Astor, Anti Stress & Lift (Podkład relaksująco-liftingujący)

Powiększ Astor, Anti Stress & Lift (Podkład relaksująco-liftingujący)

Zgłaszająca osoba: allie

Multiaktywny podkład o działaniu odmładzającym i liftingującym. Ekskluzywna formuła zawiera zaawansowany technologicznie kompleks B-Liftox, ceramidy, polipeptydy oraz aktywne liposomy z witaminami A,C i E.Dzięki temu podkład natychmiast:
- wygładza zmarszczki o 40%
- daje efekt liftingu - ujędrnia i poprawia kontur twarzy.
Przeciwutleniacze zapewniają optymalny poziom nawilżenia, odżywiają i chronią przed szkodliwym wpływem środowiska. Zawiera filtr SPF 20.
Efekt: cera wygląda młodo, zdrowo, jest wygładzona i rozświetlona. Makijaż promienieje świeżością cały dzień.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide, Glycerin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Phenyl Trimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Silica Dimethyl Silylate, Propylene Glycol, Triethylhexanoin, Talc, Calcium Aluminum Borosilicate, Magnesium Sulfate, Sodium Glutamate, Tribehenin, Bis-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Dimethicone, Lecithin, Disteardimonium Hectorite, Diphenyl Dimethicone, Laureth-7, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Propylene Carbonate, C12-15 Alkyl Benzoate, Disodium Stearoyl Glutamate, Disodium Edta, Aluminum Hydroxide, Silica, Arctostaphylos Uva Ursi, Thymus Serpillum, Ceramide 2, PEG-10 Rapeseed Sterol, Bht, Biosaccharide Gum- 1, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Lupinus Albus, Maltodextrin, Linalool, Phospholipids, Tocopheryl Acetate, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Ascorbyl Palmitate, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclomethicone, Retinyl Palmitate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Sodium Phosphate, Triethanolamine, Citral,Geraniol, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Palmitoyloligopeptide, Tocopherol [+/-: Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499, Mica]. (08.01.2012)

Cena: ok. 30 zł

• super
  • Mój ulubieniec wsród podkładów,świetnie kryje i wtapia się w skórę nie tworząc efektu maski na twarzy,eliminuje wszelkie oznaki zmęczenia ,dzięki niemu czuję się świeżo i bez niechcianych widocznych niedoskonałości.Idealna jak dla mnie konsystencja ,która fajnie sie rozprowadza nawet bez uzywania kremu.PO Dłuższym stosowaniu moja skóra stała się gładsza z czego równiez jestem zadowolona ...naprawdę polecam a no i jest bardzo wydajny,jedna buteleczka starcza mi na pół roku codziennego nakładania

Ilość zużytych opakowań: 5 całych i 1 kończący się

Chcesz pochwalić acidantera za czytelną i pomocną recenzję?
  • slaby
  • Witam,
    \nmam cere mieszana, z pierwszymi oznakami starzenia, oraz gdzieniegdzie skorkami, dlatego tez zdecydowalam sie na ten produkt. Uzywalam go w roznych kombinacjach, z baza, bez bazy, z korektorem i bez, i niestety w zadnej sie nie sprawdzil.
    \n
    \n+ w miare dobrze kryje, co akurat lubie
    \n+ latwo sie go naklada nawet tylko za pomoca palcow
    \n+ ma przyjemny zapach
    \n
    \n-jest strasznie oleisty, mialam caly czas uczucie ze sie kleje
    \n-nie maskuje zadnych oznak starzenia, a nawet je podkresla ,mam problemy z malymi zmarszczkami wokol oczu i ust oraz ogolnie zmeczona twarza,
    \n-nie trzyma sie na twarzy, u mnie trwalo to mniej wiecej 2 lub 3 godz i do poprawki
    \n-ciemnieje niestety
    \n-skora sie po nim swieci, a nie mam tlustej skory, i nawet moja mieszana bardziej sie klania w strone suchej
    \n

Chcesz pochwalić marles86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zly,ale nie rewelacyjny
  • Podklad ten dostalam od kolezanki w postaci duzej probki. Z poczatku bylam przekonana,ze wyrzuce go do kosza-dostalam odcien 300,ciemny bez. Ale dalam mu szanse i okazalo sie,ze nie jest taki zly. Kolor dopasowal sie do mojej buzi,nie wygladal sztucznie i nie zrobil maski z twarzy.
    Pozostale plusy:
    -skora wyglada na wypoczeta,rozswietlona (zdecydowanie ten podklad nie nadaje sie do osob z cera tlusta)
    -dobrze kryje
    -nie tworzy plam
    -ladny zapach
    -trzyma sie caly dzien na twarzy

Minusy:
    -trzeba go szybko rozprowadzac,bo szybko zasycha,w przeciwnym razie beda placki i plamy
    -czuc go na twarzy,a ja nie lubie tego uczucia

Mimo,ze nie jest idealem polecam go dla dziewczyn/kobiet o suchej/mieszanej cerze,ktore oczekuja od podkladu dobrego krycia i rozswietlenia.

Ilość zużytych opakowań: probka 15 ml

Chcesz pochwalić SweetDarling07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • droższa wersja kremu koloryzującego!
  • Jak testowałam podkład na ręce, myślałam, że się z nim zaprzyjaźnię na dłużej, ale moja buzia niestety nie polubiła go.

Kremowa konsystencja, bardzo miła w dotyku i łatwa do rozsmarowania, zapach znośny i to by było na tyle dobrego.

Położyłam jedną warstwę- efekt jak po kremie koloryzującym, np. alterra ten brzoskwiniowy za 8 zł. Przebitka cenowa niezła, bo astor w regularnej cenie jakieś 46zł.

Po tej jednej warstwie oczywiście zero krycia, nałożyłam kolejną i generalnie nic nie uległo zmianie. Podkład naprawdę kiepsko kryje- czerwonych śladów na pewno nie zniweluje, a inne podkłady to potrafią.

Następna sprawa to świecenie. Podkład ma kremową, ale po rozsmarowaniu oleistą konsystencję, można wklepywać, a i tak zostanie film. Trudno to nazwać efektem promiennej cery. Może na pół godziny tak, później efekt błyszczącej kuli.

Przypudrowany traci ten blask, ale wtedy moja twarz wygląda na zmęczoną, w dodatku niby jest pomalowana, a i tak widać jakieś mankamenty, więc używanie tego podkładu u mnie mija się z celem.

Producent obiecuje efekt wygładzenia i inne bajery. Szczerze mówiąc pic na wodę.
    Trwałość średnia.
    Dostępność kolorów strasznie zubożała. Ja wybrałam najjaśniejszy, a na buzi i tak zmienił odcień na trochę ciemniejszy.

Absolutnie odradzam cerom tłustym oraz osobom, które borykają się z niedoskonałościami.
    Cera sucha oraz mało problematyczna może być zadowolona, ale myślę, że nie warto wydawać 45 zł na tak kiepski podkład, bo jeśli już patrzeć na tą półkę cenową, są o wiele lepsze.

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Chcesz pochwalić kiiicik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Bardzo się zawiodłam. Myślałam, że jak kupię podkład z tej firmy to nie będzie tu mowy o rozczarowaniu.
    A jednak...
    Najgorszy podkład jaki kiedykolwiek miałam.
    Strasznie się rozprowadza, zostawia smugi, potwornie wysusza skórę. Jest bardzo krótkotrwały, po 4h znika.
    Nie tuszuje niedoskonałości, mam wrażenie że wręcz je podkreśla Bardzo ciężki.

Jedyny plus to opakowanie z pompką.

Ogromne rozczarowanie...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i zdecydowanie ostatniego!

Chcesz pochwalić m0niqqq za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Po raz pierwszy kupiłam pokład tej firmy i szczerze mówiąc za ta cenę oczekiwałam lepszego efektu. W prawdzie dobrze się rozprowadza ale niezbyt dobrze kryje. Po czasie świeci się więc trzeba skorygować pudrem. Chyba nie kupię go ponownie, będę poszukiwać dalej.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić kollia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwszy krok do... cyrku
  • Kolejny kosmetyk firmy Astor, który mnie zawiódł. Nie wiem, dlaczego ja mam do nich takiego pecha.
    Stosowałam dwa odcienie tego podkładu, gdyż pierwszy który dostałam (drugi najjaśniejszy odcień, nie pamiętam nr) był mega ciemny i ni jak nie dało się go zaaplikować na moją twarz.
    Kupiłam więc najjaśniejszy odcień, z myślą że ten będzie przeznaczony na całą twarz, a ciemny zostanie bronzerem do policzków.
    I wtedy przekonałam się, że ten produkt to kolejna czarna owca wśród podkładów.
    W ogóle nie kryje, ma ciężką do rozsmarowania konsystencję, zostawia plamy oraz efekt maski, a doo tego te koszmarne, ceglane odcienie...
    jedyny plus do bardzo przyjemny zapach, ale nie dla naszego powonienia produkuje się podkłady, czyż nie?
    Moje przemyślenie na temat tego produktu?
    Został stworzony z myślą o przestarzałych miłośniczkach solarium.
    Na pewno go nie kupię ponownie i niestety chyba będę musiała go wyrzucić

Używam tego produktu od: Używałam jakiś czas temu.
    Ilość zużytych opakowań: 2.

Chcesz pochwalić domi_p za czytelną i pomocną recenzję?
  • extra
  • Mam ten podkład od niedawna.W zupełności mi odpowiada.Świetnie kryje wszelkie zaczerwienienia.W moim przypadku popękane naczynka.Milutko pachnie i nie tworzy maski na twarzy.Dla mnie kapitalny.Polecam.

Chcesz pochwalić Tygrysicaaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam.
  • Podkład używam od niedawna, ale jak dla mnie super! Fakt, nie kryje, aż tak mocno, ale wyrównuje koloryt skóry, nie tworzy efektu maski. Choć niestety wybrałam nieco ciemniejszy kolor, to nie widać tego, podkład "dostosowuje się". Jest wydajny, gdyż nakładamy tylko niewielką ilość kosmetyku i świetnie się rozprowadza!

Używam tego produktu od: jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Panika992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie mam zdania!
  • Trudno mi ocenić, bo kiedy go używam w zasadzie moja twarz w ogóle nie wygląda inaczej. Jest trochę za ciężki jak na mój gust, ale kryje średnio. Miałam wrażenie, że wchodzi w każdy możliwy por na twarzy, a zaczerwienienia jak były tak są. Pozostawia tłusty film na skórze, więc bez pudru ani rusz. Używałam go przez jakiś czas, teraz leży do połowy pełny na półce i nie wiem co mam z nim zrobić, na pewno więcej go nie kupię. Mam kiepskie doświadczenia z podkładami Astora, więc nie jestem w szoku. Jedyny plus to, że nie podkreśla suchych skórek.

Na pewno nie polecam go osobom z widocznymi niedoskonałościami czy bliznami, a ogólnie to nikomu, kto nie lubi czuć na twarzy maski. Polecam za to korektor z tej samej serii, jest na prawdę dobry.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić lapivoinerouge za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Znalazłam się jego posiadaczką przez przypadek (miał być matujący) bo w moim wieku działanie liftingujące jeszcze nie jest mi potrzebne, ale jakie było moje miłe zaskoczenie po użyciu tego podkładu.Od razu poczułam lekkie ściągnięcie, ale nie przeszkadza mi ono.Buzia jest pięknie wygładzona, rozpromieniona, ale nie świecąca się a mam cerę mieszaną.
    Posiadam odcień 400, co nawet przy mojej bladej cerze wypada świetnie.Podkład świetnie stapia się z cerą, wyrównuje koloryt skóry i nadaje jej zdrowy, świeży wygląd.Kryje średnio, ale przynajmniej nie powoduje efektu maski.
    Zapach dość miły, nienachalny, długo się utrzymuje.
    Cena przekłada się na jakość, więc się nie czepiam .
    Szalenie wydajny.

Używam tego produktu od:3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić detlev za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • podkład bardzo ładnie sie rozsmarowuje i nie tworzy smug uważam że kryje wystarczająco mam suchą skórę ale nie zauważyłam żeby mi ją wysuszył cera po nim wygląda promienniej za tą cenę polecam próbowałam wielu podkładów z wyższej półki i porównując z nimi daje mu 4 tylko skórze tłustej nie polecam nie używam tylko dlatego że znalazłam juz swoje kwc wśród podkładów

Używam tego produktu od:juz nie
    Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lenisko1480 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok!
  • Uważam, że podkład ten jest godny polecenia, ponieważ ładnie się rozprowadza i nie zostawia smug, jest bardzo lekki-nie daje efektu maski na twarzy, lecz doskonały bedzie tylko dla osób bez niedoskonałości. Twarz jest po nim promienna, utrzymuje mi się na niej cały dzień.
    Cena nie jest zbyt wysoka ale uważam że powinien być trochę tańszy bo za tę cenę myślę że kupiłoby się coś lepszego, ale ogólnie jestem zadowolona i polecam wypróbować!

Używam tego produktu od:1,5 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olennka17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • dostalalam go. cena jest chyba wyzsza bo to astor, ale wiem ze w tym przedziale mozna kupic o wiele lepszy fluid.

+ kolor. pasuje mi na opalona buzie

- w buteleczce z pompka zostaje fluid co nie pozwala go wykorzystac do konca
    - strasznie sie twarz blyszczy. chyba jest z jakims olejkiem czy czyms takim. i przez to go nie polubilam.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie do konca

Chcesz pochwalić JustynaOfSuburbia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Wyglada bardzo ładnie na twarzy, tyle ze przez pierwsze 2 godziny... Jeśli ktos ma idealną cerę ok polecam. Jednak absolutnie nie nadaje się do cery tłustej bądź mieszanej. Łuszczy się, błyszczy. Hmm nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od:2 tygodni

Chcesz pochwalić aidaan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwszy raz podkład Astor, Anti Stress & Lift (Podkład relaksująco-liftingujący) dostałam od kolezanki , przywiozła mi go z UK za bardzo śmieszne pieniądze , choć nie pamiętam tej kwoty..
    Na początku był świetny, dość ładny zapach, fajnie się rozprowadzał no i co najlepsze nie spływał. Niestety buteleczka skończyła mi się po jakimś czasie i musiałam szukać nowego, było dość ciężko bo w PL jeszcze nie był dostępny w sklepach, dlatego zrezygnowałam z dalszych poszukiwań.. Jednak niedługo po tym w jakiejś gazetce akurat się ukazał jako nowość miał on wtedy cenę o ile się nie mylę ok.30 zł , oczywiście rzuciłam się na niego z pazurami i pobiegłam do domu żeby go wypróbować, efekt nie był jednak ten sam po kilku godzinach zamiast matować zaczął się świecić, ale wystarczyło troszkę przypudrować buzię pudrem sypkim i wszystko ok Jakoś ostatnio jednak chyba mi już nie służy.. Lifting ujący? Raczej nie.. Antystresowy tylko na początku.. chyba moja skóra już się przyzwyczaiła i dlatego taki efekt.. no i cena zaskakująca bo teraz to koszt ok.42zł a kolejny problem to to że nie da się go do końca zużyć przez szklaną buteleczkę z której końcówka nie chce spływać.. Mam zamiar zmienić, jeszcze nie wiem na jaki...

Ilość zużytych opakowań: ok.8 buteleczek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paseczek91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odradzam :/
  • Cóż, kupiłam ten fluid, ale liczyłam na więcej. Kiedyś już go używałam i byłam zadowolona. Niestety w tej chwili kompletnie mi nie służy. Albo podkład zszedł na psy albo moja cera ma już inne wymagania. Przede wszystkim zależało mi na nawilżeniu skóry, bo mam cerę suchą. Niestety natychmiast po aplikacji fluidu wyszły na wierch WSZYSTKIE (!) suche skórki. Te na nosie, te w okolicach nosa i te, o których istnieniu nawet nie miałam pojęcia! W oka mgnieniu skóra zrobiła się ściągnięta i łuszcząca. Dramat po prostu :/ Pod podkład zawsze używam kremu nawilżającego, ale w tym przypadku będę musiała stosować krem tłusty. Lifting? Niczego takiego nie zauważyłam. Dobrze chociaż, że była na niego promocja, nie straciłam aż tak dużych pieniędzy. Jednak pozostaje rozczarowanie

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić Rheela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Wypróbowałam przeróżne podkłady i na szczęście przypadkiem trafiłam na ten Mam cerę mieszaną z naczynkami i z reguły każdy podkład spływa mi z twarzy. Wprawdzie pod ten używam bazy, ale przy innych nawet baza nie pomagała. Po nim moja skórka jest mięciutka, twarz sprawia wrażenie wypoczętej i świeżej. Wprawdzie po kilku godzinach zaczynam się delikatnie świecić, ale wystarczy przyłożenie chusteczki i jest po sprawie No i jeszcze jedno, u mnie bardzo dobrze tuszuje rozszerzone pory.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić muscat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bomba
  • Jak dla mnie ten podkład to bombaw pozytywnym tego słowa znaczeniu;P.Podoba mi się jego konsystencja i w porównaniu do innych fluidów ten podkład jest u mnie na jednym z najwyższych miejsc.Zapach jest ok.,buteleczka też fajna,dozownik przypadł mi do gustu.Generalnie jestem zadowolona z tego produktu i polecam go wszystkim,którzy chcą się zrelaksować:P.Działa

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Chcesz pochwalić Darusia06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok.
  • Generalnie polubiłam ten podkład, aczkolwiek nie jest idealny.
    Plusy:
    -krycie!
    -wydajność ogromna.
    -nawilżenie, nie przesusza skóry
    Minusy:
    -zatyka pory
    -jest ciężki...

