsystencja
    - ładne opakowanie

Minusy:
    - zbyt małe nawilżenie

Używam tego produktu od: Ponad 4,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 15 ml.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nightmare666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam i nie odradzam
  • Krem dostałam w sklepi Ziaja jako gratis do zakupów.
    W sumie, oprócz mleczka do ciała lubię, a nawet bardzo lubię serię Kozie Mleko, ale kremu pod oczy nigdy nie kupowałam, bo okolice moich oczu są od zawsze dość ... problematyczne - sucha skóra, bardzo wczesne zmarszczki mimiczne, wrażliwość, długie lata alergii, teraz PESEL coraz bardziej się dokłada, samo nawilżanie to już za mało.
    No ale skoro mam, to poużywam.

Na szczęście bez dużych oczekiwań przystąpiłam do testowania, dodatkowo czkając aż temperatury będą nieco wyższe

Kremik jest wg mojego nosa bezzapachowy, co w kremie pod oczy jest plusem, mimo że lubię bardzo zapach serii.

Zapakowany w miękką tubeczkę z małym dzióbkiem, łatwo się dozuje, dużo gorzej z stabilnością na półce.

Konsystencja leciutka, bardzo delikatna - dla mnie to wada, ale dla innych może być zaletą.

Wyjątkowo łatwe wchłanianie do matu - wado-zaleta j.w. - ja wolę mieć zabezpieczającą warstewkę.

Niestety nawilżanie jak dla mnie (z pełnym wachlarzem problemów podocznych: poranne obrzęki, zmarszczki, cienie, przesuszona wiecznie skóra) niewystarczające - musiałabym wsmarować chyba z trzy warstwy .
    Ale jest całkiem możliwe, że może być dobry, dla skór nasto- i dwudziestoletnich, bez problemów, jako wspomaganie dobrostanu i dlatego bardzo się nie czepiam - podkreślam tylko u kogo się nie sprawdzi z pewnością.

U mnie skończył jako dotorebkowy wspomagacz, w ciągu dnia, razie w

Używam tego produktu od: 2 miesiące mniej więcej

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?