Powiększ Vichy, Myokine, Krem korygujący zmarszczki wokół oczu i widocznie rozkurczający skórę

Zgłaszająca osoba: Smoczyca

Skurcze włókien skóry właściwej powodują powstawanie i utrwalanie się zmarszczek. Wokół oczu zjawisko to jest jeszcze bardziej nasilone. Na cieńszej i bardziej wrażliwej skórze występują dodatkowo cienie i obrzęki. Nierówności się pogłębiają, a zmarszczki stają się bardziej widoczne.Tuż po nałożeniu kremu Myokine pod oczy skóra wokół oczu jest widocznie wygładzona. Drobne nierówności skóry zmniejszają się, powierzchnia wygląda na bardziej jednolitą. Dzięki Adenoxine, rewolucyjnemu kompleksowi aktywnemu, zmarszczki zostają skorygowne już po 21 dniach. Zagłębienia zmarszczek są spłycone. Skóra jest wygładzona.Zawiera Cafeinine, aby zmniejszyć obrzęki oraz rozjaśnić cienie pod oczami.

Skład: Aqua/water, dimethicone, glycerin, silica, acrylamide/sodium acryloyldimethyltaurate copolymer, prunus armeniaca / apricot kernel oil, butylene glycol, peg-4 dilaurate, peg-4 laurate, glycine soya / soybean oil, dimethicone / vinyl dimethicone crosspolymer, triethanolamine, dimethiconol, caffeine, manganese sulfate, isohexadecane, methylparaben, adenosine, magnesium sulfate, phenoxyethanol, tocopherol, disodium edta, dipotassium glycyrrhizate, iodopropynyl butylcarbamate, chlorphenesin, hydrolyzed algin, acrylates / c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, polysorbate 80

Cena: ok. 82 zł / 15 ml

• Chwalona: 232 raz(y)
  • za Myokine dziękujemy
  • Bardzo nieciekawy produkt. Obiecywał wiele, ale nic nie uczynił. Porównując go z Ziają za 8 złotych muszę z żalem stwierdzić, że Vichy odpada.
    Kremy z Vichy zawierają chyba tylko wodę termalną i nic więcej prócz kilku wypełniaczy ustalaczy typu parafina.
    Muszę w stosunku do omawianego kremiku użyć sformułowania, które często widzimy na Wizażu, a które należy do moich ulubionych:
    NIC NIE ROBI.
    Po prostu krem jak krem, przeciętne a właściwie żadne działanie, brak komfortu, brak efektów, brak rozluźnienia, brak rozkurczenia czy jak tam producent chciał.
    Beznadziejnie niewydajny, zużył się chyba po miesiącu, szok, są kremy o tej samej pojemności, które używamy przez 4 miesiące. I dłużej.

Używam tego produktu od: zakończyłam miesiąc temu

Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stracone pieniądze.
  • Kupiłam go tylko raz, niestety ostatni.
    Nie zauważyłam, żeby cokolwiek zdział wokół moich oczu.

Zalety:
    - nikły zapach, delikatny,
    - lekko się go nakłada,
    - fajne opakowanie niestety w połowie użytkowania się zaczęło zacinać, aż w końcu padło całkiem
    - trochę nawilża,

Wady:
    - paskudny skład: parabeny i phenoxyethanol bardzo uczulające i zapychające składniki !
    - niespełnione obietnice producenta,

Używam tego produktu od: kiedyś przez 2 miesiące

Chcesz pochwalić sylazbarc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety uczula
  • Używam tego kremu 4 miesiąc i nie widzę znacznej poprawy. Nie mam ogromnych zmarszczek, ale mam bardzo wymagającą skórę pod oczami. Krem nie zaspokoił potrzeb mojej skóry, nie rozjaśnia cieni i nie sprawia że zmarszczki są wyraźnie płytsze. Ostatnio krem zaczął powodować u mnie mocne łzawienie.
    Krem jest bardzo wydajny, tylko nie wiem po co mi wydajność jeśli nic nie robi. Poszukam innego.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić loverynka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 18 raz(y)
  • nie kupie ponownie
  • zadnych efektow pozytywnych nie zauwazyłam oprocz wysuszenia skory ,male zmarszczki jak byly tak sa!jedyny plus to wydajnosc ,ale w sumie po co?? jak i tak nie dziala

Używam tego produktu od:2 miesiace

Chcesz pochwalić yd79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • od razu po nałożeniu kremu skóra zmienia się, krem sprawia, że zmarszczki są mniej widoczne. Nie wiem jeszcze czy je redukuje (wydaje mi się, że tak, bo nagle przestałam narzekać jakie to mam zmarszczki), bo kremu używam od 3 tygodni, a na efekty trzeba czekać zwykle 3 miesiące (choć producent mówi o 3 tygodniach). Chyba najlepszy krem pod oczy jakiego używałam, a używałam już kremów Yves Rocher, Nivea, RoC.

Używam tego produktu od: 3 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić KingaAgata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny efekt
  • Widzę, że opinie na temat tego kremu są skrajnie zróżnicowane, ja należę do jego grona super zadowolonych użytkowniczek.
    Krem ma fajną konsystencję - dość treściwą, z "poślizgiem", ale wchłania się szybko. Jest bardzo delikatny, nie zdarzyło się, by spowodował łzawienie, więc używam go z przyjemnością.
    A efekty? U mnie są spektakularne w porównaniu do kremów, które dotychczas stosowałam . Skóra jest napięta, gładka, drobne linie wyprostowane - jak z reklamy Vichy. Myokine zapewnia mi też świeży look po nocy - oczy wyglądają na wypoczęte, znikają drobne opuchnięcia. Normalnie jestem w szoku... Ten krem mnie pozytywnie rozczarował biorąc pod uwagę recenzje. Ale... musi być jakieś ale . Cudów nie ma - działanie Myokine jest raczej doraźne - niestety nie wygładza na zawsze, tylko na czas używania, choć muszę przyznać, że stan skóry pod oczami jest chyba ciut lepszy. No i krem trochę się wałkuje pod makijażem.
    Nie chcę, by moja pochwalna "pieśń" o cudownym Myokine brzmiała fałszywie... Nie jestem pewna, czy mogę ten -nie najtańszy w sumie- krem z czystym sumieniem polecić każdemu. Wątpię, by coś zdziałał przy głębszych zmarszczkach. Moje linie są ledwie zarysowane i pewnie dlatego jestem zadowolona. Po prostu dobrze napina moją cieniutką skórę pod oczami.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy z przerwami
    Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Chcesz pochwalić Sahira za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super, rewelacja!
  • Bardzo dobry krem pod oczy, przede wszystkim usuwa sińce i podkowy pod oczami, koryguje zmarszczki mimiczne. Nawet po nieprzespanej nocy, po zastosowaniu kremu nie widać w ogóle, ze się nie spało, oczy są wypoczęte, niepodkrążone, wygląda się świeżo. Polecam!

Używam tego produktu od:pół roku

Chcesz pochwalić antosia72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie bardzo dobry wybór
  • lekki, nieuczulający krem. zaskoczył mnie efektem po "ciężkiej" nocy. użyłam go, zanim poszłam spać, a rano nie musiałam "rysować" sobie oczu!
    w połączeniu z kremem myokine na twarzy tworzą świetny duet, jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: 7 m-cy

Chcesz pochwalić megaego za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo, bardzo zły
  • Krem ten testowałam bezpośrednio po zużyciu tubki kremu pod oczy RoC.

Porównanie obu preparatów wychodzi mizernie dla Vichy.

Skóra po oczami zaczęła w dramatyczny sposób się wysuszać. Przez cały dzień odczuwałam dyskomfort z powodu ściągniętej skóry pod oczami. O żadnym ujędrnieniu czy też lifcie nie było mowy.

Podczas całego okresu użytkowania kremu stan skóry pod oczami się stopniowo pogarszał: miałam większe cienie pod oczami i zmarszczki były wyraźniejsze.

Krem roluje się na skórze. O nałożeniu korektora pod oczy w tej sytuacji możemy zapomnieć.

Odradzam.Używam tego produktu od: 4 miesięcy

Chcesz pochwalić lulo_aiesec za czytelną i pomocną recenzję?
  • poprawy brak - a nawet gorzej
  • kocham vichy ... ale ten krem mnie zawiódł...
    nie widze poprawy mimo używania ok 2 miesiecy - znarszczki nie zanikają - a nawet widzę pogorszenie... czy to możliwe - nie wiem...
    nadal kocham vichy ale ten krem mnie zawiódł

Chcesz pochwalić Joasia1111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowałam się...
  • Myślałam,że inwestując w dość drogi krem pod oczy i w dodatku Vichy,zdziałam cuda pod moimi oczami a przynajmniej mimiczne kreseczki widocznie się skorygują...
    Krem bardzo mnie rozczarował,oprócz intensywnego ale krótkiego uczucia nawilżenia i wygodnego opakowania,niestety nie mogę nic więcej dobrego powiedzieć o Myokine...
    Kreski mimiczne pozostały jakie były a krem obiecuje coś zupełnie innego...
    Strasznie denerwowało mnie "rolkowanie" się tego kremu pod oczami,nawet gdy nałożyłam go bardzo mało,było to samo...
    Dwie gwiazdki za fajne uczucie silnego nawilżenia,ale chyba tylko "uczucie"...

Używam tego produktu od: używałam rok temu

Chcesz pochwalić Glam Shine za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo średni
  • krem nie radzi sobie nawet z drobnymi zmarszczkami,nie mówiąc juz o cieniach pod oczami. Trzeba uważac zeby nie nałożyc go za duzo poniewaz w innym wypadku siw "łuszczy".

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nataszka_wroc za czytelną i pomocną recenzję?
  • też szukam dalej...
  • Witam,
    Używałam ten produkt dość długo, bo wg mnie jest wydajny. Mimo tego, że jestem po 30 roku życia nie mam specjalnych zmarszczek, więc krem "nie miał trudnego" zadania, ale muszę przyznać, że w miarę dobrze napinał skórę. Nie wysuszał, co dla mnie jest ważne. Ale w ogóle nie poradził sobie z moimi cieniami pod oczami, czasami miałam wręcz wrażenie, jakby cienie były jeszcze większe. Dlatego daję tak mało punktów i szukam dalej.

Chcesz pochwalić mm468 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, szukam dalej......
  • Skusiłam się po tym jak pojawiły mi sie zmarszczki pod oczami, nie wiedziałam jaki krem wybrac, sam nawilżający wydawał mi się zbyt mało skuteczny.
    Jednak po zakupie Myokine się rozczarowałam. Bo nic on mi nie dał, nie pogorszył ale tez nie było lepiej.
    Więc wg mnie to szkoda kasy. Są inne firmy ktore lepiej wypadły w porównaniu z Myokine.

Używam tego produktu od:1
    Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

Chcesz pochwalić tamara210 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bdb
  • fajny kremik, w fajnej cenie.
    świetne opakowanie z dozownikiem, pozwala na odpowiednią apikację, a przy tym niezwykle higieiczną.
    kremik wygładził skórę wokół oczu, porządnie nawilża i napina skórę.
    Na opuchliznę i worki pod oczami to raczej się nie nadaje, nic z tym nie robi , dlatego nie jest doskonały.
    Aksamitna konsystencja i świetny poślizg, nie podrażnia.

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Chcesz pochwalić pawlola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • W porównaniu do innych kremów pod oczy niezły, jak na to co obiecuje producent, taki sobie. Prostuje i napina lekko skórę, rozjaśnia ( być może jedynie optycznie). Cieni i obrzęków nie likwiduje i dlatego tylko trzy gwiazdki. Nałożony w zbyt dużej ilości i nie dość szybko wchłonięty przez skórę, nie daje się wmasować, zwałkowuje się cała warstwa i po przetarciu mleczkiem trzeba zaczynać od nowa. Przez to mało wydajny w stosunku do ceny. Podobało mi się opakowanie, choć czasami sie zacinało. Pewnie trzy gwiazdki to za dużo, ale ja lubię kremy Vichy pod oczy, rozprasowują mi zmiętą po nocy skórę. Nie jest to jednak mój KWC, znalazłam coś lepszego w dużo niższej cenie.

Używam tego produktu od: używałam 6 tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hexe75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • żadna rewelacja
  • Kosmetyk dobrze się wchłania, ale to wszystko, co mogę o nim powiedzieć dobrego. Prawie w ogóle nie nawilża skóry, ani jej nie napina. Chyba, że za słaby dla dojrzałej skóry, chociaż nie mam za dużo zmarszczek. Myślałam, że Vichy stać na coś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania

Chcesz pochwalić JOANKA14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Jesli chodzi o dzialanie to zuzylam poł opakowania i w zasadzie nie widzialam zadnej poprawy , moze kilka godzin po nalozeniu ma sie wrazenie , ze skóra jest pod oczami napieta (ale tez mam wrazenie ,z e za duzo nakładałam i sama sobie to wmawialam ) . Po paru godzinach skóra wracała do stanu pierwotnego.
    Poza tym musialam odstawic bo podraznial oczy , strasznie łzawilam po zastosowaniu.

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:0,5

Chcesz pochwalić Bacha8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żadna rewelacja
  • Mam dosyć mimiczną twarz, "śmieję się nawet oczami".Kupiłam ten kremik z nadzieją, że chociaż delikatnie wygładzi zmiany w okolicach oczu...Niestety, po zużyciu całego opakowania stwierdzam, że posiada on tylko właściwości nawilżające. Kosmetyk zupełnie nie wart tej ceny.

Używam tego produktu od:2 m-ce

Chcesz pochwalić Wiolka525 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Krem dobrze się wchłania,nie drażni spojówek (gdyby przypadkiem dostał się do oczu)-ważne przy soczewkach kontaktowych;trochę rozjaśnia i napina skórę.Ale co do działania przeciwzmarszczkowego(przy małych "kurzych łapkach"-to wg mnie lepszy był Lift Actif Yeux,natomiast Reti C lepiej eliminuje cienie pod oczami. Może dobry dla osób < 30 lat.Opakowanie dosyć wygodne,ale miałam problem z wyciśnięciem kremu po upadku (coś się zacina w aplikatorze).Za tę cenę-żadna rewelacja.

Używam tego produktu od:3ms

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aldi1174 za czytelną i pomocną recenzję?
  • a mi pasuje
  • Zuzylam cale opakowanie i naprawde bylo widac efekt, drobne zmarszczki bardzo sie wygladzily i jakby wyraznie zmniejszyly. Uzywalam roznych drogich kremow, ale ten wcale nie odbiega od tych drozszych, a nawet jest lepszy. Kupie go kiedys na pewno, ma mila konsystencje, super sie wchlania no i co wazne widac efekt. Teraz chce kupic nowy Biotherm, zobaczymy jaki bedzie

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić 0000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny kremik!
  • Rzeczywiście wygładza skórę wokoł oczu! chcociaż na początku w to nie wierzyłam! wygładza, skóra staje sie delikatna i nawilżona! niesttey nie pachnie, nawet delikatnie!
    a ja po prostu lubię kiedy kremy mają delikatny zapach! krem godny polecenia!

Używam tego produktu od:miesiąca

Chcesz pochwalić Anulka4you za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo poprawny
  • To naprawdę bardzo dobry krem. Dobrze się go używa: opakowanie super higieniczne, konsystencja w sam raz, nie uczula i nie ma intensywnego zapachu. Działanie też ma właściwe: nawilża skórę, działa prewencyjnie i zmarszczki się nie pojawiają, istniejące dość skutecznie wygładza.
    Nie ma się do czego przyczepić, krem jest jak najbardziej poprawny i skuteczny, a do tego wydajny.
    Trochę brakuje mi czegoś tak ulotnego, jak przyjemność stosowania, ale to naprawdę drobiazg.
    To, co sprawia, że ostatnio go nie używam i mam na półeczce niedokończone opakowanie to fakt, że nie usuwa on obrzęków wokół oczu, a to dla mnie konieczność.
    Dla wszystkich Pań, którym ten problem nie doskwiera - kosmetyk wart polecenia.

Używam tego produktu od: odkąd pojawił się w Polsce
    Ilość zużytych opakowań: z 5 opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sabbath za czytelną i pomocną recenzję?
  • stanowcze E TAM

• Recenzja: Kosmetyki Vichy nigdy nie powalały mnie na kolana, postanowiłam dać szansę temu specyfikowi. Skusiłam się właściwie ze względu na oryginalne i higieniczne opakowanie. Z zawartością już gorzej. Nie nawilża w ogóle, kompletnie nic nie robi z cieniami, ale tego się akurat po nim nie spodziewałam, bo mało sypiam i dużo siedzę przy kompie.
    Co najgorsze, każde, najmniejsze nawet potarcie czy dotknięcie skóry powoduje wałkowanie się kremu.
    I do tego szczypie. Nie zauważyłam żadnego wypełnienia zmarszczek. Niestety, mi ten kremik nie podszedł, a szkoda, bo opakowanie ma napradę fajne.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego i ostatniego opakowanie

Chcesz pochwalić Fiolla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK
  • Recenzja:
    Jest delikatny, dobrze się wchłania, wygładza trochę skórę. Wydajny. Nie zostawia tłustej warstwy i nie wysusza delikatnej skóry oczu. Ale jak dla mnie to za mało na tak drogi i reklamowany krem.

Używam tego kosmetyku od 3 tygodni/ ilość zużytych opakowań: 1/2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Arachnela za czytelną i pomocną recenzję?