Powiększ L`Oreal Professionnel, Volume Extreme, Szampon zwiększający objętość włosów cienkich i delikatnych

Zgłaszająca osoba: anytsuj

Szampon nadaje gęstość, miękkość i połysk włosom cienkim i delikatnym z formułą Nutritex, która odbudowuje wnętrze włosa i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Witamina B3 nadaje włosom energii, czynniki pogrubiające włókno włosa. Producent obiecuje: objętość u nasady, odżywienie długości i końcówek włosów, puszystość, połysk, miękkość i pogrubienie włókna włosowego.

Skład: Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Distearyl Ether, Sodium Chloride, Behenyl Alcohol, Laureth-2, PPG-5-CETETH-20, Cocamide Mipa, Polyquaternium-10, Methylparaben, Sodium Methylparaben, Carbomer, Salicylic Acid, Benzoic Acid, Niacinamide, Butylparben, Ethylparben, Isobutylparben, Propylparben, Hydrolyzed Wheat Protein, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Hydrolyzed Wheat Starch, Parfum/Fragrance. (06.08.2009)

Cena: 35 zł / 250 ml

• Zawiodłam się
  • Kupiłam ten szampon licząc ,że upora się z moimi cienkimi włosami, poszłam do hurtowni fryzjerskiej w której dostałam go za 49zł za 250ml.. dopiero po powrocie do domu zorientowałam się ,że sporo przepłaciłam,miałam nadzieję ,że jeśli jest taki drogi to działa,jednak efektów żadnych..
    -włosy wyglądały sianowato i puszyły się
    -zapach taki sobie
    -cena z kosmosu, i to tylko za markę

wydajny,ale przez to jak działam to chyba żadne plus..

Używam tego produktu od: Używałam chyba ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić aweesome za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dno...
  • Ten szampon to dno. Producent zapewnia objętość, blask, bla bla bla... Bzdura
    Moje włosy po nim były przyklapnięte, a objętości w ogóle nie widziałam.
    Plusami jego był ładny zapach i że się fajnie pienił i to wszystko, a pieniądzę, prawie 40 zł za buteleczkę 250ml poszło w błoto:/
    Kupiłam, bo przeczytałam o nim dobre rzeczy, ale u mnie się nie sprawdził.
    Także...nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1x250 ml

Chcesz pochwalić shive za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Szampon na objętość, ale niestety nie z tych, co zapewniają tę objętość dzięki dokładnemu umyciu i nadaniu lekkości włosom, ale należący do katgorii "pogrubiających". W efekcie otrzymujemy włosy ciężkie, przyklapnięte bardziej niż kiedykolwiek, jak po użyciu zbyt odżywczego szamponu czy zbyt mocnej odżywki w stosunku do stanu włosów.

W dodatku w miarę używania włosy wyglądały coraz gorzej- te "pogrubiające" składniki zapewne z każdym myciem bardziej wbudowywały się we włosy i coraz bardziej je obciążały.

Konsystencja gęsta i kremowa, ale nie wydaje mi się żeby był przez to bardziej wydajny. Zapach okropny- do złudzenia przypomina mi zapach szamponu Babydream z Rossmanna, ale cóż kwestia gustu- ja nie lubię.

Generalnie moim włosom wiele nie trzeba- wystarczy je umyć, żeby wyglądały świetnie- ten szampon sobie z tym nie radzi- na drugi dzień po myciu wyglądają nieświeżo (co nie jest u mnie normą), a i pierwszego pozostawiają wiele do życzenia.

Można używać bez odżywki- nie ma problemu z rozczesaniem.

Nie wiem, może sprawdza się przy bardzo cieniutkich włosach- ja nie polecam, nie jest to jakość profesjonalnego produktu i jedyne co mi się podoba w tym produkcie, to butelka. Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 250 ml

Chcesz pochwalić rapunzel8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś strasznego
  • Minusy:
    -włosy się: elektryzują, puszą, plączą a na dodatek były oklapnięte bardziej niż zwykle
    -szampon słabo się pieni

Plusy:
    -ładny zapach
    -włosy idelanie proste

Chcesz pochwalić kkkkllll za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki zwykły
  • Dostałam ten szampon jako gratis do innego produktu L'oreala. Tak naprawdę to nie robi nic nadzwyczajnego z włosami.
    +ładny zapach
    +fajna konsystencja
    +jest wydajny ( wystarczy niewielka ilość)
    +ładne opakowanie
    + dobrze zmywa oleje
    - nie zauważyłam zwiększonej objętości
    - cena
    ____________________________________
    Wydaje mi się, że za te pieniądze można kupić lepszy szampon.

Używam tego produktu od: 3 tyg

Chcesz pochwalić Espoir91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • taki sobie
  • Rzeczywiście zwiększa objętość włosów, więc spełnia zadanie, ale:

-bardzo przesusza włosy, więc nie nadaje się do codziennego stosowania. Nie dość, że przesusza włosy to skórę głowy, powoduje łupież, wzmaga łamliwość włosów

-puszy włosy, są sianowate, ale czasem ten efekt mi odpowiada

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Gugha za czytelną i pomocną recenzję?
  • puszy włosy
  • Może nie jest to najgorszy szampon,ale taki ajajaj też nie.
    szampon bardziej puszy niż inne zwiększające objętość włosy,a najgorzej gdy jeszcze włosy są rozjaśniane.
    nie polecam,przy farbowanych włosach,ewentualnie wtedy z inną odżywka,nie z tej samej linii.
    zapach fajny
    markę Loreal zawsze lubiłąm i lubię,ale 5ki mu nie dam

Ilość zużytych opakowań: 2butelki-250ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ddiana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podnosi włosy
  • Szampon jest wprawdzie przeznaczony do włosów cienkich i delikatnych, ale postanowiłam wypróbować go na moich grubych włosach. Jestem zaskoczona efektem. W duecie z odżywką z tej serii na prawdę się sprawdza. Włosy są podniesione, lekkie i ładnie się układają. Niestety na drugi dzień po myciu lekko się już przetłuszczają. Nie spodziewam się jednak, że jeden szampon rozwiąże wszystkie problemy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić berbelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • Mam wlosy dlugie, dosc geste, troszke zniszcozne koncowki, ale generalnie sie przetluszczaja.

Szmpon placze wlosy i nic poza tym. Zadnego efektu, chyba ze wysusze wlosy suszarka do dolu - ale wtedy efekt widac po jakimkolwiek szamponie, bo to efekt suszarki, a nie jakiejs tajemniczej receptury szamponu.

Zapach okropny.
    Fakt, jest wydajny i za to 2 gwiazdki.

W sumie placi sie za marke, a nie jakosc...
    niestety

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić Malaika85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie TAK !!
  • Dla mnie szampon idealny już od pierwszego zastosowania włosy bardziej sprężyste, uniesione, wyraźnie widać efekt większej objętości

Jestem zachwycona jego działaniem, zdecydowanie polecam. Do tego, jak wszystkie szampony z tej serii, również i ten starcza na bardzo dłuuuugo

Używam tego produktu od:kilku lat

Chcesz pochwalić kolciag za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij