Kryolan, DermaColor, Fixing Spray (stara wersja)

Powiększ Kryolan, DermaColor, Fixing Spray (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Agacia001

Utrwalacz makijażu w sprayu. Przeznaczony głównie do Camouflage System ale nadaje się do utrwalania każdego makijażu. Zapewnia trwałość nawet na całą noc.
Zawiera filtr słoneczny SPF 20.
Fixing Spray rozpyla się z odległości 20 cm, przy zamkniętych oczach i ustach.

Skład: Alcohol Denat., Butane, Propane, Acrylates/t-Butylacrylamide Copolymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Benzophenone-3, Butyl Methoxydibenzoylmethane.

Cena: ok. 30 $ / 2,5 oz

• Dla mnie bomba!
  • Plusy:
    - mega wytrzymały (raz zdarzyło mi się na imprezie zasnąć z makijażem...rano był na swoim miejscu!)
    - wydajny
    - łatwy w aplikacji (przynajmniej ja nie miałam problemów)

Cena jest dość wysoka, ale myślę że produkt warty tej ceny. Na prawdę daje rade: w różnych ciężkich sytuacjach makijaż zostaje na swoim miejscu.

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: puszka 150ml

Chcesz pochwalić Ewka1906 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bo ja wiem....
  • Zachęcona przez opinie wizażystek zakupiłam fixer celem stosowania latem na ważniejsze wyjścia. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, więc latem świecę się już po godzinie. Miałam nadzieję, że fixer osłabi ten efekt. Nie rozczarowałam się, świecenie rzeczywiście jest mniejsze, dłużej udaje się utrzymać makijaż na miejscu, jednak zauważyłam ,że po jakichś 3 godzinach fixer zaczyna miksować się z podkładem i tworzy efekt maski. Daję 3,5* ze względu na cenę oraz tworzenie niefajnego efektu po kilku godzinach. Zauważyłam też, że po użyciu fixera moja cera jest bardzo przesuszona ( wynik zawartego w nim alkoholu) i po kilku dniach pojawiają się pryszcze. Nie wiem czy to wszystko jest warte zachodu. Używam tego produktu od: 6 miesięcy- sporadycznieIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie ( duże)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Jagoday za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Makijaż zostaje na swoim miejscu. Przetestowałam w różnych warunkach, z różnymi podkładami i na wielu imprezach. Na pewno nie do codziennego użytku. Zalecam bardzo dokładny demakijaż i porządny peeling po każdym zastosowaniu. W przeciwnym razie mali "czerwoni przyjaciele" będą bezwzględni i pojawią się na cerze

Używam tego produktu od: 2010 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie i teraz drugie (duże) w trakcie

Chcesz pochwalić make up arwen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny z dwoma poważnymi wadami...
  • Produkt rzeczywiście utrwala makijaż, ale posiada też dwie ogromne wady, o których niżej...

rzeczywiście utrwala makijaż (niezastąpiony na wielkie wyjścia)
    nie skleja rzęs
    makijaż zostaje na swoim miejscu przez kilka godzin

największa wada - dozownik się zapchał przy 1/3 opakowania i w momencie bardzo ważnego dla mnie wyjścia, będąc pewna jego niezawodności, myślałam że się popłaczę, nie mogłam go wydostać z opakowania!!!! Po jakimś czasie dozownik się naprawił sam, ale czasem sprawia psikusy...
    zapycha, jeśli się go stosuje zbyt często, napewno w życiu bym nie poleciła go do codziennego stosowania...
    rozmazuje tusz do rzęs (można wytrzeć patyczkiem i jest ok)

Generalnie porządnie się zastanowię, czy kolejny raz go kupię, bo nie mam w zwyczaju kupować drogiego produktu i wyrzucać prawie pełnego tylko dlatego, że dozownik "nawala" i chodzić pół dnia wściekła, że w bardzo ważnych chwilach "nawala", choć muszę przyznać, że efekt jest naprawdę ładny...

Ze względu na powyższe wady, z czystym sumieniem mogę mu wystawić tylko max 3,5 gwiazdki, gdyby nie dozownik napewno dałabym mu 5 i byłby to mój "must have"...

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY
  • Niezbędnik na specjalne okazje. Świetnie utrwala cały makijaż, nawet cienie utrzymują się na swoim miejscu przez wiele godzin. W pierwszej chwili po aplikacji czyć na twarzy lekkie ściągnięcie, ale to uczucie szybko mija. Należy stosować się do rad producenta w zakresie aplikacji aby nie przedobrzyć i nie stworzyć na twarzy skorupy. Ma dośc intensywny zapach, który również dość szybko się ulatnia.
    Wydajny i naprawdę godny polecenie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić K_Leo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Utrwalacz?! Chyba Zapychacz!!!
  • Produkt zakupiłam na allegro, za około 70-80 zł. Potrzebowałam pilnie jakiegoś utrwalacza na lato, bo przy mojej cerze mieszanej w kierunku tłustej, parę minut po przypudrowaniu świeciłam się jak lampeczka. Spotkałam się z mnóstwem pozytywnych opinii na temat tego utrwalacza jak i samej firmy Kryolan, więc nie spodziewałam się takiej porażki po tym kosmetyku. Przede wszystkim:

-nie działa!!! Próbowałam spryskiwać nim twarz przed przypudrowaniem, po przypudrowaniu, przed makijażem...Nic! Nadal podkład spływał mi z twarzy w kilka minut po aplikacji!
    -ZAPYCHA!!! Potwornie! Z początku myślałam, że to wina któregoś z moich kremów lub podkładu, jednak zauważyłam, że po odstawieniu utrwalacza, wypryski nie pojawiały się wcale, a jeśli już to jeden malutki pryszczyk. Z utrwalacza nie korzystałam przez około 2 miesiące i miałam dość gładką buzię, niestety dwa tygodnie temu miałam całonocną imprezę i sięgnęłam po utrwalacz...Dwa dni później (nic nie zmieniłam w pielęgnacji) wywaliło mi na twarzy szereg bolących podskórnych guli, które do tej pory nie chcą zniknąć. Nie polecam!!!

Daję pół gwiazdki tylko dlatego, że nie można dać zero...

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Margott91 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • Niezbędny
  • Byłam sceptycznie nastawiona, teraz - nie wyobrażam sobie nie mieć go pod ręką.
    Kupiłam pod wpływem recenzji, na swój ślub. Sprawdził się idealnie. Makijaż utrzymał się 14 godzin (potem go zmyłam) w upale i intensywnym tańcu. Twarz nie świeciła się ani na żywo, ani na zdjęciach. Oczywiście pod koniec imprezy, gdy byłam spocona, pojawił się błysk, makijaż jednak pozostał na swoim miejscu. Jedynie co, musiałam z dwa razy poprawić usta.

Wypróbowałam go także w zwykłe dni, podczas upałów. Za każdym razem nie zawiódł.

- nakładałam go w różnych ilościach, bo na początku nie mogłam go wyczuć, w każdej dawce się sprawdził, uczucia ściągnięcia nie mam
    - zostawia satynową powłokę, gdy się przesadzi może pojawić się błysk, wówczas wystarczy lekko pudrować twarz, nie pogorszyła to jego działania czy wyglądu
    - nie skleja mi rzęs, nie mam uczucia ciężkości, nie czuję go na twarzy
    - ładnie stapia makijaż
    - nie zapchał mnie, ale używałam i używam wyłącznie okazyjnie, nie na co dzień (z tego też powodu ciężko mi ocenić wydajność)

Kupiłam na Allegro, od drogerii, zapłaciłam 40-kilka złotych.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić jaksy za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja.
  • uważam, że każda wizażystka bądź osoba zajmująca się makijażem powinna mieć ten spray w swoim zestawie kosmetyków.
    Utrwala makijaż narawdę na całą noc,
    sprawia, ze makijaż nie spływa z twarzy a cienie utrzymują się na swoim miejscu przez wiele godzin.
    Wiele razy zdażało mi się, ze dziewczyny dzwoniły do mnie na drugi dzień pochwalić się że makijaż trzymał się do samego rana i ja sama mogę to potwierdzić.
    jest bardzo wydajny, wystarcza na wiele spryskań twarzy.

Używam tego produktu od: 2lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić assiqq za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezastąpiony
  • Spray zakupiłam na własny ślub i używam go właśnie na takie okazje typu imprezy całonocne, wesela itd. Jest niezastąpiony!

+ szybka i łatwa aplikacja
    + makijaż wytrzymuje bez szwanku do samego rana, bez względu na pot, opady deszczu czy łzu
    + nie uczula, czego się bałam
    + wydajny
    + ujednolica makijaż

Niezbyt przyjemny ma zapach, ale da się przeżyć, tym bardziej, że nie zostaje na twarzy.

Chcesz pochwalić błękitna1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędny
  • Używam tego produktu tylko wtedy, kiedy muszę wyglądać perfekcyjnie przez większość doby- czyli rzadko

Sprawdza się nie tylko w roli utrwalacza makijażu, ale także sprawia, że skóra nie przetłuszcza się- a cienie i róż do policzków wydają się bardziej intensywne. Na twarzy pozostawia lekką otoczkę, która- moim zdaniem, wygląda ładnie.

Co ważne- nie podkreśla zmarszczek, nie wysusza skóry, nie daje uczucia ściągnięcia... Utrwala praktycznie każdy makijaż- od standardowego do mineralnego.

Pół gwiazdki odejmuję za zapychanie- cóż, wydaje mi się że nie sam utrwalacz zapycha, a tona makijażu którą nosimy przez pół dnia.
    Produkt wydajny i łatwy w użyciu. Zapachu oceniać nie będę- jak lakier do włosów- tak pachnie i już.

Polecam.

Chcesz pochwalić esquilo za czytelną i pomocną recenzję?
  • bezapelacyjne tak!
  • Świetnie się sprawdza na wielkie wyjścia, do makijaży ślubnych i tych, które wymagają całonocnego/dziennego utrwalenia!

+ super aplikacja
    + wydajność
    + lekki, bezzapachowy, delikatny (przy umiejętnym stosowaniu, po nadmiernym psikaniu efekt jest okropny - podkreśla skórki, włoski i daje efekt maski)
    + jedno psiknięcia w zupełności wystarcza
    + idealny na imprezy
    + trwałość makijażu gwarantowana

nie polecam używać na co dzień, nie ma sensu obciążać skóry, ale na wyjścia jest naprawdę godny polecenia! makijaż trzyma się nawet w wysokich temperaturach i nie schodzi pod wpływem potu (przynajmniej mnie i osobom przeze mnie malowanym to się nie zdarzyło)

Ilość zużytych opakowań: trzecie w użyciu

Chcesz pochwalić charone za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny bezkonkurencyjny
  • REWELACYJNI I BEZKONKURENCYJNY

Jest to produkt do idealnego wykończena i utrwalenia makijażu całej twarzy utrwala wszystko, jak najbardziej godny polecenia jest wydajny wystarczy jedno prysnięcie mgiełką a efekt jest niewyobrażalny , makijarz długo się utrzymuje przez kilkanaście godzin , nie ściera się po dotkniećiu ręki lub ubrania .

Używam tego produktu od: ponad 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić Anna19101986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • make-up all day!
  • Utrwalacz służył mi głównie podczas nocnych klubów wypadów, a także kiedy żar lał się z nieba. Początkowo byłam z niego niesamowicie zadowolona, jednak po jakimś czasie ujawnił swe wady, co prawda nie dyskwalifikujące ale jednak wady. Mimo, że na Kryolanie makijaż trzyma się naprawdę dobrze, to zaraz po aplikacji mamy wrażenie, że nasze rzęsy zyskały w sekundę dwa kilo a twarz przez kilka chwil jest nieco ściągnięta, efekt ciężkich rzęs bywa naprawdę denerwujący jednak kwestia wyrobienia się. Kryolan trzeba aplikować na oldegłości najlepiej pół metra, powoli i dokładnie jednak właśnie! Jeżeli zrobimy to na raz nasze rzęsy właśnie te dwa kilo zyskają, więc ta wada jest pspodowana jedynie złym użytkowaniem i trzeba sprawdzić ile tego specyfiku jest nam potrzebne.

dsumowanie:
    Uważam, że ten utrwalacz makijażu naprawdę się sprawdza, KRYOLAN to firma która produkuję profesjonalne kosmetyki i ten również jest profesjonalny. Dobrze trzyma nam makijaż na naszej buźce podczas długich nocnych imprez jak i w ciągu dnia, dla mnie jest to produkt do użytku okazjonalnego jednak wart swojej ceny, a przy tym niesamowicie wydajny.

Ilość zużytych opakowań: troszeczkę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Queeniak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie kupie go ponownie
  • Fakt faktem ladnie utrwala makijaz ale minusy tego produktu przewazaja na jego niekorzysc. Probowalam spryskiwac twarz w paru roznych opcjach i nie moge dobrac odpowiedniej.
    -na gotowy makijaz z moich rzes robi "owadzie nozki" i skleja niemilosiernie,a spryskanie przed uzyciem tuszu uniemozliwia ladne pomalowanie rzes
    -tworzy mi skorupe na twarzy mimo nalozenia malej ilosci i po jakims czasie buzia poprosyu mnie swedzi
    -zapycha i pogarsza stan mojej cery
    Posumowujac naprawde utrzymuje makijaz w ryzach przez dlugi czas ale nie jest to produkt ktory spelnia moje oczekiwania, niestety czuc go na twarzy przez caly czas od nalozenia

Używam tego produktu od: juz nie uzywam
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecale

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Qleczkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bezkonkurencyjny
  • Produkt ten jest po prostu niezastąpiony i każda osoba zajmująca się makijażem powinna mieć go w swoim kufrze.
    Utrwalony nim makijaż może przetrwać upały, duże imprezy. Nie nadaje się do użytku codziennego, ale jest konieczny przy makijażach ślubnych, wieczorowych.
    Jestem z niego bardzo zadowolona, daje mi pewność, że gwarancja jaką daję klientkom, na trwałość makijażu i wiem, że mnie nie zawiedzie i moje klientki zawsze będą zadowolone z makijażu.
    Serdecznie polecam, to jest taki Must Have!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Agata M za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo sobie chwalę
  • Jest to produkt, który mgiełką nakłada się jako ostatni etap makijażu w celu przedłużenia jego trwałości.
    W tej roli sprawdza się naprawdę dobrze, utrwala również cienie do powiek, co jest ważne w przypadku, gdy cienie na powiekach maja skłonności do rolowania.
    Istotne jest, żeby spryskiwać twarz z odległości podanej przez producenta, gdyż w swoim składzie zawiera alkohol i nałożony w nadmiarze i pod zbyt dużym ciśnieniem może podrażnić buzię. Pierwsza chwila po aplikacji może być nieprzyjemna, gdyż produkt z początku powoduje uczucie ściągnięcia i ma intensywny zapach, ale wrażenie dyskomfortu szybko mija.
    Niezastąpiony przy makijażach ślubnych czy wieczorowych, przy cerach problematycznych, na których kosmetyki maja skłonność do skróconej trwałości oraz dla wszystkich, którzy nie lubią co chwilę sprawdzać, czy makijaż nadal nienagannie się trzyma. Warto jednak pamiętać, że raczej nie do stosowania codziennie, gdyż jest to specjalistyczny produkt, który jednak trochę obciąża cerę.
    Może dawać efekt delikatnego błysku, więc zwolenniczki nienagannego matu powinny spróbować również pudru fiksującego, który nie daje tego efektu.
    Bardzo polecam!

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić Miss Make Up za czytelną i pomocną recenzję?
  • Narazie bez WOW!
  • Zakupiłam go niedawno ponieważ w czerwcu idę na wesele kuzynki i chcę sie dobrze bawić a nie ciągle biegac do łazienki i poprawiac makijaż.Naczytałam sie dobrych opinii o nim więc kupiłam na allegro za 42zł.
    Użyłam go tylko raz żeby wypróbować.Dzień był chłodny więc czeka mnie jeszcze jedna próba w jakiś upalny dzionekżeby zobaczyć jak sie zachowa w temp trzydziestukilku stopni.
    Po spryskaniu twarzy faktycznie tworzy się skorupa i czuć nieprzyjemne ściągnięcie ale po chwili to mija
    Osadza sie też na włoskach taki białawy puder-z brwi można to jeszcze delikatnie zetrzeć ale z linii żuchwy-nie można bo się zniszczy makijaż.Widać to tylko pod pewnym kątem i w odpowiednim świetle ale może to wina złej aplikacji w końcu to dopiero pierwsza prób
    Zawiera alkohol więc przy częstszym stosowaniu może wysuszac skórę
    Nadaje się tylko na specjalne okazje,stosowany codziennie może "dusić"skórę
    Godzine po aplikacji dotknęłam chusteczką policzka i lekko przetarłam i zobaczyłam puder na chusteczce (niewielką ilość) a niby makijaż po użyciu kryolanu miał byc odporny na ścieranie i wodoodporny?
    Napewno makijaż dłużej się trzyma z tym fixerem niz bez niego ale narazie specjalnie mnie nie zachwyca.
    Wypróbuje go jeszcze i może wtedy mnie zachwyci
    EDIT 23.05.2012
    W ciepły dzień fixer zachowuje się dobrze ,utrwala makijaz ale nie jest on niedozdarcianiestety
    Do tego zauważyłam że nie ma działania matującego,wręcz przeciwnie nadaje taki tłusty połysk skórze.Po użyciu bibułek matujących jest ok.
    Mam wrażenie że rzęsy nim spryskane staja sie bardzo sztywne i nienaturalnie to wygląda-robią sie proste jak druty.

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Smerfeta83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo bardo dobry
  • nie wiem jak kiedys chodziłam na imprezy i przyjecia,jak wychodzilam na caly dzien bez tego utwardzacza...po pierwszym uzyciu bylam troche zniesmaczona bo mam cere tlusta i jak za duzo sie psiknie to lekko swieci sie skora..jest jak z porcelany;p choc czasem pojawiaja sie wypryski.. wtedy wystarczy obojetnie jaki puder by sie nie swiecic;p
    ogolnie jest to moj must have w makijazu!!! i wierzcie mi czy nie..ale kazdy podklad i puder za grosze moze byc cudowny po poksikaniu kryolanem ;p

ja uzywam go na codzien

Używam tego produktu od: 2miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie 2go

Chcesz pochwalić cecylkac za czytelną i pomocną recenzję?
  • Alkohol na pierwszym miejscu...
  • Kupiłam oczywiście pod wpływem opinii. U mnie ten produkt raczej niespecjalnie się sprawdził, cały czas czułam jakby skorupę na twarzy, mimo że nie psikałam go dużo. Cienie również się nie utrzymywały, nie używałam jeszcze wtedy bazy pod nie. Może będę miała okazję dać mu jeszcze jakąś szansę przy większym wyjściu, ale póki co jestem do niego trochę zrażona, w przeciwieństwie do marki Kryolan.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić JolkaOlka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny na wielkie wjścia
  • Użyłam tegodosmetyku po raz pierwszy i mogę śmiało pozytywnie się o nim wyrazić. Przed zakupem kieorwałam się opiniamii innych użytkowiczek forum i nie żałuję że nabyłam ten produkt. Zawsze miałam problem ze spływającymi cieniami. Dzięki utrwalaczowi miałam piękny makijaż przez ponad 10h!!! Minusem jest to że może lekko zapychać pory pod szczelną maską makijażu, ale to nie jest kosmetyk do codziennego stosowania. Kupiłam ten prodkut na allegro za ok 45zł. POLECAM, JEST WART SWOJEJ CENY.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić she is za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony
  • Zajmuję się wizażem, panny młode są bardzo uczulone na punkcie makijażu, wiadomo - całą noc są na świeczniku i muszą wyglądać olśniewająco... Ten spray im to zapewnia!

+łatwo się nakłada, psik i po bólu
    +utrwala makijaż rewelacyjnie, od rana na 24h do następnego ranka i pewnie (gdyby się go nie zmyło) jeszcze dłużej...
    +nie śmierdzi, nie dusi
    +nie uczula
    +nie podrażnia
    +cera po nim się nie świeci, nie wymaga poprawek
    +nie zacina się przy aplikacji (nie sika ani nie strzela)
    +atomizer się nie zakleja
    +zależność cena kontra wydajność wychodzi rewelacyjnie!

-zaraz po aplikacji delikatnie ściąga, ale to chwilowe uczucie
    -nie polecam stosować codziennie, wysusza
    -jeśli się przesadzi z ilością, wygląda fatalnie-podkreśla skórki i zmarszczki, widać, że ma się coś na twarzy; jedno psiknięcie w zupełności wystarczy!

Ogólnie produkt, którego używam po każdym makijażu wieczorowym.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić fabiania za czytelną i pomocną recenzję?
  • To mój TYP
  • Tak, Tak, Tak i jeszcze raz wielkie TAK! Użyłam go na sobie pierwszy raz w tą wigilię. Poczułam ściągnięcie, ale ponieważ miałam z nim styczność na kursie wiedziałam, że tak będzie. Po chwili ruszania twarzą uczucie zniknęło.
    Po zrobieniu makijażu i utrwaleniu wyszłam z psem na deszcz. Deszcz lał niemiłosiernie prosto na moją twarz przez 2godziny spaceru. Wróciłam do domu, podchodzę do lustra myśląc, że zobaczę potwora z podkowami od tuszu, rozjechane cienie, podkład spływający w dekolt itd. A tutaj stan jakbym właśnie skończyła robić makijaż. Do samej północy mój makijaż był idealny, nawet nie musiałam się pudrować!
    Tak więc polecam, ponieważ fenomenalnie utrwala makijaż.

Ilość zużytych opakowań: pierwszy w użyciu.

Chcesz pochwalić aankaa092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie odkrycie
  • Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami. Nie rozczarowałam się. Produkt spełnia obietnicę-przedłuża trwałość makijażu. Powiedziałabym nawet, że zachowuje go w stanie nienaruszony przez wiele godzin.Zauważyłam, że nie muszę używać bibułek, ani przypudrowywać twarzy w strefie T. Stosuję sporadycznie bo mam wrażenie, że skóra pod nim nie oddycha. Spray mogę porównać do lakieru do włosów. Pewnie nie raz się zdarzyło Wam się psiknąć trochę na twarz. Ten spray właśnie takie daje uczucie na twarzy-lekkiego ściągnięcia. Myślę, że warto kupić i spróbować. Ja polecam.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

Chcesz pochwalić skrzype za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Zakupiłam go na własny ślub, gdyż wolałam sama zrobić sobie makijaż. Najpierw testowałam go kilka razy wcześniej i za każdym razem makijaż utrzymywał się bardzo długo. Makijaż wygląda bardzo świeżo. W moim przypadku sprawdza się świetnie ,dlatego też zawsze sięgam po niego ,gdy potrzebuję długotrwałego makijażu.

Jedynym minusem jest dziwne uczucie ściagania po spryskaniu twarzy, ale efekt tenpo chwili mija.

Mogę polecić go śmiało wszystkim.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić natkqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewne okazje niezbędny
  • Produkt jest fenomenalny. Kilkukrotnie moja kosmetyczka wykańczała mi nim profesjonalny makijaż. Trwał w stanie idealnym przez jakieś 20godzin!!!

Na wesele, studniówke, bankiety jest moim must have. Najbardziej przydatny gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza np. gdy jest upał nie do zniesienia.
    Polecam zakupić go i nawet jeśli na ważne okazje makijaż robimy same to ten spray znacznie przedłuży trwałość nawet najlepszych kosmetyków.
    Oczysiście nie można stosować go codziennie, na pewno nie byłoby to zdrowe i przyjemne dla naszej cery ale stosowany okazyjnie jest w porządku

Pozostawia cere matową, pokrytą delikatną, lekko ściągającą powłoczką. Atomizer działa bez zarzutów, nie "moczy" twarzy jak spray utrwalający makijaż z sephory...

Kosmetyk godny polecenia i bardzo przydatny!

Używam tego produktu od: 2lata
    Ilość zużytych opakowań: wypróbowany kilka razy u kosmetyczki

Chcesz pochwalić malaaa91 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij