Kryolan, DermaColor, Fixing Spray (stara wersja)

Powiększ Kryolan, DermaColor, Fixing Spray (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Agacia001

Utrwalacz makijażu w sprayu. Przeznaczony głównie do Camouflage System ale nadaje się do utrwalania każdego makijażu. Zapewnia trwałość nawet na całą noc.

Zawiera filtr słoneczny SPF 20.

Fixing Spray rozpyla się z odległości 20 cm, przy zamkniętych oczach i ustach.

Skład: Alcohol Denat., Butane, Propane, Acrylates/t-Butylacrylamide Copolymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Benzophenone-3, Butyl Methoxydibenzoylmethane.

Cena: ok. 30 $ / 2,5 oz

• Świetny utrwalacz
  • Jako wizażystka używałam tego produktu do utrwalania makijaży ślubnych i nie tylko. Dziewczyny które malowałam były zachwycone trwałością makijażu do czego przyczynił się z całą pewnością utrwalacz kryolanu.

Minusem jaki mogę wymienić to tylko to że po utrwaleniu nie możemy poprawiać już więcej makijażu, ale to chyba normalne

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić fo3kaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • kupię ponownie
  • Najlepszy na rynku! Utrwala mocno makijaż, lecz nie tworzy efektu maski. Na początku po aplikacji czuć go na twarzy przez parę sekund. Nie powoduje podrażnień, ani nie pojawiają się po nim wypryski. Śmierdzi okrutnie, ale tylko kilka sekund.
    Uwielbiam go jak i moje klientki.
    Należy jednak uważać z ilością. Gdy za dużo pryśniemy będziemy się świeciły niemiłosiernie. Ja po spryskaniu twarzy aplikuję na niego puder HD, daje to cuuudowny efekt.

Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Chcesz pochwalić Michunka za czytelną i pomocną recenzję?
  • claro que si
  • To jest niezbędny produkt w mojej pracy. Klientki mają utrwalone cienie, puder, bronzer i kreski na powiece pomimo tańców, hulanek i swawolnych różności Na początku bałam się o to, że zrobi "maskę" z twarzy, ale zupełnie niepotrzebnie. Wszystkie funkcje fizjologiczne skóry zostały zachowane z dodatkiem zatrzymania na wiele godzin zrobionego makijażu. Jestem na "tak"

Używam tego produktu od: używam od roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Trusq85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba!
  • Plusy:
    - mega wytrzymały (raz zdarzyło mi się na imprezie zasnąć z makijażem...rano był na swoim miejscu!)
    - wydajny
    - łatwy w aplikacji (przynajmniej ja nie miałam problemów)

Cena jest dość wysoka, ale myślę że produkt warty tej ceny. Na prawdę daje rade: w różnych ciężkich sytuacjach makijaż zostaje na swoim miejscu.

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: puszka 150ml

Chcesz pochwalić Ewka1906 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bo ja wiem....
  • Zachęcona przez opinie wizażystek zakupiłam fixer celem stosowania latem na ważniejsze wyjścia. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, więc latem świecę się już po godzinie. Miałam nadzieję, że fixer osłabi ten efekt. Nie rozczarowałam się, świecenie rzeczywiście jest mniejsze, dłużej udaje się utrzymać makijaż na miejscu, jednak zauważyłam ,że po jakichś 3 godzinach fixer zaczyna miksować się z podkładem i tworzy efekt maski. Daję 3,5* ze względu na cenę oraz tworzenie niefajnego efektu po kilku godzinach. Zauważyłam też, że po użyciu fixera moja cera jest bardzo przesuszona ( wynik zawartego w nim alkoholu) i po kilku dniach pojawiają się pryszcze. Nie wiem czy to wszystko jest warte zachodu. Używam tego produktu od: 6 miesięcy- sporadycznieIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie ( duże)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Jagoday za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Makijaż zostaje na swoim miejscu. Przetestowałam w różnych warunkach, z różnymi podkładami i na wielu imprezach. Na pewno nie do codziennego użytku. Zalecam bardzo dokładny demakijaż i porządny peeling po każdym zastosowaniu. W przeciwnym razie mali "czerwoni przyjaciele" będą bezwzględni i pojawią się na cerze

Używam tego produktu od: 2010 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie i teraz drugie (duże) w trakcie

Chcesz pochwalić make up arwen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny z dwoma poważnymi wadami...
  • Produkt rzeczywiście utrwala makijaż, ale posiada też dwie ogromne wady, o których niżej...

rzeczywiście utrwala makijaż (niezastąpiony na wielkie wyjścia)
    nie skleja rzęs
    makijaż zostaje na swoim miejscu przez kilka godzin

największa wada - dozownik się zapchał przy 1/3 opakowania i w momencie bardzo ważnego dla mnie wyjścia, będąc pewna jego niezawodności, myślałam że się popłaczę, nie mogłam go wydostać z opakowania!!!! Po jakimś czasie dozownik się naprawił sam, ale czasem sprawia psikusy...
    zapycha, jeśli się go stosuje zbyt często, napewno w życiu bym nie poleciła go do codziennego stosowania...
    rozmazuje tusz do rzęs (można wytrzeć patyczkiem i jest ok)

Generalnie porządnie się zastanowię, czy kolejny raz go kupię, bo nie mam w zwyczaju kupować drogiego produktu i wyrzucać prawie pełnego tylko dlatego, że dozownik "nawala" i chodzić pół dnia wściekła, że w bardzo ważnych chwilach "nawala", choć muszę przyznać, że efekt jest naprawdę ładny...

Ze względu na powyższe wady, z czystym sumieniem mogę mu wystawić tylko max 3,5 gwiazdki, gdyby nie dozownik napewno dałabym mu 5 i byłby to mój "must have"...

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY
  • Niezbędnik na specjalne okazje. Świetnie utrwala cały makijaż, nawet cienie utrzymują się na swoim miejscu przez wiele godzin. W pierwszej chwili po aplikacji czyć na twarzy lekkie ściągnięcie, ale to uczucie szybko mija. Należy stosować się do rad producenta w zakresie aplikacji aby nie przedobrzyć i nie stworzyć na twarzy skorupy. Ma dośc intensywny zapach, który również dość szybko się ulatnia.
    Wydajny i naprawdę godny polecenie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić K_Leo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Utrwalacz?! Chyba Zapychacz!!!
  • Produkt zakupiłam na allegro, za około 70-80 zł. Potrzebowałam pilnie jakiegoś utrwalacza na lato, bo przy mojej cerze mieszanej w kierunku tłustej, parę minut po przypudrowaniu świeciłam się jak lampeczka. Spotkałam się z mnóstwem pozytywnych opinii na temat tego utrwalacza jak i samej firmy Kryolan, więc nie spodziewałam się takiej porażki po tym kosmetyku. Przede wszystkim:

-nie działa!!! Próbowałam spryskiwać nim twarz przed przypudrowaniem, po przypudrowaniu, przed makijażem...Nic! Nadal podkład spływał mi z twarzy w kilka minut po aplikacji!
    -ZAPYCHA!!! Potwornie! Z początku myślałam, że to wina któregoś z moich kremów lub podkładu, jednak zauważyłam, że po odstawieniu utrwalacza, wypryski nie pojawiały się wcale, a jeśli już to jeden malutki pryszczyk. Z utrwalacza nie korzystałam przez około 2 miesiące i miałam dość gładką buzię, niestety dwa tygodnie temu miałam całonocną imprezę i sięgnęłam po utrwalacz...Dwa dni później (nic nie zmieniłam w pielęgnacji) wywaliło mi na twarzy szereg bolących podskórnych guli, które do tej pory nie chcą zniknąć. Nie polecam!!!

Daję pół gwiazdki tylko dlatego, że nie można dać zero...

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Margott91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 9 raz(y)
  • Niezbędny
  • Byłam sceptycznie nastawiona, teraz - nie wyobrażam sobie nie mieć go pod ręką.
    Kupiłam pod wpływem recenzji, na swój ślub. Sprawdził się idealnie. Makijaż utrzymał się 14 godzin (potem go zmyłam) w upale i intensywnym tańcu. Twarz nie świeciła się ani na żywo, ani na zdjęciach. Oczywiście pod koniec imprezy, gdy byłam spocona, pojawił się błysk, makijaż jednak pozostał na swoim miejscu. Jedynie co, musiałam z dwa razy poprawić usta.

Wypróbowałam go także w zwykłe dni, podczas upałów. Za każdym razem nie zawiódł.

- nakładałam go w różnych ilościach, bo na początku nie mogłam go wyczuć, w każdej dawce się sprawdził, uczucia ściągnięcia nie mam
    - zostawia satynową powłokę, gdy się przesadzi może pojawić się błysk, wówczas wystarczy lekko pudrować twarz, nie pogorszyła to jego działania czy wyglądu
    - nie skleja mi rzęs, nie mam uczucia ciężkości, nie czuję go na twarzy
    - ładnie stapia makijaż
    - nie zapchał mnie, ale używałam i używam wyłącznie okazyjnie, nie na co dzień (z tego też powodu ciężko mi ocenić wydajność)

Kupiłam na Allegro, od drogerii, zapłaciłam 40-kilka złotych.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić jaksy za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij