L`Oreal, True Match, Powder (Puder prasowany) (stara wersja)

Powiększ L`Oreal, True Match, Powder (Puder prasowany) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: bluegirl

True match - pierwszy puder, który idealnie dopasowywuje się do karnacji i struktury skóry.
Lekka kremowa konsystencja doskonale wtapia się w skórę matując ją, kryjąc niedoskonałosci i wyrównująć koloryt cery.
Zamknięty w ładnej puderniczce, podzielonej na dwie części, puder w jednej, z drugiej osobnej strony lusterko i gąbeczka.

Skład: Talc, Nylon-12, Isodecyl Neopentanoate, Magnesium Stearate, Dimethicone, Phenoxyethanol, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Methylparaben, Triisocetyl Citrate, Ethyl Paraben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, [+/- May contain : Mica, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77491 / Iron Oxides, Cl 77891 / Titanium Dioxide]

Cena: 49,90 zł / 8 g

• Taki sobie
  • Mały wybór odcieni. Niestety matowi ale tylko na trochę i niestety pozostawia ciemne ślady na twarzy.
    Po całym dniu gdy chcę przymatować nim twarz zostawia paskudne smugi i kolor bardzo szybko ciemnieje.
    Opakowanie jest estetyczne. Duży plus za lusterko.
    Cena niestety też jest bardzo wysoka

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny, bo ciemnieje
  • Cóż, to nie jest mój ulubiony puder, męczę go już któryś rok z rzędu i dopiero zaczyna być widoczne denko.

Wady:
    - ciemnieje na buzi, dlatego zaczęłam go używać tylko do konturowania
    - lubi robić plamy
    - za drogi (tańsze pudry Manhattanu i Essence matują i utrwalają makijaż tak samo, ale nie ciemnieją, nie robią plam i są tańsze)
    - opakowanie rozpadło mi się po miesiącu od dokonania zakupu, dlatego od kilku lat mam w swoim domu śmiecia, którego nie da się nawet przenosić w kosmetyczce, bo wszystko by mi pobrudził

Zalety:
    - nie zapycha
    - wydajny
    - łatwo i przyjemnie się go nakłada pędzlem, oczywiście gąbeczką też
    - nie kruszy się do samego końca użytkowania Izaznaczam, że nie noszę go w torebce i używam tylko w domu, bo opakowanie mi się rozpadło).

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: wiąż zużywam pierwsze, więcej nie kupię, bo... nie jest tego wart

Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity i dobrze kryje
  • + dobre krycie
    + niezła wydajność
    + długo trzyma się na twarzy i matowi
    + fajnie się go nakłada na pędzel

- cena
    - kolory ( dla mnie albo za ciemne albo za jasne :/ )
    - miałam wrażenie, że ciemnjeje na twarzy
    - widać go po nałożeniu, maska!

Ilość zużytych opakowań: jedno z nowszej wersji, kwadratowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MagdaaaS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Mam nowa wersje,w kwadratowym opakowaniu.Kupilam na przecenie -50% wiec mam go za ok 4£ wiec zal bylo nie bracPuder ma poreczne wg mnie opakowanie,nie otworzy nam sie np w torebce.Z dwoma lusterkami i przydatnym calkiem mieciutkim aplikatoremPuder ladnie wyrownuje koloryt skory,nie jest zbyt ciezki,nie podkresla zadnych suchych skorek Matuje na naprawde dlugo,moze nie na caly dzien ale na wieksza jego czesc Wydajnosc naprawde swietna,malo go ubywa w opakowaniu.Nie wysypalo mnie po nim,nie zapycha.Czego chciec wiecej od pudru?

Używam tego produktu od: ok miesiaca

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie świetny
  • Do tej pory nie stosowałam żadnych pudrów w obawie przed zapychaniem cery, jednak po długim namyśle i po przeczytaniu recenzji wizażystek zdecydowałam się na kupno tego pudru (kolor N4) i nie żałuję. Jest delikatny, doskonale stapia się z kolorytem mojej cery, delikatnie matuje (co przy mojej mieszanej cerze ze skłonnością do suchej wystarczy). Eleganckie i poręczne pudełeczko z lusterkiem oraz gąbeczką (wolę pędzel).
    Na zimę pewnie kupię o ton jasniejszy ale napewno jest to długoletnia przyjaźń (chyba że trafię kiedyś na ideał )

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić Agnieszka_w86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Kupiłam ten produkt, ponieważ kończył mi się mój ukochany puder mineralny z l'oreal. Postanowiłam wypróbować ten puder prasowany i na szczęście nie rozczarowałam się. Świetnie stapia się z cerą, matuje cerę na bardzo długo, nie pozostawia żadnych niepożądanych śladów, także nie ma problemu z jego aplikacją. Gąbeczki dołączonej do opakowania nie używam, ale z lusterka chętnie korzystam

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Chcesz pochwalić kreollka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok.
  • Kupiłam w nowszej wersji.
    Posiadam odcień Rose vanilla R2/C2.
    Posiada w środku lustereczko i gąbeczkę.
    Niestety pudełko szybko mi się zepsuło.
    Co do pudru. Ładnie matuje i kryje niedoskonałości.
    Nie podkreśla suchych skórek.
    Matuje na kilka godzin.
    Nie zapycha.
    Wydajny.
    Jest fajny.
    Mógłby być trochę tańszy.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, zużyłam jak na razie połowę

Chcesz pochwalić ewkaw1986 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • jeśli chce sie mieć zniszczoną cerę
  • - skład!
    - niszczy cerę, mam po tym wysypr pryszczy, to na pewno on jest winowajcą
    i tego mu nie mogę wybaczyć
    używałam wersji amerykańskiej w1 porcelain - kolor był idealny, wystarczająco jasny dla bladej cery. pocżatkowa konsystencja mi sie nie podobała, jednak zostawiłam go w cieplejszej temperaturze i zrobił się taki gęstszy. kryje świetnie. ale ja nie chcę mieć zniszczonej cery.. chwilowy efekt ładnej cery a potem cera zniszczona mnie nie zadawala...

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić Vexxa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Mój ulubieniec, jeśli chodzi o pudry drogeryjne.

Zalety:
    * matuje
    * ładnie ociepla twarz (odcień D3-W3 golden beige)
    * wydajny
    * nie zapycha, nie podrażnia
    * pomaga ukryć drobne niedoskonałości
    * jeśli nie przesadzi się z ilością wtapia sie w cerę - nie widać go na twarzy

Minusy:
    - jest trochę ciężkawy w porównaniu, do Hello flawless Benefit, który jest moim droższym ulubieńcem (może to kwestia zmielenia pudru ?), ja używam dosłownie odrobinę, gdyż
    - kolejne warstwy mogą być widoczne więc nie należy przesadzać
    - tandente opakowanie, połamało się

Generalnie jest to całkiem dobry produkt, który spełnia swoje funkcje zmatowienia i wykończenia makijażu.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić PinkVanille za czytelną i pomocną recenzję?
  • Już nie dla mnie..niestety
  • Zacznę od końca a mianowicie od tego, że więcej tego pudru nie kupię. Nie dlatego iż mnie rozczarował i się nie sprawdził, bo lubię go bardzo, lecz po prostu..Producent wykonał jakiś dziwny ruch i wraz ze zmianą opakowania, z koła na bardziej kwadratowe, zmienił się też odcień! Używałam zawsze W3/D3 Golden Beige, dość jasny odcień. Z okazji zniżki 40% na kolorówkę w Rossmanie zakupiłam ten puder w nowym opakowaniu, jednak z powodu obłędu zakupowego nie zwróciłam uwagi na to że jest dużo ciemniejszy niż powinien..W domu przeżyłam szok- co jest u licha? Dlaczego zmienili odcień mojego pudru? (jeśli ktoś zna odpowiedź będę wdzięczna za wyjaśnienie tej zagadki) Ponieżej zamieszczam zdjęcia obu pudrów ( oba to W3/D3 Golden Beige)
    No ale teraz do rzeczy o samym pudrze
    Lubię go, bo na mojej twarzy ładnie się wtapia w skórę. Nie jest idealnie, ale nie ma też tragedii, wygląd naturalny
    Kryje, czytam opinie Wizażanek że nic nie kryje się i dziwię, bo ja akurat sięgam po niego zawsze jak mam coś do przykrycia..Nie jest to mocne krycie, no ale przecież to puder a nie korektor! Dla mnie pudrem nic nie kryjącym jest świetny puder Ben Nye "Luxury Powder"
    Bardzo ważne- nie zapycha i nie podrażnia skóry
    Opakowanie - już nie raz mi się rozwaliło, za mocno otwierałam i się rozpadło..No ale ma lusterko i gąbeczkę- używam jej punktowo na to co chcę ukryć
    Trwałość może być
    Jest powszechnie dostępny

Cena- za drogi
    Trzeba obiektywnie przyznać, że nie matuje super, owszem matuje ale u mnie już po około godzinie, dwóch konieczne sa poprawki bibułką matującą
    No i ten numer który wywinęli ze zmianą odcienia...

PODSUMOWANIE
    Warto spróbować bo to naprawdę dobry puder. Tylko radzę nie przywiązywać sie zbytnio do danego odcienia (no chyba że ktoś nie jest drobiazgowy i może z zamkniętymi oczami, na chybił trafił wybierać odcień- jeszcze takiej osoby nie spotkałam, ale kto wie może gdzieś są?)

Używam tego produktu od: od dawnaIlość zużytych opakowań: 10 może

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MadameEve za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij