L`Oreal, True Match, Powder (Puder prasowany) (stara wersja)

Powiększ L`Oreal, True Match, Powder (Puder prasowany) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: bluegirl

True match - pierwszy puder, który idealnie dopasowywuje się do karnacji i struktury skóry.
Lekka kremowa konsystencja doskonale wtapia się w skórę matując ją, kryjąc niedoskonałosci i wyrównująć koloryt cery.
Zamknięty w ładnej puderniczce, podzielonej na dwie części, puder w jednej, z drugiej osobnej strony lusterko i gąbeczka.

Skład: Talc, Nylon-12, Isodecyl Neopentanoate, Magnesium Stearate, Dimethicone, Phenoxyethanol, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Methylparaben, Triisocetyl Citrate, Ethyl Paraben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, [+/- May contain : Mica, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77491 / Iron Oxides, Cl 77891 / Titanium Dioxide]

Cena: 49,90 zł / 8 g

• Beznadziejny, bo ciemnieje
  • Cóż, to nie jest mój ulubiony puder, męczę go już któryś rok z rzędu i dopiero zaczyna być widoczne denko.

Wady:
    - ciemnieje na buzi, dlatego zaczęłam go używać tylko do konturowania
    - lubi robić plamy
    - za drogi (tańsze pudry Manhattanu i Essence matują i utrwalają makijaż tak samo, ale nie ciemnieją, nie robią plam i są tańsze)
    - opakowanie rozpadło mi się po miesiącu od dokonania zakupu, dlatego od kilku lat mam w swoim domu śmiecia, którego nie da się nawet przenosić w kosmetyczce, bo wszystko by mi pobrudził

Zalety:
    - nie zapycha
    - wydajny
    - łatwo i przyjemnie się go nakłada pędzlem, oczywiście gąbeczką też
    - nie kruszy się do samego końca użytkowania Izaznaczam, że nie noszę go w torebce i używam tylko w domu, bo opakowanie mi się rozpadło).

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: wiąż zużywam pierwsze, więcej nie kupię, bo... nie jest tego wart

Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity i dobrze kryje
  • + dobre krycie
    + niezła wydajność
    + długo trzyma się na twarzy i matowi
    + fajnie się go nakłada na pędzel

- cena
    - kolory ( dla mnie albo za ciemne albo za jasne :/ )
    - miałam wrażenie, że ciemnjeje na twarzy
    - widać go po nałożeniu, maska!

Ilość zużytych opakowań: jedno z nowszej wersji, kwadratowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MagdaaaS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Mam nowa wersje,w kwadratowym opakowaniu.Kupilam na przecenie -50% wiec mam go za ok 4£ wiec zal bylo nie bracPuder ma poreczne wg mnie opakowanie,nie otworzy nam sie np w torebce.Z dwoma lusterkami i przydatnym calkiem mieciutkim aplikatoremPuder ladnie wyrownuje koloryt skory,nie jest zbyt ciezki,nie podkresla zadnych suchych skorek Matuje na naprawde dlugo,moze nie na caly dzien ale na wieksza jego czesc Wydajnosc naprawde swietna,malo go ubywa w opakowaniu.Nie wysypalo mnie po nim,nie zapycha.Czego chciec wiecej od pudru?

Używam tego produktu od: ok miesiaca

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie świetny
  • Do tej pory nie stosowałam żadnych pudrów w obawie przed zapychaniem cery, jednak po długim namyśle i po przeczytaniu recenzji wizażystek zdecydowałam się na kupno tego pudru (kolor N4) i nie żałuję. Jest delikatny, doskonale stapia się z kolorytem mojej cery, delikatnie matuje (co przy mojej mieszanej cerze ze skłonnością do suchej wystarczy). Eleganckie i poręczne pudełeczko z lusterkiem oraz gąbeczką (wolę pędzel).
    Na zimę pewnie kupię o ton jasniejszy ale napewno jest to długoletnia przyjaźń (chyba że trafię kiedyś na ideał )

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić Agnieszka_w86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Kupiłam ten produkt, ponieważ kończył mi się mój ukochany puder mineralny z l'oreal. Postanowiłam wypróbować ten puder prasowany i na szczęście nie rozczarowałam się. Świetnie stapia się z cerą, matuje cerę na bardzo długo, nie pozostawia żadnych niepożądanych śladów, także nie ma problemu z jego aplikacją. Gąbeczki dołączonej do opakowania nie używam, ale z lusterka chętnie korzystam

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Chcesz pochwalić kreollka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok.
  • Kupiłam w nowszej wersji.
    Posiadam odcień Rose vanilla R2/C2.
    Posiada w środku lustereczko i gąbeczkę.
    Niestety pudełko szybko mi się zepsuło.
    Co do pudru. Ładnie matuje i kryje niedoskonałości.
    Nie podkreśla suchych skórek.
    Matuje na kilka godzin.
    Nie zapycha.
    Wydajny.
    Jest fajny.
    Mógłby być trochę tańszy.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, zużyłam jak na razie połowę

Chcesz pochwalić ewkaw1986 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • jeśli chce sie mieć zniszczoną cerę
  • - skład!
    - niszczy cerę, mam po tym wysypr pryszczy, to na pewno on jest winowajcą
    i tego mu nie mogę wybaczyć
    używałam wersji amerykańskiej w1 porcelain - kolor był idealny, wystarczająco jasny dla bladej cery. pocżatkowa konsystencja mi sie nie podobała, jednak zostawiłam go w cieplejszej temperaturze i zrobił się taki gęstszy. kryje świetnie. ale ja nie chcę mieć zniszczonej cery.. chwilowy efekt ładnej cery a potem cera zniszczona mnie nie zadawala...

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić Vexxa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Mój ulubieniec, jeśli chodzi o pudry drogeryjne.

Zalety:
    * matuje
    * ładnie ociepla twarz (odcień D3-W3 golden beige)
    * wydajny
    * nie zapycha, nie podrażnia
    * pomaga ukryć drobne niedoskonałości
    * jeśli nie przesadzi się z ilością wtapia sie w cerę - nie widać go na twarzy

Minusy:
    - jest trochę ciężkawy w porównaniu, do Hello flawless Benefit, który jest moim droższym ulubieńcem (może to kwestia zmielenia pudru ?), ja używam dosłownie odrobinę, gdyż
    - kolejne warstwy mogą być widoczne więc nie należy przesadzać
    - tandente opakowanie, połamało się

Generalnie jest to całkiem dobry produkt, który spełnia swoje funkcje zmatowienia i wykończenia makijażu.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić PinkVanille za czytelną i pomocną recenzję?
  • Już nie dla mnie..niestety
  • Zacznę od końca a mianowicie od tego, że więcej tego pudru nie kupię. Nie dlatego iż mnie rozczarował i się nie sprawdził, bo lubię go bardzo, lecz po prostu..Producent wykonał jakiś dziwny ruch i wraz ze zmianą opakowania, z koła na bardziej kwadratowe, zmienił się też odcień! Używałam zawsze W3/D3 Golden Beige, dość jasny odcień. Z okazji zniżki 40% na kolorówkę w Rossmanie zakupiłam ten puder w nowym opakowaniu, jednak z powodu obłędu zakupowego nie zwróciłam uwagi na to że jest dużo ciemniejszy niż powinien..W domu przeżyłam szok- co jest u licha? Dlaczego zmienili odcień mojego pudru? (jeśli ktoś zna odpowiedź będę wdzięczna za wyjaśnienie tej zagadki) Ponieżej zamieszczam zdjęcia obu pudrów ( oba to W3/D3 Golden Beige)
    No ale teraz do rzeczy o samym pudrze
    Lubię go, bo na mojej twarzy ładnie się wtapia w skórę. Nie jest idealnie, ale nie ma też tragedii, wygląd naturalny
    Kryje, czytam opinie Wizażanek że nic nie kryje się i dziwię, bo ja akurat sięgam po niego zawsze jak mam coś do przykrycia..Nie jest to mocne krycie, no ale przecież to puder a nie korektor! Dla mnie pudrem nic nie kryjącym jest świetny puder Ben Nye "Luxury Powder"
    Bardzo ważne- nie zapycha i nie podrażnia skóry
    Opakowanie - już nie raz mi się rozwaliło, za mocno otwierałam i się rozpadło..No ale ma lusterko i gąbeczkę- używam jej punktowo na to co chcę ukryć
    Trwałość może być
    Jest powszechnie dostępny

Cena- za drogi
    Trzeba obiektywnie przyznać, że nie matuje super, owszem matuje ale u mnie już po około godzinie, dwóch konieczne sa poprawki bibułką matującą
    No i ten numer który wywinęli ze zmianą odcienia...

PODSUMOWANIE
    Warto spróbować bo to naprawdę dobry puder. Tylko radzę nie przywiązywać sie zbytnio do danego odcienia (no chyba że ktoś nie jest drobiazgowy i może z zamkniętymi oczami, na chybił trafił wybierać odcień- jeszcze takiej osoby nie spotkałam, ale kto wie może gdzieś są?)

Używam tego produktu od: od dawnaIlość zużytych opakowań: 10 może

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MadameEve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Puder słabo matuje. Trzeba również uważać aby nie nałożyć zbyt wielu warstw bo będzie to widoczne. Niestety myślałam że kupiłam odpowiedni kolor, a okazał się wpadać w pomarańcz. Myślę jednak że można za połowę mniej kupić równie dobry puder. Aha i jeszcze jedno. Puder jest bardzo ale to bardzo wydajny. Używam go już trochęi wciąż nie widzę dna Z pewnością jest to plus. Nie zapycha. Jednak szukam dalejUżywam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: 0,5 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić joanna_asia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, ale cena jednak nieadekwatna
  • Mój ulubiony puder. Używam go do wykończenia makijażu, noszę w torebce do szybkich poprawek, latem używam samodzielnie. Jest bardzo drobno zmielony, wyrównuje koloryt skóry i daje ładne, naturalne wykończenie. Nie pachnie, nie podrażnia. Ma bardzo ładną gamę kolorystyczną.

Minusem jest na pewno opakowanie, które choć nieźle pomyślane, wykonane jest kiepsko - w obu przypadkach od razu odłamały mi się wieczka. Bardzo lubię za to dołączoną gąbeczkę, która jest delikatna, a umożliwia nałożenie takiej ilosci, jaką chcemy.

Uważam też, że obecna cena prawie 70 zł - jest jednak przesadą. Płaciłam za niego ok. 40 zł rok temu i szczerze zdziwiłam się zaglądając do szafy L'Oreala.

Używam tego produktu od: Dwóch lat.
    Ilość zużytych opakowań: Dwa wyzerowane na amen.

Chcesz pochwalić Fruchtgeele za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawartość super ale opakowanie tandeta!
  • Używam pudru w kolorze C5/K5 SABLE ROSE. Z samego pudru jestem bardzo zadowolona, bo faktycznie idealnie stapia się ze skórą, utrzymuje ją długo matową (niestety nie cały dzień). Ja nakładam go pędzlem a nie gąbeczką. Bardzo wydajny.Plus za dobre jakościowo lusterko. Niestety samo opakowanie mnie rozczarowało, bo po krótkim czasie użytkowania wyrobił mi się metalowy element, który podtrzymuje górną część pudełeczka i nie mogę go teraz nosić w torebce, bo nie da się go zamknąć. Za 60 zł spodziewałam się solidniejszej konstrukcji.

Ilość zużytych opakowań: już prawie widać dno

Chcesz pochwalić nelijah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo dobry puder, świetnie matuje i bardzo dlugo się trzyma. Używałam wcześniej innych pudrów i po kilku godzinach musiałam juz przypudrowac ponownie twarz, bo zaczynała się błyszczeć.

Oczywiście używam pudru wraz z podkładem, aktualnie z Affinitonem od Maybelline, który ma to do siebie że nie matowi skóry, a wręcz rozświetla i może się błyszczeć po jakimś czasie, ale dzięki temu pudrowi nie błyszczę się wcale! Jak na razie to chyba najlepszy puder jaki miałam pod względem trwałości. Dodam, że wcale nie używam go dużo, delikatnie nabieram gąbeczką niewielką ilość.

Plusy:
    +matowi
    +trwały
    +kolorystyka
    +wygodne opakowanie
    +wydajny

Minusy
    -nie zauważyłam, a pół gwiazdki odejmuje za cene bo czasem kosztuje nawet 60 zł co wydaje mi się troszkę wyższą ceną niż cena przeciętnego pudru.

Używam tego produktu od: od około roku
    Ilość zużytych opakowań: około 3

Chcesz pochwalić SuenaJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny jako uzupelnienie
  • Razem z pudrem sypkim loreal sprawdza sie idealnie. Oczywiscie do poprawek. Jednak samodzielnie na skore jest dla mnie za malo tresciwy. Nie kryje, matowi na 1-2h. Czasem zostawia smugi i podkresla suche skorki w miejscach przesuszonych. Ma ladne opakowanie, ale jego funkcjonalnosc trwa zaledwie przez 1-2 tyg. Po tym czasie noszenia w osobnej kosmetyczne w torebce, odpadaja delikatnie przymocowane pokrywki na puder i czesc gabeczkowo-lusterkowa. Zdarza mi sie to przy kazdym nowym opakowaniu.
    Nie jest to ideal samodzielnie, ale jesli jest w duecie, to jestem z niego zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowan

Chcesz pochwalić lime vanilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie bardzo
  • Puder ten wogole nie kryje i raczej skabo matowi. Przy kolejnych warstwach tworzy maske. Dlatego wskazany umiar przy jego dozowaniu. Napewno tez jest malo wydajny. Ogolnie znam duzo lepsze pudry. A zeby dopelnic calosc podklad z tej serii tez jest slaby. Nie polecam tym bardziej ze puder ten do tanich nie nalezy.Używam tego produktu od: dawno temuIlość zużytych opakowań: ok. 2

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Kupialm go pod wpływem chwili, potrzebowałam czegos na juz, a ze byl akurat w promocji...
    Szczerze mówiąc nie widzialam jakiegos wiekszego dzialania, matowil,ale nie na dlugo,nadawał delikatny kolor. Drugi raz sie nie skusze, sa lepsze.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Chcesz pochwalić blueania za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • plusy i minusy:

+fajne opakowanie, nie psuje się, lusterko jest dobre-widać cała twarz wyraźnie
    +gąbeczka dobra, wystarczy taka grubość do pudru w kamieniu
    +nie podkreśla suchych skórek
    +nie ma zapachu
    +nie zauważyłam żeby zapychał
    +wygładza skóre, jest aksamitna w dotyku
    +dobrze dobrany kolor idealnie sie wtapia
    +puer wygląda na skórze bardzo naturalnie, nawet z bardzo bliska nie widacć go na twarzy, nie osadza sie porach i nie podkreśla zmarszczek
    +jest drobno zmielony
    +ładnie matuje skórę na dość długo, nie jest to płaski mat
    +kolor jest półprzeźroczysty, transparentny ale nałożony na podkład (true mach) nadaje ciepłego lub zimnego tonu skórze (to zależy czy wybraliśmy wersje w różu czy w beżu)

WAŻNE!! TEN PUDER NIE KRYJE!

-cena w stosunku do pojemności i konsystencji (jest raczej miękki wiec szybko się zużywa)

ogólnie bardzo fajny ten puder, ale w połączeniu z podkładem ( nie posiada on opcji krycia) ale za to idealnie matuje i wygładza skore a do tego jest bardzo naturalny na twarzy, tylko ta cena jakaś odstraszająca, w promocji na pewno jeszcze zakupię.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lolidka za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Lubię go, pewnie jeszcze do niego wrócę, bo
    podobał mi się efekt jaki dawał:
    +daję fajne kremowe wykończenie
    +Utzrymuje się b. długo
    + dobre krycie
    +nie podkreśla suchych skore
    -malo wydajny

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić aniulek87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • +opakowanie
    +kolor
    +wydajny
    +pokrycie, matuje, wyglada naturalnie
    -cena

Pewnie bym go kupowała częściej, ale ze względów ekonomicznych średnio mi to odpowiada. Gdyby nie ten jeden czynnik byłabym jego wielką fanką. Polecam

Używam tego produktu od: kilka msc
    Ilość zużytych opakowań: 1całe

Chcesz pochwalić gossiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie!!!
  • Pudru tego używałam od wielu lat. Byłam lojalna wobec tej marki i wiekszośc posiadanych kosmetyków było od niej.
    Od pewnego czasu zauważyłam że coś zaczeło siez nim dziać nie dobrego. Albo może stan mojej skóry sie zmienił. Tak czy inaczej, zaczełam szukac czegos innego....
    Wracając do recenzji pudru mogę wypowiedziec sie o dwóch odcieniach, które ostatnio kupiłam:
    - Golden Beige ( kupiałam z myślą o zmatowniu twarzy i nadaniu jej aksamitnego wyglądu. Niestety kolor ten nadawał twarzy charakteru maski, wyglądał wręcz nienaturalnie, sztucznie. Grudkował sie- co wyglądało nieestycznie, zwłaszcza na brodzie. Jedynym plusem była jego trwałośc i efekt matownia. Puder utrzymywał sie na twarzy powyżej 5 godzin oraz wydajność.Natomiast nie było mowy o aksamitnym wykończeniu)
    - Golden Sand ( kupiłam jako bronzer. O dziwo daje sobie rade. Dobrze sie rozprowadza. Ja nie potrzebuje rozświetlajacych bronzerów wiec ten mi odpowieda. Mam go jeszcze 50%. Szybko sie ściera. Wystrczy nieumiejętnie dotknąc twarzy dłonią)
    Oba proodukty mają lusterko i pędzelek (nie użyteczny).
    Opakowania ok. Choć w Beige mi pękło.
    Gwiazdki odejmuje przede wszytkim za:
    - trwałośc (SAND)
    - efekt przedobrzenia, maski, nienaturalność
    -cena w stosunku do jakości
    - obawiam sie że niestety zapycha
    Ja go nie polecam zajomym!!!!!Używam tego produktu od: 3 lataIlość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić _karolkarz_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Szukałam pudru matującego, trafiłam na True Match i od tamtej pory używam tylko jego.
    - jest mega wydajny,
    - dobrze matuje,
    - nie widać go na buzi,
    - długo się utrzymuje,
    - praktyczne lusterko i opakowanie, które się nie psuje, nie pęka itd.
    Jedyny minus to dosyć wysoka cena, ale myślę, że warto.

Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: ok.5

Chcesz pochwalić PaulinaSieczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety zmienilam zdanie
  • Niestety zmienilam zdanie - po 3 miesiacach zuzylam jakies 70% pudru! Chanel wystarcza mi na rok. W dodatku opakowanie sie zlamalo. Nigdy wiecej nie kupie.

Bardzo dobry puder, jestem mile zaskoczona. Od kilku lat uzywam Chanel Mat Lumiere, niestety ostatnio skonczylo mi sie zbyt wiele kosmetykow na raz i musialam kupic cos tanszego. Jako ze z tanszej kolorowki ufam tylko Loreal i Revlon trafilo na True Match. Szczerze mowiac nie widze szczegolnej roznicy miedzy tym pudrem a mat lumiere. Jestem super zadowolona, puder jest drobniutenko zmielony, pieknie matuje i wygladza skore. Jestem pod ogromnym wrazeniem. Z opakowaniem gorzej - niestety tandetne, gabeczka cienka, pomysl z lusterkiem pod pudrem malo praktyczny. Odejmuje gwiazdke za opakowanie. Ogromym plusem jest cena £8 podczas gdy Chanel £37Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: Pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Milanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Puder dobrze sobie radzi z matowieniem skóry,jednak nie kryje. Jest bardzo transparentny,także nie radzę za bardoz sugerowac się kolorem,poniewaz i tak nie będzie on widoczny. Polecam szczególnie dla osób ,które używaja podkładów,które za bardzo sie błyszczą-ten puder sobie z tym poradzi!
    Szkoda że bardziej nie kryje ,a tylko tworzy transparentną powłoczkę.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić myszówka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • 1. Nie tworzy na twarzy takiego efektu pudernicy, naprawdę ładnie się wtapia w skórę, oczywiście bardzo dobrze przy tym matując buzię.
    2. Dla osób z cerą problematyczną - raczej sam nie ukryje niedoskonałości, służy tylko do ładnego zmatowienia cery, do niedoskonałości są korektory
    3. Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Chcesz pochwalić hann_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry !! porownywalny z pudrami duzo drozszymi !!
  • zakupilam go po przeczytaniu cala mase recenzji na stronie angielskiego Bootsa. nie zawiodlam sie. jest tani, dziala bardzo dobrze, i nie ustepuje np. tym drozszym pudrom.
    godny polecenia.

Używam tego produktu od: 3miesiac

Chcesz pochwalić MonikaSophia za czytelną i pomocną recenzję?