Powiększ L'Oreal Professionnel, Volume Extreme, Szampon zwiększający objętość włosów cienkich i delikatnych

Zgłaszająca osoba: anytsuj

Szampon nadaje gęstość, miękkość i połysk włosom cienkim i delikatnym z formułą Nutritex, która odbudowuje wnętrze włosa i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Witamina B3 nadaje włosom energii, czynniki pogrubiające włókno włosa. Producent obiecuje: objętość u nasady, odżywienie długości i końcówek włosów, puszystość, połysk, miękkość i pogrubienie włókna włosowego.

Skład: Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Distearyl Ether, Sodium Chloride, Behenyl Alcohol, Laureth-2, PPG-5-CETETH-20, Cocamide Mipa, Polyquaternium-10, Methylparaben, Sodium Methylparaben, Carbomer, Salicylic Acid, Benzoic Acid, Niacinamide, Butylparben, Ethylparben, Isobutylparben, Propylparben, Hydrolyzed Wheat Protein, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Hydrolyzed Wheat Starch, Parfum/Fragrance. (06.08.2009)

Cena: 35 zł / 250 ml

• Zawiodłam się
  • Kupiłam ten szampon licząc ,że upora się z moimi cienkimi włosami, poszłam do hurtowni fryzjerskiej w której dostałam go za 49zł za 250ml.. dopiero po powrocie do domu zorientowałam się ,że sporo przepłaciłam,miałam nadzieję ,że jeśli jest taki drogi to działa,jednak efektów żadnych..
    -włosy wyglądały sianowato i puszyły się
    -zapach taki sobie
    -cena z kosmosu, i to tylko za markę

wydajny,ale przez to jak działam to chyba żadne plus..

Używam tego produktu od: Używałam chyba ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić aweesome za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dno...
  • Ten szampon to dno. Producent zapewnia objętość, blask, bla bla bla... Bzdura
    Moje włosy po nim były przyklapnięte, a objętości w ogóle nie widziałam.
    Plusami jego był ładny zapach i że się fajnie pienił i to wszystko, a pieniądzę, prawie 40 zł za buteleczkę 250ml poszło w błoto:/
    Kupiłam, bo przeczytałam o nim dobre rzeczy, ale u mnie się nie sprawdził.
    Także...nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1x250 ml

Chcesz pochwalić shive za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Szampon na objętość, ale niestety nie z tych, co zapewniają tę objętość dzięki dokładnemu umyciu i nadaniu lekkości włosom, ale należący do katgorii "pogrubiających". W efekcie otrzymujemy włosy ciężkie, przyklapnięte bardziej niż kiedykolwiek, jak po użyciu zbyt odżywczego szamponu czy zbyt mocnej odżywki w stosunku do stanu włosów.

W dodatku w miarę używania włosy wyglądały coraz gorzej- te "pogrubiające" składniki zapewne z każdym myciem bardziej wbudowywały się we włosy i coraz bardziej je obciążały.

Konsystencja gęsta i kremowa, ale nie wydaje mi się żeby był przez to bardziej wydajny. Zapach okropny- do złudzenia przypomina mi zapach szamponu Babydream z Rossmanna, ale cóż kwestia gustu- ja nie lubię.

Generalnie moim włosom wiele nie trzeba- wystarczy je umyć, żeby wyglądały świetnie- ten szampon sobie z tym nie radzi- na drugi dzień po myciu wyglądają nieświeżo (co nie jest u mnie normą), a i pierwszego pozostawiają wiele do życzenia.

Można używać bez odżywki- nie ma problemu z rozczesaniem.

Nie wiem, może sprawdza się przy bardzo cieniutkich włosach- ja nie polecam, nie jest to jakość profesjonalnego produktu i jedyne co mi się podoba w tym produkcie, to butelka. Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 250 ml

Chcesz pochwalić rapunzel8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś strasznego
  • Minusy:
    -włosy się: elektryzują, puszą, plączą a na dodatek były oklapnięte bardziej niż zwykle
    -szampon słabo się pieni

Plusy:
    -ładny zapach
    -włosy idelanie proste

Chcesz pochwalić kkkkllll za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki zwykły
  • Dostałam ten szampon jako gratis do innego produktu L'oreala. Tak naprawdę to nie robi nic nadzwyczajnego z włosami.
    +ładny zapach
    +fajna konsystencja
    +jest wydajny ( wystarczy niewielka ilość)
    +ładne opakowanie
    + dobrze zmywa oleje
    - nie zauważyłam zwiększonej objętości
    - cena
    ____________________________________
    Wydaje mi się, że za te pieniądze można kupić lepszy szampon.

Używam tego produktu od: 3 tyg

Chcesz pochwalić Espoir91 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • taki sobie
  • Rzeczywiście zwiększa objętość włosów, więc spełnia zadanie, ale:

-bardzo przesusza włosy, więc nie nadaje się do codziennego stosowania. Nie dość, że przesusza włosy to skórę głowy, powoduje łupież, wzmaga łamliwość włosów

-puszy włosy, są sianowate, ale czasem ten efekt mi odpowiada

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Gugha za czytelną i pomocną recenzję?
  • puszy włosy
  • Może nie jest to najgorszy szampon,ale taki ajajaj też nie.
    szampon bardziej puszy niż inne zwiększające objętość włosy,a najgorzej gdy jeszcze włosy są rozjaśniane.
    nie polecam,przy farbowanych włosach,ewentualnie wtedy z inną odżywka,nie z tej samej linii.
    zapach fajny
    markę Loreal zawsze lubiłąm i lubię,ale 5ki mu nie dam

Ilość zużytych opakowań: 2butelki-250ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ddiana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podnosi włosy
  • Szampon jest wprawdzie przeznaczony do włosów cienkich i delikatnych, ale postanowiłam wypróbować go na moich grubych włosach. Jestem zaskoczona efektem. W duecie z odżywką z tej serii na prawdę się sprawdza. Włosy są podniesione, lekkie i ładnie się układają. Niestety na drugi dzień po myciu lekko się już przetłuszczają. Nie spodziewam się jednak, że jeden szampon rozwiąże wszystkie problemy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić berbelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • Mam wlosy dlugie, dosc geste, troszke zniszcozne koncowki, ale generalnie sie przetluszczaja.

Szmpon placze wlosy i nic poza tym. Zadnego efektu, chyba ze wysusze wlosy suszarka do dolu - ale wtedy efekt widac po jakimkolwiek szamponie, bo to efekt suszarki, a nie jakiejs tajemniczej receptury szamponu.

Zapach okropny.
    Fakt, jest wydajny i za to 2 gwiazdki.

W sumie placi sie za marke, a nie jakosc...
    niestety

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić Malaika85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie TAK !!
  • Dla mnie szampon idealny już od pierwszego zastosowania włosy bardziej sprężyste, uniesione, wyraźnie widać efekt większej objętości

Jestem zachwycona jego działaniem, zdecydowanie polecam. Do tego, jak wszystkie szampony z tej serii, również i ten starcza na bardzo dłuuuugo

Używam tego produktu od:kilku lat

Chcesz pochwalić kolciag za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniały
  • Szampon jest bardzo dobry,zreszta jak wiele szamponow Loreal Professionnel. Jest wydajny,ładnie pachnie. Włosy sa bardziej puszyste i takie długo swieże. Kupuje ten szampon w duzej 1,5 litrowej butelce bo bardziej sie opłaca cenowo. Jeżeli któs ma wlosy cenkie i delikatne warto spróbować.

Używam tego produktu odawna
    Ilość zużytych opakowań:kilka

Chcesz pochwalić Garniera za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonały
  • Szampon jest świezy, pieknie pachnie, ma fantastyczna konsystencje ulatwiajaca aplikacje, pozostawia wlosy miekkie, lsniace i na pewno bardziej puszyste bez efektu waty na glowie i bez elektryzowania. Nie wiem, czy jeszcze go kupie, poniewaz ciagle testuje nowe kosmetyki, ale wg mnie jest to preparat bez wad. Polecam. Zawsze kupuje duze opakowania (salonowe) i starczaja na bardzo dlugo przy codziennym uzywaniu.

Używam tego produktu od:4 lat
    Ilość zużytych opakowań:kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ptasioras za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skończyło się na obietnicach
  • Spodziewałam sie czegoś więcej po tym szamponie, choć z góry zaznaczam, że nie cudu. Oceniam, korelując cenę, markę i jakość produktu i porównując wszystko razem. Sądziłam, że moje włosy staną się bardziej puszyste, dzięki czemu optycznie gęstsze. Z przykrością muszę stwierdzić, że na moich włosach nie zauważyłam żadnych efektów z całej gamy zalet, jaką prezentuje producent. Włosy myłam szamponem juz kilka razy, czasami stosuję też maskę z tej samej serii. Niestety, w obu przypadkach, włosy są przy nasadzie przyklapnięte, szybciej się też przetłuszczają. Jedynym plusem jest przyjemny, delikatny zapach. Znacznie lepsze efekty dawały mi dużo tańsze szampony. Seria do włosów cienkich i delikatnych w żadnym wypadku nie powinna obciążać włosów, a tak niestety jest w tym wypadku. Osobiście bardzo zawiodłam się na szamponie i w związku z tym nie polecam. Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie zużyłam żadnego

Chcesz pochwalić Lamiaa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje KWC
  • Jest to najlepszy do tej pory szampon jaki miałam.
    Bardzo wydajny, włosy po nim są rzeczywiście puszyste, łatwo się rozczesują błyszczą. Efekt ten utrzymuje się do następnego mycia.
    Stosowany razem z odzywką tej samej firmy absolut repair daje niesamowite efekty.

Jedynym powodem dla którego go mogę zdradzić jest fakt, że lubię testować coraz to nowe szampony, ale jak narazie na lepszy nie trafiłam.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc

Chcesz pochwalić mmagdaa_p za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie bardzo.
  • Kupiłam zachęcona jego poprzednikiem z mojej łazienki- Absolut Repair ale nie dorównuje mu :|
    Objętości nie widzę, wręcz wydaje mi się, że czasem wlosy po nim są bardziej oklapnięte niż po zwykłym szampnie.
    Nie widzę połysku i lekkości jaki widziałam po Absolut Repair.
    Przy częstym stosowaniu moje włosy są po nim jakby trochę zbyt suche, elekryzują się
    Zapach jest przyjemny, świeży, energetyzujący- ale to tyle.
    Szkoda bo kupiłam od razu wielką butlę
    OT- TAKI ZWYKŁY SZAMPON do użycia co jakiś czas :

Ilość zużytych opakowań: 500ml w toku :|

Chcesz pochwalić czikicziki za czytelną i pomocną recenzję?
  • wyrzucone pieniądze
  • Moje włosy zawsze były słabe i cienkie, brakowało im objętości. Szampon kupiłam za namową koleżanki, która używa szamponu do włosów farbowanych firmy Loreal. Niestety nie zauważyłam żadnego efektu. Moje włosy nadal były oklapnięte i przylizane.

Chcesz pochwalić soczewka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy do tej pory
  • Dziwią mnie tak negatywne opinie tego produktu. Ja kupiłam szampon także za rada fryzjerki.Na allegro u sprawdzonego sprzedawcy za niecałe 25 zł. Zawsze miałam delikatne słabe włosy. Prostuje je i zawsze traciły po tym objętość. A dzięki temu szamponowi? Włosy nawet po wyprostowaniu są puszyste Po umyciu także wyglądają lepie niż przy innych szamponach. Błyszczą się nie puszą i nie elektryzują.Fakt słabo się pieni ale to akurat mały defekt tego jak dla mnie. U mnie będzie gościł jeszcze nie raz Może trafie kiedyś na lepszy tego nie wiem :P

Ilość zużytych opakowań: niecała połowa pierwszej butelki

Chcesz pochwalić Carolynn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Katastrofa
  • Jest to chyba już 4 czy 5 szampon Loreal Professionnel jakiego uzywam i z całą stanowczością stwierdzam- jest najgorszy.
    Naprawdę, nie spodziewałam się takiego bubla po tej marce. Skusiłam się na niego wraz ze zmianą fryzury, myśląc sobie, że dodanie objętości włosom sprawi, że będzie ona wyglądała jeszcze lepiej. Tego akurat do dziś dnia nie wiem, ponieważ co jak co, ale dodać objętości moim włosom, temu szamponowi się nie udało.
    Pierwszy zarzut to to, że bardzo słabo się pieni, należy użyć naprawdę dużej ilości żeby udało się umyć włosy. Po drugie stopniowo, lecz wytrwale i skutecznie niszczy włosy, z każdym użyciem są coraz bardziej matowe, sianowate oraz wyraźnie stają się przesuszone. Długo dawałam mu szanse, jednak kapituluje, resztę jaka mi została zużyje do prania
    W każdym razie stanowczo nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: połowa ok. 500 ml

Chcesz pochwalić taiwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie nie i jeszcze raz NIE !!!
  • Kupiłam ten szampon zachęcona przez fryzjerkę i niestety bardzo się zawiodłam
    Jeśli chodzi o samo działanie to w zasadzie nie dodaje objętości, słabo się pieni, włosy po umyciu są lekko splątane przez co trudno je rozczesać... najgorsze jest jednak to że strasznie wysuszył mi skórę głowy -po 2 tygodniach stosowania skóra zaczęła mnie potwornie piec i dostałam łupieżu Oj długo się leczyłam po tym felernym szamponie...

Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:1/3 opakowania

Chcesz pochwalić buzichocho za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Szampon ma kilka zalet - ładnie pachnie, ładnie się pieni, aczkolwiek jest mało wydajny. Włosy sie łatwo rozczesują. Niestety włosy po umyciu bardzo ciezko się układają - nie wiem, czy to efekt działania które ma niby zwiększyc objętość - objętosci raczje nie zwieksza, z to włosy "usztywnia", przez co do zrobienia zwykłej "kitki" muszę robić kilka podejść :-(
    Poza tym włosy bardzo szybko sie po nim przetłuszczają. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 1500 ml

Chcesz pochwalić agusiaw1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Zuzyłam 1,5 litrowa butle tego szamponu, więc mysle, że moge się tu na jego temat wypowiedzieć. Początkowo byłam zachwycona... moze była to siła sugestii, wiara w to, że uczyni on z moimi cienkimi włosami cuda...no niestety, cudu nie było. Szampon ma dodawać włosom objętości...hmmm, ja niczego takiego na mojej czuprynie nie zauwazyłam. Może , no może odrobinkę. Za ten minimalny efekt przypłaciłam szybszym przetłuszczaniem sie włosów i łupieżem, niestety. Ma piękny zapach i doskonale sie pieni, dobrze spłukuje, to muszę mu przyznać. Ale to wszystko. Nie oceniam tu tego szamponu jako zwykłego środka higieny. On miał przynosić efekt, a tego w moim przypadku nie zaobserwowałam. Dla ciekawskich może być, w koncu to maleńkie opakowanie skończy sie dośc szybko i ból jest mniejszy a rozczarowanie krócej trwa . Naprawdę, nie oczekujcie cudów. Tę kase mozna wydac na coś, co faktycznie efekty przynosi.

Używam tego produktu od:roku
    Ilość zużytych opakowań:1,5 litra

Chcesz pochwalić mulier za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK, b.dobry
  • Szampon ten znam już od dość dawna. Zazwyczaj właśnie tym szamponem fryzjerka myje mi włosy w salonie.
    Kupiłam go do domu dla odmiany, bo używałam ostatnio głównie Vichy(moje KWC), potraktuję jako przerywnik, co by włosy nie przywykły do jednego produktu.
    Szampon dobrze nawilża, nabłyszcza, nie splątuje włosów- można je dość łatwo-bez szarpania i odżywki rozczesać, dobrze podnosi włosy od nasady. Bez użycia produktu do stylingu (jakaś pianka, wosk) włosy są po nim bardzo sypkie, trudno je opanować ale wiem, że są też amatorki takich "fruwających" włosów.
    Jest gęsty, przez to pewnie bardzo wydajny, powstaje gęsta kremowa pianka, ma miły owocowy zapach.
    Efekt uniesienia włosów utrzymuje się dwa dni.
    kupiłam też odżywkę w sprayu z tej serii jest niezła a włosy są super śliskie - będę jej używać co trzecie mycie bo nie lubię takich śliskich kosmyków.

Godny polecenia, cena w salonach fryzjerskich jest jedynym mankamentem (ok 58 zł...), więc za to minus *

Edit: Bardzo polubiłam ten szampon tak w dłuższym domowym używaniu. Zużywam już kolejną butelkę i do spayu też sie przyzwyczaiłam. Jak dla mnie: pomarańczowy Vichy i Luminocontrast i ten recenzowany to moje ulubione szampony.
    Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić kasiaoli2001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu mouj szampon!!!
  • Uzywam go od zawsze i to zawsze kupuje 1500ml na allergo. Jestem wlascicielka cienkich, dlugich, rozwajajacych sie blond wlosow. Kiedys to naprawde byla tragedia, ale teraz jest coraz lepiej a po tym szamponie wlosy odzyskuja polyski i rzeczywiscie moje cienkie piora unosza sie u nasady i zwieksza sie objetosc (nie sa ulizane). Zdecydowanie POLECAM jak dla mnie KWC i nie zamienie na inny

Używam tego produktu od:chyba kolo 2lat
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3 - 1500ml

Chcesz pochwalić gosiaaaa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Liczylam na lepsze efekty...
  • Liczylam na wyrazne powiekszenie objetosci, ale niestety... Wlosy za to ladnie sie blyszcza i sa dosc posluszne. Z natury mam miekkie, sypkie wlosy, wiec tutaj zadnej zmiany nie widze.
    Stosuje go z odzywka w sprayu, ale zawsze do stylizacji uzywam pianki + grubej szczotki, wiec tak czy inaczej objetosc musi byc Po probie mycia samym szamponem jakichkolwiek efektow brak.
    Ogolnie nie jest zly, ale powalajacych efektow nie ma co oczekiwac.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: ok.100ml

Chcesz pochwalić Pola:) za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko nablyszcza
  • Ocenie go jako szampon profesjonalny i do takich go porownam. Po wczesniejszym stosowaniu szamponow dodajacych objetosc Alterny z kawiorem ( absolutne KWC ), Kerastase i Lancome przyszedl czas na Loreal. Dla mnie niewypal. Nie dodaje objetosci, wrecz przeciwnie: wlosy sa jeszcze ciensze niz byly, sypkie, nienaturalnie miekkie i lekkie-jak u trzyletniego dziecka, oklapniete. Jedyny plus to polysk, ale akurat zalezalo mi na objetosci a nie na nablyszczeniu. Zapach taki sobie, pospolity. Pieni sie dobrze, wlosy daja sie z latwoscia rozczesac i sa sliskie a po wyschnieciu elektryzuja sie. Wydajny, wystarczy mala ilosc aby spienic cala czupryne. Nie pasuje mi i juz go nie kupie. Uzywam / lam razem z pianka z tej samej serii, ktora tez jest do niczego. Zrazilam sie do calej serii Loreal do wlosow i na pewno bede omijac szerokim lukiem. Zwykly, drogeryjny Elseve dodajacy objetosci jest od profesjonalnego skuteczniejszy.

Używam tego produktu od:2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: zaczete opakowanie 500 ml

Chcesz pochwalić evamoni za czytelną i pomocną recenzję?