Używam tego produktu od:3miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lilin07 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • no lubimy się !
  • Kupiłam ten podkład, gdyż jedna moja koleżanka miała go na twarzy w pracy i pomyślałam, że też bym chciała mieć taką cerę jak ona. Okazało się, że to nie cera sama w sobie jest taka promienista i gładka, tylko podkład Astor anti stress & lift. Wybrałam odcień najjaśniejszy, gdyż ma najwięcej żółtych tonów- 80% podkładów u mnie na twarzy daje efekt różowej świnki .

Mam cerę suchą, większość podkładów znika u mnie po 3 godzinach i nic nie da się z tym zrobić. Gdy nakładam pod astora jakiś lekki kremik to jest ok- nie ma dramatu, jest co zmazywać wieczorem mleczkiem do demakijażu. Podkład gdy delikatnie znika nie zostawia suchych, brzydkich plam na skórze, on robi to bardzo dyskretnie.

Kolor 200 idealnie stapia się z moją twarzą, kolor jest na prawdę baaardzo zbliżony do mojego naturalnego kolorytu. Podkład daje efekt promiennej, świeżej, wypoczętej, zrelaksowanej, gładkiej, jednolitej cery. Nie podkreśla suchych skórek! Nie wysusza; lepiej trzyma się na wcześniej położonym i wchłoniętym kremie. Jest lekki, wydajny, łatwo dostępny a i cena też nie jest zbyt wysoka. Doskonale współgra z pudrem matującym- jeśli chcemy mieć efekt naturalnie gładkiej, ale nie rozświetlonej tylko matowej cery możemy astorowi pomóc pudrem w kamieniu. POLECAM Używam tego produktu od: 2 miesięcy

Chcesz pochwalić yes za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Podkład jest ciężki, obciąża twarz. Skóra jest tłusta i błyszcząca, ale za to niewysuszona. Zapach ujdzie, nie jest rewelacyjny, ale też tak bardzo nie drażni.
    Podkład jest trwały i ma wygodną butelkę.
    Ale niestety po pewnym czasie bardzo ciemnieje, nie dość że nie trafiłam w kolor i kupiłam za ciemny, to potem jeszcze sam ściemniał. Już go nie używam, oddałam mamie
    Nadaje się do skóry bardzo przesuszonej i ze zmarszczkami, do młodej cery się raczej nie sprawdza.

Używałam tego produktu parę lat temu.
    Ilość zużytych opakowań: 1.

Chcesz pochwalić marlen2310 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny
  • Kiepski podkład w sumie sama nie wiem czemu. Na początku kiedy skusiłam się na jego zakup wydawał mi się idealny, bardzo naturalny, tuszyjący niedoskonałości,a zarazem nie tworzący maski. W raz z jego używalnością malał mój zachwyt. Podkład w ogóle nie kryje, rozmywa się wręcz na twarzy, spływa z niej, twarz się świeci i widoczne sa jakieś plamy przebarwienia. Sztuczny, ciężki, nie kryjący, nie matujący, bezużyteczny produkt. Efektu modelującego żadnego nie zauważyłam choć podobno coś takiego miało być. Kiepski kosmetyk, naprawdę spodziewałam się czegoś lepszego. Za te pieniądze spokojnie można kupić lepszy i godny polecenia podkład.

Używam tego produktu od:raz kupiłam

Chcesz pochwalić Eferelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • niby w reklamie jest powiedziane a niestety skóra bardzo szybko zaczyna się swiecic-przynajmniej moja.mało trwały: lekkie otarcie o cokolwiek(ręka,szal.opaska)powoduje że podkład pozostaje wszędzie tylkko nie na skórze

Używam tego produktu od:4miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hexa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry...
  • Używałam go przez pół roku, nie jestem zadowolona bo efekt nie jest trwały niestety... mam jasną cerę, wręcz zimą strasznie bladą, zmęczoną i niestety u mnie się nie sprawdził, teraz wypróbuję MF, więc szukam dalej..

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anecia86 za czytelną i pomocną recenzję?